2024. évi váltók ranglistája 25 méteres medencére


Az alábbi táblázat 2024-ra minden váltó eredményét tartalmazza

Keresés férfi gyors vegyesnői gyors vegyesmix gyors vegyes
4*50 férfi gyors váltó 120-159 korcsoport
Sorsz.Csapat IdőHelység Dátum
1. Budapesti Delfinek II. 120+ 01:41,49 Százhalombatta 2024.02.10
Hegedűs Péter Tamás (1982)-Szarka Richárd (1983)-Földes Gergely (1992)-Járfás Péter (1983)
2. Hód-Triatl és Öttusa II. 120+ 01:42,64 Százhalombatta 2024.02.10
Szabó Tamás (1988)-Köteles Dávid (1993)-Seres Medárd (1995)-Okos Ákos (1997)
4*50 férfi gyors váltó 160-199 korcsoport
Sorsz.Csapat IdőHelység Dátum
1. Érdi Vízisport III. 160+ 01:50,37 Százhalombatta 2024.02.10
Tekauer Márk (1998)-Tóth Csaba (1976)-Bíbity Zoltán (1979)-Kőhalmi András (1968)
2. Száz Halom VÚK III. 160+ 01:52,75 Százhalombatta 2024.02.10
Zsidel Zoltán (1975)-Tóth György (1969)-Kiss Attila (1996)-Grátz Benjamin (1996)
3. Pénzügyőr SE III. 160+ 01:55,71 Százhalombatta 2024.02.10
Szikora Tamás dr. (1984)-Dajka András Tibor (1969)-Nock László (1978)-Nock Norbert (1976)
4. Budafóka XXII. SE III. 160+ 01:56,15 Százhalombatta 2024.02.10
Vántóczki Gergely (1999)-Szántó Tamás (1983)-Pincési Balázs (1981)-Revuczky Mátyás (1972)
5. Nyíregyházi Sportc. III. 160+ 01:58,80 Százhalombatta 2024.02.10
Bódi Szabolcs Tamás (1975)-Hajdu Gyula (1971)-Hudáky Zoltán (1988)-Cserés Miklós (1985)
6. Budapesti Delfinek A III. 160 02:05,14 Százhalombatta 2024.02.10
Mészáros Dávid (1992)-Gódor István dr. (1975)-Fülöp József (1993)-Gazinszky Tamás (1971)
7. Budapesti Delfinek B III. 160 02:07,98 Százhalombatta 2024.02.10
Bohos Tamás (1975)-Ralbovszki István (1964)-Mórocz Márk (1994)-Pruzsina János (1991)
8. Darnyi Tamás SC III. 160+ 02:10,60 Százhalombatta 2024.02.10
Lovretity András (1977)-Palotai Bálint (1979)-Szabó Árpád (1979)-Héjjas Gergely (1981)
9. Debreceni Szenior ÚK III. 160 02:14,55 Százhalombatta 2024.02.10
Sárkány Ákos (1973)-Ambrus Zoltán dr. (1977)-Schmidt Miklós (1986)-Lente Tamás (1997)
10. Hód-Triatl és Öttusa III. 160 02:26,04 Százhalombatta 2024.02.10
Papp Vilmos (1988)-Varga Zsolt Márk (1986)-Fehér Zsolt (1971)-Gregus Zoltán (1964)
4*50 férfi gyors váltó 200-239 korcsoport
Sorsz.Csapat IdőHelység Dátum
1. Szentesi Delfin ESC A IV. 200 02:03,98 Százhalombatta 2024.02.10
Berekméri István (1965)-Szabó Imre (1970)-Szabó László dr. (1969)-Horváth Roland Zsolt (1991)
2. Érdi Vízisport IV. 200+ 02:14,25 Százhalombatta 2024.02.10
Kanizsa Gábor (1963)-Kovács András dr. (1952)-Fekete-Nagy Ádám (1982)-Szilágyi Márton Sándor (1970)
4*50 férfi gyors váltó 240-279 korcsoport
Sorsz.Csapat IdőHelység Dátum
1. Pénzügyőr SE V. 240+ 02:15,05 Százhalombatta 2024.02.10
Farkas Zoltán (1968)-Fazekas Rudolf (1961)-Ruszkovszky György (1955)-Varga Miklós (1968)
2. Miskolci Vízművek V. 240+ 02:29,64 Százhalombatta 2024.02.10
Furuglyás Attila (1946)-Hatvani János (1946)-Jurák Árpád (1961)-Holndonner Péter (1982)
3. Egri Senior Úszó Klub V. 240+ 02:31,14 Százhalombatta 2024.02.10
Heverdle István (1952)-Kovács Gábor (1956)-Bögös László id. (1946)-Kripkó Zoltán (1965)
4. Törökbálint 240 V. 240+ 02:34,61 Százhalombatta 2024.02.10
Málnai Tamás (1973)-Kováts Miklós (1940)-Roska László (1973)-Finok Zoltán (1965)
4*50 férfi gyors váltó 280-319 korcsoport
Sorsz.Csapat IdőHelység Dátum
1. Száz Halom VÚK VI. 280+ 02:35,97 Százhalombatta 2024.02.10
Tejes István (1957)-Halmos Péter (1948)-Hajdú Géza László (1946)-Havas Tamás (1954)
2. Egri Senior Úszó Klub VI. 280+ 03:14,06 Százhalombatta 2024.02.10
Fábián Béla (1937)-Szabó Tamás (1949)-Rüll Gusztáv (1947)-Bedő Ádám (1947)
4*50 férfi gyors váltó 320-359 korcsoport
Sorsz.Csapat IdőHelység Dátum
1. Törökbálint 320 VII. 02:41,35 Százhalombatta 2024.02.10
Bardócz László (1940)-Zajzon András (1942)-Kecskés István (1951)-Csikány József dr. (1943)
Keresés férfi gyors vegyesnői gyors vegyesmix gyors vegyes
4*50 férfi vegyes váltó 120-159 korcsoport
Sorsz.Csapat IdőHelység Dátum
1. Hód-Triatl és Öttusa II. 120+ 01:49,23 Százhalombatta 2024.02.11
Köteles Dávid (1993)-Szabó Tamás (1988)-Okos Ákos (1997)-Békési Dániel (1998)
2. Budapesti Delfinek II. 120+ 01:52,26 Százhalombatta 2024.02.11
Földes Gergely (1992)-Hegedűs Péter Tamás (1982)-Szarka Richárd (1983)-Járfás Péter (1983)
3. Száz Halom VÚK II. 120+ 01:57,58 Százhalombatta 2024.02.11
Huszár Tibor dr. (1987)-Grátz Benjamin (1996)-Kiss Attila (1996)-Tóth György (1969)
4*50 férfi vegyes váltó 160-199 korcsoport
Sorsz.Csapat IdőHelység Dátum
1. Érdi Vízisport III. 160+ 02:05,78 Százhalombatta 2024.02.11
Tóth Csaba (1976)-Kőhalmi András (1968)-Tekauer Márk (1998)-Bíbity Zoltán (1979)
2. Budafóka XXII. SE III. 160+ 02:10,20 Százhalombatta 2024.02.11
Vántóczki Gergely (1999)-Szántó Tamás (1983)-Pincési Balázs (1981)-Revuczky Mátyás (1972)
3. Nyíregyházi Sportc. III. 160+ 02:12,53 Százhalombatta 2024.02.11
Hajdu Gyula (1971)-Cseh Imre (1968)-Bódi Szabolcs Tamás (1975)-Cserés Miklós (1985)
4. Budapesti Delfinek III. 160+ 02:24,77 Százhalombatta 2024.02.11
Bohos Tamás (1975)-Gódor István dr. (1975)-Cserháti László (1966)-Fülöp József (1993)
5. Debreceni Szenior ÚK III. 160 02:38,79 Százhalombatta 2024.02.11
Sárkány Ákos (1973)-Forintos Attila (1970)-Ambrus Zoltán dr. (1977)-Schmidt Miklós (1986)
6. Szentesi Delfin ESC A III 160 02:39,35 Százhalombatta 2024.02.11
Tari László (1954)-Sebők Tamás (1990)-Szabó László dr. (1969)-Horváth Roland Zsolt (1991)
4*50 férfi vegyes váltó 200-239 korcsoport
Sorsz.Csapat IdőHelység Dátum
1. Budapesti Delfinek IV. 200+ 02:14,16 Százhalombatta 2024.02.11
Ralbovszki István (1964)-Grigalek Gábor dr. (1965)-Pruzsina János (1991)-Gazinszky Tamás (1971)
2. Érdi Vízisport IV. 200+ 02:37,93 Százhalombatta 2024.02.11
Kanizsa Gábor (1963)-Szilágyi Márton Sándor (1970)-Kovács András dr. (1952)-Fejérváry-Gaál Balázs (1978)
4*50 férfi vegyes váltó 240-279 korcsoport
Sorsz.Csapat IdőHelység Dátum
1. Pénzügyőr SE V. 240+ 02:37,14 Százhalombatta 2024.02.11
Varga Miklós (1968)-Ruszkovszky György (1955)-Dajka András Tibor (1969)-Fazekas Rudolf (1961)
2. Swim Life V. 240+ 02:47,46 Százhalombatta 2024.02.11
Schatz Péter (1965)-Magó Gábor (1941)-Rozgonyi Áron (1977)-Köllő Attila (1968)
3. Kiskun Vízi és Szabad. V. 240 03:09,31 Százhalombatta 2024.02.11
Ónodi László (1946)-Simon Géza (1952)-Sebők János (1956)-Barta Tibor (1972)
4*50 férfi vegyes váltó 280-319 korcsoport
Sorsz.Csapat IdőHelység Dátum
1. Miskolci Vízművek VI. 280+ 02:51,30 Százhalombatta 2024.02.11
Bereczki Zoltán (1961)-Hatvani János (1946)-Jurák Árpád (1961)-Furuglyás Attila (1946)
2. Száz Halom VÚK VI. 280+ 03:09,85 Százhalombatta 2024.02.11
Havas Tamás (1954)-Halmos Péter (1948)-Tejes István (1957)-Hajdú Géza László (1946)
3. Egri Senior Úszó Klub VI. 280+ 03:19,43 Százhalombatta 2024.02.11
Szabó Tamás (1949)-Fábián Béla (1937)-Kovács Gábor (1956)-Bedő Ádám (1947)
Keresés férfi gyors vegyesnői gyors vegyesmix gyors vegyes
4*50 mix gyors váltó 100-119 korcsoport
Sorsz.Csapat IdőHelység Dátum
1. Hód-Triatl és Öttusa I. 100+ 01:47,26 Százhalombatta 2024.02.11
Gregus Brigitta (1992)-Okos Ákos (1997)-Békési Dániel (1998)-Okos Glória (1999)
4*50 mix gyors váltó 120-159 korcsoport
Sorsz.Csapat IdőHelység Dátum
1. Hód-Triatl és Öttusa II. 120+ 01:48,35 Százhalombatta 2024.02.11
Szabó Tamás (1988)-Köteles Dávid (1993)-Galgóczi Krisztina (1988)-Szél Friderika (1988)
2. VS Dunakeszi II. 120+ 01:59,49 Százhalombatta 2024.02.11
Drobina Gergely (1984)-Megyesi Dóra (1997)-Palczertné Molnár Enikő (1983)-Kapu Gergő (1998)
3. Száz Halom VÚK II. 120+ 02:00,28 Százhalombatta 2024.02.11
Grátz Benjamin (1996)-Kiss Attila (1996)-Szabó Gabriella (1980)-Soczó Kinga (1998)
4. Budapesti Delfinek II. 120+ 02:00,57 Százhalombatta 2024.02.11
Tölgyesi Veronika (1982)-Borbély Anita (1978)-Pruzsina János (1991)-Földes Gergely (1992)
5. Budafóka XXII. SE II. 120+ 02:11,13 Százhalombatta 2024.02.11
Lukács István (1987)-Vántóczki Gergely (1999)-Lukács Istvánné (1964)-Lukács Éva (1988)
6. Debreceni Szenior ÚK II. 120+ 02:15,19 Százhalombatta 2024.02.11
Ambrus Zoltán dr. (1977)-Pató Viktória Lilla (1992)-Molnár Dalma (1990)-Schmidt Miklós (1986)
7. Szekszárdi Sporközpont II 120+ 02:36,95 Százhalombatta 2024.02.11
Farkas Péter (1989)-Steig Gábor (1974)-Krániczné Cseri Emese (1994)-Szabó Barbara (1990)
4*50 mix gyors váltó 160-199 korcsoport
Sorsz.Csapat IdőHelység Dátum
1. Budapesti Delfinek A III. 160 01:54,59 Százhalombatta 2024.02.11
Szarka Richárd (1983)-Goszták Evelin (1984)-Gergelyfy Marietta (1975)-Gazinszky Tamás (1971)
2. Swim Life III. 160+ 02:02,02 Százhalombatta 2024.02.11
Török Berki Georgina (1994)-Gőcze Balázs (1986)-Pataky Katalin (1977)-Rozgonyi Áron (1977)
3. Érdi Vízisport III. 160+ 02:05,61 Százhalombatta 2024.02.11
Kőhalmi András (1968)-Loháncz Petra (1980)-dr. Kanizsa Gabriella (1994)-Tóth Csaba (1976)
4. Nyíregyházi Sportc. III. 160+ 02:09,15 Százhalombatta 2024.02.11
Cserés Miklós (1985)-Hudáky Zoltán (1988)-Papp Angelika Zsuzsanna (1971)-Szokol Dianna dr. (1971)
5. Budapesti Delfinek B III. 160 02:28,52 Százhalombatta 2024.02.11
Almásiné Nagy Annamária (1967)-Tracsek Mónika (1977)-Fülöp József (1993)-Bohos Tamás (1975)
6. Hód-Triatl és Öttusa III. 160 02:51,71 Százhalombatta 2024.02.11
Oláhné Gregus Bernadett (1989)-Gregus Zoltán (1964)-Dura Tímea (1994)-Fehér Zsolt (1971)
4*50 mix gyors váltó 200-239 korcsoport
Sorsz.Csapat IdőHelység Dátum
1. Törökbálint 200 IV. 200+ 02:04,25 Százhalombatta 2024.02.11
Simon Ildikó (1974)-Buda Sándor dr. (1978)-Birkásné Szücs Dóra (1975)-Barna György (1964)
2. Száz Halom VÚK IV. 200+ 02:08,38 Százhalombatta 2024.02.11
Huszár Tibor dr. (1987)-Havas Tamás (1954)-Varga-Dancs Ágnes (1979)-Kulcsár Zita (1975)
3. Szentesi Delfin ESC A IV. 200 02:15,10 Százhalombatta 2024.02.11
Horváth Roland Zsolt (1991)-Nyéki Anikó (1974)-Virágos Éva (1957)-Szabó László dr. (1969)
4. Budapesti Delfinek IV. 200+ 02:15,41 Százhalombatta 2024.02.11
Apáti Dóra (1969)-Frits Ramóna dr. (1967)-Cserháti László (1966)-Gódor István dr. (1975)
4*50 mix gyors váltó 240-279 korcsoport
Sorsz.Csapat IdőHelység Dátum
1. Törökbálint 240 V. 240+ 02:11,64 Százhalombatta 2024.02.11
Bozsó Tibor (1963)-Csikány Csilla dr. (1968)-Csikány József dr. (1943)-Ficze Gabriella (1981)
2. Miskolci Vízművek V. 240+ 02:25,07 Százhalombatta 2024.02.11
Jurák Árpád (1961)-Hatvani János (1946)-Molnár Györgyi (1969)-Makainé Kun Éva (1976)
3. Száz Halom VÚK V. 240+ 03:00,79 Százhalombatta 2024.02.11
Hidegh Anikó dr. (1962)-Czékus Lászlóné (1963)-Halmos Péter (1948)-Tejes István (1957)
4. Egri Senior Úszó Klub V. 240+ 03:05,63 Százhalombatta 2024.02.11
Kovács Gábor (1956)-Bedő Ádám (1947)-Molnár Erika (1957)-Orosz Éva (1964)
4*50 mix gyors váltó 280-319 korcsoport
Sorsz.Csapat IdőHelység Dátum
1. Törökbálint 280 VI. 280+ 02:34,33 Százhalombatta 2024.02.11
Boncsóné Szalai Éva (1967)-Zajzon András (1942)-Kecskés István (1951)-Baranyi Judit (1954)
2. Szentesi Delfin ESC B VI. 280+ 02:58,32 Százhalombatta 2024.02.11
Palásti Katalin (1952)-Pengő László (1952)-Téli Éva (1956)-Tari László (1954)
4*50 mix gyors váltó 320-359 korcsoport
Sorsz.Csapat IdőHelység Dátum
1. Törökbálint 320 VII. 02:58,31 Százhalombatta 2024.02.11
Bardócz László (1940)-Kováts Miklós (1940)-Gombkötőné Tóth Ilona (1950)-Baranyi Mária (1945)
2. Egri Senior Úszó Klub VII 03:21,60 Százhalombatta 2024.02.11
Fábián Béla (1937)-Szabó Tamás (1949)-Dr. Gellér Józsefné (1943)-Graffjódy Eszter (1940)
Keresés férfi gyors vegyesnői gyors vegyesmix gyors vegyes
4*50 mix vegyes váltó 100-119 korcsoport
Sorsz.Csapat IdőHelység Dátum
1. Hód-Triatl és Öttusa I. 100+ 01:57,44 Százhalombatta 2024.02.10
Köteles Dávid (1993)-Okos Ákos (1997)-Gregus Brigitta (1992)-Okos Glória (1999)
4*50 mix vegyes váltó 120-159 korcsoport
Sorsz.Csapat IdőHelység Dátum
1. Budapesti Delfinek A II. 120+ 02:05,11 Százhalombatta 2024.02.10
Szepesi Nikolett (1987)-Bényei Lilla (1997)-Szarka Richárd (1983)-Pruzsina János (1991)
2. Száz Halom VÚK II. 120+ 02:06,80 Százhalombatta 2024.02.10
Varga-Dancs Ágnes (1979)-Grátz Benjamin (1996)-Soczó Kinga (1998)-Kiss Attila (1996)
3. VS Dunakeszi II. 120+ 02:14,51 Százhalombatta 2024.02.10
Kapu Gergő (1998)-Megyesi Dóra (1997)-Palczertné Molnár Enikő 1983)-Molnár Árpád (1971)
4. Szentesi Delfin ESC A II. 120+ 02:32,00 Százhalombatta 2024.02.10
Sebők Tamás (1990)-Bíár Nelli (1995)-Horváth Roland Zsolt (1991)-Rozgonyi Eszter (1980)
5. Hód-Triatl és Öttusa II. 120+ 02:32,59 Százhalombatta 2024.02.10
Oláhné Gregus Bernadett 1989)-Varga Zsolt Márk (1986)-Fürész Miklós (1994)-Wéber Vanda (1981)
6. Debreceni Szenior ÚK II. 120+ 02:33,91 Százhalombatta 2024.02.10
Virágos Eszter (1983)-Schmidt Miklós (1986)-Lente Tamás (1997)-Pató Viktória Lilla (1992)
7. Budapesti Delfinek B II. 120+ 02:34,68 Százhalombatta 2024.02.10
Albert Luca (1985)-Mészáros Dávid (1992)-Tracsek Mónika (1977)-Földes Gergely (1992)
4*50 mix vegyes váltó 160-199 korcsoport
Sorsz.Csapat IdőHelység Dátum
1. Hód-Triatl és Öttusa III. 160 02:03,27 Százhalombatta 2024.02.10
Bakony-Sallai Ágnes (1989)-Szabó Tamás (1988)-Galgóczi Krisztina (1988)-Fehér Zsolt (1971)
2. Swim Life III. 160+ 02:25,61 Százhalombatta 2024.02.10
Pataky Katalin (1977)-Török Berki Georgina (1994)-Gőcze Balázs (1986)-Halász Balázs (1976)
4*50 mix vegyes váltó 200-239 korcsoport
Sorsz.Csapat IdőHelység Dátum
1. Budapesti Delfinek A IV. 200+ 02:25,75 Százhalombatta 2024.02.10
Borbély Anita (1978)-Gódor István dr. (1975)-Cseszregi Henriett (1969)-Cserháti László (1966)
2. BVSC IV. 200+ 02:26,10 Százhalombatta 2024.02.10
Arday Andrea (1964)-Gyuráki Attila (1966)-Steiner Imre (1968)-Pongrácz Patrícia (1967)
3. Törökbálint 200 IV. 200+ 02:29,17 Százhalombatta 2024.02.10
Ficze Gabriella (1981)-Finok Zoltán (1965)-Simon Ildikó (1974)-Málnai Tamás (1973)
4. Budapesti Delfinek B IV. 200+ 02:29,52 Százhalombatta 2024.02.10
Ralbovszki István (1964)-Tafferner Zita (1973)-Alexi Anna (1977)-Gazinszky Tamás (1971)
5. Miskolci Vízművek IV. 200+ 02:34,01 Százhalombatta 2024.02.10
Molnár Györgyi (1969)-Jurák Árpád (1961)-Holndonner Péter (1982)-Makainé Kun Éva (1976)
6. Száz Halom VÚK IV. 200+ 02:42,36 Százhalombatta 2024.02.10
Zsigmond Réka dr. (1973)-Havas Tamás (1954)-Kulcsár Zita (1975)-Zsidel Zoltán (1975)
7. Nyíregyházi Sportc. IV. 200+ 02:48,56 Százhalombatta 2024.02.10
Hajdu Gyula (1971)-Gazda Zsuzsanna (1964)-Bódi Szabolcs Tamás (1975)-Papp Angelika Zsuzsanna (1971)
8. Hód-Triatl és Öttusa IV. 200+ 03:31,55 Százhalombatta 2024.02.10
Gregus Zoltán (1964)-Olasz Sándorné Kis Éva 1961)-Papp Vilmos (1988)-Vargáné Dezső Mária (1962)
4*50 mix vegyes váltó 240-279 korcsoport
Sorsz.Csapat IdőHelység Dátum
1. Törökbálint 240 V. 240+ 02:23,49 Százhalombatta 2024.02.10
Csikány József dr. (1943)-Roska László (1973)-Boncsóné Szalai Éva (1967)-Csikány Csilla dr. (1968)
2. Szentesi Delfin ESC B V. 240+ 02:42,80 Százhalombatta 2024.02.10
Virágos Éva (1957)-Téli Éva (1956)-Szabó Imre (1970)-Szabó László dr. (1969)
3. Tovafutók V. 240+ 02:55,74 Százhalombatta 2024.02.10
Sántha Erzsébet (1958)-Béry Zoltán (1968)-Gonda Marina (1965)-Szőcs János (1956)
4. Egri Senior Úszó Klub V. 240+ 02:57,11 Százhalombatta 2024.02.10
Orosz Éva (1964)-Molnár Erika (1957)-Kripkó Zoltán (1965)-Kovács Gábor (1956)
5. Kiskun Vízi és Szabad. V. 240 04:59,88 Százhalombatta 2024.02.10
Ladányi Endréné (1948)-Csenki Klára (1946)-Sebők János (1956)-Urbán Tamás (1975)
4*50 mix vegyes váltó 280-319 korcsoport
Sorsz.Csapat IdőHelység Dátum
1. Törökbálint 280 VI. 280+ 02:44,80 Százhalombatta 2024.02.10
Zajzon András (1942)-Kecskés István (1951)-Hegedüs Ágnes (1967)-Baranyi Judit (1954)
2. Budapesti Delfinek VI. 280+ 03:18,56 Százhalombatta 2024.02.10
Korompai Teréz (1948)-Grigalek Gábor dr. (1965)-Kertész Zsuzsanna (1950)-Dolozselek Pál (1952)
3. Debreceni Szenior ÚK VI. 280+ 03:29,78 Százhalombatta 2024.02.10
Miklós Attila (1956)-Illyés Károlyné Kiss Anna 1950)-Batta Gyula dr. (1953)-Demkóné Balla Sarolta (1953)
4. Tatabányai Vízmű VI. 280+ 03:40,20 Százhalombatta 2024.02.10
Juhász Ágnes (1951)-Tátrai Zsuzsanna (1950)-Tóth József (1953)-Bólyai István (1947)
5. Szentesi Delfin ESC C VI. 280+ 03:56,16 Százhalombatta 2024.02.10
Tari László (1954)-Berezvai Julianna dr. (1949)-Bocskay Zsófia (1947)-Berekméri István (1965)
4*50 mix vegyes váltó 320-359 korcsoport
Sorsz.Csapat IdőHelység Dátum
1. Törökbálint 320 VII. 03:26,74 Százhalombatta 2024.02.10
Kováts Miklós (1940)-Bardócz László (1940)-Gombkötőné Tóth Ilona (1950)-Baranyi Mária (1945)
2. Egri Senior Úszó Klub VII 03:31,00 Százhalombatta 2024.02.10
Dr. Gellér Józsefné (1943)-Fábián Béla (1937)-Heverdle István (1952)-Graffjódy Eszter (1940)
Keresés férfi gyors vegyesnői gyors vegyesmix gyors vegyes
4*50 női gyors váltó 100-119 korcsoport
Sorsz.Csapat IdőHelység Dátum
1. Hód-Triatl és Öttusa I. 100+ 02:01,45 Százhalombatta 2024.02.10
Okos Glória (1999)-Tóth Zsófia Zsanett (1997)-Szabó Renáta (1994)-Bere Katalin Viktória (1995)
4*50 női gyors váltó 120-159 korcsoport
Sorsz.Csapat IdőHelység Dátum
1. Hód-Triatl és Öttusa II. 120+ 01:55,61 Százhalombatta 2024.02.10
Galgóczi Krisztina (1988)-Szél Friderika (1988)-Bakony-Sallai Ágnes (1989)-Gregus Brigitta (1992)
2. Szekszárdi Sporközpont II 120+ 02:30,15 Százhalombatta 2024.02.10
Navreczki Hajni (1992)-Jónás Krisztina (1987)-Krániczné Cseri Emese (1994)-Szabó Barbara (1990)
4*50 női gyors váltó 160-199 korcsoport
Sorsz.Csapat IdőHelység Dátum
1. Budapesti Delfinek III. 160+ 02:12,89 Százhalombatta 2024.02.10
Bényei Lilla (1997)-Alexi Anna (1977)-Tafferner Zita (1973)-Borbély Anita (1978)
2. Száz Halom VÚK III. 160+ 02:18,43 Százhalombatta 2024.02.10
Varga-Dancs Ágnes (1979)-Zsigmond Réka dr. (1973)-Soczó Kinga (1998)-Kulcsár Zita (1975)
3. Szentesi Delfin ESC A III 160 02:26,46 Százhalombatta 2024.02.10
Rozgonyi Eszter (1980)-Bíár Nelli (1995)-Nyéki Anikó (1974)-Pengő Erzsébet (1965)
4. Hód-Triatl és Öttusa III. 160 02:35,09 Százhalombatta 2024.02.10
Wéber Vanda (1981)-Kenéz Anita (1985)-Oláhné Gregus Bernadett (1989)-Seres Szilvia (1977)
4*50 női gyors váltó 200-239 korcsoport
Sorsz.Csapat IdőHelység Dátum
1. Törökbálint 200 IV. 200+ 02:16,57 Százhalombatta 2024.02.10
Szűcs Dóra (1975)-Katatics Ida (1983)-Csikány Csilla dr. (1968)-Boncsóné Szalai Éva (1967)
4*50 női gyors váltó 240-279 korcsoport
Sorsz.Csapat IdőHelység Dátum
1. Törökbálint 240 V. 240+ 02:28,64 Százhalombatta 2024.02.10
Virágh Katalin (1965)-Havasi Henriette (1963)-Csapó Katalin (1952)-Simon Ildikó (1974)
2. Budapesti Delfinek V. 240+ 03:08,81 Százhalombatta 2024.02.10
Kertész Zsuzsanna (1950)-Korompai Teréz (1948)-Botfalvai Ágnes (1958)-Cseszregi Henriett (1969)
4*50 női gyors váltó 280-319 korcsoport
Sorsz.Csapat IdőHelység Dátum
1. Törökbálint 280 VI. 280+ 02:36,62 Százhalombatta 2024.02.10
Gombkötőné Tóth Ilona (1950)-Baranyi Mária (1945)-Baranyi Judit (1954)-Hegedüs Ágnes (1967)
2. Szentesi Delfin ESC B VI. 280+ 03:12,90 Százhalombatta 2024.02.10
Virágos Éva (1957)-Palásti Katalin (1952)-Bocskay Zsófia (1947)-Téli Éva (1956)
3. Egri Senior Úszó Klub VI. 280+ 03:39,20 Százhalombatta 2024.02.10
Molnár Erika (1957)-Orosz Éva (1964)-Dr. Gellér Józsefné (1943)-Márkus Gyuláné (1950)
Keresés férfi gyors vegyesnői gyors vegyesmix gyors vegyes
4*50 női vegyes váltó 100-119 korcsoport
Sorsz.Csapat IdőHelység Dátum
1. Hód-Triatl és Öttusa I. 100+ 02:46,57 Százhalombatta 2024.02.11
Koncz Annamária (1995)-Okos Glória (1999)-Szabó Renáta (1994)-Bere Katalin Viktória (1995)
4*50 női vegyes váltó 120-159 korcsoport
Sorsz.Csapat IdőHelység Dátum
1. Hód-Triatl és Öttusa II. 120+ 02:17,18 Százhalombatta 2024.02.11
Bakony-Sallai Ágnes (1989)-Gregus Brigitta (1992)-Galgóczi Krisztina (1988)-Szél Friderika (1988)
4*50 női vegyes váltó 160-199 korcsoport
Sorsz.Csapat IdőHelység Dátum
1. Törökbálint 160 III. 160+ 02:17,81 Százhalombatta 2024.02.11
Ficze Gabriella (1981)-Csikány Csilla dr. (1968)-Katatics Ida (1983)-Birkásné Szücs Dóra (1975)
2. Budapesti Delfinek III. 160+ 02:24,17 Százhalombatta 2024.02.11
Gergelyfy Marietta (1975)-Tölgyesi Veronika (1982)-Tracsek Mónika (1977)-Goszták Evelin (1984)
3. Száz Halom VÚK III. 160+ 02:39,33 Százhalombatta 2024.02.11
Varga-Dancs Ágnes (1979)-Kulcsár Zita (1975)-Soczó Kinga (1998)-Szabó Gabriella (1980)
4. Hód-Triatl és Öttusa III. 160 02:44,77 Százhalombatta 2024.02.11
Oláhné Gregus Bernadett (1989)-Seres Szilvia (1977)-Panyor Zsuzsanna (1984)-Wéber Vanda (1981)
4*50 női vegyes váltó 200-239 korcsoport
Sorsz.Csapat IdőHelység Dátum
1. Budapesti Delfinek IV. 200+ 03:01,59 Százhalombatta 2024.02.11
Albert Luca (1985)-Botfalvai Ágnes (1958)-Borbély Anita (1978)-Apáti Dóra (1969)
2. Száz Halom VÚK IV. 200+ 03:21,23 Százhalombatta 2024.02.11
Hidegh Anikó dr. (1962)-Czékus Lászlóné (1963)-Megyes Andrea (1970)-Baloghné Solti Gyöngyi (1965)
4*50 női vegyes váltó 240-279 korcsoport
Sorsz.Csapat IdőHelység Dátum
1. Törökbálint 240 V. 240+ 02:45,53 Százhalombatta 2024.02.11
Virágh Katalin (1965)-Havasi Henriette (1963)-Simon Ildikó (1974)-Csapó Katalin (1952)
2. Budapesti Delfinek V. 240+ 03:20,18 Százhalombatta 2024.02.11
Korompai Teréz (1948)-Almásiné Nagy Annamária (1967)-Kertész Zsuzsanna (1950)-Frits Ramóna dr. (1967)
3. Tatabányai Vízmű V. 240+ 03:43,38 Százhalombatta 2024.02.11
Bólyai Kismarjai Hajnal (1970)-Szöllősi Sándorné (1962)-Tátrai Zsuzsanna (1950)-Balla Marianne (1958)
4*50 női vegyes váltó 280-319 korcsoport
Sorsz.Csapat IdőHelység Dátum
1. Törökbálint 280 VI. 280+ 02:30,52 Százhalombatta 2024.02.11
Balla Mária dr. (1944)-Baranyi Mária (1945)-Boncsóné Szalai Éva (1967)-Baranyi Judit (1954)
2. Szentesi Delfin ESC A VI. 280+ 03:34,10 Százhalombatta 2024.02.11
Virágos Éva (1957)-Téli Éva (1956)-Bocskay Zsófia (1947)-Palásti Katalin (1952)
3. Egri Senior Úszó Klub VI. 280+ 04:01,50 Százhalombatta 2024.02.11
Orosz Éva (1964)-Molnár Erika (1957)-Dr. Gellér Józsefné (1943)-Graffjódy Eszter (1940)