Szenior úszók rajtjainak száma (legalább 2 rajtot teljesítők) 1972-től,
a feldolgozott verseny jegyzőkönyvek alapján.

(Az egyesület neveként a szótárban megtalált első egyesület szerepel)

Sorszám Rajtok száma Versenyző neve Születési év Egyesület
1 1417 Bólyai István 1947 TVSE Tatabányai Vízmű S
2 1240 Melkuhn Dezső 1938 Szentesi Delfin ESC
3 1189 Rentka László Dr. 1957 Debreceni Szenior Úszó Klub
4 1158 Téli Éva 1956 Szentesi Delfin ESC
5 1081 Csepeli Pálma 1944 Dr.Regele Károly Senior
6 1023 Csikány Csilla 1968 Törökbálint
7 1011 Kancsó János 1941 Tótkomlósi Rozmár
8 1003 Virágos Éva 1957 Szentesi Delfin ESC
9 916 Németh Éva 1949 Békéscsabai Szenior
10 911 Sebők János 1956 Csongrádi Szenior
11 846 Palásti Anna 1960 Csongrádi senior
12 843 Bocskay Zsófia 1947 Szentesi Delfin ESC
13 826 Hajdú László 1961 Bácsvíz KVSC
14 772 Debreczeni Beáta 1973 Szentesi Delfin ESC
15 752 Jurák Árpád 1961 Debreceni Szenior Úszó Klub
16 740 Gombkötőné Tóth Ilona 1950 Törökbálinti Senior ÚC
17 737 Tóth Csaba 1969 Törökbálint
18 683 Miklós Attila 1956 Debreceni Szenior Úszó Klub
19 681 Murnyák Zsuzsanna 1957 Gyula Regele K.Úk.
20 675 Legeza László Dr. 1958 Gyula Regele K.Úk.
21 674 Fehér Edit 1968 Gyula Regele K.Úk.
22 668 Kovács Lukácsné 1935 Debreceni Szenior Úszó Klub
23 657 Cseri Piroska 1954 Törökbálinti Senior
24 655 Kocsor Ferencné Dr. 1946 Békéscsabai senior
25 640 Balázsné Lukátsy Katalin 1940 Szentesi Delfin ESC
26 625 Fábián Béla 1937 Egri Szenior
27 624 Gulyás Péter dr. 1951 Törökbálinti Senior
28 617 Juhászné Tóth Margit 1953 Békéscsabai Szenior
29 602 Háden-Felföldi Viktória 1985 MEGATHLON SE
30 599 Molnár Gergely 1980 Villám SC Budapest
31 596 Pető László 1942 Békéscsabai Szenior
32 590 Cseh Imre 1968 Nyíregyházi Sportcentrum
33 584 Somlai Gábor 1944 Törökbálint
34 580 Kenderfi Zsuzsa 1936 Budapesti Honvéd SE
35 577 Graffjódy Eszter 1940 Egri Szenior
36 576 Zajzon András 1942 Törökbálint
37 568 Erdélyi Ferenc 1952 Törökbálint
38 559 Bólyai-Kismarjai Hajnal 1970 TVSE Tatabányai Vízmű S
39 542 Répási Ildikó 1944 Törökbálint
40 539 Zenke József 1950 NICS HSÚVC
41 538 Sümeghy László Dr. 1945 Egyéni
42 533 Batta Gyula Dr. 1953 Debreceni Szenior Úszó Klub
43 518 Bakacsi Gyula Dr. 1927 Szentesi Delfin ESC
44 516 Csipes Andor 1973 Mezőtúri Szenior
45 509 Piskóty Péter 1940 Újbuda Senior
46 506 Gabnai Lilla 1958 Tempero SC
46 506 Csomai Zsolt 1970 Békéscsabai Senior
48 504 Csikány József 1943 Törökbálint
49 491 Tari László 1954 Csongrádi Szenior
50 490 Havasi Henrietta 1963 Törökbálint
51 486 Dura Tímea 1994 HÓD-Triatlon és Öttusa SE
52 484 Reiner László 1942 Budapesti Honvéd SE
53 475 Simon Ildikó 1974 Herceghalom SE
53 475 Fügi Andrea 1953 Győr
55 464 Várady Judit 1967 OSC
56 458 Juhász Ágnes 1951 TVSE
57 455 Kovács Gábor 1956 Egri Senior ÚK
57 455 Eszenyi László 1942 Csongrádi Szenior
59 454 Schriffert Józsefné 1938 Gyula Regele K.Úk.
60 444 Bukolyi József 1949 Törökbálint
61 443 Angyalföldi Éva 1944 Miskolci V.S.C.
62 442 Csanádiné Tóth Magdolna 1949 Veszprém RSE
62 442 Bardócz László 1940 Törökbálint
64 436 Krasznai Róbert 1940 Debreceni Szenior Úszó Klub
65 432 Szokol Diana Dr. 1971 Nyíregyházi Sportcentrum
66 431 Latin Ferenc 1928 Újbuda Senior
67 430 Pengő Erzsébet 1965 Szentesi Delfin ESC
68 429 Bodnár Istvánné 1939 Szentesi Delfin ESC
69 428 Tóth Béla 1961 Debreceni Szenior Úszó
69 428 Marik Sarolta dr. 1956 Békéscsabai Szenior
71 419 Szerdahelyi Mária 1950 Újbuda Senior
72 417 Gyenes András Dr. 1951 SZEDER SE
73 416 Wéber Vanda 1981 HÓD-Triatlon és Öttusa SE
73 416 Ferke Gáborné 1941 Szentesi Delfin ESC
73 416 Béládi Csaba 1960 Békéscsabai Szenior
76 414 Gévay Liliána 1964 Budapesti Delfinek
77 412 Molnárfy Maya 1938 Budapesti Honvéd SE
78 409 Ficze Gabriella 1981 Törökbálinti Senior ÚC
79 407 Czifrik Hajnalka 1966 Budapesti Senior
80 405 Becsák Jánosné 1934 Szentesi Delfin ESC
81 402 Bitskey István Dr. 1941 Debreceni Szenior Úszó Klub
82 396 Kanyó Ádám dr. 1941 SZEDER SE
83 393 Lucz Imre 1951 Szentesi Delfin ESC
84 386 Horváth Roland Zsolt 1991 Szentesi Delfin ESC
85 383 Nagy Enikő 1979 NICS-HSÚVC
86 382 Bánki Horváth Béla Dr. 1920 Újbuda Senior
87 380 Zsótér András 1930 Újbuda
88 377 Szabó Tamás 1949 Egri Senior
89 373 Balla Mónika 1973 Budapesti Delfinek
90 372 Terdy László 1947 Békéscsabai Szenior
90 372 Asztalos Lilla Fanni 1977 Újbuda Senior
92 369 Varga Ferenc 1937 Törökbálint
92 369 Csaba Gábor 1947 Törökbálint
94 367 Horkay György Dr. 1944 Debreceni Szenior Úszó Klub
95 361 Pelényi Márta 1950 Budapesti Delfinek
96 359 Répási Enikő 1946 Törökbálint
96 359 Klenk Józsefné 1942 Békéscsabai Senior
98 354 Miklós Éva 1946 Békéscsabai Senior
99 353 Bagi Csilla 1964 Gyula Regele K.Úk.
100 351 Nagy István 1969 Debreceni Szenior Úszó Klub
100 351 Cseuz László 1944 Szentesi Delfin ESC
102 349 Kovács Attila 1965 Szentes
102 349 Csapó Katalin 1952 Törökbálint
104 347 Szántó Endre 1936 Debreceni Szenior Úszó Klub
105 343 Bertényi Mária 1944 Szentesi Delfin
106 342 Király Balázs 1977 Pécsi Vörös Meteor Sportkör
107 339 Pászti Edit 1966 Szentesi Delfin ESC
107 339 Bodnár Tímea 1976 Újbuda
109 336 Molnár Rita 1946 Törökbálint
110 334 Sallai Katalin 1952 Békéscsabai Szenior
110 334 Bartók Márton 1954 Csongrádi Senior
112 331 Felvégi Zsuzsanna 1979 Szentesi Delfin ESC
113 329 Cseszregi Henrietta 1969 Budapesti Delfinek
114 328 Harton Antal dr. 1942 Debreceni Szenior ÚK
115 327 Bohos Tamás 1975 Budapesti Delfinek
116 326 Kászonyi Ilona 1937 Törökbálint
117 325 Sárkány Ákos 1973 Debreceni Szenior Úszó Klub
118 322 Tóthné Katalin 1944 Szentesi Delfin ESC
119 321 Bujna Lilla 1974 Debreceni Szenior Úszó Klub
120 319 Vass Gyula 1961 Debreceni Szenior Úszó Klub
121 318 Tóth László Gyula 1954 Hódmezővásárhely
122 317 Kiss Ágnes 1927 Egri senior
123 316 Szabó János 1982 Pécsi Vörös Meteor
123 316 Hantó Ferencné 1944 Debreceni Szenior Úszó Klub
125 315 Mikó Sándor 1948 Újbuda
126 310 Urbán Tamás 1975 Félegyházi J.Club
126 310 Bihari Árpád 1980 Debreceni Szenior
128 308 Gergelyfy Marietta 1975 Budapesti Delfinek
129 307 T. Kiss Jenő 1964 Debreceni Szenior Úszó Klub
129 307 Longa Péter 1947 BHSE
129 307 Kertész Zsuzsa 1950 Bp-i Delfinek
132 303 Kálóczy Zsuzsanna 1982 Pécsi Vörös Meteor Sportkör
133 302 Márton István 1958 Újbuda Senior
134 300 Bonivárt Ágnes 1978 Debreceni Szenior
135 298 Puskás Pál 1921 Debreceni Szenior Úszó Klub
136 295 Heverdle István 1952 Egri Szenior
136 295 Baranyi Judit 1954 Újbuda Senior
138 292 Szalai Éva 1967 Ferencvárosi Torna C
139 290 Kripkó Zoltán 1965 Egri Senior ÚK
139 290 Faragó Attila 1946 NICS-HSÚVC
141 285 Kasza József 1962 Szentesi Delfin ESC
142 281 Szalai Mihály 1939 Tempero SC
142 281 Kováts Miklós 1940 Újbuda Senior
142 281 Gyalog László 1977 Tótkomlósi Rozmár
145 279 Hrabovszki Zoltán Dr. 1959 Kecskeméti Tria Túra
146 278 Deák Gyula 1934 Újbuda Senior
147 277 Tölgyesi Veronika 1982 Budapesti Delfinek
147 277 Marosi Melinda 1970 Egyéni Induló
147 277 Kómár Lajos 1965 SZEDER SE
147 277 Germán András 1931 Újbuda Senior
151 274 Darnay Erika 1957 Debreceni Szenior Úszó
152 272 Csaba László 1948 Budapesti Senior
153 271 Kovács György 1915 Pécsi TÁSI
153 271 Kiss Csaba 1967 Budapesti delfinek
155 270 Metcalfe Simon 1964 Békéscsabai Szenior
156 268 Vajdovich Ilona dr. 1943 Egri Senior ÚK
157 267 Palásti Katalin 1952 Szentesi Delfin Egés
157 267 Fodor László 1951 Tótkomlósi Rozmár
159 259 Szakács András 1968 Szabadúszó
160 255 Nagy Sándor Tibor Dr. 1929 Debreceni Szenior Úszó Klub
161 253 Raffai Roland 1973 Szombathelyi SI
162 251 Rüll Gusztáv 1947 Egri Senior ÚK
162 251 Keszthelyi László 1942 Újbuda Senior
164 250 Dömötör Ferenc 1953 Újbuda Senior
164 250 Cerva Dóra 1974 BHSE
166 247 Liptai Józsefné 1942 Megathlon SE
167 246 Hudáky Zoltán 1988 Nyíregyházi Sportcentrum
167 246 Balla Zoltán 1968 Újbuda Senior
169 245 Botfalvai Ágnes 1958 Budapesti Delfinek
170 244 Bódi Szabolcs 1975 Nyíregyházi Sportcentrum
171 242 Venczel Kincső Dr. 1974 Szentesi Delfin ESC
171 242 Grigalek Gábor Dr. 1965 Egyéni induló Bp.
173 239 Práthné Liker Izabella 1942 Békéscsabai senior
173 239 Jámbor Sándorné 1940 Újbuda
175 238 Czuczi Mátyás 1967 Iron Swim
176 237 Tóth Árpád 1958 Kecskemét
176 237 Hajdu Gyula 1971 Nyíregyházi Sportcentrum
178 234 Gyuráki Attila 1966 BVSC Zugló
179 232 Királyné Csirke Eszter 1980 Egyéni induló
180 229 Fonyódi György 1943 Esztergomi Senior
181 228 Tóth Ilona Dr. 1947 Gyulai Dr.Regele
181 228 Falvi Zsolt 1972 Zabolátlan hossz. Gy
183 227 Tóth József 1938 Törökbálint
183 227 Kocsis Szabolcs 1982 Debreceni Szenior Úszó Klub
185 226 Kollár Marcell 1990 Szentesi Delfin ESC
186 225 Vágújhelyi Lajos 1939 Újbuda Senior
187 224 Komáromi Mária 1947 Pécsi Vörös Meteor Sportkör
187 224 Frits Ramóna Dr. 1967 Budapesti Delfinek
187 224 Csirmaz Sándor 1966 Békéscsabai Senior
187 224 Balogh Anna 1979 Darnyi Tamás SC
191 223 Takács Sándor 1970 Szentesi Delfin ESC
191 223 Salamon Tibor 1981 Debreceni Szenior Úszó Klub
191 223 Baranyi Valéria 1947 Miskolci Vízművek SC
194 222 Molnár Bence 1945 Újbuda Senior
195 220 Cserés Miklós 1985 Nyíregyházi Sportcentrum
196 219 Virágh Katalin 1965 Újbuda Senior
196 219 Szécsi Károly 1943 Budapesti Honvéd SE
196 219 Nagy Erzsébet Éva 1986 Egyéni
199 216 Seres László 1982 Gyula Regele K.Úk.
199 216 Rozgonyi Eszter 1980 Szentesi Delfin ESC
201 215 Szepesi Nikolett 1987 Budapesti Delfinek
202 214 Dinnyés Ildikó 1961 Egri Szenior
203 213 Kovács Imréné 1921 Szentesi Delfin E
203 213 Dévald Péter 1930 Debreceni Szenior Úszó Klub
205 210 Borzi Miklós dr. 1949 Szentesi Delfin ESC
206 209 Katona László 1953 Debreceni Szenior Úszó Klub
206 209 Gombos Imre 1963 Magyar Szervátültetettek SZ.
206 209 Gazsiné Hrabovszki Edit 1950 Békéscsabai Szenior
206 209 Bacsa György 1967 Budapesti Delfinek
210 208 Uzdi Réka 1939 Újbuda Senior
210 208 Koczián János 1950 Budapesti Delfinek
210 208 Gömöry Árpád 1955 Győri Zabolátlan SE
210 208 Balajti Zoltán 1966 Budapesti Delfinek
214 207 Patkó József 1948 Egri Senior
215 206 Jelencsik András 1964 Egri Szenior
215 206 Dolozselek Pál 1952 Budapesti Delfinek
217 204 Gondi Károlyné 1955 Békéscsabai Szenior
217 204 Almásiné Nagy Annamária 1967 Budapesti Delfinek
219 202 Locskay Antal 1942 Békéscsabai Szenior
220 201 Kádár Zsolt 1975 TVSE Tatabányai Vízmű
221 199 Gonda Marina 1965 Tovafutók SE
222 198 Kukucskáné Pálca Réka 1979 Tótkomlósi Rozmár
223 197 Jónás Krisztina 1987 Szekszárdi SKN
224 196 Birkásné Szűcs Dóra 1975 Egyéni versenyző
225 195 Salamon Alajos Dr. 1961 Budapesti Delfinek
225 195 Karczag Szilárdné 1934 Egri Szenior
225 195 Borbély Anita 1978 Budapesti Delfinek
228 194 Gál Jánosné 1966 Tótkomlósi Rozmár
228 194 Balla Mária 1944 Újbuda Senior
230 192 Újlaki Péter 1964 Debreceni senior
230 192 Kőhalmi András 1968 Érdi Vízisport
230 192 Gál Ágnes 1963 Törökbálint
233 191 Tátrai Zsuzsanna 1950 TVSE
233 191 Pócs Alfréd Dr. 1955 Egri Senior ÚK
235 190 Dernik-Horváth Katalin 1953 Pécsi Sport Nonprofit
236 189 Nagy Emese 1969 Debreceni Szenior Úszó Klub
236 189 Lender György 1965 Bp-i Delfinek
238 188 Boros Tamás 1959 Törökbálinti Senior ÚC
239 187 Szabó Imre 1970 Szentesi Delfin ESC
240 186 Tejes István 1957 Száz Halom Városi ÚKE
240 186 Beák Attila 1957 Újbuda Senior
242 185 Lekrinszki Éva 1956 Szentesi Delfin ESC
242 185 Kecskés István dr. 1951 Törökbálinti Senior
244 184 Simon Géza 1952 Kiskun- Vízi és Szabadidő SE
245 183 Kiss Gábor 1957 Egri Szenior
245 183 Kis Róbert 1973 Debreceni Szenior Úszó Klub
245 183 Bitskey István 1974 Debreceni Szenior Úszó Klub
248 182 Szabó Tamásné 1955 Eger
248 182 Klenk József 1938 Békéscsabai Senior
248 182 Balázsiné Jaczkó Márta 1977 Debreceni Szenior Úszó Klub
251 181 Rádi Zsolt 1965 Budapesti Delfinek
251 181 Kerezsy Kinga 1968 Debreceni Szenior Úszó Klub
251 181 Gőcze Balázs 1986 Swim Life SE
251 181 Csörsz Gergely 1982 Herpály SE
251 181 Boros Gábor 1978 HSÚVC
256 180 Perédy Zsolt 1951 Esztergomi Senior
256 180 Kisföldiné Z. Hajnalka 1940 Békéscsaba
256 180 Gazda Zsuzsa 1964 Debreceni Szenior Úszó Klub
259 179 Szántó Tamás 1983 Budafóka XXII. SE
259 179 Nyúl Gábor 1987 Bácsvíz
259 179 Kállay Imréné 1931 Tempero SC
259 179 Barna Mátyás 1942 Gyula Regele K.Úk.
263 178 Lévay Zoltán 1963 Budapesti delfinek
264 176 Szikora Tamás Dr. 1984 Pénzügyőr SE
264 176 Mihály István 1929 Budapesti senior
264 176 Kádasi Tibor Dr. 1960 Debreceni Szenior Úszó Klub
267 175 Molnár Jolán 1977 Budapesti Delfinek
268 174 Nagy Péter 1970 Debreceni Szenior Úszó
268 174 Danyi József 1972 Debreceni Szenior Úszó Klub
270 173 Majorfalvi Éva 1974 Budaörsi TKE
270 173 Kőváry Tamás 1978 Törökbálinti Senior
272 172 Nagy Ida 1954 Békéscsabai Senior
273 171 Revuczky Mátyás 1972 Budafóka XXII. SE
274 170 Tatár-Csík Anita 1973 HÓD-TRIATLON ÉS ÖTTUSA
274 170 Cserháti László 1966 Budapesti Delfinek
276 169 Axt Éva 1956 Pécsi Meteor SK
277 166 Fodor Béla 1937 Egri Szenior
278 165 Szörcsei Dóra 1975 Újbuda Senior
278 165 Nagysolymosi István 1952 BÁCSVIZ-KVSC
280 164 Vermes Albán 1957 BVSC
280 164 Tóth-Kecskés László 1937 Budapesti Honvéd SE
280 164 Lázár Rita 1962 Egri Szenior
280 164 Kókai László 1956 Szentesi Delfin Egés
280 164 Gyepesi István 1951 Debreceni Szenior Úszó Klub
285 163 Törös Lajos 1963 Debreceni Szenior Úszó Klub
285 163 Dajka András Tibor 1969 Pénzügyőr SE
287 162 Szakács Ernő 1935 Szentesi delfinek
287 162 Pap Csaba 1943 Budapesti Delfinek
287 162 Paku Zoltán 1980 Hódmezővásárhelyi SC
290 161 Terdik Ákos 1981 Debreceni Szenior Úszó Klub
291 160 Tracsek Mónika 1977 Budapesti Delfinek
291 160 Szurdoki Erika 1967 Budapesti Honvéd SE
291 160 Seres Szilvia 1977 HÓD-TRIATLON ÉS ÖTTUS
291 160 Mechler Andrea Dr. 1962 Debreceni Szenior Úszó Klub
295 159 Kelő Sára 1966 Ind/Egyéni
296 158 Köteles Dávid 1993 Hód-Triatlon és Öttusa sE
296 158 Kárpáti Sándor Dr. 1960 Budapesti Delfinek
296 158 Csernus Zoltán 1963 SZEDER SE
299 157 Vinczéné Dócs Katalin 1968 Békéscsabai Szenior
299 157 Rékási Sándor 1965 Budapesti Delfinek
299 157 Molnár Ernő 1958 HSÚVC
299 157 Kenéz Anita 1985 Makó
303 156 Soltész István Dr. 1963 Debreceni Szenior Úszó Klub
303 156 Gunther Zsolt 1964 Zabolátlan hossz. Gy
305 155 Menyhárt Zsolt Dr. 1965 Budapesti Delfinek
306 154 Ónodi László 1946 Kiskunfélegyháza
307 153 Patakfalvi-Vigh Katalin Dr. 1965 Száz Halom Városi ÚKE
307 153 Forintos Attila 1970 Debreceni Szenior Úszó Klub
309 152 Madaras Sándorné 1931 Egri Senior ÚK
309 152 Kisjuhász Attila 1977 BHSE
311 151 Boros Izabella Dr. 1961 Debreceni Szenior Úszó Klub
312 150 Szabó Balázs 1984 Békéscsabai Szenior
312 150 Patkó Katalin 1975 Egri Senior ÚK
312 150 Csenki Klára 1946 Kiskun VSSE
312 150 Bögös László 1946 Egri Senior
316 149 Nagy Attila 1939 FTC Szenior
316 149 Baranyi Mária 1945 Törökbálinti Senior ÚC
318 148 Ficzere Szilvia 1977 Dr. Regele Károly Sz
318 148 Deli Ágnes 1947 Pécsi TÁSI
320 147 Benyó Istvánné 1970 Tótkomlósi Rozmár
321 146 Nagy Zsolt 1964 SZEDER SE
322 144 Varga Zoltán 1984 Budapesti Delfinek
322 144 Gáspár Igor 1973 SPURI
322 144 Bakony-Sallai Ágnes 1989 Hód-Triatlon és Öttusa
325 143 Árvai Tamás 1980 Vasas SC
326 142 Tóth Dénes Károlyné 1954 Pécsi Vörös Meteor
326 142 Alexi Anna 1977 Budapesti Delfinek
328 141 Lövei Zsolt 1953 Debreceni Szenior Úszó Klub
328 141 László Sándor 1937 Muréna Szeged
328 141 Hegedűs Ágnes 1967 Törökbálinti Senior
331 140 Pék Zsófia 1985 Tovafutók SE
331 140 Hegedűs Lajos 1957 Kaposvári Aréna
331 140 Gábe Tamás 1990 Hód-Triatlon és Öttusa
334 139 Torkos Sándor 1947 Debreceni Szenior Úszó Klub
334 139 Tar János 1969 Szentesi Delfin ESC
334 139 Palásti Zoltán 1943 Csongrádi Senior
334 139 Bereczkiné Dankai Katalin 1942 Debreceni Szenior Úszó Klub
338 138 Sebők Tamás 1990 Szentesi Delfin ESC
338 138 Roska László 1973 Törökbálinti Senior ÚC
338 138 Andreas Schmid 1967 Békéscsabai Senior
341 137 Ölyüs Roland 1978 Bohóchal Úszó Klub
341 137 Juhász Mátyás 1964 Békéscsabai Szenior
341 137 Annus Szilvia 1971 TRITON SPORT
344 136 Slízné Gedó Andrea 1979 SZEDER SE
344 136 Pálfy Andrea 1970 Egri Senior ÚK
344 136 Fehér Benjámin 1994 Győri Zabolátlanok
347 135 Vilmos Ági 1970 Budapesti Delfinek
347 135 Széll Katalin 1952 Debreceni Szenior Ús
347 135 Panyor Zsuzsanna 1984 Hód-Triatlon és Öttusa SE
350 134 Farkas Zsoltné Nagy Marian 1981 Hód-Triatlon és Öttusa
351 133 Lipták Éva 1978 Békéscsabai senior
351 133 Kiss Ildikó 1979 Csongrádi Szenior
351 133 Bere Katalin 1995 HÓD-TRIATLON ÉS ÖTTUSA
354 132 Nagy Béla 1933 Újbuda Senior
354 132 Horváth Gergő 1987 Muréna Szegedi Úszó
356 131 Varga Miklós 1968 Pénzügyőr SE
356 131 Selmeczi János 1931 Debreceni Szenior Úszó Klub
356 131 Gyovai Balázs 1986 Kiskun-Vízi és Szabad
356 131 Beck Csaba 1951 Pécsi TÁSI
360 130 Tóth Zsófia Zsanett 1997 Hód-Triatlon és Öttusa SE
360 130 Pálos Lehel 1945 Békéscsabai Szenior
360 130 Kassai Péterné Dr. 1941 Gyula Regele K.Úk.
360 130 Felegyi Éva 1971 Békéscsabai Szenior
360 130 Csaba Zoltánné 1950 Kaposvári Aréna
365 129 Király András 1962 BHSE
366 128 Petz János 1951 Szentesi Delfin ESC
367 127 Szarka Richárd 1983 Szentesi Delfin
367 127 Orbán Ábel 1989 TVSE
367 127 Cékus Lászlóné 1963 Száz Halom Városi ÚKE
370 126 Tóth György 1969 Vidám Arany(l)eső Úszó
370 126 Kiss Kálmán 1967 Kaposvári aréna
372 125 Szellő Lajos 1938 Tempero SC
372 125 Szabó György 1970 Budafóka
372 125 Orbán Bernadett 1983 Egyéni induló
372 125 Korsós-Novák Marianna 1969 Száz Halom Városi ÚKE
376 124 Liptai József 1937 Megathlon SE
376 124 Kovács György 1973 Iron Swim
376 124 Bartos Magdolna 1957 Tatabánya
379 122 Visontai Tibor 1967 Budapesti Delfinek
379 122 Papp Katalin Dr. 1961 Debreceni Szenior Úszó Klub
379 122 Farszky István 1966 Gyula Regele K.Úk.
382 121 Somogyi Zsuzsa 1964 Szarvasi Senior
382 121 Baloghné Solti Gyöngyi 1965 Dunaújváros
384 120 Sásdi András Dr. 1948 Békéscsabai Senior
384 120 Halmos Péter 1948 Száz Halom Városi ÚKE
386 119 Zima Tibor Péter 1975 Bácsvíz-KVSC
386 119 Tóth Csaba 1976 Érdi Vízisport
386 119 Pásztor Róbert 1973 Debreceni Szenior Úszó Klub
386 119 Bödi Sándor 1951 Királyszentistván
390 118 Schönek András 1977 Budapesti Honvéd SE
390 118 Hambarás Edit Dr. 1968 Gyula Regele K.Úk.
392 117 Kecskés Andrea 1956 Kaposvári Aréna
392 117 Katona Judit 1971 Debreceni Szenior Úszó Klub
394 116 Török Enikő Dr. 1971 Gyula Dr. Regele K. ÚK
394 116 Tóth Ilona 1945 Gyula Regele K.Úk.
394 116 Molnár Erika 1957 Egri Senior
397 115 Weidinger Piroska 1942 Spuri Futó és Triatl
397 115 Othman Mohamed 1985 Debreceni Szenior ÚK
397 115 Lantos Erika 1968 HSÚVC
397 115 Grósz Lászlóné 1949 Egri Senior
397 115 Gera Sándor 1938 Tempero SC
397 115 Csonka Csaba dr. 1972 SZEDER SE
397 115 Csizmadiáné dr.Nusser Nóra 1967 Pécsi Vörös Meteor
404 114 Szilágyi Imre 1963 KisTri Team SE
404 114 Szabó György 1962 Bácsvíz-KVSC
404 114 Nyéki Anikó 1974 Szentesi Delfin ESC
407 113 Sándor Roland Dr. 1980 Debreceni Szenior Úszó Klub
407 113 Ottlakán Péterné 1936 Békéscsabai Szenior
407 113 Király Johanna 1956 Kaposvári Aréna
407 113 Horváth Viktor 1965 Győri Zabolátlan SE
411 112 Tölgyesi Irén 1944 Újbuda Senior
411 112 Stefan Nilsson 1964 Törökbálinti Senior
411 112 Perlakyné Gizella 1957 Balaton Masters
411 112 Lőrincz Imola 1974 Budapesti Delfinek
411 112 Havas Tamás 1954 Szenior Alba Sc
411 112 Frank László 1975 Törökbálinti Senior
411 112 Demkóné Balla Sarolta 1953 Debreceni Senior
411 112 Csapó László 1944 Szegedi senior
419 111 Ádám Tibor 1970 Mezőtúri Szenior
419 111 Vincze Csaba 1942 Budapesti Delfinek
419 111 Szabados József 1955 Debreceni Szenior Úszó Klub
419 111 Márkus István 1974 Széchy Tamás Sportis
419 111 Kemény András 1974 Dunakanyar SzKE
419 111 Hatvani János 1946 Miskolci VSC
425 110 Pap Csongor 1986 Budapesti Delfinek
425 110 Mihalik Géza 1949 Budapesti Senior
425 110 Legoza Józsefné Dr. 1959 Debreceni Szenior Úszó Klub
425 110 Csák Zsuzsanna 1961 Szentesi delfinek
429 109 Varga József Dr 1961 Csongrádi Senior
429 109 Tóth Zoltán 1966 TVSE
429 109 Máté Zoltán Dr. 1945 Debreceni senior
429 109 Füzesi Ferenc 1941 Csongrádi Szenior
433 108 Fekete Renáta 1970 Szentesi delfinek
433 108 Emhő Klára 1941 Tatabányai VSE
435 107 Szilágyi Andrea 1972 Budapesti Delfinek
435 107 Molnár Enikő 1983 BEAC
435 107 Hegedűs Tamás 1982 Iron Aquatics
435 107 Fazekas Rudolf 1961 Pénzügyőr SE
439 106 Vas Balázs 1972 SZEDER SE
439 106 Pataki Ágnes 1977 Győri Zabolátlanok
439 106 Németh Györgyi 1959 Budapesti Delfinek
439 106 Halász Balázs 1976 Swim Life SE
439 106 Gergely Ildikó 1960 Csongrádi Senior
444 105 Olaszné Kiss Éva 1961 Hód-Triatlon és Öttusa
444 105 Czeiner Antal 1959 Győri Zabolátlan SE
444 105 Bihari János 1936 Szentesi Delfin ESC
444 105 Barton József Dr. 1937 Kaposvári Aréna
448 104 Szilágyi Zsuzsanna 1961 Makói SVSE
448 104 Illés Sándor 1983 Békéscsabai Szenior
448 104 Fráter Olivér 1973 Debreceni Szenior
448 104 Bérczes Ádám 1975 Budapesti Delfinek
452 103 Vargáné Dezső Mária 1962 HÓD-TRIATLON ÉS ÖTTUSA
452 103 Petrovszki Éva 1962 Békéscsabai Szenior
452 103 Kókai Lászlóné 1968 Csongrádi Szenior
452 103 Kovács Ildikó Dr. 1961 Szeder SE
452 103 Horváth Éva 1939 Tempero SC
457 102 Szűcs Imre 1956 Invictus-Mezőtúri Szeniorok
457 102 Lázár Eszter 1959 Egri Szenior
457 102 Féder Miklós 1954 Budapesti Delfinek
457 102 Boriné Lajos Anikó 1976 Csongrádi Szenior
457 102 Apatóczki István 1961 Tótkomlósi Rozmár
462 101 Somóczi Szilvia 1946 Tempero SC
462 101 Fodor György 1981 Dr. Regele Károly Sz
464 100 Szabó Tamás 1988 Hód-Triatlon és Öttusa SE
464 100 Nowakowska Malgorzata Dr. 1966 Debreceni Szenior Úszó Klub
464 100 Kissfalvi István 1965 Száz Halom Városi ÚKE
467 99 Szabó Árpád 1978 Budapesti Honvéd SE
467 99 Pruzsina János 1991 Budapesti Delfinek
469 98 Ruszkovszky György 1955 Pénzügyőr SE
469 98 Papp Gábor 1972 Egyéni
469 98 Nagy Norbert Dr. 1969 BHSE
469 98 Megyeri Zsoltné Dr. 1944 Békéscsabai senior
469 98 Demeter Péter 1954 Békéscsabai Szenior
469 98 Belanka Jánosné 1962 Békéscsabai Szenior
469 98 Balás Gábor dr. 1949 Tótkomlósi Rozmár Sz
476 97 Kovács László 1950 Szentesi Delfin ESC
476 97 Földi Róbert 1982 Budapesti Honvéd SE
476 97 Dunay István 1920 Bp. KPM
479 96 Tar Krisztián 1969 Békéscsabai Szenior
479 96 Okos Ákos 1997 Hód-Triatlon és Öttusa SE
479 96 Musatics Lili 1988 Pénzügyőr SE
479 96 Csobánki Zsuzsa 1983 Újbuda Senior
483 95 Szőcs János 1956 Tovafutók Sportegyesület
483 95 Szabó Renáta 1994 HÓD-TRIATLON ÉS ÖTTUS
483 95 Járfás Péter 1983 Budapesti Delfinek
483 95 Ambrus Zoltán 1977 Debreceni Szenior Úszó Klub
487 94 Krámli István 1947 HSUVC
487 94 Jávor Péter 1950 Békéscsabai Senior
487 94 Hrivnák Béla 1973 Algyői Úszók Egyesülete
490 93 Szilárd Zsuzsa 1970 Újbuda Senior
490 93 Horváth Csenge 1985 Százhalombattai VUK
490 93 Gazinszky Tamás 1971 Egyéni
493 92 Káldi Ildikó Dr. 1960 Debreceni Szenior Úszó Klub
493 92 Krucsó Zsolt 1964 Debreceni Szenior Úszó Klub
493 92 Herbály Kálmán 1949 Mezőtúri Szeniorok
493 92 Balázsi Jenő 1968 Debreceni Szenior Úszó Klub
497 91 Tóth István 1920 Egri Szenior
497 91 Pető Csaba Attila 1981 Pénzügyőr SE
497 91 Nock Norbert 1976 Pénzügyőr SE
497 91 Kalotai Zsuzsanna 1982 Kiskun Vízi és Szabadid
497 91 Buttinger László 1952 Egri Szenior
497 91 Apáti Dóra 1969 Törökbálinti Senior ÚC
503 90 Pengő László 1952 Szentesi Delfin ESC
503 90 Molnár Györgyi 1969 Miskolci VSC
503 90 Martinovitsné Kutas Ilona 1944 Egri Szenior
503 90 Bálega Szilvia 1980 Szentesi Delfin ESC
507 89 Végh Ferenc 1955 Esztergomi Senior
507 89 Szulimán Nikoletta 1972 Szolnoki senior
507 89 Peresztegi Éva 1989 Megathlon
507 89 Czabaday-Tóth Dorottya 1995 Hód-Triatlon és Öttusa SE
511 88 Regele Károly Dr. 1918 Békés
511 88 Ratkai Györgyi 1967 Pécsi Vörös Meteor Sportkör
511 88 Lukács Istvánné 1964 Budafóka XXII.
511 88 Kézsmárki Éva Dr. 1977 Swim Life
515 87 Varga-Kis Kata 1960 Szentesi Delfin ESC
515 87 Patóh Magdolna 1948 Újbuda Senior
515 87 Oláhné Greguss Bernadett 1989 Hód-Triatlon és Öttusa SE
515 87 Maczula Zoltán 1967 Ind/Egyéni
515 87 Kovács János 1928 Békéscsaba
515 87 Grigalek Ildikó 1977 Budapesti Delfinek
515 87 Demeterné Zsuzsa 1952 Szentesi Delfin Egés
522 86 Tátrai Norbert 1946 Esztergomi Senior
522 86 Oszlánszki Tünde 1972 Budapesti Delfinek
522 86 Bödör Gábor 1968 Törökbálinti Senior
525 85 Simon Tamás 1971 Szentesi Delfin ESC
525 85 Rajki Józsefné 1975 Tótkomlósi Rozmár
525 85 Patakfalvi-Vígh Dániel Ádám 1986 Száz Halom Városi ÚKE
525 85 Oblat Zsolt 1972 Egyéni
529 84 Urbán Ferenc 1964 Debreceni Szenior ÚK
529 84 Szilágyi Lajos Dr. 1970 HSÚVC
529 84 Szabó Katalin 1950 Újbuda Senior
529 84 Renn Gábor 1968 Egri Senior ÚK
529 84 Pincési-Langer Noémi 1980 Budafóka XXII. SE
529 84 Müller Zsolt 1968 Budapesti Delfinek
529 84 Gács Marcell 1934 Debreceni Szenior Úszó Klub
529 84 Boulsevicz Beatrix 1987 Dunakanyar SzKE
537 83 Viczián Hajnalka 1963 Békéscsabai Szenior
537 83 Argay Ferenc 1971 Kaposvári Aréna
537 83 Aradi Ferenc 1982 Pécsi Meteor SK
540 82 Orosz Éva 1964 Egri Senior
540 82 Ludvig Balázs 1984 Gyulai Dr.Regele K
540 82 Leposa Milán 1984 Vác Városi Uszoda
540 82 Bagdi Ferenc 1989 Gyulai Regele K ÚK
544 81 Szabó Lászlóné 1960 Tótkomlósi Rozmár
544 81 Perlaki Anikó 1980 Budapesti Delfinek
544 81 Juhász Antalné 1934 Egri Senior
544 81 Horváthné Dr.Hidegh Anikó Dr. 1962 Száz Halom Városi ÚKE
544 81 Furuglyás Attila 1946 Miskolci VSC
549 80 Vas András 1970 Debreceni Szenior Úszó Klub
549 80 Török Olga 1970 SZEDER SE
549 80 Rigó Andrea 1970 Zabolátlan Senior Győr
549 80 Pincési Balázs 1981 Budafóka XXII. SE
549 80 Mészáros Edit 1972 Nyír Szenior
549 80 Hiri Marcela 1971 Egyéni induló
549 80 Gódor István Dr. 1975 Egyéni
549 80 Buzsáki Mária 1941 Újbuda Senior
549 80 Brunszvik Árpád 1982 Szentesi Delfin
549 80 Annus Nikoletta 1977 IRON SWIM
559 79 Kulcsár Zita 1975 Száz Halom Városi ÚKE
559 79 Grátz Benjámin 1996 Száz Halom Városi ÚKE
559 79 Füzi László 1973 Debreceni Szenior Úszó Klub
559 79 Fülöp Dániel 1980 HSÚVC
559 79 Csete Mihály 1976 Kaposvári Aréna
559 79 Bérczi Zsófia 1981 UTE
559 79 Bánkövi Gyula 1966 Egyéni induló
566 78 Várhegyi Attila 1973 Budapesti Delfinek
566 78 Tari Béla dr. 1979 Békéscsabai Senior
566 78 Palai Patrik 1976 II. kerületi SSzS Nk
566 78 Mladoniczky Tibor 1967 FTC
566 78 Kettesy Gusztáv 1929 Budapesti Senior
566 78 Deák Anikó 1977 Hód-Triatlon és Öttusa SE
566 78 Borsi Katalin 1975 Kaposvári Aréna
573 77 Szkladányi József 1925 Újbuda Senior
573 77 Paku Mária 1978 HSÚVC
573 77 Horváth Zoltán 1965 Debreceni senior
573 77 Biár Nelli 1995 Szentesi Delfin ESC
573 77 Barna György 1964 Törökbálinti Senior
573 77 Barakonyi Judit 1971 Szentesi Delfin ESC
579 76 Kiss Dóra 1972 Pécs Baranyai SZÚVK
580 75 Sáska Melinda 1982 Bohóchal Úszó Klub
580 75 Plézer Mátyás Gyula 1976 FTC Senior
580 75 Lente Tamás 1997 Debreceni Szenior Úszó Klub
580 75 Bodnár Ákos Zoltán 1974 Nyírszenior 97'
584 74 Éder Zsolt 1958 Debreceni Szenior Úszó Klub
584 74 Palásti Piroska 1958 Csongrádi Senior
584 74 Kuti Tamás 1963 Törökbálinti Senior
584 74 Keresztesi Sándor 1956 Újbuda Senior
584 74 Karácsonyi György 1948 Debreceni Szenior Úszó Klub
584 74 Gara Zoltán 1971 Gyula Regele K. Úk.
584 74 Filep Aladár 1944 Budapesti Senior
584 74 Farkas Zoltán 1968 Pénzügyőr SE
584 74 Fabián Szabolcs 1977 Arena Szenior Úszókl
593 73 Végh Edit 1964 NICS-Hódmezővásárhelyi SUVC
593 73 Szabó Attila 1978 Debreceni Szenior Úszó
593 73 Papp László 1956 Tatabányai vízmű
593 73 Kóczián György 1953 Szeged Muréna UBK
593 73 Kiss István 1976 Dombóvári Sportiskola
598 72 Vida Edit 1944 Újbuda Senior
598 72 Talabér Attila 1953 Újbuda
598 72 Szögi Pál 1956 HSÚVC
598 72 Nagy Attila 1969 HSÚVC
598 72 Béry Zoltán 1968 Tovafutók Sportegyesület
603 71 Virágos Eszter 1983 Debreceni Szenior Úszó Klub
603 71 Tarjáni Regina 1974 Száz Halom Városi ÚKE
603 71 Seres Medárd 1995 HÓD-TRIATLON ÉS ÖTTUSA
603 71 Legeza Péter 1961 Dr.Regele Károly ÚK
603 71 Kósa László 1968 Békéscsabai Szenior
603 71 Balog Diána 1982 Invictus Mezőtúr
609 70 Varga Csaba Dr. 1965 Zabolátlan hossz. Gy
609 70 Puspán Ferenc 1958 Kaposvári aréna
609 70 Mirea Mirela 1965 Iron Aquatics
609 70 Kőszegi Dániel 1990 Bohóchal Egyesület
609 70 Gálfi László 1940 Szentesi Delfin ESC
609 70 Goszták Evelin 1984 Budapesti Delfinek
609 70 Dömötör Ákos 1972 Budapesti Delfinek S
609 70 Bozsó Tibor 1963 Ind/Egyéni
609 70 Balázs Gyula 1945 Újbuda Senior
618 69 Szentjóbi Szabó Enikő 1966 Debreceni Szenior Úszó Klub
618 69 Kőhegyi-Kis Ágnes 1979 NICS-HSÚVC
618 69 Kovács Kristóf 1978 Bohóchal Egy.
618 69 Illyés Károlyné Kiss Anna 1950 Debreceni Szenior Úszó Klub
618 69 Hudetz András 1979 Swim Life SE
618 69 Holló Szabó Viktor 1973 Kiskunfélegyházi Senior
618 69 Galgóczi Krisztina 1988 Hód-Triatlon és Öttusa SE
625 68 Váczi János 1949 Dunaújváros
625 68 Veszter Vilmos 1941 Békéscsabai Szenior
625 68 Tóth József 1953 TVSE
625 68 Takácsné Kancsár Katalin 1973 Debreceni Szenior Úszó Klub
625 68 Takács Norbert 1990 II. kerületi Sport
625 68 Sevecsek Lajos 1963 Vasas SC
625 68 Seres László 1968 Muréna Szegedi Úszó
625 68 Körtvélyfáy Barna 1959 Nyír Szenior
625 68 Kőszegi Károly 1941 Miskolci VSC
625 68 Gregus Zoltán 1964 Hód-Triatlon és Öttusa SE
625 68 Budai Mihályné 1963 Tótkomlósi RSzÚK
625 68 Bonifert Péter 1956 Budapesti Szenior
637 67 Kovács István 1946 Gyulai Dr.Regele K
637 67 Kerékgyártóné Gulyás Éva 1957 Budapesti Delfinek
637 67 Hajdú Géza László 1945 Százhalombattai VUK
637 67 György Pál Dr. 1946 Újbuda Senior
637 67 Dobcsányi János 1950 Szeged
637 67 Danyi Csanád Dr. 1976 Bácsvíz-KVSC
643 66 Szekeres Zsuzsanna 1974 Szolnoki Platina SE
643 66 Ruszkai Gábor 1965 Gyula Regele K.Úk.
643 66 Pecz Réka 1992 Swim Life
643 66 Nacsa Rita 1968 Gyula Regele K.Úk.
643 66 Müller Alexandra 1978 Debreceni Szenior Úszó Klub
643 66 Kovács András Dr. 1952 Érdi Vízisport
643 66 Dunay Zoltán 1954 Egyesületen kívüli
643 66 Czudarhelyi Anett 1974 Törökbálinti Senior ÚC
643 66 Csizmadia Tamás 1941 Újbuda
643 66 Bors Endre 1962 Debreceni Szenior Úszó Klub
643 66 Bartha Éva 1978 Szentesi Delfin ESC
654 65 Pittner Zsuzsanna 1953 Budapesti Delfinek
654 65 Molnár Dániel 1989 Debreceni Szenior Úszó Klub
654 65 László Ildikó 1947 Budapest Senior
654 65 Kőhalmi Zsuzsanna 1942 Vasas SC
654 65 Gajdos András 1963 Szolnoki Platina SE
654 65 Abosi János 1947 Sopron
660 64 Szekeres Ákos 1972 Debreceni Szenior Úszó Klub
660 64 Szabó Enikő Magdolna 1972 HÓD-Triatlon és Öttusa SE
660 64 Rákhely Béla 1966 Pénzügyőr SE
660 64 Nagyné Péter Katalin 1962 Nyírsenior 97 SE
660 64 Hetényi János 1965 Tótkomlósi Rozmár
660 64 Gyebróczki András 1970 Nyír Szenior
666 63 Sárdi Gabriella 1980 Száz Halom Városi ÚKE
666 63 Simon Levente 1971 Dombóvári Sportiskola
666 63 Papp Angelika Zsuzsanna 1971 Nyíregyházi Sportcentrum Nkft.
666 63 Kolba Mihály 1960 Vidám Vidrakölykök S
666 63 Kerekes Sándor Dr. 1967 Debreceni Szenior Úszó Klub
666 63 Gregus Brigitta 1992 Hód-Triatlon
666 63 Erdős Ildikó 1970 Muréna Szeged
666 63 Balatoni Zsolt 1972 Herceghalom SE
674 62 Zsigmond Ernő 1969 Bácsvíz-KVSC
674 62 Zalka András 1977 BHSE
674 62 Tóth Szilárd 1978 Gyula Regele K.Úk.
674 62 Tóth Katalin 1954 Invictus-Mezőtúri Szeniorok
674 62 Telek Andrea Dr. 1977 Debreceni Szenior Úszó Klub
674 62 Schuszter Gyuláné 1933 Kaposvári Aréna
674 62 Palásti Erika 1963 Csongrádi Senior
674 62 Lázár András 1944 Magyar Szervátültetettek Sz
682 61 Wolszky Ildikó dr. 1963 Debreceni Szenior Úszó Klub
682 61 Tóth Szilveszter 1978 Tovafutók SE
682 61 Sz Majercsik Márta 1954 Budapesti Delfinek
682 61 Rozgonyi Áron 1977 BÁCSVÍZ KVSC
682 61 Léránt László 1980 Bohóchal Úszó Klub
682 61 Hoffmann Ágnes 1976 OSC
682 61 Fülöp Bálint 1990 Budapesti Delfinek
689 60 Zarnócz Mihály 1961 Csongrádi Szenior
689 60 Tóvári Anett 1983 Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
689 60 Szanyi-Nagy Éva 1949 Száz Halom Városi ÚKE
689 60 Simon Eszter 1939 Újbuda Senior
689 60 Nagy Zoltán 1938 Debreceni senior
689 60 Nagy Róbert Dr. 1938 Szabadúszó
689 60 Medvegy István 1967 Békéscsabai senior
689 60 Lukács Dorina 1993 Berettyó Cápák SE
689 60 Lengyel Stella 1988 Debreceni Szenior Úszó Klub
689 60 Imri Zoltánné 1952 Miskolci VSC
689 60 Bozsó András 1986 BÁCSVÍZ Kecskeméti V
700 59 Varga Anna 1993 Budapesti Delfinek
700 59 Szilágyi Márton Sándor 1970 Érdi Vízisport Kft.
700 59 Novotny Miklós 1973 Budapesti Delfinek
700 59 Ilovszkyné Fekete Ágnes 1969 Szentesi Delfin ESC
700 59 Gombos Réka 1985 Debreceni Szenior
700 59 Gledura Gábor 1965 Egri Szenior
700 59 Darida András Dr. 1954 SZUSE
707 58 Markovits Erzsébet 1954 Gyulai Dr.Regele K
707 58 Harcz Csaba 1976 Újbuda Senior
707 58 Füzesi Zsolt 1963 Gyula Regele K.Úk
707 58 Fodor Mircea 1967 Triton Sport Egyesül
711 57 Török Imre Gábor 1988 Szentesi Delfin ESC
711 57 Orosz Árpád 1943 Csongrád
711 57 Nagy Réka 1982 Debreceni SZÚK
711 57 Horváth Zoltán 1969 Győri Zabolátlan SE
711 57 Horváth Józsefné 1952 Tótkomlósi Rozmár
711 57 Gidai Andrea 1982 Budafóka XXII.
711 57 Császár István 1944 Hódmezővásárhelyi ÚC
711 57 Bíró Gábor 1993 Szentesi ESC
711 57 Bodnár Tibor 1977 Bácsvíz Kecskemét
711 57 Besze Gábor 1964 Egyéni / Individual
711 57 Bagdán Ilona 1955 Mezőtúri Szeniorok
722 56 Takács Réka 1975 Orvosegyetem Sport Club
722 56 Reichardt-Varga Emese 1974 Triatlon Baráti Egyesület
722 56 Nagy Szabolcs 1985 Debreceni Szenior Úszó Klub
722 56 Molnár Árpád 1971 VSD
722 56 Laczkó Tibor Dr. 1963 Egyéni induló
722 56 Kiss Attila 1974 Debreceni Szenior Úszó Klub
722 56 Gubcenco Paul 1976 Száz Halom Városi ÚKE
722 56 Csekő Tibor 1943 Újbuda
730 55 Tóbiás Ottóné 1951 Egri Senior ÚK
730 55 Pál Emese 1973 Debreceni Szenior Úszó Klub
730 55 Pechacsekné Seres Edit 1960 Mezőtúr
730 55 Geier Norbert 1992 Tatabányai Vízmű SE
730 55 Földes Gergely 1992 Budapesti Delfinek
730 55 Faluhelyi Ferenc János 1945 Debreceni Szenior Úszó Klub
730 55 Bocska Balázs 1978 Budapesti Honvéd SE
737 54 Orosz György 1976 Budapesti Delfinek
737 54 Kiss Csaba Dr. 1972 Muréna Szeged
737 54 Karczag Mariann 1959 Egri Senior
737 54 Berezvai Julianna dr. 1949 Szentesi Delfin ESC
737 54 Balázs Boglárka 1943 Újbuda Senior
742 53 Tompa Orsolya 1991 Swim Life SE
742 53 Papp Vilmos 1988 Hód-Triatlon és Öttusa SE
742 53 Levendovics Gábor 1980 Békéscsabai Szenior
742 53 Gellényi Erika 1968 Békéscsabai senior
742 53 Bíró József 1939 Egri Szenior ÚK
742 53 Arday Andrea 1964 Arató Diszkó
748 52 Wolszky Éva 1965 Eger
748 52 Varga István Dr. 1963 Nyír Szenior
748 52 Tobak Sándor 1919 Békés
748 52 Széki Mariann 1972 Budapesti Delfinek
748 52 Spekhardt Péter 1978 Tótkomlósi Rozmár
748 52 Nock László 1978 Pénzügyőr SE
748 52 Mehrwert Péter 1950 Törökbálinti Senior
748 52 Kolonics Krisztián 1975 Bácsvíz-KVSC
748 52 Kiss Dániel 1991 Debreceni Szenior Úszó Klub
748 52 Földesi Sándor 1962 NICS-Hódmezővásárhely
748 52 Bögösné Nagy Edit 1966 Vidám Vidrakölykök S
748 52 Bitskey Péter Dr. 1975 Debreceni Szenior Úszó Klub
748 52 Balásy Péter 1947 Újbuda Senior
748 52 Angyal Beatrix 1990 Hód-Triatlon és Öttusa
762 51 Váradi Attila 1991 Tatabányai Vízmű SE
762 51 Virágos Gábor 1968 Szolnoki Platina
762 51 Vereczkei Csilla 1983 HÓD-Triatlon és Öttusa
762 51 Varga Ágnes 1979 Száz Halom Városi ÚKE.
762 51 Tőke Beatrix 1986 Szentesi Delfin ESC
762 51 Szabó Edina 1996 HÓD-TRIATLON ÉS ÖTTUS
762 51 Rumbus Zoltán 1979 Pécsi Vörös Meteor S
762 51 Márkus Gyuláné 1950 Egri Szenior
762 51 Molnár Péter 1959 Debreceni Szenior ÚK
762 51 Miskovicz Zsuzsanna 1985 Egyéni
762 51 Lád Gergely 1979 Budapesti Honvéd SE
762 51 Kutassy Jenő Dr. 1965 Szabadúszó
762 51 Horváth Zoltán 1971 Budapesti senior
762 51 Fábián Ákos Dr. 1982 Debreceni Szenior
776 50 Ábrahám Pál 1975 Makó
776 50 Véghné Kovács Ildikó 1968 Budapesti Honvéd SE
776 50 Pogonyi János 1931 Egri Senior
776 50 Pethő Zoltán 1977 Debreceni Szenior Úszó Klub
776 50 Patai Tamás 1972 Szolnoki Platina SE
776 50 Papp Károly 1952 Tatabányai Vízmű Sport
776 50 Nagy-Kovács Ádám 1980 Egyéni induló
776 50 Maier Judit Margit 1942 Debreceni Szenior Úszó Klub
776 50 Kádár Krisztina 1972 Kaposvári Aréna
776 50 Kanizsa Gábor 1963 Érdi Vízisport Kft.
776 50 Jarolics Béla 1933 Szentesi delfin ESC
776 50 Dévald Péter Dr. 1960 Debreceni Szenior Úszó Klub
776 50 Drobina Gergely 1984 VSD
776 50 Bálint Lóránt 1963 Debreceni Szenior Úszó Klub
776 50 Balassa Judit 1973 Muréna Szegedi ÚK
776 50 Aubel Gábor 1945 Tempero SC
792 49 Váriné Dudás Zsuzsanna 1961 Titán Sc Szeged
792 49 Urbán Ditta 1975 Budapesti Delfinek
792 49 Pusztai Tamás 1962 Pécsi Vörös Meteor Sportkör
792 49 Medve Jánosné 1945 Magyar Szervátültettek Sz.
792 49 Lőrincz László 1970 Debreceni Szenior Úszó Klub
792 49 Lőrinc Roland 1983 Hódmezővásárhelyi Sz
792 49 Lázár Máté Dr. 1969 Muréna Szeged
792 49 Karsai Eleonóra Dr. 1951 Szegedi senior
800 48 Velő Klára 1968 Újbuda Senior
800 48 Schenk Róbert 1960 Törökbálinti Senior
800 48 Lábadi József 1981 Pécs-Baranyai Senior
800 48 Kárpáti Gabriella 1982 Egyéni induló
800 48 Kiss Hajnalka 1969 Kaposvári Aréna
800 48 Király Dóra 1987 BHSE
800 48 Husztik András 1972 Budapesti Delfinek
800 48 Botfalvi Zsolt 1958 Budapesti Delfinek
808 47 Vidóczy Zalán 1991 Szentesi Delfin ESC
808 47 Szilágyi Barnabás 1970 Nyíregyházi Sportcentrum
808 47 Szendreiné Kiss Fanni 1983 Megathlon SE
808 47 Kozma Gábor 1972 Debreceni Szenior Úszó Klub
808 47 Kardos Péter 1944 Debreceni Szenior Úszó Klub
808 47 Fekete István 1985 Hód-Triatlon és Öttusa SE
808 47 Csizmadia Attila 1954 Kaposvári Aréna
808 47 Bálint Mátyás 1978 Kistarcsai VSRC
808 47 Bartha István 1963 Százhalombatta
808 47 Bakonyi Tamás 1969 Debreceni Szenior Úszó
808 47 Ambruzs Gábor 1986 Hód-Triatlon és Öttusa SE
819 46 Zsigmond Réka dr. 1973 Száz Halom Városi ÚKE
819 46 Veres Gábor 1969 Budapesti Spuri SC
819 46 Varga Tamás 1964 Budapesti Delfinek
819 46 Tar Attila 1976 Nyírség-VSE
819 46 Nagy László 1973 Hód Úszó SE
819 46 Lőrincz Brigitta 1987 Egyéni
819 46 Lorencz György Dr. 1956 Bács
819 46 Jeney Tibor 1923 Bp.
819 46 Fazekas László 1966 Egri Senior Úszó-Klub
819 46 Bódis Éva 1960 Egyéni
829 45 Zsembery Barnabás 1958 Törökbálinti Senior
829 45 Wiszi Béla 1949 Újpesti Dózsa
829 45 Szigeti Ágnes 1956 Kaposvári Aréna
829 45 Szarvas-Hudáky Zsuzsanna 1985 BVSC-Zugló
829 45 Szabó Ádám 1991 Békéscsabai Senior
829 45 Szabó Barbara 1990 Szekszárdi SNK
829 45 Somhegyiné Barna Mónika 1986 Vidám Vidrakölykök
829 45 Pósa Erzsébet 1983 Baranyai Senior Pécs
829 45 Németh Zsolt 1963 Magyar Marathon Club
829 45 Módy György 1968 Nyíregyházi Sportcentrum
829 45 Kovács Zsolt 1980 Debreceni Szenior Ús
829 45 Kovács József Tibor 1970 Pénzügyőr SE
829 45 Jaczkó Eszter 1982 Széchy Tamás Sportiskola Sopron
829 45 Fehér Attila 1965 Törökbálinti Senior
829 45 Bökönyi György 1909 Csongrád
829 45 Bajor András 1964 Városi Sportegyesület Dunakeszi
845 44 Vígh András 1994 Herpály SE
845 44 Varga Zoltán 1976 Budapesti Delfinek
845 44 Szalamanov Zsuzsa 1947 Magyar Szervátültetettek SZ
845 44 Szabó Péter 1974 Iron Swim
845 44 Pick Ronald 1970 Budapest
845 44 Pauer Csaba 1970 Egyéni
845 44 Novák István 1968 Budapesti Delfinek
845 44 Kovács Attila 1967 Nyír Szenior
845 44 Csiky Velimir 1991 Herceghalom SE
854 43 Szikszai János Brúnó 1967 Debreceni Szenior Úszó Klub
854 43 Szabó Lajos 1959 Békéscsaba
854 43 Rácz Kata 1979 Debreceni Szenior Úszó Klub
854 43 Póda Emese 1982 Békéscsaba Senior
854 43 Pozsár Péter 1953 Csongrádi Senior
854 43 Király Róbert Belián 1984 Siketek Sport Klubja-
854 43 Husvéth Zsuzsa dr. 1968 Iron Aquatics
854 43 Gáspárné Csjernyik Klára 1967 Tótkomlósi Rozmár
854 43 Fülöp József 1993 Budapesti Delfinek
854 43 Balázs Iván 1980 Budafóka XXII SE
864 42 Tancsik Andrea dr. 1959 Debreceni Szenior Úszó Klub
864 42 Szilágyi Ernőné 1950 Mezőtúri Szeniorok
864 42 Szabó Zoltán 1986 Békéscsabai Szenior
864 42 Szabó László Dr. 1969 Szentesi Delfin ESC
864 42 Szabó László 1940 Magy. Szervátül. Szöv
864 42 Stéger Gabriella dr. 1956 Újbuda
864 42 Slavei Krisztina 1966 Budapesti Delfinek
864 42 Sebők Annamária 1985 BÁCSVÍZ-KVSC
864 42 Schmidt Miklós 1986 KisTri Balatonman Team
864 42 Pólya Sándor 1955 Szentesi Delfin
864 42 Paládi Gyula 1973 Nyír Szenior
864 42 Martonné Végh Katalin 1963 NICS-Hódmezővásárhely
864 42 Lipcsei Beáta 1975 Gyulai Senior
864 42 Liker Dávid 1995 Spuri
864 42 Jákimné Lővei Éva 1968 Debreceni Szenior Úszó
864 42 Jenei Vilmos 1964 Kecskemét
864 42 Jankó Ferencné 1936 Békés
864 42 Horváth László 1961 Szentesi Delfin ESC
864 42 Cseuz László 1917 Szentes
883 41 Ábel Krisztina 1973 Szentesi Delfin ESC
883 41 Virágos Ilona 1951 Szentesi Delfin
883 41 Varga Zsolt Márk 1986 Hód-Triatlon és Öttusa SE
883 41 Takács Levente 1973 Mezőtúri Szenior
883 41 Takács Barbara 1975 Kaposvári Aréna senior
883 41 Székely Gabriella 1976 Debreceni senior
883 41 Szigeti Attila 1964 Gyula Regele Szenior
883 41 Pécsi Annamária 1971 Magyar Szervátültetettek Sz.
883 41 Okos Glória 1999 Hód-Triatlon és Öttusa
883 41 Kun Attila 1968 NICS-HSÚVC
883 41 Kovács Anna Dr. 1933 Debreceni senior
883 41 Katatics Ida 1983 Törökbálinti Senior
883 41 Hoffman Csaba 1975 Szentesi Delfin ESC
883 41 Hasznos István 1924 Szolnok
883 41 Gálfiné Dobos Katalin 1942 Szentesi Delfin ESC
883 41 Fekete-Nagy Ádám 1982 Érdi Vízisport Kft.
883 41 Czégény Ádám 1989 Száz Halom Városi ÚKE
883 41 Cseh József 1945 Újbuda Senior
883 41 Bonyhádi Anikó 1984 FTC Szenior
902 40 Sánta Csilla 1984 Pécsi Vörös Meteor Sportkör
902 40 Szilvási Péter 1965 Újbuda senior
902 40 Rév András 1958 Rév és Társai SC
902 40 Pongrácz Patrícia 1967 BVSC
902 40 Papp Katalin 1978 Iron Swim
902 40 Nagy Gergő 1981 HSÚVC
902 40 Ménesné Óvári Judit 1964 Debreceni Szenior
902 40 Molnár József 1974 Gyulai Dr.Regele K.
902 40 Huszár Tibor 1987 Százhalombattai VUK
902 40 Gellért Péter 1981 Budapesti Delfinek
902 40 Farkasné Bíró Gyöngyvér 1938 Debreceni Szenior Úszó Klub
902 40 Erdei Tamás 1971 Budapest
902 40 Budainé Szűcs Erzsébet 1960 Gyula Regele Szenior
902 40 Benyik Tamás 1947 Esztergomi senior
902 40 Behek Zoltán 1980 Egyéni
902 40 Antonjuk Krisztina 1978 Szentesi Delfin ESC
918 39 Tarsoly András 1977 Tempero SC
918 39 Tarnai László 1962 Szeder SE
918 39 Szentgyörgyi Nikoletta 1976 Vidám Vidrakölykök
918 39 Rusz Miklósné 1958 Gyula Regele K.Úk.
918 39 Pásztor György Dr. 1951 Békés
918 39 Mondi Irén 1953 Budapesti Szenior
918 39 Molnár István dr. 1975 Vidám Vidrakölykök
918 39 Magony Zsolt 1972 Kiskun- Vízi és Szabadidő SE
918 39 Kertmegi Róbert 1982 Dr.Regele Károly Sz
918 39 Gulyás Árpád 1948 NICS-HSÚVC
918 39 Földesi Róbert 1965 Tótkomlósi Rozmár
918 39 Cserháti Péter 1967 Budapesti Delfinek
918 39 Busi János 1973 Triatúra Kecskemét
918 39 Borbáth Kornél 1977 HSÚVC
918 39 Bana Gábor Péter 1986 Egyéni induló
918 39 Baloghné Korompai Teréz 1948 Bp.
918 39 Arató Béla 1929 Békés
935 38 Vígh Zoltán 1966 Budapesti Delfinek
935 38 Veress Gyöngyi 1966 Berettyó Cápák SE
935 38 Tamus Zoltán 1981 Debreceni Szenior Úszó Klub
935 38 Takács Tibor 1943 Újbuda senior
935 38 Szinger Péter 1994 Győri Zabolátlan Sportegyesület
935 38 Szigeti László 1967 Békéscsaba Senior
935 38 Perenyei Máté 1969 Tatabányai Vízművek
935 38 Panyor Krisztina 1979 Hód-Triatlon és Öttusa
935 38 Molnár Judit 1967 Békéscsabai senior
935 38 Medgyesi Brigitta 1971 Debreceni senior
935 38 László Mónika 1978 Hód-Triatlon és Öttusa SE
935 38 Kovács István 1954 HSÚVC
935 38 Katona Zsolt 1973 Békéscsabai senior
935 38 Horváth Béla 1948 Miskolci Vízművek Sport Club
935 38 Hansági Győző 1952 Air Aqua Búvárklub
935 38 Hajdú Judit 1959 Kaposvári Arena Szenior ÚK
935 38 Gazda László 1954 Egri Szenior
935 38 Fazekas Ákos 1979 Bohóchal Úszó és Szi
935 38 Fazekas Laura 1991 Pénzügyőr SE
935 38 Csatlós Emese 1979 HSÚVC
935 38 Bernei Ferenc 1951 SAS
935 38 Balázs Fruzsina 1995 Budafóka XXII.
957 37 Úr József 1954 Lehetőség SE Eger
957 37 Tatai Tibor 1937 Békéscsabai senior
957 37 Ráduly Tibor 1944 Gyula Regele K.Úk.
957 37 Perjés István 1940 Kaposvári aréna
957 37 Nádor Kinga 1978 Debreceni Szenior Úszó
957 37 Nagy Péter 1974 Budapesti Delfinek
957 37 Losonczi Tímea 1975 BÁCSVÍZ-KVSC
957 37 Heilmann Krisztina 1966 Pénzügyőr SE
957 37 Hamvasné Bagi Andrea dr. 1971 Hód-Triatlon és Öttusa SE
957 37 Gább Dávid 1987 Budapesti Delfinek
957 37 Fáy Zita 1974 Budapesti Delfinek
957 37 Flora Katharina Dr. 1934 Debreceni Szenior Úszó Klub
957 37 Fehér Zsolt 1971 HÓD-Triatlon és Öttusa
957 37 Domokos Árpád 1986 Dr Regele Károly SzÚ
957 37 Csikor László 1946 Egri Szenior ÚK
957 37 Béres Dorina 1985 Szentesi Delfin Egés
957 37 Borbás Sándor 1981 Murena UBK
957 37 Adorján Anna 1987 Iron Aquatics
975 36 Oláh Attila 1967 Egyesületen kívüli
975 36 Mészáros László Dr. 1944 Gyula Regele Szenior
975 36 Moldován Attila 1979 Gyula Regele K.Úk.
975 36 Markovics Miklós 1989 Egyéni induló
975 36 Ludányi Mihályné 1946 Szentesi senior
975 36 Kovács István László 1959 Budapesti Delfinek
975 36 Kiss Anna 1961 TVSE Tatabányai Vízmű SE
975 36 Kispál Eszter 1992 Pénzügyőr SE
975 36 Kanász Sz Lászlóné 1940 Szentesi Delfin ESC
975 36 Iván Márk 1990 KisTri Balatonman Team
975 36 Horgos Szilárd 1969 Dombóvári Sportiskola
975 36 Egervári Márta Dr. 1943 Bp.
975 36 Bodóki Csaba 1942 Újbuda Senior
975 36 Bernátsky Tünde 1965 Szentes
975 36 Bartáné Bóta 1952 Heves
975 36 Balla Marianna 1958 TVSE Tatabányai Vízmű SE
991 35 Zsobrák Balázs 1987 Kaposvári Arena Senior
991 35 Szilágyi Lajos 1971 Algyői Úszók Egyesülete
991 35 Szaszkó János dr. 1983 Debreceni Szenior Úszó Klub
991 35 Péterffy Renáta 1986 Győri Zabolátlan SE
991 35 Pálka István Dr. 1935 Gyula
991 35 Nagy István 1965 Eger
991 35 Munkácsi Sándor 1964 Szentesi Delfin ESC
991 35 Kuminka Enikő 1978 Budapesti Delfinek
991 35 Krasznai Géza Dr. 1937 Szolnok
991 35 Kozáry Péter 1979 Kaposvári Szenior Úszók
991 35 Kozák Tamás 1992 Iron Swim
991 35 Jeszenszky Zsolt 1976 Debreceni Szenior Úszó Klub
991 35 Farkas Tamás 1997 Győri Zabolátlan
991 35 Faragó Edina 1985 Egri Senior ÚK
991 35 Erdélyi Krisztina 1971 Eger
991 35 Cseszkó György 1947 Budapesti senior
991 35 Bányai Tímea 1976 Berettyó Cápák
991 35 Bánfai Balázs 1971 Swim Life SE
991 35 Berentei Judit 1963 Magyar Szervátült.
1010 34 Toperczer Attila 1971 Budapesti Delfinek
1010 34 Thurnher Yvette Dr. 1971 Győri Zabolátlan SE
1010 34 Simon Judit 1978 Debreceni Szenior Úszó Klub
1010 34 Ritók Lajos 1990 Spuri Futó és Triatlon Sportklub
1010 34 Levák Gyuláné 1931 Szarvasi Úszó-Vízilabda
1010 34 Ladányi Endréné 1948 Kiskun-Vízi és Szabadid
1010 34 Küzdy Anikó 1969 Budapesti Delfinek
1010 34 Koszovácz Attila 1933 Budapesti Honvéd SE
1010 34 Juhász Szabó István 1959 Szentesi Delfin ESC
1010 34 Horváth Sándor 1966 Szentesi Delfin
1010 34 Hargitai Katalin 1947 Budapesti Delfinek
1010 34 Búzás Zoltán 1974 NICS-Hódmezővásárhely
1010 34 Béres Zsuzsanna 1957 Tatabányai VSE
1010 34 Bocskor Kitty 1992 Debreceni Szenior Úszó Klub
1010 34 Bittera István Dr. 1948 SzÚE
1025 33 Zsarnócz Mihályné 1965 Csongrádi senior
1025 33 Várday Levente 1962 Zabolatlan
1025 33 Tempfli Gabriella 1968 Tatabányai Senior
1025 33 Telekiné Andrea 1970 Egri Szenior
1025 33 Szarvas András 1926 Szolnok
1025 33 Ruzsneszki Márta 1955 Csongrádi Szenior
1025 33 Rigó Melinda Margit 1984 Egyéni
1025 33 Nyikos Márk 1979 Bohóchal Úszó Klub
1025 33 Nemes-Szegedi Lilla 1982 Törökbálint
1025 33 Erdélyi Zoltán dr. 1974 Debreceni Szenior Úszó Klub
1025 33 Csaba Gábor ifj. 1973 Újbuda Senior
1025 33 Borbély Bernadett Dr. 1976 HSÚVC
1037 32 Vidovics Zoltán 1968 Szentesi senior
1037 32 Varga Attila 1993 Tótkomlósi Rozmár Szeni
1037 32 Toldi Miklós 1971 Air Aqua Búvárklub
1037 32 Pozsgai Gábor 1970 Százhalombatta VUK-SE
1037 32 László Márk 1990 Szentesi Delfin ESC
1037 32 Keresztes Anikó 1960 HSUVC Hmvhely
1037 32 Jenei Sándor 1977 Angyalföldi SI DSE
1037 32 Engel Dennis Róbert 1951 Miskolci VSC
1037 32 Dobó Sándorné 1964 Debreceni Szenior Úszó
1037 32 Czap Károly Dr. 1931 Csongrád
1037 32 Balajcza Tímea 1971 Törökbálinti Senior ÚC
1037 32 Asztalos László 1963 Gyula Regele K.Úk
1049 31 Ugor Balázs 1981 Pécsi Vörös Meteor Sportkör
1049 31 Sternhardt Róbert 1978 Tatabányai Vízmű Spo
1049 31 Rozsos Ferencné 1950 Debreceni Senior
1049 31 Novák Krisztina dr. 1993 Debreceni Szenior Úszó Klub
1049 31 Molnár Dalma 1990 Debreceni Szenior Úszó Klub
1049 31 Matíz Zsolt 1965 Lehetőség SE Eger
1049 31 László-Zsurzs Henrietta 1991 Tótkomlósi Rozmár
1049 31 Kürti Gergely 1953 Szombathelyi Vízmű SC
1049 31 Kozák János 1927 Szolnok
1049 31 Komlai Viktor 1969 Mint A Hal Egyesület
1049 31 Kappelmayer János Dr. 1960 Debreceni senior
1049 31 Jászó István 1948 Debreceni Szenior Úszó Klub
1049 31 Hudák Csilla 1976 Tótkomlós Egyéni
1049 31 Győri József Dr. 1961 Újbuda Szenior
1049 31 Gondi Noémi 1986 Békéscsabai Senior
1049 31 Farkasné Gácsi Ágnes 1970 Szarvasi ÚVE
1049 31 Falviné Lukács Tímea 1971 Zabolátlan hossz. Gy
1049 31 Daka Zsolt 1969 Gyulai Dr.Regele K
1049 31 Czikora Emese 1990 Eger Városi Úszó Klub
1049 31 Csomós Tímea 1971 Békéscsabai Szenior
1049 31 Bugyi Katalin 1986 Szentesi Delfin ESC
1049 31 Buczkó Anikó 1984 Semmelweis Egy SK
1049 31 Borlóy Mátyás 1952 Újbuda
1072 30 Zsura Zoltán 1961 Tótkomlósi Úszó Egyesület
1072 30 Váczi Jánosné 1950 Dunaújvárosi KSC
1072 30 Török Irén 1964 Stílus Kőbánya Ú.Isk
1072 30 Sóti Richárd 1968 Szentesi Delfin ESC
1072 30 Szabó Éva Erzsébet 1970 Megathlon SE
1072 30 Nagy Zsófia 1982 Érdi Vízisport
1072 30 Molnár Imre 1968 HÓD-TRIATLON ÉS ÖTTUSA
1072 30 Mamuzsich Ferenc 1973 Miskolci Vízművek
1072 30 Kürti Sándor Dr. 1954 Szolnoki Platina SE
1072 30 Karanyicz Richárd 1984 Egri Senior
1072 30 Kalaus Valter 1970 Vasas SC
1072 30 Jaksov Borisz 1961 ANK Úszóklub Pécs
1072 30 Hajdúné Tóth Gabriella 1968 Békéscsaba Senior
1072 30 Gergely Mihály Dr. 1933 Csongrád
1072 30 Fazekas Kinga 1981 Swim Life SE
1072 30 Csongrádi Aladár 1955 Csongrádi Szenior
1072 30 Bánhidy Attila 1942 Újbuda Senior
1072 30 Baráth Zsolt 1966 Újbuda Senior
1090 29 Végh Márió 1981 Spuri Sc
1090 29 Várkonyi Tibor 1925 Baranya
1090 29 Turi Kinga 1989 Törökbálinti Senior
1090 29 Takács Tibor 1976 Budapesti Delfinek
1090 29 Számel Éva 1950 Szentesi Delfin ESC
1090 29 Steiner Imre 1968 BVSC
1090 29 Sipos Árpád 1955 Hód-Triatlon és Öttusa SE
1090 29 Molnár Gábor 1963 Rév és Tsai SC.
1090 29 Kovács Sándor 1965 Vidám aranyleső
1090 29 Koncz Annamária 1995 Hód-Triatlon
1090 29 Keller Zoltán 1966 Bajai Spartacus VSC
1090 29 Jacob Alfréd György 1941 Törökbálinti Senior ÚC
1090 29 Giba Zoltán Dr. 1967 Budapest
1090 29 Galambosi Péter 1961 Egyesületen kívüli
1090 29 Deákné Erdei Lívia 1992 Berettyó Cápák SE
1090 29 Dezső Sándor 1965 Hód-Triatlon és Öttusa SE
1090 29 Burai Árpád 1979 Csongrádi Senior
1090 29 Budiczi Péter 1947 Békéscsabai Szenior
1090 29 Bocska Marianna 1978 Budapesti Honvéd SE
1090 29 Berekméri István 1965 Dunaújváros
1090 29 Benke Csaba 1972 Egyéni
1090 29 Andrási Gyula 1973 Miskolci Vízművek Sport Club
1112 28 Ürögi József Dr. 1936 Pest
1112 28 Égerházi Anikó Dr. 1957 Debrecen
1112 28 Weisz Tamás 1976 Szentesi Delfin ESC
1112 28 Tóth Antal 1940 Miskolci Vízművek SC
1112 28 Turányi Gyula 1970 Budapesti Senior
1112 28 Terbe Ákos 1956 Kiskun Vízi és Szabadidő SE
1112 28 Szöllősi Sándor dr. 1950 NICS-Hódmezővásárhelyi SÚVC
1112 28 Sallai Zsolt 1967 Hód-Triatlon és Öttusa SE
1112 28 Ruszka Attila 1984 Vasas Sport Club
1112 28 Provics András 1974 Kiskun- Vízi és Szabadidő SE
1112 28 Priboj István 1942 Csongrádi Senior
1112 28 Palásti Éva 1990 Kiskunfélegyháza
1112 28 Nyitrai Mihály 1964 Debreceni Szenior
1112 28 Mónusné Radvánszki Erika 1967 NICS-HSÚVC
1112 28 Leveles Beáta 1961 Debreceni Szenior
1112 28 Krániczné Cseri Emese 1994 Szekszárdi Sportközp
1112 28 Karácsonyi András 1959 Kecskemét
1112 28 Kancsó Károly 1970 Tótkomlósi rozmárok
1112 28 Horváth Árpád 1956 Kaposvári Arena
1112 28 Fehérvári Zsigmond 1940 Mezőtúri Szeniorok
1112 28 Farkas Bence 1994 Iron Swim
1112 28 Deákné Kovács Erzsébet 1956 Csongrádi SE
1112 28 Dankó Márta 1929 Bp.Sen.
1112 28 Csordás György 1962 Kaposvári Aréna
1112 28 Bogdán József 1955 Újbuda
1112 28 Bod Barnabás Dr. 1956 Szentesi Delfin ESC
1112 28 Barta Tibor 1972 Kiskun- Vízi és Szabadidő SE
1139 27 Vattai András Gergő 1987 Veszprémi ÚK
1139 27 Varga Áron 1992 Győri Zabolátlan
1139 27 Szalkai Attila 1962 Egri lehetőség SE
1139 27 Szabó Zoltán 1984 FTC
1139 27 Siposné Barát Mónika 1964 BÁCSVÍZ-KVSC
1139 27 Ragályi Géza 1965 Békés
1139 27 Paksi Zsolt dr. 1966 HÓD-TRIATLON ÉS ÖTTUSA
1139 27 Nagy Zsófia 1979 FTC Szenior
1139 27 Nagy László 1967 TVSE Tatabányai Vízmű S
1139 27 Mátrai Zoltán Sándor 1965 Hód-Triatlon és Öttusa SE
1139 27 László Mariann Dr. 1966 Nyírszenior
1139 27 Kozák Dávid 1996 Iron Swim
1139 27 Király Attila 1990 FTC
1139 27 Józsa Ferenc 1952 Csongrádi senior
1139 27 Hercsel Adél 1989 KisTri Team SE
1139 27 Hajdú Ervin 1970 NICS-HSÚVC
1139 27 Gömöry Ágnes dr. 1979 IRON SWIM
1139 27 Gullay Mihály 1924 Szentesi Delfin ESC
1139 27 Galanov Andrej Dr. 1959 Kecskeméti Tria Túra
1139 27 Fa Kinga 1968 Egyéni
1139 27 Bedő Ádám 1947 Egri Senior
1139 27 Barta Ádám 1982 Debreceni Szenior Úszó Klub
1139 27 Balla Klaudia 1976 Budapesti Delfinek
1162 26 Újhelyi Botond 1976 Sprint Fortuna SE
1162 26 Zabos Hanna 1976 Tempero
1162 26 Vinnai József 1968 Nyír-senior 97'
1162 26 Terebessy Tamás Dr. 1971 FTC Szenior
1162 26 Szegedi Szabolcs 1988 Triton Sport
1162 26 Rusznákné Nyiregyházi Kinga 1988 Tótkomlósi Rozmár Szeni
1162 26 Rosta Katalin dr. 1955 Baranyai Senior Pécs
1162 26 Priboj Noémi dr. 1990 Szentesi Delfin ESC
1162 26 Owolabi Gabriella 1959 Ferencvárosi Torna Club
1162 26 Oláh Miklós dr. 1980 Orvosegyetem Sport Club
1162 26 Olajos Tibor 1970 Vidám Vidrakölykök S
1162 26 Németh József 1907 Békés
1162 26 Nyéki Katalin 1960 Csongrádi Senior
1162 26 Nagy Tibor 1961 Mezőtúri Szenior
1162 26 Molnár Emi 1932 Szolnok
1162 26 Marschalek Imre 1925 Pest
1162 26 Kádár Róbert 1978 Szentesi Delfin ESC
1162 26 Kiss Mónika Dr. 1967 Debreceni Szenior Úszó Klub
1162 26 Kerezsi Attila 1974 Air Aqua Búvárklub
1162 26 Haris Antal Dr. 1931 Pest
1162 26 Hargitai Gábor 1973 Dunakanyar SzKE
1162 26 Gyalog Attila 1978 Tótkomlósi Rozmár
1162 26 Gulyás János 1925 Szolnok
1162 26 Gazda Annamária 1981 FTC Szenior
1162 26 Fábián Vince 1981 Kiskun VSSE
1162 26 Elefánt László Csaba 1961 Debreceni Szenior Úszó Klub
1162 26 Domonkos Zsuzsa 1961 Gárdony
1162 26 Domonkos Péter 1973 Győri Zabolátlan SE
1162 26 Bukucs Ferenc 1936 Heves
1162 26 Bognár Sándorné 1958 Hódmezővásárhelyi SUV
1162 26 Berezvai Gyöngyi 1977 Szentesi Delfin ESC
1193 25 Égi Zoltán 1967 Száz Halom Városi UK
1193 25 Zombori Ákos 1969 Szentesi senior
1193 25 Szűcsné Fodor Éva 1975 Hód-Triatlon és Öttusa SE
1193 25 Szabó József 1929 Szolnok
1193 25 Pozsonyi Zita 1973 Egyesületen kívül
1193 25 Petróczki Zsombor 1975 Békéscsabai Szenior
1193 25 Orbán Bettina 1982 Swim Life
1193 25 Nábrádi Nóra 1973 Debrecen
1193 25 Nyemcsok Dániel 1998 Győri Zabolátlan SE
1193 25 Novák Róbert 1971 Mátrai Erőmű Búvárklub
1193 25 Nagy Kata 1988 Debreceni Szenior Úszó Klub
1193 25 Megyes Andrea 1970 Száz Halom Városi ÚK
1193 25 Madarász Zoltán 1977 Dombóvári Sportiskola
1193 25 Lukács Zoltánné 1948 Békéscsabai Szenior
1193 25 Lippa Ilona 1955 Air Aqua Búvárklub
1193 25 Kurczveil Mária 1955 Egri Senior ÚK
1193 25 Kovács László 1933 Vác
1193 25 Gergely András 1976 KisTri Balatonman Team
1193 25 Galambosi István 1966 Békéscsaba
1193 25 Cseh Sándor 1955 Tempero Budapest
1193 25 Cs.Nagy Zoltán 1988 Megathlon SE
1193 25 Bodnár Tamás 1961 Debreceni Szenior Úszó Klub
1193 25 Blazsek Attila 1982 Pécsi Vörös Meteor SE
1193 25 Balogh Tamás 1967 Százhalombatta VUK SE.
1217 24 Strobl Zoltán 1979 Esztergomi ÚK
1217 24 Simon Gábor 1958 FTC Szenior
1217 24 Sass Katalin 1966 Kaposvári Aréna
1217 24 Pleskó Tibor 1959 Kecskeméti Vízmű SC
1217 24 Nagy Terézia 1978 Békéscsaba Senior
1217 24 Molnár József Antal 1973 Debreceni Szenior Úszó Klub
1217 24 Klima András 1971 Magyar Marathon Club
1217 24 Kissné Magyar Kata 1953 HSÚVC
1217 24 Kapu Gergő 1998 VSD
1217 24 Kancsó János Dr. 1967 Tótkomlósi Rozmár
1217 24 Kabay Tibor 1950 Hajdúszoboszló Tempo Tours
1217 24 Jurák Gábor 1975 BVSC
1217 24 Fodor Istvánné 1913 Szolnok
1217 24 Feketéné Molnár Ildikó 1971 Kecskeméti Tria Túra
1217 24 Czakó László 1966 Muréna Szegedi Úszó
1217 24 Csüllög Anett 1985 Békéscsabai Senior
1217 24 Bors Ferenc 1977 Budapesti Delfinek
1234 23 Wágner Gábor 1975 Budapesti Delfinek
1234 23 Versegi Zoltán 1967 Újbuda Senior Bp.
1234 23 Vasváry Zoltán 1967 Nyíregyháza
1234 23 Varjasi Tibor 1969 Nyír-senior
1234 23 Varga-Kis Sándor 1954 Szentesi Delfin ESC
1234 23 Tőkési Edina 1977 Budapesti Delfinek
1234 23 Tánczos Zoltán 1956 Szentesi Delfin ESC
1234 23 Tafferner Zita 1973 Újpesti TE
1234 23 Sáringer Károly 1959 Egyéni / Individual
1234 23 Szabó János 1962 Hódmezővásárhelyi VS
1234 23 Regőczi Ágnes 1958 Szentesi Delfin ESC
1234 23 Pácsa József 1991 BÁCSVÍZ-KVSC
1234 23 Németh Pál 1957 Pénzügyőr SE
1234 23 Nagy László 1939 Szentesi Delfin ESC
1234 23 Latorcai Gergely 1977 Békéscsabai Senior
1234 23 Lakos Gyöngyvér 1977 Swim Life Sport Kft.
1234 23 Kézeli Tamás 1935 Pest
1234 23 Kucsera Viola 1982 Budapesti DelfinekSE
1234 23 Kovács Péter 1972 Nyírsenior 97 SE
1234 23 Kele Józsefné 1921 Békés
1234 23 Karanyicz Balázs 1975 Egri Senior ÚC
1234 23 Kapuvári László 1977 Egyéni Induló
1234 23 Kaló László 1958 Magic Boys ÚK
1234 23 Hrabovszki Pál Dr. 1928 Szentes
1234 23 Horváth Tibor 1973 Szeged
1234 23 Gyurátz Edit 1965 Sopron
1234 23 Furuglyás Attila ifj. 1977 Miskolci Vízművek SC
1234 23 Egry Katalin 1966 Újbuda Senior
1234 23 Czéh István 1976 Iron Aquatics
1234 23 Cseuz Imre 1935 Békés
1234 23 Budai Tamás 1971 Egri Senior
1265 22 Árkai Péter 1970 Budapesti delfinek
1265 22 Zempléni László 1947 Budapesti Delfinek
1265 22 Vígh-Pintye Viktória 1997 Berettyó Cápák
1265 22 Török Berki Georgina 1994 Swim Life SE
1265 22 Tátrai Nóra 1977 Debreceni senior
1265 22 Szűcs Bernadett 1997 Tovafutók SE
1265 22 Szili Imre 1952 Szentesi Delfin ESC
1265 22 Szabó Ágnes 1982 Hódmezővásárhely
1265 22 Siági Tünde 1975 NICS-Hódmezővásárhely
1265 22 Regőczi Márton 1986 II. kerületi SportSZS Nkft.
1265 22 Pohl Anette 1970 Egri Senior
1265 22 Patócs Judit 1962 NICS-HSÚVC
1265 22 Pallagi Zsuzsa 1957 NICS-HSÚVC
1265 22 Paksi Tibor 1971 Kiskun-Vízi és Szabadidő
1265 22 Németh Richárd 1988 Herceghalom SE
1265 22 Németh Dániel 1982 Pénzügyőr SE
1265 22 Nagy Mátyás 1918 Csongrád
1265 22 Molnár Péter 1971 Szentesi Delfin
1265 22 Mihálovics József 1938 Baja
1265 22 Meleg Jánosné 1955 Tótkomlósi Rozmár
1265 22 Lukács Teodóra 1971 Debreceni Szenior Úszó
1265 22 Kéri Enikő 1973 Nyírsenior
1265 22 Kádár Emil 1928 Pest
1265 22 Kovács Istvánné 1946 Dr.Regele ÚK
1265 22 Hajdú Endre Dr. 1931 Pest
1265 22 Garajszky Péter 1978 Győri Zabolátlan
1265 22 Ferge Dániel 1982 Pécsi-Baranyai SZUVK
1265 22 Feigl Miklós 1940 Békéscsaba Senior
1265 22 Dömörhegyi Ilona 1937 Bp.sen
1265 22 Csomán Csaba 1984 Kiskunfélegyháza
1265 22 Csipes Ferenc 1930 Mezőtúri Szeniorok
1265 22 Boros Benedek 1986 Egyéni Kecskemét
1265 22 Bertalan Judit 1977 Bohóchal Egyesület
1265 22 Bende Irén 1963 Gyula Regele K.Úk.
1265 22 A. Tóth Attila 1966 Budapesti Senior
1300 21 Zsibrita Pál 1950 Békéscsabai Szenior
1300 21 Vértesi Tamás 1967 Vác
1300 21 Vándor Gergely 1979 Spuri
1300 21 Vincze Ildikó 1965 Kaposvári Aréna
1300 21 Tóvári Krisztina Dr. 1979 Egyéni
1300 21 Tóth Mária 1936 Szentes
1300 21 Sáthy István 1962 Budapest egyéni
1300 21 Szappanos Sándorné 1970 Miskolci V.S.C
1300 21 Stégmár Béla 1971 Győri Zabolátlan
1300 21 Sprőber Zoltánné 1971 Békéscsabai Szenior
1300 21 Soroncz-Szabó Tamás 1969 Egyéni induló
1300 21 Rákos Éva 1958 Bács
1300 21 Pivarcsek Rozália 1965 Magyar Szervátültetettek SZ
1300 21 Pap Gyula 1942 Szeged
1300 21 Orbánné Kerekes Katalin 1967 Esztergomi Úszó Klub
1300 21 Németh Mária 1966 Debreceni Szenior
1300 21 Noel Áron 1992 BÁCSVÍZ KVSC
1300 21 Mohai Zoltán 1964 SAS
1300 21 Marton Sándor 1958 NICS-HSUVC
1300 21 Kovács Szilárd 1974 Nyíregyhási Sport
1300 21 Kovács Krisztián 1973 Szolnoki Platina Senior
1300 21 Kovács Attila 1946 Debreceni Szenior
1300 21 Kiss László Bence 1986 Algyői Úszók Egyesülete
1300 21 Kiss Attila 1996 Száz Halom Városi ÚK
1300 21 Kisjuhász Zoltán Dr. 1975 Bohóchal Egyesület
1300 21 Kiricsi János 1945 Bp.
1300 21 Kertész Gyöngyi 1959 Gyula Regele K.Úk.
1300 21 Kertes Miklós 1949 Csongrádi Senior
1300 21 Keresztes Mátyás 1990 Triton Sport Egyesül
1300 21 Katics János 1942 BÁCSVÍZ-KVSC
1300 21 Hum Julianna 1978 Pénzügyőr SE
1300 21 Hortobágyi Tamás 1974 Budapesti Vasutas Sport Club-Zugló
1300 21 Galambos Judit 1967 Békéscsabai Szenior
1300 21 Embey-Isztim Dezső Dr. 1944 Kismaros
1300 21 Dávid Szilvia 1976 Gyula Regele K.Úk.
1300 21 Békési Istvánné 1923 Szolnok
1300 21 Bálint Tibor 1916 Békéscsaba
1300 21 Balatoni Mónika 1976 Herceghalom SE
1300 21 Bakula Pál 1957 SZUSE
1339 20 Ádám Ágota 1951 Kaposvári aréna
1339 20 Ábrahám Gergely 1978 Vasas SC
1339 20 Ábrahám Bence 1982 Swim Life SE
1339 20 Váradi András 1975 Budapesti Delfinek
1339 20 Varga Szabolcs 1976 Dombóvári Ráják
1339 20 Tóth Dávid 1981 KisTri Balatonman Team
1339 20 Szendrey Balázs dr. 1980 Szentesi Delfin ESC
1339 20 Szegedi Ferenc 1980 Megathlon Sport Egyesület
1339 20 Szatler Mónika 1968 Szentesi ESC
1339 20 Szabó Miklós 1956 Budapest
1339 20 Regele Péter 1951 Gyula Regele K.Úk.
1339 20 Pálmafy Marianna 1964 Budapest Senior
1339 20 Ozgyin Krisztina 1989 Hód-Triatlon és Öttusa SE
1339 20 Oláh Szabolcs Dr. 1969 Debreceni Szenior
1339 20 Nagy Gergely 1982 HSÚVC
1339 20 Mártonffy Tamás 1943 Szolnok
1339 20 Mucsics F.László 1974 Gyöngyös
1339 20 Miklósi Attila 1986 Swim Life
1339 20 Majorosné Toldi Zsuzsa 1969 Air Aqua Búvárklub
1339 20 Kézeli Tamásné 1943 Pest
1339 20 Kovács Zoltán 1968 Budapest
1339 20 Kovács Tamás 1972 Zabolátlan hossz. Gy
1339 20 Kormos Gabriella 1973 Szolnok Platina SE
1339 20 Kelemen András 1975 Debreceni senior
1339 20 Horváth Zsolt 1980 Győri Zabolátlan SE
1339 20 Gyertyánffy Péter 1944 Bp.
1339 20 Gerzsenyi János 1971 Egyéni
1339 20 Braun Boróka 1995 Spuri SC
1339 20 Balajti Erika 1993 Swim Life SE
1339 20 Baksa Zsuzsanna 1991 BVSC
1369 19 Vágó Réka 1977 Pénzügyőr SE
1369 19 Vass Tibor 1969 MMS-Úszás DSE
1369 19 Varga Zoltán 1981 Veszprémi ÚK
1369 19 Urbin Tibor 1976 Nyíregyházi Sporcentrum Nkft.
1369 19 Tóvári Dóra 1991 Kistarcsai VRC
1369 19 Tumpek András 1975 Nyírszenior 97'
1369 19 Topal Leila Dr. 1994 Hód-Triatlon és Öttusa SE
1369 19 Thomka Judit 1977 Budapesti delfinek
1369 19 Sárközi László 1968 Egyéni
1369 19 Schenk Miklós 1923 Pest
1369 19 Pályi Norbert 1987 Mezőtúri Senior
1369 19 Nyéki Imre 1928 Budapesti Senior
1369 19 Mikó György 1963 Rév és Társai SC
1369 19 Medovarszki János 1937 Békés
1369 19 Maróti Ágnes 1979 Szegedi Murena
1369 19 Lantos Alíz 1979 Szentesi Delfin ESC
1369 19 Kovács Istvánné 1923 Szolnok
1369 19 Kovács Enikő 1988 Debreceni Szenior Úszó Klub
1369 19 Kovács Bertalan 1949 Budapesti Szenior
1369 19 Korek Anikó 1959 Békéscsabai senior
1369 19 Kmetykó László 1962 HSÚVC
1369 19 Karbuczky Zsuzsa Dr. 1948 Baja
1369 19 Hüttner Gábor 1969 Lator UVE Hatvan
1369 19 Hives Virág dr. 1995 Bohóchal Egyesület
1369 19 Hikáde Imola 1945 Bp.
1369 19 Hajduk Lászlóné 1978 Tótkomlósi Rozmár
1369 19 Győrik Károly 1932 Szolnok
1369 19 Füzesi Zsófia 1988 Kiskun Vizi SE
1369 19 Fleinig László 1928 Pécs
1369 19 Farkas Júlia 1953 Kiskun-Vizi és Szabadid
1369 19 Dancs Anita 1978 Budapesti Delfinek
1369 19 Czeglédi László 1977 Széchy T. Si. Sopron
1369 19 Baloghné Toma Éva 1955 Csongrád
1369 19 Balogh Zoltán 1959 HSÚVC
1403 18 Várszegi Lajos 1941 Bp.
1403 18 Török Orsolya 1975 Gyula Regele K.Úk.
1403 18 Tömöri Attila 1978 Debreceni Szenior Úszó Klub
1403 18 Tóth Zsófia dr. 1993 Nyíregyházi Sportcentrum
1403 18 Tóth Alexandra 1996 Budapesti Delfinek
1403 18 Stolcz Tamás 1987 Egyéni
1403 18 Sebestyén Balázs 1989 Egyéni / Individual
1403 18 Rigó Péter 1978 Algyői Úszók Egyesülete
1403 18 Páldi Róbert 1976 Csongrádi Senior
1403 18 Oskó Lajos 1931 Békés
1403 18 Nagy Gabriella 1978 Budapesti delfinek
1403 18 Mészáros Roland 1975 BÁCSVÍZ-KVSC
1403 18 Malinák Andor 1934 Borsod
1403 18 Lenkei Ferenc 1946 Újbuda Senior
1403 18 Lakos Tünde 1985 Egyéni induló
1403 18 Kurucz Anita 1966 Kaposvári Aréna SÚK
1403 18 Korányi Csenge 1988 Debreceni Szenior Úszó Klub
1403 18 Horváth Ákos 1972 Sopron Senior
1403 18 Horváth Henrik 1967 Győri Zabolátlan SE
1403 18 Hanyecz Katalin 1969 SZUSE
1403 18 Gyulai János 1923 Békés
1403 18 Gyivicsán György 1977 Tótkomlósi Rozmár
1403 18 Galyas László Dr. 1963 Dr. Regele Károly Sz
1403 18 Földi Anna 1959 Szentesi delfinek
1403 18 Fehérvári Levente 1986 Dombóvári Sportiskola
1403 18 Fehérvári Andorné 1940 Egri Senior
1403 18 Farkas Bálint 1985 Győri Zabolátlan Sportegyesület
1403 18 Eckel Edit 1953 Újbuda Senior
1403 18 Dimák Dávid 1993 Hód-Triatlon és Öttusa SE
1403 18 Cselényi Balázs 1979 Magyar Marathon Club
1403 18 Bényei Lilla 1997 Budapesti Delfinek
1403 18 Bodnár Péter 1971 Magic Boys ÚK
1403 18 Berényi László 1966 Budapesti Senior
1403 18 Bencsura Zoltán 1982 Integr Agria SE
1403 18 Becsák János 1935 Szentesi Delfin ESC
1403 18 Balogh István 1935 Pest
1403 18 Angyalföldi Vladimír 1944 Törökbálinti Senior ÚC
1403 18 Ali Csaba 1946 Budapesti Senior
1441 17 Zsuffa Ervin 1935 Pest
1441 17 Zahorán Endre 1933 Békés
1441 17 Vígh Beáta 1970 Kaposvári Aréna
1441 17 Varga Tamás 1960 Kaposvári Aréna
1441 17 Vajda László Dr. 1956 Orvosegyetem Sport C
1441 17 Tőkés Szabolcs 1938 Újbuda Senior
1441 17 Tóth István Dr. 1951 Borsod
1441 17 Tímár Krisztina 1981 Herpály SE
1441 17 Sánta János 1966 Százhalombattai VUK
1441 17 Szlovák Szabolcs 1980 Debreceni Szenior ÚK
1441 17 Szebellédi Csaba 1969 BÁCSVÍZ KVSC
1441 17 Sebestyén Erzsébet 1963 Szolnoki Platina SE
1441 17 Polonkai Ákos 1968 Debreceni senior
1441 17 Petrezselyem István 1931 Szolnok
1441 17 Nyikos Imre 1964 Gyula Regele K.Úk.
1441 17 Nitsh Attila 1961 Budapesti Delfinek
1441 17 Nemcsók Tamás 1988 Bohóchal Úszó és Szi
1441 17 Nagy Imre 1957 Semmelweis SE
1441 17 Mészáros Ferenc 1985 Szentesi Delfinek
1441 17 Málnai Tamás 1973 Törökbálinti Senior
1441 17 Molnár Gyula 1963 Csongrád senior
1441 17 Mayer Árpád 1955 Tatabánya
1441 17 Kóródi Katalin 1970 Győri Zabolátlan SE
1441 17 Kesztyűs Attila 1981 NICS-Hódmezővásárhelyi SÚVC
1441 17 Hudáky Andrea 1990 KisTri Balatonman Team
1441 17 Gaál Gábor 1973 OSC
1441 17 Garay Péter Dr. 1958 Békéscsabai Szenior
1441 17 Fekete Sándor 1930 Heves
1441 17 Fejes Bea 1970 Újpesti Delfinek SE
1441 17 Faragó Éva 1966 Kecskemét
1441 17 Dávid Gyula dr. 1948 Békéscsabai Senior
1441 17 Durabda Eszter 1980 BVSC Senior
1441 17 Dobrosi Gábor 1947 Újbuda Senior
1441 17 Csík Ivett Dr. 1974 Budapesti Delfinek
1441 17 Bíró Ágnes 1982 Szentesi Delfin Egés
1441 17 Berényi Anikó 1969 Nyíregyháza
1441 17 Bartos Tamás 1988 Budapesti Delfinek S
1478 16 Vereb Tamás Dr. 1979 Tótkomlósi Rozmár
1478 16 Varga Istvánné 1930 Szolnok
1478 16 Tóth Ramón 1985 FTC
1478 16 Tóth Anita 1994 Csongrádi Senior
1478 16 Sárkány Lívia 1975 Debreceni Szenior Úszó
1478 16 Szöllősi Sándorné 1962 Tatabányai Vízmű SE
1478 16 Szilárd Judit 1970 Újbuda Senior
1478 16 Szenczy Erzsébet 1974 Szentesi Delfin ESC
1478 16 Szabó Imre Lőrinc dr. 1987 Debreceni Szenior Úszó Klub
1478 16 Szabó Ferencné 1937 Szolnok
1478 16 Stégmárné Kórodi Katalin 1970 Zabolátlan hossz. Gy
1478 16 Simon Attila 1958 Eger
1478 16 Schulcz Domokos dr. 1991 Suncity Triathlon Team Egyesület
1478 16 Póth Aladár 1922 Pest
1478 16 Pécsi Anett 1982 Nyírszenior
1478 16 Pál József 1957 Újpesti Delfinek
1478 16 Ponuzs Judit 1964 Törökbálint
1478 16 Petruska László 1970 Százhalombatta
1478 16 Orosz Erika 1977 Egyesületen kívül
1478 16 Nagy-Pál Levente 1980 Budapesti Honvéd SE
1478 16 Nagy Imre Zsolt 1968 Debreceni Szenior ÚK
1478 16 Mészáros Csaba 1969 Tótkomlósi Rozmár
1478 16 Mészáros András 1955 Berettyó Cápák SE
1478 16 Monok Sára 1985 Hód-Triatlon és Öttusa SE
1478 16 Molnár Ferenc 1939 Szolnok
1478 16 Leichtner Szilvia 1992 KisTri Balatonman Team
1478 16 Kötelesné Olasz Ivett 1994 Hód-Triatlon és Öttusa SE
1478 16 Kuzmiczki Viktória 1977 Pécs-Baranyai
1478 16 Kristóf Ildikó 1966 NICS-HSÚVC
1478 16 Kozák István 1929 Egri Senior
1478 16 Kovács Mariann 1966 Százhalombatta
1478 16 Kovács Béla 1980 HÓD-Triatlon és Öttusa SE
1478 16 Kovács Attila 1987 MG Produkt Kaposvár
1478 16 Kopasz Jenő 1979 Mint A Hal Egyesület
1478 16 Kerekes István 1963 Air Aqua Búvárklub
1478 16 Kaszai Zsuzsanna 1978 Pécsi Vörös Meteor
1478 16 Karácsonyi Gábor 1971 Besenyszög, Egyéni
1478 16 Hegyi Brigitta 1994 Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
1478 16 Gédl Zoltán 1964 Magyar Szervátültetettek SZ
1478 16 Fülöp Tibor Levente 1978 Budapesti Delfinek
1478 16 Fülöp Judit 1950 Törökbálinti Senior Úsz
1478 16 Földvári Péter 1970 Kaposvári Aréna SÚE
1478 16 Falvi Karola 1962 Győri Zabolátlan SE
1478 16 Emons Viktor 1989 Ferencvárosi Torna Club
1478 16 Csongrádi László 1958 Magyar Szervátült.
1478 16 Cseke Béla 1967 Debreceni Szenior Úszó Klub
1478 16 Boros Zoltán 1961 Békéscsabai senior
1478 16 Bezzeg András 1963 Tempero SC
1478 16 Besze László 1958 Parafa Úszó Klub Gyöngyös
1478 16 Benedek Tibor 1956 Csongrád
1478 16 Bende Mária Dr. 1931 Kaposvári Aréna SÚC
1478 16 Beck Mihály 1920 Pest
1478 16 Baráth László 1944 Csongrád
1478 16 Balázs Ágnes 1974 Szolnoki Platina SE
1532 15 Zöldi-Szabó Éva 1972 Orvosegyetem Sport Club
1532 15 Wachner Róbert 1931 Újbuda
1532 15 Vezsenyi Péter dr. 1949 Szentesi Delfin ESC
1532 15 Veres Mary Ann 1981 Budapesti Delfinek
1532 15 Utczás Margita 1984 Debreceni Szenior Úszó Klub
1532 15 Tarrné Kiss Hajnalka 1956 Tótkomlósi Rozmár
1532 15 Takács László 1949 Budapesti Senior
1532 15 Szánti Domonkosné 1958 Pécs-Baranyai S.ÚK
1532 15 Szlovák Péter 1978 Debreceni Szenior Ús
1532 15 Szlamka László 1943 Bp.
1532 15 Szentmiklósy Sándor 1976 Air-Aqua Búvárklub
1532 15 Stefancsik Katalin 1978 Szentesi Delfin ESC
1532 15 Somogyi Krisztián 1975 SAS
1532 15 Révfy Laura 1995 Budapesti Delfinek
1532 15 Rákhely Zsolt 1974 Pénzügyőr SE
1532 15 Petrov Iván 1982 Győri Zabolátlan Sporte
1532 15 Patrick Stephens 1966 Szabadúszó
1532 15 Nowotarsky István 1909 Pécs
1532 15 Nagy Zsófia 1977 Békéscsaba Senior ÚE
1532 15 Molnár István 1965 Berettyó Cápák SE
1532 15 Misák Erika 1962 Arena Sen. Kaposvár
1532 15 Megyesi László 1963 Kiskun- Vízi és Szabadidő SE
1532 15 Megyesi Dóra 1997 Városi Sportegyesüle
1532 15 Martonosi László 1961 Csongrád
1532 15 Magashegyi Gábor 1968 Sprint Fortuna SE
1532 15 Lukács Éva 1988 Egyéni
1532 15 Kántor-Jakab Dóra 1983 Swim Life SE
1532 15 Kovács Roland 1984 Egyéni induló
1532 15 Kovács Gábor 1978 Gyula Regele Szenior
1532 15 Kocsis Zita 1971 Békéscsabai Senior
1532 15 Kiss Boldizsár 1985 Vasas Sport Club
1532 15 Jóna Zoltán 1969 Győri Zabolátlan SE
1532 15 Jászai Tibor 1970 Air Aqua Búvárklub
1532 15 Juhász Tamás 1969 Tótkomlósi Úszó Egyesület
1532 15 Hóbor Andrea 1978 Muréna Szegedi Úszó-
1532 15 Hudacsek Józsefné 1937 Szolnok
1532 15 Hrabovszki Jánosné 1939 Békéscsaba
1532 15 Horváth P. Kornél 1942 Újbuda Senior
1532 15 Horváth Mária 1956 Temperó SC
1532 15 Horváth Miklós 1982 Bohóchal Egyesület
1532 15 Gulics Ákos Dr. 1951 Temperó
1532 15 Déri Eszter 1980 Debreceni Szenior
1532 15 Drávecz Ervin 1959 Kiskun- Vízi és Szabadidő SE
1532 15 Diebel Nathalie 1971 Debreceni Szenior Úszó Klub
1532 15 Bucsi Zoltán 1968 BÁCSVÍZ Kecskeméti V
1532 15 Borbás Katalin 1972 Budapest Senior
1532 15 Balogh Gyula 1975 Újbuda Senior
1579 14 Áts Jenő 1936 Újbuda
1579 14 Zátrok Dávidné 1997 Hód-Triatlon és Öttusa SE
1579 14 Zahorán Jenő 1941 Békéscsaba Senior
1579 14 Váradi Tibor 1932 Tempero SC
1579 14 Vojta László 1969 Szentesi Delfin ESC
1579 14 Vata Emese 1974 Hód-Triatlon és Öttusa SE
1579 14 Utassy Csaba Dr. 1973 Egri Szenior
1579 14 Tóth Zita Nóra 1992 Herceghalom SE
1579 14 Tóth László 1952 Pest
1579 14 Sárdi István 1961 Senior Alba Szfehérv
1579 14 Szontagh Emese 1962 Rév és társa SC
1579 14 Szakács Roland 1975 Nyírsenior
1579 14 Szabó Máté 1984 Csongrádi Senior Úszó é
1579 14 Révészné Fekete Andrea 1968 Békéscsabai Senior
1579 14 Párkányi Gyula 1964 Békéscsaba
1579 14 Pirovits Endre 1940 Csongrádi Senior
1579 14 Nguyen Manh Truong 1988 Debreceni Szenior Úszó Klub
1579 14 Mészöly Éva 1969 Ferencvárosi Torna Club
1579 14 Mizsei Attila Dr. 1966 Kecskemét
1579 14 Martinecz Bernadett 1986 Orvosegyetem Sport Club
1579 14 Malya Zoltánné 1935 Tótkomlósi Rozmár
1579 14 Makkainé Kun Éva 1976 Miskolci VSC
1579 14 Magócsi Márta 1970 Budapesti Delfinek
1579 14 Lubics Péter 1992 KisTri Balatonman Team
1579 14 Kőszaga Krisztián 1976 Air Aqua Búvárklub
1579 14 Krivenkoné Fehér Judit 1965 Parafa Gyöngyös
1579 14 Koncz Csilla 1964 Egri Senior
1579 14 Kiss István 1958 Újbuda
1579 14 Kisgergőcz Noémi 1986 HSÚVC
1579 14 Király Péter 1981 Vidám Vidrakölykök S
1579 14 Kenderné Németh Györgyi 1961 Makói SVSE
1579 14 Kaszás Kitti Enikő 1991 Debreceni Szenior Úszó Klub
1579 14 Karlóczi Attila 1994 Swim Life SE
1579 14 Kappéter Béla 1978 Bohóchal Egyesület
1579 14 Kanizsa Tivadarné 1939 Szolnok
1579 14 Kalmár György 1976 Egyéni
1579 14 Juhász Gyuláné 1939 Békéscsaba Senior SC
1579 14 Jakab Zoltán 1980 Vasas Sport Club
1579 14 Ifj.Sásdi András 1979 Budapest egyéni
1579 14 Hurta Mihály 1969 Dombóvári Ráják
1579 14 Horváth László 1959 Pécs-Baranyai Sz. Ú.
1579 14 Homonyik Róbert 1975 Nyír Szenior
1579 14 Henczkó Zsuzsanna 1972 Budapesti Delfinek
1579 14 Halász Ferenc 1925 Pest
1579 14 Grundtner Marcell dr. 1979 Egyéni versenyző
1579 14 Garamvölgyi Mónika 1982 Debreceni Szenior
1579 14 Gallai-Lantos Karina 1997 Törökbálinti Senior
1579 14 Fűrész Miklós 1994 Hódúszó SE
1579 14 Forintos Ádám 1980 Budapesti Delfinek
1579 14 Fehér Tamás 1973 BVSC Szenior
1579 14 Farkas Árpád 1963 Muréna Szeged
1579 14 Czékmán József 1971 NICS-Hódmezővásárhelyi SÚVC
1579 14 Csekő Gizella 1944 Budapesti Senior
1579 14 Burján Károly 1965 Kaposvár
1579 14 Budai Zoltán 1984 Tótkomlósi Rozmár
1579 14 Biró Bernadett 1995 Dr.Regele Károly Seni
1579 14 Bernád Rolland 1973 Debreceni Szenior Úszó
1579 14 Balázs Szabolcs 1980 Nyíregyházi Fókák SE
1579 14 Apró Attila 1978 NICS-Hódmezővásárhelyi SÚVC
1579 14 Antalóczy Péter 1953 Hódmezővásárhely
1579 14 Adler Hanna 1976 Tempero SC
1640 13 Ágoston Márk 1984 Tótkomlósi Rozmár
1640 13 Vértessy Lászlóné 1947 Bács
1640 13 Vithalm Zsuzsanna 1956 Mezőtúri Szeniorok
1640 13 Varga Gergő 1983 BVSC Szenior
1640 13 Tóth Lilla 1970 Zabolátlan hossz. Gy
1640 13 Tóth Gábor Szilveszter 1981 KisTri Balatonman Team
1640 13 Tóth Anita 1978 Egyéni
1640 13 Tompa Gergely 1986 Egyéni
1640 13 Szomjas Violetta 1974 Sopron
1640 13 Sziklai Péter 1974 Bohúchal
1640 13 Szigeti Tamás 1965 Debreceni Szenior ÚK
1640 13 Szabó Tamás 1975 Törökbálinti Senior Ú
1640 13 Szabó József 1961 Magyar Szervátültetettek SZ
1640 13 Strassner Edit 1953 TTF Nyíltvízi Úszók
1640 13 Simon Ágnes 1968 Pécs-baranyai senior
1640 13 Selmeczi Béla 1974 Békéscsabai Senior
1640 13 Sebestyén Eszter 1981 Pécsi Sport Nonprofit
1640 13 Sashegyi Judit 1976 Csongrádi Senior
1640 13 Pataki Ilona Dr. 1924 Szentesi senior
1640 13 Papp László 1965 Debreceni senior
1640 13 Osvay Károly 1964 Szegedi Muréna UBK
1640 13 Nyári József 1987 BEAC
1640 13 Nagyné Kárpáti Erzsébet 1939 Szolnok
1640 13 Mórocz Márk 1994 Budapesti Delfinek
1640 13 Monok Dávid 1987 Egyéni
1640 13 Malya Attila 1994 Tótkomlósi Rozmár
1640 13 Majer Ferenc 1984 Váci Vízmű SE
1640 13 Magyarovits Zoltán 1975 Budapesti Senior
1640 13 Lénárt György 1960 Miskolci V.S.C
1640 13 Lovretity András 1977 Darnyi Tamás Sport Club
1640 13 Lisetchi Mihai 1960 Szentesi Delfin SE
1640 13 Legeza Tibor Dr. 1930 Gyula
1640 13 Lassán Attila 1937 Borsod
1640 13 Kőhegyi Judit 1987 Hód Úszó SE
1640 13 Kuszák Gabriella 1965 Sopron
1640 13 Kovács Rita 1969 Bácsvíz-KVSC
1640 13 Kovács Mihály 1978 Debreceni Szenior
1640 13 Konczér Adrienn Veronika 1982 Pénzügyőr SE
1640 13 Kocsis Gyula 1915 Szolnok
1640 13 Kmetykó János 1945 Békéscsabai Szenior
1640 13 Kiss Györgyné 1922 Szolnok
1640 13 Jóljárt Zoltán 1959 Gyula Regele K.Úk.
1640 13 Horváth Zoltán 1982 Ferencvárosi Torna Club
1640 13 Hegedűs Márton 1996 Száz Halom Városi ÚKE
1640 13 Harsányi Mariann 1953 Budapesti Szenior
1640 13 Gavalovics László 1941 Szolnok
1640 13 Fülöp Mariann 1984 Swim Life SE
1640 13 Fülep Sándor 1975 Bohóchal Egyesület
1640 13 Fodor Anna 1962 Tatabányai Vízmű SE
1640 13 Finok Zoltán 1965 Törökbálinti Senior ÚC
1640 13 Fejes Attila 1966 Rézy Delfin
1640 13 Fehér Zsolt 1966 Nyír-senior 97'
1640 13 Endrődi Gábor 1978 Egyéni
1640 13 Csukás Csilla 1968 Békés
1640 13 Csernus-L. Szilveszter 1989 Egyéni induló
1640 13 Csató Lajos 1965 Mezőtúri Szenior
1640 13 Busa Eszter 1987 Csongrádi Senior
1640 13 Brassai György 1946 Esztergomi Senior
1640 13 Bodnár János 1960 Szentesi Delfin ESC
1640 13 Bencze Éva 1946 Tempero SC
1640 13 Bencze Tímea 1992 Pécsi Vörös Meteor SK
1640 13 Bankó Dávid 1988 Debreceni Szenior Úszó Klub
1640 13 Balogh Gergely 1981 Debreceni Szenior Úszó Klub
1640 13 Antos Árpád Dr. 1936 Baranya
1640 13 Antali Szandra 1989 Gyulai dr. Regele Károly
1705 12 Ábrahám Eszter 1976 Iron Swim
1705 12 Zenkl Gábor 1965 Budapesti Delfinek
1705 12 Wennes Ildikó 1974 OSC
1705 12 Vörös János 1960 Békés
1705 12 Velky Tamás 1970 Szarvasi ÚVE
1705 12 Varga Liána 1989 Tótkomlósi Rozmár Szeni
1705 12 Tóth Alexandra 1972 Zabolátlan Senior Győr
1705 12 Takács Ilona 1960 Tótkomlósi Rozmár
1705 12 Szénászki János 1949 Csongrád
1705 12 Szél Friderika 1988 Hódmezővásárhelyi SÚVC
1705 12 Szász Ágnes Dr. 1975 Hírös ESC
1705 12 Szilágyi Imre 1938 Budapesti delfinek
1705 12 Szatmári Krisztina 1970 Szentes
1705 12 Szatmári Fanny 1997 Hód-Triatlon és Öttusa SE
1705 12 Szalai Huba 1969 Egyéni induló Bp.
1705 12 Szabó Álmos 1980 Gyula Regele K.Úk.
1705 12 Szabó Márton 1978 Esztergomi Úszó Klub
1705 12 Szabari Gyuláné 1921 Szolnok
1705 12 Soczó Kinga 1998 Száz Halom Városi Úszó Klub
1705 12 Sinka Szilvia 1972 Szentesi Delfin ESC
1705 12 Rácz Lajos 1985 Debreceni Szenior Úszó Klub
1705 12 Roszik Katalin 1980 Eger Városi ÚK
1705 12 Ripka Kálmán 1964 Kecskemét
1705 12 Rejtő Zoltán 1939 Újbuda Senior
1705 12 Petrás Miklós 1978 Egyéni
1705 12 Pass Ferenc 1964 Bajai Spartacus SC
1705 12 Nidzelsky Géza 1928 Békés
1705 12 Nagy Éva 1957 Tótkomlósi rozmárok
1705 12 Molnár Örs 1972 Szarvasi ÚVE
1705 12 Molitórisz Pál Dr. 1944 Szarvasi ÚVE
1705 12 Miklós Ágnes 1961 Nyíregyházi Sportcentrum Kft.
1705 12 Mező Gábor 1974 Magic Boys ÚK
1705 12 Marx Ernő 1940 Pest
1705 12 Lábodi Laura 1980 Kaposvári Úszó SE
1705 12 Lajos Erika 1974 NICS-HSÚVC
1705 12 Krencsey Viktor 1982 Iron Aquatics
1705 12 Kornokovics Györgyi 1978 Kiskunfélegyháza
1705 12 Keve Balázs 1986 Pénzügyőr SE
1705 12 Kemény Ákos 1969 Kaposvári Aréna
1705 12 Kabódi Péter 1956 Csongrád
1705 12 Horváth Dávid dr. 1987 Törökbálinti Senior ÚC
1705 12 Homola Anett 1974 Kecskeméti Tria Túra
1705 12 Hegedűs Diána 1990 Ybl Waterpolo Club
1705 12 Havassy László 1927 Pest
1705 12 Hajdú Dániel 1987 Szentesi Delfin ESC
1705 12 Hajdu Györgyné 1957 Pécsi Vörös Meteor Sportkör
1705 12 Gáti Márta 1927 Szolnok
1705 12 Gáll Kitti 1980 Hód-Triatlon és Öttusa SE
1705 12 Gráber Csaba 1993 Swim Life SE
1705 12 Geönczeöl Gábor 1986 Szentesi Delfin ESC
1705 12 Farkas Balázs 1983 Pénzügyőr SE
1705 12 Faragó Ede Dr. 1963 BÁCSVÍZ Kecskeméti V
1705 12 Engyel Ákos 1980 Sprint Fortuna SE
1705 12 Drahos Zoltán 1967 Tatabányai VSE
1705 12 Domboi Gábor 1980 Debreceni Senior
1705 12 Bükkösi Lajos 1925 Szolnok
1705 12 Bese Gábor 1978 HÓD-Triatlon és Öttusa SE
1705 12 Berecz Dalma 1997 Budapesti Delfinek
1705 12 Bede János 1943 Budapesti Senior
1705 12 Beck György 1954 Pest
1705 12 Bartalus Szilárd 1977 Veszprém
1705 12 Bagi Árpád 1968 Békéscsabai senior
1767 11 Wessely Zoltán 1965 Szenior Alba SE
1767 11 Várhelyi György 1942 Bp.
1767 11 Vidák Viktória 1980 Vasas SC
1767 11 Verók Attila Dr. 1970 Szentesi Delfin ESC
1767 11 Varga György 1984 Tótkomlós egyéni
1767 11 Valach Dávid 1991 Békéscsabai senior
1767 11 Urbin Tamás 1974 Nyírsenior 97
1767 11 Tóth Tünde 1963 Hód-Triatlon és Öttusa
1767 11 Tóth Judit 1981 Egri Senior ÚK
1767 11 Tátrai Pálné 1938 Borsod
1767 11 Tornyi-Molnár Edit 1968 Szentesi Delfin ESC
1767 11 Thékes László 1941 Szolnok
1767 11 Terebessy Károly Dr. 1947 FTC Szenior
1767 11 Tatainé Kardos Emese 1967 Székesfehérvár
1767 11 Sárdi Ákos 1964 SAS Sz.-fehérvár
1767 11 Sánta András 1961 Egyéni Békéssámson
1767 11 Szücsi Róbert Dr. 1968 Sprint Fortuna Sport
1767 11 Száz Ágnes Dr. 1975 Egyéni
1767 11 Szeiler József 1970 Százhalombatta
1767 11 Szabó-Zsura Brigitta 1987 Algyői Úszók Egyesülete
1767 11 Szabó László 1961 Hajdúszoboszló
1767 11 Stefkovicsné Márta Andrea 1969 Békéscsaba Egyéni
1767 11 Somkuti Miklós 1938 Budapest
1767 11 Sipos Katalin 1970 Százhalombatta
1767 11 Ricza Lajos 1955 Békéscsabai Senior
1767 11 Rantal Zoltán 1978 II. kerületi SSz Nkft.
1767 11 Pappné dr. Buza Katalin Nóra 1980 Hód-Triatlon és Öttusa SE
1767 11 Nyári László 1984 Érdi Vízisport
1767 11 Nyitrai Tímea 1978 Debreceni senior
1767 11 Novák Géza 1922 Pécs
1767 11 Navreczki Hajni 1992 Szekszárdi Sportközpont
1767 11 Nagy Miklósné 1922 Szolnok
1767 11 Nagy Júlia Magdolna 1976 Debreceni Szenior Úszó Klub
1767 11 Nagy Gábor 1940 Pest
1767 11 Molnár Judit 1975 Szentes
1767 11 Martonosi Árpád András 1995 Hódúszó Sport Egyesület
1767 11 Major Krisztina 1973 Százhalombatta
1767 11 Leányvári László 1974 Nyírsenior 97 SE
1767 11 Kürti Gergely 1976 Szombathelyi Vízmű SC
1767 11 Kárász Pál 1948 Zalaegerszegi Triatlon Klub
1767 11 Kun Zoltán 1964 Kiskun Vizi és Szabadid
1767 11 Kovács Attila 1973 Kiskunfélegyháza
1767 11 Kertész Lajosné 1953 Makó
1767 11 Jász Péter 1969 Egyéni / Individual
1767 11 Hősné Lovas Éva 1959 Csongrád
1767 11 Házler Tamás 1970 Budapest
1767 11 Horváth Angéla 1970 Százhalombatta
1767 11 Horvát László 1961 Szentesi delfin
1767 11 Hochstein Zsuzsanna 1976 Ferencvárosi Torna Club
1767 11 Hegmann György 1931 Szolnok
1767 11 Hegedűs Lajos 1911 Szolnok
1767 11 Hanász Attila 1981 Nyíregyházi Sportcentrum
1767 11 Guth Béláné 1966 Gyula Regele K.Úk.
1767 11 Gazsy Veronika 1978 Békéscsabai Senior
1767 11 Gasparovszky Tímea 1992 Herceghalom SE
1767 11 Garamvölgyi Róbert 1954 Pécs-Baranyai Szenio
1767 11 Fári László 1952 Tempero
1767 11 Fábry György Dr. 1968 Gyula Regele Szenior
1767 11 Fischl Ágnes 1993 KisTri Balatonman Team
1767 11 Felkai Zsuzsanna 1976 Stilus SE
1767 11 Felek Rita 1971 Gyula Dr. Regele K. ÚK
1767 11 Farkas Anikó Dr. 1958 Debrecen
1767 11 Daróczy Lajosné Dr. 1928 Békés
1767 11 Czegle Lászlóné 1969 Nyírsenior '97 ÚE
1767 11 Csörszné Török Anita 1986 Berettyó Cápák SE
1767 11 Csikós Annamária 1989 Hódmezővásárhelyi Sz
1767 11 Cserta Erzsébet 1981 Bohóchal Egyesület
1767 11 Cserháti Gyula 1993 Hód-Triatlon és Öttusa SE
1767 11 Csaláné Oláh Edit 1969 Makói SVSE
1767 11 Christián László 1944 Gyula Regele Szenior
1767 11 Brinke Károly 1931 Baranya
1767 11 Bodnár Ferencné 1940 Pest
1767 11 Bodnár Ferenc 1933 Pest
1767 11 Bereczki Zoltán 1961 Miskolci VSC
1767 11 Becsák Edit 1965 Szentesi Delfin ESC
1767 11 András György 1965 Szolnoki Szenior
1767 11 Ambrus Vera 1965 Kaposvári Aréna
1767 11 Albert Luca 1985 Budapesti Delfinek
1767 11 Abosiné Vera 1957 Sopron
1846 10 Zsótérné Nemes irén 1963 Csongrádi Senior
1846 10 Zombori József 1964 Eger
1846 10 Weidinger Júlia 1947 Baja
1846 10 Vojnitsné Bánáti Edit 1944 Debrecen SC
1846 10 Urlich József 1965 SZEDER SE
1846 10 Tóth Zoltán 1986 Lator SE Hatvan
1846 10 Tóth Sándor 1941 Mezőtúri Szeniorok
1846 10 Tószegi Márton 1980 Váci Vízmű SE
1846 10 Tekulics György 1970 Szeged
1846 10 Tasi László 1928 Heves
1846 10 Tamáskovits Adrienne 1970 Egyéni induló
1846 10 Südy Anna dr. 1944 Száz Halom Városi ÚKE
1846 10 Székely Attila 1963 Air-Aqua Búvárklub
1846 10 Szita Gábor 1959 II. kerületi Sport
1846 10 Szerdahelyi Zita 1970 Budapesti Senior
1846 10 Szentes Márton 1980 Bohóchal Úszó és Szi
1846 10 Szeipné K. Szilvia 1972 SAS
1846 10 Szabó Zoltán 1981 Váci Vízmű SE
1846 10 Szabó Tamás 1972 Gyulai Dr.Regele
1846 10 Szabó Anett 1989 Kaposvári Aréna Senior
1846 10 Szabadkai Edit 1949 Békéscsabai
1846 10 Soós Katalin 1974 Anonymus SC Bonyhád
1846 10 Rákosi Attila 1981 Mint A Hal Egyesület
1846 10 Rozgonyi Miklós 1923 Baranya
1846 10 Rogics Jánosné 1942 BÁCSVÍZ-KVSC
1846 10 Reitzner György Dr. 1924 Bp.
1846 10 Pőhm Irén 1953 Budapesti Senior
1846 10 Pécsi Andrea 1981 Egyéni induló
1846 10 Pozsár Norbert 1993 Csongrádi Senior Úszó
1846 10 Pató Viktória Lilla 1992 Debreceni Szenior Úszó klub
1846 10 Paksy Katalin 1959 Tatabányai vízmű
1846 10 Orbán Sára 1994 Esztergomi Úszó Klub
1846 10 Orbán Anna 1992 Esztergomi Úszó Klub
1846 10 Olasz Katalin 1959 Vidám Vidrakölykök
1846 10 Németh Brigitta 1975 Hód-Triatlon és Öttusa SE
1846 10 Novák Szabolcs 1972 Győri Zabolátlanok
1846 10 Nascimento Joao Vitor 1998 Hód-Triatlon és Öttusa SE
1846 10 Nagy Pálné 1936 Szolnok
1846 10 Nagy Ilona 1933 Szolnok
1846 10 Nagy Attila 1968 Nyíregyháza
1846 10 Möhring Emese 1969 Törökbálinti Senior
1846 10 Márton Anita 1988 Air-Aqua Búvárklub
1846 10 Mács Miklós 1931 Egyéni induló Bp.
1846 10 Molnár Péter 1984 Érdi Vízisport kft
1846 10 Madarász Csilla 1943 Bp.
1846 10 Lovász Mátyás 1946 Nyír-senior 97'
1846 10 Liska Zlatica 1958 Szarvas SZUSE
1846 10 Lehoczki László 1967 FTC Szenior
1846 10 Kövér Katalin Dr. 1956 Debreceni Szenior Úszó Klub
1846 10 Kárászi Mariann 1974 Tótkomlósi Rozmár
1846 10 Kovács Detre Dr. 1986 Szentesi Delfin ESC
1846 10 Konfár Tibor 1975 Kecskeméti Senior
1846 10 Kelemen Adrienn 1972 Debreceni Szenior Úszó Klub
1846 10 Kassai István 1929 Pest
1846 10 Kajtár Róbert 1975 Szentesi Delfin ESC
1846 10 Jelen Pál 1975 Szuse Szarvas
1846 10 Jegesi László 1939 Szolnok
1846 10 Hős Irén 1941 Rézy Delfin
1846 10 Honos Tímea 1969 Kaposvári aréna
1846 10 Farkas Gyuláné 1935 Borsod
1846 10 Dézsi István 1937 Hajdú
1846 10 Dubay Adrienn 1975 Magyar Marathon Club
1846 10 Daróczi Lajos Dr. 1923 Békés
1846 10 Czigler László 1970 Tovafutók SE
1846 10 Csányi Zsolt Dr. 1959 Rév és Tsai SC.
1846 10 Csajági Eszter 1986 Sprint Fortuna Sport
1846 10 Csajághy Rezső 1944 Budapest Senior SC
1846 10 Bugyi András 1955 Csongrád
1846 10 Bosits László 1973 Debreceni senior
1846 10 Boros Anikó 1958 Rév és társa SC
1846 10 Borbás Béla 1937 Bp.
1846 10 Bogár Judit 1978 Hódmezővásárhely
1846 10 Biacsi Tamás 1977 ELTE-BEAC Polythlon
1846 10 Bezzegné Rázga Judit 1959 Vasas SC
1846 10 Bedő Tamás 1970 Debreceni senior
1846 10 Beckné Horváth J. Dr. 1957 Pest
1846 10 Baukó Péter 1972 Mezőtúri seniorok
1846 10 Agonásné Ádász Erika 1953 Tótkomlósi rozmárok
1924 9 Árvai Krisztina Dr. 1972 Debreceni Szenior Úszó
1924 9 Zsarkó Csaba 1976 HSÚVC
1924 9 Vígh Tamás 1989 Százhalombattai VSE
1924 9 Várkonyi Csaba 1981 Szeged Szenior
1924 9 Vándor Krisztina 1971 Kistelek egyéni
1924 9 Vágó Dániel 1980 Pénzügyőr SE
1924 9 V. Kis Sándorné 1934 Szentesi delfinek
1924 9 Tóth Levente 1963 Marcali és Balatoni
1924 9 Tácsik László 1962 Swim Life SE
1924 9 Tomcsányi Zoltán 1920 Pest
1924 9 Sándor Imre 1976 Budapesti Delfinek
1924 9 Széles Dávid 1987 BEAC
1924 9 Székely Tamás 1977 Tatabánya
1924 9 Szolomayer Istvánné 1937 Borsod
1924 9 Szlávik Győző 1968 Békéscsabai Senior
1924 9 Szilágyi András 1969 Vidám Vidrakölykök S
1924 9 Szepesi Mária 1979 Swim Life SE
1924 9 Szabó Péter 1983 Air Aqua Búvárklub
1924 9 Szabó Marietta 1956 Debreceni Szenior Úszó
1924 9 Somosi Ágnes 1987 Pénzügyőr SE
1924 9 Sidó Csaba 1975 Törökbálinti Senior Úszó Club
1924 9 Schneiderné Szabó Julianna 1953 Magyar Szervátültetettek Sz
1924 9 Scheirer Emese 1961 Hajdú
1924 9 Schatz Péter 1965 Swim Life SE
1924 9 Rácz Daniella 1994 Csongrádi Senior
1924 9 Pócsné Bán Adrien Dr. 1954 Egri Senior ÚC
1924 9 Pázmányi Sándor dr. 1974 Debreceni Szenior Ús
1924 9 Puskás Mónika 1967 Air-Aqua Búvárklub
1924 9 Planger Tamás 1972 Budapesti Delfinek
1924 9 Pintér Ferenc 1954 Szolnoki Platina
1924 9 Pető Tamás 1975 Békéscsabai Szenior
1924 9 Patonay Szilárd 1978 Budapesti Honvéd SE
1924 9 Pataki Fanni 1994 Swim Life SE
1924 9 Pallagi Sándor 1931 HSÚVC
1924 9 Paksa Edina dr. 1970 Győri Zabolátlan SE
1924 9 Németh Sándor 1955 Szeged
1924 9 Nagy Rita 1961 Egri Senior ÚK
1924 9 Nagy László 1980 Kistarcsai VRC
1924 9 Molnár Zsuzsanna 1984 Törökbálinti SC
1924 9 Molnár Irén 1954 SAS Székesfehérvár
1924 9 Molnár Gábor 1934 Borsod
1924 9 Molnár Gyöngyi 1991 Hód-Triatlon és Öttusa SE
1924 9 Molnár Bence 1997 Tatabányai Vízmű Sport Egyesület
1924 9 Misota Gabriella 1980 FTC Szenior
1924 9 Lévay Bernadett 1976 Százhalombattai VUK
1924 9 Lukács Linda 1986 Nyírsenior 97 SE
1924 9 Litvák Zoltán 1967 Debreceni Szenior Úszó
1924 9 Laki Sándor 1929 Borsod
1924 9 Kántor Gábor 1975 Nyír Szenior
1924 9 Kulcsár József 1969 Kaposvár
1924 9 Kuharcsik Réka 1974 Budapest Senior
1924 9 Kovács István 1927 Békés
1924 9 Kovács Hunor 1977 FTC Szenior
1924 9 Korbuly Erika 1941 Újbuda
1924 9 Koczman György 1933 Borsod
1924 9 Kiss Henriett 1975 Iron Aquatics
1924 9 Kertész Enikő Dr. 1956 Debreceni Szenior Úszó
1924 9 Kemecsei Dóra 1984 Swimm Life SE
1924 9 Jászberényi Luca 1991 Vidám Vidrakölykök
1924 9 Izbéki Sándor 1976 Szentes
1924 9 Hórák Benjamin 1996 Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
1924 9 Hergenrőder-Molnár Kata 1989 Mint a Hal Egyesület
1924 9 Hegedűs László 1969 SAS
1924 9 Haászné M. Éva 1937 Bp.
1924 9 Hack Zoltán 1983 Hód-Triatlon és Öttusa SE
1924 9 Gál Judit 1965 Debreceni Szenior Úszó Klub
1924 9 Gyulavári Attila 1958 Debreceni senior
1924 9 Goricsán Mariann 1963 Spuri Futó és Triatl
1924 9 Gombár Zsolt Dr. 1979 Rév és Társai SC
1924 9 Gaál András 1986 Swim Life SE
1924 9 Freundné Szóráth Enikő 1970 Stílus Kőbánya Ú.Isk
1924 9 Erl Drobni Zsuzsanna 1954 TVSE
1924 9 Doetsch Mária 1941 Budapesti Senior
1924 9 Debreceni Péter Dr. 1952 Budapesti Delfinek
1924 9 Cserháti Nóra 1995 Szentesi Delfin ESC
1924 9 Csehkis Imréné 1936 Fejér
1924 9 Bögös László ifj 1971 Egri Senior
1924 9 Bárdosi Zsolt Dr. 1962 SAS
1924 9 Bánáti János 1955 Baja
1924 9 Buzder-Lantos Péter 1978 KisTri Balatonman Team
1924 9 Buttás Viktória 1981 HSÚVC
1924 9 Bundics Ildikó 1981 Váci Vízmű SE
1924 9 Brinza Lenke 1940 Eger
1924 9 Botyánszki Andrea 1979 Békéscsabai Senior
1924 9 Bokrosné Maschler Edit 1976 Tótkomlósi Rozmárok
1924 9 Bacsa Andrea 1969 Budapesti Delfinek
1924 9 Aliczkyné Takács Katalin 1955 Debrecen
2011 8 Zsuffa Ildikó 1935 Pest
2011 8 Zsidel Zoltán 1975 Száz Halom Városi Úszó Klub
2011 8 Zentai Zsolt 1971 Százhalombatta
2011 8 Vitaszek Edina 1975 Békéscsaba
2011 8 Urbán Péter 1967 Eger
2011 8 Udvarias László 1928 Csongrád
2011 8 Tóth Ágnes Márta 1952 Ferencvárosi Torna Club
2011 8 Tóth Imre 1966 Százhalombatta
2011 8 Tóth Attila Zsolt 1971 Szentesi Delfin ESC
2011 8 Tóth Andrásné Dr. 1920 Pest
2011 8 Torontáli Tamás 1985 BVSC
2011 8 Tarjánné Sólyom Ildikó 1966 Váci Vízmű SE
2011 8 Szép Edit 1945 Csongrád
2011 8 Szomolányi Zoltán 1966 Újpesti Delfinek S.E
2011 8 Szijjártó Szabó Csilla 1950 Szentesi Delfin Egés
2011 8 Szepes Jenő 1947 Pest
2011 8 Szentesi Szabolcs 1979 Békéscsabai Szenior
2011 8 Szalay Éva 1970 Egyéni
2011 8 Szalay János 1963 Százhalombatta
2011 8 Szabó Lajosné 1956 Ind. Egyéni induló
2011 8 Szabó Katalin 1988 Debreceni Szenior Úszó Klub
2011 8 Szabó János Dr. 1962 Szeged
2011 8 Stamusz Árpád 1960 Baja
2011 8 Simon György 1972 Egyéni induló
2011 8 Sevaracz Máté 1955 Szegedi senior
2011 8 Schenk Miklósné 1935 Pest
2011 8 Sashalmi Sándor 1983 Eger Városi ÚK
2011 8 Révész Irma 1968 Gyulai Senior
2011 8 Pólistyák Miklós 1990 Debreceni Szenior Úszó Klub
2011 8 Péntek Andrea 1969 Szentesi Delfin ESC
2011 8 Puskás Hajnalka 1971 Vidám aranyleső
2011 8 Puscas Lelia dr. 1985 BHSE
2011 8 Pesics Zoltán 1955 Orosházi Búvárclub
2011 8 Pelle Judit 1962 Egri Szenior
2011 8 Pataky Katalin 1977 Swim Life SE
2011 8 Pataki István 1942 Csongrád
2011 8 Pap Gyula 1955 Pest
2011 8 Palczert László 1959 Hajdú
2011 8 Osgyán József 1920 Szolnok
2011 8 Ormoshegyi Ernő Dr. 1927 Szolnok
2011 8 Négyessyné Marján Éva 1963 Debreceni Szenior Úszó
2011 8 Novák Ádám 1983 Veszprémi Triatlon
2011 8 Nemes Dániel 1965 Debreceni Szenior Úszó Klub
2011 8 Mészáros Zoltánné 1942 Békéscsabai Senior
2011 8 Mészáros András 1980 Budapesti Delfinek
2011 8 Ménes Zsolt 1962 Debreceni Szenior Úszó
2011 8 Márton András 1943 Miskolci V.S.C
2011 8 Mezei Attila 1965 Szentesi Delfin ESC
2011 8 Marijn van der Stroom 1960 Hód-Triatlon és Öttusa SE
2011 8 Madaras Zsuzsa 1985 Miskolci VSC
2011 8 Lázár János 1976 Dombóvár
2011 8 Köves Péter dr. 1935 Szabadúszók
2011 8 Kállay Mária 1940 SAS
2011 8 Kádár Emilné 1930 Pest
2011 8 Kovács János 1968 Balaton Úszóklub
2011 8 Kovács Gábor 1972 Muréna Szegedi Úszó
2011 8 Korpássy András Dr. 1940 Újbuda
2011 8 Knizse Gyula 1974 SAS
2011 8 Kenéz László 1958 HSUVC
2011 8 Kemény Petra 1972 Magyar Szervátültetettek Sz.
2011 8 Kathi Renáta Julianna 1984 Triatlon Baráti Egyesület
2011 8 Karikó Tibor 1967 Csongrád
2011 8 Karanyicz László 1953 Egri Senior ÚK
2011 8 Józsa Gábor 1912 Bp.
2011 8 Huiber Zoltán 1956 TVSE
2011 8 Hudáky Aladár 1992 Nyíregyházi Sportcentrum
2011 8 Holl Zsuzsa 1973 Gyulai Senior
2011 8 Hoffmann Endre 1939 Borsod
2011 8 Góbi Dezső 1965 HSÚVC
2011 8 Gracza Ilona 1954 Pest
2011 8 Gerendi Norbert 1974 Szentes
2011 8 Gere Zoltán 1968 Ind. Egyéni
2011 8 Gacsályi Gusztáv 1955 Debreceni Szenior ÚK
2011 8 Fábián Tamás 1978 Hódmezővásárhelyi Szeni
2011 8 Fischer Istvánné 1937 Pest
2011 8 Ferencz Ferenc 1952 Titán Szeged
2011 8 Felföldi Andrea 1986 Egyéni
2011 8 Farsang Ferenc 1963 Budapest
2011 8 Farkas János 1942 Pest
2011 8 Emőd Eszter 1984 Ferencvárosi TC
2011 8 Eisenberger József 1981 Sprint Fortuna SC
2011 8 Ducsay Katalin 1942 Egri Senior
2011 8 Domokos Dénesné 1914 Pest
2011 8 Czenczik Jánosné 1939 Pest
2011 8 Császárné Mitykó Márta 1971 Tótkomlósi Úszó Egyesület
2011 8 Csiszár László 1958 Csongrád
2011 8 Csikai Anita 1980 BÁCSVÍZ
2011 8 Csala Gábor 1970 Makói SVSE
2011 8 Csaba Gábor 1922 Szarvasi Seniorok
2011 8 Brunner Ferencné 1952 Szentes
2011 8 Botos Gregory Zoltán 1970 Megathlon SE
2011 8 Borsodi Zoltán 1980 Kecskemét
2011 8 Boros Ottó Dr. 1929 Szolnok
2011 8 Bogár Tibor 1982 Hódmezővásárhelyi SUVC
2011 8 Berta Ágnes 1994 Hód-Triatlon és Öttusa SE
2011 8 Benke Katalin 1958 SAS
2011 8 Bene Krisztina 1994 Berettyó Cápák SE
2011 8 Belovai Margit 1954 Tempero SC
2011 8 Balázsi Loránd Attila 1975 Debreceni Szenior Úszó Klub
2011 8 Antal Lászlóné 1933 Borsod
2111 7 Őri Nóra 1972 Debreceni Szenior Úszó Klub
2111 7 Ádor Jenő 1955 Szentes
2111 7 Zsemlye Béla 1945 Újbuda Senior
2111 7 Weidinger Imre 1934 Baja
2111 7 Vízi Csaba 1964 Százhalombatta
2111 7 Vér Béla 1945 Pest
2111 7 Vágvölgyi Ferenc Dr. 1920 Baja
2111 7 Visontai József 1936 Egri Senior
2111 7 Vasváry Tamás 1972 FTC
2111 7 Varga Emese dr. 1980 Swim Life
2111 7 Varga Balázs 1993 Berettyó Cápák SE
2111 7 Vandrus János 1935 Pest
2111 7 Török Árpád 1973 Orvosegyetemi SC
2111 7 Tóth Tamás 1979 Kistarcsai VRC
2111 7 Tóth Sándor 1967 Újbuda
2111 7 Tóth Dénes 1965 Debreceni senior
2111 7 Tímár Gyula 1931 Szolnok
2111 7 Takács Mária 1941 Pécsi TÁSI
2111 7 Szücs Tamás 1981 Újbuda
2111 7 Szöllősi István 1971 Szeged
2111 7 Szász János 1934 Újbuda Senior
2111 7 Sztahora János 1936 Borsod
2111 7 Szebelédi Zsolt 1981 Pénzügyőr SE
2111 7 Szanda István dr. 1952 Hódmezővásárhelyi UK
2111 7 Szalai Levente 1972 Tatabánya Vízmű SE
2111 7 Szakonyi Nikoletta 1976 Debreceni Szenior Úszó Klub
2111 7 Szajki Zoltán 1970 Dombóvári Sportiskola
2111 7 Szabó Zoltán 1978 Budapesti Honvéd SE
2111 7 Szabó Róbert 1932 Szentes
2111 7 Szabó Pál 1967 Kecskemét
2111 7 Szabó Csilla 1987 Száz Halom Városi ÚKE
2111 7 Sitkeiné Kergyó Ágnes 1971 Tótkomlósi Úszó Egyesület
2111 7 Simon Kata 1974 Szentesi Delfin ESC
2111 7 Sehovics Sándor 1952 Egri Senior ÚK
2111 7 Schrancz Marietta 1964 Szentes
2111 7 Salamon Gábor 1956 Törökbálinti Senior ÚC
2111 7 S. Dankó Tamás 1968 Nyírsenior 97
2111 7 Révai Zoltán 1948 Soproni SC
2111 7 Rolof Andrásné 1927 Borsod
2111 7 Regele Norbert 1977 Dr. Regele Károly Senior
2111 7 Radvánszki Márta 1958 Csongrádi senior
2111 7 Pásztor István Dr. 1923 Csongrád
2111 7 Puszta Géza Dr. 1941 Szolnok
2111 7 Pozsgay Klára 1965 Győr
2111 7 Polgár Katalin 1959 Egri Senior SC
2111 7 Podani Zoltán 1984 Egyéni induló
2111 7 Podani Dóra 1986 Hatvani Úszó Klub SE
2111 7 Petkovics Éva 1970 Újpesti Delfinek SE
2111 7 Paulovits Rita 1960 SAS
2111 7 Patyi Árpád 1920 Pest
2111 7 Papp József 1981 Debreceni Szenior Úszó
2111 7 Oláh Henriett 1995 Hód-Triatlon és Öttusa
2111 7 Németh Ildikó 1962 HSÚVC
2111 7 Nyiri Erzsébet 1957 Heves
2111 7 Novák András 1936 Tempero
2111 7 Nagy Ágnes 1965 Szentesi Delfin ESC
2111 7 Nagy Szilárd 1977 Dr. Regele Károly Sz
2111 7 Nagy Milán 1993 Hód-Triatlon és Öttusa SE
2111 7 Nagy Attila 1966 Hódmezővásárhely
2111 7 Móricz Krisztina 1971 Csongrádi senior
2111 7 Móczár Zoltán 1962 Kiskun- Vízi és Szabadidő SE
2111 7 Máté István Hunor 1983 Törökbálti Senior
2111 7 Mucsi Balázs 1981 Tótkomlósi Rozmár
2111 7 Motyovszki Zsuzsa 1969 Tótkomlósi Rozmár
2111 7 Molnár László Dr. 1921 Csongrád
2111 7 Miskoczi Márta 1937 Szolnok
2111 7 Miló András 1950 Air-Aqua Búvárklub
2111 7 Mikó Sándor 1946 Magyar Szervátültetettek SZ
2111 7 Maróthy Alajosné 1934 Pest
2111 7 Magyarfalvi Réka 1985 Budapesti Honvéd SE
2111 7 Lukács Gergő 1976 BEAC
2111 7 Litauszki Pál 1969 Komko
2111 7 Lendvai Kamill 1983 Bohóchal Úszó és Szi
2111 7 Legény Zsolt 1960 Budapesti Senior ÚC
2111 7 Lakatos István 1925 Egri Senior
2111 7 Kővári Ferenc 1929 Baranya
2111 7 Kun-Szabó Anna 1981 Pénzügyőr SE
2111 7 Kriskovits Gézáné 1928 Borsod
2111 7 Kováts György Dr. 1935 Békés
2111 7 Kovácsné Juhász Katalin 1942 Szolnok
2111 7 Kovácsházi Miklós 1975 Szentesi Delfin ESC
2111 7 Kovács Judit 1971 Győri Zabolátlan
2111 7 Kovács Imre 1962 Soproni Senior
2111 7 Kovács Ildikó 1989 Hód-Triatlon és Öttusa
2111 7 Kovács Hunor 1977 FTC Szenior
2111 7 Kovács Dániel 1984 Egyéni
2111 7 Koltai Tamás 1983 Semmelweis SE
2111 7 Khaut András 1964 Sopron
2111 7 Kerekes Emese 1978 Hírös ESC
2111 7 Kelecsényi Zsuzsanna 1940 Borsod
2111 7 Katona Josefina 1953 Debreceni Szenior Úszó Klub
2111 7 Juhász Tibor 1983 Szentesi Delfin ESC
2111 7 Juhász László 1925 Borsod
2111 7 Jekkel Balázs 1982 Orvosegyetem SC
2111 7 Jacsó Gabriella 1946 Budapesti Senior
2111 7 Ilan Sagiv 1974 Budapesti Delfinek
2111 7 Héjjas Gergely 1981 Darnyi Tamás SC
2111 7 Hudetz-Németh Fruzsina 1986 Swim Life
2111 7 Horváth Sándorné 1936 Csongrád
2111 7 Horváth Győzőné 1941 Szabadúszó
2111 7 Horpácsy Eszter 1975 II. kerületi SportSZS Nkft.
2111 7 Holndonner Peter 1982 Miskolci Vízművek Sport Club
2111 7 Heverdle Tamás 1954 Egri Szenior
2111 7 Herpay Gábor 1972 Nyírsenior '97 SE
2111 7 Haragos Zoltán 1980 Budapesti Delfinek
2111 7 Hankószky László 1962 Air-Aqua Búvárklub
2111 7 Halász Noémi 1994 Száz Halom Városi ÚKE
2111 7 Gundl József ifj. 1968 Szentes
2111 7 Gonzalez Sandra 1984 Sprint Fortuna SC
2111 7 Gerő Tamás 1978 Budapesti delfinek
2111 7 Gergely Lászlóné 1932 Borsod
2111 7 Gelsei-Jaczkó Csilla 1980 Debreceni Szenior Úszó Klub
2111 7 Gedeon Sándor 1927 Borsod
2111 7 Gajdos László Dr. 1938 Nyírszenior
2111 7 Fogarasi Károly 1976 Tatabánya Vizmű SE
2111 7 Ezer Andrea 1987 Debreceni Szenior Úszó Klub
2111 7 Erdősiné Varju Katalin 1969 Zabolátlan hossz. Gy
2111 7 Domonkos Attila 1967 Győri Zabolátlan SE
2111 7 Domokos Ádám 1986 Gyula Regele K.Úk.
2111 7 Delia Monika 1967 Újpesti Torna Egylet
2111 7 Debreceni Elza 1929 Borsod
2111 7 Damsits Krisztián 1974 Alba Senior SE
2111 7 Csókay Miklós 1966 Hód Úszó SE
2111 7 Csukás Lajos Dr. 1943 Gyulai Dr.Regele K
2111 7 Csende László 1964 Hód-Triatlon és Öttusa SE
2111 7 Cseke Bernadett 1980 Iron Aquatics
2111 7 Cseh Gabriella 1973 Air Aqua Búvárklub
2111 7 Csaba Péter 1974 Budapesti Senior ÚC
2111 7 Börcsök Pál 1965 Békés
2111 7 Bíró Dániel 1977 Szentesi Delfin ESC
2111 7 Béres Csaba 1963 HSÚVC
2111 7 Bényei Magdolna Dr. 1938 Szolnok
2111 7 Bányai Miklós 1948 Budapesti Senior
2111 7 Buócz Tamas 1984 Miskolci V.S.C
2111 7 Bunkoczi Attila 1956 Air-Aqua Búvárklub
2111 7 Buda János 1927 Borsod
2111 7 Bognár Rita 1975 BÁCSVÍZ
2111 7 Bogda Balázs 1982 Budafóka XXII.
2111 7 Berényi Áron 1975 Újbuda Szenior
2111 7 Berta Izabella Dr. 1959 Csongrád
2111 7 Bende István 1981 Békéscsabai Senior
2111 7 Bencze Istvánné 1940 Pest
2111 7 Barta László Dr. 1936 Csongrád
2111 7 Bana Richárd dr. 1991 Agria Eger
2111 7 Balogh Géza 1971 Debreceni Szenior Úszó Klub
2111 7 Balogh Gyula 1936 Pest
2111 7 Aczél Ferenc 1935 HSÚVC
2258 6 Zsida Enikő 1970 Százhalombatta
2258 6 Zsarnóczy Istvánné 1963 Békés
2258 6 Zsarnóczay Helga Dr. 1988 Gyula Regele K. ÚK
2258 6 Zsarnóczay Gyula 1955 Békés
2258 6 Zimonyi Ildikó Dr. 1974 Debreceni Szenior
2258 6 Zacsovics Szilvia 1975 Budapesti Delfinek
2258 6 Wilhelm Viktor Dr. 1975 SAS
2258 6 Vízkeleti Péter 1993 Hód-Triatlon és Öttusa SE
2258 6 Vígh Márta 1959 SAS
2258 6 Várkonyi Ágnes 1979 Szeged
2258 6 Vágott István 1925 Szolnok
2258 6 Vinnai Otília 1973 Nyír-Senior 97
2258 6 Vincze Krisztina 1991 Hódmezővásárhelyi SUVC
2258 6 Vidovics László 1964 Szentesi Delfin
2258 6 Varsi Anikó 1969 Hajdúszoboszló
2258 6 Varjasné dr.Kovács Edit 1951 Budapesti Szenior
2258 6 Varga Zsuzsanna 1976 Egyéni
2258 6 Varga Tamás 1952 Tatabánya Vízmű Sport
2258 6 Vajdics András 1957 Ercsi Sportcsarnok
2258 6 Vados Bence 1989 Bohóchal Egyesület
2258 6 Tóth Péter 1950 Heves
2258 6 Tószegi Márton 1979 Budapesti Delfinek
2258 6 Traum Zoltán 1957 Első Érdi Ú. E.
2258 6 Tompai Gábor 1982 Bajai Spartacus
2258 6 Tomola Györgyi 1992 Berettyó Cápák SE
2258 6 Terebesi Zsolt 1976 Debreceni Szenior
2258 6 Taferner Béla 1965 Budapesti Senior
2258 6 Süli Ákos 1999 Hód-Triatlon és Öttusa
2258 6 Sávoly Lajos 1998 Spirit SC
2258 6 Szűcsné Galánfi Villő Anna 1974 Dunakanyar Sportegyesület
2258 6 Szűcs Henrietta 1979 Bohóchal
2258 6 Szokolay Balázs 1965 Tótkomlósi Rozmár Szenior
2258 6 Szilágyiné Juhász Judit 1975 Egri Senior Úszó-Klub
2258 6 Szalatnyay Örsi 1983 Egyéni induló
2258 6 Szabó Viktor 1982 Egyesületen kívül
2258 6 Szabó Márta 1954 Debreceni Szenior Úszó
2258 6 Szabó Kinga 1991 Swim Life SE
2258 6 Szabó Judit 1958 Budapesti Delfinek
2258 6 Szabó Jenő 1965 Békés
2258 6 Szabó Csaba 1962 Kiskun- Vízi és Szabadidő SE
2258 6 Somlyai Miklós 1968 Budapesti Delfinek
2258 6 Sipos László Péter Dr. 1952 Pénzügyőr SE
2258 6 Schéda Alexandra 1986 HSÚVC
2258 6 Sass Barna Attila dr. 1956 Eger Városi ÚK
2258 6 Salamon Gabriella 1965 Békéscsaba Senior
2258 6 Rókus Ákos 1987 HSÚVC
2258 6 Rideg Mihály 1944 Békéscsabai Szenior
2258 6 Ralbovszki István 1964 Budapesti Delfinek
2258 6 Pozsonyi Ágnes 1946 Budapest
2258 6 Pongor András 1982 Debreceni Szenior
2258 6 Polgári Györgyi 1971 Kaposvári Aréna
2258 6 Pogány László 1957 Hód-Triatlon és Öttusa SE
2258 6 Pfleing László 1928 Pécsi TÁSI
2258 6 Petényi Endre 1948 BVSC
2258 6 Pethő Károly 1961 Nyírsenior '97
2258 6 Perini Andrea 1979 Debreceni Szenior Úszó Klub
2258 6 Pausz Tamás 1994 Győri Zabolátlanok
2258 6 Paulik Tibor 1969 Muréna Szeged
2258 6 Pataki Sándor 1953 Deszk
2258 6 Oláh Judit 1956 NICS-HSÚVC
2258 6 Németh Istvánné 1949 Pest
2258 6 Novák Gyula 1965 Debreceni Szenior Úszó
2258 6 Nemes Zoltán 1967 Békés
2258 6 Naszvadi Miklós 1951 Csongrád
2258 6 Nagymihály László 1963 Dunakanyar
2258 6 Nagy Hajnalka 1977 Debreceni Szenior Úszó Klub
2258 6 Nagy András 1927 Szolnok
2258 6 Módla Sándor 1917 Szolnok
2258 6 Máthé Dániel 1993 Kiskun-vízi SZSE
2258 6 Mártonfalvi Miklósné 1956 Air-Aqua Búvárklub
2258 6 Márta Melinda 1983 Budapesti Delfinek
2258 6 Munkácsi Linda 1985 Százhalom Városi Úszó Klub
2258 6 Mozga Imre 1983 Nyírsenior 97'
2258 6 Menyhárd Máté 1991 Kis Tri Balatonman
2258 6 Maxi Tamás 1984 Vidám Vidrakölykök
2258 6 Mauks Levente 1975 Debreceni Szenior Úszó Klub
2258 6 Maria Fernanda Armenta Gaston 1993 Törökbálinti Senior Úszó Club
2258 6 Makai Mónika 1982 Budapesti Delfinek
2258 6 Major Zoltán 1959 Stílus Kőbánya Ú.Isk
2258 6 Lénárd János 1937 Debreceni Szenior Úszó Klub
2258 6 Lázár Jánosné 1936 Heves
2258 6 Litvák Ágnes 1962 Debreceni Szenior Úszó Klub
2258 6 Köteles Zsuzsa 1979 Magyar szervátült.
2258 6 Körffy Kornél 1936 Csongrád
2258 6 Kádár Miklós 1979 Tempero SC
2258 6 Kádár György 1940 Szolnok
2258 6 Kulcsár Tamás 1939 Bp.
2258 6 Kuczora Ferenc 1938 Szolnok
2258 6 Kriskovics Géza 1926 Borsod
2258 6 Kozmér Márta 1960 Tótkomlósi Úszó Egyesül
2258 6 Kovács Lajos 1934 Borsod
2258 6 Kovács Iván 1998 Győri Zabolátlan Sportegyesület
2258 6 Kormos István 1958 Budapesti senior
2258 6 Koczka Kálmánné 1938 Pest
2258 6 Kocsár László 1962 Debreceni senior
2258 6 Kocsis József 1967 Békés
2258 6 Kocsis Ibolya 1970 Csongrád
2258 6 Kiss Sándor 1974 Csongrádi Senior
2258 6 Kiss Andor 1977 Egyéni
2258 6 Király Eszter 1975 Újbuda Senior
2258 6 Kertes Gyula 1978 Csongrádi Senior
2258 6 Kardos Péter Dr. 1975 Budapesti Delfinek
2258 6 Karaba György 1968 Békéscsabai Senior
2258 6 Kanizsa Tivadar 1933 Szolnok
2258 6 Kalmár László 1997 NICS-Hódmezővásárhelyi SÚVC
2258 6 Józsa Mihályné 1964 Egri Senior
2258 6 Jánosi István 1935 Pest
2258 6 Jakabos Ildikó 1971 Tatabányai Vízmű SE
2258 6 Irányi Dezső 1914 Békés
2258 6 Imri Erzsébet 1975 Miskolci VSC
2258 6 Huszár Pálné 1950 Csongrád
2258 6 Horváth Zita 1945 Pécs-Baranyai Sz. Ú.
2258 6 Horváth Tímea 1970 Egyéni
2258 6 Horváth Ottó 1947 Bácsvíz KVSC
2258 6 Horváth Gábor 1995 BEAC
2258 6 Horváth Elemér 1931 Szolnok
2258 6 Horonyi Petra 1984 Debreceni Szenior Úszó
2258 6 Havassy Istvánné 1939 Gyula Regele Szenior
2258 6 Hansági Zsuzsanna 1960 Tatabányai vízmű
2258 6 Hajnal Lajos 1969 Nyírsenior
2258 6 Gönczfalvi Balázs 1996 Győri Zabolátlan
2258 6 Gömöryné Mészely Zsuzsa 1955 Egyesületen kívül
2258 6 Gólya Róbert 1978 Egri Senior
2258 6 Gábos Vanda 1995 Győri Zabolátlan Sportegyesület
2258 6 Gyenge Attila Csaba 1974 Magic Boys
2258 6 Gullay Mihályné 1925 Csongrád
2258 6 Gubics Máté 1995 Győri Zabolátlan Sportegyesület
2258 6 Gombás Béláné 1931 Baranya
2258 6 Gary Hansen 1960 Törökbálinti Senior
2258 6 Füzesi Zsolt 1964 Dr. Regele Károly Szenior Úszóklub
2258 6 Fórizs Tamás 1964 Air Aqua Búvárklub
2258 6 Fricska Nagy János 1952 Kkfélegyháza
2258 6 Flekács Sarolta 1929 Borsod
2258 6 Finta Béla 1947 Debreceni Szenior Úszó
2258 6 Filep Ernő Csaba 1958 Debreceni Senior
2258 6 Fajó Csilla 1966 Békés
2258 6 Erdődi Ákos 1971 Győri Zabolátlanok
2258 6 Eperjesi Emese 1959 Hajdú
2258 6 Engel Dénes 1951 Békéscsaba
2258 6 Dévald Péterné 1939 Debreceni Szenior
2258 6 Décsi János 1933 Pest
2258 6 Dávid Tünde 1976 Hódmezővásárhelyi Szeni
2258 6 Dunayné Limbek Andrea 1965 Debreceni Szenior Úszó Klub
2258 6 Dongó László 1942 Szentes
2258 6 Domboróczki Rita 1978 Egri Senior ÚK
2258 6 Dohányosné Keszeli Beáta 1970 Tótkomlósi Úszó Egyesület
2258 6 Dittrich Róbert 1979 HSÚVC
2258 6 Diriczi László 1965 Nyírsenior 97 SE
2258 6 Csortos Orsolya 1988 Magyar Nemzeti Bank Sportköre
2258 6 Cserjés László 1954 Újpesti Delfinek SE
2258 6 Bíró István 1923 Szolnok
2258 6 Bíró Ildikó Dr. 1940 Szolnok
2258 6 Báthori Veronika 1957 Soproni SC
2258 6 Bálint Miklós 1983 Budapesti Delfinek
2258 6 Bujtor Dávid 1990 Budapesti Honvéd SE
2258 6 Buda Jánosné 1927 Borsod
2258 6 Borbély Adrienn 1978 Kiskunfélegyháza
2258 6 Bokrétás András 1929 Baranya
2258 6 Bogáti Botond 1970 Budaörs
2258 6 Bartschné Dalmády Éva 1961 Szeged
2258 6 Baranyi Csaba 1975 Miskolci Vízművek SC
2258 6 Balogi Erika 1962 Egri lehetőség SE
2258 6 Balogh Tibor dr. 1949 Egyéni induló Bp.
2258 6 Bakró Ildikó 1967 Iron
2258 6 Apter Károlyné 1938 Szolnok
2258 6 Apjok Ferencné 1965 NICS-HSUVC
2424 5 Ötvös Éva 1973 Hajdú
2424 5 Ölyüs Viktor 1982 Bohóchal Úszó és Szi
2424 5 Ács László 1960 Tótkomlósi Úszó Egyesül
2424 5 Zábó Gyula 1942 Pest
2424 5 Zubor Attila 1975 BHSE
2424 5 Zsingorné Karasz Ilona 1966 Tótkomlósi Úszó Egyesület
2424 5 Zleovszki Aliz 1983 Békéscsabai Senior
2424 5 Zahorán Tibor 1937 Békés
2424 5 Vörös Benjámin 1993 Hód-Triatlon és Öttusa SE
2424 5 Vér Imre 1940 Pest
2424 5 Várallyay Iván 1937 Gyöngyös
2424 5 Vántóczki Gergely 1999 Budafóka XXII. SE
2424 5 Vági András 1948 Orosháza
2424 5 Virág Zoltán 1979 Szolnok
2424 5 Virovecz Richárd 1988 Dombóvári Senior Úszók
2424 5 Veér Sára Eszter dr. 1997 Iron Swim
2424 5 Vermes Vilmosné Dr. 1926 Békés
2424 5 Varga Krisztina 1967 Újpesti Delfinek
2424 5 Varga Imre 1933 Csongrád
2424 5 Urszán Dávid 1976 Debreceni Szenior Ú.K
2424 5 Udvari György 1968 Szentes
2424 5 Torday Zsigmond Dr. 1932 Szolnok
2424 5 Toldy Zsuzsanna 1969 Air-Aqua Búvárklub
2424 5 Toldy Márta 1952 Bp.
2424 5 Tarta Eleonora 1961 Szentesi Delfin SE
2424 5 Tamás Botond 1979 Budapesti delfinek
2424 5 Tacsi Róbert 1974 Debreceni Szenior Úszó Klub
2424 5 Süvegei Gyula Dr. 1937 Pest
2424 5 Sárközi István 1929 Békés
2424 5 Szűcs Gyula Dr. 1960 Egyesületen kívül
2424 5 Szőcs József Dr. 1960 Győri Zabolátlan SE
2424 5 Szőcs Jolán 1977 Budapesti Delfinek
2424 5 Székely Mária 1963 Egyéni
2424 5 Szutor Enikő 1959 Bácsvíz KVSC Kmét
2424 5 Szremko Krisztina 1972 Szentes
2424 5 Szokol Gabriella dr. 1960 Hód-Triatlon és Öttusa SE
2424 5 Szilágyi Ádám 1986 Egyéni induló
2424 5 Szieber Ákos 1984 KisTri Team
2424 5 Szeles Imre Szilárd 1958 Algyői Úszók Egyesülete
2424 5 Szatmári Róbert 1969 Debreceni Szenior Úszó Klub
2424 5 Szalay Judit 1976 FTC Szenior
2424 5 Szabó Éva 1978 Szentesi Delfin
2424 5 Szabó Beatrix 1966 Kaposvári Aréna SÚK
2424 5 Surinya Erika 1971 NICS HSÚVC
2424 5 Sprőber Soma 1995 Győri Zabolátlan Sportegyesület
2424 5 Soós Jenő 1941 Budapesti Senior ÚC
2424 5 Soós Elek 1970 Százhalombatta
2424 5 Somogyiné Bondor Erzsébet 1953 Győr
2424 5 Skorán Péter 1966 Air-Aqua Búvárklub
2424 5 Simonyi Attila 1968 Pest
2424 5 Seenger Pál 1939 Újbuda senior
2424 5 Sebestyén Máté 1965 Gyula
2424 5 Sebestyén Eszter 1981 PSN ZRT Pécs
2424 5 Sallai Krisztina 1992 Hódmezővásárhelyi Sz
2424 5 Répássy Éva 1960 Egyéni Budapest
2424 5 Rácz Kálmán 1981 Debreceni Szenior
2424 5 Rentka Ádám 1991 Debreceni Szenior Ús
2424 5 Regályné Zarnóczay Klára 1960 Szabadúszó
2424 5 Rakovits Béla 1971 Nyírsenior '97 ÚE
2424 5 Radics Ákos 1976 Helvécia
2424 5 Racskó Ádám 1977 Tótkomlósi Úszó Egyesület
2424 5 Pálinkás Balázs 1987 Budapesti Delfinek
2424 5 Puskó Csaba 1987 Makói ÚK SE
2424 5 Pozsonyi Péter 1991 Iron Aquatics
2424 5 Potos Norbert 1983 Pécsi Sport Nonprofit Zrt
2424 5 Pomázi Zoltán 1970 Nyírsenior 97 SE
2424 5 Poljak Lászlóné 1971 Tótkomlósi Úszó Egyesület
2424 5 Platonov Miklós 1970 Debreceni Szenior ÚK
2424 5 Petró Attila 1976 Delfin Sportegyesület
2424 5 Pella Tamás 1939 Borsod
2424 5 Pataki Csaba 1967 Szentes
2424 5 Papp István 1983 Gyulai Dr.Regele K
2424 5 Pannonhalmi Miklós 1975 Győri Zabolátlan Sportegyesület
2424 5 Palicz Anita 1968 Debrecen
2424 5 Ozsgyán Béla 1938 Békés
2424 5 Németi Zsolt 1974 Berettyó Cápák SE
2424 5 Németh Gabriella 1962 Újpesti Delfinek
2424 5 Nagy Richárd 1979 SAS
2424 5 Nagy Pál Miklós 1976 Békéscsabai senior
2424 5 Nagy Márk 1991 Arena Szenior Úszóklub
2424 5 Nagy József 1955 Pénzügyőr SE
2424 5 Nagy Bernadett 1976 V8-DSE Szentendre
2424 5 Münnich János dr. 1954 Törökbálinti Senior
2424 5 Mártonffy Tamásné 1945 Pest
2424 5 Márta László 1978 Kistarcsai VSRC
2424 5 Muszka zsombor 1997 Dr.Regele Károly Gyula
2424 5 Munkácsi Zsolt 1971 Csongrád
2424 5 Mravik Mária 1954 Szarvas SZUSE
2424 5 Molnár Sándor 1946 TTF Nyíltvízi Úszók
2424 5 Molnár László 1993 Szegedi Úszó Egylet
2424 5 Molnár János 1975 Szeged Szenior
2424 5 Molnár István 1958 Debreceni Szenior Úszó
2424 5 Mikulán János 1956 Hajdú
2424 5 Mike András 1969 Air-Aqua Búvárklub
2424 5 Mezei Gábor 1960 Nyírsenior
2424 5 Melkuhn Tibor 1965 Csongrád
2424 5 Marik László 1946 Békéscsaba
2424 5 Marczis Dávid 1991 Eger Városi ÚK
2424 5 Magyar Péterné 1969 Budapesti Senior
2424 5 Maczelka László 1956 Szentes
2424 5 Mack Tamás Andor 1985 Vidám Vidrakölykök SE
2424 5 Lóczi Csaba 1969 Tótkomlósi Rozmárok
2424 5 Lénárt Szilvia 1970 Szentes
2424 5 Lovas Róbert 1975 Pécsi Vörös Meteor Sportkör
2424 5 Losonczi Éva 1959 Debrecen
2424 5 Lendvai Beáta 1986 Békéscsabai Senior
2424 5 Lajos József Zsolt 1981 Csongrádi Senior
2424 5 Kővári Luca 1984 Spirit SC
2424 5 Kósa Gábor 1973 Gyula Regele K.Úk.
2424 5 Káray Péter 1974 Sprint Fortuna SE
2424 5 Kámvásné Glaser Boglárka 1981 Érdi Vízisport
2424 5 Kádár Lajos 1976 Veszprém
2424 5 Kádár József 1952 Csongrád
2424 5 Kurucz Anikó 1989 Szentesi Delfin ESC
2424 5 Krkos Zoltán 1991 Swim Life SE
2424 5 Kozák Jánosné 1935 Szolnok
2424 5 Kovács Timea 1974 Szeged
2424 5 Kovács Szilvia 1972 Győri Zabolátlanok
2424 5 Kovács Rita 1970 Nyírsenior 97'
2424 5 Kovács Miklós 1965 Első Érdi ÚE
2424 5 Koncsár Piroska dr. 1994 Száz Halom Városi ÚKE
2424 5 Kmetykó Róbert 1965 Csongrád
2424 5 Kmetovits János 1958 Szolnok
2424 5 Klis Krisztián 1993 Budapesti Honvéd SE
2424 5 Kiss László 1955 Csongrád
2424 5 Kiss Ilona 1938 Csongrád
2424 5 Kis István 1943 Egyéni / Individual
2424 5 Kertész Ferenc 1963 Gyulai Senior
2424 5 Keresztes József 1955 Békéscsabai Senior ÚE
2424 5 Kassitzky Attila 1978 Budapesti Delfinek
2424 5 Kassai Péter Dr. 1960 Békés
2424 5 Karácsonyi Emese 1976 Debreceni Szenior Úszó Klub
2424 5 Karsai Zsolt 1977 Nyír-senior 97'
2424 5 Kancsóné T H Judit Dr. 1967 Tótkomlósi Rozmárok
2424 5 Kampós Bence 1979 YBL Senior
2424 5 Kamarásné B. Katalin 1945 Pécs
2424 5 Kalmár Zsolt 1954 Újbuda
2424 5 Járfás Szilvia 1976 Kaposvári Aréna
2424 5 Jámbor Zoltán 1967 Gyulai Senior
2424 5 Juharos Gábor 1964 Nyíregyházi Fókák SE
2424 5 Jergel Gizella 1929 Borsod
2424 5 Jason Colvell 1976 Vasas SC
2424 5 Jancsó Gézáné Dr. 1942 Pest
2424 5 Imre Gergely 1980 Egyesületen kívüli
2424 5 Imre Andrea 1971 Nyírszenior
2424 5 Horváth László 1930 Csongrád
2424 5 Horváth Ildikó 1968 Budapesti Senior
2424 5 Horthyné Máté Annamária 1970 II. kerületi SSz Nkft.
2424 5 Halterné Nádor Zsuzsanna 1927 Bp.
2424 5 Halmai Blanka 1999 Törökbálinti Senior ÚK
2424 5 Gál Zoltán 1972 BÁCSVÍZ-KVSC
2424 5 Gál Sándor 1948 BÁCSVÍZ-KVSC
2424 5 Gál Péter 1975 Kiskun- Vízi és Szabadidő SE
2424 5 Gyertyás Péter 1978 Kaposvári AC
2424 5 Gyenes Endre 1922 Csongrád
2424 5 Gráf Edina 1971 Stilus SE
2424 5 Garamvári Judit 1971 Újbuda
2424 5 Follert István 1967 Nyírsenior '97 ÚE
2424 5 Fodor Istvánné 1948 Hód-Triatlon és Öttusa
2424 5 Fejérváry-Gaál Balázs Zoltán 1978 Érdi vízisport
2424 5 Farkas Péter 1989 Szekszárdi Sportközpont
2424 5 Farkas Andrea 1964 SAS
2424 5 Domány László 1944 Heves
2424 5 Domokos Lajos 1951 Debreceni Szenior ÚK
2424 5 Czele Tamás 1978 BVSC
2424 5 Csurgai Erika 1970 Csongrád
2424 5 Csordás István 1932 Pest
2424 5 Csorba Lászlóné 1923 Szolnok
2424 5 Csorba István 1989 Egyéni induló
2424 5 Csonth Tamás 1960 Budapesti Delfinek
2424 5 Csizmadia György 1930 Pest
2424 5 Csendes György 1929 Pest
2424 5 Csath Ágnes 1987 Bohóchal Egyesület
2424 5 Bús Ágnes dr. 1943 Újbuda
2424 5 Böszörményi Zoltán 1953 Csongrádi Senior
2424 5 Bálega Ferenc 1986 Ind/egyéni
2424 5 Bunda Máté 1984 Swim Life SE
2424 5 Buj János 1969 Gyula Senior
2424 5 Buda Sándor dr. 1978 Törökbálinti Senior ÚC
2424 5 Bozsó István 1923 Szolnok
2424 5 Boskó Regina 1968 Békés
2424 5 Birkás László 1972 Szombathelyi VízműSC
2424 5 Bhömis Bea 1970 Újpesti Delfinek
2424 5 Beséné Kormány Aranka 1973 Hód-Triatlon és Öttusa SE
2424 5 Becsei Béla 1947 HSÚVC
2424 5 Bartha István 1967 Nyírsenior 97
2424 5 Baranyi Aranka 1954 Hódmezővásárhelyi Sz
2424 5 Banai Edit 1953 Pest
2424 5 Balogh Lajos 1948 Nyírsenior 97 SE
2424 5 Auth Boglárka 1946 Budapesti Senior
2424 5 Admiani István 1940 Szolnok
2424 5 Aczél Ferencné 1955 HSÚVC
2616 4 Ötvös József 1956 Csongrádi Senior
2616 4 Zsitnyányi-Cserny Klári 1974 Budapesti Honvéd SE
2616 4 Zsilinszki Tibor 1977 Békéscsabai Senior
2616 4 Zsilinszki János 1932 Békés
2616 4 Zsebik László 1916 Szolnok
2616 4 Zombori Katalin 1967 Újpesti Delfinek
2616 4 Zimmermann Dóra 1981 Győri Zabolátlan SE
2616 4 Zima Anikó dr. 1971 BÁCSVÍZ-KVSC
2616 4 Zeleneev Artem 1979 Budapesti Delfinek
2616 4 Zahorán Kálmánné 1947 Békéscsaba Senior
2616 4 Végh Viktória 1976 Colas Hungary
2616 4 Végh József 1974 Kecskemét
2616 4 Végh Judit 1976 Szentesi Delfin ESC
2616 4 Végh Ildikó dr. 1959 Debreceni Szenior Úszó Klub
2616 4 Ványa Ferenc 1964 HSÚVC
2616 4 Vándor Krisztina 1971 Kistelek egyéni
2616 4 Vágott Istvánné 1930 Szolnok
2616 4 Virágos Lajosné 1940 Szolnok
2616 4 Virágos Lajos 1932 Szolnok
2616 4 Vida Csaba 1970 Kaposvári Aréna
2616 4 Verebéli István 1978 BÁCSVÍZ-KVSC
2616 4 Varnyú László 1950 Baja
2616 4 Varjasi Erika 1967 Air Aqua Búvárklub
2616 4 Varga Éva 1939 Szentes
2616 4 Varga Tibor 1952 Csongrádi Senior
2616 4 Varga János 1964 Békéscsabai Senior
2616 4 Varga Ildikó 1963 Tótkomlósi Úszó Egyesület
2616 4 Vajdics József 1931 Ercsi Sportcsarnok
2616 4 Ugrin Ernő 1932 Szolnok
2616 4 Tüske Csaba 1967 BVSC Senior
2616 4 Török Mariann 1968 Gyulai Senior
2616 4 Török István Dr. 1935 HSÚVC
2616 4 Töröcsik Ignácné 1923 Szolnok
2616 4 Tóth Tibor 1974 NICS-HSUVC
2616 4 Tóth László 1937 Borsod
2616 4 Tóth Kálmán dr. 1967 Debreceni Szenior Úszó Klub
2616 4 Tóth Gábor 1940 Pest
2616 4 Tóth Erzsébet 1950 Eger
2616 4 Tóth Balázs 1992 Debreceni Szenior Úszó
2616 4 Tracsek Ferenc 1972 Debreceni Szenior Úszó Klub
2616 4 Torkos Csaba 1970 Csongrád
2616 4 Tenki Attila 1969 Debreceni Szenior Úszó
2616 4 Tarczali Szilárd 1974 Air-Aqua Búvárklub
2616 4 Tamás József 1966 SAS
2616 4 Talmácsi Nikoletta 1992 Szentesi Delfin ESC
2616 4 Takács Rózsa 1960 Békés
2616 4 Takács Krisztián 1975 Tótkomlósi Úszó Egyesület
2616 4 Sütő Stella 1977 Debreceni Szenior Ú.K
2616 4 Szénási Gyula 1921 Borsod
2616 4 Székely Máté 1976 Debreceni Szenior Úszó Klub
2616 4 Szécsi Tibor 1975 Hód-Triatlon és Öttusa SE
2616 4 Szuszekár János 1968 Tótkomlósi Úszó Egyesület
2616 4 Sztanek Ferenc 1921 Szolnok
2616 4 Szoó Kálmán György 1952 Parafa Úszó Klub Gyöngyös
2616 4 Szokoly Eszter 1982 Váci Vízmű SE
2616 4 Sziva Péter 1952 Szentes
2616 4 Szilvássy Orsolya 1969 Szarvasi Szenior ÚVE
2616 4 Szigeti Lajos Dr. 1932 Baranya
2616 4 Szetmár István 1964 Várpalota Hobbi
2616 4 Szentes Józsefné 1959 Pécs-Baranyai Szenior ÚVK
2616 4 Szeiler Tamás 1969 Százhalombatta
2616 4 Szebényi András 1976 Mint a Hal
2616 4 Szalai János 1933 Pest
2616 4 Szakali Katalin 1962 Hajdú
2616 4 Szabó Éva 1987 Mezőtúri Szenior
2616 4 Szabó Árpád 1979 Darnyi Tamás Sport Club
2616 4 Szabó Zoltán 1945 Makói SVSE
2616 4 Szabó Rita 1977 Hullám 91
2616 4 Szabó Jenő 1965 Békés
2616 4 Szabó Gábor 1982 Budapest
2616 4 Stenszky Csaba 1943 Makói SVSE
2616 4 Stefcsik Gábor 1975 Szenior Alba SE
2616 4 Simonné Kiss Mária 1954 Győr
2616 4 Simon Viktor 1971 Ferencvárosi TC
2616 4 Siebig Mária 1953 Csongrád
2616 4 Sidó Béláné 1934 Szolnok
2616 4 Schwéger Norbert 1980 Százhalombatta
2616 4 Savanya Norbert Dr. 1976 SZEDER SE
2616 4 Sarok Péter 1974 SAS
2616 4 Sallai Bea 1976 Integra AgriaSE Eger
2616 4 Rév Ádám 1982 Rév és Tsai SC.
2616 4 Ruzsás Dávid 1987 Debreceni Szenior Úszó Klub
2616 4 Rutai Gergely 1916 Csongrád
2616 4 Román Sándor dr. 1953 Rotary Eger
2616 4 Reviczky Gyula 1944 Pest
2616 4 Reininger László 1942 Tempero SC
2616 4 Rajszki László 1965 Egyéni
2616 4 Pólya Sándor 1985 Szentesi Delfin ESC
2616 4 Póka László Dr. 1941 Borsod
2616 4 Póda Krisztina 1980 Békéscsaba Senior
2616 4 Póczik Kálmán 1947 Győri Zabolátlan Sporte
2616 4 Péter Istvánné 1934 Szolnok
2616 4 Pécsi Mónika 1970 Győri Zabolátlan Sportegyesület
2616 4 Pánczél József 1951 Magyar SzSz
2616 4 Pálinkás László 1959 Pest
2616 4 Pálinkás András 1972 Békéscsabai Szenior
2616 4 Pál Gyuláné 1939 Szolnok
2616 4 Putorek Zita Dr. 1967 Lubicka Sport Club
2616 4 Prágainé Szauter Ildikó 1943 Szeged MMS
2616 4 Preisz Gyula 1958 BVSC Szenior
2616 4 Plankó Mihály 1920 Pest
2616 4 Pethőné Csernus Beatrix 1971 Nyírsenior
2616 4 Paulik Katalin 1985 Egyéni
2616 4 Papp Viktória 1980 Mint a Hal
2616 4 Papp Márta 1956 Pest
2616 4 Papp Jenő Dr. 1950 Békés
2616 4 Pap Csongor 1986 Budapesti Delfinek
2616 4 Palotai Bálint 1979 Darnyi Tamás Sport Club
2616 4 Németh Ágnes 1948 Bp.Sen.
2616 4 Novákné Kádas Edit 1965 Debreceni Szenior Úszó
2616 4 Nagyvári Zoltán 1961 Csongrád
2616 4 Nagy Zsuzsanna Klára 1984 Érdi Vízisport
2616 4 Nagy Sándor Dr. 1940 Egyéni
2616 4 Nagy Sándor 1944 Tempero
2616 4 Nagy József 1964 Csongrádi Tűzoltó SE
2616 4 Nagy Izabella 1959 Újpesti Delfinek
2616 4 Nagy Gábor 1989 Budapesti Delfinek
2616 4 Nagy Csabáné 1966 SAS
2616 4 Nagy Attila 1972 Egyesületen kívüli
2616 4 Mészáros Beáta 1979 NICS-HSÚVC
2616 4 Mátyás Gábor 1989 Szeged Muréna
2616 4 Márta Andrea Dóra 1980 Egyéni Kecskemét
2616 4 Molnár Lajos 1922 Gyula
2616 4 Molnár Dávid 1983 Egyéni
2616 4 Modori Péter 1988 Egyéni Induló
2616 4 Mocsonoky Tamás 1964 Budapesti Delfinek
2616 4 Mizsák Emília 1962 Nyír Szenior
2616 4 Misi László 1975 Egri Szenior
2616 4 Mintál Tibor Dr. 1973 PEAC
2616 4 Mihucz Márton János 1995 Berettyó Cápák SE
2616 4 Menyhárt Attila Zsolt 1989 Szentesi Delfin ESC
2616 4 Meleghegyi Balázs Dr. 1974 Debreceni Senior
2616 4 Mehring István Dr. 1973 Egyéni induló
2616 4 Megyesi Orsolya 1995 OSC
2616 4 Megyeházi Jánosné 1928 Tempero SC
2616 4 Martinkovics Mária 1952 Egri Senior
2616 4 Makatics Péter 1987 Kaposvári Úszó SE
2616 4 Mahfoud Socrates 1994 Debreceni Szenior Úszó Klub
2616 4 Lukácsné Imri Katalin 1979 Miskolci V.S.C
2616 4 Lotter Steffen 1989 Győri Zabolátlanok
2616 4 Lombosi Melinda Dr. 1978 Egyéni induló
2616 4 Levendovics László 1984 Hód-Triatlon és Öttusa
2616 4 Leveles Andrea 1957 Debreceni Szenior UK
2616 4 Legezáné Arany Éva 1956 Mezőtúri Szeniorok
2616 4 Laurencsik Géza 1979 Eger Városi Úszóklub
2616 4 Kürti Szabó Zoltán 1967 Szentesi Delfin ESC
2616 4 Kövérné F. Anikó 1950 Nosztalgia Vízilabda
2616 4 Kövessi József 1917 Borsod
2616 4 Körtvélyfáy Barna 1938 Szabolcs
2616 4 Könczöl Gyula 1953 Újpesti Delfinek
2616 4 Kéri István 1947 Csongrád
2616 4 Kákonyi Zoltán 1978 Spartak Szabadka
2616 4 Kozma János 1974 Kiskun- Vízi és Szabadidő SE
2616 4 Kovács Sándor 1972 Stílus Kőbánya Ú.Isk
2616 4 Kovács Nikolett 1985 OSC
2616 4 Kovács Katalin 1955 HSÚVC
2616 4 Kovács Gábor 1969 Egyesületen kívüli
2616 4 Kovács Dávid 1972 Gyula Dr. Regele K. ÚK
2616 4 Korom Ferenc 1954 Csongrád
2616 4 Kormány Mária 1976 Debreceni Szenior Úszó Klub
2616 4 Korim Pál 1971 Békéscsabai Senior
2616 4 Komáromi László 1954 Tótkomlósi Úszó Egyesület
2616 4 Kiss Éva 1954 Arató Diszkó
2616 4 Kiss Ádám 1996 Siketek Sport Klubja
2616 4 Kiss Tamásné 1970 Gyula
2616 4 Kiss Róbert 1978 II. kerületi SSZ Nkft.
2616 4 Kiss András 1933 Pest
2616 4 Király Judit 1975 HSÚVC
2616 4 Kerényi Zsófia 1977 Debreceni senior
2616 4 Kertész Éva 1948 Békéscsabai Senior
2616 4 Kertész Erzsébet 1955 Vidám Vidrakölykök SE
2616 4 Keresztes-Nagy Katalin 1987 Hód-Triatlon és Öttusa SE
2616 4 Kenyeres Kálmán 1970 Kecskemét
2616 4 Kendi Péter 1995 Hód-Triatlon és Öttusa SE
2616 4 Kendi Csaba Kund 1998 Hód-Triatlon és Öttusa SE
2616 4 Kelemen István 1953 Pest
2616 4 Katatics Béla 1944 Pest
2616 4 Karsai Gábor 1977 Nyírszenior
2616 4 Karczag Tamás 1961 Eger Senior
2616 4 Kanizsa Gabriella dr. 1994 Érdi Vízisport
2616 4 Kanderné Németh Györgyi 1965 Makó
2616 4 Jullich László 1978 FTC
2616 4 Juhász Teréz 1958 Budapesti Delfinek
2616 4 Juhász László 1974 Kiskunfélegyházi Senior
2616 4 Juhász József 1950 HSÚVC
2616 4 Joó Tibor 1981 Szentesi Delfin Egés
2616 4 Jantyik Péter 1980 Budafóka XXII. SE
2616 4 Jancsa Attila 1977 Mezőtúri Szenior
2616 4 Ivanovné Tóth Ágnes 1961 Szentesi Delfin Egés
2616 4 Ilia János 1945 Pécs
2616 4 Hámori Judit 1978 Dunakanyar Szabadidősport
2616 4 Huff Zsuzsa 1964 Csongrád
2616 4 Hudi Zsanett 1990 Veszprémi Úszó Klub
2616 4 Hrabovszki Ákos 1963 Pest
2616 4 Horváth Szilárd 1963 Lator UVE Hatvan
2616 4 Horti Sándor 1956 Csongrádi Senior
2616 4 Hoffmann Ágnes 1969 SAS
2616 4 Hegedűs Márk 1985 Debreceni Szen.ÚK
2616 4 Hartmann István 1947 Sopron
2616 4 Halász Mihály 1952 Szentes
2616 4 Hajnal Erika 1989 Pécsi Vörös Meteor Sportkör
2616 4 Hajdú Pál 1970 Gyula
2616 4 Hajdú Enikő 1986 BÁCSVÍZ-KVSC
2616 4 Hajdú Angéla 1961 Bácskiskun
2616 4 Gálosiné Dani Sári 1938 Baranya
2616 4 Gyürkei Éva 1935 Szabadúszók
2616 4 Gyovai Gabriella 1964 Csongrád
2616 4 Gyivicsán Péter 1981 Tótkomlósi Rozmár
2616 4 Gyebnár György 1970 Békés
2616 4 Gundy Richárd 1942 Kaposvári Arena Senior VÚKE
2616 4 Gundl József 1945 Szentes
2616 4 Gulácsy Angéla 1968 Szeged
2616 4 Gulyás Zoltán Dr. 1938 Gyöngyös
2616 4 Gonda Mónika 1967 Nyírsenior '97 ÚE
2616 4 Gilicze Lajos Dr. 1925 Csongrád
2616 4 Gergely Mihály 1959 Kaposvári Aréna
2616 4 Georgievics Milutinné Dr. 1928 Szolnok
2616 4 Gelencsér Katalin 1971 II. kerületi SSZS Nkft.
2616 4 Galó Tivadarné 1930 Borsod