A debreceni szenior úszók

Debreceni szenior úszók eredményeit lekérdező program

Puskás Pál 1921 Nagy Sándor Tibor Dr 1929 Dévald Péter 1930 Selmeczi János 1931 Kovács Anna Dr 1933 Gács Marcell 1934 Kovács Lukácsné 1935 Szántó Endre 1936
Farkasné B. Gyöngyvér 1938 Kovács István 1938 Nagy Zoltán 1938 Krasznai Róbert 1940 Bitskey István Dr 1941 Bereczkiné D. Katalin 1942 Horányi Antal Dr 1942 Hantó Ferencné 1944
Horkay György Dr 1944 Kardos Péter 1944 Siposné B. Sugárka 1944 Máté Zoltán Dr 1945 Fenyő Márta 1946 Kovács Attila 1946 Finta Béla 1947 Torkos Sándor 1947
Jászó István 1948 Karácsonyi György 1948 Földes György 1950 Gombkötőné Tóth Ilona 1950 Gyepesi István 1951 Batta Gyula Dr 1953 Demkóné Balla Sarolta 1953 Katona Josefina 1953
Katona László 1953 Lövei Zsolt 1953 Cseri Piroska 1954 Dunay Zoltán 1954 Szabados József 1955 Jászó Martina 1956 Kövér Katalin Dr 1956 Miklós Attila 1956
Szabó Marietta 1956 Darnay Erika 1957 Égerházi Anikó Dr 1957 Leveles Andrea 1957 Rentka László Dr 1957 Éder Zsolt 1958 Farkas Anikó Dr 1958 Gyulavári Attila 1958
Legoza Józsefné 1959 Losonczi Éva 1959 Palczert László 1959 Dévald Péter Dr 1960 Kádasi Tibor Dr 1960 Káldi Ildikó Dr 1960 Kappelmayer János Dr 1960 Boros Izabella Dr 1961
Jurák Árpád 1961 Leveles Beáta 1961 Papp Katalin Dr 1961 Tóth Béla 1961 Mechler Andrea Dr 1962 Bálint Lóránt 1963 Kanizsa Gábor 1963 Soltész István Dr 1963
Törös Lajos 1963 Bacsó Jelena 1964 Krucsó Zsolt 1964 Nyitrai Mihály 1964 T.Kiss Jenő 1964 Újlaki Péter 1964 Urbán Ferenc Dr 1964 Horváth Zoltán 1965
Nemes Dániel 1965 Novák Gyula 1965 Novákné Kádasi Edit 1965 Papp László 1965 Tóth Dénes 1965 Nowakowska Malgorzata 1966 Péli István 1966 Szentjóbi Szabó Enikő 1966
Kerekes Sándor Dr 1967 Kiss Mónika Dr 1967 Szikszai János Brúnó 1967 Balázsi Jenő 1968 Kerezsy Kinga 1968 Nagy Imre Zsolt 1968 Polonkai Ákos 1968 Bakonyi Tamás 1969
Nagy Emese 1969 Nagy István 1969 Novák Marianna 1969 Oláh Szabolcs Dr 1969 Tenki Attila 1969 Vass Tibor 1969 Forintos Attila 1970 Lőrincz László 1970
Nagy Péter 1970 Platonov Miklós 1970 Vas András 1970 Balogh Géza 1971 Diebel Andrea 1971 Diebel Nathalie 1971 Hamza Sándor 1971 Katona Judit 1971
Nagy Brigitta 1971 Árvai Krisztina Dr 1972 Danyi József 1972 Kelemen Adrienn 1972 Kozma Gábor 1972 Nagy Attila 1972 Tracsek Ferenc 1972 Bernád Rolland 1973
Bosits László 1973 Fráter Olivér 1973 Füzi László 1973 Kis Róbert 1973 Molnár József Antal 1973 Nábrádi Nóra 1973 Ötvös Éva 1973 Pál Emese 1973
Sárkány Ákos 1973 Takácsné K. Katalin 1973 Bitskey István 1974 Bujna Lilla 1974 Erdélyi Zoltán Dr 1974 Kiss Attila 1974 Balatoni Gábor Dr 1974 Pázmányi Sándor Dr 1974
Meleghegyi Balázs Dr 1975 Balázsi Loránd Attila 1975 Bitskey Péter Dr 1975 Kelemen András 1975 Mauks Levente 1975 Sárkány Lívia 1975 Jeszenszky Zsolt 1976 Nagy Júlia Magdolna 1976
Karácsonyi Emese 1976 Pásti László 1976 Székely Gabriella 1976 Székely Máté 1976 Terebesi Zsolt 1976 Urszán Dávid 1976 Zabos Hanna 1976 Jaczkó Márta 1977
Kerényi Zsófia 1977 Kovács Zoltán 1977 Sütő Stella 1977 Tátrai Nóra 1977 Telek Andrea Dr 1977 Bonivárt Ágnes 1978 Kovács Mihály 1978 Müller Alexandra 1978
Nádor Kinga 1978 Nyitrai Tímea 1978 Simon Judit 1978 Szabó Attila 1978 Szlovák Péter 1978 Tóth Szilveszter 1978 Perini Andrea 1979 Rácz Kata 1979
Tamás Botond 1979 Veress Magdolna 1979 Bihari Árpád 1980 Déri Eszter 1980 Dombói Gábor 1980 Gelsei-Jaczkó Csilla 1980 Kovács Zsolt 1980 Lengyel Bulcsú Dr 1980
Mányi László 1980 Sándor Roland Dr 1980 Balogh Gergely 1981 Fodor György 1981 Papp József 1981 Rácz Kálmán Dr 1981 Salamon Tibor 1981 Barta Ádám 1982
Benyó Mátyás Dr 1982 Fábián Ákos Dr 1982 Garamvölgyi Mónika 1982 Jaczkó Eszter 1982 Kocsis Szabolcs 1982 Nagy Réka 1982 Pongor András 1982 Pősze András 1982
Farkas Gyula DE 1983 Szabó Balázs 1983 Szaszkó János Dr 1983 Virágos Eszter 1983 Durányik Krisztina DE 1984 Horonyi Petra Dr 1984 Sorbán Szilveszter DE 1984 Sánta Antal DE 1984
Tóth Balázs 1984 Utczás Margita 1984 Vásárhelyi János 1984 Venczel Miklós 1984 Glant Petra DE 1985 Gombos Réka DE 1985 Hegedűs Márk 1985 Herman Anita DE 1985
Kiss Csaba DE 1985 Othman Mohamed 1985 Rácz Lajos 1985 Hadházi Andrea DE 1986 Nagy Erzsébet Éva 1986 Rentka Anikó Dr 1986 Orosz Imre DE 1986 Szabó Pál 1986
Szádvári Gábor DE 1986 Barak Máté 1987 Fazekas Miklós 1987 Karácsony Szilvia 1987 Bankó Dávid 1988 Fizil Ádám 1988 Galgóczi Krisztina DE 1988 Janó Péter 1988
Korányi Csenge 1988 Kovács Enikő Ágnes 1988 Lengyel Stella 1988 Nagy Kata 1988 Nguyen Manh Truong 1988 Torzsa Krisztiám 1988 Mikecz Orsolya 1989 Godó Bence 1990
Pólistyák Miklós 1990 Kiss Dániel 1991 Bocskor Kitty 1992 Szabó Benjámin 1994

(c)2004-2016 Miklós Attila

Megjegyzések:
Vass Tibor: Egyesülete MMS–Úszás DSE, Debrecen
Perini Andrea: 2004 –ben a Debreceni Egyetemen cserediákként tanult, több versenyen (Csongrád, Abádszalók, Gyula) színeinkben indult.
Újlaki Péter: 2006-ban kilépett a Klubból
Sándor Roland Dr.: 2007-től a Váci Vízműhöz igazolt
Gács Marcell: 2008-tól a TEMPERO SE-hez igazolt
Bonivárt Ágnes: 2009-től a Budapesti Delfinek-hez igazolt
Jurák Árpád: 2012-től a Miskolci VSC-be igazolt
Kis Róbert: 2012-től a Miskolci VSC-be igazolt
Fodor György: 2013-tól a Gyulai Regele Károly Úszó Klub-ba igazolt
Kanizsa Gábor: 2016-ban a Budafóka XXI. egyesületbe igazolt
Székely Máté: 2017-ben a BVSC-be igazolt