2023. évi váltók ranglistája 50 méteres medencére


Az alábbi táblázat 2024-re minden váltó eredményét tartalmazza

Keresés férfi gyors vegyes női gyors vegyes mix gyors vegyes
4*100 férfi vegyes váltó 120-159 korcsoport
Sorsz.Csapat IdőHelység Dátum
1. Hód-Triatlon „A” 120+ 04:28,30 Szentes 2024.01.20
Köteles Dávid (1993)-Süli Ákos (1999)-Okos Ákos (1997)-Hajdú Dániel (1987)
2. Szentesi Delfin ESC „A” 120+ 06:05,70 Szentes 2024.01.20
Sebők Tamás (1990)-Bíró Gábor (1993)-Horváth Roland (1991)-Török Imre Gábor (1988)
4*100 férfi vegyes váltó 200-239 korcsoport
Sorsz.Csapat IdőHelység Dátum
1. Kiskun Vizi SE 200+ 06:30,49 Szentes 2024.01.20
Barta Tibor (1972)-Megyesi László (1963)-Sebők János (1956)-Provits András (1974)
2. Hód-Triatlon „B” 200+ 08:03,63 Szentes 2024.01.20
Gregus Zoltán (1964)-Sipos Árpád (1955)-Dezső Sándor (1965)-Papp Vilmos (1988)
4*100 férfi vegyes váltó 240-279 korcsoport
Sorsz.Csapat IdőHelység Dátum
1. Szentesi Delfin ESC „B” 240+ 06:51,51 Szentes 2024.01.20
Pengő László (1952)-Hoffman Csaba (1975)-Szabó Imre (1970)-Kókai László (1966)
Keresés férfi gyors vegyes női gyors vegyes mix gyors vegyes
4*100 mix vegyes váltó 100-119 korcsoport
Sorsz.Csapat IdőHelység Dátum
1. Hód-Triatlon „A” 100+ 04:56,91 Szentes 2024.01.20
Czabaday-Tóth Dorottya (1995)-Okos Glória (1999)-Süli Ákos (1999)-Papp Vilmos (1988)
4*100 mix vegyes váltó 120-159 korcsoport
Sorsz.Csapat IdőHelység Dátum
1. Hód-Triatlon „B” 120+ 04:46,95 Szentes 2024.01.20
Köteles Dávid (1993)-Okos Ákos (1997)-Galgóczi Krisztina (1993)-Panyor Zsuzsanna (1984)
2. Budapesti Delfinek 120+ 05:06,05 Szentes 2024.01.20
Hegedős Péter (1982)-Szarka Richard (1983)-Varga Anna (1993)-Bere Katalin (1995)
3. Szentesi Delfin ESC „A” 120+ 06:43,57 Szentes 2024.01.20
Sebők Tamás (1990)-Antonjuk Krisztina (1977)-Horváth Roland (1991)-Biár Nelli (1995)
4*100 mix vegyes váltó 160-199 korcsoport
Sorsz.Csapat IdőHelység Dátum
1. Debreceni Szenior 160+ 06:23,62 Szentes 2024.01.20
Rentka Éva (1959)-Lente Tamás (1997)-Ambrus Zoltán (1977)-Molnár Dalma (1990)
2. Szentesi Delfin ESC „B” 160+ 06:29,46 Szentes 2024.01.20
Pászti Edit (1966)-Bíró Gábor (1993)-Kókai Ibolya (1968)-Török Imre Gábor (1988)
4*100 mix vegyes váltó 200-239 korcsoport
Sorsz.Csapat IdőHelység Dátum
1. Szentesi Delfin ESC „C” 200+ 06:49,71 Szentes 2024.01.20
Hoffman Csaba (1975)-Debreczeni Beáta (1973)-Nyéki Anikó (1974)-Vidovics Zoltán (1968)
2. Kiskun Vizi SE 200+ 08:13,77 Szentes 2024.01.20
Ladányi Endréné (1948)-Kalotai Zsuzsanna (1982)-Urbán Tamás (1975)-Drávucz Ervin (1959)
4*100 mix vegyes váltó 240-279 korcsoport
Sorsz.Csapat IdőHelység Dátum
1. Szentesi Delfin ESC „D” 240+ 06:26,23 Szentes 2024.01.20
Kókai László (1956)-Lekrinszki Éva (1956)-Szabó Imre (1970)-Pengő Erzsébet (1965)
2. Egri Senior UC 240+ 07:12,74 Szentes 2024.01.20
Orosz Éva (1964)-Molnár Erika (1957)-Kovács Gábor (1956)-Heverdle István (1952)
3. Hód-Triatlon „C” 240+ 09:40,54 Szentes 2024.01.20
Vata Emese Noémi (1974)-Sipos Árpád (1955)-Dezső Sándor (1965)-Vargáné Dezső Mária (1962)
Keresés férfi gyors vegyes női gyors vegyes mix gyors vegyes
4*100 női vegyes váltó 100-119 korcsoport
Sorsz.Csapat IdőHelység Dátum
1. Hód-Triatlon „A” 100+ 05:11,20 Szentes 2024.01.20
Czabaday-Tóth Dorottya (1995)-Okos Glória (1999)-Tóth Zsófia Zsanett (1997)-Bere Katalin (1995)
4*100 női vegyes váltó 120-159 korcsoport
Sorsz.Csapat IdőHelység Dátum
1. Hód-Triatlon „C” 120+ 07:26,10 Szentes 2024.01.20
Oláhné Gregus Bernadett (1989)-Kenéz Anita (1985)-Dura Tímea (1994)-Szűcsné Fodor Éva (1975)
4*100 női vegyes váltó 160-199 korcsoport
Sorsz.Csapat IdőHelység Dátum
1. Hód-Triatlon „B” 160+ 06:04,08 Szentes 2024.01.20
Panyor Zsuzsanna (1984)-Wéber Vanda (1981)-Vereczkei Csilla (1983)-Galgóczi Krisztina (1988)
2. Szentesi Delfin ESC „A” 160+ 06:15,65 Szentes 2024.01.20
Pászti Edit (1966)-Biár Nelli (1995)-Nyéki Anikó (1974)-Rozgonyi Eszter (1980)
4*100 női vegyes váltó 240-279 korcsoport
Sorsz.Csapat IdőHelység Dátum
1. Szentesi Delfin ESC „B” 240+ 06:54,27 Szentes 2024.01.20
Virágos Éva (1957)-Téli Éva (1956)-Kókai Ibolya (1968)-Pengő Erzsébet (1965)