A magyar szenior úszó ranglistákban szereplő eredményekhez
feldolgozott verseny jegyzőkönyvek


Van jegyzőkönyv Papír alapú jegyzőkönyv Nem áll rendelkezésre adat
Feldolgozva Feldolgozás folyamatban Van adat, de nem lesz feldolgozva


Sorszám A verseny helye Időpont A verseny megnevezése Medence Időmérés Adat Feldolgozás Jegyzőkönyv
1. Gyula 1971 I. 50m kézi -
2. Gyula 1972-09-03 II. 50m kézi
3. Gyula 1973-09-02 III. 50m kézi
4. Gyula 1974-09-01 IV. 50m kézi
5. Gyula 1975-09-07 V. 50m kézi
6. Gyula 1976-09-05 VI. 50m kézi
7. Gyula 1977-09-04 VII. 50m kézi
8. Gyula 1978-09-03 VIII. 50m kézi
9. Gyula 1979-09-02 IX. 50m kézi
10. Gyula 1980-09-07 X. 50m kézi
11. Gyula 1981-09-06 XI. 50m kézi
12. Gyula 1982-09-05 XII. 50m kézi
13. Gyula 1983-09-04 XIII. 50m kézi
14. Gyula 1984-09-02 XIV. 50m kézi
15. Gyula 1985-08-31 XV. 50m kézi
16. Gyula 1986-08-30 XVI. 50m kézi
17. Gyula 1987-08-29 XVII. 50m kézi
18. Gyula 1988-08-27 XVIII. 50m kézi
19. Brisbane 1988.10.10-15 II. VB 50m gépi
20. Gyula 1989-08-26 XIX. 50m kézi
21. Turku 1989.08.30-09.03 II. EB 50m gépi
22. Rio de Janeiro 1990.08.06-13 III. VB 50m gépi
23. Gyula 1990-08-25 XX. 50m kézi
24. Gyula 1991-08-26 XXI. 50m kézi
25. Coventry 1991.09.04-09 III. EB 50m gépi
26. Indianapolis 1992.06.25.-07.05 IV. VB 50m gépi
27. Gyula 1992-08-27 XXII. 50m kézi
28. Gyula 1993-08-28 XXIII. 50m kézi
29. Sindelfingen 1993.09.09-12 IV. EB 50m gépi
30. Szentes 1994-03-20 ~ 33 1/3m kézi
31. Baja 1994.05.28-29 VIII. Nemzetközi senior úv. 25m kézi -
32. Montreal 1994.07.04-10 V. VB 50m gépi
33. Gyula 1994-08-29 XXIV. 50m kézi
34. Usti nad Labem 1994-11-12 ~ 50m kézi -
35. Baja 1995.05.27-28 IX. Nemzetközi senior úv. 25m gépi
36. Gyula 1995-08-30 XXV. 50m kézi
37. Riccione 1995.09.06-10 V. EB 50m gépi
38. Makó 1995.11.11-12 I. Országos szenior úv. 50m kézi
39. Baja 1996.05.25-26 X. Nemzetközi senior úv. 25m gépi
40. Harkány 1996-05-27 I. Harkány kupa 50m kézi -
41. Sheffield 1996.06.23-07.03 VI. VB 50m gépi
42. Szentes 1996.06.01-06.02 I. 33 1/3m kézi
43. Hall in Tirol 1996.08.17-18 VIII. Nemzetközi szenior úszv 50m gépi -
44. Gyula 1996-08-31 XXVI. 50m kézi
45. Makó 1996.11.16-17 II. 50m kézi -
46. Baja 1997.05.24-25 XI. Nemzetközi senior úv. 25m gépi -
47. Szentes 1997.05.31-06.01 II. 33 1/3m kézi
48. Hajdúszoboszló 1997.05.10-11 I. Jeney Tibor ev. 50m gépi -
49. Gyula 1997.08.24-25 XXVII. 50m kézi -
50. Prága 1997.09.03-07 VI. EB 50m gépi -
51. Békéscsaba 1997-10-11 I. Belvárosi szenior úv. 25m kézi -
52. Makó 1997.11.15-16 III. 50m kézi -
53. Békéscsaba 1998.03.1x-1y I. Gáspár Ervin ev. 50m gépi -
54. Hajdúszoboszló 1998.05.09-10 II. Jeney Tibor ev. 50m kézi
55. Szentes 1998.05.30-31 III. 33 1/3m kézi -
56. Eger 1998-07-11 I. Bitskey Aladár ev 50m kézi
57. Casablanca 1998.07.19-30 VII. VB 50m gépi
58. Gyula 1998.07.31-08.01 XXVIII. 50m kézi
59. Portland 1998.08.11-15 IV. WMG 50m gépi
60. Hall in Tirol 1998.08.15-16 X. Nemzetközi szenior úszv 50m gépi -
61. Békéscsaba 1998.09.xx I. Belvárosi 25m kézi -
62. Sopron 1998.10.24-25 I. Vécsei Vilmos emlv. 33 1/3m kézi -
63. Usti nad Labem 1998.11.21-22 XI. Nemzetközi úv. 50m gépi -
64. Debrecen 1999.01.xx I. 25m kézi -
65. Békéscsaba 1999.03.13-14 II. Gáspár Ervin ev. 50m gépi
66. Hajdúszoboszló 1999.05.08-09 III. Jeney Tibor ev. 50m kézi
67. Eger 1999.07.10-11 II. Bitskey Aladár ev 50m kézi
68. Gyula 1999.08.07-08 XXIX. 50m kézi
69. Innsbruck 1999-08-29 VII. EB 50m gépi
70. Békéscsaba 1999-09-25 III. Belvárosi 25m kézi -
71. Sopron 1999.10.23-24 II. Vécsei Vilmos emlv. 33 1/3m kézi -
72. Budapest 1999.12.04-05 I. Nyéki Imre ev 33 1/3m kézi -
73. Debrecen 2000.01.xx II. 25m kézi -
74. Békéscsaba 2000.03.11-12 III. Gáspár Ervin ev. 50m gépi
75. Kaposvár 2000.04.29-30 ~ 25m kézi -
76. Hajdúszoboszló 2000.05.13-14 IV. Jeney Tibor ev. 50m kézi -
77. Szentes 2000.06.03-04 V. 33 1/3m kézi -
78. Szabadka 2000.06.24-25 III. Nemzetközi szenior úb. 50m kézi -
79. München 2000.07.29-08-06 VIII. VB 50m gépi
80. Eger 2000.07.08-09 III. Bitskey Aladár ev 50m kézi
81. Gyula 2000.08.26-27 XXX. 50m kézi -
82. Kassa 2000.09.23-24 I. Samuelis Ferenc emlv. 50m kézi -
83. Békéscsaba 2000-09-30 III. Belvárosi 25m kézi -
84. Sopron 2000.10.21-22 III. Vécsei Vilmos emlv. 33 1/3m kézi -
85. Budapest 2000.12.02-03 II. Nyéki Imre ev 33 1/3m kézi
86. Debrecen 2001.01.xx III. 25m kézi -
87. Békéscsaba 2001.03.10-11 IV. Gáspár Ervin ev. 50m gépi
88. Hajdúszoboszló 2001.05.12-13 V. Jeney Tibor ev. 50m gépi
89. Szentes 2001.06.02-03 VI. 33 1/3m kézi -
90. Palma de Mallorca 2001.06.03-08 VIII. EB 50m gépi
91. Gyula 2001.08.23-24 XXXI. 50m kézi -
92. Eger 2001-09-22 IV. Bitskey Aladár ev 50m gépi
93. Békéscsaba 2001-09-29 IV. Belvárosi 25m kézi -
94. Kassa 2001.11.10-11 II. Samuelis Ferenc emlv. 50m kézi -
95. Budapest 2001.12.01-02 III. Nyéki Imre ev 33 1/3m kézi
96. Debrecen 2002.01.xx IV. 25m kézi -
97. Békéscsaba 2002.03.09-10 V. Gáspár Ervin ev. 50m gépi
98. Christchurch 2002.03.21-04.03 IX. VB 50m gépi
99. Kaposvár 2002.04.20-21 III. Ketskés K. Endre 25m kézi -
100. Hajdúszoboszló 2002.05.11-12 VI. Jeney Tibor ev. 50m kézi -
101. Szentes 2002.06.01-02 VII. 33 1/3m kézi -
102. Hall in Tirol 2002.08.17-18 XIII. 50m gépi -
103. Gyula 2002.08.24-25 XXXII. 50m kézi -
104. Makó 2002-09-14 I. Maros kupa 50m kézi -
105. Eger 2002.09.21-22 V. Bitskey Aladár ev 50m gépi
106. Békéscsaba 2002.09.xx V. Belvárosi 25m kézi -
107. Kassa 2002.10.26-27 ~ 50m kézi -
108. Melbourne 2002.11.06-13 WMG 50m gépi
109. Székesfehérvár 2002-12-01 I. Rövidtávú verseny 50m gépi -
110. Budapest 2002.12.07-08 IV. Nyéki Imre ev 33 1/3m kézi
111. Debrecen 2003.01.18-19 V. 25m kézi -
112. Nyíregyháza 2003.03.08-09 I. 50m gépi
113. Békéscsaba 2003.03.19-20 VI. Gáspár Ervin emlv. 50m kézi
114. Hajdúszoboszló 2003.05.03-04 VII. Jeney Tibor ev. 50m gépi -
115. Szentes 2003-03-16 III. Pedagógus úv. 33 1/3m kézi -
116. Szentes 2003.05.31-06.01 VIII. 33 1/3m kézi -
117. Szabadka 2003.06.28-29 Ladóczki János emlv. 50m kézi -
118. Gyula 2003-07-25 XXXIII. 50m gépi -
119. Millau 2003-08-26 IX. EB 50m gépi -
120. Eger 2003.09.20-21 VI. Bitskey Aladár ev 50m gépi
121. Békéscsaba 2003-10-04 VI. Belvárosi 25m kézi -
122. Linz 2003-10-12 25m gépi
123. Hódmezővásárhely 2003.11.01-02 I. 50m gépi
124. Székesfehérvár 2003-11-23 I. Összetett sprintverseny 50m gépi -
125. Budapest 2003.12.06-07 V. Nyéki Imre ev 33 1/3m kézi -
126. Debrecen 2004.01.17-18 VI. 25m kézi -
127. Desenzano (ITA) 2004-01-24 25m gépi
128. Nyíregyháza 2004.02.21-22 II. 50m kézi -
129. Békéscsaba 2004.03.12-13 VII. 50m kézi -
130. Bécs 2004-05-01 10. Vierkampf Masters Wien 50m gépi
131. Hajdúszoboszló 2004.05.08-09 VIII. Jeney Tibor ev. 50m gépi -
132. Szentes 2004.05.22-23 IX. 33 1/3m kézi -
133. Riccione 2004.06.03-09 X. VB 50m gépi
134. Százhalombatta 2004.07.24-25 I. 50m kézi -
135. Gyula 2004.08.29-31 XXXIV. 50m gépi -
136. Csongrád 2004-09-11 I. 50m kézi -
137. Eger 2004.09.25-26 VII. Bitskey Aladár ev 50m gépi
138. Hódmezővásárhely 2004.11.06-07 II. 50m gépi -
139. Székesfehérvár 2004-11-20 II. Összetett sprintverseny 50m gépi -
140. Budapest 2004.12.04-05 VI. Nyéki Imre ev 33 1/3m kézi -
141. Debrecen 2005.01.15-16 VII. 25m kézi -
142. Desenzano (ITA) 2005.01.22-23 25m gépi
143. Nyíregyháza 2005.02.19-20 III. 50m kézi -
144. Bécs 2005-03-12 ~ 50m gépi -
145. Békéscsaba 2005.03.12-13 VIII. 50m gépi -
146. Kassa 2005.04.16-17 V. Samuelis Ferenc emlv. 50m kézi -
147. Bécs 2005-05-01 11. Vierkampf Masters Wien 50m gépi
148. Hajdúszoboszló 2005.05.07-08 IX. Jeney Tibor ev. 50m gépi -
149. Szentes 2005.06.04-05 X. 33 1/3m kézi -
150. Hall in Tirol 2005.07.23-24 ~ 50m gépi -
151. Gyula 2005.07.29-31 XXXV. 50m gépi -
152. Tótkomlós 2005-07-23 I. 33 1/3m kézi -
153. Stockholm 2005.08.16-21 X. EB 50m gépi
154. Csongrád 2005.09.03-04 II. 50m gépi -
155. Eger 2005.09.17-18 VIII. Bitskey Aladár ev 50m gépi
156. Székesfehérvár 2005-10-15 III. Összetett sprintverseny 50m gépi -
157. Hódmezővásárhely 2005.11.05-06 III. 50m gépi -
158. Budapest 2005.12.03-04 VII. Nyéki Imre ev 33 1/3m kézi -
159. Nyíregyháza 2006.02.18-19 IV. 50m kézi -
160. Békéscsaba 2006.03.19-20 IX. 50m gépi -
161. Wien 2006-05-07 12. Vierkampf Masters Wien 50m gépi
162. Hajdúszoboszló 2006.05.13-14 X. Jeney Tibor ev. 50m gépi -
163. Szentes 2006.06.03-04 XI. 33 1/3m kézi -
164. Százhalombatta 2006.06.17-18 II. 50m kézi -
165. Balatonfűzfő 2006-07-14 ~ 50m gépi -
166. Tótkomlós 2006-07-22 II. 33 1/3m kézi -
167. San Francisco 2006.08.04-10 XI. VB 50m gépi
168. Gyula 2006.08.25-27 XXXVI. OB 50m gépi -
169. Csongrád 2006-09-09 III. 50m kézi -
170. Eger 2006.09.16-17 IX. Bitskey Aladár ev 50m gépi
171. Steyr (AUT) 2006.10.07-08 ~ 25m gépi
172. Kassa/Kosice 2006-10-22 VII. Samuelis Ferenc emlv. 50m kézi -
173. Luxembourg 2006-10-21 Luxembourg Masters Open 50m gépi -
174. Hódmezővásárhely 2006-11-04 IV. 50m gépi -
175. Budapest 2006.12.04-05 VIII. Nyéki Imre ev 33 1/3m kézi -
176. Debrecen 2007-01-20 ~ 50m gépi -
177. Nyíregyháza 2007.02.17-18 V. 50m kézi -
178. Békéscsaba 2007.03.16-17 X. 50m gépi -
179. Kassa 2007.03.31-04.01 ~ 50m kézi -
180. Eindhoven 2007.04.24-26 ~ 50m gépi -
181. Csongrád 2007.05.12-13 IV. 50m kézi -
182. Szentes 2007.06.02-03 XII. 33 1/3m kézi -
183. Balatonfűzfő 2007-06-14 ~ 50m kézi -
184. Kecskemét 2007.06.29-30 ~ 50m gépi -
185. Gyula 2007.08.09-11 XXXVII. OB 50m gépi -
186. Kranj 2007.08.28-09.01 XI. EB 50m gépi -
187. Székesfehérvár 2007-10-06 IV. Összetett sprintverseny 50m gépi -
188. Luxembourg 2007.10.19-22 Luxembourg Masters Open 50m gépi -
189. Hódmezővásárhely 2007.11.03-04 V. 50m gépi -
190. Gyula 2008-01-12 I. Hosszú távú 50m kézi -
191. Eindhoven 2008.01.18-20 ~ 50m gépi -
192. Chemnitz 2008-01-26 ~ 50m gépi -
193. Nyíregyháza 2008.02.23-24 VI. 50m kézi -
194. Békéscsaba 2008.03.15-16 XI. 50m gépi -
195. Perth 2008.04.15-20 XII. VB 50m gépi
196. Csongrád 2008.05.10-11 V. 50m kézi -
197. Rif in Hallein 2008.05.17-18 ~ 25m gépi -
198. Szentes 2008.05.31-06.01 XIII. 33 1/3m kézi -
199. Budapest 2008-06-08 Margitsziget-Szigetvarázs 50m kézi -
200. Kecskemét 2008.07.05-06 ~ 50m gépi -
201. Balatonfűzfő 2008-07-19 ~ 50m kézi -
202. Tótkomlós 2008-07-19 III. 33 1/3m kézi -
203. Innsbruck 2008-08-09 ~ 50m gépi -
204. Gyula 2008.08.29-31 XXXVIII. OB 50m gépi -
205. Eger 2008.09.20-21 X. Bitskey Aladár ev 50m gépi
206. Rif in Hallein 2008.05.17-18 ~ 25m gépi -
207. Luxembourg 2008-10-17 ~ 50m gépi -
208. Hódmezővásárhely 2008.11.08-09 VI. 50m gépi -
209. Linz 2008-11-21 ~ 50m gépi -
210. Budapest 2008.12.07-08 IX. Nyéki Imre ev 33 1/3m kézi -
211. Gyula 2009-01-17 II. Hosszú távú 50m kézi -
212. Chemnitz 2009.01.31-02.01 ~ 50m gépi -
213. Nyíregyháza 2009.02.21-22 VII. 50m kézi -
214. Békéscsaba 2009.03.14-15 XII. 50m gépi -
215. Resicabánya 2009-03-28 ~ 50m gépi -
216. Kassa 2009.04.04-05 ~ 50m gépi -
217. Balatonfűzfő 2009.04.17-18 ~ 50m gépi -
218. Székesfehérvár 2009-04-19 Hosszú távú Grand Prix 50m gépi -
219. Millfield (GB) 2009-04-26 ~ 50m gépi -
220. Bécs 2009-04-26 ~ 50m gépi -
221. Eindhoven 2009.05.08-10 ~ 50m gépi -
222. Csongrád 2009.05.16-17 VI. 50m kézi -
223. Szentes 2009.05.xx XIV. 33 1/3m kézi -
224. Budapest 2009-06-07 Margitsziget-Szigetvarázs 50m kézi -
225. Bécs 2009.06.12-14 ~ 50m gépi -
226. Temesvár 2009-06-14 ~ 50m kézi -
227. Szabadka/Subotica 2009.06.27-28 ~ 50m kézi -
228. Tótkomlós 2009-07-19 IV. 33 1/3m kézi -
229. Gyula 2009.08.28-30 XXXIX. OB 50m gépi -
230. Cadiz 2009.09.15-19 XII. EB 50m gépi
231. Resicabánya 2009.10.10-11 ~ 50m gépi -
232. Hódmezővásárhely 2009.11.07-08 VII. 50m gépi -
233. Budapest 2009.12.01-02 X. Nyéki Imre ev 33 1/3m kézi -
234. Gyula 2010-01-16 III. Hosszú távú 50m kézi -
235. Nyíregyháza 2010.02.20-21 VIII. 50m kézi -
236. Békéscsaba 2010.03.13-14 XIII. 50m kézi -
237. Resicabánya 2010-03-20 ~ 50m gépi -
238. Eindhoven 2010.05.07-09 ~ 50m gépi -
239. Csongrád 2010.05.08-09 VII. 50m kézi -
240. Szentes 2010.05.29-30 XV. 33 1/3m kézi -
241. Budapest 2010-06-06 Margitsziget-Szigetvarázs 50m kézi -
242. Temesvár 2010.06.13-14 ~ 50m kézi -
243. Genf 2010-06-19 ~ 50m gépi -
244. Tótkomlós 2010-07-17 V. 33 1/3m kézi -
245. Goeteborg 2010-07.31-08.01 XIII. VB 50m gépi
246. Szabadka 2010.08.26-27 ~ 50m kézi -
247. Gyula 2010.08.27-29 XL. OB 50m gépi -
248. Eger 2010.09.11-12 XI. Bitskey Aladár ev 50m gépi
249. Resicabánya 2010.10.09-10 ~ 50m gépi -
250. Szarvas 2010.10.23-24 III. 25m gépi -
251. Hódmezővásárhely 2010.11.06-07 VIII. 50m gépi -
252. Cluj/Kolozsvár 2010-11-28 ~ 50m kézi -
253. Budapest 2010.12.02-03 XI. Nyéki Imre ev 33 1/3m kézi -
254. Gyula 2011-01-15 IV. Hosszú távú 50m kézi
255. Százhalombatta 2011.02.03-04 I. rövidpályás OB 50m gépi
256. Békéscsaba 2011.03.12-13 XIV. 50m gépi
257. Resicabánya 2011.03.26-27 ~ 50m gépi
258. Kassa/Kosice 2011.04.02-13 ~ 50m kézi
259. Eindhoven 2011.05.06-08 ~ 50m gépi
260. Csongrád 2011.05.07-08 VIII. 50m kézi -
261. Berlin 2011-05-14 ~ 50m gépi -
262. Temesvár 2011.06.11-12 ~ 50m kézi -
263. Szentes 2011.07.02-03 XVI. 33 1/3m kézi -
264. Tótkomlós 2011-07-16 VI. 33 1/3m kézi -
265. Gyula 2011.08.12-14 XLI. OB 50m gépi -
266. Yalta 2011.09.05-09 XIII. EB 50m gépi -
267. Hajdúszoboszló 2011.10.01-12 XI. Dr. Nagy Sándor Tibor ev. 50m gépi
268. Szarvas 2011.10.22-23 IV. 50m gépi -
269. Hódmezővásárhely 2011.11.12-13 IX. 50m gépi -
270. Budapest 2011.12.03-04 XII. Nyéki Imre ev 33 1/3m kézi -
271. Gyula 2012.01.14-15 V. Hosszú távú 50m kézi
272. Budaörs 2012.02.04-05 II. rövidpályás OB 25m gépi
273. Zombor/Sombor 2012-02-25 Szerbia rövidpályás OB 25m gépi
274. Békéscsaba 2012.03.10-11 XV. 50m gépi
275. Spisska Nova Ves 2012.03.30-04.01 Szlovák rövid medencés OB 25m gépi
276. Kecskemét 2012.04.13-15 I. Fedettpályás OB 50m gépi
277. Prága 2012-04-21 VI. Neptun kupa 25m gépi
278. Eindhoven 2012.05.04-06 ~ 50m gépi -
279. Bécs 2012-05-13 ~ 25m gépi -
280. Plzen 2012.05.19-20 ~ 50m gépi -
281. Szentes 2012.05.19-20 XVII. 33 1/3m kézi
282. Salzburg 2012.05.19-20 ~ 25m gépi -
283. Riccione 2012-06.10-16 XIV. VB 50m gépi -
284. Tótkomlós 2012-07-14 VII. 33 1/3m kézi
285. Gyula 2012.08.24-26 XLII. OB 50m gépi -
286. Eger 2012.09.22-23 XII. Bitskey Aladár ev 50m gépi
287. Luxemburg 2012.10.13-14 ~ 50m gépi -
288. Resicabánya 2012.10.20-21 ~ 50m gépi -
289. Szarvas 2012.10.20-21 V. 25m gépi
290. Linz 2012.10.26-28 ~ 50m gépi -
291. Hódmezővásárhely 2012.11.24-25 X. 50m gépi
292. Százhalombatta 2012.12.08-09 I. 25m gépi
293. Gyula 2013.01.19-20 VI. Hosszú távú 50m kézi
294. Zombor/Sombor 2013-02-09 Szerbia rövidpályás OB 25m gépi
295. Békéscsaba 2013.03.16-17 XVI. 50m gépi
296. Kecskemét 2013.04.12-13 III. Rövidpályás OB 25m gépi
297. Bécs 2013.04.20-21 1. Masters verseny 25m gépi -
298. Zsolna/Zilina 2013.04.06-07 ~ 50m gépi -
299. Eindhoven 2013.05.03-05 ~ 50m gépi -
300. Szentes 2013.05.11-12 XVIII. 33 1/3m kézi -
301. Salzburg 2013.05.11-12 XIII. 25m gépi -
302. Jihlava 2013.05.18-19 XXX. Cseh bajnokság 25m gépi -
303. Bécs 2013.05.31-06.02 Wien Longcourse Championship 50m gépi -
304. Csongrád 2013.06.08-09 ~ 50m kézi
305. Enns/AUT 2013.06.21-23 ~ 50m gépi -
306. Nyíregyháza 2013.06.29-30 ~ 50m kézi
307. Tótkomlós 2013-07-13 VIII. 33 1/3m kézi -
308. Torino 2013.08.04-10 WMG 50m gépi -
309. Gyula 2013.08.09-11 XLIII. OB 50m gépi -
310. Eindhoven 2013.09.02-06 XIV. EB 50m gépi -
311. Hajdúszoboszló 2013.09.28-29 XII. szenior úszóverseny 50m gépi
312. Szarvas 2013.10.19-20 VI. 25m gépi -
313. Hódmezővásárhely 2013.11.15-17 II. Fedettpályás OB 50m gépi -
314. Pécs 2013-12-07 I. Abay-Nemes Oszkár emlv 50m kézi -
315. Gyula 2014.01.18-19 VII. Hosszú távú 50m kézi
316. Békéscsaba 2014.03.15-16 XVII. 50m kézi -
317. Százhalombatta 2014.04.12-13 IV. rövid pályás OB 25m gépi
318. Bécs 2014.04.26-27 26. 25m gépi -
319. Rif bei Hallein 2014.05.17-18 ~ 25m gépi -
320. Szentes 2014.05.31-06.01 XIX. szenior úszóverseny 33 1/3m kézi -
321. Hódmezővásárhely 2014.06.27-29 III. Fedettpályás OB 50m gépi -
322. Tótkomlós 2014-07-19 IX. 33 1/3m kézi -
323. Montreal 2014.08.03-09 XV. VB 50m gépi -
324. Gyula 2014.08.22-24 XLIV. OB 50m gépi -
325. Eger 2014.09.20-21 XIII. Bitskey Aladár emlv 50m gépi
326. Szarvas 2014.10.11-12 VII. 25m gépi -
327. Resicabánya 2014.10.25-26 ~ 50m gépi -
328. Hódmezővásárhely 2014.11.08-09 XI. 50m gépi -
329. London 2014-11-23 ~ 25m gépi -
330. Törökbálint 2014.12.06-07 I. Mikulásnapi verseny 25m gépi
331. Gyula 2015.01.24-25 VIII. Hosszú távú 50m kézi -
332. Nyíregyháza 2015.02.21-22 X. szenior úszóverseny 50m gépi
333. Békéscsaba 2015.03.14-15 XVIII. 50m kézi -
334. Győr 2015.04.11-12 V. rövidpályás OB 25m gépi
335. Bécs 2015.04.17-19 27. 25m gépi -
336. Szentes 2015.05.02-03 XX. szenior úszóverseny 50m gépi -
337. Kecskemét 2015.06.05-07 I. Duna kupa IV. OB 50m gépi
338. Tótkomlós 2015-07-18 X. 33 1/3m kézi -
339. Kazany 2015.08.05-16 XVI. VB 50m gépi
340. Gyula 2015.08.14-16. XLV. Dr. Regele emlékverseny 50m gépi -
341. Pécs 2015.09.19-20. I. nemzetközi verseny 50m gépi -
342. Szarvas 2015-10-10 VII. 25m gépi -
343. Százhalombatta 2015.11.07-08 Nemzetközi szenior úv 25m gépi
344. Szentes 2016-01-23 I. hosszútáv és sprint összetett 50m gépi
345. Nyíregyháza 2016-02-06 XI. Szenior úszóverseny 50m kézi -
346. Százhalombatta 2016.02.20-21 VI. országos bajnokság 25m gépi -
347. Bécs 2016.03.11-13 28. 25m gépi
348. Durban 2016.03.16-19 ~ 50m gépi -
349. Békéscsaba 2016.03.19-20 XIX. 50m kézi -
350. Kecskemét 2016.04.08-10 II. Duna kupa V. OB 50m gépi -
351. Szentes 2016.04.30-05.01 XXI. nemzetközi verseny 50m gépi -
352. Eindhoven 2016.05.06-08 ~ 50m gépi -
353. Pardubice/CZE 2016.05.07-08 Cseh országos bajnokság 50m gépi -
354. London 2016.05.25-29 XV. EB 50m gépi -
355. Csongrád 2016.06.25-26 X. nemzetközi szenior úv. 50m kézi -
356. Kapfenberg/AUT 2016.07.08-10 ~ 50m gépi -
357. Hall in Tirol 2016.07.09-10 ~ 50m gépi -
358. Tótkomlós 2016-07-16 XI. 33 1/3m kézi -
359. Gyula 2016.08.12-14. XLVI. OB Dr. Regele emlékverseny 50m gépi -
360. Eger 2016.09.17-18 XIV. Bitskey Aladár emlv 50m gépi
361. Bécs 2016.10.01-02 ~ 25m gépi -
362. Resicabánya 2016.10.22-23 ~ 50m gépi -
363. Zilina/SVK 2016.10.22-23 ~ 50m gépi -
364. Limassol/CYP 2016.10.22-23 ~ 50m gépi -
365. Dublin/IRL 2016.10.22-23 ~ 25m gépi -
366. Hódmezővásárhely 2016.11.12-13 XIII. 50m gépi -
367. Törökbálint 2016.012.03-04 II. Mikulás kupa 25m gépi -
368. Szentes 2017-01-21 II. hosszútáv és sprint összetett 50m gépi
369. Nyíregyháza 2017-02-04 XII. szenior úszóverseny 50m kézi -
370. Százhalombatta 2017.02.25-26 VII. országos bajnokság 25m gépi -
371. Békéscsaba 2017.03.18-19 XX. 50m kézi -
372. Bécs 2017.03.31-04.01 29. 25m gépi
373. Hódmezővásárhely 2017.04.22-23 VI. OB III. Duna kupa 50m gépi
374. Szentes 2017.05.20-21 XXII. nemzetközi verseny 33 1/3m kézi -
375. Rif bei Hallein 2017.05.20-21 ~ 25m gépi -
376. Csongrád 2017.06.10-11 ~ 50m kézi -
377. Gyula 2017.06.23-25 XLVII. OB 50m gépi
378. Somorja/SVK 2017.06.01-02 Slovakian Masters Cup 50m gépi -
379. Tótkomlós 2017-07-15 XII. 33 1/3m kézi -
380. Budapest 2017.08.14-20. XVII. VB 50m gépi
381. Szentendre 2017-10-14 I. 33 1/3m kézi -
382. Limassol/CYP 2017.10.21-22 ~ 50m gépi -
383. Resicabánya 2017.10.21-22 ~ 50m gépi -
384. Graz 2017-11-04 I. 25m gépi -
385. Hódmezővásárhely 2017.11.11-12 XIV. 50m gépi
386. Temesvár 201711.15 ~ 25m kézi -
387. Törökbálint 2017.12.02-03 III. 25m gépi
388. Szentes 2018-01-20 III. 50m gépi
389. Terneuzen/NED 2018.01.18-21 Holland nyílt RP OB 25m gépi -
390. Százhalombatta 2018.02.24-25 VIII. országos bajnokság 25m gépi
391. Bécs 2018.03.16-18 ~ 25m gépi
392. Békéscsaba 2018.03.17-18 XXI. Gáspár Ervin emlv. 50m kézi
393. Budapest 2018.04.14-15 IV. Duna Kupa 50m gépi -
394. Szentes 2018.05.12-13 XXIII. nemzetközi verseny 33 1/3m kézi
395. Eger 2018.06.09-10 XV. Bitskey Aladár emlv 50m gépi
396. Maria Enzersdorf 2018-06-16 ~ 50m gépi -
397. Somorja/SVK 2018.0630-07.01 ~ 50m gépi -
398. Tótkomlós 2018-07-21 XIII. 33 1/3m kézi -
399. Gyula 2018.08.03-05 XLVIII. OB 50m gépi
400. Kranj 2018.09.02-07 XVI. EB 50m gépi
401. Hódmezővásárhely 2018.11.17-18 VII. OHP OB XV. nk. Verseny 50m gépi
402. Budapest 2018-12-08 Évzáró Kupa 25m gépi
403. Szentes 2019-01-19 IV. évindító 50m gépi
404. Crawley/GBR 2019-01-19 ~ 50m gépi -
405. Százhalombatta 2019.02.23-24 IX. országos bajnokság 25m gépi
406. Békéscsaba 2019.03.16-17 XXII. Gáspár Ervin emlv. 50m kézi
407. Kassa 2019.03.30-31 ~ 50m gépi -
408. Budapest 2019.04.13-14 V. Duna Kupa 50m gépi
409. Tunisz 2019.05.01-03 ~ 50m gépi -
410. Amersfoort/NED 2019.05.02-05 Holland bajnokság 50m gépi -
411. Szentes 2019.05.11-12 XXIV. nemzetközi verseny 33 1/3m kézi -
412. Mödling/AUT 2019-05-18 ~ 50m gépi -
413. Csongrád 2019.06.01-02 XII. 50m kézi
414. Belgrád/SRB 2019-05-15 ~ 50m gépi -
415. Thessaloniki/GRE 2019.06.15-16 ~ 50m gépi -
416. Gyula 2019.06.28-30 XLIX. OB 50m gépi
417. Graz 201906.29 ~ 50m gépi -
418. Tótkomlós 2019-07-20 XIV. 33 1/3m kézi -
419. Torino/ITA 2019.07.28-31 EMG 50m gépi -
420. Gwangju 2019.08.12-18 XVIII. VB 50m gépi
421. Zsolna/Zilina 2019.10.12-13 ~ 50m gépi -
422. Limassol/CYP 2019.10.19-20 IV. 50m gépi -
423. Resicabánya 2019.10.26-27 ~ 50m gépi -
424. Hódmezővásárhely 2019.11.09-10 XVI. 50m gépi
425. Temesvár 2019-11-23 ~ 25m kézi -
426. Budapest 2019-12-08 II. 25m gépi
427. Szentes 2020-01-18 V. évindító 50m gépi
428. Százhalombatta 2020.02.15-16. X. RP OB 25m gépi
429. Szentes 2020-06-13 XXV. szenior úszóverseny 33 1/3m kézi -
430. Gyula 2020.06.26-28 L. országos bajnokság 50m gépi
431. Tótkomlós 2020-07-18 XV. 33 1/3m kézi -
432. Csongrád 2020.09.05-06 XIII. 50m kézi
433. Hódmezővásárhely 2020-11-07 IX. OB 50m gépi
434. Szentes 2021-05-08 XXVI. 33 1/3m kézi
435. Csongrád 2021.06.26-27 XIV. 50m kézi
436. Tótkomlós 2021-07-17 XVI. 33 1/3m kézi
437. Gyula 2021.08.27-29 LI. OB 50m gépi
438. Eger 2021.09.11-12 XVI. Bitskey Aladár emlv 50m gépi
439. Szentes 2021-10-16 VI. 50m gépi
440. Hódmezővásárhely 2021-09-25 I. RP 25m gépi
441. Hódmezővásárhely 2021.11.13-14 X. OB 50m gépi
442. Szentes 2022-01-29 VII. évindító és 1500 OB 50m gépi
443. Százhalombatta 2022.02.19-20. XI. RP OB 25m gépi
444. Békéscsaba 2022.03.19-20 XXIII. 50m kézi
445. Kecskemét 2022.04.09-10 VI. Duna kupa XI. fedett pályás OB 50m gépi
446. Szentes 2022-05-07 XXVII. 33 1/3m kézi
447. Temesvár 2022-06-04 XIV. 25m kézi -
448. Csongrád 2022.06.11-12 XV. 50m kézi
449. Tótkomlós 2022-07-16 XVII. 33 1/3m kézi
450. Gyula 2022.08.12-14 LII. 50m gépi
451. Eger 2022.0917-18 XVII. Bitskey Aladár emlv 50m gépi
452. Hódmezővásárhely 2022-10-08 II.RP 25m gépi
453. Limassol/CYP 2022.10.22-23 ~ 50m gépi -
454. Resicabány/ROU 2022.10.22-23 V. 50m gépi -
455. Hódmezővásárhely 2022.11.05-06 XIX. 50m gépi
456. Törökbálint 2022.12.03-04 III. 25m gépi
457. Szentes 2023-01-28 VIII. évindító és 1500 OB 50m gépi
458. Százhalombatta 2023.02.18-19. XII. RP OB 25m gépi
459. Békéscsaba 2023.03.18-19 XXIV. 50m kézi
460. Kecskemét 2023.04.15-16 VII. Duna kupa XII. fedett pályás OB 50m gépi
461. Amersfoort/NED 2023.05.04-07 19. OB 50m gépi -
462. Szentes 2023-05-06 XXVIII. 33 1/3m kézi
463. Csongrád 2023.06.03-04 XVI. 50m kézi
464. Gyula 2023.06-23-25 LIII. 50m gépi
465. Tótkomlós 2023-07-15 XVIII. 50m kézi
466. Fukuoka 2023.08.05-11 XIX. szenior úszó VB 50m gépi -
467. Hódmezővásárhely 2023-08-26 III. ASA CONSOLIS 25m gépi
468. Debrecen 2023.09.16-17 II. szenior úv dr. Rentka László emlv 50m gépi
469. Nyíregyháza 2023-10-07 I. 50m gépi
470. Limassol/CYP 2023.10.21-22 ~ 50m gépi -
471. Hódmezővásárhely 2023.11.04-05 XX. 50m gépi
472. Madeira/POR 2023.11.19-25 I. RP EB 25m gépi -
473. Törökbálint 2023.12.02-03 VI. Mikulás kupa 25m gépi
474. Temesvár 2023-12-09 CMTI 25m kézi -
475. Szentes 2024-01-20 IX. évindító és 1500 OB 50m gépi
476. Százhalombatta 2024.02.10-11. XIII. RP OB 25m gépi


Feldolgozott eredmények statisztikája
Medence Férfi eredmény Női eredmény Összesen eredmény
50 méteres 63884 47865 111749
25 méteres 16156 11904 28060
33 1/3 méteres 14055 11651 25706
Ranglistán kívül 5701 4302 10003
Összesen: 99796 75722 175518


Feldolgozott eredmények statisztikája évek szerint
Verseny év Férfi eredmény Női eredmény Összesen eredmény
1972 18 0 18
1973 62 0 62
1974 95 0 95
1975 133 0 133
1976 103 23 126
1977 100 24 124
1978 84 38 122
1979 146 68 214
1980 154 80 234
1981 122 61 183
1982 156 84 240
1983 115 52 167
1984 95 56 151
1985 109 56 165
1986 78 42 120
1987 95 45 140
1988 172 81 253
1989 146 83 229
1990 166 81 247
1991 213 96 309
1992 195 92 287
1993 228 152 380
1994 324 193 517
1995 812 490 1302
1996 779 540 1319
1997 747 567 1314
1998 812 564 1376
1999 1148 715 1863
2000 1485 1115 2600
2001 1665 1278 2943
2002 1864 1548 3412
2003 2540 2078 4618
2004 3443 2867 6310
2005 2987 2529 5516
2006 3812 2730 6542
2007 3957 2888 6845
2008 4345 3198 7543
2009 4143 2960 7103
2010 4014 3079 7093
2011 4169 3169 7338
2012 4274 3247 7521
2013 4017 2870 6887
2014 3857 2672 6529
2015 3940 2729 6669
2016 5105 3652 8757
2017 5895 4582 10477
2018 4883 3872 8755
2019 4821 3682 8503
2020 2873 2313 5186
2021 3109 2653 5762
2022 5041 4082 9123
2023 5232 4786 10018
2024 918 860 1778


Részvételi statisztika összes versenyzőre. Versenyzők száma rajtok száma szerint az 1972 óta eddig feldolgozott eredményekre
Versenyzők 1 rajt 2-10 11-20 21-50 51-100 101-150 151-200 201-300 301-400 >400
Férfiak 443 16.29 % 1181 43.42 % 302 11.10 % 353 12.98 % 185 6.80 % 81 2.98 % 52 1.91 % 59 2.17 % 27 0.99 % 37 1.36 %
Nők 237 13.96 % 739 43.52 % 202 11.90 % 205 12.07 % 116 6.83 % 70 4.12 % 34 2.00 % 29 1.71 % 25 1.47 % 41 2.41 %
Összesen rajtok 680 15.39 % 1920 43.46 % 504 11.41 % 558 12.63 % 301 6.81 % 151 3.42 % 86 1.95 % 88 1.99 % 52 1.18 % 78 1.77 %


A versenyzők név szerinti statisztikája itt olvasható (kb. 5 mp amíg betöltődik!)