Szenior úszók rajtjainak száma (legalább 2 rajtot teljesítők) 1972-től,
a feldolgozott verseny jegyzőkönyvek alapján.

(Az egyesület neveként a szótárban megtalált első egyesület szerepel)

Sorszám Rajtok száma Versenyző neve Születési év Egyesület
1 1374 Bólyai István 1947 TVSE Tatabányai Vízmű S
2 1228 Melkuhn Dezső 1938 Szentesi Delfin ESC
3 1189 Rentka László Dr. 1957 Debreceni Szenior Úszó Klub
4 1135 Téli Éva 1956 Szentesi Delfin ESC
5 1059 Csepeli Pálma 1944 Dr.Regele Károly Senior
6 997 Kancsó János 1941 Tótkomlósi Rozmár
7 995 Csikány Csilla 1968 Törökbálint
8 983 Virágos Éva 1957 Szentesi Delfin ESC
9 902 Németh Éva 1949 Békéscsabai Szenior
10 842 Sebők János 1956 Csongrádi Szenior
11 830 Palásti Anna 1960 Csongrádi senior
12 824 Bocskay Zsófia 1947 Szentesi Delfin ESC
13 822 Hajdú László 1961 Bácsvíz KVSC
14 764 Debreczeni Beáta 1973 Szentesi Delfin ESC
15 741 Jurák Árpád 1961 Debreceni Szenior Úszó Klub
16 723 Tóth Csaba 1969 Törökbálint
17 715 Gombkötőné Tóth Ilona 1950 Törökbálinti Senior ÚC
18 668 Kovács Lukácsné 1935 Debreceni Szenior Úszó Klub
19 664 Miklós Attila 1956 Debreceni Szenior Úszó Klub
20 663 Fehér Edit 1968 Gyula Regele K.Úk.
21 658 Legeza László Dr. 1958 Gyula Regele K.Úk.
22 654 Murnyák Zsuzsanna 1957 Gyula Regele K.Úk.
23 640 Balázsné Lukátsy Katalin 1940 Szentesi Delfin ESC
24 636 Kocsor Ferencné Dr. 1946 Békéscsabai senior
25 619 Fábián Béla 1937 Egri Szenior
25 619 Cseri Piroska 1954 Törökbálinti Senior
27 614 Juhászné Tóth Margit 1953 Békéscsabai Szenior
28 598 Gulyás Péter dr. 1951 Törökbálinti Senior
29 596 Pető László 1942 Békéscsabai Szenior
29 596 Molnár Gergely 1980 Villám SC Budapest
31 584 Somlai Gábor 1944 Törökbálint
32 580 Kenderfi Zsuzsa 1936 Budapesti Honvéd SE
33 578 Háden-Felföldi Viktória 1985 MEGATHLON SE
34 567 Erdélyi Ferenc 1952 Törökbálint
35 563 Graffjódy Eszter 1940 Egri Szenior
36 560 Zajzon András 1942 Törökbálint
37 552 Cseh Imre 1968 Nyíregyházi Sportcentrum
37 552 Bólyai-Kismarjai Hajnal 1970 TVSE Tatabányai Vízmű S
39 542 Répási Ildikó 1944 Törökbálint
40 539 Zenke József 1950 NICS HSÚVC
41 531 Sümeghy László Dr. 1945 Egyéni
42 526 Batta Gyula Dr. 1953 Debreceni Szenior Úszó Klub
43 518 Bakacsi Gyula Dr. 1927 Szentesi Delfin ESC
44 515 Csipes Andor 1973 Mezőtúri Szenior
45 509 Piskóty Péter 1940 Újbuda Senior
46 506 Gabnai Lilla 1958 Tempero SC
47 500 Csikány József 1943 Törökbálint
48 484 Reiner László 1942 Budapesti Honvéd SE
49 483 Csomai Zsolt 1970 Békéscsabai Senior
50 475 Tari László 1954 Csongrádi Szenior
50 475 Fügi Andrea 1953 Győr
52 469 Havasi Henrietta 1963 Törökbálint
53 455 Eszenyi László 1942 Csongrádi Szenior
54 452 Schriffert Józsefné 1938 Gyula Regele K.Úk.
55 450 Kovács Gábor 1956 Egri Senior ÚK
56 449 Simon Ildikó 1974 Herceghalom SE
57 442 Csanádiné Tóth Magdolna 1949 Veszprém RSE
58 437 Angyalföldi Éva 1944 Miskolci V.S.C.
59 435 Juhász Ágnes 1951 TVSE
60 433 Várady Judit 1967 OSC
61 432 Bukolyi József 1949 Törökbálint
62 431 Latin Ferenc 1928 Újbuda Senior
62 431 Krasznai Róbert 1940 Debreceni Szenior Úszó Klub
64 424 Bardócz László 1940 Törökbálint
65 423 Bodnár Istvánné 1939 Szentesi Delfin ESC
66 422 Szokol Diana Dr. 1971 Nyíregyházi Sportcentrum
67 420 Dura Tímea 1994 HÓD-Triatlon és Öttusa SE
68 416 Gyenes András Dr. 1951 SZEDER SE
68 416 Béládi Csaba 1960 Békéscsabai Szenior
70 415 Marik Sarolta dr. 1956 Békéscsabai Szenior
71 412 Szerdahelyi Mária 1950 Újbuda Senior
71 412 Molnárfy Maya 1938 Budapesti Honvéd SE
71 412 Ferke Gáborné 1941 Szentesi Delfin ESC
74 411 Pengő Erzsébet 1965 Szentesi Delfin ESC
75 407 Czifrik Hajnalka 1966 Budapesti Senior
76 405 Becsák Jánosné 1934 Szentesi Delfin ESC
77 401 Tóth Béla 1961 Debreceni Szenior Úszó
77 401 Gévay Liliána 1964 Budapesti Delfinek
79 398 Bitskey István Dr. 1941 Debreceni Szenior Úszó Klub
80 396 Kanyó Ádám dr. 1941 SZEDER SE
81 382 Bánki Horváth Béla Dr. 1920 Újbuda Senior
82 380 Zsótér András 1930 Újbuda
83 378 Wéber Vanda 1981 HÓD-Triatlon és Öttusa SE
84 373 Lucz Imre 1951 Szentesi Delfin ESC
85 372 Terdy László 1947 Békéscsabai Szenior
86 369 Csaba Gábor 1947 Törökbálint
87 367 Varga Ferenc 1937 Törökbálint
87 367 Asztalos Lilla Fanni 1977 Újbuda Senior
89 365 Nagy Enikő 1979 NICS-HSÚVC
89 365 Ficze Gabriella 1981 Törökbálinti Senior ÚC
91 361 Pelényi Márta 1950 Budapesti Delfinek
92 360 Szabó Tamás 1949 Egri Senior
92 360 Horkay György Dr. 1944 Debreceni Szenior Úszó Klub
94 359 Répási Enikő 1946 Törökbálint
94 359 Klenk Józsefné 1942 Békéscsabai Senior
96 358 Balla Mónika 1973 Budapesti Delfinek
97 351 Nagy István 1969 Debreceni Szenior Úszó Klub
97 351 Cseuz László 1944 Szentesi Delfin ESC
99 350 Bagi Csilla 1964 Gyula Regele K.Úk.
100 348 Miklós Éva 1946 Békéscsabai Senior
101 347 Szántó Endre 1936 Debreceni Szenior Úszó Klub
102 343 Bertényi Mária 1944 Szentesi Delfin
103 341 Horváth Roland Zsolt 1991 Szentesi Delfin ESC
104 340 Csapó Katalin 1952 Törökbálint
105 339 Kovács Attila 1965 Szentes
106 337 Pászti Edit 1966 Szentesi Delfin ESC
107 336 Molnár Rita 1946 Törökbálint
108 334 Király Balázs 1977 Pécsi Vörös Meteor Sportkör
109 331 Felvégi Zsuzsanna 1979 Szentesi Delfin ESC
109 331 Bodnár Tímea 1976 Újbuda
111 330 Bartók Márton 1954 Csongrádi Senior
112 326 Kászonyi Ilona 1937 Törökbálint
113 324 Cseszregi Henrietta 1969 Budapesti Delfinek
114 322 Harton Antal dr. 1942 Debreceni Szenior ÚK
115 321 Sallai Katalin 1952 Békéscsabai Szenior
115 321 Bohos Tamás 1975 Budapesti Delfinek
117 319 Tóth Katalin 1950 Újbuda Senior
118 318 Sárkány Ákos 1973 Debreceni Szenior Úszó Klub
119 317 Kiss Ágnes 1927 Egri senior
120 316 Szabó János 1982 Pécsi Vörös Meteor
120 316 Hantó Ferencné 1944 Debreceni Szenior Úszó Klub
122 315 Mikó Sándor 1948 Újbuda
123 310 Bihari Árpád 1980 Debreceni Szenior
124 308 Bujna Lilla 1974 Debreceni Szenior Úszó Klub
125 307 Longa Péter 1947 BHSE
126 305 Vass Gyula 1961 Debreceni Szenior Úszó Klub
126 305 Kertész Zsuzsa 1950 Bp-i Delfinek
128 304 Tóth László Gyula 1954 Hódmezővásárhely
129 303 Kálóczy Zsuzsanna 1982 Pécsi Vörös Meteor Sportkör
130 302 Márton István 1958 Újbuda Senior
131 300 Bonivárt Ágnes 1978 Debreceni Szenior
132 298 Puskás Pál 1921 Debreceni Szenior Úszó Klub
133 297 T. Kiss Jenő 1964 Debreceni Szenior Úszó Klub
134 292 Heverdle István 1952 Egri Szenior
134 292 Gergelyfy Marietta 1975 Budapesti Delfinek
136 287 Kripkó Zoltán 1965 Egri Senior ÚK
137 286 Faragó Attila 1946 NICS-HSÚVC
138 285 Kasza József 1962 Szentesi Delfin ESC
138 285 Baranyi Judit 1954 Újbuda Senior
140 281 Szalai Mihály 1939 Tempero SC
140 281 Kováts Miklós 1940 Újbuda Senior
140 281 Gyalog László 1977 Tótkomlósi Rozmár
143 280 Szalai Éva 1967 Ferencvárosi Torna C
144 279 Hrabovszki Zoltán Dr. 1959 Kecskeméti Tria Túra
145 278 Deák Gyula 1934 Újbuda Senior
146 277 Marosi Melinda 1970 Egyéni Induló
146 277 Kómár Lajos 1965 SZEDER SE
146 277 Germán András 1931 Újbuda Senior
149 274 Tölgyesi Veronika 1982 Budapesti Delfinek
149 274 Darnay Erika 1957 Debreceni Szenior Úszó
151 273 Urbán Tamás 1975 Félegyházi J.Club
152 271 Kovács György 1915 Pécsi TÁSI
153 270 Metcalfe Simon 1964 Békéscsabai Szenior
153 270 Kiss Csaba 1967 Budapesti delfinek
155 267 Fodor László 1951 Tótkomlósi Rozmár
156 266 Csaba László 1948 Budapesti Senior
157 255 Nagy Sándor Tibor Dr. 1929 Debreceni Szenior Úszó Klub
158 251 Rüll Gusztáv 1947 Egri Senior ÚK
158 251 Keszthelyi László 1942 Újbuda Senior
160 248 Szakács András 1968 Szabadúszó
161 247 Raffai Roland 1973 Szombathelyi SI
161 247 Palásti Katalin 1952 Szentesi Delfin Egés
161 247 Liptai Józsefné 1942 Megathlon SE
164 245 Balla Zoltán 1968 Újbuda Senior
165 243 Cerva Dóra 1974 BHSE
165 243 Botfalvai Ágnes 1958 Budapesti Delfinek
167 242 Vajdovich Ilona dr. 1943 Egri Senior ÚK
168 239 Práthné Liker Izabella 1942 Békéscsabai senior
168 239 Jámbor Sándorné 1940 Újbuda
170 237 Tóth Árpád 1958 Kecskemét
170 237 Bódi Szabolcs 1975 Nyíregyházi Sportcentrum
172 236 Venczel Kincső Dr. 1974 Szentesi Delfin ESC
172 236 Dömötör Ferenc 1953 Újbuda Senior
174 234 Hudáky Zoltán 1988 Nyíregyházi Sportcentrum
174 234 Grigalek Gábor Dr. 1965 Egyéni induló Bp.
176 232 Hajdu Gyula 1971 Nyíregyházi Sportcentrum
177 229 Fonyódi György 1943 Esztergomi Senior
178 228 Falvi Zsolt 1972 Zabolátlan hossz. Gy
179 227 Tóth József 1938 Törökbálint
179 227 Kocsis Szabolcs 1982 Debreceni Szenior Úszó Klub
179 227 Czuczi Mátyás 1967 Iron Swim
182 226 Kollár Marcell 1990 Szentesi Delfin ESC
182 226 Királyné Csirke Eszter 1980 Egyéni induló
184 225 Vágújhelyi Lajos 1939 Újbuda Senior
185 224 Frits Ramóna Dr. 1967 Budapesti Delfinek
185 224 Balogh Anna 1979 Darnyi Tamás SC
187 223 Tóth Ilona Dr. 1947 Gyulai Dr.Regele
187 223 Takács Sándor 1970 Szentesi Delfin ESC
189 222 Molnár Bence 1945 Újbuda Senior
190 221 Salamon Tibor 1981 Debreceni Szenior Úszó Klub
190 221 Baranyi Valéria 1947 Újbuda Senior
192 219 Szécsi Károly 1943 Budapesti Honvéd SE
192 219 Gyuráki Attila 1966 BVSC Zugló
194 218 Nagy Erzsébet Éva 1986 Egyéni
195 215 Komáromi Mária 1947 Pécsi Vörös Meteor Sportkör
196 214 Dinnyés Ildikó 1961 Egri Szenior
196 214 Cserés Miklós 1985 Nyíregyházi Sportcentrum
198 213 Kovács Imréné 1921 Szentesi Delfin E
198 213 Dévald Péter 1930 Debreceni Szenior Úszó Klub
200 209 Rozgonyi Eszter 1980 Szentesi Delfin ESC
200 209 Katona László 1953 Debreceni Szenior Úszó Klub
200 209 Gombos Imre 1963 Magyar Szervátültetettek SZ.
200 209 Bacsa György 1967 Budapesti Delfinek
204 208 Uzdi Réka 1939 Újbuda Senior
204 208 Koczián János 1950 Budapesti Delfinek
204 208 Borzi Miklós dr. 1949 Szentesi Delfin ESC
204 208 Balajti Zoltán 1966 Budapesti Delfinek
208 207 Patkó József 1948 Egri Senior
209 206 Jelencsik András 1964 Egri Szenior
209 206 Dolozselek Pál 1952 Budapesti Delfinek
209 206 Csirmaz Sándor 1966 Békéscsabai Senior
212 205 Virágh Katalin 1965 Újbuda Senior
213 204 Gondi Károlyné 1955 Békéscsabai Szenior
213 204 Almásiné Nagy Annamária 1967 Budapesti Delfinek
215 202 Locskay Antal 1942 Békéscsabai Szenior
216 201 Seres László 1982 Gyula Regele K.Úk.
216 201 Kádár Zsolt 1975 TVSE Tatabányai Vízmű
216 201 Gömöry Árpád 1955 Győri Zabolátlan SE
219 199 Gazsiné Hrabovszki Edit 1950 Békéscsabai Szenior
220 198 Kukucskáné Pálca Réka 1979 Tótkomlósi Rozmár
221 197 Jónás Krisztina 1987 Szekszárdi SKN
222 195 Salamon Alajos Dr. 1961 Budapesti Delfinek
222 195 Karczag Szilárdné 1934 Egri Szenior
222 195 Gonda Marina 1965 Tovafutók SE
225 192 Újlaki Péter 1964 Debreceni senior
225 192 Balla Mária 1944 Újbuda Senior
227 191 Szepesi Nikolett 1987 Budapesti Delfinek
227 191 Pócs Alfréd Dr. 1955 Egri Senior ÚK
229 190 Gál Ágnes 1963 Törökbálint
230 189 Nagy Emese 1969 Debreceni Szenior Úszó Klub
230 189 Lender György 1965 Bp-i Delfinek
232 188 Gál Jánosné 1966 Tótkomlósi Rozmár
233 186 Boros Tamás 1959 Kecskeméti Tria Túra
234 185 Borbély Anita 1978 Budapesti Delfinek
235 184 Simon Géza 1952 Egyéni induló
236 183 Szabó Imre 1970 Szentesi Delfin ESC
236 183 Kiss Gábor 1957 Egri Szenior
236 183 Kis Róbert 1973 Debreceni Szenior Úszó Klub
236 183 Bitskey István 1974 Debreceni Szenior Úszó Klub
236 183 Birkásné Szűcs Dóra 1975 Egyéni versenyző
241 182 Tátrai Zsuzsanna 1950 TVSE
241 182 Szabó Tamásné 1955 Eger
241 182 Lekrinszki Éva 1956 Szentesi Delfin ESC
241 182 Klenk József 1938 Békéscsabai Senior
245 181 Rádi Zsolt 1965 Budapesti Delfinek
245 181 Boros Gábor 1978 HSÚVC
247 180 Perédy Zsolt 1951 Esztergomi Senior
247 180 Kisföldiné Z. Hajnalka 1940 Békéscsaba
247 180 Dernik-Horváth Katalin 1953 Pécsi Sport Nonprofit
247 180 Beák Attila 1957 Újbuda Senior
247 180 Balázsiné Jaczkó Márta 1977 Debreceni Szenior Úszó Klub
252 179 Nyúl Gábor 1987 Bácsvíz
252 179 Kállay Imréné 1931 Tempero SC
252 179 Barna Mátyás 1942 Gyula Regele K.Úk.
255 177 Kecskés István dr. 1951 Törökbálinti Senior
256 176 Mihály István 1929 Budapesti senior
256 176 Lévay Zoltán 1963 Budapesti delfinek
256 176 Kádasi Tibor Dr. 1960 Debreceni Szenior Úszó Klub
256 176 Kerezsy Kinga 1968 Debreceni Szenior Úszó Klub
260 175 Tejes István 1957 Száz Halom Városi ÚKE
260 175 Molnár Jolán 1977 Budapesti Delfinek
260 175 Gőcze Balázs 1986 Swim Life SE
260 175 Csörsz Gergely 1982 Herpály SE
264 174 Nagy Péter 1970 Debreceni Szenior Úszó
264 174 Danyi József 1972 Debreceni Szenior Úszó Klub
266 173 Kőhalmi András 1968 Érdi Vízisport
267 172 Szikora Tamás Dr. 1984 Pénzügyőr SE
267 172 Nagy Ida 1954 Békéscsabai Senior
269 170 Kőváry Tamás 1978 Törökbálinti Senior
270 169 Axt Éva 1956 Pécsi Meteor SK
271 168 Tatár-Csík Anita 1973 HÓD-TRIATLON ÉS ÖTTUSA
272 166 Majorfalvi Éva 1974 Budaörsi TKE
272 166 Fodor Béla 1937 Egri Szenior
274 165 Szörcsei Dóra 1975 Újbuda Senior
274 165 Szántó Tamás 1983 Budafóka XXII. SE
274 165 Nagysolymosi István 1952 Egyéni
277 164 Vermes Albán 1957 BVSC
277 164 Lázár Rita 1962 Egri Szenior
277 164 Gyepesi István 1951 Debreceni Szenior Úszó Klub
280 163 Törös Lajos 1963 Debreceni Szenior Úszó Klub
281 162 Tóth-Kecskés László 1937 Budapesti Honvéd SE
281 162 Szakács Ernő 1935 Szentesi delfinek
281 162 Pap Csaba 1943 Budapesti Delfinek
281 162 Paku Zoltán 1980 Hódmezővásárhelyi SC
285 161 Terdik Ákos 1981 Debreceni Szenior Úszó Klub
286 160 Szurdoki Erika 1967 Budapesti Honvéd SE
286 160 Mechler Andrea Dr. 1962 Debreceni Szenior Úszó Klub
288 159 Kelő Sára 1966 Ind/Egyéni
288 159 Gazda Zsuzsa 1964 Debreceni Szenior Úszó Klub
290 158 Kárpáti Sándor Dr. 1960 Budapesti Delfinek
290 158 Dajka András Tibor 1969 Pénzügyőr SE
290 158 Csernus Zoltán 1963 SZEDER SE
293 157 Vinczéné Dócs Katalin 1968 Békéscsabai Szenior
293 157 Rékási Sándor 1965 Budapesti Delfinek
293 157 Molnár Ernő 1958 HSÚVC
296 156 Soltész István Dr. 1963 Debreceni Szenior Úszó Klub
296 156 Revuczky Mátyás 1972 Budafóka XXII. SE
296 156 Gunther Zsolt 1964 Zabolátlan hossz. Gy
299 155 Menyhárt Zsolt Dr. 1965 Budapesti Delfinek
299 155 Kókai László 1956 Szentesi Delfin Egés
301 152 Madaras Sándorné 1931 Egri Senior ÚK
301 152 Kisjuhász Attila 1977 BHSE
301 152 Cserháti László 1966 Budapesti Delfinek
304 151 Boros Izabella Dr. 1961 Debreceni Szenior Úszó Klub
305 150 Patkó Katalin 1975 Egri Senior ÚK
306 149 Tracsek Mónika 1977 Budapesti Delfinek
306 149 Nagy Attila 1939 FTC Szenior
306 149 Kenéz Anita 1985 Makó
309 148 Ficzere Szilvia 1977 Dr. Regele Károly Sz
309 148 Deli Ágnes 1947 Pécsi TÁSI
311 147 Forintos Attila 1970 Debreceni Szenior Úszó Klub
311 147 Benyó Istvánné 1970 Tótkomlósi Rozmár
313 146 Nagy Zsolt 1964 SZEDER SE
314 145 Ónodi László 1946 Kiskunfélegyháza
315 144 Varga Zoltán 1984 Budapesti Delfinek
315 144 Gáspár Igor 1973 SPURI
315 144 Bögös László 1946 Egri Senior
318 143 Árvai Tamás 1980 Vasas SC
319 142 Tóth Dénes Károlyné 1954 Pécsi Vörös Meteor
319 142 Patakfalvi-Vigh Katalin Dr. 1965 Száz Halom Városi ÚKE
319 142 Baranyi Mária 1945 Törökbálinti Senior ÚC
322 141 Lövei Zsolt 1953 Debreceni Szenior Úszó Klub
322 141 László Sándor 1937 Muréna Szeged
322 141 Köteles Dávid 1993 Hód-Triatlon és Öttusa sE
325 140 Hegedűs Lajos 1957 Kaposvári Aréna
326 139 Torkos Sándor 1947 Debreceni Szenior Úszó Klub
326 139 Tar János 1969 Szentesi Delfin ESC
326 139 Palásti Zoltán 1943 Csongrádi Senior
326 139 Csenki Klára 1946 Kiskun VSSE
326 139 Bereczkiné Dankai Katalin 1942 Debreceni Szenior Úszó Klub
326 139 Alexi Anna 1977 Budapesti Delfinek
332 138 Gábe Tamás 1990 Hód-Triatlon és Öttusa
332 138 Andreas Schmid 1967 Békéscsabai Senior
334 137 Ölyüs Roland 1978 Bohóchal Úszó Klub
334 137 Annus Szilvia 1971 TRITON SPORT
336 136 Slízné Gedó Andrea 1979 SZEDER SE
336 136 Pálfy Andrea 1970 Egri Senior ÚK
338 135 Széll Katalin 1952 Debreceni Szenior Ús
338 135 Seres Szilvia 1977 HÓD-TRIATLON ÉS ÖTTUS
338 135 Panyor Zsuzsanna 1984 Hód-Triatlon és Öttusa SE
338 135 Juhász Mátyás 1964 Békéscsabai Szenior
342 134 Szabó Balázs 1984 Békéscsabai Szenior
342 134 Pék Zsófia 1985 Tovafutók SE
342 134 Hegedűs Ágnes 1967 Törökbálinti Senior
345 133 Lipták Éva 1978 Békéscsabai senior
345 133 Kiss Ildikó 1979 Csongrádi Szenior
345 133 Bakony-Sallai Ágnes 1989 Hód-Triatlon és Öttusa
348 132 Nagy Béla 1933 Újbuda Senior
348 132 Horváth Gergő 1987 Muréna Szegedi Úszó
350 131 Selmeczi János 1931 Debreceni Szenior Úszó Klub
350 131 Beck Csaba 1951 Pécsi TÁSI
352 130 Pálos Lehel 1945 Békéscsabai Szenior
352 130 Kassai Péterné Dr. 1941 Gyula Regele K.Úk.
352 130 Felegyi Éva 1971 Békéscsabai Szenior
352 130 Csaba Zoltánné 1950 Kaposvári Aréna
356 129 Roska László 1973 Törökbálinti Senior ÚC
357 128 Király András 1962 BHSE
358 127 Orbán Ábel 1989 TVSE
358 127 Bere Katalin 1995 HÓD-TRIATLON ÉS ÖTTUSA
360 126 Sebők Tamás 1990 Szentesi Delfin ESC
360 126 Kiss Kálmán 1967 Kaposvári aréna
362 125 Varga Miklós 1968 Pénzügyőr SE
362 125 Szellő Lajos 1938 Tempero SC
362 125 Orbán Bernadett 1983 Egyéni induló
362 125 Korsós-Novák Marianna 1969 Száz Halom Városi ÚKE
366 124 Petz János 1951 Szentesi Delfin ESC
366 124 Liptai József 1937 Megathlon SE
368 123 Gyovai Balázs 1986 Kiskun-Vízi és Szabad
368 123 Farkas Zsoltné Nagy Marian 1981 Hód-Triatlon és Öttusa
370 122 Visontai Tibor 1967 Budapesti Delfinek
370 122 Vilmos Ági 1970 Budapesti Delfinek
370 122 Szarka Richárd 1983 Szentesi Delfin
370 122 Szabó György 1970 Budafóka
370 122 Papp Katalin Dr. 1961 Debreceni Szenior Úszó Klub
370 122 Farszky István 1966 Gyula Regele K.Úk.
376 121 Tóth Zsófia Zsanett 1997 Hód-Triatlon és Öttusa SE
376 121 Somogyi Zsuzsa 1964 Szarvasi Senior
376 121 Kovács György 1973 Iron Swim
376 121 Baloghné Solti Gyöngyi 1965 Dunaújváros
380 120 Sásdi András Dr. 1948 Egyéni
381 119 Pásztor Róbert 1973 Debreceni Szenior Úszó Klub
381 119 Bödi Sándor 1951 Királyszentistván
381 119 Bartos Magdolna 1957 Tatabánya
384 118 Hambarás Edit Dr. 1968 Gyula Regele K.Úk.
384 118 Fehér Benjámin 1994 Győri Zabolátlanok
386 117 Zima Tibor Péter 1975 Bácsvíz-KVSC
386 117 Kecskés Andrea 1956 Kaposvári Aréna
386 117 Katona Judit 1971 Debreceni Szenior Úszó Klub
389 116 Török Enikő Dr. 1971 Gyula Dr. Regele K. ÚK
389 116 Tóth Ilona 1945 Gyula Regele K.Úk.
391 115 Weidinger Piroska 1942 Spuri Futó és Triatl
391 115 Tóth György 1969 Vidám Arany(l)eső Úszó
391 115 Tóth Csaba 1976 Érdi Vízisport
391 115 Othman Mohamed 1985 Debreceni Szenior ÚK
391 115 Lantos Erika 1968 HSÚVC
391 115 Grósz Lászlóné 1949 Egri Senior
391 115 Gera Sándor 1938 Tempero SC
391 115 Cékus Lászlóné 1963 Száz Halom Városi ÚKE
391 115 Csonka Csaba dr. 1972 SZEDER SE
391 115 Csizmadiáné dr.Nusser Nóra 1967 Pécsi Vörös Meteor
401 114 Szilágyi Imre 1963 KisTri Team SE
401 114 Schönek András 1977 Budapesti Honvéd SE
403 113 Sándor Roland Dr. 1980 Debreceni Szenior Úszó Klub
403 113 Ottlakán Péterné 1936 Békéscsabai Szenior
403 113 Király Johanna 1956 Kaposvári Aréna
403 113 Horváth Viktor 1965 Győri Zabolátlan SE
407 112 Tölgyesi Irén 1944 Újbuda Senior
407 112 Perlakyné Gizella 1957 Balaton Masters
407 112 Frank László 1975 Törökbálinti Senior
407 112 Csapó László 1944 Szegedi senior
411 111 Ádám Tibor 1970 Mezőtúri Szenior
411 111 Szabó György 1962 Bácsvíz-KVSC
411 111 Szabados József 1955 Debreceni Szenior Úszó Klub
411 111 Kemény András 1974 Dunakanyar SzKE
411 111 Halmos Péter 1948 Száz Halom Városi ÚKE
416 110 Pap Csongor 1986 Budapesti Delfinek
416 110 Mihalik Géza 1949 Budapesti Senior
416 110 Lőrincz Imola 1974 Budapesti Delfinek
416 110 Csák Zsuzsanna 1961 Szentesi delfinek
420 109 Varga József Dr 1961 Csongrádi Senior
420 109 Tóth Zoltán 1966 TVSE
420 109 Máté Zoltán Dr. 1945 Debreceni senior
420 109 Füzesi Ferenc 1941 Csongrádi Szenior
424 108 Márkus István 1974 Széchy Tamás Sportis
424 108 Fekete Renáta 1970 Szentesi delfinek
426 107 Vincze Csaba 1942 Budapesti Delfinek
426 107 Szilágyi Andrea 1972 Budapesti Delfinek
428 106 Vas Balázs 1972 SZEDER SE
428 106 Pataki Ágnes 1977 Győri Zabolátlanok
428 106 Németh Györgyi 1959 Budapesti Delfinek
428 106 Gergely Ildikó 1960 Csongrádi Senior
428 106 Demkóné Balla Sarolta 1953 Debreceni Senior
433 105 Hatvani János 1946 Miskolci VSC
433 105 Czeiner Antal 1959 Győri Zabolátlan SE
433 105 Bihari János 1936 Szentesi Delfin ESC
433 105 Barton József Dr. 1937 Kaposvári Aréna
437 104 Szilágyi Zsuzsanna 1961 Makói SVSE
437 104 Legoza Józsefné Dr. 1959 Debreceni Szenior Úszó Klub
437 104 Illés Sándor 1983 Békéscsabai Szenior
437 104 Emhő Klára 1941 Tatabányai VSE
437 104 Bérczes Ádám 1975 Budapesti Delfinek
442 103 Stefan Nilsson 1964 Törökbálinti Senior
442 103 Petrovszki Éva 1962 Békéscsabai Szenior
442 103 Nyéki Anikó 1974 Szentesi Delfin ESC
442 103 Molnár Enikő 1983 BEAC
442 103 Kovács Ildikó Dr. 1961 Szeder SE
442 103 Horváth Éva 1939 Tempero SC
448 102 Szűcs Imre 1956 Invictus-Mezőtúri Szeniorok
448 102 Lázár Eszter 1959 Egri Szenior
448 102 Hegedűs Tamás 1982 Iron Aquatics
448 102 Féder Miklós 1954 Budapesti Delfinek
448 102 Fráter Olivér 1973 Debreceni Szenior
448 102 Boriné Lajos Anikó 1976 Csongrádi Szenior
454 101 Somóczi Szilvia 1946 Tempero SC
454 101 Molnár Erika 1957 Egri Senior
456 100 Nowakowska Malgorzata Dr. 1966 Debreceni Szenior Úszó Klub
456 100 Kissfalvi István 1965 Száz Halom Városi ÚKE
456 100 Fodor György 1981 Dr. Regele Károly Sz
459 99 Fazekas Rudolf 1961 Pénzügyőr SE
460 98 Papp Gábor 1972 Egyéni
460 98 Nagy Norbert Dr. 1969 BHSE
460 98 Megyeri Zsoltné Dr. 1944 Békéscsabai senior
460 98 Demeter Péter 1954 Békéscsabai Szenior
460 98 Belanka Jánosné 1962 Békéscsabai Szenior
460 98 Balás Gábor dr. 1949 Tótkomlósi Rozmár Sz
466 97 Szabó Tamás 1988 Hód-Triatlon és Öttusa SE
466 97 Pruzsina János 1991 Budapesti Delfinek
466 97 Kovács László 1950 Szentesi Delfin ESC
466 97 Dunay István 1920 Bp. KPM
470 96 Vargáné Dezső Mária 1962 HÓD-TRIATLON ÉS ÖTTUSA
470 96 Havas Tamás 1954 Szenior Alba Sc
472 95 Tar Krisztián 1969 Békéscsabai Szenior
473 94 Kókai Lászlóné 1968 Csongrádi Szenior
473 94 Krámli István 1947 HSUVC
473 94 Jávor Péter 1950 Békéscsabai Senior
473 94 Hrivnák Béla 1973 Algyői Úszók Egyesülete
473 94 Földi Róbert 1982 Budapesti Honvéd SE
478 93 Szilárd Zsuzsa 1970 Újbuda Senior
478 93 Horváth Csenge 1985 Százhalombattai VUK
478 93 Halász Balázs 1976 Swim Life SE
478 93 Csobánki Zsuzsa 1983 Újbuda Senior
482 92 Musatics Lili 1988 Pénzügyőr SE
482 92 Káldi Ildikó Dr. 1960 Debreceni Szenior Úszó Klub
482 92 Krucsó Zsolt 1964 Debreceni Szenior Úszó Klub
482 92 Járfás Péter 1983 Budapesti Delfinek
482 92 Herbály Kálmán 1949 Mezőtúri Szeniorok
482 92 Gazinszky Tamás 1971 Egyéni
488 91 Tóth István 1920 Egri Szenior
488 91 Szabó Árpád 1978 Budafóka XXII. SE
488 91 Pető Csaba Attila 1981 Pénzügyőr SE
488 91 Buttinger László 1952 Egri Szenior
488 91 Apáti Dóra 1969 Törökbálinti Senior ÚC
493 90 Ruszkovszky György 1955 Pénzügyőr SE
493 90 Martinovitsné Kutas Ilona 1944 Egri Szenior
493 90 Bálega Szilvia 1980 Szentesi Delfin ESC
493 90 Balázsi Jenő 1968 Debreceni Szenior Úszó Klub
497 89 Végh Ferenc 1955 Esztergomi Senior
497 89 Szulimán Nikoletta 1972 Szolnoki senior
499 88 Regele Károly Dr. 1918 Békés
499 88 Ratkai Györgyi 1967 Pécsi Vörös Meteor Sportkör
499 88 Lukács Istvánné 1964 Budafóka XXII.
499 88 Kézsmárki Éva Dr. 1977 Swim Life
499 88 Apatóczki István 1961 Tótkomlósi Rozmár
504 87 Varga-Kis Kata 1960 Szentesi Delfin ESC
504 87 Patóh Magdolna 1948 Újbuda Senior
504 87 Olaszné Kiss Éva 1961 Hód-Triatlon és Öttusa
504 87 Maczula Zoltán 1967 Ind/Egyéni
504 87 Kovács János 1928 Békéscsaba
504 87 Grigalek Ildikó 1977 Budapesti Delfinek
510 86 Tátrai Norbert 1946 Esztergomi Senior
510 86 Kalotai Zsuzsanna 1982 Kiskun Vízi és Szabadid
510 86 Bödör Gábor 1968 Törökbálinti Senior
513 85 Simon Tamás 1971 Szentesi Delfin ESC
513 85 Peresztegi Éva 1989 Megathlon
515 84 Urbán Ferenc 1964 Debreceni Szenior ÚK
515 84 Szilágyi Lajos Dr. 1970 HSÚVC
515 84 Szabó Renáta 1994 HÓD-TRIATLON ÉS ÖTTUS
515 84 Szabó Katalin 1950 Újbuda Senior
515 84 Rajki Józsefné 1975 Tótkomlósi Rozmár
515 84 Müller Zsolt 1968 Budapesti Delfinek
515 84 Gács Marcell 1934 Debreceni Szenior Úszó Klub
515 84 Boulsevicz Beatrix 1987 Dunakanyar SzKE
523 83 Viczián Hajnalka 1963 Békéscsabai Szenior
523 83 Molnár Györgyi 1969 Miskolci VSC
523 83 Argay Ferenc 1971 Kaposvári Aréna
523 83 Aradi Ferenc 1982 Pécsi Meteor SK
527 82 Szőcs János 1956 Tovafutók Sportegyesület
527 82 Pincési-Langer Noémi 1980 Budafóka XXII. SE
527 82 Leposa Milán 1984 Vác Városi Uszoda
527 82 Bagdi Ferenc 1989 Gyulai Regele K ÚK
531 81 Perlaki Anikó 1980 Budapesti Delfinek
531 81 Oszlánszki Tünde 1972 Budapesti Delfinek
531 81 Nock Norbert 1976 Pénzügyőr SE
531 81 Juhász Antalné 1934 Egri Senior
535 80 Török Olga 1970 SZEDER SE
535 80 Rigó Andrea 1970 Zabolátlan Senior Győr
535 80 Renn Gábor 1968 Egri Senior ÚK
535 80 Pincési Balázs 1981 Budafóka XXII. SE
535 80 Oblat Zsolt 1972 Egyéni
535 80 Mészáros Edit 1972 Nyír Szenior
535 80 Hiri Marcela 1971 Egyéni induló
535 80 Demeterné Zsuzsa 1952 Szentesi Delfin Egés
535 80 Buzsáki Mária 1941 Újbuda Senior
535 80 Brunszvik Árpád 1982 Szentesi Delfin
535 80 Ambrus Zoltán 1977 Debreceni Szenior Úszó Klub
546 79 Füzi László 1973 Debreceni Szenior Úszó Klub
546 79 Fülöp Dániel 1980 HSÚVC
546 79 Furuglyás Attila 1946 Miskolci VSC
546 79 Csete Mihály 1976 Kaposvári Aréna
546 79 Bérczi Zsófia 1981 UTE
546 79 Bánkövi Gyula 1966 Egyéni induló
552 78 Várhegyi Attila 1973 Budapesti Delfinek
552 78 Vas András 1970 Debreceni Szenior Úszó Klub
552 78 Tari Béla dr. 1979 Békéscsabai Senior
552 78 Kettesy Gusztáv 1929 Budapesti Senior
552 78 Borsi Katalin 1975 Kaposvári Aréna
557 77 Szkladányi József 1925 Újbuda Senior
557 77 Pengő László 1952 Szentesi Delfin ESC
557 77 Paku Mária 1978 HSÚVC
557 77 Horváthné Dr.Hidegh Anikó Dr. 1962 Száz Halom Városi ÚKE
557 77 Horváth Zoltán 1965 Debreceni senior
557 77 Barna György 1964 Törökbálinti Senior
557 77 Barakonyi Judit 1971 Szentesi Delfin ESC
564 76 Szabó Lászlóné 1960 Tótkomlósi Rozmár
564 76 Ludvig Balázs 1984 Gyulai Dr.Regele K
564 76 Kiss Dóra 1972 Pécs Baranyai SZÚVK
564 76 Annus Nikoletta 1977 IRON SWIM
568 75 Sáska Melinda 1982 Bohóchal Úszó Klub
568 75 Plézer Mátyás Gyula 1976 FTC Senior
568 75 Patakfalvi-Vígh Dániel Ádám 1986 Száz Halom Városi ÚKE
568 75 Palai Patrik 1976 II. kerületi SSzS Nk
568 75 Gódor István Dr. 1975 Egyéni
568 75 Czabaday-Tóth Dorottya 1995 Hód-Triatlon és Öttusa SE
568 75 Bodnár Ákos Zoltán 1974 Nyírszenior 97'
575 74 Éder Zsolt 1958 Debreceni Szenior Úszó Klub
575 74 Palásti Piroska 1958 Csongrádi Senior
575 74 Okos Ákos 1997 Hód-Triatlon és Öttusa SE
575 74 Kuti Tamás 1963 Törökbálinti Senior
575 74 Keresztesi Sándor 1956 Újbuda Senior
575 74 Karácsonyi György 1948 Debreceni Szenior Úszó Klub
575 74 Gara Zoltán 1971 Gyula Regele K. Úk.
575 74 Filep Aladár 1944 Budapesti Senior
575 74 Fabián Szabolcs 1977 Arena Szenior Úszókl
575 74 Deák Anikó 1977 Hód-Triatlon és Öttusa SE
585 73 Szabó Attila 1978 Debreceni Szenior Úszó
585 73 Kóczián György 1953 Szeged Muréna UBK
587 72 Vida Edit 1944 Újbuda Senior
587 72 Talabér Attila 1953 Újbuda
587 72 Szögi Pál 1956 HSÚVC
587 72 Nagy Attila 1969 HSÚVC
587 72 Mladoniczky Tibor 1967 Gyula Regele K.Úk.
587 72 Béry Zoltán 1968 Tovafutók Sportegyesület
593 71 Tarjáni Regina 1974 Száz Halom Városi ÚKE
593 71 Papp László 1956 Tatabányai vízmű
593 71 Kiss István 1976 Dombóvári Sportiskola
593 71 Farkas Zoltán 1968 Pénzügyőr SE
597 70 Varga Csaba Dr. 1965 Zabolátlan hossz. Gy
597 70 Seres Medárd 1995 HÓD-TRIATLON ÉS ÖTTUSA
597 70 Puspán Ferenc 1958 Kaposvári aréna
597 70 Mirea Mirela 1965 Iron Aquatics
597 70 Kőszegi Dániel 1990 Bohóchal Egyesület
597 70 Gálfi László 1940 Szentesi Delfin ESC
597 70 Balázs Gyula 1945 Újbuda Senior
604 69 Szentjóbi Szabó Enikő 1966 Debreceni Szenior Úszó Klub
604 69 Legeza Péter 1961 Dr.Regele Károly ÚK
604 69 Kulcsár Zita 1975 Száz Halom Városi ÚKE
604 69 Kovács Kristóf 1978 Bohóchal Egy.
604 69 Hudetz András 1979 Swim Life SE
604 69 Holló Szabó Viktor 1973 Kiskunfélegyházi Senior
610 68 Váczi János 1949 Dunaújváros
610 68 Veszter Vilmos 1941 Békéscsabai Szenior
610 68 Takácsné Kancsár Katalin 1973 Debreceni Szenior Úszó Klub
610 68 Sevecsek Lajos 1963 Vasas SC
610 68 Seres László 1968 Muréna Szegedi Úszó
610 68 Körtvélyfáy Barna 1959 Nyír Szenior
610 68 Kőszegi Károly 1941 Miskolci VSC
610 68 Bonifert Péter 1956 Budapesti Szenior
618 67 Orosz Éva 1964 Egri Senior
618 67 Kovács István 1946 Gyulai Dr.Regele K
618 67 Kerékgyártóné Gulyás Éva 1957 Budapesti Delfinek
618 67 Hajdú Géza László 1945 Százhalombattai VUK
618 67 György Pál Dr. 1946 Újbuda Senior
618 67 Dömötör Ákos 1972 Budapesti Delfinek S
618 67 Dobcsányi János 1950 Szeged
625 66 Takács Norbert 1990 II. kerületi Sport
625 66 Szekeres Zsuzsanna 1974 Szolnoki Platina SE
625 66 Ruszkai Gábor 1965 Gyula Regele K.Úk.
625 66 Pecz Réka 1992 Swim Life
625 66 Nacsa Rita 1968 Gyula Regele K.Úk.
625 66 Müller Alexandra 1978 Debreceni Szenior Úszó Klub
625 66 Dunay Zoltán 1954 Egyesületen kívüli
625 66 Danyi Csanád Dr. 1976 Bácsvíz-KVSC
625 66 Csizmadia Tamás 1941 Újbuda
625 66 Bors Endre 1962 Debreceni Szenior Úszó Klub
625 66 Bartha Éva 1978 Szentesi Delfin ESC
625 66 Balog Diána 1982 Invictus Mezőtúr
637 65 Pittner Zsuzsanna 1953 Budapesti Delfinek
637 65 Oláhné Greguss Bernadett 1989 Hód-Triatlon és Öttusa SE
637 65 Molnár Dániel 1989 Debreceni Szenior Úszó Klub
637 65 László Ildikó 1947 Budapest Senior
637 65 Kőhalmi Zsuzsanna 1942 Vasas SC
637 65 Grátz Benjámin 1996 Száz Halom Városi ÚKE
637 65 Gajdos András 1963 Szolnoki Platina SE
637 65 Abosi János 1947 Sopron
645 64 Virágos Eszter 1983 Debreceni Szenior Úszó Klub
645 64 Tóth József 1953 TVSE
645 64 Szekeres Ákos 1972 Debreceni Szenior Úszó Klub
645 64 Szabó Enikő Magdolna 1972 HÓD-Triatlon és Öttusa SE
645 64 Gyebróczki András 1970 Nyír Szenior
645 64 Budai Mihályné 1963 Tótkomlósi RSzÚK
651 63 Végh Edit 1964 NICS-Hódmezővásárhelyi SUVC
651 63 Papp Angelika Zsuzsanna 1971 Nyíregyházi Sportcentrum Nkft.
651 63 Kósa László 1968 Békéscsabai Szenior
651 63 Kovács András Dr. 1952 Érdi Vízisport
651 63 Kolba Mihály 1960 Vidám Vidrakölykök S
651 63 Kerekes Sándor Dr. 1967 Debreceni Szenior Úszó Klub
651 63 Erdős Ildikó 1970 Muréna Szeged
651 63 Biár Nelli 1995 Szentesi Delfin ESC
651 63 Balatoni Zsolt 1972 Herceghalom SE
660 62 Zsigmond Ernő 1969 Bácsvíz-KVSC
660 62 Zalka András 1977 BHSE
660 62 Tóth Szilárd 1978 Gyula Regele K.Úk.
660 62 Tóth Katalin 1954 Invictus-Mezőtúri Szeniorok
660 62 Telek Andrea Dr. 1977 Debreceni Szenior Úszó Klub
660 62 Schuszter Gyuláné 1933 Kaposvári Aréna
660 62 Palásti Erika 1963 Csongrádi Senior
660 62 Lázár András 1944 Magyar Szervátültetettek Sz
668 61 Tóth Szilveszter 1978 Tovafutók SE
668 61 Sz Majercsik Márta 1954 Budapesti Delfinek
668 61 Rozgonyi Áron 1977 BÁCSVÍZ KVSC
668 61 Léránt László 1980 Bohóchal Úszó Klub
668 61 Hoffmann Ágnes 1976 OSC
668 61 Hetényi János 1965 Tótkomlósi Rozmár
668 61 Fülöp Bálint 1990 Budapesti Delfinek
668 61 Bozsó Tibor 1963 Ind/Egyéni
676 60 Zarnócz Mihály 1961 Csongrádi Szenior
676 60 Tóvári Anett 1983 Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
676 60 Simon Levente 1971 Dombóvári Sportiskola
676 60 Simon Eszter 1939 Újbuda Senior
676 60 Nagy Zoltán 1938 Debreceni senior
676 60 Nagy Róbert Dr. 1938 Szabadúszó
676 60 Medvegy István 1967 Békéscsabai senior
676 60 Lengyel Stella 1988 Debreceni Szenior Úszó Klub
676 60 Imri Zoltánné 1952 Miskolci VSC
676 60 Goszták Evelin 1984 Budapesti Delfinek
686 59 Ilovszkyné Fekete Ágnes 1969 Szentesi Delfin ESC
686 59 Gombos Réka 1985 Debreceni Szenior
686 59 Gledura Gábor 1965 Egri Szenior
686 59 Darida András Dr. 1954 SZUSE
690 58 Markovits Erzsébet 1954 Gyulai Dr.Regele K
690 58 Harcz Csaba 1976 Újbuda Senior
690 58 Füzesi Zsolt 1963 Gyula Regele K.Úk
693 57 Orosz Árpád 1943 Csongrád
693 57 Novotny Miklós 1973 Budapesti Delfinek
693 57 Nagy Réka 1982 Debreceni SZÚK
693 57 Horváth Zoltán 1969 Győri Zabolátlan SE
693 57 Horváth Józsefné 1952 Tótkomlósi Rozmár
693 57 Gregus Brigitta 1992 Hód-Triatlon
693 57 Császár István 1944 Hódmezővásárhelyi ÚC
693 57 Bodnár Tibor 1977 Bácsvíz Kecskemét
693 57 Besze Gábor 1964 Egyéni / Individual
693 57 Bagdán Ilona 1955 Mezőtúri Szeniorok
703 56 Wolszky Ildikó dr. 1963 Debreceni Szenior Úszó Klub
703 56 Takács Réka 1975 Orvosegyetem Sport Club
703 56 Sárdi Gabriella 1980 Száz Halom Városi ÚKE
703 56 Rákhely Béla 1966 Pénzügyőr SE
703 56 Nagy Szabolcs 1985 Debreceni Szenior Úszó Klub
703 56 Laczkó Tibor Dr. 1963 Egyéni induló
703 56 Kőhegyi-Kis Ágnes 1979 NICS-HSÚVC
703 56 Kiss Attila 1974 Debreceni Szenior Úszó Klub
703 56 Gubcenco Paul 1976 Száz Halom Városi ÚKE
703 56 Csekő Tibor 1943 Újbuda
713 55 Pál Emese 1973 Debreceni Szenior Úszó Klub
713 55 Pechacsekné Seres Edit 1960 Mezőtúr
713 55 Gregus Zoltán 1964 Hód-Triatlon és Öttusa SE
713 55 Geier Norbert 1992 Tatabányai Vízmű SE
713 55 Galgóczi Krisztina 1988 Hód-Triatlon és Öttusa SE
713 55 Bíró Gábor 1993 Szentesi ESC
719 54 Reichardt-Varga Emese 1974 Egyéni
719 54 Orosz György 1976 Budapesti Delfinek
719 54 Kiss Csaba Dr. 1972 Muréna Szeged
719 54 Karczag Mariann 1959 Egri Senior
719 54 Bozsó András 1986 BÁCSVÍZ Kecskeméti V
719 54 Balázs Boglárka 1943 Újbuda Senior
725 53 Varga Anna 1993 Budapesti Delfinek
725 53 Török Imre Gábor 1988 Szentesi Delfin ESC
725 53 Tompa Orsolya 1991 Swim Life SE
725 53 Levendovics Gábor 1980 Békéscsabai Szenior
725 53 Gellényi Erika 1968 Békéscsabai senior
725 53 Bíró József 1939 Egri Szenior ÚK
725 53 Arday Andrea 1964 Arató Diszkó
732 52 Wolszky Éva 1965 Eger
732 52 Varga István Dr. 1963 Nyír Szenior
732 52 Tóbiás Ottóné 1951 Egri Senior ÚK
732 52 Tobak Sándor 1919 Békés
732 52 Széki Mariann 1972 Budapesti Delfinek
732 52 Szilágyi Márton Sándor 1970 Érdi Vízisport Kft.
732 52 Spekhardt Péter 1978 Tótkomlósi Rozmár
732 52 Kolonics Krisztián 1975 Bácsvíz-KVSC
732 52 Gidai Andrea 1982 Budafóka XXII.
732 52 Fodor Mircea 1967 Triton Sport Egyesül
732 52 Bögösné Nagy Edit 1966 Vidám Vidrakölykök S
732 52 Bitskey Péter Dr. 1975 Debreceni Szenior Úszó Klub
732 52 Balásy Péter 1947 Újbuda Senior
745 51 Váradi Attila 1991 Tatabányai Vízmű SE
745 51 Virágos Gábor 1968 Szolnoki Platina
745 51 Tőke Beatrix 1986 Szentesi Delfin ESC
745 51 Szabó Edina 1996 HÓD-TRIATLON ÉS ÖTTUS
745 51 Rumbus Zoltán 1979 Pécsi Vörös Meteor S
745 51 Miskovicz Zsuzsanna 1985 Egyéni
745 51 Mehrwerth Péter 1950 Egyéni
745 51 Lád Gergely 1979 Budapesti Honvéd SE
745 51 Lente Tamás 1997 Debreceni Szenior Úszó Klub
745 51 Kutassy Jenő Dr. 1965 Szabadúszó
745 51 Horváth Zoltán 1971 Budapesti senior
745 51 Fábián Ákos Dr. 1982 Debreceni Szenior
757 50 Ábrahám Pál 1975 Makó
757 50 Véghné Kovács Ildikó 1968 Budapesti Honvéd SE
757 50 Szanyi-Nagy Éva 1949 Száz Halom Városi ÚKE
757 50 Pogonyi János 1931 Egri Senior
757 50 Patai Tamás 1972 Szolnoki Platina SE
757 50 Papp Károly 1952 Tatabányai Vízmű Sport
757 50 Nagy-Kovács Ádám 1980 Egyéni induló
757 50 Maier Judit Margit 1942 Debreceni Szenior Úszó Klub
757 50 Kádár Krisztina 1972 Kaposvári Aréna
757 50 Jarolics Béla 1933 Szentesi delfin ESC
757 50 Dévald Péter Dr. 1960 Debreceni Szenior Úszó Klub
757 50 Drobina Gergely 1984 VSD
757 50 Bálint Lóránt 1963 Debreceni Szenior Úszó Klub
757 50 Balassa Judit 1973 Muréna Szegedi ÚK
757 50 Aubel Gábor 1945 Tempero SC
772 49 Váriné Dudás Zsuzsanna 1961 Titán Sc Szeged
772 49 Urbán Ditta 1975 Budapesti Delfinek
772 49 Pusztai Tamás 1962 Pécsi Vörös Meteor Sportkör
772 49 Medve Jánosné 1945 Magyar Szervátültettek Sz.
772 49 Lőrincz László 1970 Debreceni Szenior Úszó Klub
772 49 Lőrinc Roland 1983 Hódmezővásárhelyi Sz
772 49 Lázár Máté Dr. 1969 Muréna Szeged
772 49 Karsai Eleonóra Dr. 1951 Szegedi senior
772 49 Földesi Sándor 1962 NICS-Hódmezővásárhely
772 49 Faluhelyi Ferenc János 1945 Debreceni Szenior Úszó Klub
782 48 Velő Klára 1968 Újbuda Senior
782 48 Varga Ágnes 1979 Száz Halom Városi ÚKE.
782 48 Schenk Róbert 1960 Törökbálinti Senior
782 48 Lábadi József 1981 Pécs-Baranyai Senior
782 48 Kárpáti Gabriella 1982 Egyéni induló
782 48 Kiss Hajnalka 1969 Kaposvári Aréna
782 48 Kiss Dániel 1991 Debreceni Szenior Úszó Klub
782 48 Király Dóra 1987 BHSE
782 48 Husztik András 1972 Budapesti Delfinek
782 48 Botfalvi Zsolt 1958 Budapesti Delfinek
782 48 Bocska Balázs 1978 Budapesti Honvéd SE
793 47 Vidóczy Zalán 1991 Szentesi Delfin ESC
793 47 Szilágyi Barnabás 1970 Nyíregyházi Sportcentrum
793 47 Szendreiné Kiss Fanni 1983 Megathlon SE
793 47 Kozma Gábor 1972 Debreceni Szenior Úszó Klub
793 47 Kardos Péter 1944 Debreceni Szenior Úszó Klub
793 47 Illyés Károlyné Kiss Anna 1950 Debreceni Szenior Úszó Klub
793 47 Fekete István 1985 Hód-Triatlon és Öttusa SE
793 47 Czudarhelyi Anett 1974 Törökbálinti Senior ÚC
793 47 Csizmadia Attila 1954 Kaposvári Aréna
793 47 Bakonyi Tamás 1969 Debreceni Szenior Úszó
793 47 Ambruzs Gábor 1986 Hód-Triatlon és Öttusa SE
804 46 Zsigmond Réka dr. 1973 Száz Halom Városi ÚKE
804 46 Veres Gábor 1969 Budapesti Spuri SC
804 46 Vereczkei Csilla 1983 HÓD-Triatlon és Öttusa
804 46 Varga Tamás 1964 Budapesti Delfinek
804 46 Tar Attila 1976 Nyírség-VSE
804 46 Nagy László 1973 Hód Úszó SE
804 46 Márkus Gyuláné 1950 Egri Szenior
804 46 Lőrincz Brigitta 1987 Egyéni
804 46 Lukács Dorina 1993 Berettyó Cápák SE
804 46 Lorencz György Dr. 1956 Bács
804 46 Jeney Tibor 1923 Bp.
804 46 Bódis Éva 1960 Egyéni
816 45 Zsembery Barnabás 1958 Törökbálinti Senior
816 45 Wiszi Béla 1949 Újpesti Dózsa
816 45 Szigeti Ágnes 1956 Kaposvári Aréna
816 45 Szabó Ádám 1991 Békéscsabai Senior
816 45 Szabó Barbara 1990 Szekszárdi SNK
816 45 Pósa Erzsébet 1983 Baranyai Senior Pécs
816 45 Németh Zsolt 1963 Magyar Marathon Club
816 45 Módy György 1968 Nyíregyházi Sportcentrum
816 45 Kovács Zsolt 1980 Debreceni Szenior Ús
816 45 Kovács József Tibor 1970 Pénzügyőr SE
816 45 Jaczkó Eszter 1982 Széchy Tamás Sportiskola Sopron
816 45 Földes Gergely 1992 Budapesti Delfinek
816 45 Fehér Attila 1965 Törökbálinti Senior
816 45 Bökönyi György 1909 Csongrád
816 45 Bajor András 1964 Városi Sportegyesület Dunakeszi
831 44 Szalamanov Zsuzsa 1947 Magyar Szervátültetettek SZ
831 44 Pick Ronald 1970 Budapest
831 44 Pauer Csaba 1970 Egyéni
831 44 Novák István 1968 Budapesti Delfinek
831 44 Nock László 1978 Pénzügyőr SE
831 44 Kovács Attila 1967 Nyír Szenior
831 44 Csiky Velimir 1991 Herceghalom SE
838 43 Szikszai János Brúnó 1967 Debreceni Szenior Úszó Klub
838 43 Szabó Lajos 1959 Békéscsaba
838 43 Rácz Kata 1979 Debreceni Szenior Úszó Klub
838 43 Póda Emese 1982 Békéscsaba Senior
838 43 Pozsár Péter 1953 Csongrádi Senior
838 43 Nagyné Péter Katalin 1962 Nyírsenior 97 SE
838 43 Király Róbert Belián 1984 Siketek Sport Klubja-
838 43 Husvéth Zsuzsa dr. 1968 Iron Aquatics
838 43 Gáspárné Csjernyik Klára 1967 Tótkomlósi Rozmár
847 42 Vígh András 1994 Herpály SE
847 42 Varga Zoltán 1976 Budapesti Delfinek
847 42 Tancsik Andrea dr. 1959 Debreceni Szenior Úszó Klub
847 42 Szilágyi Ernőné 1950 Mezőtúri Szeniorok
847 42 Szabó László 1940 Magy. Szervátül. Szöv
847 42 Stéger Gabriella dr. 1956 Újbuda
847 42 Slavei Krisztina 1966 Budapesti Delfinek
847 42 Sebők Annamária 1985 BÁCSVÍZ-KVSC
847 42 Pólya Sándor 1955 Szentesi Delfin
847 42 Paládi Gyula 1973 Nyír Szenior
847 42 Lipcsei Beáta 1975 Gyulai Senior
847 42 Liker Dávid 1995 Spuri
847 42 Jákimné Lővei Éva 1968 Debreceni Szenior Úszó
847 42 Jenei Vilmos 1964 Kecskemét
847 42 Jankó Ferencné 1936 Békés
847 42 Horváth László 1961 Szentesi Delfin ESC
847 42 Cseuz László 1917 Szentes
847 42 Bálint Mátyás 1978 Kistarcsai VSRC
847 42 Balázs Iván 1980 Budafóka XXII SE
866 41 Ábel Krisztina 1973 Szentesi Delfin ESC
866 41 Virágos Ilona 1951 Szentesi Delfin
866 41 Takács Levente 1973 Mezőtúri Szenior
866 41 Takács Barbara 1975 Kaposvári Aréna senior
866 41 Székely Gabriella 1976 Debreceni senior
866 41 Szigeti Attila 1964 Gyula Regele Szenior
866 41 Szabó Zoltán 1986 Békéscsabai Szenior
866 41 Szabó Péter 1974 Iron Swim
866 41 Pécsi Annamária 1971 Magyar Szervátültetettek Sz.
866 41 Pethő Zoltán 1977 Debreceni Szenior Úszó Klub
866 41 Molnár Péter 1959 Debreceni Szenior ÚK
866 41 Kun Attila 1968 NICS-HSÚVC
866 41 Kovács Anna Dr. 1933 Debreceni senior
866 41 Hasznos István 1924 Szolnok
866 41 Gálfiné Dobos Katalin 1942 Szentesi Delfin ESC
866 41 Czégény Ádám 1989 Száz Halom Városi ÚKE
866 41 Cseh József 1945 Újbuda Senior
866 41 Bonyhádi Anikó 1984 FTC Szenior
884 40 Sánta Csilla 1984 Pécsi Vörös Meteor Sportkör
884 40 Szilvási Péter 1965 Újbuda senior
884 40 Szarvas-Hudáky Zsuzsanna 1985 BVSC-Zugló
884 40 Rév András 1958 Rév és Társai SC
884 40 Pongrácz Patrícia 1967 BVSC
884 40 Papp Katalin 1978 Iron Swim
884 40 Nagy Gergő 1981 HSÚVC
884 40 Ménesné Óvári Judit 1964 Debreceni Szenior
884 40 Molnár Árpád 1971 VSD
884 40 Molnár József 1974 Gyulai Dr.Regele K.
884 40 Huszár Tibor 1987 Százhalombattai VUK
884 40 Farkasné Bíró Gyöngyvér 1938 Debreceni Szenior Úszó Klub
884 40 Erdei Tamás 1971 Budapest
884 40 Budainé Szűcs Erzsébet 1960 Gyula Regele Szenior
884 40 Benyik Tamás 1947 Esztergomi senior
884 40 Behek Zoltán 1980 Egyéni
884 40 Angyal Beatrix 1990 Hód-Triatlon és Öttusa
901 39 Tarsoly András 1977 Tempero SC
901 39 Tarnai László 1962 Szeder SE
901 39 Szabó László Dr. 1969 Szentesi Delfin ESC
901 39 Rusz Miklósné 1958 Gyula Regele K.Úk.
901 39 Pásztor György Dr. 1951 Békés
901 39 Papp Vilmos 1988 Hód-Triatlon és Öttusa SE
901 39 Mondi Irén 1953 Budapesti Szenior
901 39 Molnár István dr. 1975 Vidám Vidrakölykök
901 39 Kanizsa Gábor 1963 Érdi Vízisport Kft.
901 39 Gulyás Árpád 1948 NICS-HSÚVC
901 39 Cserháti Péter 1967 Budapesti Delfinek
901 39 Busi János 1973 Triatúra Kecskemét
901 39 Borbáth Kornél 1977 HSÚVC
901 39 Berezvai Julianna dr. 1949 Szentesi Delfin ESC
901 39 Bana Gábor Péter 1986 Egyéni induló
901 39 Arató Béla 1929 Békés
917 38 Vígh Zoltán 1966 Budapesti Delfinek
917 38 Takács Tibor 1943 Újbuda senior
917 38 Szinger Péter 1994 Győri Zabolátlan Sportegyesület
917 38 Szigeti László 1967 Békéscsaba Senior
917 38 Perenyei Máté 1969 Tatabányai Vízművek
917 38 Panyor Krisztina 1979 Hód-Triatlon és Öttusa
917 38 Molnár Judit 1967 Békéscsabai senior
917 38 Medgyesi Brigitta 1971 Debreceni senior
917 38 Kovács István 1954 HSÚVC
917 38 Katona Zsolt 1973 Békéscsabai senior
917 38 Horváth Béla 1948 Miskolci Vízművek Sport Club
917 38 Hoffman Csaba 1975 Szentesi Delfin ESC
917 38 Heilmann Krisztina 1966 Pénzügyőr SE
917 38 Hansági Győző 1952 Air Aqua Búvárklub
917 38 Hajdú Judit 1959 Kaposvári Arena Szenior ÚK
917 38 Gellért Péter 1981 Budapesti Delfinek
917 38 Gazda László 1954 Egri Szenior
917 38 Fazekas Ákos 1979 Bohóchal Úszó és Szi
917 38 Fazekas László 1966 Egri Senior Úszó-Klub
917 38 Fazekas Laura 1991 Pénzügyőr SE
917 38 Csatlós Emese 1979 HSÚVC
917 38 Bernei Ferenc 1951 SAS
917 38 Balázs Fruzsina 1995 Budafóka XXII.
940 37 Úr József 1954 Lehetőség SE Eger
940 37 Veress Gyöngyi 1966 Berettyó Cápák SE
940 37 Tatai Tibor 1937 Békéscsabai senior
940 37 Ráduly Tibor 1944 Gyula Regele K.Úk.
940 37 Perjés István 1940 Kaposvári aréna
940 37 Nádor Kinga 1978 Debreceni Szenior Úszó
940 37 Nagy Péter 1974 Budapesti Delfinek
940 37 Losonczi Tímea 1975 BÁCSVÍZ-KVSC
940 37 Gább Dávid 1987 Budapesti Delfinek
940 37 Fáy Zita 1974 Budapesti Delfinek
940 37 Flora Katharina Dr. 1934 Debreceni Szenior Úszó Klub
940 37 Csikor László 1946 Egri Szenior ÚK
940 37 Béres Dorina 1985 Szentesi Delfin Egés
940 37 Borbás Sándor 1981 Murena UBK
940 37 Bartha István 1963 Százhalombatta
940 37 Baloghné Korompai Teréz 1948 Bp.
940 37 Adorján Anna 1987 Iron Aquatics
957 36 Oláh Attila 1967 Egyesületen kívüli
957 36 Mészáros László Dr. 1944 Gyula Regele Szenior
957 36 Moldován Attila 1979 Gyula Regele K.Úk.
957 36 Martonné Végh Katalin 1963 NICS-Hódmezővásárhely
957 36 Markovics Miklós 1989 Egyéni induló
957 36 László Mónika 1978 Hód-Triatlon és Öttusa SE
957 36 Ludányi Mihályné 1946 Szentesi senior
957 36 Kovács István László 1959 Budapesti Delfinek
957 36 Kiss Anna 1961 TVSE Tatabányai Vízmű SE
957 36 Kispál Eszter 1992 Pénzügyőr SE
957 36 Kanász Sz Lászlóné 1940 Szentesi Delfin ESC
957 36 Horgos Szilárd 1969 Dombóvári Sportiskola
957 36 Egervári Márta Dr. 1943 Bp.
957 36 Bodóki Csaba 1942 Újbuda Senior
957 36 Bernátsky Tünde 1965 Szentes
957 36 Bartáné Bóta 1952 Heves
973 35 Zsobrák Balázs 1987 Kaposvári Arena Senior
973 35 Tamus Zoltán 1981 Debreceni Szenior Úszó Klub
973 35 Szilágyi Lajos 1971 Algyői Úszók Egyesülete
973 35 Szaszkó János dr. 1983 Debreceni Szenior Úszó Klub
973 35 Schmidt Miklós 1986 KisTri Balatonman Team
973 35 Péterffy Renáta 1986 Győri Zabolátlan SE
973 35 Pálka István Dr. 1935 Gyula
973 35 Nagy István 1965 Eger
973 35 Munkácsi Sándor 1964 Szentesi Delfin ESC
973 35 Krasznai Géza Dr. 1937 Szolnok
973 35 Kozáry Péter 1979 Kaposvári Szenior Úszók
973 35 Kertmegi Róbert 1982 Dr.Regele Károly Sz
973 35 Jeszenszky Zsolt 1976 Debreceni Szenior Úszó Klub
973 35 Iván Márk 1990 KisTri Balatonman Team
973 35 Fekete-Nagy Ádám 1982 Érdi Vízisport Kft.
973 35 Farkas Tamás 1997 Győri Zabolátlan
973 35 Faragó Edina 1985 Egri Senior ÚK
973 35 Erdélyi Krisztina 1971 Eger
973 35 Cseszkó György 1947 Budapesti senior
973 35 Bányai Tímea 1976 Berettyó Cápák
973 35 Berentei Judit 1963 Magyar Szervátült.
973 35 Balla Marianna 1958 TVSE Tatabányai Vízmű SE
973 35 Antonjuk Krisztina 1978 Szentesi Delfin ESC
996 34 Toperczer Attila 1971 Budapesti Delfinek
996 34 Thurnher Yvette Dr. 1971 Győri Zabolátlan SE
996 34 Simon Judit 1978 Debreceni Szenior Úszó Klub
996 34 Ritók Lajos 1990 Spuri Futó és Triatlon Sportklub
996 34 Levák Gyuláné 1931 Szarvasi Úszó-Vízilabda
996 34 Küzdy Anikó 1969 Budapesti Delfinek
996 34 Koszovácz Attila 1933 Budapesti Honvéd SE
996 34 Juhász Szabó István 1959 Szentesi Delfin ESC
996 34 Horváth Sándor 1966 Szentesi Delfin
996 34 Hargitai Katalin 1947 Budapesti Delfinek
996 34 Földesi Róbert 1965 Tótkomlósi Rozmár
996 34 Béres Zsuzsanna 1957 Tatabányai VSE
996 34 Bocskor Kitty 1992 Debreceni Szenior Úszó Klub
996 34 Bittera István Dr. 1948 SzÚE
1010 33 Zsarnócz Mihályné 1965 Csongrádi senior
1010 33 Várday Levente 1962 Zabolatlan
1010 33 Tempfli Gabriella 1968 Tatabányai Senior
1010 33 Telekiné Andrea 1970 Egri Szenior
1010 33 Szarvas András 1926 Szolnok
1010 33 Ruzsneszki Márta 1955 Csongrádi Szenior
1010 33 Rigó Melinda Margit 1984 Egyéni
1010 33 Nyikos Márk 1979 Bohóchal Úszó Klub
1010 33 Nemes-Szegedi Lilla 1982 Törökbálint
1010 33 Magony Zsolt 1972 Kiskun- Vízi és Szabadidő SE
1010 33 Fehér Zsolt 1971 HÓD-Triatlon és Öttusa
1010 33 Erdélyi Zoltán dr. 1974 Debreceni Szenior Úszó Klub
1010 33 Csaba Gábor ifj. 1973 Újbuda Senior
1010 33 Borbély Bernadett Dr. 1976 HSÚVC
1024 32 Toldi Miklós 1971 Air Aqua Búvárklub
1024 32 Pozsgai Gábor 1970 Százhalombatta VUK-SE
1024 32 László Márk 1990 Szentesi Delfin ESC
1024 32 Kuminka Enikő 1978 Budapesti Delfinek
1024 32 Kozák Tamás 1992 Iron Swim
1024 32 Keresztes Anikó 1960 HSUVC Hmvhely
1024 32 Jenei Sándor 1977 Angyalföldi SI DSE
1024 32 Engel Dennis Róbert 1951 Miskolci VSC
1024 32 Dobó Sándorné 1964 Debreceni Szenior Úszó
1024 32 Czap Károly Dr. 1931 Csongrád
1034 31 Varga Zsolt Márk 1986 Hód-Triatlon és Öttusa SE
1034 31 Ugor Balázs 1981 Pécsi Vörös Meteor Sportkör
1034 31 Sternhardt Róbert 1978 Tatabányai Vízmű Spo
1034 31 Rozsos Ferencné 1950 Debreceni Senior
1034 31 Novák Krisztina dr. 1993 Debreceni Szenior Úszó Klub
1034 31 Matíz Zsolt 1965 Lehetőség SE Eger
1034 31 László-Zsurzs Henrietta 1991 Tótkomlósi Rozmár
1034 31 Kürti Gergely 1953 Szombathelyi Vízmű SC
1034 31 Kozák János 1927 Szolnok
1034 31 Komlai Viktor 1969 Mint A Hal Egyesület
1034 31 Kappelmayer János Dr. 1960 Debreceni senior
1034 31 Jászó István 1948 Debreceni Szenior Úszó Klub
1034 31 Hudák Csilla 1976 Tótkomlós Egyéni
1034 31 Hamvasné Bagi Andrea dr. 1971 Hód-Triatlon és Öttusa SE
1034 31 Győri József Dr. 1961 Újbuda Szenior
1034 31 Gondi Noémi 1986 Békéscsabai Senior
1034 31 Farkasné Gácsi Ágnes 1970 Szarvasi ÚVE
1034 31 Falviné Lukács Tímea 1971 Zabolátlan hossz. Gy
1034 31 Daka Zsolt 1969 Gyulai Dr.Regele K
1034 31 Czikora Emese 1990 Eger Városi Úszó Klub
1034 31 Csomós Tímea 1971 Békéscsabai Szenior
1034 31 Búzás Zoltán 1974 NICS-Hódmezővásárhely
1034 31 Bugyi Katalin 1986 Szentesi Delfin ESC
1034 31 Borlóy Mátyás 1952 Újbuda
1058 30 Zsura Zoltán 1961 Tótkomlósi Úszó Egyesület
1058 30 Váczi Jánosné 1950 Dunaújvárosi KSC
1058 30 Vidovics Zoltán 1968 Szentesi senior
1058 30 Varga Attila 1993 Tótkomlósi Rozmár Szeni
1058 30 Török Irén 1964 Stílus Kőbánya Ú.Isk
1058 30 Sóti Richárd 1968 Szentesi Delfin ESC
1058 30 Szabó Éva Erzsébet 1970 Megathlon SE
1058 30 Nagy Zsófia 1982 Érdi Vízisport
1058 30 Ladányi Endréné 1948 Kiskun-Vízi és Szabadid
1058 30 Kürti Sándor Dr. 1954 Szolnoki Platina SE
1058 30 Katatics Ida 1983 Törökbálinti Senior
1058 30 Karanyicz Richárd 1984 Egri Senior
1058 30 Jaksov Borisz 1961 ANK Úszóklub Pécs
1058 30 Hajdúné Tóth Gabriella 1968 Békéscsaba Senior
1058 30 Gergely Mihály Dr. 1933 Csongrád
1058 30 Bánhidy Attila 1942 Újbuda Senior
1058 30 Baráth Zsolt 1966 Újbuda Senior
1058 30 Asztalos László 1963 Gyula Regele K.Úk
1076 29 Végh Márió 1981 Spuri Sc
1076 29 Várkonyi Tibor 1925 Baranya
1076 29 Turi Kinga 1989 Törökbálinti Senior
1076 29 Takács Tibor 1976 Budapesti Delfinek
1076 29 Számel Éva 1950 Szentesi Delfin ESC
1076 29 Steiner Imre 1968 BVSC
1076 29 Molnár Gábor 1963 Rév és Tsai SC.
1076 29 Kovács Sándor 1965 Vidám aranyleső
1076 29 Keller Zoltán 1966 Bajai Spartacus VSC
1076 29 Jacob Alfréd György 1941 Törökbálinti Senior ÚC
1076 29 Giba Zoltán Dr. 1967 Budapest
1076 29 Galambosi Péter 1961 Egyesületen kívüli
1076 29 Burai Árpád 1979 Csongrádi Senior
1076 29 Budiczi Péter 1947 Békéscsabai Szenior
1076 29 Berekméri István 1965 Dunaújváros
1076 29 Benke Csaba 1972 Egyéni
1076 29 Balajcza Tímea 1971 Törökbálinti Senior ÚC
1076 29 Andrási Gyula 1973 Miskolci Vízművek Sport Club
1094 28 Ürögi József Dr. 1936 Pest
1094 28 Égerházi Anikó Dr. 1957 Debrecen
1094 28 Weisz Tamás 1976 Szentesi Delfin ESC
1094 28 Tóth Antal 1940 Egyéni
1094 28 Sallai Zsolt 1967 Hód-Triatlon és Öttusa SE
1094 28 Ruszka Attila 1984 Vasas Sport Club
1094 28 Priboj István 1942 Csongrádi Senior
1094 28 Leveles Beáta 1961 Debreceni Szenior
1094 28 Karácsonyi András 1959 Kecskemét
1094 28 Kancsó Károly 1970 Tótkomlósi rozmárok
1094 28 Horváth Árpád 1956 Kaposvári Arena
1094 28 Fehérvári Zsigmond 1940 Mezőtúri Szeniorok
1094 28 Fazekas Kinga 1981 Swim Life SE
1094 28 Farkas Bence 1994 Iron Swim
1094 28 Deákné Kovács Erzsébet 1956 Csongrádi SE
1094 28 Dankó Márta 1929 Bp.Sen.
1094 28 Csordás György 1962 Kaposvári Aréna
1094 28 Csongrádi Aladár 1955 Csongrádi Szenior
1094 28 Bánfai Balázs 1971 Swim Life SE
1094 28 Bogdán József 1955 Újbuda
1094 28 Bod Barnabás Dr. 1956 Szentesi Delfin ESC
1115 27 Vattai András Gergő 1987 Veszprémi ÚK
1115 27 Varga Áron 1992 Győri Zabolátlan
1115 27 Szalkai Attila 1962 Egri lehetőség SE
1115 27 Szabó Zoltán 1984 FTC
1115 27 Ragályi Géza 1965 Békés
1115 27 Palásti Éva 1990 Kiskunfélegyháza
1115 27 Paksi Zsolt dr. 1966 HÓD-TRIATLON ÉS ÖTTUSA
1115 27 Nagy Zsófia 1979 FTC Szenior
1115 27 Nagy László 1967 TVSE Tatabányai Vízmű S
1115 27 Mátrai Zoltán Sándor 1965 Hód-Triatlon és Öttusa SE
1115 27 Molnár Imre 1968 HÓD-TRIATLON ÉS ÖTTUSA
1115 27 Mamuzsich Ferenc 1973 Miskolci Vízművek
1115 27 László Mariann Dr. 1966 Nyírszenior
1115 27 Kozák Dávid 1996 Iron Swim
1115 27 Józsa Ferenc 1952 Csongrádi senior
1115 27 Hajdú Ervin 1970 NICS-HSÚVC
1115 27 Gömöry Ágnes dr. 1979 IRON SWIM
1115 27 Gullay Mihály 1924 Szentesi Delfin ESC
1115 27 Galanov Andrej Dr. 1959 Kecskeméti Tria Túra
1115 27 Fa Kinga 1968 Egyéni
1115 27 Barta Ádám 1982 Debreceni Szenior Úszó Klub
1115 27 Balla Klaudia 1976 Budapesti Delfinek
1137 26 Újhelyi Botond 1976 Sprint Fortuna SE
1137 26 Zabos Hanna 1976 Tempero
1137 26 Vinnai József 1968 Nyír-senior 97'
1137 26 Terebessy Tamás Dr. 1971 FTC Szenior
1137 26 Terbe Ákos 1956 Kiskun Vízi és Szabadidő SE
1137 26 Szegedi Szabolcs 1988 Triton Sport
1137 26 Rusznákné Nyiregyházi Kinga 1988 Tótkomlósi Rozmár Szeni
1137 26 Rosta Katalin dr. 1955 Baranyai Senior Pécs
1137 26 Provics András 1974 Kiskun- Vízi és Szabadidő SE
1137 26 Priboj Noémi dr. 1990 Szentesi Delfin ESC
1137 26 Owolabi Gabriella 1959 Ferencvárosi Torna Club
1137 26 Oláh Miklós dr. 1980 Orvosegyetem Sport Club
1137 26 Olajos Tibor 1970 Vidám Vidrakölykök S
1137 26 Németh József 1907 Békés
1137 26 Nyéki Katalin 1960 Csongrádi Senior
1137 26 Nyitrai Mihály 1964 Debreceni Szenior
1137 26 Nagy Tibor 1961 Mezőtúri Szenior
1137 26 Molnár Emi 1932 Szolnok
1137 26 Marschalek Imre 1925 Pest
1137 26 Kádár Róbert 1978 Szentesi Delfin ESC
1137 26 Kiss Mónika Dr. 1967 Debreceni Szenior Úszó Klub
1137 26 Kerezsi Attila 1974 Air Aqua Búvárklub
1137 26 Kalaus Valter 1970 Vasas SC
1137 26 Haris Antal Dr. 1931 Pest
1137 26 Hargitai Gábor 1973 Dunakanyar SzKE
1137 26 Gyalog Attila 1978 Tótkomlósi Rozmár
1137 26 Gulyás János 1925 Szolnok
1137 26 Gazda Annamária 1981 FTC Szenior
1137 26 Fábián Vince 1981 Kiskun VSSE
1137 26 Elefánt László Csaba 1961 Debreceni Szenior Úszó Klub
1137 26 Domonkos Zsuzsa 1961 Gárdony
1137 26 Domonkos Péter 1973 Győri Zabolátlan SE
1137 26 Bukucs Ferenc 1936 Heves
1137 26 Barta Tibor 1972 Kiskun- Vízi és Szabadidő SE
1171 25 Égi Zoltán 1967 Száz Halom Városi UK
1171 25 Zombori Ákos 1969 Szentesi senior
1171 25 Szabó József 1929 Szolnok
1171 25 Pozsonyi Zita 1973 Egyesületen kívül
1171 25 Petróczki Zsombor 1975 Békéscsabai Szenior
1171 25 Orbán Bettina 1982 Swim Life
1171 25 Nábrádi Nóra 1973 Debrecen
1171 25 Novák Róbert 1971 Mátrai Erőmű Búvárklub
1171 25 Nagy Kata 1988 Debreceni Szenior Úszó Klub
1171 25 Madarász Zoltán 1977 Dombóvári Sportiskola
1171 25 Lukács Zoltánné 1948 Békéscsabai Szenior
1171 25 Lippa Ilona 1955 Air Aqua Búvárklub
1171 25 Kurczveil Mária 1955 Egri Senior ÚK
1171 25 Krániczné Cseri Emese 1994 Szekszárdi Sportközp
1171 25 Kovács László 1933 Vác
1171 25 Hercsel Adél 1989 KisTri Team SE
1171 25 Gergely András 1976 KisTri Balatonman Team
1171 25 Galambosi István 1966 Békéscsaba
1171 25 Deákné Erdei Lívia 1992 Berettyó Cápák SE
1171 25 Cseh Sándor 1955 Tempero Budapest
1171 25 Cs.Nagy Zoltán 1988 Megathlon SE
1171 25 Bodnár Tamás 1961 Debreceni Szenior Úszó Klub
1171 25 Blazsek Attila 1982 Pécsi Vörös Meteor SE
1171 25 Balogh Tamás 1967 Százhalombatta VUK SE.
1195 24 Turányi Gyula 1970 Budapesti Senior
1195 24 Strobl Zoltán 1979 Esztergomi ÚK
1195 24 Simon Gábor 1958 FTC Szenior
1195 24 Sass Katalin 1966 Kaposvári Aréna
1195 24 Pleskó Tibor 1959 Kecskeméti Vízmű SC
1195 24 Nagy Terézia 1978 Békéscsaba Senior
1195 24 Molnár József Antal 1973 Debreceni Szenior Úszó Klub
1195 24 Klima András 1971 Magyar Marathon Club
1195 24 Kancsó János Dr. 1967 Tótkomlósi Rozmár
1195 24 Kabay Tibor 1950 Hajdúszoboszló Tempo Tours
1195 24 Jurák Gábor 1975 BVSC
1195 24 Fodor Istvánné 1913 Szolnok
1195 24 Feketéné Molnár Ildikó 1971 Kecskeméti Tria Túra
1195 24 Czakó László 1966 Muréna Szegedi Úszó
1195 24 Csüllög Anett 1985 Békéscsabai Senior
1195 24 Bors Ferenc 1977 Budapesti Delfinek
1211 23 Wágner Gábor 1975 Budapesti Delfinek
1211 23 Versegi Zoltán 1967 Újbuda Senior Bp.
1211 23 Vasváry Zoltán 1967 Nyíregyháza
1211 23 Varjasi Tibor 1969 Nyír-senior
1211 23 Varga-Kis Sándor 1954 Szentesi Delfin ESC
1211 23 Tőkési Edina 1977 Budapesti Delfinek
1211 23 Tánczos Zoltán 1956 Szentesi Delfin ESC
1211 23 Sáringer Károly 1959 Egyéni / Individual
1211 23 Szöllősi Sándor dr. 1950 NICS-Hódmezővásárhelyi SÚVC
1211 23 Szabó János 1962 Hódmezővásárhelyi VS
1211 23 Regőczi Ágnes 1958 Szentesi Delfin ESC
1211 23 Németh Pál 1957 Pénzügyőr SE
1211 23 Nagy László 1939 Szentesi Delfin ESC
1211 23 Latorcai Gergely 1977 Békéscsabai Senior
1211 23 Kézeli Tamás 1935 Pest
1211 23 Kucsera Viola 1982 Budapesti DelfinekSE
1211 23 Kovács Péter 1972 Nyírsenior 97 SE
1211 23 Kele Józsefné 1921 Békés
1211 23 Karanyicz Balázs 1975 Egri Senior ÚC
1211 23 Kapuvári László 1977 Egyéni Induló
1211 23 Kaló László 1958 Magic Boys ÚK
1211 23 Hrabovszki Pál Dr. 1928 Szentes
1211 23 Horváth Tibor 1973 Szeged
1211 23 Gyurátz Edit 1965 Sopron
1211 23 Furuglyás Attila ifj. 1977 Miskolci Vízművek SC
1211 23 Egry Katalin 1966 Újbuda Senior
1211 23 Domokos Árpád 1986 Dr Regele Károly SzÚ
1211 23 Czéh István 1976 Iron Aquatics
1211 23 Cseuz Imre 1935 Békés
1211 23 Budai Tamás 1971 Egri Senior
1241 22 Árkai Péter 1970 Budapesti delfinek
1241 22 Zempléni László 1947 Budapesti Delfinek
1241 22 Török Berki Georgina 1994 Swim Life SE
1241 22 Tátrai Nóra 1977 Debreceni senior
1241 22 Szűcs Bernadett 1997 Tovafutók SE
1241 22 Szili Imre 1952 Szentesi Delfin ESC
1241 22 Szabó Ágnes 1982 Hódmezővásárhely
1241 22 Pohl Anette 1970 Egri Senior
1241 22 Németh Richárd 1988 Herceghalom SE
1241 22 Németh Dániel 1982 Pénzügyőr SE
1241 22 Nagy Mátyás 1918 Csongrád
1241 22 Molnár Péter 1971 Szentesi Delfin
1241 22 Mihálovics József 1938 Baja
1241 22 Meleg Jánosné 1955 Tótkomlósi Rozmár
1241 22 Kéri Enikő 1973 Nyírsenior
1241 22 Kádár Emil 1928 Pest
1241 22 Kovács Istvánné 1946 Dr.Regele ÚK
1241 22 Kissné Magyar Kata 1953 HSÚVC
1241 22 Hajdú Endre Dr. 1931 Pest
1241 22 Garajszky Péter 1978 Győri Zabolátlan
1241 22 Ferge Dániel 1982 Pécsi-Baranyai SZUVK
1241 22 Feigl Miklós 1940 Békéscsaba Senior
1241 22 Dömörhegyi Ilona 1937 Bp.sen
1241 22 Csomán Csaba 1984 Kiskunfélegyháza
1241 22 Csipes Ferenc 1930 Mezőtúri Szeniorok
1241 22 Buczkó Anikó 1984 Semmelweis Egy SK
1241 22 Boros Benedek 1986 Egyéni Kecskemét
1241 22 Bertalan Judit 1977 Bohóchal Egyesület
1241 22 Berezvai Gyöngyi 1977 Szentesi Delfin ESC
1241 22 Bende Irén 1963 Gyula Regele K.Úk.
1241 22 Bedő Ádám 1947 Egri Senior
1241 22 A. Tóth Attila 1966 Budapesti Senior
1273 21 Zsibrita Pál 1950 Békéscsabai Szenior
1273 21 Vértesi Tamás 1967 Vác
1273 21 Vándor Gergely 1979 Spuri
1273 21 Vincze Ildikó 1965 Kaposvári Aréna
1273 21 Tóvári Krisztina Dr. 1979 Egyéni
1273 21 Tóth Mária 1936 Szentes
1273 21 Sáthy István 1962 Budapest egyéni
1273 21 Szappanos Sándorné 1970 Miskolci V.S.C
1273 21 Stégmár Béla 1971 Győri Zabolátlan
1273 21 Sprőber Zoltánné 1971 Békéscsabai Szenior
1273 21 Soroncz-Szabó Tamás 1969 Egyéni induló
1273 21 Siági Tünde 1975 NICS-Hódmezővásárhely
1273 21 Sipos Árpád 1955 Hód-Triatlon és Öttusa SE
1273 21 Rákos Éva 1958 Bács
1273 21 Pivarcsek Rozália 1965 Magyar Szervátültetettek SZ
1273 21 Pap Gyula 1942 Szeged
1273 21 Orbánné Kerekes Katalin 1967 Esztergomi Úszó Klub
1273 21 Németh Mária 1966 Debreceni Szenior
1273 21 Nyemcsok Dániel 1998 Győri Zabolátlan SE
1273 21 Mohai Zoltán 1964 SAS
1273 21 Lakos Gyöngyvér 1977 Swim Life Sport Kft.
1273 21 Kovács Szilárd 1974 Nyíregyhási Sport
1273 21 Kovács Krisztián 1973 Szolnoki Platina Senior
1273 21 Kovács Attila 1946 Debreceni Szenior
1273 21 Koncz Annamária 1995 Hód-Triatlon
1273 21 Kiss László Bence 1986 Algyői Úszók Egyesülete
1273 21 Kisjuhász Zoltán Dr. 1975 Bohóchal Egyesület
1273 21 Kiricsi János 1945 Bp.
1273 21 Kertész Gyöngyi 1959 Gyula Regele K.Úk.
1273 21 Kertes Miklós 1949 Csongrádi Senior
1273 21 Keresztes Mátyás 1990 Triton Sport Egyesül
1273 21 Katics János 1942 Egyéni
1273 21 Hum Julianna 1978 Pénzügyőr SE
1273 21 Hortobágyi Tamás 1974 Budapesti Vasutas Sport Club-Zugló
1273 21 Galambos Judit 1967 Békéscsabai Szenior
1273 21 Embey-Isztim Dezső Dr. 1944 Kismaros
1273 21 Dávid Szilvia 1976 Gyula Regele K.Úk.
1273 21 Békési Istvánné 1923 Szolnok
1273 21 Bálint Tibor 1916 Békéscsaba
1273 21 Bocska Marianna 1978 Budapesti Honvéd SE
1273 21 Balatoni Mónika 1976 Herceghalom SE
1273 21 Bakula Pál 1957 SZUSE
1315 20 Ádám Ágota 1951 Kaposvári aréna
1315 20 Ábrahám Bence 1982 Swim Life SE
1315 20 Váradi András 1975 Budapesti Delfinek
1315 20 Varga Szabolcs 1976 Dombóvári Ráják
1315 20 Tóth Dávid 1981 KisTri Balatonman Team
1315 20 Szendrey Balázs dr. 1980 Szentesi Delfin ESC
1315 20 Szegedi Ferenc 1980 Újbuda Senior
1315 20 Szatler Mónika 1968 Szentesi ESC
1315 20 Szabó Miklós 1956 Budapest
1315 20 Somhegyiné Barna Mónika 1986 Vidám Vidrakölykök
1315 20 Regele Péter 1951 Gyula Regele K.Úk.
1315 20 Pálmafy Marianna 1964 Budapest Senior
1315 20 Paksi Tibor 1971 Kiskun-Vízi és Szabadidő
1315 20 Oláh Szabolcs Dr. 1969 Debreceni Szenior
1315 20 Nagy Gergely 1982 HSÚVC
1315 20 Mónusné Radvánszki Erika 1967 NICS-HSÚVC
1315 20 Mártonffy Tamás 1943 Szolnok
1315 20 Mucsics F.László 1974 Gyöngyös
1315 20 Miklósi Attila 1986 Swim Life
1315 20 Majorosné Toldi Zsuzsa 1969 Air Aqua Búvárklub
1315 20 Kézeli Tamásné 1943 Pest
1315 20 Kovács Zoltán 1968 Budapest
1315 20 Kovács Tamás 1972 Zabolátlan hossz. Gy
1315 20 Kormos Gabriella 1973 Szolnok Platina SE
1315 20 Kelemen András 1975 Debreceni senior
1315 20 Horváth Zsolt 1980 Győri Zabolátlan SE
1315 20 Gyertyánffy Péter 1944 Bp.
1315 20 Gerzsenyi János 1971 Egyéni
1315 20 Braun Boróka 1995 Spuri SC
1315 20 Balajti Erika 1993 Swim Life SE
1315 20 Baksa Zsuzsanna 1991 BVSC
1346 19 Vágó Réka 1977 Pénzügyőr SE
1346 19 Vass Tibor 1969 MMS-Úszás DSE
1346 19 Varga Zoltán 1981 Veszprémi ÚK
1346 19 Urbin Tibor 1976 Nyíregyházi Sporcentrum Nkft.
1346 19 Tóvári Dóra 1991 Kistarcsai VRC
1346 19 Tumpek András 1975 Nyírszenior 97'
1346 19 Topal Leila Dr. 1994 Hód-Triatlon és Öttusa SE
1346 19 Thomka Judit 1977 Budapesti delfinek
1346 19 Sárközi László 1968 Egyéni
1346 19 Schenk Miklós 1923 Pest
1346 19 Pályi Norbert 1987 Mezőtúri Senior
1346 19 Pallagi Zsuzsa 1957 NICS-HSÚVC
1346 19 Nyéki Imre 1928 Budapesti Senior
1346 19 Noel Áron 1992 BÁCSVÍZ KVSC
1346 19 Mikó György 1963 Rév és Társai SC
1346 19 Medovarszki János 1937 Békés
1346 19 Maróti Ágnes 1979 Szegedi Murena
1346 19 Lukács Teodóra 1971 Debreceni Szenior Úszó
1346 19 Lantos Alíz 1979 Szentesi Delfin ESC
1346 19 Kovács Istvánné 1923 Szolnok
1346 19 Kovács Enikő 1988 Debreceni Szenior Úszó Klub
1346 19 Kovács Bertalan 1949 Budapesti Szenior
1346 19 Korek Anikó 1959 Békéscsabai senior
1346 19 Kmetykó László 1962 HSÚVC
1346 19 Karbuczky Zsuzsa Dr. 1948 Baja
1346 19 Kapu Gergő 1998 VSD
1346 19 Hüttner Gábor 1969 Lator UVE Hatvan
1346 19 Hives Virág dr. 1995 Bohóchal Egyesület
1346 19 Hikáde Imola 1945 Bp.
1346 19 Hajduk Lászlóné 1978 Tótkomlósi Rozmár
1346 19 Győrik Károly 1932 Szolnok
1346 19 Füzesi Zsófia 1988 Kiskun Vizi SE
1346 19 Fülöp József 1993 Budapesti Delfinek
1346 19 Fleinig László 1928 Pécs
1346 19 Dezső Sándor 1965 Hód-Triatlon és Öttusa SE
1346 19 Dancs Anita 1978 Budapesti Delfinek
1346 19 Bognár Sándorné 1958 Hódmezővásárhelyi SUV
1346 19 Baloghné Toma Éva 1955 Csongrád
1346 19 Balogh Zoltán 1959 HSÚVC
1385 18 Vígh-Pintye Viktória 1997 Berettyó Cápák
1385 18 Várszegi Lajos 1941 Bp.
1385 18 Török Orsolya 1975 Gyula Regele K.Úk.
1385 18 Tömöri Attila 1978 Debreceni Szenior Úszó Klub
1385 18 Tóth Zsófia dr. 1993 Nyíregyházi Sportcentrum
1385 18 Tóth Alexandra 1996 Budapesti Delfinek
1385 18 Szűcsné Fodor Éva 1975 Hód-Triatlon és Öttusa SE
1385 18 Stolcz Tamás 1987 Egyéni
1385 18 Sebestyén Balázs 1989 Egyéni / Individual
1385 18 Rigó Péter 1978 Algyői Úszók Egyesülete
1385 18 Regőczi Márton 1986 II. kerületi SportSZS Nkft.
1385 18 Páldi Róbert 1976 Csongrádi Senior
1385 18 Oskó Lajos 1931 Békés
1385 18 Nagy Gabriella 1978 Budapesti delfinek
1385 18 Mészáros Roland 1975 BÁCSVÍZ-KVSC
1385 18 Malinák Andor 1934 Borsod
1385 18 Lenkei Ferenc 1946 Újbuda Senior
1385 18 Lakos Tünde 1985 Egyéni induló
1385 18 Kurucz Anita 1966 Kaposvári Aréna SÚK
1385 18 Korányi Csenge 1988 Debreceni Szenior Úszó Klub
1385 18 Horváth Ákos 1972 Sopron Senior
1385 18 Horváth Henrik 1967 Győri Zabolátlan SE
1385 18 Hanyecz Katalin 1969 SZUSE
1385 18 Gyulai János 1923 Békés
1385 18 Gyivicsán György 1977 Tótkomlósi Rozmár
1385 18 Galyas László Dr. 1963 Dr. Regele Károly Sz
1385 18 Földi Anna 1959 Szentesi delfinek
1385 18 Fehérvári Andorné 1940 Egri Senior
1385 18 Farkas Júlia 1953 Kiskun-Vizi és Szabadid
1385 18 Farkas Bálint 1985 Győri Zabolátlan Sportegyesület
1385 18 Eckel Edit 1953 Újbuda Senior
1385 18 Dimák Dávid 1993 Hód-Triatlon és Öttusa SE
1385 18 Cselényi Balázs 1979 Magyar Marathon Club
1385 18 Bodnár Péter 1971 Magic Boys ÚK
1385 18 Berényi László 1966 Budapesti Senior
1385 18 Bencsura Zoltán 1982 Integr Agria SE
1385 18 Becsák János 1935 Szentesi Delfin ESC
1385 18 Balogh István 1935 Pest
1385 18 Angyalföldi Vladimír 1944 Törökbálinti Snenior Ús
1385 18 Ali Csaba 1946 Budapesti Senior
1425 17 Zsuffa Ervin 1935 Pest
1425 17 Zahorán Endre 1933 Békés
1425 17 Vígh Beáta 1970 Kaposvári Aréna
1425 17 Varga Tamás 1960 Kaposvári Aréna
1425 17 Vajda László Dr. 1956 Egyéni induló
1425 17 Tőkés Szabolcs 1938 Újbuda Senior
1425 17 Tóth István Dr. 1951 Borsod
1425 17 Tímár Krisztina 1981 Herpály SE
1425 17 Tafferner Zita 1973 Újpesti TE
1425 17 Szlovák Szabolcs 1980 Debreceni Szenior ÚK
1425 17 Szentgyörgyi Nikoletta 1976 Vidám Vidrakölykök
1425 17 Sebestyén Erzsébet 1963 Szolnoki Platina SE
1425 17 Polonkai Ákos 1968 Debreceni senior
1425 17 Petrezselyem István 1931 Szolnok
1425 17 Patócs Judit 1962 NICS-HSÚVC
1425 17 Nyikos Imre 1964 Gyula Regele K.Úk.
1425 17 Nitsh Attila 1961 Budapesti Delfinek
1425 17 Nemcsók Tamás 1988 Bohóchal Úszó és Szi
1425 17 Mészáros Ferenc 1985 Szentesi Delfinek
1425 17 Málnai Tamás 1973 Törökbálinti Senior
1425 17 Molnár Gyula 1963 Csongrád senior
1425 17 Mayer Árpád 1955 Tatabánya
1425 17 Kóródi Katalin 1970 Győri Zabolátlan SE
1425 17 Király Attila 1990 FTC
1425 17 Hudáky Andrea 1990 KisTri Balatonman Team
1425 17 Gaál Gábor 1973 OSC
1425 17 Garay Péter Dr. 1958 Békéscsabai Szenior
1425 17 Fekete Sándor 1930 Heves
1425 17 Fejes Bea 1970 Újpesti Delfinek SE
1425 17 Faragó Éva 1966 Kecskemét
1425 17 Dávid Gyula dr. 1948 Békéscsabai Senior
1425 17 Durabda Eszter 1980 BVSC Senior
1425 17 Dobrosi Gábor 1947 Újbuda Senior
1425 17 Czeglédi László 1977 Széchy T. Si. Sopron
1425 17 Csík Ivett Dr. 1974 Budapesti Delfinek
1425 17 Bíró Ágnes 1982 Szentesi Delfin Egés
1425 17 Berényi Anikó 1969 Nyíregyháza
1425 17 Bartos Tamás 1988 Budapesti Delfinek S
1463 16 Vereb Tamás Dr. 1979 Tótkomlósi Rozmár
1463 16 Varga Istvánné 1930 Szolnok
1463 16 Tóth Ramón 1985 FTC
1463 16 Sárkány Lívia 1975 Debreceni Szenior Úszó
1463 16 Szöllősi Sándorné 1962 Tatabányai Vízmű SE
1463 16 Szilárd Judit 1970 Újbuda Senior
1463 16 Szenczy Erzsébet 1974 Szentesi Delfin ESC
1463 16 Szabó Imre Lőrinc dr. 1987 Debreceni Szenior Úszó Klub
1463 16 Szabó Ferencné 1937 Szolnok
1463 16 Stégmárné Kórodi Katalin 1970 Zabolátlan hossz. Gy
1463 16 Simon Attila 1958 Eger
1463 16 Schulcz Domokos dr. 1991 Suncity Triathlon Team Egyesület
1463 16 Póth Aladár 1922 Pest
1463 16 Pécsi Anett 1982 Nyírszenior
1463 16 Pál József 1957 Újpesti Delfinek
1463 16 Ponuzs Judit 1964 Törökbálint
1463 16 Petruska László 1970 Százhalombatta
1463 16 Orosz Erika 1977 Egyesületen kívül
1463 16 Nagy-Pál Levente 1980 Budapesti Honvéd SE
1463 16 Nagy Imre Zsolt 1968 Debreceni Szenior ÚK
1463 16 Mészáros Csaba 1969 Tótkomlósi Rozmár
1463 16 Molnár Ferenc 1939 Szolnok
1463 16 Leichtner Szilvia 1992 KisTri Balatonman Team
1463 16 Kötelesné Olasz Ivett 1994 Hód-Triatlon és Öttusa SE
1463 16 Kuzmiczki Viktória 1977 Pécs-Baranyai
1463 16 Kozák István 1929 Egri Senior
1463 16 Kovács Mariann 1966 Százhalombatta
1463 16 Kovács Béla 1980 HÓD-Triatlon és Öttusa SE
1463 16 Kovács Attila 1987 MG Produkt Kaposvár
1463 16 Kopasz Jenő 1979 Mint A Hal Egyesület
1463 16 Kerekes István 1963 Air Aqua Búvárklub
1463 16 Kaszai Zsuzsanna 1978 Pécsi Vörös Meteor
1463 16 Karácsonyi Gábor 1971 Besenyszög, Egyéni
1463 16 Hegyi Brigitta 1994 Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
1463 16 Gédl Zoltán 1964 Magyar Szervátültetettek SZ
1463 16 Fülöp Tibor Levente 1978 Budapesti Delfinek
1463 16 Fülöp Judit 1950 Törökbálinti Senior Úsz
1463 16 Földvári Péter 1970 Kaposvári Aréna SÚE
1463 16 Falvi Karola 1962 Győri Zabolátlan SE
1463 16 Emons Viktor 1989 Ferencvárosi Torna Club
1463 16 Csongrádi László 1958 Magyar Szervátült.
1463 16 Boros Zoltán 1961 Békéscsabai senior
1463 16 Bezzeg András 1963 Tempero SC
1463 16 Besze László 1958 Parafa Úszó Klub Gyöngyös
1463 16 Benedek Tibor 1956 Csongrád
1463 16 Bende Mária Dr. 1931 Kaposvári Aréna SÚC
1463 16 Beck Mihály 1920 Pest
1463 16 Baráth László 1944 Csongrád
1463 16 Balázs Ágnes 1974 Szolnoki Platina SE
1512 15 Zöldi-Szabó Éva 1972 Orvosegyetem Sport Club
1512 15 Wachner Róbert 1931 Újbuda
1512 15 Vezsenyi Péter dr. 1949 Szentesi Delfin ESC
1512 15 Veres Mary Ann 1981 Budapesti Delfinek
1512 15 Utczás Margita 1984 Debreceni Szenior Úszó Klub
1512 15 Tarrné Kiss Hajnalka 1956 Tótkomlósi Rozmár
1512 15 Takács László 1949 Budapesti Senior
1512 15 Sánta János 1966 Százhalombattai VUK
1512 15 Szánti Domonkosné 1958 Pécs-Baranyai S.ÚK
1512 15 Szlovák Péter 1978 Debreceni Szenior Ús
1512 15 Szlamka László 1943 Bp.
1512 15 Szentmiklósy Sándor 1976 Air-Aqua Búvárklub
1512 15 Stefancsik Katalin 1978 Szentesi Delfin ESC
1512 15 Somogyi Krisztián 1975 SAS
1512 15 Siposné Barát Mónika 1964 BÁCSVÍZ-KVSC
1512 15 Révfy Laura 1995 Budapesti Delfinek
1512 15 Petrov Iván 1982 Győri Zabolátlan Sporte
1512 15 Patrick Stephens 1966 Szabadúszó
1512 15 Nowotarsky István 1909 Pécs
1512 15 Nagy Zsófia 1977 Békéscsaba Senior ÚE
1512 15 Misák Erika 1962 Arena Sen. Kaposvár
1512 15 Martonosi László 1961 Csongrád
1512 15 Magashegyi Gábor 1968 Sprint Fortuna SE
1512 15 Lukács Éva 1988 Egyéni
1512 15 Kántor-Jakab Dóra 1983 Swim Life SE
1512 15 Kovács Roland 1984 Egyéni induló
1512 15 Kovács Gábor 1978 Gyula Regele Szenior
1512 15 Kocsis Zita 1971 Békéscsabai Senior
1512 15 Kiss Boldizsár 1985 Vasas Sport Club
1512 15 Jóna Zoltán 1969 Győri Zabolátlan SE
1512 15 Jászai Tibor 1970 Air Aqua Búvárklub
1512 15 Juhász Tamás 1969 Tótkomlósi Úszó Egyesület
1512 15 Hóbor Andrea 1978 Muréna Szegedi Úszó-
1512 15 Hudacsek Józsefné 1937 Szolnok
1512 15 Hrabovszki Jánosné 1939 Békéscsaba
1512 15 Horváth P. Kornél 1942 Egyéni induló Bp.
1512 15 Horváth Mária 1956 Temperó SC
1512 15 Horváth Miklós 1982 Bohóchal Egyesület
1512 15 Gulics Ákos Dr. 1951 Temperó
1512 15 Fehérvári Levente 1986 Dombóvári Sportiskola
1512 15 Déri Eszter 1980 Debreceni Szenior
1512 15 Diebel Nathalie 1971 Debreceni Szenior Úszó Klub
1512 15 Bucsi Zoltán 1968 BÁCSVÍZ Kecskeméti V
1512 15 Borbás Katalin 1972 Budapest Senior
1512 15 Balogh Gyula 1975 Újbuda Senior
1557 14 Áts Jenő 1936 Újbuda
1557 14 Zahorán Jenő 1941 Békéscsaba Senior
1557 14 Váradi Tibor 1932 Tempero SC
1557 14 Vojta László 1969 Szentesi Delfin ESC
1557 14 Utassy Csaba Dr. 1973 Egri Szenior
1557 14 Tóth Zita Nóra 1992 Herceghalom SE
1557 14 Tóth László 1952 Pest
1557 14 Sárdi István 1961 Senior Alba Szfehérv
1557 14 Szontagh Emese 1962 Rév és társa SC
1557 14 Szebellédi Csaba 1969 BÁCSVÍZ KVSC
1557 14 Szakács Roland 1975 Nyírsenior
1557 14 Szabó Máté 1984 Csongrádi Senior Úszó é
1557 14 Révészné Fekete Andrea 1968 Békéscsabai Senior
1557 14 Párkányi Gyula 1964 Békéscsaba
1557 14 Pirovits Endre 1940 Csongrádi Senior
1557 14 Ozgyin Krisztina 1989 Hód-Triatlon és Öttusa SE
1557 14 Okos Glória 1999 Hód-Triatlon és Öttusa
1557 14 Nguyen Manh Truong 1988 Debreceni Szenior Úszó Klub
1557 14 Mészöly Éva 1969 Ferencvárosi Torna Club
1557 14 Mészáros András 1955 Berettyó Cápák SE
1557 14 Mizsei Attila Dr. 1966 Kecskemét
1557 14 Marton Sándor 1958 NICS-HSUVC
1557 14 Martinecz Bernadett 1986 Orvosegyetem Sport Club
1557 14 Malya Zoltánné 1935 Tótkomlósi Rozmár
1557 14 Makkainé Kun Éva 1976 Miskolci VSC
1557 14 Magócsi Márta 1970 Budapesti Delfinek
1557 14 Lubics Péter 1992 KisTri Balatonman Team
1557 14 Kőszaga Krisztián 1976 Air Aqua Búvárklub
1557 14 Koncz Csilla 1964 Egri Senior
1557 14 Kiss István 1958 Újbuda
1557 14 Kisgergőcz Noémi 1986 HSÚVC
1557 14 Király Péter 1981 Vidám Vidrakölykök S
1557 14 Kenderné Németh Györgyi 1961 Makói SVSE
1557 14 Kaszás Kitti Enikő 1991 Debreceni Szenior Úszó Klub
1557 14 Karlóczi Attila 1994 Swim Life SE
1557 14 Kappéter Béla 1978 Bohóchal Egyesület
1557 14 Kanizsa Tivadarné 1939 Szolnok
1557 14 Kalmár György 1976 Egyéni
1557 14 Juhász Gyuláné 1939 Békéscsaba Senior SC
1557 14 Jakab Zoltán 1980 Vasas Sport Club
1557 14 Ifj.Sásdi András 1979 Budapest egyéni
1557 14 Hurta Mihály 1969 Dombóvári Ráják
1557 14 Horváth László 1959 Pécs-Baranyai Sz. Ú.
1557 14 Homonyik Róbert 1975 Nyír Szenior
1557 14 Henczkó Zsuzsanna 1972 Budapesti Delfinek
1557 14 Halász Ferenc 1925 Pest
1557 14 Grundtner Marcell dr. 1979 Egyéni versenyző
1557 14 Garamvölgyi Mónika 1982 Debreceni Szenior
1557 14 Gallai-Lantos Karina 1997 Törökbálinti Senior
1557 14 Forintos Ádám 1980 Budapesti Delfinek
1557 14 Fehér Tamás 1973 BVSC Szenior
1557 14 Csekő Gizella 1944 Budapesti Senior
1557 14 Burján Károly 1965 Kaposvár
1557 14 Budai Zoltán 1984 Tótkomlósi Rozmár
1557 14 Biró Bernadett 1995 Dr.Regele Károly Seni
1557 14 Bernád Rolland 1973 Debreceni Szenior Úszó
1557 14 Balázs Szabolcs 1980 Nyíregyházi Fókák SE
1557 14 Antalóczy Péter 1953 Hódmezővásárhely
1557 14 Adler Hanna 1976 Tempero SC
1616 13 Ágoston Márk 1984 Tótkomlósi Rozmár
1616 13 Vértessy Lászlóné 1947 Bács
1616 13 Vithalm Zsuzsanna 1956 Mezőtúri Szeniorok
1616 13 Varga Gergő 1983 BVSC Szenior
1616 13 Tóth Lilla 1970 Zabolátlan hossz. Gy
1616 13 Tóth Gábor Szilveszter 1981 KisTri Balatonman Team
1616 13 Tóth Anita 1978 Egyéni
1616 13 Tompa Gergely 1986 Egyéni
1616 13 Szomjas Violetta 1974 Sopron
1616 13 Sziklai Péter 1974 Bohúchal
1616 13 Szigeti Tamás 1965 Debreceni Szenior ÚK
1616 13 Szabó Tamás 1975 Törökbálinti Senior Ú
1616 13 Szabó József 1961 Magyar Szervátültetettek SZ
1616 13 Strassner Edit 1953 TTF Nyíltvízi Úszók
1616 13 Simon Ágnes 1968 Pécs-baranyai senior
1616 13 Selmeczi Béla 1974 Békéscsabai Senior
1616 13 Sebestyén Eszter 1981 Pécsi Sport Nonprofit
1616 13 Sashegyi Judit 1976 Csongrádi Senior
1616 13 Pácsa József 1991 BÁCSVÍZ-KVSC
1616 13 Pataki Ilona Dr. 1924 Szentesi senior
1616 13 Papp László 1965 Debreceni senior
1616 13 Osvay Károly 1964 Szegedi Muréna UBK
1616 13 Nyári József 1987 BEAC
1616 13 Nagyné Kárpáti Erzsébet 1939 Szolnok
1616 13 Monok Dávid 1987 Egyéni
1616 13 Majer Ferenc 1984 Váci Vízmű SE
1616 13 Magyarovits Zoltán 1975 Budapesti Senior
1616 13 Lisetchi Mihai 1960 Szentesi Delfin SE
1616 13 Legeza Tibor Dr. 1930 Gyula
1616 13 Lassán Attila 1937 Borsod
1616 13 Kőhegyi Judit 1987 Hód Úszó SE
1616 13 Kuszák Gabriella 1965 Sopron
1616 13 Kovács Rita 1969 Bácsvíz-KVSC
1616 13 Kovács Mihály 1978 Debreceni Szenior
1616 13 Konczér Adrienn Veronika 1982 Pénzügyőr SE
1616 13 Kocsis Gyula 1915 Szolnok
1616 13 Kmetykó János 1945 Békéscsabai Szenior
1616 13 Kiss Györgyné 1922 Szolnok
1616 13 Jóljárt Zoltán 1959 Gyula Regele K.Úk.
1616 13 Horváth Zoltán 1982 Ferencvárosi Torna Club
1616 13 Hegedűs Márton 1996 Száz Halom Városi ÚKE
1616 13 Harsányi Mariann 1953 Budapesti Szenior
1616 13 Gavalovics László 1941 Szolnok
1616 13 Fülöp Mariann 1984 Swim Life SE
1616 13 Fülep Sándor 1975 Bohóchal Egyesület
1616 13 Fodor Anna 1962 Tatabányai Vízmű SE
1616 13 Fejes Attila 1966 Rézy Delfin
1616 13 Fehér Zsolt 1966 Nyír-senior 97'
1616 13 Farkas Árpád 1963 Muréna Szeged
1616 13 Endrődi Gábor 1978 Egyéni
1616 13 Csukás Csilla 1968 Békés
1616 13 Csernus-L. Szilveszter 1989 Egyéni induló
1616 13 Csató Lajos 1965 Mezőtúri Szenior
1616 13 Busa Eszter 1987 Csongrádi Senior
1616 13 Brassai György 1946 Esztergomi Senior
1616 13 Bodnár János 1960 Szentesi Delfin ESC
1616 13 Bencze Éva 1946 Tempero SC
1616 13 Bencze Tímea 1992 Pécsi Vörös Meteor SK
1616 13 Bankó Dávid 1988 Debreceni Szenior Úszó Klub
1616 13 Balogh Gergely 1981 Debreceni Szenior Úszó Klub
1616 13 Antos Árpád Dr. 1936 Baranya
1616 13 Antali Szandra 1989 Gyulai dr. Regele Károly
1678 12 Zenkl Gábor 1965 Budapesti Delfinek
1678 12 Wennes Ildikó 1974 OSC
1678 12 Vörös János 1960 Békés
1678 12 Velky Tamás 1970 Szarvasi ÚVE
1678 12 Tóth Alexandra 1972 Zabolátlan Senior Győr
1678 12 Takács Ilona 1960 Tótkomlósi Rozmár
1678 12 Szénászki János 1949 Csongrád
1678 12 Szél Friderika 1988 Hódmezővásárhelyi SÚVC
1678 12 Szász Ágnes Dr. 1975 Hírös ESC
1678 12 Szilágyi Imre 1938 Budapesti delfinek
1678 12 Szatmári Krisztina 1970 Szentes
1678 12 Szalai Huba 1969 Egyéni induló Bp.
1678 12 Szabó Álmos 1980 Gyula Regele K.Úk.
1678 12 Szabó Márton 1978 Esztergomi Úszó Klub
1678 12 Szabari Gyuláné 1921 Szolnok
1678 12 Sinka Szilvia 1972 Szentesi Delfin ESC
1678 12 Rácz Lajos 1985 Debreceni Szenior Úszó Klub
1678 12 Roszik Katalin 1980 Eger Városi ÚK
1678 12 Ripka Kálmán 1964 Kecskemét
1678 12 Rejtő Zoltán 1939 Újbuda Senior
1678 12 Petrás Miklós 1978 Egyéni
1678 12 Pass Ferenc 1964 Bajai Spartacus SC
1678 12 Nidzelsky Géza 1928 Békés
1678 12 Nagy Éva 1957 Tótkomlósi rozmárok
1678 12 Molnár Örs 1972 Szarvasi ÚVE
1678 12 Molitórisz Pál Dr. 1944 Szarvasi ÚVE
1678 12 Mező Gábor 1974 Magic Boys ÚK
1678 12 Megyesi László 1963 Kiskun- Vízi és Szabadidő SE
1678 12 Marx Ernő 1940 Pest
1678 12 Lénárt György 1960 Miskolci V.S.C
1678 12 Lábodi Laura 1980 Kaposvári Úszó SE
1678 12 Kristóf Ildikó 1966 NICS-HSÚVC
1678 12 Krencsey Viktor 1982 Iron Aquatics
1678 12 Kornokovics Györgyi 1978 Kiskunfélegyháza
1678 12 Keve Balázs 1986 Pénzügyőr SE
1678 12 Kemény Ákos 1969 Kaposvári Aréna
1678 12 Kabódi Péter 1956 Csongrád
1678 12 Horváth Dávid dr. 1987 Törökbálinti Senior ÚC
1678 12 Homola Anett 1974 Kecskeméti Tria Túra
1678 12 Hegedűs Diána 1990 Ybl Waterpolo Club
1678 12 Havassy László 1927 Pest
1678 12 Hajdú Dániel 1987 Szentesi Delfin ESC
1678 12 Hajdu Györgyné 1957 Pécsi Vörös Meteor Sportkör
1678 12 Gáti Márta 1927 Szolnok
1678 12 Gráber Csaba 1993 Swim Life SE
1678 12 Farkas Balázs 1983 Pénzügyőr SE
1678 12 Faragó Ede Dr. 1963 BÁCSVÍZ Kecskeméti V
1678 12 Engyel Ákos 1980 Sprint Fortuna SE
1678 12 Drávecz Ervin 1959 Kiskun- Vízi és Szabadidő SE
1678 12 Domboi Gábor 1980 Debreceni Senior
1678 12 Bükkösi Lajos 1925 Szolnok
1678 12 Bese Gábor 1978 HÓD-Triatlon és Öttusa SE
1678 12 Berecz Dalma 1997 Budapesti Delfinek
1678 12 Bede János 1943 Budapesti Senior
1678 12 Beck György 1954 Pest
1678 12 Bartalus Szilárd 1977 Veszprém
1678 12 Bagi Árpád 1968 Békéscsabai senior
1678 12 Apró Attila 1978 NICS-Hódmezővásárhelyi SÚVC
1736 11 Ábrahám Gergely 1978 Vasas SC
1736 11 Wessely Zoltán 1965 Szenior Alba SE
1736 11 Várhelyi György 1942 Bp.
1736 11 Vidák Viktória 1980 Vasas SC
1736 11 Vata Emese 1974 Hód-Triatlon és Öttusa SE
1736 11 Varga György 1984 Tótkomlós egyéni
1736 11 Valach Dávid 1991 Békéscsabai senior
1736 11 Urbin Tamás 1974 Nyírsenior 97
1736 11 Tóth Judit 1981 Egri Senior ÚK
1736 11 Tóth Anita 1994 Csongrádi Senior
1736 11 Tátrai Pálné 1938 Borsod
1736 11 Thékes László 1941 Szolnok
1736 11 Terebessy Károly Dr. 1947 FTC Szenior
1736 11 Tatainé Kardos Emese 1967 Székesfehérvár
1736 11 Sárdi Ákos 1964 SAS Sz.-fehérvár
1736 11 Sánta András 1961 Egyéni Békéssámson
1736 11 Szücsi Róbert Dr. 1968 Sprint Fortuna Sport
1736 11 Száz Ágnes Dr. 1975 Egyéni
1736 11 Szeiler József 1970 Százhalombatta
1736 11 Szabó-Zsura Brigitta 1987 Algyői Úszók Egyesülete
1736 11 Szabó László 1961 Hajdúszoboszló
1736 11 Stefkovicsné Márta Andrea 1969 Békéscsaba Egyéni
1736 11 Somkuti Miklós 1938 Budapest
1736 11 Sipos Katalin 1970 Százhalombatta
1736 11 Ricza Lajos 1955 Békéscsabai Senior
1736 11 Pappné dr. Buza Katalin Nóra 1980 Hód-Triatlon és Öttusa SE
1736 11 Nyári László 1984 Érdi Vízisport
1736 11 Nyitrai Tímea 1978 Debreceni senior
1736 11 Novák Géza 1922 Pécs
1736 11 Navreczki Hajni 1992 Szekszárdi Sportközpont
1736 11 Nagy Miklósné 1922 Szolnok
1736 11 Nagy Júlia Magdolna 1976 Debreceni Szenior Úszó Klub
1736 11 Nagy Gábor 1940 Pest
1736 11 Monok Sára 1985 Hód-Triatlon és Öttusa SE
1736 11 Molnár Judit 1975 Szentes
1736 11 Molnár István 1965 Berettyó Cápák SE
1736 11 Molnár Dalma 1990 Debreceni Szenior Úszó Klub
1736 11 Megyes Andrea 1970 Száz Halom Városi ÚK
1736 11 Martonosi Árpád András 1995 Hódúszó Sport Egyesület
1736 11 Malya Attila 1994 Tótkomlósi Rozmár
1736 11 Major Krisztina 1973 Százhalombatta
1736 11 Leányvári László 1974 Nyírsenior 97 SE
1736 11 Kürti Gergely 1976 Szombathelyi Vízmű SC
1736 11 Kárász Pál 1948 Zalaegerszegi Triatlon Klub
1736 11 Kun Zoltán 1964 Kiskun Vizi és Szabadid
1736 11 Krivenkoné Fehér Judit 1965 Parafa Gyöngyös
1736 11 Kovács Attila 1973 Kiskunfélegyháza
1736 11 Kertész Lajosné 1953 Makó
1736 11 Jász Péter 1969 Egyéni / Individual
1736 11 Hősné Lovas Éva 1959 Csongrád
1736 11 Házler Tamás 1970 Budapest
1736 11 Horváth Angéla 1970 Százhalombatta
1736 11 Horvát László 1961 Szentesi delfin
1736 11 Hochstein Zsuzsanna 1976 Ferencvárosi Torna Club
1736 11 Hegmann György 1931 Szolnok
1736 11 Hegedűs Lajos 1911 Szolnok
1736 11 Hanász Attila 1981 Nyíregyházi Sportcentrum
1736 11 Guth Béláné 1966 Gyula Regele K.Úk.
1736 11 Gazsy Veronika 1978 Békéscsabai Senior
1736 11 Gasparovszky Tímea 1992 Herceghalom SE
1736 11 Garamvölgyi Róbert 1954 Pécs-Baranyai Szenio
1736 11 Fűrész Miklós 1994 Hódúszó SE
1736 11 Fári László 1952 Tempero
1736 11 Fábry György Dr. 1968 Gyula Regele Szenior
1736 11 Fischl Ágnes 1993 KisTri Balatonman Team
1736 11 Finok Zoltán 1965 Törökbálinti Senior ÚC
1736 11 Felkai Zsuzsanna 1976 Stilus SE
1736 11 Felek Rita 1971 Gyula Dr. Regele K. ÚK
1736 11 Farkas Anikó Dr. 1958 Debrecen
1736 11 Daróczy Lajosné Dr. 1928 Békés
1736 11 Czegle Lászlóné 1969 Nyírsenior '97 ÚE
1736 11 Csikós Annamária 1989 Hódmezővásárhelyi Sz
1736 11 Cserta Erzsébet 1981 Bohóchal Egyesület
1736 11 Cserháti Gyula 1993 Hód-Triatlon és Öttusa SE
1736 11 Csaláné Oláh Edit 1969 Makói SVSE
1736 11 Christián László 1944 Gyula Regele Szenior
1736 11 Brinke Károly 1931 Baranya
1736 11 Bodnár Ferencné 1940 Pest
1736 11 Bodnár Ferenc 1933 Pest
1736 11 Becsák Edit 1965 Szentesi Delfin ESC
1736 11 András György 1965 Szolnoki Szenior
1736 11 Ambrus Vera 1965 Kaposvári Aréna
1736 11 Abosiné Vera 1957 Sopron
1819 10 Zsótérné Nemes irén 1963 Csongrádi Senior
1819 10 Zombori József 1964 Eger
1819 10 Weidinger Júlia 1947 Baja
1819 10 Vojnitsné Bánáti Edit 1944 Debrecen SC
1819 10 Varga Liána 1989 Tótkomlósi Rozmár Szeni
1819 10 Urlich József 1965 SZEDER SE
1819 10 Tóth Zoltán 1986 Lator SE Hatvan
1819 10 Tóth Sándor 1941 Mezőtúri Szeniorok
1819 10 Tószegi Márton 1980 Váci Vízmű SE
1819 10 Tornyi-Molnár Edit 1968 Szentesi Delfin ESC
1819 10 Tekulics György 1970 Szeged
1819 10 Tasi László 1928 Heves
1819 10 Tamáskovits Adrienne 1970 Egyéni induló
1819 10 Südy Anna dr. 1944 Száz Halom Városi ÚKE
1819 10 Székely Attila 1963 Air-Aqua Búvárklub
1819 10 Szerdahelyi Zita 1970 Budapesti Senior
1819 10 Szentes Márton 1980 Bohóchal Úszó és Szi
1819 10 Szeipné K. Szilvia 1972 SAS
1819 10 Szabó Zoltán 1981 Váci Vízmű SE
1819 10 Szabó Tamás 1972 Gyulai Dr.Regele
1819 10 Szabó Anett 1989 Kaposvári Aréna Senior
1819 10 Szabadkai Edit 1949 Békéscsabai
1819 10 Soós Katalin 1974 Anonymus SC Bonyhád
1819 10 Rákosi Attila 1981 Mint A Hal Egyesület
1819 10 Rozgonyi Miklós 1923 Baranya
1819 10 Rogics Jánosné 1942 BÁCSVÍZ-KVSC
1819 10 Reitzner György Dr. 1924 Bp.
1819 10 Pőhm Irén 1953 Budapesti Senior
1819 10 Pécsi Andrea 1981 Egyéni induló
1819 10 Pozsár Norbert 1993 Csongrádi Senior Úszó
1819 10 Paksy Katalin 1959 Tatabányai vízmű
1819 10 Orbán Sára 1994 Esztergomi Úszó Klub
1819 10 Orbán Anna 1992 Esztergomi Úszó Klub
1819 10 Olasz Katalin 1959 Vidám Vidrakölykök
1819 10 Németh Brigitta 1975 Hód-Triatlon és Öttusa SE
1819 10 Novák Szabolcs 1972 Győri Zabolátlanok
1819 10 Nagy Pálné 1936 Szolnok
1819 10 Nagy Ilona 1933 Szolnok
1819 10 Nagy Attila 1968 Nyíregyháza
1819 10 Möhring Emese 1969 Törökbálinti Senior
1819 10 Márton Anita 1988 Air-Aqua Búvárklub
1819 10 Mács Miklós 1931 Egyéni induló Bp.
1819 10 Madarász Csilla 1943 Bp.
1819 10 Lovász Mátyás 1946 Nyír-senior 97'
1819 10 Liska Zlatica 1958 Szarvas SZUSE
1819 10 Lehoczki László 1967 FTC Szenior
1819 10 Kövér Katalin Dr. 1956 Debreceni Szenior Úszó Klub
1819 10 Kárászi Mariann 1974 Tótkomlósi Rozmár
1819 10 Kovács Detre Dr. 1986 Szentesi Delfin ESC
1819 10 Konfár Tibor 1975 Kecskeméti Senior
1819 10 Kelemen Adrienn 1972 Debreceni Szenior Úszó Klub
1819 10 Kassai István 1929 Pest
1819 10 Kajtár Róbert 1975 Szentesi Delfin ESC
1819 10 Jelen Pál 1975 Szuse Szarvas
1819 10 Jegesi László 1939 Szolnok
1819 10 Hős Irén 1941 Rézy Delfin
1819 10 Honos Tímea 1969 Kaposvári aréna
1819 10 Geönczeöl Gábor 1986 Szentesi Delfin ESC
1819 10 Farkas Gyuláné 1935 Borsod
1819 10 Dézsi István 1937 Hajdú
1819 10 Dubay Adrienn 1975 Magyar Marathon Club
1819 10 Daróczi Lajos Dr. 1923 Békés
1819 10 Czigler László 1970 Tovafutók SE
1819 10 Csányi Zsolt Dr. 1959 Rév és Tsai SC.
1819 10 Csajági Eszter 1986 Sprint Fortuna Sport
1819 10 Csajághy Rezső 1944 Budapest Senior SC
1819 10 Bugyi András 1955 Csongrád
1819 10 Bosits László 1973 Debreceni senior
1819 10 Boros Anikó 1958 Rév és társa SC
1819 10 Borbás Béla 1937 Bp.
1819 10 Bogár Judit 1978 Hódmezővásárhely
1819 10 Biacsi Tamás 1977 ELTE-BEAC Polythlon
1819 10 Bezzegné Rázga Judit 1959 Vasas SC
1819 10 Bedő Tamás 1970 Debreceni senior
1819 10 Beckné Horváth J. Dr. 1957 Pest
1819 10 Baukó Péter 1972 Mezőtúri seniorok
1819 10 Agonásné Ádász Erika 1953 Tótkomlósi rozmárok
1896 9 Árvai Krisztina Dr. 1972 Debreceni Szenior Úszó
1896 9 Zsarkó Csaba 1976 HSÚVC
1896 9 Vígh Tamás 1989 Százhalombattai VSE
1896 9 Várkonyi Csaba 1981 Szeged Szenior
1896 9 Vándor Krisztina 1971 Kistelek egyéni
1896 9 Vágó Dániel 1980 Pénzügyőr SE
1896 9 V. Kis Sándorné 1934 Szentesi delfinek
1896 9 Tóth Levente 1963 Marcali és Balatoni
1896 9 Tácsik László 1962 Swim Life SE
1896 9 Tomcsányi Zoltán 1920 Pest
1896 9 Sándor Imre 1976 Budapesti Delfinek
1896 9 Székely Tamás 1977 Tatabánya
1896 9 Szolomayer Istvánné 1937 Borsod
1896 9 Szlávik Győző 1968 Békéscsabai Senior
1896 9 Szilágyi András 1969 Vidám Vidrakölykök S
1896 9 Szepesi Mária 1979 Swim Life SE
1896 9 Szabó Péter 1983 Air Aqua Búvárklub
1896 9 Szabó Marietta 1956 Debreceni Szenior Úszó
1896 9 Somosi Ágnes 1987 Pénzügyőr SE
1896 9 Soczó Kinga 1998 Száz Halom Városi Úszó Klub
1896 9 Sidó Csaba 1975 Törökbálinti Senior Úszó Club
1896 9 Schneiderné Szabó Julianna 1953 Magyar Szervátültetettek Sz
1896 9 Scheirer Emese 1961 Hajdú
1896 9 Rácz Daniella 1994 Csongrádi Senior
1896 9 Pócsné Bán Adrien Dr. 1954 Egri Senior ÚC
1896 9 Pázmányi Sándor dr. 1974 Debreceni Szenior Ús
1896 9 Puskás Mónika 1967 Air-Aqua Búvárklub
1896 9 Planger Tamás 1972 Budapesti Delfinek
1896 9 Pintér Ferenc 1954 Szolnoki Platina
1896 9 Pető Tamás 1975 Békéscsabai Szenior
1896 9 Patonay Szilárd 1978 Budapesti Honvéd SE
1896 9 Pallagi Sándor 1931 HSÚVC
1896 9 Paksa Edina dr. 1970 Győri Zabolátlan SE
1896 9 Németh Sándor 1955 Szeged
1896 9 Nagy Rita 1961 Egri Senior ÚK
1896 9 Nagy László 1980 Kistarcsai VRC
1896 9 Molnár Zsuzsanna 1984 Törökbálinti SC
1896 9 Molnár Irén 1954 SAS Székesfehérvár
1896 9 Molnár Gábor 1934 Borsod
1896 9 Molnár Gyöngyi 1991 Hód-Triatlon és Öttusa SE
1896 9 Molnár Bence 1997 Tatabányai Vízmű Sport Egyesület
1896 9 Misota Gabriella 1980 FTC Szenior
1896 9 Megyesi Dóra 1997 Városi Sportegyesüle
1896 9 Lévay Bernadett 1976 Százhalombattai VUK
1896 9 Lovretity András 1977 Darnyi Tamás Sport Club
1896 9 Litvák Zoltán 1967 Debreceni Szenior Úszó
1896 9 Laki Sándor 1929 Borsod
1896 9 Kántor Gábor 1975 Nyír Szenior
1896 9 Kulcsár József 1969 Kaposvár
1896 9 Kuharcsik Réka 1974 Budapest Senior
1896 9 Kovács István 1927 Békés
1896 9 Kovács Hunor 1977 FTC Szenior
1896 9 Korbuly Erika 1941 Újbuda
1896 9 Koczman György 1933 Borsod
1896 9 Kiss Henriett 1975 Iron Aquatics
1896 9 Kertész Enikő Dr. 1956 Debreceni Szenior Úszó
1896 9 Kemecsei Dóra 1984 Swimm Life SE
1896 9 Jászberényi Luca 1991 Vidám Vidrakölykök
1896 9 Izbéki Sándor 1976 Szentes
1896 9 Hórák Benjamin 1996 Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
1896 9 Hergenrőder-Molnár Kata 1989 Mint a Hal Egyesület
1896 9 Hegedűs László 1969 SAS
1896 9 Haászné M. Éva 1937 Bp.
1896 9 Gáll Kitti 1980 Hód-Triatlon és Öttusa SE
1896 9 Gál Judit 1965 Debreceni Szenior Úszó Klub
1896 9 Gyulavári Attila 1958 Debreceni senior
1896 9 Goricsán Mariann 1963 Spuri Futó és Triatl
1896 9 Gombár Zsolt Dr. 1979 Rév és Társai SC
1896 9 Freundné Szóráth Enikő 1970 Stílus Kőbánya Ú.Isk
1896 9 Drahos Zoltán 1967 Tatabányai VSE
1896 9 Doetsch Mária 1941 Budapesti Senior
1896 9 Debreceni Péter Dr. 1952 Budapesti Delfinek
1896 9 Cserháti Nóra 1995 Szentesi Delfin ESC
1896 9 Csehkis Imréné 1936 Fejér
1896 9 Bárdosi Zsolt Dr. 1962 SAS
1896 9 Bánáti János 1955 Baja
1896 9 Buzder-Lantos Péter 1978 KisTri Balatonman Team
1896 9 Buttás Viktória 1981 HSÚVC
1896 9 Bundics Ildikó 1981 Váci Vízmű SE
1896 9 Brinza Lenke 1940 Eger
1896 9 Botyánszki Andrea 1979 Békéscsabai Senior
1896 9 Bokrosné Maschler Edit 1976 Tótkomlósi Rozmárok
1896 9 Bacsa Andrea 1969 Budapesti Delfinek
1896 9 Aliczkyné Takács Katalin 1955 Debrecen
1980 8 Ábrahám Eszter 1976 Iron Swim
1980 8 Zsuffa Ildikó 1935 Pest
1980 8 Zsidel Zoltán 1975 Száz Halom Városi Úszó Klub
1980 8 Zentai Zsolt 1971 Százhalombatta
1980 8 Vitaszek Edina 1975 Békéscsaba
1980 8 Urbán Péter 1967 Eger
1980 8 Udvarias László 1928 Csongrád
1980 8 Tóth Ágnes Márta 1952 Ferencvárosi Torna Club
1980 8 Tóth Imre 1966 Százhalombatta
1980 8 Tóth Attila Zsolt 1971 Szentesi Delfin ESC
1980 8 Tóth Andrásné Dr. 1920 Pest
1980 8 Torontáli Tamás 1985 BVSC
1980 8 Tarjánné Sólyom Ildikó 1966 Váci Vízmű SE
1980 8 Szép Edit 1945 Csongrád
1980 8 Szomolányi Zoltán 1966 Újpesti Delfinek S.E
1980 8 Szijjártó Szabó Csilla 1950 Szentesi Delfin Egés
1980 8 Szepes Jenő 1947 Pest
1980 8 Szentesi Szabolcs 1979 Békéscsabai Szenior
1980 8 Szalay Éva 1970 Egyéni
1980 8 Szalay János 1963 Százhalombatta
1980 8 Szabó Katalin 1988 Debreceni Szenior Úszó Klub
1980 8 Szabó János Dr. 1962 Szeged
1980 8 Stamusz Árpád 1960 Baja
1980 8 Simon György 1972 Egyéni induló
1980 8 Sevaracz Máté 1955 Szegedi senior
1980 8 Schenk Miklósné 1935 Pest
1980 8 Sashalmi Sándor 1983 Eger Városi ÚK
1980 8 Révész Irma 1968 Gyulai Senior
1980 8 Pólistyák Miklós 1990 Debreceni Szenior Úszó Klub
1980 8 Péntek Andrea 1969 Szentesi Delfin ESC
1980 8 Puskás Hajnalka 1971 Vidám aranyleső
1980 8 Pesics Zoltán 1955 Orosházi Búvárclub
1980 8 Pelle Judit 1962 Egri Szenior
1980 8 Pataki István 1942 Csongrád
1980 8 Pataki Fanni 1994 Swim Life SE
1980 8 Pap Gyula 1955 Pest
1980 8 Palczert László 1959 Hajdú
1980 8 Osgyán József 1920 Szolnok
1980 8 Ormoshegyi Ernő Dr. 1927 Szolnok
1980 8 Négyessyné Marján Éva 1963 Debreceni Szenior Úszó
1980 8 Novák Ádám 1983 Veszprémi Triatlon
1980 8 Nemes Dániel 1965 Debreceni Szenior Úszó Klub
1980 8 Mészáros Zoltánné 1942 Békéscsabai Senior
1980 8 Mészáros András 1980 Budapesti Delfinek
1980 8 Ménes Zsolt 1962 Debreceni Szenior Úszó
1980 8 Márton András 1943 Miskolci V.S.C
1980 8 Mezei Attila 1965 Szentesi Delfin ESC
1980 8 Madaras Zsuzsa 1985 Miskolci VSC
1980 8 Lázár János 1976 Dombóvár
1980 8 Lajos Erika 1974 NICS-HSÚVC
1980 8 Köves Péter 1935 Budapest egyéni
1980 8 Kállay Mária 1940 SAS
1980 8 Kádár Emilné 1930 Pest
1980 8 Kovács János 1968 Balaton Úszóklub
1980 8 Kovács Gábor 1972 Muréna Szegedi Úszó
1980 8 Korpássy András Dr. 1940 Újbuda
1980 8 Knizse Gyula 1974 SAS
1980 8 Kenéz László 1958 HSUVC
1980 8 Kemény Petra 1972 Magyar Szervátültetettek Sz.
1980 8 Karikó Tibor 1967 Csongrád
1980 8 Karanyicz László 1953 Egri Senior ÚK
1980 8 Józsa Gábor 1912 Bp.
1980 8 Huiber Zoltán 1956 TVSE
1980 8 Hudáky Aladár 1992 Nyíregyházi Sportcentrum
1980 8 Holl Zsuzsa 1973 Gyulai Senior
1980 8 Hoffmann Endre 1939 Borsod
1980 8 Hack Zoltán 1983 Hód-Triatlon és Öttusa SE
1980 8 Góbi Dezső 1965 HSÚVC
1980 8 Gracza Ilona 1954 Pest
1980 8 Gerendi Norbert 1974 Szentes
1980 8 Gere Zoltán 1968 Egyéni
1980 8 Gacsályi Gusztáv 1955 Debreceni Szenior ÚK
1980 8 Fábián Tamás 1978 Hódmezővásárhelyi Szeni
1980 8 Fischer Istvánné 1937 Pest
1980 8 Ferencz Ferenc 1952 Titán Szeged
1980 8 Felföldi Andrea 1986 Egyéni
1980 8 Farsang Ferenc 1963 Budapest
1980 8 Farkas János 1942 Pest
1980 8 Eisenberger József 1981 Sprint Fortuna SC
1980 8 Ducsay Katalin 1942 Egri Senior
1980 8 Domokos Dénesné 1914 Pest
1980 8 Czenczik Jánosné 1939 Pest
1980 8 Csörszné Török Anita 1986 Berettyó Cápák SE
1980 8 Császárné Mitykó Márta 1971 Tótkomlósi Úszó Egyesület
1980 8 Csiszár László 1958 Csongrád
1980 8 Csikai Anita 1980 BÁCSVÍZ
1980 8 Csala Gábor 1970 Makói SVSE
1980 8 Csaba Gábor 1922 Szarvasi Seniorok
1980 8 Bögös László ifj 1971 Egri Senior
1980 8 Brunner Ferencné 1952 Szentes
1980 8 Botos Gregory Zoltán 1970 Megathlon SE
1980 8 Borsodi Zoltán 1980 Kecskemét
1980 8 Boros Ottó Dr. 1929 Szolnok
1980 8 Bogár Tibor 1982 Hódmezővásárhelyi SUVC
1980 8 Benke Katalin 1958 SAS
1980 8 Bene Krisztina 1994 Berettyó Cápák SE
1980 8 Belovai Margit 1954 Tempero SC
1980 8 Balázsi Loránd Attila 1975 Debreceni Szenior Úszó Klub
1980 8 Antal Lászlóné 1933 Borsod
2079 7 Őri Nóra 1972 Debreceni Szenior Úszó Klub
2079 7 Ádor Jenő 1955 Szentes
2079 7 Zsemlye Béla 1945 Újbuda Senior
2079 7 Weidinger Imre 1934 Baja
2079 7 Vízi Csaba 1964 Százhalombatta
2079 7 Vér Béla 1945 Pest
2079 7 Vágvölgyi Ferenc Dr. 1920 Baja
2079 7 Visontai József 1936 Egri Senior
2079 7 Verók Attila Dr. 1970 Szentesi Delfin ESC
2079 7 Vasváry Tamás 1972 FTC
2079 7 Varga Emese dr. 1980 Swim Life
2079 7 Varga Balázs 1993 Berettyó Cápák SE
2079 7 Vandrus János 1935 Pest
2079 7 Török Árpád 1973 Orvosegyetemi SC
2079 7 Tóth Tünde 1963 Hód-Triatlon és Öttusa
2079 7 Tóth Tamás 1979 Kistarcsai VRC
2079 7 Tóth Sándor 1967 Újbuda
2079 7 Tóth Dénes 1965 Debreceni senior
2079 7 Tímár Gyula 1931 Szolnok
2079 7 Takács Mária 1941 Pécsi TÁSI
2079 7 Szücs Tamás 1981 Újbuda
2079 7 Szöllősi István 1971 Szeged
2079 7 Szász János 1934 Újbuda Senior
2079 7 Sztahora János 1936 Borsod
2079 7 Szebelédi Zsolt 1981 Pénzügyőr SE
2079 7 Szanda István dr. 1952 Hódmezővásárhelyi UK
2079 7 Szalai Levente 1972 Tatabánya Vízmű SE
2079 7 Szakonyi Nikoletta 1976 Debreceni Szenior Úszó Klub
2079 7 Szabó Zoltán 1978 Budapesti Honvéd SE
2079 7 Szabó Róbert 1932 Szentes
2079 7 Szabó Pál 1967 Kecskemét
2079 7 Szabó Csilla 1987 Száz Halom Városi ÚKE
2079 7 Sitkeiné Kergyó Ágnes 1971 Tótkomlósi Úszó Egyesület
2079 7 Simon Kata 1974 Szentesi Delfin ESC
2079 7 Sehovics Sándor 1952 Egri Senior ÚK
2079 7 Schrancz Marietta 1964 Szentes
2079 7 Schatz Péter 1965 Swim Life SE
2079 7 Salamon Gábor 1956 Törökbálinti Senior ÚC
2079 7 S. Dankó Tamás 1968 Nyírsenior 97
2079 7 Révai Zoltán 1948 Soproni SC
2079 7 Rákhely Zsolt 1974 Kaposvár
2079 7 Rolof Andrásné 1927 Borsod
2079 7 Regele Norbert 1977 Dr. regele Károly Senior
2079 7 Rantal Zoltán 1978 II. kerületi SSz Nkft.
2079 7 Radvánszki Márta 1958 Csongrádi senior
2079 7 Pásztor István Dr. 1923 Csongrád
2079 7 Puszta Géza Dr. 1941 Szolnok
2079 7 Pozsgay Klára 1965 Győr
2079 7 Polgár Katalin 1959 Egri Senior SC
2079 7 Podani Zoltán 1984 Egyéni induló
2079 7 Podani Dóra 1986 Hatvani Úszó Klub SE
2079 7 Petkovics Éva 1970 Újpesti Delfinek SE
2079 7 Paulovits Rita 1960 SAS
2079 7 Patyi Árpád 1920 Pest
2079 7 Papp József 1981 Debreceni Szenior Úszó
2079 7 Németh Ildikó 1962 HSÚVC
2079 7 Nyiri Erzsébet 1957 Heves
2079 7 Novák András 1936 Tempero
2079 7 Nagy Ágnes 1965 Szentesi Delfin ESC
2079 7 Nagy Szilárd 1977 Dr. Regele Károly Sz
2079 7 Nagy Attila 1966 Hódmezővásárhely
2079 7 Móricz Krisztina 1971 Csongrádi senior
2079 7 Móczár Zoltán 1962 Kiskun- Vízi és Szabadidő SE
2079 7 Máté István Hunor 1983 Törökbálti Senior
2079 7 Mucsi Balázs 1981 Tótkomlósi Rozmár
2079 7 Motyovszki Zsuzsa 1969 Tótkomlósi Rozmár
2079 7 Molnár László Dr. 1921 Csongrád
2079 7 Miskoczi Márta 1937 Szolnok
2079 7 Miló András 1950 Air-Aqua Búvárklub
2079 7 Mikó Sándor 1946 Magyar Szervátültetettek SZ
2079 7 Maróthy Alajosné 1934 Pest
2079 7 Marijn van der Stroom 1960 Hód-Triatlon és Öttusa SE
2079 7 Magyarfalvi Réka 1985 Budapesti Honvéd SE
2079 7 Lukács Linda 1986 Nyírsenior 97 SE
2079 7 Lukács Gergő 1976 BEAC
2079 7 Litauszki Pál 1969 Komko
2079 7 Lendvai Kamill 1983 Bohóchal Úszó és Szi
2079 7 Legény Zsolt 1960 Budapesti Senior ÚC
2079 7 Lakatos István 1925 Egri Senior
2079 7 Kővári Ferenc 1929 Baranya
2079 7 Kun-Szabó Anna 1981 Pénzügyőr SE
2079 7 Kriskovits Gézáné 1928 Borsod
2079 7 Kováts György Dr. 1935 Békés
2079 7 Kovácsné Juhász Katalin 1942 Szolnok
2079 7 Kovácsházi Miklós 1975 Szentesi Delfin ESC
2079 7 Kovács Judit 1971 Győri Zabolátlan
2079 7 Kovács Imre 1962 Soproni Senior
2079 7 Kovács Ildikó 1989 Hód-Triatlon és Öttusa
2079 7 Kovács Hunor 1977 FTC Szenior
2079 7 Kovács Dániel 1984 Egyéni
2079 7 Khaut András 1964 Sopron
2079 7 Kerekes Emese 1978 Hírös ESC
2079 7 Kelecsényi Zsuzsanna 1940 Borsod
2079 7 Katona Josefina 1953 Debreceni Szenior Úszó Klub
2079 7 Juhász Tibor 1983 Szentesi Delfin ESC
2079 7 Juhász László 1925 Borsod
2079 7 Jekkel Balázs 1982 Orvosegyetem SC
2079 7 Jacsó Gabriella 1946 Budapesti Senior
2079 7 Ilan Sagiv 1974 Budapesti Delfinek
2079 7 Hudetz-Németh Fruzsina 1986 Swim Life
2079 7 Horváth Sándorné 1936 Csongrád
2079 7 Horváth Győzőné 1941 Szabadúszó
2079 7 Heverdle Tamás 1954 Egri Szenior
2079 7 Herpay Gábor 1972 Nyírsenior '97 SE
2079 7 Haragos Zoltán 1980 Budapesti Delfinek
2079 7 Hankószky László 1962 Air-Aqua Búvárklub
2079 7 Halász Noémi 1994 Száz Halom Városi ÚKE
2079 7 Gundl József ifj. 1968 Szentes
2079 7 Gonzalez Sandra 1984 Sprint Fortuna SC
2079 7 Gerő Tamás 1978 Budapesti delfinek
2079 7 Gergely Lászlóné 1932 Borsod
2079 7 Gelsei-Jaczkó Csilla 1980 Debreceni Szenior Úszó Klub
2079 7 Gedeon Sándor 1927 Borsod
2079 7 Gajdos László Dr. 1938 Nyírszenior
2079 7 Fogarasi Károly 1976 Tatabánya Vizmű SE
2079 7 Ezer Andrea 1987 Debreceni Szenior Úszó Klub
2079 7 Erdősiné Varju Katalin 1969 Zabolátlan hossz. Gy
2079 7 Domonkos Attila 1967 Győri Zabolátlan SE
2079 7 Domokos Ádám 1986 Gyula Regele K.Úk.
2079 7 Delia Monika 1967 Újpesti Torna Egylet
2079 7 Debreceni Elza 1929 Borsod
2079 7 Damsits Krisztián 1974 Alba Senior SE
2079 7 Czékmán József 1971 NICS-Hódmezővásárhelyi SÚVC
2079 7 Csókay Miklós 1966 Hód Úszó SE
2079 7 Csukás Lajos Dr. 1943 Gyulai Dr.Regele K
2079 7 Cseke Bernadett 1980 Iron Aquatics
2079 7 Cseh Gabriella 1973 Air Aqua Búvárklub
2079 7 Csaba Péter 1974 Budapesti Senior ÚC
2079 7 Börcsök Pál 1965 Békés
2079 7 Bíró Dániel 1977 Szentesi Delfin ESC
2079 7 Béres Csaba 1963 HSÚVC
2079 7 Bényei Magdolna Dr. 1938 Szolnok
2079 7 Bányai Miklós 1948 Budapesti Senior
2079 7 Buócz Tamas 1984 Miskolci V.S.C
2079 7 Bunkoczi Attila 1956 Air-Aqua Búvárklub
2079 7 Buda János 1927 Borsod
2079 7 Bognár Rita 1975 BÁCSVÍZ
2079 7 Berényi Áron 1975 Újbuda Szenior
2079 7 Berta Ágnes 1994 Hód-Triatlon és Öttusa SE
2079 7 Berta Izabella Dr. 1959 Csongrád
2079 7 Bende István 1981 Békéscsabai Senior
2079 7 Bencze Istvánné 1940 Pest
2079 7 Barta László Dr. 1936 Csongrád
2079 7 Bana Richárd dr. 1991 Agria Eger
2079 7 Balogh Géza 1971 Debreceni Szenior Úszó Klub
2079 7 Balogh Gyula 1936 Pest
2079 7 Aczél Ferenc 1935 HSÚVC
2226 6 Zsida Enikő 1970 Százhalombatta
2226 6 Zsarnóczy Istvánné 1963 Békés
2226 6 Zsarnóczay Helga Dr. 1988 Gyula Regele K. ÚK
2226 6 Zsarnóczay Gyula 1955 Békés
2226 6 Zimonyi Ildikó Dr. 1974 Debreceni Szenior
2226 6 Zacsovics Szilvia 1975 Budapesti Delfinek
2226 6 Wilhelm Viktor Dr. 1975 SAS
2226 6 Vígh Márta 1959 SAS
2226 6 Várkonyi Ágnes 1979 Szeged
2226 6 Vágott István 1925 Szolnok
2226 6 Vinnai Otília 1973 Nyír-Senior 97
2226 6 Vincze Krisztina 1991 Hódmezővásárhelyi SUVC
2226 6 Vidovics László 1964 Szentesi Delfin
2226 6 Varsi Anikó 1969 Hajdúszoboszló
2226 6 Varjasné dr.Kovács Edit 1951 Budapesti Szenior
2226 6 Varga Zsuzsanna 1976 Egyéni
2226 6 Varga Tamás 1952 Tatabánya Vízmű Sport
2226 6 Vajdics András 1957 Ercsi Sportcsarnok
2226 6 Vados Bence 1989 Bohóchal Egyesület
2226 6 Tóth Péter 1950 Heves
2226 6 Tószegi Márton 1979 Budapesti Delfinek
2226 6 Traum Zoltán 1957 Első Érdi Ú. E.
2226 6 Tompai Gábor 1982 Bajai Spartacus
2226 6 Tomola Györgyi 1992 Berettyó Cápák SE
2226 6 Terebesi Zsolt 1976 Debreceni Szenior
2226 6 Taferner Béla 1965 Budapesti Senior
2226 6 Sávoly Lajos 1998 Spirit SC
2226 6 Szűcsné Galánfi Villő Anna 1974 Dunakanyar Sportegyesület
2226 6 Szűcs Henrietta 1979 Bohóchal
2226 6 Szokolay Balázs 1965 Tótkomlósi Rozmár Szenior
2226 6 Szilágyiné Juhász Judit 1975 Egri Senior Úszó-Klub
2226 6 Szalatnyay Örsi 1983 Egyéni induló
2226 6 Szajki Zoltán 1970 Dombóvári Sportiskola
2226 6 Szabó Viktor 1982 Egyesületen kívül
2226 6 Szabó Márta 1954 Debreceni Szenior Úszó
2226 6 Szabó Lajosné 1956 Egyéni induló
2226 6 Szabó Kinga 1991 Swim Life SE
2226 6 Szabó Judit 1958 Budapesti Delfinek
2226 6 Szabó Jenő 1965 Békés
2226 6 Szabó Csaba 1962 Kiskun- Vízi és Szabadidő SE
2226 6 Somlyai Miklós 1968 Budapesti Delfinek
2226 6 Sipos László Péter Dr. 1952 Pénzügyőr SE
2226 6 Schéda Alexandra 1986 HSÚVC
2226 6 Sass Barna Attila dr. 1956 Eger Városi ÚK
2226 6 Salamon Gabriella 1965 Békéscsaba Senior
2226 6 Rókus Ákos 1987 HSÚVC
2226 6 Rideg Mihály 1944 Békéscsabai Szenior
2226 6 Puscas Lelia dr. 1985 BHSE
2226 6 Pozsonyi Ágnes 1946 Budapest
2226 6 Pongor András 1982 Debreceni Szenior
2226 6 Polgári Györgyi 1971 Kaposvári Aréna
2226 6 Pogány László 1957 Hód-Triatlon és Öttusa SE
2226 6 Pfleing László 1928 Pécsi TÁSI
2226 6 Petényi Endre 1948 BVSC
2226 6 Pethő Károly 1961 Nyírsenior '97
2226 6 Perini Andrea 1979 Debreceni Szenior Úszó Klub
2226 6 Pausz Tamás 1994 Győri Zabolátlanok
2226 6 Paulik Tibor 1969 Muréna Szeged
2226 6 Pató Viktória Lilla 1992 Debreceni Szenior Úszó klub
2226 6 Pataky Katalin 1977 Swim Life SE
2226 6 Pataki Sándor 1953 Deszk
2226 6 Oláh Judit 1956 NICS-HSÚVC
2226 6 Németh Istvánné 1949 Pest
2226 6 Novák Gyula 1965 Debreceni Szenior Úszó
2226 6 Nemes Zoltán 1967 Békés
2226 6 Naszvadi Miklós 1951 Csongrád
2226 6 Nagymihály László 1963 Dunakanyar
2226 6 Nagy Milán 1993 Sun City Triathlon
2226 6 Nagy Hajnalka 1977 Debreceni Szenior Úszó Klub
2226 6 Nagy András 1927 Szolnok
2226 6 Módla Sándor 1917 Szolnok
2226 6 Máthé Dániel 1993 Kiskun-vízi SZSE
2226 6 Mártonfalvi Miklósné 1956 Air-Aqua Búvárklub
2226 6 Márta Melinda 1983 Budapesti Delfinek
2226 6 Mozga Imre 1983 Nyírsenior 97'
2226 6 Menyhárd Máté 1991 Kis Tri Balatonman
2226 6 Maxi Tamás 1984 Vidám Vidrakölykök
2226 6 Mauks Levente 1975 Debreceni Szenior Úszó Klub
2226 6 Maria Fernanda Armenta Gaston 1993 Törökbálinti Senior Úszó Club
2226 6 Makai Mónika 1982 Budapesti Delfinek
2226 6 Major Zoltán 1959 Stílus Kőbánya Ú.Isk
2226 6 Lénárd János 1937 Debreceni Szenior Úszó Klub
2226 6 Lázár Jánosné 1936 Heves
2226 6 Litvák Ágnes 1962 Debreceni Szenior Úszó Klub
2226 6 Köteles Zsuzsa 1979 Magyar szervátült.
2226 6 Körffy Kornél 1936 Csongrád
2226 6 Kádár Miklós 1979 Tempero SC
2226 6 Kádár György 1940 Szolnok
2226 6 Kulcsár Tamás 1939 Bp.
2226 6 Kuczora Ferenc 1938 Szolnok
2226 6 Kriskovics Géza 1926 Borsod
2226 6 Kozmér Márta 1960 Tótkomlósi Úszó Egyesül
2226 6 Kovács Lajos 1934 Borsod
2226 6 Kovács Iván 1998 Győri Zabolátlan Sportegyesület
2226 6 Kormos István 1958 Budapesti senior
2226 6 Koczka Kálmánné 1938 Pest
2226 6 Kocsár László 1962 Debreceni senior
2226 6 Kocsis József 1967 Békés
2226 6 Kocsis Ibolya 1970 Csongrád
2226 6 Kiss Sándor 1974 Csongrádi Senior
2226 6 Kiss Andor 1977 Egyéni
2226 6 Király Eszter 1975 Újbuda Senior
2226 6 Kesztyűs Attila 1981 NICS-Hódmezővásárhelyi SÚVC
2226 6 Kertes Gyula 1978 Csongrádi Senior
2226 6 Kardos Péter Dr. 1975 Budapesti Delfinek
2226 6 Karaba György 1968 Békéscsabai Senior
2226 6 Kanizsa Tivadar 1933 Szolnok
2226 6 Kalmár László 1997 NICS-Hódmezővásárhelyi SÚVC
2226 6 Józsa Mihályné 1964 Egri Senior
2226 6 Jánosi István 1935 Pest
2226 6 Jakabos Ildikó 1971 Tatabányai Vízmű SE
2226 6 Irányi Dezső 1914 Békés
2226 6 Imri Erzsébet 1975 Miskolci VSC
2226 6 Huszár Pálné 1950 Csongrád
2226 6 Horváth Zita 1945 Pécs-Baranyai Sz. Ú.
2226 6 Horváth Tímea 1970 Egyéni
2226 6 Horváth Ottó 1947 Bácsvíz KVSC
2226 6 Horváth Elemér 1931 Szolnok
2226 6 Horonyi Petra 1984 Debreceni Szenior Úszó
2226 6 Havassy Istvánné 1939 Gyula Regele Szenior
2226 6 Hansági Zsuzsanna 1960 Tatabányai vízmű
2226 6 Hajnal Lajos 1969 Nyírsenior
2226 6 Gömöryné Mészely Zsuzsa 1955 Egyesületen kívül
2226 6 Gólya Róbert 1978 Egri Senior
2226 6 Gábos Vanda 1995 Győri Zabolátlan Sportegyesület
2226 6 Gyenge Attila Csaba 1974 Magic Boys
2226 6 Gullay Mihályné 1925 Csongrád
2226 6 Gubics Máté 1995 Győri Zabolátlan Sportegyesület
2226 6 Gombás Béláné 1931 Baranya
2226 6 Gary Hansen 1960 Törökbálinti Senior
2226 6 Füzesi Zsolt 1964 Dr. Regele Károly Szenior Úszóklub
2226 6 Fórizs Tamás 1964 Air Aqua Búvárklub
2226 6 Fricska Nagy János 1952 Kkfélegyháza
2226 6 Flekács Sarolta 1929 Borsod
2226 6 Finta Béla 1947 Debreceni Szenior Úszó
2226 6 Filep Ernő Csaba 1958 Debreceni Senior
2226 6 Fajó Csilla 1966 Békés
2226 6 Erdődi Ákos 1971 Győri Zabolátlanok
2226 6 Eperjesi Emese 1959 Hajdú
2226 6 Engel Dénes 1951 Békéscsaba
2226 6 Dévald Péterné 1939 Debreceni Szenior
2226 6 Décsi János 1933 Pest
2226 6 Dávid Tünde 1976 Hódmezővásárhelyi Szeni
2226 6 Dunayné Limbek Andrea 1965 Debreceni Szenior Úszó Klub
2226 6 Dongó László 1942 Szentes
2226 6 Domboróczki Rita 1978 Egri Senior ÚK
2226 6 Dohányosné Keszeli Beáta 1970 Tótkomlósi Úszó Egyesület
2226 6 Dittrich Róbert 1979 HSÚVC
2226 6 Diriczi László 1965 Nyírsenior 97 SE
2226 6 Csortos Orsolya 1988 Magyar Nemzeti Bank Sportköre
2226 6 Cserjés László 1954 Újpesti Delfinek SE
2226 6 Cseke Béla 1967 Debreceni Szenior Úszó Klub
2226 6 Bíró István 1923 Szolnok
2226 6 Bíró Ildikó Dr. 1940 Szolnok
2226 6 Bényei Lilla 1997 Budapesti Delfinek
2226 6 Báthori Veronika 1957 Soproni SC
2226 6 Bálint Miklós 1983 Budapesti Delfinek
2226 6 Bujtor Dávid 1990 Budapesti Honvéd SE
2226 6 Buda Jánosné 1927 Borsod
2226 6 Borbély Adrienn 1978 Kiskunfélegyháza
2226 6 Bokrétás András 1929 Baranya
2226 6 Bogáti Botond 1970 Budaörs
2226 6 Bartschné Dalmády Éva 1961 Szeged
2226 6 Baranyi Csaba 1975 Miskolci Vízművek SC
2226 6 Balogi Erika 1962 Egri lehetőség SE
2226 6 Balogh Tibor dr. 1949 Egyéni induló Bp.
2226 6 Bakró Ildikó 1967 Iron
2226 6 Apter Károlyné 1938 Szolnok
2226 6 Apjok Ferencné 1965 NICS-HSUVC
2395 5 Ötvös Éva 1973 Hajdú
2395 5 Ölyüs Viktor 1982 Bohóchal Úszó és Szi
2395 5 Ács László 1960 Tótkomlósi Úszó Egyesül
2395 5 Zábó Gyula 1942 Pest
2395 5 Zubor Attila 1975 BHSE
2395 5 Zsingorné Karasz Ilona 1966 Tótkomlósi Úszó Egyesület
2395 5 Zleovszki Aliz 1983 Békéscsabai Senior
2395 5 Zahorán Tibor 1937 Békés
2395 5 Vörös Benjámin 1993 Hód-Triatlon és Öttusa SE
2395 5 Vízkeleti Péter 1993 Hód-Triatlon és Öttusa SE
2395 5 Vér Imre 1940 Pest
2395 5 Várallyay Iván 1937 Gyöngyös
2395 5 Vági András 1948 Orosháza
2395 5 Virág Zoltán 1979 Szolnok
2395 5 Virovecz Richárd 1988 Dombóvári Senior Úszók
2395 5 Vermes Vilmosné Dr. 1926 Békés
2395 5 Varga Krisztina 1967 Újpesti Delfinek
2395 5 Varga Imre 1933 Csongrád
2395 5 Urszán Dávid 1976 Debreceni Szenior Ú.K
2395 5 Udvari György 1968 Szentes
2395 5 Torday Zsigmond Dr. 1932 Szolnok
2395 5 Toldy Zsuzsanna 1969 Air-Aqua Búvárklub
2395 5 Toldy Márta 1952 Bp.
2395 5 Tarta Eleonora 1961 Szentesi Delfin SE
2395 5 Tamás Botond 1979 Budapesti delfinek
2395 5 Süvegei Gyula Dr. 1937 Pest
2395 5 Sárközi István 1929 Békés
2395 5 Szűcs Gyula Dr. 1960 Egyesületen kívül
2395 5 Szőcs József Dr. 1960 Győri Zabolátlan SE
2395 5 Szőcs Jolán 1977 Budapesti Delfinek
2395 5 Székely Mária 1963 Egyéni
2395 5 Szutor Enikő 1959 Bácsvíz KVSC Kmét
2395 5 Szremko Krisztina 1972 Szentes
2395 5 Szokol Gabriella dr. 1960 Hód-Triatlon és Öttusa SE
2395 5 Szita Gábor 1959 II. kerületi Sport
2395 5 Szilágyi Ádám 1986 Egyéni induló
2395 5 Szieber Ákos 1984 KisTri Team
2395 5 Szeles Imre Szilárd 1958 Algyői Úszók Egyesülete
2395 5 Szatmári Róbert 1969 Debreceni Szenior Úszó Klub
2395 5 Szalay Judit 1976 FTC Szenior
2395 5 Szabó Éva 1978 Szentesi Delfin
2395 5 Szabó Beatrix 1966 Kaposvári Aréna SÚK
2395 5 Surinya Erika 1971 NICS HSÚVC
2395 5 Sprőber Soma 1995 Győri Zabolátlan Sportegyesület
2395 5 Soós Jenő 1941 Budapesti Senior ÚC
2395 5 Soós Elek 1970 Százhalombatta
2395 5 Somogyiné Bondor Erzsébet 1953 Győr
2395 5 Skorán Péter 1966 Air-Aqua Búvárklub
2395 5 Simonyi Attila 1968 Pest
2395 5 Seenger Pál 1939 Újbuda senior
2395 5 Sebestyén Máté 1965 Gyula
2395 5 Sebestyén Eszter 1981 PSN ZRT Pécs
2395 5 Sallai Krisztina 1992 Hódmezővásárhelyi Sz
2395 5 Répássy Éva 1960 Egyéni Budapest
2395 5 Rácz Kálmán 1981 Debreceni Szenior
2395 5 Regályné Zarnóczay Klára 1960 Szabadúszó
2395 5 Rakovits Béla 1971 Nyírsenior '97 ÚE
2395 5 Radics Ákos 1976 Helvécia
2395 5 Racskó Ádám 1977 Tótkomlósi Úszó Egyesület
2395 5 Pálinkás Balázs 1987 Budapesti Delfinek
2395 5 Puskó Csaba 1987 Makói ÚK SE
2395 5 Pozsonyi Péter 1991 Iron Aquatics
2395 5 Potos Norbert 1983 Pécsi Sport Nonprofit Zrt
2395 5 Pomázi Zoltán 1970 Nyírsenior 97 SE
2395 5 Poljak Lászlóné 1971 Tótkomlósi Úszó Egyesület
2395 5 Platonov Miklós 1970 Debreceni Szenior ÚK
2395 5 Petró Attila 1976 Delfin Sportegyesület
2395 5 Pella Tamás 1939 Borsod
2395 5 Pataki Csaba 1967 Szentes
2395 5 Papp István 1983 Gyulai Dr.Regele K
2395 5 Pannonhalmi Miklós 1975 Győri Zabolátlan Sportegyesület
2395 5 Palicz Anita 1968 Debrecen
2395 5 Ozsgyán Béla 1938 Békés
2395 5 Oláh Henriett 1995 Hód-Triatlon és Öttusa
2395 5 Németh Gabriella 1962 Újpesti Delfinek
2395 5 Nagy Richárd 1979 SAS
2395 5 Nagy Pál Miklós 1976 Békéscsabai senior
2395 5 Nagy Márk 1991 Arena Szenior Úszóklub
2395 5 Nagy József 1955 Pénzügyőr SE
2395 5 Nagy Bernadett 1976 V8-DSE Szentendre
2395 5 Mártonffy Tamásné 1945 Pest
2395 5 Márta László 1978 Kistarcsai VSRC
2395 5 Munkácsi Zsolt 1971 Csongrád
2395 5 Mravik Mária 1954 Szarvas SZUSE
2395 5 Molnár Sándor 1946 TTF Nyíltvízi Úszók
2395 5 Molnár László 1993 Szegedi Úszó Egylet
2395 5 Molnár János 1975 Szeged Szenior
2395 5 Molnár István 1958 Debreceni Szenior Úszó
2395 5 Mikulán János 1956 Hajdú
2395 5 Miklós Ágnes 1961 Nyíregyházi Sportcentrum Kft.
2395 5 Mike András 1969 Air-Aqua Búvárklub
2395 5 Mezei Gábor 1960 Nyírsenior
2395 5 Melkuhn Tibor 1965 Csongrád
2395 5 Marik László 1946 Békéscsaba
2395 5 Marczis Dávid 1991 Eger Városi ÚK
2395 5 Magyar Péterné 1969 Budapesti Senior
2395 5 Maczelka László 1956 Szentes
2395 5 Mack Tamás Andor 1985 Vidám Vidrakölykök SE
2395 5 Lóczi Csaba 1969 Tótkomlósi Rozmárok
2395 5 Lénárt Szilvia 1970 Szentes
2395 5 Lovas Róbert 1975 Pécsi Vörös Meteor Sportkör
2395 5 Losonczi Éva 1959 Debrecen
2395 5 Lendvai Beáta 1986 Békéscsabai Senior
2395 5 Lajos József Zsolt 1981 Csongrádi Senior
2395 5 Kővári Luca 1984 Spirit SC
2395 5 Kósa Gábor 1973 Gyula Regele K.Úk.
2395 5 Káray Péter 1974 Sprint Fortuna SE
2395 5 Kámvásné Glaser Boglárka 1981 Érdi Vízisport
2395 5 Kádár Lajos 1976 Veszprém
2395 5 Kádár József 1952 Csongrád
2395 5 Kurucz Anikó 1989 Szentesi Delfin ESC
2395 5 Krkos Zoltán 1991 Swim Life SE
2395 5 Kozák Jánosné 1935 Szolnok
2395 5 Kovács Timea 1974 Szeged
2395 5 Kovács Szilvia 1972 Győri Zabolátlanok
2395 5 Kovács Rita 1970 Nyírsenior 97'
2395 5 Kovács Miklós 1965 Első Érdi ÚE
2395 5 Koncsár Piroska dr. 1994 Száz Halom Városi ÚKE
2395 5 Koltai Tamás 1983 Százhalombatta
2395 5 Kmetykó Róbert 1965 Csongrád
2395 5 Kmetovits János 1958 Szolnok
2395 5 Klis Krisztián 1993 Budapesti Honvéd SE
2395 5 Kiss László 1955 Csongrád
2395 5 Kiss Ilona 1938 Csongrád
2395 5 Kis István 1943 Egyéni / Individual
2395 5 Kertész Ferenc 1963 Gyulai Senior
2395 5 Keresztes József 1955 Békéscsabai Senior ÚE
2395 5 Kassitzky Attila 1978 Budapesti Delfinek
2395 5 Kassai Péter Dr. 1960 Békés
2395 5 Karácsonyi Emese 1976 Debreceni Szenior Úszó Klub
2395 5 Karsai Zsolt 1977 Nyír-senior 97'
2395 5 Kancsóné T H Judit Dr. 1967 Tótkomlósi Rozmárok
2395 5 Kampós Bence 1979 YBL Senior
2395 5 Kamarásné B. Katalin 1945 Pécs
2395 5 Kalmár Zsolt 1954 Újbuda
2395 5 Járfás Szilvia 1976 Kaposvári Aréna
2395 5 Jámbor Zoltán 1967 Gyulai Senior
2395 5 Juharos Gábor 1964 Nyíregyházi Fókák SE
2395 5 Jergel Gizella 1929 Borsod
2395 5 Jason Colvell 1976 Vasas SC
2395 5 Jancsó Gézáné Dr. 1942 Pest
2395 5 Imre Gergely 1980 Egyesületen kívüli
2395 5 Imre Andrea 1971 Nyírszenior
2395 5 Horváth László 1930 Csongrád
2395 5 Horváth Ildikó 1968 Budapesti Senior
2395 5 Holdonner Peter 1982 Miskolci Vízművek Sport Club
2395 5 Halterné Nádor Zsuzsanna 1927 Bp.
2395 5 Gál Zoltán 1972 BÁCSVÍZ-KVSC
2395 5 Gál Sándor 1948 BÁCSVÍZ-KVSC
2395 5 Gál Péter 1975 Kiskun- Vízi és Szabadidő SE
2395 5 Gyertyás Péter 1978 Kaposvári AC
2395 5 Gyenes Endre 1922 Csongrád
2395 5 Gráf Edina 1971 Stilus SE
2395 5 Garamvári Judit 1971 Újbuda
2395 5 Follert István 1967 Nyírsenior '97 ÚE
2395 5 Farkas Péter 1989 Szekszárdi Sportközpont
2395 5 Farkas Andrea 1964 SAS
2395 5 Domány László 1944 Heves
2395 5 Czele Tamás 1978 BVSC
2395 5 Csurgai Erika 1970 Csongrád
2395 5 Csordás István 1932 Pest
2395 5 Csorba Lászlóné 1923 Szolnok
2395 5 Csorba István 1989 Egyéni induló
2395 5 Csonth Tamás 1960 Budapesti Delfinek
2395 5 Csizmadia György 1930 Pest
2395 5 Csendes György 1929 Pest
2395 5 Csath Ágnes 1987 Bohóchal Egyesület
2395 5 Bús Ágnes dr. 1943 Újbuda
2395 5 Böszörményi Zoltán 1953 Csongrádi Senior
2395 5 Bálega Ferenc 1986 Ind/egyéni
2395 5 Buj János 1969 Gyula Senior
2395 5 Buda Sándor dr. 1978 Törökbálinti Senior ÚC
2395 5 Bozsó István 1923 Szolnok
2395 5 Boskó Regina 1968 Békés
2395 5 Birkás László 1972 Szombathelyi VízműSC
2395 5 Bhömis Bea 1970 Újpesti Delfinek
2395 5 Beséné Kormány Aranka 1973 Hód-Triatlon és Öttusa SE
2395 5 Becsei Béla 1947 HSÚVC
2395 5 Bartha István 1967 Nyírsenior 97
2395 5 Baranyi Aranka 1954 Hódmezővásárhelyi Sz
2395 5 Banai Edit 1953 Pest
2395 5 Balogh Lajos 1948 Nyírsenior 97 SE
2395 5 Auth Boglárka 1946 Budapesti Senior
2395 5 Admiani István 1940 Szolnok
2395 5 Aczél Ferencné 1955 HSÚVC
2580 4 Ötvös József 1956 Csongrádi Senior
2580 4 Zsitnyányi-Cserny Klári 1974 Budapesti Honvéd SE
2580 4 Zsilinszki Tibor 1977 Békéscsabai Senior
2580 4 Zsilinszki János 1932 Békés
2580 4 Zsebik László 1916 Szolnok
2580 4 Zombori Katalin 1967 Újpesti Delfinek
2580 4 Zimmermann Dóra 1981 Győri Zabolátlan SE
2580 4 Zima Anikó dr. 1971 BÁCSVÍZ-KVSC
2580 4 Zeleneev Artem 1979 Budapesti Delfinek
2580 4 Zahorán Kálmánné 1947 Békéscsaba Senior
2580 4 Végh Viktória 1976 Colas Hungary
2580 4 Végh József 1974 Kecskemét
2580 4 Végh Judit 1976 Szentesi Delfin ESC
2580 4 Végh Ildikó dr. 1959 Debreceni Szenior Úszó Klub
2580 4 Ványa Ferenc 1964 HSÚVC
2580 4 Vándor Krisztina 1971 Kistelek egyéni
2580 4 Vágott Istvánné 1930 Szolnok
2580 4 Virágos Lajosné 1940 Szolnok
2580 4 Virágos Lajos 1932 Szolnok
2580 4 Vida Csaba 1970 Kaposvári Aréna
2580 4 Verebéli István 1978 BÁCSVÍZ-KVSC
2580 4 Varnyú László 1950 Baja
2580 4 Varjasi Erika 1967 Air Aqua Búvárklub
2580 4 Varga Éva 1939 Szentes
2580 4 Varga Tibor 1952 Csongrádi Senior
2580 4 Varga János 1964 Békéscsabai Senior
2580 4 Varga Ildikó 1963 Tótkomlósi Úszó Egyesület
2580 4 Vajdics József 1931 Ercsi Sportcsarnok
2580 4 Ugrin Ernő 1932 Szolnok
2580 4 Tüske Csaba 1967 BVSC Senior
2580 4 Török Mariann 1968 Gyulai Senior
2580 4 Török István Dr. 1935 HSÚVC
2580 4 Töröcsik Ignácné 1923 Szolnok
2580 4 Tóth Tibor 1974 NICS-HSUVC
2580 4 Tóth László 1937 Borsod
2580 4 Tóth Kálmán dr. 1967 Debreceni Szenior Úszó Klub
2580 4 Tóth Gábor 1940 Pest
2580 4 Tóth Erzsébet 1950 Eger
2580 4 Tóth Balázs 1992 Debreceni Szenior Úszó
2580 4 Tracsek Ferenc 1972 Debreceni Szenior Úszó Klub
2580 4 Torkos Csaba 1970 Csongrád
2580 4 Tenki Attila 1969 Debreceni Szenior Úszó
2580 4 Tarczali Szilárd 1974 Air-Aqua Búvárklub
2580 4 Tamás József 1966 SAS
2580 4 Talmácsi Nikoletta 1992 Szentesi Delfin ESC
2580 4 Takács Rózsa 1960 Békés
2580 4 Takács Krisztián 1975 Tótkomlósi Úszó Egyesület
2580 4 Sütő Stella 1977 Debreceni Szenior Ú.K
2580 4 Szénási Gyula 1921 Borsod
2580 4 Székely Máté 1976 Debreceni Szenior Úszó Klub
2580 4 Szécsi Tibor 1975 Hód-Triatlon és Öttusa SE
2580 4 Szuszekár János 1968 Tótkomlósi Úszó Egyesület
2580 4 Sztanek Ferenc 1921 Szolnok
2580 4 Szokoly Eszter 1982 Váci Vízmű SE
2580 4 Sziva Péter 1952 Szentes
2580 4 Szilvássy Orsolya 1969 Szarvasi Szenior ÚVE
2580 4 Szigeti Lajos Dr. 1932 Baranya
2580 4 Szetmár István 1964 Várpalota Hobbi
2580 4 Szentes Józsefné 1959 Pécs-Baranyai Szenior ÚVK
2580 4 Szeiler Tamás 1969 Százhalombatta
2580 4 Szebényi András 1976 Mint a Hal
2580 4 Szalai János 1933 Pest
2580 4 Szakali Katalin 1962 Hajdú
2580 4 Szabó Éva 1987 Mezőtúri Szenior
2580 4 Szabó Zoltán 1945 Makói SVSE
2580 4 Szabó Rita 1977 Hullám 91
2580 4 Szabó Jenő 1965 Békés
2580 4 Szabó Gábor 1982 Budapest
2580 4 Stenszky Csaba 1943 Makói SVSE
2580 4 Stefcsik Gábor 1975 Szenior Alba SE
2580 4 Simonné Kiss Mária 1954 Győr
2580 4 Simon Viktor 1971 Ferencvárosi TC
2580 4 Siebig Mária 1953 Csongrád
2580 4 Sidó Béláné 1934 Szolnok
2580 4 Schwéger Norbert 1980 Százhalombatta
2580 4 Savanya Norbert Dr. 1976 SZEDER SE
2580 4 Sarok Péter 1974 SAS
2580 4 Sallai Bea 1976 Integra AgriaSE Eger
2580 4 Rév Ádám 1982 Rév és Tsai SC.
2580 4 Ruzsás Dávid 1987 Debreceni Szenior Úszó Klub
2580 4 Rutai Gergely 1916 Csongrád
2580 4 Román Sándor dr. 1953 Rotary Eger
2580 4 Reviczky Gyula 1944 Pest
2580 4 Rentka Ádám 1991 Debreceni Szenior Ús
2580 4 Reininger László 1942 Tempero SC
2580 4 Rajszki László 1965 Egyéni
2580 4 Pólya Sándor 1985 Szentesi Delfin ESC
2580 4 Póka László Dr. 1941 Borsod
2580 4 Póda Krisztina 1980 Békéscsaba Senior
2580 4 Póczik Kálmán 1947 Győri Zabolátlan Sporte
2580 4 Péter Istvánné 1934 Szolnok
2580 4 Pécsi Mónika 1970 Győri Zabolátlan Sportegyesület
2580 4 Pánczél József 1951 Magyar SzSz
2580 4 Pálinkás László 1959 Pest
2580 4 Pálinkás András 1972 Békéscsabai Szenior
2580 4 Pál Gyuláné 1939 Szolnok
2580 4 Putorek Zita Dr. 1967 Lubicka Sport Club
2580 4 Prágainé Szauter Ildikó 1943 Szeged MMS
2580 4 Preisz Gyula 1958 BVSC Szenior
2580 4 Plankó Mihály 1920 Pest
2580 4 Pethőné Csernus Beatrix 1971 Nyírsenior
2580 4 Paulik Katalin 1985 Egyéni
2580 4 Papp Viktória 1980 Mint a Hal
2580 4 Papp Márta 1956 Pest
2580 4 Papp Jenő Dr. 1950 Békés
2580 4 Pap Csongor 1986 Budapesti Delfinek
2580 4 Palotai Bálint 1979 Darnyi Tamás Sport Club
2580 4 Németh Ágnes 1948 Bp.Sen.
2580 4 Novákné Kádas Edit 1965 Debreceni Szenior Úszó
2580 4 Nagyvári Zoltán 1961 Csongrád
2580 4 Nagy Zsuzsanna Klára 1984 Érdi Vízisport
2580 4 Nagy Sándor Dr. 1940 Egyéni
2580 4 Nagy Sándor 1944 Tempero
2580 4 Nagy József 1964 Csongrádi Tűzoltó SE
2580 4 Nagy Izabella 1959 Újpesti Delfinek
2580 4 Nagy Gábor 1989 Budapesti Delfinek
2580 4 Nagy Csabáné 1966 SAS
2580 4 Nagy Attila 1972 Egyesületen kívüli
2580 4 Münnich János dr. 1954 Törökbálinti Senior
2580 4 Mészáros Beáta 1979 NICS-HSÚVC
2580 4 Mátyás Gábor 1989 Szeged Muréna
2580 4 Márta Andrea Dóra 1980 Egyéni Kecskemét
2580 4 Molnár Lajos 1922 Gyula
2580 4 Molnár Dávid 1983 Egyéni
2580 4 Modori Péter 1988 Egyéni Induló
2580 4 Mocsonoky Tamás 1964 Budapesti Delfinek
2580 4 Mizsák Emília 1962 Nyír Szenior
2580 4 Misi László 1975 Egri Szenior
2580 4 Mintál Tibor Dr. 1973 PEAC
2580 4 Mihucz Márton János 1995 Berettyó Cápák SE
2580 4 Menyhárt Attila Zsolt 1989 Szentesi Delfin ESC
2580 4 Meleghegyi Balázs Dr. 1974 Debreceni Senior
2580 4 Mehring István Dr. 1973 Egyéni induló
2580 4 Megyesi Orsolya 1995 OSC
2580 4 Megyeházi Jánosné 1928 Tempero SC
2580 4 Martinkovics Mária 1952 Egri Senior
2580 4 Makatics Péter 1987 Kaposvári Úszó SE
2580 4 Mahfoud Socrates 1994 Debreceni Szenior Úszó Klub
2580 4 Lukácsné Imri Katalin 1979 Miskolci V.S.C
2580 4 Lotter Steffen 1989 Győri Zabolátlanok
2580 4 Lombosi Melinda Dr. 1978 Egyéni induló
2580 4 Levendovics László 1984 Hód-Triatlon és Öttusa
2580 4 Leveles Andrea 1957 Debreceni Szenior UK
2580 4 Legezáné Arany Éva 1956 Mezőtúri Szeniorok
2580 4 Laurencsik Géza 1979 Eger Városi Úszóklub
2580 4 Kürti Szabó Zoltán 1967 Szentesi Delfin ESC
2580 4 Kövérné F. Anikó 1950 Nosztalgia Vízilabda
2580 4 Kövessi József 1917 Borsod
2580 4 Körtvélyfáy Barna 1938 Szabolcs
2580 4 Könczöl Gyula 1953 Újpesti Delfinek
2580 4 Kéri István 1947 Csongrád
2580 4 Kákonyi Zoltán 1978 Spartak Szabadka
2580 4 Kozma János 1974 Kiskun- Vízi és Szabadidő SE
2580 4 Kovács Sándor 1972 Stílus Kőbánya Ú.Isk
2580 4 Kovács Nikolett 1985 OSC
2580 4 Kovács Katalin 1955 HSÚVC
2580 4 Kovács Gábor 1969 Egyesületen kívüli
2580 4 Kovács Dávid 1972 Gyula Dr. Regele K. ÚK
2580 4 Korom Ferenc 1954 Csongrád
2580 4 Kormány Mária 1976 Debreceni Szenior Úszó Klub
2580 4 Korim Pál 1971 Békéscsabai Senior
2580 4 Komáromi László 1954 Tótkomlósi Úszó Egyesület
2580 4 Kiss Éva 1954 Arató Diszkó
2580 4 Kiss Ádám 1996 Siketek Sport Klubja
2580 4 Kiss Tamásné 1970 Gyula
2580 4 Kiss Róbert 1978 II. kerületi SSZ Nkft.
2580 4 Kiss András 1933 Pest
2580 4 Király Judit 1975 HSÚVC
2580 4 Kerényi Zsófia 1977 Debreceni senior
2580 4 Kertész Éva 1948 Békéscsabai Senior
2580 4 Kertész Erzsébet 1955 Vidám Vidrakölykök SE
2580 4 Keresztes-Nagy Katalin 1987 Hód-Triatlon és Öttusa SE
2580 4 Kenyeres Kálmán 1970 Kecskemét
2580 4 Kendi Péter 1995 Hód-Triatlon és Öttusa SE
2580 4 Kendi Csaba Kund 1998 Hód-Triatlon és Öttusa SE
2580 4 Kelemen István 1953 Pest
2580 4 Katatics Béla 1944 Pest
2580 4 Karsai Gábor 1977 Nyírszenior
2580 4 Karczag Tamás 1961 Eger Senior
2580 4 Kanizsa Gabriella dr. 1994 Érdi Vízisport
2580 4 Kanderné Németh Györgyi 1965 Makó
2580 4 Jullich László 1978 FTC
2580 4 Juhász Teréz 1958 Budapesti Delfinek
2580 4 Juhász László 1974 Kiskunfélegyházi Senior
2580 4 Juhász József 1950 HSÚVC
2580 4 Joó Tibor 1981 Szentesi Delfin Egés
2580 4 Jantyik Péter 1980 Budafóka XXII. SE
2580 4 Jancsa Attila 1977 Mezőtúri Szenior
2580 4 Ivanovné Tóth Ágnes 1961 Szentesi Delfin Egés
2580 4 Ilia János 1945 Pécs
2580 4 Hámori Judit 1978 Dunakanyar Szabadidősport
2580 4 Huff Zsuzsa 1964 Csongrád
2580 4 Hudi Zsanett 1990 Veszprémi Úszó Klub
2580 4 Hrabovszki Ákos 1963 Pest
2580 4 Horváth Szilárd 1963 Lator UVE Hatvan
2580 4 Horti Sándor 1956 Csongrádi Senior
2580 4 Horthyné Máté Annamária 1970 II. kerületi SSz Nkft.
2580 4 Horpácsy Eszter 1975 II. kerületi SportSZS Nkft.
2580 4 Hoffmann Ágnes 1969 SAS
2580 4 Hegedűs Márk 1985 Debreceni Szen.ÚK
2580 4 Hartmann István 1947 Sopron
2580 4 Halász Mihály 1952 Szentes
2580 4 Hajnal Erika 1989 Pécsi Vörös Meteor Sportkör
2580 4 Hajdú Pál 1970 Gyula
2580 4 Hajdú Enikő 1986 BÁCSVÍZ-KVSC
2580 4 Hajdú Angéla 1961 Bácskiskun
2580 4 Gálosiné Dani Sári 1938 Baranya
2580 4 Gyürkei Éva 1935 Budapest egyéni
2580 4 Gyovai Gabriella 1964 Csongrád
2580 4 Gyivicsán Péter 1981 Tótkomlósi Rozmár
2580 4 Gyebnár György 1970 Békés
2580 4 Gundy Richárd 1942 Kaposvári Arena Senior VÚKE
2580 4 Gundl József 1945 Szentes
2580 4 Gulácsy Angéla 1968 Szeged
2580 4 Gulyás Zoltán Dr. 1938 Gyöngyös
2580 4 Gonda Mónika 1967 Nyírsenior '97 ÚE
2580 4 Gilicze Lajos Dr. 1925 Csongrád
2580 4 Gergely Mihály 1959 Kaposvári Aréna
2580 4 Georgievics Milutinné Dr. 1928 Szolnok
2580 4 Gaál András 1986 Swim Life SE
2580 4 Galó Tivadarné 1930 Borsod
2580 4 Gagyi Dénes Dr. 1937 Baranya
2580 4 Füzesi Béla 1940 Dr. Regele Károly Senior
2580 4 Földvári Klára 1932 Tempero
2580 4 Foris Tamás 1965 Air-Aqua Búvárklub
2580 4 Forintos András 1966 Spirit SC
2580 4 Fizil Ádám 1988 Debreceni Szenior Úszó Klub
2580 4 Ferenczi Elvira 1927 Budapesti Senior
2580 4 Fenyő Márta 1946 Debreceni Szenior Úszó
2580 4 Felsmann Adrien 1971 Zabolátlan Senior Győr
2580 4 Fekete Zoltán 1974 Bácsvíz KVSC
2580 4 Fehér János 1941 Borsod
2580 4 Farkas János 1966 HSÚVC
2580 4 Farkas Anikó Dr. 1958 Debrecen
2580 4 Eger László 1945 Budapesti Senior
2580 4 Díaz-Zrubecz Eszter 1990 Száz Halom Városi ÚKE
2580 4 Diebel Andrea 1971 Hajdú
2580 4 Deák Tamás 1993 Tatabányi Vízmű SE
2580 4 Darai Zsoltné 1965 Nyírsenior '97
2580 4 Dancsó Dénes 1953 Csongrád
2580 4 Czenczik János 1935 Pest
2580 4 Császárné Técsi Beáta 1949 HSÚVC
2580 4 Csizmadia Mariann 1972 Sopron
2580 4 Csiszár Anikó 1971 Kaposvári Aréna
2580 4 Csikós Attila 1962 Egyéni
2580 4 Csabai Csaba Dr. 1938 Szolnok
2580 4 Böröczi Viktória 1975 Kaposvári Arena
2580 4 Böjthe Petneházy Réka 1972 Győri Zabolátlan Sporte
2580 4 Bíró Józsefné 1943 Egri Szenior
2580 4 Bázár Kinga 1971 Szentes
2580 4 Bányai János 1959 Gyula Regele K UK
2580 4 Bánvölgyi Gábor 1949 Csongrád
2580 4 Bugyi Klaudia dr. 1986 Hód-Triatlon és Öttusa SE
2580 4 Brinda Péter 1928 Gyula
2580 4 Borsos Zoltán 1962 Budapest
2580 4 Borsos Henriett 1986