400fv 07:31,82 93.45 Krasznai Róbert 1940 Debreceni Szenior Úszó Hódmezővásárhely 2017.04.22
400fv 08:33,22 84.15 Melkuhn Dezső 1938 Szentesi Delfin ESC Hódmezővásárhely 2017.04.22
400fv 07:57,85 82.82 Hatvani János 1946 Miskolci VSC Hódmezővásárhely 2017.04.22
400fv 09:23,60 69.49 Longa Péter 1947 Iron Aquatics Hódmezővásárhely 2017.04.22
400fv 10:12,41 64.62 Molnár Bence 1946 Törökbálinti Senior Hódmezővásárhely 2017.04.22
400fv 06:18,98 93.65 Rentka László Dr. 1957 Debreceni Szenior Úszó Hódmezővásárhely 2017.04.22
400fv 07:00,60 85.18 Sebők János 1956 Kiskunfélegyháza Hódmezővásárhely 2017.04.22
400fv 08:09,55 75.33 Batta Gyula Dr. 1953 Debreceni Szenior Úszó Hódmezővásárhely 2017.04.22
400fv 05:51,01 97.46 Hajdú László 1961 Bácsvíz KVSC Hódmezővásárhely 2017.04.22
400fv 06:12,16 91.10 Király András 1962 Iron Aquatics Hódmezővásárhely 2017.04.22
400fv 07:08,31 79.87 Jurák Árpád 1961 Miskolc VSC Hódmezővásárhely 2017.04.22
400fv 06:01,51 89.76 Kiss Csaba 1967 Szentesi Delfin ESC Hódmezővásárhely 2017.04.22
400fv 06:38,84 82.06 Csókay Miklós 1966 Hód Úszó SE Hódmezővásárhely 2017.04.22
400fv 07:49,36 70.34 Horváth Viktor 1965 Győri Zabolátlan SE Hódmezővásárhely 2017.04.22
400fv 06:09,22 87.14 Steiner Imre 1968 BVSC Hódmezővásárhely 2017.04.22
400fv 06:28,17 82.18 Veres Gábor 1969 Spuri Sc Hódmezővásárhely 2017.04.22
400fv 05:02,27 98.87 Schönek András 1977 Iron Aquatics Hódmezővásárhely 2017.04.22
400fv 05:45,79 86.43 Zalka András 1977 Iron Aquatics Hódmezővásárhely 2017.04.22
400fv 06:44,78 75.02 Bódi Szabolcs 1975 Nyírsenior 97 SE Hódmezővásárhely 2017.04.22
400fv 05:02,97 96.36 Nagy-Pál Levente 1980 Iron Aquatics Hódmezővásárhely 2017.04.22
400fv 05:22,36 89.19 Földi Róbert 1982 Iron Aquatics Hódmezővásárhely 2017.04.22
400fv 05:33,78 87.47 Molnár Gergely 1980 Iron Aquatics Hódmezővásárhely 2017.04.22
400fv 08:40,04 56.14 Bihari Árpád 1980 Debreceni Szenior Hódmezővásárhely 2017.04.22
400fv 05:38,86 83.58 Szikora Tamás Dr. 1984 Pénzügyőr SE Hódmezővásárhely 2017.04.22
400fv 05:39,57 79.82 Iván Márk 1990 KisTri Balatonman Team Hódmezővásárhely 2017.04.22
400nv 10:01,01 78.57 Graffjódy Eszter 1940 Egri Szenior Hódmezővásárhely 2017.04.22
400nv 08:48,57 79.13 Virágos Ilona 1951 Szentesi Delfin Hódmezővásárhely 2017.04.22
400nv 08:55,57 78.92 Zempléniné Kertész Zsuzsa 1950 Budapesti Delfinek Hódmezővásárhely 2017.04.22
400nv 07:19,34 81.63 Csizmadiáné dr.Nusser Nóra 1967 Pécsi Vörös Meteor Hódmezővásárhely 2017.04.22
400nv 07:58,52 77.72 Havasi Henrietta 1963 Törökbálint Hódmezővásárhely 2017.04.22
400nv 05:49,43 99.11 Szokol Diana Dr. 1971 Nyír Szenior Hódmezővásárhely 2017.04.22
400nv 05:29,05 102.60 Venczel Kincső Dr. 1974 Szentesi Delfin ESC Hódmezővásárhely 2017.04.22
400nv 05:50,60 96.29 Cerva Dóra 1974 Iron Aquatics Hódmezővásárhely 2017.04.22
400nv 06:18,38 87.03 Szűcs Jolán 1977 Budapesti Delfinek Hódmezővásárhely 2017.04.22
400nv 07:12,93 78.64 Debreczeni Beáta 1973 Szentesi Delfin ESC Hódmezővásárhely 2017.04.22
400nv 05:54,68 89.20 Tölgyesi Veronika 1982 Budapesti Delfinek Hódmezővásárhely 2017.04.22
400nv 06:52,34 76.73 Orbán Bettina 1982 Swim Life Hódmezővásárhely 2017.04.22
400nv 07:03,38 74.73 Kálóczy Zsuzsanna 1982 Pécsi Vörös Meteor Spor Hódmezővásárhely 2017.04.22
400nv 07:26,93 73.09 Bonivárt Ágnes 1978 Debreceni Szenior Hódmezővásárhely 2017.04.22
400nv 07:41,61 70.19 Kukucskáné Pálca Réka 1979 Tótkomlósi Rozmár Hódmezővásárhely 2017.04.22
400nv 05:32,05 93.09 Felföldi Viktória 1985 Iron Aquatics Hódmezővásárhely 2017.04.22
400nv 05:51,78 88.54 Fülöp Mariann 1984 Swim Life SE Hódmezővásárhely 2017.04.22
400nv 06:24,04 77.51 Czikora Emese 1990 Iron Aquatics Hódmezővásárhely 2017.04.22
800fg 14:20,61 84.65 Reiner László 1942 Iron Aquatics Hódmezővásárhely 2017.04.22
800fg 16:29,28 72.94 Szécsi Károly 1943 Iron Aquatics Hódmezővásárhely 2017.04.22
800fg 12:21,46 89.59 Heverdle István 1952 Egri Szenior Hódmezővásárhely 2017.04.22
800fg 12:54,47 85.77 Dolozselek Pál 1952 Budapesti Delfinek Hódmezővásárhely 2017.04.22
800fg 13:22,40 85.04 Borzi Miklós dr. 1949 Szentesi Delfin ESC Hódmezővásárhely 2017.04.22
800fg 15:26,77 72.97 Dobcsányi János 1950 Szeged Hódmezővásárhely 2017.04.22
800fg 12:04,12 87.87 Rentka László Dr. 1957 Debreceni Szenior Úszó Hódmezővásárhely 2017.04.22
800fg 13:35,12 80.09 Tóth László 1954 HSUVC Hódmezővásárhely 2017.04.22
800fg 14:23,33 74.33 Miklós Attila 1956 Debreceni Szenior Úszó Hódmezővásárhely 2017.04.22
800fg 10:14,56 100.15 Hajdú László 1961 Bácsvíz KVSC Hódmezővásárhely 2017.04.22
800fg 10:51,49 93.71 Sáthy István 1962 Spuri Futó és Triatl Hódmezővásárhely 2017.04.22
800fg 11:30,52 89.13 Győri József Dr. 1961 Spuri SC Hódmezővásárhely 2017.04.22
800fg 11:40,65 88.57 Schenk Róbert 1960 Törökbálinti Senior Hódmezővásárhely 2017.04.22
800fg 14:39,50 69.98 Tóth Béla 1961 Debreceni Szenior Úszó Hódmezővásárhely 2017.04.22
800fg 12:29,43 78.29 Szikszai János Brúnó 1967 Debreceni Szenior Úszó Hódmezővásárhely 2017.04.22
800fg 12:38,35 79.22 Gunther Zsolt 1964 Győri Zabolátlan SE Hódmezővásárhely 2017.04.22
800fg 13:53,26 70.41 Oláh Attila 1967 Debreceni Szenior ÚK Hódmezővásárhely 2017.04.22
800fg 12:53,98 75.22 Varga Miklós 1968 Kaposvári Aréna Hódmezővásárhely 2017.04.22
800fg 10:57,29 83.42 Székely Máté 1976 BVSC-Zugló Hódmezővásárhely 2017.04.22
800fg 12:03,01 77.53 Gáspár Igor 1973 Spuri SC Hódmezővásárhely 2017.04.22
800fg 12:04,42 77.38 Molnár József Antal 1973 Debreceni Szenior Úszó Hódmezővásárhely 2017.04.22
800fg 12:27,15 75.02 Novotny Miklós 1973 Budapesti Delfinek Hódmezővásárhely 2017.04.22
800fg 12:39,39 71.68 Király Balázs 1977 Pécsi Vörös Meteor Spor Hódmezővásárhely 2017.04.22
800fg 15:48,40 58.24 Balázsi Loránd Attila 1975 Debreceni Szenior Úszó Hódmezővásárhely 2017.04.22
800fg 10:10,87 87.22 Molnár Gergely 1980 Iron Aquatics Hódmezővásárhely 2017.04.22
800fg 10:29,28 84.67 Jakab Zoltán 1980 Iron Aquatics Hódmezővásárhely 2017.04.22
800fg 11:57,80 75.29 Sternhardt Róbert 1978 Tatabányai Vízmű Spo Hódmezővásárhely 2017.04.22
800fg 12:25,83 70.44 Blazsek Attila 1982 Pécsi Vörös Meteor SE Hódmezővásárhely 2017.04.22
800fg 13:43,85 65.13 Hudetz András 1979 Swim Life SE Hódmezővásárhely 2017.04.22
800ng 16:02,84 84.86 Graffjódy Eszter 1940 Egri Szenior Hódmezővásárhely 2017.04.22
800ng 23:53,46 58.21 Schriffert Józsefné 1938 Dr.Regele Károly Hódmezővásárhely 2017.04.22
800ng 13:56,15 91.99 Molnár Rita 1946 Törökbálint Hódmezővásárhely 2017.04.22
800ng 20:09,06 63.61 Kocsor Ferencné Dr. 1946 Békéscsabai senior Hódmezővásárhely 2017.04.22
800ng 20:35,63 61.64 Tóth Ilona Dr. 1947 Dr.Regele Károly Szenio Hódmezővásárhely 2017.04.22
800ng 12:26,41 93.04 Virágos Éva 1957 Szentesi Delfin ESC Hódmezővásárhely 2017.04.22
800ng 13:01,69 88.84 Perlakyné Szlavitsek Gizella 1957 Budapesti Delfinek Hódmezővásárhely 2017.04.22
800ng 15:53,66 74.80 Cseri Piroska 1954 Debreceni Szenior Úszó Hódmezővásárhely 2017.04.22
800ng 18:44,94 62.84 Gondiné Lakatos Ildikó 1955 Békéscsabai Szenior Hódmezővásárhely 2017.04.22
800ng 15:10,45 73.67 Kováts Ildikó Dr. 1961 Szegedi egyéni Hódmezővásárhely 2017.04.22
800ng 22:37,20 49.85 Palásti Anna 1960 Csongrádi senior Hódmezővásárhely 2017.04.22
800ng 15:20,48 69.32 Ratkai Györgyi 1967 Pécsi Vörös Meteor Spor Hódmezővásárhely 2017.04.22
800ng 10:02,49 102.58 Szokol Diana Dr. 1971 Nyír Szenior Hódmezővásárhely 2017.04.22
800ng 11:33,36 89.85 Török Olga 1970 Szegedi Muréna Hódmezővásárhely 2017.04.22
800ng 13:02,73 78.35 Diószeghy Fruzsina 1972 Spuri SC Hódmezővásárhely 2017.04.22
800ng 11:02,50 90.45 B. Szűcs Dóra 1975 Törökbálint Hódmezővásárhely 2017.04.22
800ng 11:44,11 85.76 Bujna Lilla 1974 Debreceni Szenior Úszó Hódmezővásárhely 2017.04.22
800ng 12:00,37 81.94 Kézsmárki Éva Dr. 1977 Iron Aquatics Hódmezővásárhely 2017.04.22
800ng 16:10,41 61.28 Nagy Júlia Magdolna 1976 Debreceni Szenior Úszó Hódmezővásárhely 2017.04.22
800ng 12:34,85 75.37 Kálóczy Zsuzsanna 1982 Pécsi Vörös Meteor Spor Hódmezővásárhely 2017.04.22
800ng 13:30,94 71.71 Gedó Andrea 1979 Szegedi Muréna UBK Hódmezővásárhely 2017.04.22
800ng 14:06,23 68.72 Kukucskáné Pálca Réka 1979 Tótkomlósi Rozmár Hódmezővásárhely 2017.04.22
800ng 15:02,90 63.01 Bíró Ágnes 1982 Szentesi Delfin Egés Hódmezővásárhely 2017.04.22
800ng 10:08,87 91.45 Felföldi Viktória 1985 Iron Aquatics Hódmezővásárhely 2017.04.22
800ng 12:01,76 76.07 Lőrincz Brigitta 1987 Győri Zabolátlan SE Hódmezővásárhely 2017.04.22
800ng 10:22,96 85.74 Fazekas Laura 1991 Pénzügyőr SE Hódmezővásárhely 2017.04.22
800ng 10:26,65 85.24 Tóvári Dóra 1991 Kistarcsai VRC Hódmezővásárhely 2017.04.22
200fp 07:27,17 47.67 Szántó Endre 1936 Debreceni Szenior Úszó Hódmezővásárhely 2017.04.22
200fp 04:20,71 79.73 Melkuhn Dezső 1938 Szentesi Delfin ESC Hódmezővásárhely 2017.04.22
200fp 03:33,20 87.70 Csaba Gábor 1947 Törökbálint Hódmezővásárhely 2017.04.22
200fp 04:00,39 73.67 Nagysolymosi István 1952 Bácsvíz-KVSC Hódmezővásárhely 2017.04.22
200fp 04:04,29 75.69 Mikó Sándor Dr. 1948 Törökbálinti Senior Hódmezővásárhely 2017.04.22
200fp 03:15,76 85.92 Rentka László Dr. 1957 Debreceni Szenior Úszó Hódmezővásárhely 2017.04.22
200fp 03:25,34 82.74 Sebők János 1956 Kiskunfélegyháza Hódmezővásárhely 2017.04.22
200fp 03:40,03 79.64 Batta Gyula Dr. 1953 Debreceni Szenior Úszó Hódmezővásárhely 2017.04.22
200fp 03:02,74 91.13 Legeza László Dr. 1958 Dr. Regele K. Gyula Hódmezővásárhely 2017.04.22
200fp 03:04,42 86.84 Király András 1962 Iron Aquatics Hódmezővásárhely 2017.04.22
200fp 03:40,77 73.25 Jurák Árpád 1961 Miskolc VSC Hódmezővásárhely 2017.04.22
200fp 02:44,94 94.39 Kómár Lajos 1965 Szeged Hódmezővásárhely 2017.04.22
200fp 03:06,81 81.82 Kiss Csaba 1967 Szentesi Delfin ESC Hódmezővásárhely 2017.04.22
200fp 04:09,25 62.46 Horváth Viktor 1965 Győri Zabolátlan SE Hódmezővásárhely 2017.04.22
200fp 03:00,24 80.40 Pásztor Róbert 1973 Miskolci VSC Hódmezővásárhely 2017.04.22
200fp 03:17,85 72.00 Bódi Szabolcs 1975 Nyírsenior 97 SE Hódmezővásárhely 2017.04.22
200fp 02:41,53 84.59 Molnár Gergely 1980 Iron Aquatics Hódmezővásárhely 2017.04.22
200fp 04:00,25 56.87 Bihari Árpád 1980 Debreceni Szenior Hódmezővásárhely 2017.04.22
200fp 02:26,35 89.01 Pap Csongor 1986 Budapesti Delfinek Hódmezővásárhely 2017.04.22
200fp 02:43,63 80.87 Király Róbert Belián 1984 OSC Hódmezővásárhely 2017.04.22
200fp 02:52,80 76.58 Varga Zoltán 1984 Budapesti Delfinek Hódmezővásárhely 2017.04.22
200fp 02:30,52 83.30 Várdai Attila 1991 Tatabányai Vízmű SE Hódmezővásárhely 2017.04.22
200fp 02:49,71 74.44 Iván Márk 1990 KisTri Balatonman Team Hódmezővásárhely 2017.04.22
200np 05:29,33 69.88 Graffjódy Eszter 1940 Egri Szenior Hódmezővásárhely 2017.04.22
200np 05:33,50 63.23 Bocskay Zsófia 1947 Szentesi Delfin ESC Hódmezővásárhely 2017.04.22
200np 04:14,64 79.03 Virágos Ilona 1951 Szentesi Delfin Hódmezővásárhely 2017.04.22
200np 04:36,37 73.66 Zempléniné Kertész Zsuzsa 1950 Budapesti Delfinek Hódmezővásárhely 2017.04.22
200np 04:05,01 77.71 Téli Éva 1956 Szentesi Delfin ESC Hódmezővásárhely 2017.04.22
200np 07:13,77 42.07 Palásti Anna 1960 Csongrádi senior Hódmezővásárhely 2017.04.22
200np 03:36,34 78.66 Boncsóné Szalai Éva 1967 FTC Hódmezővásárhely 2017.04.22
200np 04:51,67 60.69 Gál Ágnes 1963 Törökbálint Hódmezővásárhely 2017.04.22
200np 02:58,41 91.84 Szokol Diana Dr. 1971 Nyír Szenior Hódmezővásárhely 2017.04.22
200np 03:26,43 80.88 Cseszregi Henrietta 1969 Budapesti Delfinek Hódmezővásárhely 2017.04.22
200np 02:31,23 105.41 Venczel Kincső Dr. 1974 Szentesi Delfin ESC Hódmezővásárhely 2017.04.22
200np 02:46,38 95.81 Cerva Dóra 1974 Iron Aquatics Hódmezővásárhely 2017.04.22
200np 03:21,14 77.16 Alexi Anna 1977 Budapesti Delfinek Hódmezővásárhely 2017.04.22
200np 03:32,76 69.87 Kálóczy Zsuzsanna 1982 Pécsi Vörös Meteor Spor Hódmezővásárhely 2017.04.22
200np 03:57,60 64.75 Bonivárt Ágnes 1978 Debreceni Szenior Hódmezővásárhely 2017.04.22
200np 02:32,59 93.49 Boulsevicz Beatrix 1987 V8-DSE Szentendre Hódmezővásárhely 2017.04.22
200np 02:34,37 93.93 Felföldi Viktória 1985 Iron Aquatics Hódmezővásárhely 2017.04.22
200np 03:12,00 76.78 Csobánki Zsuzsa 1983 Swim Life SE Hódmezővásárhely 2017.04.22
100fh 01:37,51 92.36 Fábián Béla 1937 Egri Szenior Hódmezővásárhely 2017.04.22
100fh 02:26,25 61.58 Tóth Kecskés László 1937 Iron Aquatics Hódmezővásárhely 2017.04.22
100fh 01:29,72 97.35 Kováts Miklós 1940 Törökbálint Hódmezővásárhely 2017.04.22
100fh 01:40,20 86.30 Kőszegi Károly 1941 Miskolci VSC Hódmezővásárhely 2017.04.22
100fh 01:41,58 84.29 Reiner László 1942 Iron Aquatics Hódmezővásárhely 2017.04.22
100fh 01:43,16 83.00 Zajzon András 1942 Törökbálint Hódmezővásárhely 2017.04.22
100fh 02:04,07 69.70 Kanyó Ádám Dr. 1941 Szentesi Delfin ESC Hódmezővásárhely 2017.04.22
100fh 01:20,85 104.87 Csikány József 1943 Törökbálint Hódmezővásárhely 2017.04.22
100fh 01:36,30 84.74 Bólyai István 1947 Csobogó17 Hódmezővásárhely 2017.04.22
100fh 01:58,57 69.48 Molnár Bence 1946 Törökbálinti Senior Hódmezővásárhely 2017.04.22
100fh 02:03,84 66.52 Ónodi László 1946 Kiskunfélegyháza Hódmezővásárhely 2017.04.22
100fh 01:22,36 98.16 Csaba László 1948 Törökbálinti Senior Hódmezővásárhely 2017.04.22
100fh 01:43,39 78.20 Horváth Béla 1948 Miskolci Vízművek Sport Hódmezővásárhely 2017.04.22
100fh 01:44,91 75.66 Zenke József 1950 HSÚVC Hódmezővásárhely 2017.04.22
100fh 01:51,64 70.45 Fodor László 1951 Tótkomlósi Rozmár Hódmezővásárhely 2017.04.22
100fh 01:53,18 70.77 Szabó Tamás 1949 Eger Hódmezővásárhely 2017.04.22
100fh 02:26,56 53.67 Lucz Imre 1951 Szentesi Delfin ESC Hódmezővásárhely 2017.04.22
100fh 01:27,22 85.53 Rentka László Dr. 1957 Debreceni Szenior Úszó Hódmezővásárhely 2017.04.22
100fh 01:39,34 77.08 Tóth László 1954 HSUVC Hódmezővásárhely 2017.04.22
100fh 01:39,35 76.40 Szabados József 1955 Debreceni Szenior Úszó Hódmezővásárhely 2017.04.22
100fh 01:12,80 99.07 Hajdú László 1961 Bácsvíz KVSC Hódmezővásárhely 2017.04.22
100fh 01:17,98 94.85 Éder Zsolt 1958 Debreceni Szenior Úszó Hódmezővásárhely 2017.04.22
100fh 01:20,09 90.06 Győri József Dr. 1961 Spuri SC Hódmezővásárhely 2017.04.22
100fh 01:31,78 78.58 Fazekas Rudolf 1961 Váci Vízmű Hódmezővásárhely 2017.04.22
100fh 01:33,29 76.68 Várday Levente 1962 Győri Zabolátlan SE Hódmezővásárhely 2017.04.22
100fh 01:50,55 65.24 Tóth Béla 1961 Debreceni Szenior Úszó Hódmezővásárhely 2017.04.22
100fh 01:07,92 101.96 Balajti Zoltán 1966 Budapesti Delfinek Hódmezővásárhely 2017.04.22
100fh 01:20,58 87.33 Barna György 1964 Törökbálinti Senior Hódmezővásárhely 2017.04.22
100fh 01:24,47 83.31 Gunther Zsolt 1964 Győri Zabolátlan SE Hódmezővásárhely 2017.04.22
100fh 01:15,25 90.59 Renn Gábor 1968 Egri Senior ÚK Hódmezővásárhely 2017.04.22
100fh 01:19,58 85.66 Szakács András 1968 Budapesti Delfinek Hódmezővásárhely 2017.04.22
100fh 01:21,89 80.71 Balatoni Zsolt 1972 Herceghalom SE Hódmezővásárhely 2017.04.22
100fh 01:28,34 77.16 Varga Miklós 1968 Kaposvári Aréna Hódmezővásárhely 2017.04.22
100fh 02:17,95 48.65 Csomai Zsolt 1970 Bácsvíz KVSC Hódmezővásárhely 2017.04.22
100fh 01:15,07 86.72 Kemény András 1974 V8 DSE Szentendre Hódmezővásárhely 2017.04.22
100fh 01:15,90 85.77 Márkus István 1974 Széchy Tamás Sportis Hódmezővásárhely 2017.04.22
100fh 01:17,03 85.15 Várhegyi Attila 1973 Budapesti Delfinek Hódmezővásárhely 2017.04.22
100fh 01:18,26 82.57 Bohos Tamás 1975 Budapesti Delfinek Hódmezővásárhely 2017.04.22
100fh 01:36,72 65.83 Király Balázs 1977 Pécsi Vörös Meteor Spor Hódmezővásárhely 2017.04.22
100fh 01:05,30 95.41 Vágó Dániel 1980 Iron Aquqtics Hódmezővásárhely 2017.04.22
100fh 01:05,69 94.84 Nagy-Pál Levente 1980 Iron Aquatics Hódmezővásárhely 2017.04.22
100fh 01:12,29 86.18 Árvai Tamás 1980 Iron Aquatics Hódmezővásárhely 2017.04.22
100fh 01:18,76 79.10 Molnár Gergely 1980 Iron Aquatics Hódmezővásárhely 2017.04.22
100fh 01:04,82 93.44 Szikora Tamás Dr. 1984 Pénzügyőr SE Hódmezővásárhely 2017.04.22
100fh 01:12,07 82.32 Nyúl Gábor 1987 Bácsvíz Hódmezővásárhely 2017.04.22
100fh 01:13,75 82.12 Király Róbert Belián 1984 OSC Hódmezővásárhely 2017.04.22
100fh 01:36,61 61.41 Zsobrák Balázs 1987 Kaposvár MCM Diamant Hódmezővásárhely 2017.04.22
100fh 01:06,01 88.07 László Márk 1990 Szentesi Delfin ESC Hódmezővásárhely 2017.04.22
100fh 01:08,08 85.97 Markovics Miklós 1989 Herceghalom SE Hódmezővásárhely 2017.04.22
100fh 01:12,81 78.79 Geier Norbert 1992 Tatabányai Vízmű Spo Hódmezővásárhely 2017.04.22
100nh 02:36,43 68.05 Kenderfi Zsuzsanna 1936 Iron Aqutics Hódmezővásárhely 2017.04.22
100nh 03:03,85 58.58 Kovács Lukácsné 1935 Debreceni Szenior Úszó Hódmezővásárhely 2017.04.22
100nh 02:27,12 69.90 Uzdi Réka 1939 Törökbálint Hódmezővásárhely 2017.04.22
100nh 02:42,34 61.27 Liptai Józsefné 1942 Iron Aquatics Hódmezővásárhely 2017.04.22
100nh 03:28,90 48.68 Lukátsy Katalin 1940 Szentesi Delfin ESC Hódmezővásárhely 2017.04.22
100nh 05:10,07 32.44 Ferke Gáborné 1941 Szentesi delfinek Hódmezővásárhely 2017.04.22
100nh 01:39,07 98.26 Balla Mária 1944 Törökbálinti Senior Hódmezővásárhely 2017.04.22
100nh 02:01,02 79.59 Baranyi Mária 1945 Miskolci V.S.C Hódmezővásárhely 2017.04.22
100nh 02:26,38 66.50 Répási Ildikó 1944 Törökbálint Hódmezővásárhely 2017.04.22
100nh 01:40,22 92.21 Csanádiné Tóth Magdolna 1949 Iron Aquatics Hódmezővásárhely 2017.04.22
100nh 01:45,75 86.51 Gombkötőné Tóth Ilona 1950 Debreceni Szenior Úszó Hódmezővásárhely 2017.04.22
100nh 01:50,27 82.96 Szerdahelyi Mária 1950 Törökbálinti Senior Hódmezővásárhely 2017.04.22
100nh 01:54,54 78.30 Palásti Katalin 1952 Szentesi Delfin Egés Hódmezővásárhely 2017.04.22
100nh 01:58,90 75.43 Demeterné Zsuzsa 1952 Szentesi Delfin Egés Hódmezővásárhely 2017.04.22
100nh 02:41,71 55.46 Sallai Katalin 1952 Békéscsabai Szenior Hódmezővásárhely 2017.04.22
100nh 03:00,90 51.08 Németh Éva 1949 Békéscsabai Szenior Hódmezővásárhely 2017.04.22
100nh 03:01,43 49.92 Juhász Ágnes 1951 Tatabánya Hódmezővásárhely 2017.04.22
100nh 01:32,48 95.10 Baranyi Judit 1954 Törökbálint Hódmezővásárhely 2017.04.22
100nh 01:33,56 91.36 Virágos Éva 1957 Szentesi Delfin ESC Hódmezővásárhely 2017.04.22
100nh 02:01,22 72.55 Cseri Piroska 1954 Debreceni Szenior Úszó Hódmezővásárhely 2017.04.22
100nh 02:07,84 68.80 Tóth Dénes Károlyné 1954 Pécsi Vörös Meteor Hódmezővásárhely 2017.04.22
100nh 02:21,92 60.80 Simonné Axt Éva 1956 Pécsi Sport Nonprofit Z Hódmezővásárhely 2017.04.22
100nh 01:54,03 74.26 Gabnai Lilla 1958 Iron Aquatics Hódmezővásárhely 2017.04.22
100nh 01:59,75 69.42 Bódis Éva 1960 Pécsi Vörös Meteor Spor Hódmezővásárhely 2017.04.22
100nh 01:17,04 102.31 Czifrik Hajnalka 1966 Széchy T. Si. Sopron Hódmezővásárhely 2017.04.22
100nh 01:29,09 90.03 Arday Andrea 1964 BVSC-Zugló Hódmezővásárhely 2017.04.22
100nh 01:31,83 87.34 Ponuzs Judit 1964 Törökbálint Hódmezővásárhely 2017.04.22
100nh 01:41,11 80.03 Havasi Henrietta 1963 Törökbálint Hódmezővásárhely 2017.04.22
100nh 01:47,61 72.62 Szurdoki Erika 1967 Iron Aquatics Hódmezővásárhely 2017.04.22
100nh 01:18,27 98.99 Csikány Csilla 1968 Törökbálint Hódmezővásárhely 2017.04.22
100nh 01:30,82 84.59 Apáti Dóra 1969 Budapesti Delfinek Hódmezővásárhely 2017.04.22
100nh 01:32,31 83.94 Fehér Edit 1968 Dr.Regele Károly Hódmezővásárhely 2017.04.22
100nh 01:35,25 79.98 Bólyai Hajnal 1970 Csongrádi Senior Hódmezővásárhely 2017.04.22
100nh 02:00,67 62.10 Kiss Dóra 1972 Pécs Baranyai SZÚVK Hódmezővásárhely 2017.04.22
100nh 01:23,20 86.51 Pataki Ágnes 1977 Győri Zabolátlanok Hódmezővásárhely 2017.04.22
100nh 01:41,26 72.80 Majorfalvi Éva 1974 Törökbálint Hódmezővásárhely 2017.04.22
100nh 01:22,79 85.58 Nagy Enikő 1979 HSÚVC Hódmezővásárhely 2017.04.22
100nh 01:24,18 84.17 Kőhegyi-Kis Ágnes 1979 HSÚVC Hódmezővásárhely 2017.04.22
100nh 01:25,06 83.30 Balogh Anna 1979 Iron Aquqtics Hódmezővásárhely 2017.04.22
100nh 01:35,35 74.89 Bonivárt Ágnes 1978 Debreceni Szenior Hódmezővásárhely 2017.04.22
100nh 01:39,37 69.68 Kálóczy Zsuzsanna 1982 Pécsi Vörös Meteor Spor Hódmezővásárhely 2017.04.22
100nh 01:44,41 67.86 Kukucskáné Pálca Réka 1979 Tótkomlósi Rozmár Hódmezővásárhely 2017.04.22
100nh 01:56,30 60.92 Szepesi Mária 1979 Swim Life SE Hódmezővásárhely 2017.04.22
100nh 01:10,51 94.60 Szepesi Nikolett 1987 Budapesti Delfinek Hódmezővásárhely 2017.04.22
100nh 01:14,63 91.39 Fülöp Mariann 1984 Swim Life SE Hódmezővásárhely 2017.04.22
100nh 01:21,55 81.79 Lőrincz Brigitta 1987 Győri Zabolátlan SE Hódmezővásárhely 2017.04.22
100nh 01:35,67 70.24 Lukács Linda 1986 Nyírsenior 97 SE Hódmezővásárhely 2017.04.22
100nh 01:51,89 60.50 Pék Zsófia 1985 OSC Hódmezővásárhely 2017.04.22
100nh 01:10,45 91.34 Vincze Krisztina 1992 HSÚVC Hódmezővásárhely 2017.04.22
100nh 01:13,21 89.80 Sallai Ágnes 1989 HSÚVC Hódmezővásárhely 2017.04.22
100nh 01:22,85 78.22 Tóvári Dóra 1991 Kistarcsai VRC Hódmezővásárhely 2017.04.22
100nh 01:29,93 71.55 Gasparovszky Tímea 1992 Herceghalom SE Hódmezővásárhely 2017.04.22
50fm 00:42,98 95.83 Fábián Béla 1937 Egri Szenior Hódmezővásárhely 2017.04.22
50fm 01:18,73 52.31 Liptai József 1937 Iron Aquatics Hódmezővásárhely 2017.04.22
50fm 01:41,35 40.97 Szántó Endre 1936 Debreceni Szenior Úszó Hódmezővásárhely 2017.04.22
50fm 00:48,81 81.77 Kancsó János 1941 Tótkomlósi Rozmár Hódmezővásárhely 2017.04.22
50fm 00:41,10 92.80 Bólyai István 1947 Csobogó17 Hódmezővásárhely 2017.04.22
50fm 00:41,10 94.91 Somlai Gábor 1944 Törökbálint Hódmezővásárhely 2017.04.22
50fm 00:43,27 88.80 Hatvani János 1946 Miskolci VSC Hódmezővásárhely 2017.04.22
50fm 00:43,67 88.65 Sümeghy László 1945 Iron Aquatics Hódmezővásárhely 2017.04.22
50fm 00:40,29 91.29 Erdélyi Ferenc 1952 Törökbálint Hódmezővásárhely 2017.04.22
50fm 00:40,73 90.95 Kecskés István dr. 1951 Szegedi Muréna UBK Hódmezővásárhely 2017.04.22
50fm 00:43,39 85.38 Gyenes András Dr. 1951 Szeged Szenior Hódmezővásárhely 2017.04.22
50fm 00:43,92 83.74 Simon Géza 1952 Kiskun- Vízi és Szabadi Hódmezővásárhely 2017.04.22
50fm 00:48,78 77.05 Bukolyi József 1949 Törökbálint Hódmezővásárhely 2017.04.22
50fm 00:48,78 77.05 Szabó Tamás 1949 Eger Hódmezővásárhely 2017.04.22
50fm 00:51,86 73.01 Halmos Péter 1948 Százhalombattai VUK SE Hódmezővásárhely 2017.04.22
50fm 00:53,61 69.10 Fodor László 1951 Tótkomlósi Rozmár Hódmezővásárhely 2017.04.22
50fm 00:39,63 89.61 Rentka László Dr. 1957 Debreceni Szenior Úszó Hódmezővásárhely 2017.04.22
50fm 00:44,88 79.13 Németh Pál 1957 Pénzügyőr SE Hódmezővásárhely 2017.04.22
50fm 00:36,79 93.94 Vass Gyula 1961 Triton SE Gyula Hódmezővásárhely 2017.04.22
50fm 00:38,99 90.46 Legeza László Dr. 1958 Dr. Regele K. Gyula Hódmezővásárhely 2017.04.22
50fm 00:42,16 81.98 Jurák Árpád 1961 Miskolc VSC Hódmezővásárhely 2017.04.22
50fm 00:43,62 79.23 Fazekas Rudolf 1961 Váci Vízmű Hódmezővásárhely 2017.04.22
50fm 00:56,00 61.72 Tóth Béla 1961 Debreceni Szenior Úszó Hódmezővásárhely 2017.04.22
50fm 00:35,52 94.15 Balajti Zoltán 1966 Budapesti Delfinek Hódmezővásárhely 2017.04.22
50fm 00:36,89 91.24 Grigalek Gábor Dr. 1965 Budapest Hódmezővásárhely 2017.04.22
50fm 00:37,36 90.69 Barna György 1964 Törökbálinti Senior Hódmezővásárhely 2017.04.22
50fm 00:38,41 87.63 Menyhárt Zsolt Dr. 1965 Budapesti Delfinek Hódmezővásárhely 2017.04.22
50fm 00:41,19 80.67 Giba Zoltán dr. 1967 Bohóchal Hódmezővásárhely 2017.04.22
50fm 00:41,50 81.64 T. Kiss Jenő 1964 Debreceni Szenior Úszó Hódmezővásárhely 2017.04.22
50fm 00:44,72 74.30 Sallai Zsolt 1967 HSÚVC Hódmezővásárhely 2017.04.22
50fm 00:35,29 91.21 Novák Szabolcs 1972 YBL Water Polo Club Hódmezővásárhely 2017.04.22
50fm 00:35,76 92.32 Seres László 1968 Szeder SC Hódmezővásárhely 2017.04.22
50fm 00:36,83 87.40 Vas Balázs 1972 Szegedi Muréna UBK Hódmezővásárhely 2017.04.22
50fm 00:37,14 88.89 Kőhalmi András 1968 Százhalombattai VUK Hódmezővásárhely 2017.04.22
50fm 00:37,21 86.51 Benke Csaba 1972 Budapesti Delfinek Hódmezővásárhely 2017.04.22
50fm 00:37,49 88.06 Müller Zsolt 1968 Budapesti Delfinek Hódmezővásárhely 2017.04.22
50fm 00:37,70 87.57 Cseh Imre 1968 Nyírsenior 97 SE Hódmezővásárhely 2017.04.22
50fm 00:38,10 84.49 Balatoni Zsolt 1972 Herceghalom SE Hódmezővásárhely 2017.04.22
50fm 00:38,27 85.72 Veres Gábor 1969 Spuri Sc Hódmezővásárhely 2017.04.22
50fm 00:38,41 84.86 Forintos Attila 1970 Debreceni Szenior Úszó Hódmezővásárhely 2017.04.22
50fm 00:39,71 82.09 Pauer Csaba 1970 Tatabányai Vízmű Sport Hódmezővásárhely 2017.04.22
50fm 00:40,11 80.76 Hajdu Gyula 1971 Nyírsenior 97' Hódmezővásárhely 2017.04.22
50fm 00:44,72 71.98 Oblat Zsolt 1972 Hullám 91 Úszó Hódmezővásárhely 2017.04.22
50fm 00:46,08 71.64 Kun Attila 1968 HSÚVC Hódmezővásárhely 2017.04.22
50fm 00:33,79 92.38 Fábián Szabolcs 1977 Kaposvári Aréna Seni Hódmezővásárhely 2017.04.22
50fm 00:35,10 88.93 Zalka András 1977 Iron Aquatics Hódmezővásárhely 2017.04.22
50fm 00:35,64 88.66 Kádár Zsolt 1975 Tatabánya Vizmű SE Hódmezővásárhely 2017.04.22
50fm 00:36,12 86.42 Rozgonyi Áron 1977 Iron Aquatics Hódmezővásárhely 2017.04.22
50fm 00:36,30 87.05 Petróczki Zsombor 1975 Békéscsabai Szenior Hódmezővásárhely 2017.04.22
50fm 00:36,80 85.86 Gódor István 1975 Budapesti Delfinek Hódmezővásárhely 2017.04.22
50fm 00:37,83 84.04 Erdélyi Zoltán dr. 1974 Debreceni Szenior Úszó Hódmezővásárhely 2017.04.22
50fm 00:38,79 82.47 Várhegyi Attila 1973 Budapesti Delfinek Hódmezővásárhely 2017.04.22
50fm 00:43,03 73.88 Hortobágyi Tamás 1974 BVSC-Zugló Hódmezővásárhely 2017.04.22
50fm 00:32,67 92.74 Flaskay Mihály 1982 Iron Aquatics Hódmezővásárhely 2017.04.22
50fm 00:35,73 84.80 Ábrahám Bence 1982 Swim Life SE Hódmezővásárhely 2017.04.22
50fm 00:37,30 81.23 Aradi Ferenc 1982 Pécsi Meteor SK Hódmezővásárhely 2017.04.22
50fm 00:38,48 79.67 Molnár Gergely 1980 Iron Aquatics Hódmezővásárhely 2017.04.22
50fm 00:38,55 78.59 Szabó János 1982 Pécsi Vörös Meteor Hódmezővásárhely 2017.04.22
50fm 00:42,60 71.12 Blazsek Attila 1982 Pécsi Vörös Meteor SE Hódmezővásárhely 2017.04.22
50fm 00:43,63 70.27 Bihari Árpád 1980 Debreceni Szenior Hódmezővásárhely 2017.04.22
50fm 00:30,81 97.20 Leposa Milán 1984 Pénzügyőr SE Hódmezővásárhely 2017.04.22
50fm 00:33,54 89.29 Ruszka Attila 1984 Iron Aquatics Hódmezővásárhely 2017.04.22
50fm 00:33,60 88.61 Othman Mohamed 1985 Debreceni Szenior ÚK Hódmezővásárhely 2017.04.22
50fm 00:35,02 86.01 Járfás Péter 1983 Budapesti Delfinek Hódmezővásárhely 2017.04.22
50fm 00:35,27 84.42 Kiss Boldizsár 1985 Iron Aquatics Hódmezővásárhely 2017.04.22
50fm 00:35,44 83.05 Pályi Norbert 1987 Mezőtúri Senior Hódmezővásárhely 2017.04.22
50fm 00:36,52 81.53 Cserés Miklós 1985 Nyírsenior 97 SE Hódmezővásárhely 2017.04.22
50fm 00:37,12 81.15 Czeller Viktor 1983 Szentesi Delfin ESC Hódmezővásárhely 2017.04.22
50fm 00:40,83 73.77 Lőrincz Roland 1983 HSÚVC Hódmezővásárhely 2017.04.22
50fm 00:41,37 71.56 Gőcze Balázs 1986 Swim Life SE Hódmezővásárhely 2017.04.22
50fm 00:32,51 89.52 Orbán Ábel 1989 Tatabányai Vízmű Sport Hódmezővásárhely 2017.04.22
50fm 00:33,37 86.72 Kollár Marcell 1990 Szentesi Delfin ESC Hódmezővásárhely 2017.04.22
50fm 00:34,76 82.79 Csiky Velimir 1991 Herceghalom SE Hódmezővásárhely 2017.04.22
50fm 00:34,95 82.34 Vidóczy Zalán 1991 Szentesi Delfin ESC Hódmezővásárhely 2017.04.22
50fm 00:35,26 81.16 Geier Norbert 1992 Tatabányai Vízmű Spo Hódmezővásárhely 2017.04.22
50fm 00:39,56 73.15 Kőszegi Dániel 1990 Bohóchal Egyesület Hódmezővásárhely 2017.04.22
50nm 01:15,62 65.06 Kenderfi Zsuzsanna 1936 Iron Aqutics Hódmezővásárhely 2017.04.22
50nm 01:11,41 66.98 Uzdi Réka 1939 Törökbálint Hódmezővásárhely 2017.04.22
50nm 01:15,68 62.05 Emhő Klára 1941 Tatabányai VSE Hódmezővásárhely 2017.04.22
50nm 01:21,59 58.09 Lukátsy Katalin 1940 Szentesi Delfin ESC Hódmezővásárhely 2017.04.22
50nm 01:23,78 57.09 Bodnár Istvánné 1939 Szentesi Delfin ESC Hódmezővásárhely 2017.04.22
50nm 02:01,04 38.80 Ferke Gáborné 1941 Szentesi delfinek Hódmezővásárhely 2017.04.22
50nm 00:57,41 77.57 Baranyi Valéria 1947 Miskolci V.S.C Hódmezővásárhely 2017.04.22
50nm 00:58,26 77.11 Miklós Éva 1946 Békéscsabai Senior Hódmezővásárhely 2017.04.22
50nm 01:05,56 68.52 Répási Enikő 1946 Törökbálint Hódmezővásárhely 2017.04.22
50nm 01:05,83 68.24 Kocsor Ferencné Dr. 1946 Békéscsabai senior Hódmezővásárhely 2017.04.22
50nm 01:05,85 69.42 Angyalföldi Éva 1944 Törökbálint Hódmezővásárhely 2017.04.22
50nm 00:46,08 95.01 Csanádiné Tóth Magdolna 1949 Iron Aquatics Hódmezővásárhely 2017.04.22
50nm 00:49,45 87.79 Gazsyné Hrabovszki Edit 1950 Békéscsabai Szenior Hódmezővásárhely 2017.04.22
50nm 01:09,20 62.21 Juhász Ágnes 1951 Tatabánya Hódmezővásárhely 2017.04.22
50nm 01:31,91 47.63 Németh Éva 1949 Békéscsabai Szenior Hódmezővásárhely 2017.04.22
50nm 00:47,60 86.83 Téli Éva 1956 Szentesi Delfin ESC Hódmezővásárhely 2017.04.22
50nm 00:54,01 77.77 Markovics Erzsébet 1954 BVSC-Zugló Hódmezővásárhely 2017.04.22
50nm 00:55,54 75.63 Cseri Piroska 1954 Debreceni Szenior Úszó Hódmezővásárhely 2017.04.22
50nm 00:57,79 72.68 Tóth Dénes Károlyné 1954 Pécsi Vörös Meteor Hódmezővásárhely 2017.04.22
50nm 00:59,89 69.57 Gondiné Lakatos Ildikó 1955 Békéscsabai Szenior Hódmezővásárhely 2017.04.22
50nm 01:01,84 68.48 Dernik Katalin 1953 Pécsi Vörös Meteor SE Hódmezővásárhely 2017.04.22
50nm 00:45,47 86.74 Mechler Andrea Dr. 1962 Debreceni Szenior Úszó Hódmezővásárhely 2017.04.22
50nm 00:53,29 74.58 Kováts Ildikó Dr. 1961 Szegedi egyéni Hódmezővásárhely 2017.04.22
50nm 00:53,64 75.84 Botfalvi Ágnes 1958 Budapesti Delfinek Hódmezővásárhely 2017.04.22
50nm 00:45,45 83.59 Csizmadiáné dr.Nusser Nóra 1967 Pécsi Vörös Meteor Hódmezővásárhely 2017.04.22
50nm 00:46,95 80.92 Frits Ramóna Dr. 1967 Budapesti Delfinek Hódmezővásárhely 2017.04.22
50nm 00:47,51 81.16 Mirea Mirela 1965 Iron Aquatics Hódmezővásárhely 2017.04.22
50nm 00:48,50 78.91 Bögösné Nagy Edit 1966 Bohóchal Hódmezővásárhely 2017.04.22
50nm 00:49,73 78.71 Havasi Henrietta 1963 Törökbálint Hódmezővásárhely 2017.04.22
50nm 00:52,60 73.85 Török Irén Éva 1964 Budapesti Delfinek Hódmezővásárhely 2017.04.22
50nm 00:52,86 71.87 Ratkai Györgyi 1967 Pécsi Vörös Meteor Spor Hódmezővásárhely 2017.04.22
50nm 00:53,15 71.48 Szurdoki Erika 1967 Iron Aquatics Hódmezővásárhely 2017.04.22
50nm 00:55,86 68.01 Várady Judit 1967 OSC Hódmezővásárhely 2017.04.22
50nm 01:02,80 60.49 Csjernyik Klára 1967 Tótkomlósi Rozmár Szeni Hódmezővásárhely 2017.04.22
50nm 00:40,04 94.19 Csikány Csilla 1968 Törökbálint Hódmezővásárhely 2017.04.22
50nm 00:41,18 90.27 Marosi Zoltánné 1970 Iron Aquatics Hódmezővásárhely 2017.04.22
50nm 00:42,42 87.00 Szokol Diana Dr. 1971 Nyír Szenior Hódmezővásárhely 2017.04.22
50nm 00:44,52 82.90 Barakonyi Judit 1971 Szentesi Delfin ESC Hódmezővásárhely 2017.04.22
50nm 00:46,93 80.36 Fehér Edit 1968 Dr.Regele Károly Hódmezővásárhely 2017.04.22
50nm 00:47,29 79.75 Kovács Ildikó 1968 BVSC-Zugló Hódmezővásárhely 2017.04.22
50nm 01:01,45 59.63 Kiss Dóra 1972 Pécs Baranyai SZÚVK Hódmezővásárhely 2017.04.22
50nm 00:43,60 82.87 Tarjáni Regina 1974 Százhalombattai VUK SE Hódmezővásárhely 2017.04.22
50nm 00:44,32 80.96 Takács Réka 1975 OSC Hódmezővásárhely 2017.04.22
50nm 00:44,54 81.69 Debreczeni Beáta 1973 Szentesi Delfin ESC Hódmezővásárhely 2017.04.22
50nm 00:45,78 77.84 Hochstein Zsuzsanna 1976 FTC Hódmezővásárhely 2017.04.22
50nm 00:46,33 76.39 Kézsmárki Éva Dr. 1977 Iron Aquatics Hódmezővásárhely 2017.04.22
50nm 00:46,34 76.90 Balatoni Mónika 1976 Herceghalom SE Hódmezővásárhely 2017.04.22
50nm 00:57,53 62.37 Kiss Henriett 1975 Iron Aquatics Hódmezővásárhely 2017.04.22
50nm 00:37,39 91.52 Tölgyesi Veronika 1982 Budapesti Delfinek Hódmezővásárhely 2017.04.22
50nm 00:39,19 89.08 Nagy Enikő 1979 HSÚVC Hódmezővásárhely 2017.04.22
50nm 00:41,08 84.42 Perlaki Anikó 1980 Iron Aquatics Hódmezővásárhely 2017.04.22
50nm 00:41,73 82.55 Pécsi Andrea 1981 Herceghalom SE Hódmezővásárhely 2017.04.22
50nm 00:42,32 82.50 Gedó Andrea 1979 Szegedi Muréna UBK Hódmezővásárhely 2017.04.22
50nm 00:42,39 82.92 Borbély Anita 1978 Iron Aquatics Hódmezővásárhely 2017.04.22
50nm 00:43,34 80.01 Rozgonyi Eszter 1980 Szentesi Delfin ESC Hódmezővásárhely 2017.04.22
50nm 00:44,98 76.58 Wéber Vanda 1981 HSÚVC Hódmezővásárhely 2017.04.22
50nm 00:47,07 73.67 Vidák Viktória 1980 Vasas SC Hódmezővásárhely 2017.04.22
50nm 00:49,93 69.45 Királyné Csirke Eszter 1980 Pécsi Vörös Meteor SE Hódmezővásárhely 2017.04.22
50nm 00:50,69 67.51 Kalotai Zsuzsanna 1982 Kiskun Vízi és Szabadid Hódmezővásárhely 2017.04.22
50nm 00:41,82 81.29 Molnár Enikő 1983 BEAC Hódmezővásárhely 2017.04.22
50nm 00:50,69 65.34 Jónás Krisztina 1987 Swim Life Hódmezővásárhely 2017.04.22
50nm 01:05,84 50.63 Németh Fruzsina 1986 Swim Life SE Hódmezővásárhely 2017.04.22
50nm 00:35,28 90.97 Pecz Réka 1992 Iron Aquatics Hódmezővásárhely 2017.04.22
50nm 00:36,34 89.99 Szabó Anett 1989 Kaposvári Aréna Senior Hódmezővásárhely 2017.04.22
50nm 00:38,42 85.12 Csikós Annamária 1989 HSÚVC Hódmezővásárhely 2017.04.22
50nm 00:42,78 76.45 Peresztegi Éva 1989 FTC Hódmezővásárhely 2017.04.22
50nm 00:49,20 65.64 Szabó Kinga 1991 Swim Life SE Hódmezővásárhely 2017.04.22
50nm 00:56,99 57.75 Füzesi Zsófia 1988 Kiskun Vizi SE Hódmezővásárhely 2017.04.22
200fg 03:15,52 86.16 Fábián Béla 1937 Egri Szenior Hódmezővásárhely 2017.04.22
200fg 03:31,67 82.67 Koszovácz Attila 1933 Iron Aquatics Hódmezővásárhely 2017.04.22
200fg 05:59,39 47.32 Szántó Endre 1936 Debreceni Szenior Úszó Hódmezővásárhely 2017.04.22
200fg 03:17,93 82.80 Krasznai Róbert 1940 Debreceni Szenior Úszó Hódmezővásárhely 2017.04.22
200fg 03:19,45 80.71 Reiner László 1942 Iron Aquatics Hódmezővásárhely 2017.04.22
200fg 03:22,53 82.41 Melkuhn Dezső 1938 Szentesi Delfin ESC Hódmezővásárhely 2017.04.22
200fg 03:34,11 77.24 Bíró József 1939 Egri Szenior ÚK Hódmezővásárhely 2017.04.22
200fg 03:09,90 81.15 Bólyai István 1947 Csobogó17 Hódmezővásárhely 2017.04.22
200fg 03:46,39 70.48 Szécsi Károly 1943 Iron Aquatics Hódmezővásárhely 2017.04.22
200fg 04:19,68 59.86 Faragó Attila 1946 HSÚVC Hódmezővásárhely 2017.04.22
200fg 02:47,43 88.28 Heverdle István 1952 Egri Szenior Hódmezővásárhely 2017.04.22
200fg 02:53,03 87.57 Borzi Miklós dr. 1949 Szentesi Delfin ESC Hódmezővásárhely 2017.04.22
200fg 02:42,99 89.23 Tari László 1954 Csongrádi Szenior Hódmezővásárhely 2017.04.22
200fg 03:05,96 78.21 Tóth László 1954 HSUVC Hódmezővásárhely 2017.04.22
200fg 03:13,46 73.40 Tejes István 1957 Szhbattai VUK SE Hódmezővásárhely 2017.04.22
200fg 03:23,56 70.31 Miklós Attila 1956 Debreceni Szenior Úszó Hódmezővásárhely 2017.04.22
200fg 02:21,52 97.29 Hajdú László 1961 Bácsvíz KVSC Hódmezővásárhely 2017.04.22
200fg 02:30,08 91.74 Győri József Dr. 1961 Spuri SC Hódmezővásárhely 2017.04.22
200fg 02:39,98 88.07 Éder Zsolt 1958 Debreceni Szenior Úszó Hódmezővásárhely 2017.04.22
200fg 02:40,71 86.33 Schenk Róbert 1960 Törökbálinti Senior Hódmezővásárhely 2017.04.22
200fg 02:56,07 77.61 Várday Levente 1962 Győri Zabolátlan SE Hódmezővásárhely 2017.04.22
200fg 03:18,64 69.31 Tóth Béla 1961 Debreceni Szenior Úszó Hódmezővásárhely 2017.04.22
200fg 02:23,54 93.78 Besze Gábor 1964 Budapesti delfinek Hódmezővásárhely 2017.04.22
200fg 02:28,49 89.98 Kómár Lajos 1965 Szeged Hódmezővásárhely 2017.04.22
200fg 02:43,62 82.27 Gunther Zsolt 1964 Győri Zabolátlan SE Hódmezővásárhely 2017.04.22
200fg 02:48,48 78.15 Szikszai János Brúnó 1967 Debreceni Szenior Úszó Hódmezővásárhely 2017.04.22
200fg 02:15,45 95.81 Tóth Csaba 1969 Törökbálint Hódmezővásárhely 2017.04.22
200fg 02:26,87 86.50 Balatoni Zsolt 1972 Herceghalom SE Hódmezővásárhely 2017.04.22
200fg 02:30,04 87.12 Renn Gábor 1968 Egri Senior ÚK Hódmezővásárhely 2017.04.22
200fg 02:30,84 84.22 Papp Gábor 1972 Budapesti DelfinekSE Hódmezővásárhely 2017.04.22
200fg 02:40,05 79.38 Falvi Zsolt 1972 Győri Zabolátlan SE Hódmezővásárhely 2017.04.22
200fg 02:45,54 78.40 Dajka András Tibor 1969 Pénzügyőr SE Hódmezővásárhely 2017.04.22
200fg 04:35,36 46.79 Csomai Zsolt 1970 Bácsvíz KVSC Hódmezővásárhely 2017.04.22
200fg 02:01,26 101.21 Schönek András 1977 Iron Aquatics Hódmezővásárhely 2017.04.22
200fg 02:18,69 90.33 Kemény András 1974 V8 DSE Szentendre Hódmezővásárhely 2017.04.22
200fg 02:20,04 88.24 Újhelyi Botond 1976 Swim Life Hódmezővásárhely 2017.04.22
200fg 02:21,62 88.46 Márkus István 1974 Széchy Tamás Sportis Hódmezővásárhely 2017.04.22
200fg 02:26,97 85.84 Pásztor Róbert 1973 Miskolci VSC Hódmezővásárhely 2017.04.22
200fg 02:42,71 77.53 Nagy László 1973 HSÚVC Hódmezővásárhely 2017.04.22
200fg 02:55,24 70.04 Király Balázs 1977 Pécsi Vörös Meteor Spor Hódmezővásárhely 2017.04.22
200fg 02:12,87 89.34 Földi Róbert 1982 Iron Aquatics Hódmezővásárhely 2017.04.22
200fg 02:16,77 87.95 Molnár Gergely 1980 Iron Aquatics Hódmezővásárhely 2017.04.22
200fg 02:20,24 85.77 Árvai Tamás 1980 Iron Aquatics Hódmezővásárhely 2017.04.22
200fg 02:22,91 85.30 Márta László 1978 Kistarcsai VSRC Hódmezővásárhely 2017.04.22
200fg 02:26,34 82.74 Szabó Gábor 1979 HSÚVC Hódmezővásárhely 2017.04.22
200fg 02:31,22 80.61 Sternhardt Róbert 1978 Tatabányai Vízmű Spo Hódmezővásárhely 2017.04.22
200fg 02:43,16 72.75 Blazsek Attila 1982 Pécsi Vörös Meteor SE Hódmezővásárhely 2017.04.22
200fg 02:50,69 70.94 Hudetz András 1979 Swim Life SE Hódmezővásárhely 2017.04.22
200fg 02:21,89 81.00 Nyúl Gábor 1987 Bácsvíz Hódmezővásárhely 2017.04.22
200fg 02:16,19 82.81 Iván Márk 1990 KisTri Balatonman Team Hódmezővásárhely 2017.04.22
200fg 02:17,01 81.30 Varga Áron 1992 Győri Zabolátlan Hódmezővásárhely 2017.04.22
200fg 02:29,66 74.89 Bana Richárd dr. 1991 Nyírsenior 97 SE Hódmezővásárhely 2017.04.22
200fg 02:43,60 69.81 Németh Richárd 1988 Herceghalom SE Hódmezővásárhely 2017.04.22
200ng 03:13,22 94.22 Weidinger Piroska 1942 Iron Aquatics Hódmezővásárhely 2017.04.22
200ng 05:02,17 60.25 Liptai Józsefné 1942 Iron Aquatics Hódmezővásárhely 2017.04.22
200ng 05:36,25 56.24 Schriffert Józsefné 1938 Dr.Regele Károly Hódmezővásárhely 2017.04.22
200ng 03:13,74 90.60 Molnár Rita 1946 Törökbálint Hódmezővásárhely 2017.04.22
200ng 03:47,83 77.74 Baranyi Mária 1945 Miskolci V.S.C Hódmezővásárhely 2017.04.22
200ng 04:53,71 59.76 Kocsor Ferencné Dr. 1946 Békéscsabai senior Hódmezővásárhely 2017.04.22
200ng 03:11,01 89.49 Csanádiné Tóth Magdolna 1949 Iron Aquatics Hódmezővásárhely 2017.04.22
200ng 03:11,07 88.69 Gombkötőné Tóth Ilona 1950 Debreceni Szenior Úszó Hódmezővásárhely 2017.04.22
200ng 05:01,94 56.61 Németh Éva 1949 Békéscsabai Szenior Hódmezővásárhely 2017.04.22
200ng 05:58,21 46.90 Juhász Ágnes 1951 Tatabánya Hódmezővásárhely 2017.04.22
200ng 02:54,69 93.76 Baranyi Judit 1954 Törökbálint Hódmezővásárhely 2017.04.22
200ng 02:56,24 90.66 Virágos Éva 1957 Szentesi Delfin ESC Hódmezővásárhely 2017.04.22
200ng 03:04,47 86.61 Perlakyné Szlavitsek Gizella 1957 Budapesti Delfinek Hódmezővásárhely 2017.04.22
200ng 03:42,67 74.17 Demkóné Balla Sarolta 1953 Debreceni Senior Hódmezővásárhely 2017.04.22
200ng 03:48,09 71.81 Cseri Piroska 1954 Debreceni Szenior Úszó Hódmezővásárhely 2017.04.22
200ng 04:33,01 59.49 Szabó Tamásné 1955 Eger Hódmezővásárhely 2017.04.22
200ng 03:41,08 69.98 Kováts Ildikó Dr. 1961 Szegedi egyéni Hódmezővásárhely 2017.04.22
200ng 03:45,15 69.27 Bódis Éva 1960 Pécsi Vörös Meteor Spor Hódmezővásárhely 2017.04.22
200ng 03:45,55 70.26 Gabnai Lilla 1958 Iron Aquatics Hódmezővásárhely 2017.04.22
200ng 03:00,55 83.71 Arday Andrea 1964 BVSC-Zugló Hódmezővásárhely 2017.04.22
200ng 03:16,86 76.19 Baloghné Solti Gyöngyi 1965 Százhalombattai VUK Hódmezővásárhely 2017.04.22
200ng 03:37,42 67.94 Ratkai Györgyi 1967 Pécsi Vörös Meteor Spor Hódmezővásárhely 2017.04.22
200ng 03:43,54 66.08 Várady Judit 1967 OSC Hódmezővásárhely 2017.04.22
200ng 02:18,53 104.27 Marosi Zoltánné 1970 Iron Aquatics Hódmezővásárhely 2017.04.22
200ng 02:21,73 101.17 Szokol Diana Dr. 1971 Nyír Szenior Hódmezővásárhely 2017.04.22
200ng 02:28,05 99.03 Csikány Csilla 1968 Törökbálint Hódmezővásárhely 2017.04.22
200ng 02:38,20 91.31 Török Olga 1970 Szegedi Muréna Hódmezővásárhely 2017.04.22
200ng 03:03,85 78.57 Vilmos Ági 1970 Budapesti Delfinek Hódmezővásárhely 2017.04.22
200ng 03:04,82 79.33 Fehér Edit 1968 Dr.Regele Károly Hódmezővásárhely 2017.04.22
200ng 03:26,25 70.04 Bólyai Hajnal 1970 Csongrádi Senior Hódmezővásárhely 2017.04.22
200ng 02:20,45 99.90 Venczel Kincső Dr. 1974 Szentesi Delfin ESC Hódmezővásárhely 2017.04.22
200ng 02:29,83 92.98 B. Szűcs Dóra 1975 Törökbálint Hódmezővásárhely 2017.04.22
200ng 02:39,70 87.86 Bujna Lilla 1974 Debreceni Szenior Úszó Hódmezővásárhely 2017.04.22
200ng 02:49,33 82.86 Tarjáni Regina 1974 Százhalombattai VUK SE Hódmezővásárhely 2017.04.22
200ng 02:49,56 81.01 Tracsek Mónika 1977 Budapesti Delfinek Hódmezővásárhely 2017.04.22
200ng 03:01,50 75.68 Alexi Anna 1977 Budapesti Delfinek Hódmezővásárhely 2017.04.22
200ng 03:08,16 73.51 Hochstein Zsuzsanna 1976 FTC Hódmezővásárhely 2017.04.22
200ng 03:13,17 71.61 Balatoni Mónika 1976 Herceghalom SE Hódmezővásárhely 2017.04.22
200ng 02:49,92 80.27 Borbély Anita 1978 Iron Aquatics Hódmezővásárhely 2017.04.22
200ng 02:58,93 74.16 Kálóczy Zsuzsanna 1982 Pécsi Vörös Meteor Spor Hódmezővásárhely 2017.04.22
200ng 03:12,57 70.34 Kukucskáné Pálca Réka 1979 Tótkomlósi Rozmár Hódmezővásárhely 2017.04.22
200ng 02:14,89 95.15 Boulsevicz Beatrix 1987 V8-DSE Szentendre Hódmezővásárhely 2017.04.22
200ng 02:23,31 90.75 Felföldi Viktória 1985 Iron Aquatics Hódmezővásárhely 2017.04.22
200ng 03:17,30 65.05 Jónás Krisztina 1987 Swim Life Hódmezővásárhely 2017.04.22
200ng 02:19,52 89.64 Fazekas Laura 1991 Pénzügyőr SE Hódmezővásárhely 2017.04.22
200ng 02:25,13 86.18 Tóvári Dóra 1991 Kistarcsai VRC Hódmezővásárhely 2017.04.22
200ng 02:39,85 79.26 Peresztegi Éva 1989 FTC Hódmezővásárhely 2017.04.22
200ng 03:09,32 65.64 Gasparovszky Tímea 1992 Herceghalom SE Hódmezővásárhely 2017.04.22
50fp 00:42,66 82.19 Fábián Béla 1937 Egri Szenior Hódmezővásárhely 2017.04.22
50fp 01:38,54 35.86 Szántó Endre 1936 Debreceni Szenior Úszó Hódmezővásárhely 2017.04.22
50fp 00:51,51 65.98 Kancsó János 1941 Tótkomlósi Rozmár Hódmezővásárhely 2017.04.22
50fp 01:11,41 47.96 Tóth Antal 1940 Miskolci Vízművek SC Hódmezővásárhely 2017.04.22
50fp 00:36,92 88.01 Csaba Gábor 1947 Törökbálint Hódmezővásárhely 2017.04.22
50fp 00:40,33 80.57 Bólyai István 1947 Csobogó17 Hódmezővásárhely 2017.04.22
50fp 01:00,28 54.30 Faragó Attila 1946 HSÚVC Hódmezővásárhely 2017.04.22
50fp 00:33,55 93.43 Erdélyi Ferenc 1952 Törökbálint Hódmezővásárhely 2017.04.22
50fp 00:35,72 87.75 Nagysolymosi István 1952 Bácsvíz-KVSC Hódmezővásárhely 2017.04.22
50fp 00:40,41 79.82 Horváth Béla 1948 Miskolci Vízművek Sport Hódmezővásárhely 2017.04.22
50fp 00:43,36 72.80 Gyenes András Dr. 1951 Szeged Szenior Hódmezővásárhely 2017.04.22
50fp 00:53,72 59.61 Bukolyi József 1949 Törökbálint Hódmezővásárhely 2017.04.22
50fp 01:01,48 51.35 Lucz Imre 1951 Szentesi Delfin ESC Hódmezővásárhely 2017.04.22
50fp 00:34,43 87.93 Rentka László Dr. 1957 Debreceni Szenior Úszó Hódmezővásárhely 2017.04.22
50fp 00:35,37 86.18 Sebők János 1956 Kiskunfélegyháza Hódmezővásárhely 2017.04.22
50fp 00:42,47 73.29 Batta Gyula Dr. 1953 Debreceni Szenior Úszó Hódmezővásárhely 2017.04.22
50fp 00:31,78 92.12 Király András 1962 Iron Aquatics Hódmezővásárhely 2017.04.22
50fp 00:32,21 93.36 Legeza László Dr. 1958 Dr. Regele K. Gyula Hódmezővásárhely 2017.04.22
50fp 00:35,77 82.39 Jurák Árpád 1961 Miskolc VSC Hódmezővásárhely 2017.04.22
50fp 00:56,02 52.61 Tóth Béla 1961 Debreceni Szenior Úszó Hódmezővásárhely 2017.04.22
50fp 00:31,12 92.25 Rékási Sándor 1965 Budapesti Szenior Hódmezővásárhely 2017.04.22
50fp 00:31,14 92.19 Kripkó Zoltán 1965 Egri Senior ÚK Hódmezővásárhely 2017.04.22
50fp 00:32,35 89.32 Barna György 1964 Törökbálinti Senior Hódmezővásárhely 2017.04.22
50fp 00:29,33 95.41 Tóth Csaba 1969 Törökbálint Hódmezővásárhely 2017.04.22
50fp 00:29,51 93.07 Falvi Zsolt 1972 Győri Zabolátlan SE Hódmezővásárhely 2017.04.22
50fp 00:30,86 89.00 Balatoni Zsolt 1972 Herceghalom SE Hódmezővásárhely 2017.04.22
50fp 00:31,29 87.77 Novák Szabolcs 1972 YBL Water Polo Club Hódmezővásárhely 2017.04.22
50fp 00:31,66 87.29 Hajdu Gyula 1971 Nyírsenior 97' Hódmezővásárhely 2017.04.22
50fp 00:31,99 88.03 Cseh Imre 1968 Nyírsenior 97 SE Hódmezővásárhely 2017.04.22
50fp 00:32,29 85.05 Papp Gábor 1972 Budapesti DelfinekSE Hódmezővásárhely 2017.04.22
50fp 00:32,54 85.46 Pauer Csaba 1970 Tatabányai Vízmű Sport Hódmezővásárhely 2017.04.22
50fp 00:33,00 83.22 Benke Csaba 1972 Budapesti Delfinek Hódmezővásárhely 2017.04.22
50fp 00:33,14 83.39 Erdei L. Tamás 1971 Iron Aquatics Hódmezővásárhely 2017.04.22
50fp 00:34,24 82.25 Bödör Gábor 1968 Budapesti Delfinek Hódmezővásárhely 2017.04.22
50fp 00:34,26 81.68 Veres Gábor 1969 Spuri Sc Hódmezővásárhely 2017.04.22
50fp 00:35,18 80.05 Szakács András 1968 Budapesti Delfinek Hódmezővásárhely 2017.04.22
50fp 00:29,29 92.62 Hortobágyi Tamás 1974 BVSC-Zugló Hódmezővásárhely 2017.04.22
50fp 00:29,35 90.77 Zalka András 1977 Iron Aquatics Hódmezővásárhely 2017.04.22
50fp 00:31,31 86.12 Kádár Zsolt 1975 Tatabánya Vizmű SE Hódmezővásárhely 2017.04.22
50fp 00:32,08 83.04 Furuglyás Attila ifj. 1977 Miskolci Vízművek SC Hódmezővásárhely 2017.04.22
50fp 00:32,10 84.00 Bódi Szabolcs 1975 Nyírsenior 97 SE Hódmezővásárhely 2017.04.22
50fp 00:32,29 83.50 Bohos Tamás 1975 Budapesti Delfinek Hódmezővásárhely 2017.04.22
50fp 00:32,48 82.02 Rozgonyi Áron 1977 Iron Aquatics Hódmezővásárhely 2017.04.22
50fp 00:34,69 78.68 Nagy László 1973 HSÚVC Hódmezővásárhely 2017.04.22
50fp 00:37,33 72.23 Gódor István 1975 Budapesti Delfinek Hódmezővásárhely 2017.04.22
50fp 00:44,71 59.58 Király Balázs 1977 Pécsi Vörös Meteor Spor Hódmezővásárhely 2017.04.22
50fp 00:26,70 96.87 Németh Dániel 1982 Pénzügyőr SE Hódmezővásárhely 2017.04.22
50fp 00:27,99 93.49 Nagy-Pál Levente 1980 Iron Aquatics Hódmezővásárhely 2017.04.22
50fp 00:29,87 87.61 Árvai Tamás 1980 Iron Aquatics Hódmezővásárhely 2017.04.22
50fp 00:29,91 87.49 Molnár Gergely 1980 Iron Aquatics Hódmezővásárhely 2017.04.22
50fp 00:31,76 81.43 Aradi Ferenc 1982 Pécsi Meteor SK Hódmezővásárhely 2017.04.22
50fp 00:32,11 81.98 Kozáry Péter 1979 Kaposvári Szenior Úszók Hódmezővásárhely 2017.04.22
50fp 00:32,11 82.47 Sternhardt Róbert 1978 Tatabányai Vízmű Spo Hódmezővásárhely 2017.04.22
50fp 00:33,65 78.23 Vereb Tamás Dr. 1979 Tótkomlósi Rozmár Hódmezővásárhely 2017.04.22
50fp 00:35,77 72.30 Szabó János 1982 Pécsi Vörös Meteor Hódmezővásárhely 2017.04.22
50fp 00:36,70 70.47 Blazsek Attila 1982 Pécsi Vörös Meteor SE Hódmezővásárhely 2017.04.22
50fp 00:27,67 91.34 Pap Csongor 1986 Budapesti Delfinek Hódmezővásárhely 2017.04.22
50fp 00:28,08 91.04 Szikora Tamás Dr. 1984 Pénzügyőr SE Hódmezővásárhely 2017.04.22
50fp 00:28,66 89.72 Szarka Richárd 1983 Budapesti Delfinek S Hódmezővásárhely 2017.04.22
50fp 00:28,88 88.01 Kiss Boldizsár 1985 Iron Aquatics Hódmezővásárhely 2017.04.22
50fp 00:29,44 86.84 Ruszka Attila 1984 Iron Aquatics Hódmezővásárhely 2017.04.22
50fp 00:30,36 84.21 Király Róbert Belián 1984 OSC Hódmezővásárhely 2017.04.22
50fp 00:30,89 82.29 Farkas Bálint 1985 Győri Zabolátlan Sporte Hódmezővásárhely 2017.04.22
50fp 00:31,79 79.96 Cserés Miklós 1985 Nyírsenior 97 SE Hódmezővásárhely 2017.04.22
50fp 00:34,26 75.05 Lőrincz Roland 1983 HSÚVC Hódmezővásárhely 2017.04.22
50fp 00:38,47 65.33 Zsobrák Balázs 1987 Kaposvár MCM Diamant Hódmezővásárhely 2017.04.22
50fp 00:27,64 88.91 Várdai Attila 1991 Tatabányai Vízmű SE Hódmezővásárhely 2017.04.22
50fp 00:27,94 88.44 Kollár Marcell 1990 Szentesi Delfin ESC Hódmezővásárhely 2017.04.22
50fp 00:29,18 85.16 Orbán Ábel 1989 Tatabányai Vízmű Sport Hódmezővásárhely 2017.04.22
50fp 00:29,21 85.07 Markovics Miklós 1989 Herceghalom SE Hódmezővásárhely 2017.04.22
50fp 00:29,76 82.57 Vidóczy Zalán 1991 Szentesi Delfin ESC Hódmezővásárhely 2017.04.22
50fp 00:30,05 81.33 Geier Norbert 1992 Tatabányai Vízmű Spo Hódmezővásárhely 2017.04.22
50fp 00:30,18 81.42 Csiky Velimir 1991 Herceghalom SE Hódmezővásárhely 2017.04.22
50fp 00:30,44 80.28 Varga Áron 1992 Győri Zabolátlan Hódmezővásárhely 2017.04.22
50fp 00:31,20 79.20 Takács Norbert 1990 Győr Zabolátlan Hódmezővásárhely 2017.04.22
50fp 00:37,33 66.94 Németh Richárd 1988 Herceghalom SE Hódmezővásárhely 2017.04.22
50np 01:09,60 61.35 Graffjódy Eszter 1940 Egri Szenior Hódmezővásárhely 2017.04.22
50np 00:59,27 69.17 Angyalföldi Éva 1944 Törökbálint Hódmezővásárhely 2017.04.22
50np 01:05,12 63.59 Gellér Józsefné Dr.Vajdovich I 1943 Herceghalom SE Hódmezővásárhely 2017.04.22
50np 01:06,40 59.95 Bocskay Zsófia 1947 Szentesi Delfin ESC Hódmezővásárhely 2017.04.22
50np 00:46,09 83.94 Gazsyné Hrabovszki Edit 1950 Békéscsabai Szenior Hódmezővásárhely 2017.04.22
50np 00:45,02 81.35 Téli Éva 1956 Szentesi Delfin ESC Hódmezővásárhely 2017.04.22
50np 00:45,24 80.24 Perlakyné Szlavitsek Gizella 1957 Budapesti Delfinek Hódmezővásárhely 2017.04.22
50np 00:55,77 65.09 Bartos Magdolna 1957 Tatabánya Hódmezővásárhely 2017.04.22
50np 01:03,45 58.24 Gondiné Lakatos Ildikó 1955 Békéscsabai Szenior Hódmezővásárhely 2017.04.22
50np 01:06,41 56.66 Dernik Katalin 1953 Pécsi Vörös Meteor SE Hódmezővásárhely 2017.04.22
50np 00:34,76 97.56 Gonda Marina 1965 Pécsi Vörös Meteor Spor Hódmezővásárhely 2017.04.22
50np 00:37,24 89.59 Boncsóné Szalai Éva 1967 FTC Hódmezővásárhely 2017.04.22
50np 00:38,90 85.77 Frits Ramóna Dr. 1967 Budapesti Delfinek Hódmezővásárhely 2017.04.22
50np 00:40,87 81.63 Csizmadiáné dr.Nusser Nóra 1967 Pécsi Vörös Meteor Hódmezővásárhely 2017.04.22
50np 00:47,79 72.15 Gál Ágnes 1963 Törökbálint Hódmezővásárhely 2017.04.22
50np 00:50,73 65.77 Szurdoki Erika 1967 Iron Aquatics Hódmezővásárhely 2017.04.22
50np 00:34,72 95.32 Csikány Csilla 1968 Törökbálint Hódmezővásárhely 2017.04.22
50np 00:43,05 76.88 Kovács Ildikó 1968 BVSC-Zugló Hódmezővásárhely 2017.04.22
50np 00:43,67 74.59 Vilmos Ági 1970 Budapesti Delfinek Hódmezővásárhely 2017.04.22
50np 00:58,91 54.43 Kiss Dóra 1972 Pécs Baranyai SZÚVK Hódmezővásárhely 2017.04.22
50np 00:31,48 100.30 Cerva Dóra 1974 Iron Aquatics Hódmezővásárhely 2017.04.22
50np 00:33,35 92.55 Szűcs Jolán 1977 Budapesti Delfinek Hódmezővásárhely 2017.04.22
50np 00:33,85 91.18 Pataki Ágnes 1977 Győri Zabolátlanok Hódmezővásárhely 2017.04.22
50np 00:35,81 87.50 B. Szűcs Dóra 1975 Törökbálint Hódmezővásárhely 2017.04.22
50np 00:35,93 85.90 Tracsek Mónika 1977 Budapesti Delfinek Hódmezővásárhely 2017.04.22
50np 00:37,29 82.77 Alexi Anna 1977 Budapesti Delfinek Hódmezővásárhely 2017.04.22
50np 00:41,57 75.37 Takács Réka 1975 OSC Hódmezővásárhely 2017.04.22
50np 00:42,40 74.47 Nyéki Anikó 1974 Szentesi Delfin ESC Hódmezővásárhely 2017.04.22
50np 00:33,35 90.51 Perlaki Anikó 1980 Iron Aquatics Hódmezővásárhely 2017.04.22
50np 00:34,57 87.96 Nagy Enikő 1979 HSÚVC Hódmezővásárhely 2017.04.22
50np 00:36,72 83.43 Hum Julianna 1978 Pénzügyőr SE Hódmezővásárhely 2017.04.22
50np 00:37,29 80.36 Wéber Vanda 1981 HSÚVC Hódmezővásárhely 2017.04.22
50np 00:41,96 70.90 Kálóczy Zsuzsanna 1982 Pécsi Vörös Meteor Spor Hódmezővásárhely 2017.04.22
50np 00:42,67 69.72 Bíró Ágnes 1982 Szentesi Delfin Egés Hódmezővásárhely 2017.04.22
50np 00:50,08 60.27 Királyné Csirke Eszter 1980 Pécsi Vörös Meteor SE Hódmezővásárhely 2017.04.22
50np 00:29,41 97.63 Boulsevicz Beatrix 1987 V8-DSE Szentendre Hódmezővásárhely 2017.04.22
50np 00:32,13 91.93 Csobánki Zsuzsa 1983 Swim Life SE Hódmezővásárhely 2017.04.22
50np 00:32,22 91.67 Jakab Dóra 1983 Swim Life SE Hódmezővásárhely 2017.04.22
50np 00:33,16 89.07 Molnár Enikő 1983 BEAC Hódmezővásárhely 2017.04.22
50np 00:44,84 64.48 Lukács Linda 1986 Nyírsenior 97 SE Hódmezővásárhely 2017.04.22
50np 00:31,03 90.02 Fazekas Laura 1991 Pénzügyőr SE Hódmezővásárhely 2017.04.22
50np 00:31,81 89.02 Sallai Ágnes 1989 HSÚVC Hódmezővásárhely 2017.04.22
50np 00:35,05 79.70 Tóvári Dóra 1991 Kistarcsai VRC Hódmezővásárhely 2017.04.22
200fm 03:48,00 97.39 Fábián Béla 1937 Egri Szenior Hódmezővásárhely 2017.04.22
200fm 05:12,17 71.13 László Sándor 1937 Békéscsabai Senior Hódmezővásárhely 2017.04.22
200fm 04:15,72 83.14 Kancsó János 1941 Tótkomlósi Rozmár Hódmezővásárhely 2017.04.22
200fm 03:39,58 91.95 Hatvani János 1946 Miskolci VSC Hódmezővásárhely 2017.04.22
200fm 03:42,34 92.67 Somlai Gábor 1944 Törökbálint Hódmezővásárhely 2017.04.22
200fm 04:30,37 77.00 Szécsi Károly 1943 Iron Aquatics Hódmezővásárhely 2017.04.22
200fm 03:27,91 92.44 Kecskés István dr. 1951 Szegedi Muréna UBK Hódmezővásárhely 2017.04.22
200fm 03:34,95 88.57 Dolozselek Pál 1952 Budapesti Delfinek Hódmezővásárhely 2017.04.22
200fm 04:00,56 79.14 Simon Géza 1952 Kiskun- Vízi és Szabadi Hódmezővásárhely 2017.04.22
200fm 04:21,96 74.81 Szabó Tamás 1949 Eger Hódmezővásárhely 2017.04.22
200fm 03:14,28 93.54 Rentka László Dr. 1957 Debreceni Szenior Úszó Hódmezővásárhely 2017.04.22
200fm 03:58,83 78.96 Batta Gyula Dr. 1953 Debreceni Szenior Úszó Hódmezővásárhely 2017.04.22
200fm 04:09,15 73.61 Miklós Attila 1956 Debreceni Szenior Úszó Hódmezővásárhely 2017.04.22
200fm 03:00,99 96.89 Vass Gyula 1961 Triton SE Gyula Hódmezővásárhely 2017.04.22
200fm 03:23,33 86.25 Jurák Árpád 1961 Miskolc VSC Hódmezővásárhely 2017.04.22
200fm 04:28,67 65.27 Tóth Béla 1961 Debreceni Szenior Úszó Hódmezővásárhely 2017.04.22
200fm 03:18,17 85.50 Grigalek Gábor Dr. 1965 Budapest Hódmezővásárhely 2017.04.22
200fm 03:20,04 84.70 Menyhárt Zsolt Dr. 1965 Budapesti Delfinek Hódmezővásárhely 2017.04.22
200fm 03:35,05 79.46 T. Kiss Jenő 1964 Debreceni Szenior Úszó Hódmezővásárhely 2017.04.22
200fm 03:05,56 89.05 Müller Zsolt 1968 Budapesti Delfinek Hódmezővásárhely 2017.04.22
200fm 03:10,57 86.71 Seres László 1968 Szeder SC Hódmezővásárhely 2017.04.22
200fm 03:10,70 85.24 Forintos Attila 1970 Debreceni Szenior Úszó Hódmezővásárhely 2017.04.22
200fm 03:11,45 86.31 Cseh Imre 1968 Nyírsenior 97 SE Hódmezővásárhely 2017.04.22
200fm 02:56,88 86.96 Fábián Szabolcs 1977 Kaposvári Aréna Seni Hódmezővásárhely 2017.04.22
200fm 02:57,82 87.85 Petróczki Zsombor 1975 Békéscsabai Szenior Hódmezővásárhely 2017.04.22
200fm 03:08,12 84.35 Pásztor Róbert 1973 Miskolci VSC Hódmezővásárhely 2017.04.22
200fm 02:53,18 87.47 Grundtner Marcell dr. 1979 HSÚVC Hódmezővásárhely 2017.04.22
200fm 03:00,34 83.37 Molnár Gergely 1980 Iron Aquatics Hódmezővásárhely 2017.04.22
200fm 03:04,14 80.44 Ábrahám Bence 1982 Swim Life SE Hódmezővásárhely 2017.04.22
200fm 03:13,90 76.39 Szabó János 1982 Pécsi Vörös Meteor Hódmezővásárhely 2017.04.22
200fm 03:45,19 66.76 Bihari Árpád 1980 Debreceni Szenior Hódmezővásárhely 2017.04.22
200fm 02:37,84 92.47 Leposa Milán 1984 Pénzügyőr SE Hódmezővásárhely 2017.04.22
200fm 02:56,68 82.01 Othman Mohamed 1985 Debreceni Szenior ÚK Hódmezővásárhely 2017.04.22
200fm 02:57,58 81.60 Cserés Miklós 1985 Nyírsenior 97 SE Hódmezővásárhely 2017.04.22
200fm 03:05,37 78.74 Varga Zoltán 1984 Budapesti Delfinek Hódmezővásárhely 2017.04.22
200fm 02:44,15 85.79 Orbán Ábel 1989 Tatabányai Vízmű Sport Hódmezővásárhely 2017.04.22
200fm 02:54,32 79.67 Csiky Velimir 1991 Herceghalom SE Hódmezővásárhely 2017.04.22
200fm 03:08,01 74.38 Iván Márk 1990 KisTri Balatonman Team Hódmezővásárhely 2017.04.22
200fm 03:30,42 66.46 Kőszegi Dániel 1990 Bohóchal Egyesület Hódmezővásárhely 2017.04.22
200nm 05:55,22 71.79 Kenderfi Zsuzsanna 1936 Iron Aqutics Hódmezővásárhely 2017.04.22
200nm 06:11,69 65.38 Lukátsy Katalin 1940 Szentesi Delfin ESC Hódmezővásárhely 2017.04.22
200nm 06:16,08 63.87 Emhő Klára 1941 Tatabányai VSE Hódmezővásárhely 2017.04.22
200nm 04:25,62 85.47 Miklós Éva 1946 Békéscsabai Senior Hódmezővásárhely 2017.04.22
200nm 04:32,68 82.35 Baranyi Valéria 1947 Miskolci V.S.C Hódmezővásárhely 2017.04.22
200nm 05:11,03 72.99 Répási Enikő 1946 Törökbálint Hódmezővásárhely 2017.04.22
200nm 03:59,47 90.81 Gazsyné Hrabovszki Edit 1950 Békéscsabai Szenior Hódmezővásárhely 2017.04.22
200nm 05:31,80 64.86 Juhász Ágnes 1951 Tatabánya Hódmezővásárhely 2017.04.22
200nm 03:52,11 88.13 Téli Éva 1956 Szentesi Delfin ESC Hódmezővásárhely 2017.04.22
200nm 04:16,26 81.44 Markovics Erzsébet 1954 BVSC-Zugló Hódmezővásárhely 2017.04.22
200nm 04:28,02 77.86 Cseri Piroska 1954 Debreceni Szenior Úszó Hódmezővásárhely 2017.04.22
200nm 04:42,55 71.69 Bartos Magdolna 1957 Tatabánya Hódmezővásárhely 2017.04.22
200nm 04:48,61 72.31 Tóth Dénes Károlyné 1954 Pécsi Vörös Meteor Hódmezővásárhely 2017.04.22
200nm 03:31,68 91.22 Mechler Andrea Dr. 1962 Debreceni Szenior Úszó Hódmezővásárhely 2017.04.22
200nm 04:20,57 74.81 Kováts Ildikó Dr. 1961 Szegedi egyéni Hódmezővásárhely 2017.04.22
200nm 04:20,84 76.90 Botfalvi Ágnes 1958 Budapesti Delfinek Hódmezővásárhely 2017.04.22
200nm 05:53,13 55.72 Palásti Anna 1960 Csongrádi senior Hódmezővásárhely 2017.04.22
200nm 03:36,37 86.82 Mirea Mirela 1965 Iron Aquatics Hódmezővásárhely 2017.04.22
200nm 03:40,56 83.65 Csizmadiáné dr.Nusser Nóra 1967 Pécsi Vörös Meteor Hódmezővásárhely 2017.04.22
200nm 04:04,51 77.53 Török Irén Éva 1964 Budapesti Delfinek Hódmezővásárhely 2017.04.22
200nm 05:00,58 61.38 Csjernyik Klára 1967 Tótkomlósi Rozmár Szeni Hódmezővásárhely 2017.04.22
200nm 03:28,70 86.10 Török Olga 1970 Szegedi Muréna Hódmezővásárhely 2017.04.22
200nm 03:01,08 95.90 Venczel Kincső Dr. 1974 Szentesi Delfin ESC Hódmezővásárhely 2017.04.22
200nm 03:31,33 82.87 Debreczeni Beáta 1973 Szentesi Delfin ESC Hódmezővásárhely 2017.04.22
200nm 02:59,99 90.40 Tölgyesi Veronika 1982 Budapesti Delfinek Hódmezővásárhely 2017.04.22
200nm 03:17,41 85.11 Borbély Anita 1978 Iron Aquatics Hódmezővásárhely 2017.04.22
200nm 03:21,82 82.57 Gedó Andrea 1979 Szegedi Muréna UBK Hódmezővásárhely 2017.04.22
200nm 03:25,37 79.86 Pécsi Andrea 1981 Herceghalom SE Hódmezővásárhely 2017.04.22
200nm 03:37,29 76.08 Rozgonyi Eszter 1980 Szentesi Delfin ESC Hódmezővásárhely 2017.04.22
200nm 03:57,34 70.79 Bonivárt Ágnes 1978 Debreceni Szenior Hódmezővásárhely 2017.04.22
200nm 04:00,85 69.19 Kukucskáné Pálca Réka 1979 Tótkomlósi Rozmár Hódmezővásárhely 2017.04.22
200nm 02:58,94 87.49 Boulsevicz Beatrix 1987 V8-DSE Szentendre Hódmezővásárhely 2017.04.22
200nm 02:49,74 88.87 Pecz Réka 1992 Iron Aquatics Hódmezővásárhely 2017.04.22
200nm 03:12,79 80.00 Csikós Annamária 1989 HSÚVC Hódmezővásárhely 2017.04.22
200nm 03:23,45 75.81 Peresztegi Éva 1989 FTC Hódmezővásárhely 2017.04.22
400fg 07:01,78 82.28 Reiner László 1942 Iron Aquatics Hódmezővásárhely 2017.04.22
400fg 07:07,06 82.82 Krasznai Róbert 1940 Debreceni Szenior Úszó Hódmezővásárhely 2017.04.22
400fg 07:14,58 82.98 Melkuhn Dezső 1938 Szentesi Delfin ESC Hódmezővásárhely 2017.04.22
400fg 07:53,04 73.36 Horányi Antal Dr. 1942 Debreceni Szenior Úszó Hódmezővásárhely 2017.04.22
400fg 06:58,88 79.12 Bólyai István 1947 Csobogó17 Hódmezővásárhely 2017.04.22
400fg 07:01,06 79.42 Bögös László 1946 Egri Senior Hódmezővásárhely 2017.04.22
400fg 07:52,48 72.76 Szécsi Károly 1943 Iron Aquatics Hódmezővásárhely 2017.04.23
400fg 05:54,07 89.57 Heverdle István 1952 Egri Szenior Hódmezővásárhely 2017.04.23
400fg 06:16,41 86.49 Borzi Miklós dr. 1949 Szentesi Delfin ESC Hódmezővásárhely 2017.04.23
400fg 07:38,47 70.38 Dobcsányi János 1950 Szeged Hódmezővásárhely 2017.04.23
400fg 05:47,95 89.60 Tari László 1954 Csongrádi Szenior Hódmezővásárhely 2017.04.23
400fg 06:31,87 79.56 Tóth László 1954 HSUVC Hódmezővásárhely 2017.04.23
400fg 06:52,35 76.25 Batta Gyula Dr. 1953 Debreceni Szenior Úszó Hódmezővásárhely 2017.04.23
400fg 06:53,44 74.15 Miklós Attila 1956 Debreceni Szenior Úszó Hódmezővásárhely 2017.04.23
400fg 04:57,35 98.98 Hajdú László 1961 Bácsvíz KVSC Hódmezővásárhely 2017.04.23
400fg 05:49,99 86.16 Éder Zsolt 1958 Debreceni Szenior Úszó Hódmezővásárhely 2017.04.23
400fg 06:55,72 70.80 Tóth Béla 1961 Debreceni Szenior Úszó Hódmezővásárhely 2017.04.23
400fg 05:22,86 88.33 Kómár Lajos 1965 Szeged Hódmezővásárhely 2017.04.23
400fg 06:03,39 77.28 Szikszai János Brúnó 1967 Debreceni Szenior Úszó Hódmezővásárhely 2017.04.23
400fg 06:35,56 71.00 Oláh Attila 1967 Debreceni Szenior ÚK Hódmezővásárhely 2017.04.23
400fg 04:52,35 94.62 Tóth Csaba 1969 Törökbálint Hódmezővásárhely 2017.04.23
400fg 05:26,82 84.01 Ádám Tibor 1970 Mezőtúri Szenior Hódmezővásárhely 2017.04.23
400fg 05:43,41 78.78 Papp Gábor 1972 Budapesti DelfinekSE Hódmezővásárhely 2017.04.23
400fg 04:25,67 98.22 Schönek András 1977 Iron Aquatics Hódmezővásárhely 2017.04.23
400fg 04:51,47 92.14 Kovács György 1973 Iron Aquatics Hódmezővásárhely 2017.04.23
400fg 04:56,23 88.72 Újhelyi Botond 1976 Swim Life Hódmezővásárhely 2017.04.23
400fg 04:58,66 89.27 Márkus István 1974 Széchy Tamás Sportis Hódmezővásárhely 2017.04.23
400fg 05:17,54 83.96 Kemény András 1974 V8 DSE Szentendre Hódmezővásárhely 2017.04.23
400fg 06:02,50 71.98 Király Balázs 1977 Pécsi Vörös Meteor Spor Hódmezővásárhely 2017.04.23
400fg 06:05,40 73.50 Novotny Miklós 1973 Budapesti Delfinek Hódmezővásárhely 2017.04.23
400fg 07:20,86 60.04 Balázsi Loránd Attila 1975 Debreceni Szenior Úszó Hódmezővásárhely 2017.04.23
400fg 04:40,51 91.09 Molnár Gergely 1980 Iron Aquatics Hódmezővásárhely 2017.04.23
400fg 04:44,41 88.61 Földi Róbert 1982 Iron Aquatics Hódmezővásárhely 2017.04.23
400fg 04:56,88 86.06 Jakab Zoltán 1980 Iron Aquatics Hódmezővásárhely 2017.04.23
400fg 05:14,44 82.40 Márta László 1978 Kistarcsai VSRC Hódmezővásárhely 2017.04.23
400fg 05:27,57 76.93 Seres László 1982 Dr.Regele Károly Hódmezővásárhely 2017.04.23
400fg 05:31,40 78.18 Sternhardt Róbert 1978 Tatabányai Vízmű Spo Hódmezővásárhely 2017.04.23
400fg 05:58,43 70.31 Blazsek Attila 1982 Pécsi Vörös Meteor SE Hódmezővásárhely 2017.04.23
400fg 05:37,71 72.15 Nyári József 1987 BEAC Hódmezővásárhely 2017.04.23
400fg 04:59,15 79.87 Iván Márk 1990 KisTri Balatonman Team Hódmezővásárhely 2017.04.23
400fg 06:03,22 66.64 Németh Richárd 1988 Herceghalom SE Hódmezővásárhely 2017.04.23
400ng 06:54,66 93.20 Weidinger Piroska 1942 Iron Aquatics Hódmezővásárhely 2017.04.23
400ng 07:56,99 82.64 Graffjódy Eszter 1940 Egri Szenior Hódmezővásárhely 2017.04.23
400ng 10:39,08 60.47 Liptai Józsefné 1942 Iron Aquatics Hódmezővásárhely 2017.04.23
400ng 11:28,71 58.40 Schriffert Józsefné 1938 Dr.Regele Károly Hódmezővásárhely 2017.04.23
400ng 06:54,84 89.65 Molnár Rita 1946 Törökbálint Hódmezővásárhely 2017.04.23
400ng 09:46,99 63.35 Kocsor Ferencné Dr. 1946 Békéscsabai senior Hódmezővásárhely 2017.04.23
400ng 10:05,72 60.82 Bocskay Zsófia 1947 Szentesi Delfin ESC Hódmezővásárhely 2017.04.23
400ng 10:07,36 60.66 Tóth Ilona Dr. 1947 Dr.Regele Károly Szenio Hódmezővásárhely 2017.04.23
400ng 06:44,45 89.42 Csanádiné Tóth Magdolna 1949 Iron Aquatics Hódmezővásárhely 2017.04.23
400ng 06:48,21 87.79 Gombkötőné Tóth Ilona 1950 Debreceni Szenior Úszó Hódmezővásárhely 2017.04.23
400ng 10:38,73 56.62 Németh Éva 1949 Békéscsabai Szenior Hódmezővásárhely 2017.04.23
400ng 11:09,61 52.56 Sallai Katalin 1952 Békéscsabai Szenior Hódmezővásárhely 2017.04.23
400ng 06:12,90 90.35 Virágos Éva 1957 Szentesi Delfin ESC Hódmezővásárhely 2017.04.23
400ng 06:17,76 89.19 Perlakyné Szlavitsek Gizella 1957 Budapesti Delfinek Hódmezővásárhely 2017.04.23
400ng 09:12,60 62.03 Gondiné Lakatos Ildikó 1955 Békéscsabai Szenior Hódmezővásárhely 2017.04.23
400ng 09:20,81 61.12 Szabó Tamásné 1955 Eger Hódmezővásárhely 2017.04.23
400ng 07:26,92 72.90 Kováts Ildikó Dr. 1961 Szegedi egyéni Hódmezővásárhely 2017.04.23
400ng 08:02,74 68.05 Bódis Éva 1960 Pécsi Vörös Meteor Spor Hódmezővásárhely 2017.04.23
400ng 07:32,48 68.60 Ratkai Györgyi 1967 Pécsi Vörös Meteor Spor Hódmezővásárhely 2017.04.23
400ng 04:57,28 101.23 Szokol Diana Dr. 1971 Nyír Szenior Hódmezővásárhely 2017.04.23
400ng 05:35,32 90.43 Török Olga 1970 Szegedi Muréna Hódmezővásárhely 2017.04.23
400ng 06:17,63 79.69 Hiri Marcella 1971 Törökbálinti Senior ÚC Hódmezővásárhely 2017.04.23
400ng 04:58,78 98.46 Cerva Dóra 1974 Iron Aquatics Hódmezővásárhely 2017.04.23
400ng 05:21,04 90.96 B. Szűcs Dóra 1975 Törökbálint Hódmezővásárhely 2017.04.23
400ng 07:40,15 62.99 Nagy Júlia Magdolna 1976 Debreceni Szenior Úszó Hódmezővásárhely 2017.04.23
400ng 06:05,07 76.05 Kálóczy Zsuzsanna 1982 Pécsi Vörös Meteor Spor Hódmezővásárhely 2017.04.23
400ng 06:40,35 70.84 Kukucskáné Pálca Réka 1979 Tótkomlósi Rozmár Hódmezővásárhely 2017.04.23
400ng 06:54,57 67.92 Királyné Csirke Eszter 1980 Pécsi Vörös Meteor SE Hódmezővásárhely 2017.04.23
400ng 04:52,35 91.73 Boulsevicz Beatrix 1987 V8-DSE Szentendre Hódmezővásárhely 2017.04.23
400ng 05:00,58 90.45 Felföldi Viktória 1985 Iron Aquatics Hódmezővásárhely 2017.04.23
400ng 04:55,90 88.23 Fazekas Laura 1991 Pénzügyőr SE Hódmezővásárhely 2017.04.23
400ng 05:35,93 78.24 Czikora Emese 1990 Iron Aquatics Hódmezővásárhely 2017.04.23
400ng 05:42,28 76.28 Szabó Kinga 1991 Swim Life SE Hódmezővásárhely 2017.04.23
400ng 05:47,34 76.17 Peresztegi Éva 1989 FTC Hódmezővásárhely 2017.04.23
100fm 01:35,03 103.95 Fábián Béla 1937 Egri Szenior Hódmezővásárhely 2017.04.23
100fm 02:15,44 72.93 László Sándor 1937 Békéscsabai Senior Hódmezővásárhely 2017.04.23
100fm 01:53,87 83.36 Kancsó János 1941 Tótkomlósi Rozmár Hódmezővásárhely 2017.04.23
100fm 01:34,20 97.89 Somlai Gábor 1944 Törökbálint Hódmezővásárhely 2017.04.23
100fm 01:37,50 92.81 Hatvani János 1946 Miskolci VSC Hódmezővásárhely 2017.04.23
100fm 01:38,96 90.60 Bólyai István 1947 Csobogó17 Hódmezővásárhely 2017.04.23
100fm 01:42,84 88.82 Sümeghy László 1945 Iron Aquatics Hódmezővásárhely 2017.04.23
100fm 02:09,24 72.03 Szécsi Károly 1943 Iron Aquatics Hódmezővásárhely 2017.04.23
100fm 01:32,06 93.92 Kecskés István dr. 1951 Szegedi Muréna UBK Hódmezővásárhely 2017.04.23
100fm 01:45,35 81.35 Simon Géza 1952 Kiskun- Vízi és Szabadi Hódmezővásárhely 2017.04.23
100fm 01:45,46 81.26 Dolozselek Pál 1952 Budapesti Delfinek Hódmezővásárhely 2017.04.23
100fm 01:55,03 76.53 Szabó Tamás 1949 Eger Hódmezővásárhely 2017.04.23
100fm 02:21,39 61.15 Lucz Imre 1951 Szentesi Delfin ESC Hódmezővásárhely 2017.04.23
100fm 01:29,98 91.22 Rentka László Dr. 1957 Debreceni Szenior Úszó Hódmezővásárhely 2017.04.23
100fm 01:43,77 79.10 Németh Pál 1957 Pénzügyőr SE Hódmezővásárhely 2017.04.23
100fm 01:22,67 96.04 Vass Gyula 1961 Triton SE Gyula Hódmezővásárhely 2017.04.23
100fm 01:32,42 85.21 Tarnai László 1962 SzÚE Hódmezővásárhely 2017.04.23
100fm 01:37,28 81.61 Jurák Árpád 1961 Miskolc VSC Hódmezővásárhely 2017.04.23
100fm 01:46,23 74.13 Tácsik László 1962 Swim Life SE Hódmezővásárhely 2017.04.23
100fm 02:03,01 64.54 Tóth Béla 1961 Debreceni Szenior Úszó Hódmezővásárhely 2017.04.23
100fm 01:26,73 88.64 Grigalek Gábor Dr. 1965 Budapest Hódmezővásárhely 2017.04.23
100fm 01:27,99 88.07 Barna György 1964 Törökbálinti Senior Hódmezővásárhely 2017.04.23
100fm 01:29,06 86.32 Menyhárt Zsolt Dr. 1965 Budapesti Delfinek Hódmezővásárhely 2017.04.23
100fm 01:30,32 84.45 Czakó László Dr. 1966 Szeged Hódmezővásárhely 2017.04.23
100fm 01:36,80 80.05 T. Kiss Jenő 1964 Debreceni Szenior Úszó Hódmezővásárhely 2017.04.23
100fm 01:37,26 79.05 Zenki Gábor 1965 Budapesti Delfinek Hódmezővásárhely 2017.04.23
100fm 01:47,63 70.32 Sallai Zsolt 1967 HSÚVC Hódmezővásárhely 2017.04.23
100fm 01:23,85 86.87 Szekeres Ákos 1972 Debreceni Szenior Úszó Hódmezővásárhely 2017.04.23
100fm 01:24,01 89.39 Seres László 1968 Szeder SC Hódmezővásárhely 2017.04.23
100fm 01:24,40 88.98 Müller Zsolt 1968 Budapesti Delfinek Hódmezővásárhely 2017.04.23
100fm 01:24,70 88.66 Cseh Imre 1968 Nyírsenior 97 SE Hódmezővásárhely 2017.04.23
100fm 01:26,13 85.86 Forintos Attila 1970 Debreceni Szenior Úszó Hódmezővásárhely 2017.04.23
100fm 01:19,37 88.46 Zalka András 1977 Iron Aquatics Hódmezővásárhely 2017.04.23
100fm 01:20,24 87.50 Fábián Szabolcs 1977 Kaposvári Aréna Seni Hódmezővásárhely 2017.04.23
100fm 01:21,42 87.49 Petróczki Zsombor 1975 Békéscsabai Szenior Hódmezővásárhely 2017.04.23
100fm 01:24,69 83.50 Czéh István 1976 Iron Aquatics Hódmezővásárhely 2017.04.23
100fm 01:24,94 82.66 Kisjuhász Attila 1977 Bohóchal Úszó Klub Hódmezővásárhely 2017.04.23
100fm 01:25,14 83.67 Gódor István 1975 Budapesti Delfinek Hódmezővásárhely 2017.04.23
100fm 01:25,15 83.66 Kádár Zsolt 1975 Tatabánya Vizmű SE Hódmezővásárhely 2017.04.23
100fm 01:34,94 75.59 Hortobágyi Tamás 1974 BVSC-Zugló Hódmezővásárhely 2017.04.23
100fm 01:36,82 73.04 Lukács Gergő 1976 BEAC Hódmezővásárhely 2017.04.23
100fm 01:41,84 69.95 Urbán Tamás 1975 Kiskun- vizi és szab Hódmezővásárhely 2017.04.23
100fm 01:21,05 83.60 Ábrahám Bence 1982 Swim Life SE Hódmezővásárhely 2017.04.23
100fm 01:21,27 85.77 Kappéter Béla 1978 Bohóchal Egyesület Hódmezővásárhely 2017.04.23
100fm 01:23,24 81.40 Seres László 1982 Dr.Regele Károly Hódmezővásárhely 2017.04.23
100fm 01:25,20 80.65 Molnár Gergely 1980 Iron Aquatics Hódmezővásárhely 2017.04.23
100fm 01:26,95 77.93 Szabó János 1982 Pécsi Vörös Meteor Hódmezővásárhely 2017.04.23
100fm 01:27,89 78.19 Behek Zoltán 1980 Bohóchal Egyesület Hódmezővásárhely 2017.04.23
100fm 01:32,05 73.61 Krencsey Viktor 1982 Iron Aquatics Hódmezővásárhely 2017.04.23
100fm 01:36,90 70.92 Bihari Árpád 1980 Debreceni Szenior Hódmezővásárhely 2017.04.23
100fm 01:09,15 96.64 Leposa Milán 1984 Pénzügyőr SE Hódmezővásárhely 2017.04.23
100fm 01:16,79 87.02 Ruszka Attila 1984 Iron Aquatics Hódmezővásárhely 2017.04.23
100fm 01:20,45 81.38 Pályi Norbert 1987 Mezőtúri Senior Hódmezővásárhely 2017.04.23
100fm 01:21,88 81.06 Cserés Miklós 1985 Nyírsenior 97 SE Hódmezővásárhely 2017.04.23
100fm 01:23,24 80.28 Varga Zoltán 1984 Budapesti Delfinek Hódmezővásárhely 2017.04.23
100fm 01:30,10 74.68 Illés Sándor 1983 Békéscsabai Szenior Hódmezővásárhely 2017.04.23
100fm 01:32,84 71.00 Gőcze Balázs 1986 Swim Life SE Hódmezővásárhely 2017.04.23
100fm 01:13,06 88.42 Orbán Ábel 1989 Tatabányai Vízmű Sport Hódmezővásárhely 2017.04.23
100fm 01:21,66 78.07 Csiky Velimir 1991 Herceghalom SE Hódmezővásárhely 2017.04.23
100fm 01:22,12 77.13 Geier Norbert 1992 Tatabányai Vízmű Spo Hódmezővásárhely 2017.04.23
100fm 01:32,02 69.74 Kőszegi Dániel 1990 Bohóchal Egyesület Hódmezővásárhely 2017.04.23
100nm 02:47,51 68.66 Kenderfi Zsuzsanna 1936 Iron Aqutics Hódmezővásárhely 2017.04.23
100nm 02:54,59 62.27 Emhő Klára 1941 Tatabányai VSE Hódmezővásárhely 2017.04.23
100nm 03:14,88 57.03 Bodnár Istvánné 1939 Szentesi Delfin ESC Hódmezővásárhely 2017.04.23
100nm 04:19,73 41.86 Ferke Gáborné 1941 Szentesi delfinek Hódmezővásárhely 2017.04.23
100nm 02:04,64 82.69 Miklós Éva 1946 Békéscsabai Senior Hódmezővásárhely 2017.04.23
100nm 02:05,85 81.05 Baranyi Valéria 1947 Miskolci V.S.C Hódmezővásárhely 2017.04.23
100nm 02:23,91 71.62 Répási Enikő 1946 Törökbálint Hódmezővásárhely 2017.04.23
100nm 02:26,35 70.42 Kocsor Ferencné Dr. 1946 Békéscsabai senior Hódmezővásárhely 2017.04.23
100nm 03:59,88 42.96 Csenki Klára 1946 Kiskun VSSE Hódmezővásárhely 2017.04.23
100nm 01:48,80 90.94 Gazsyné Hrabovszki Edit 1950 Békéscsabai Szenior Hódmezővásárhely 2017.04.23
100nm 02:31,09 64.84 Juhász Ágnes 1951 Tatabánya Hódmezővásárhely 2017.04.23
100nm 03:11,52 52.19 Németh Éva 1949 Békéscsabai Szenior Hódmezővásárhely 2017.04.23
100nm 01:47,38 86.94 Téli Éva 1956 Szentesi Delfin ESC Hódmezővásárhely 2017.04.23
100nm 02:01,99 78.00 Markovics Erzsébet 1954 BVSC-Zugló Hódmezővásárhely 2017.04.23
100nm 02:07,72 72.41 Bartos Magdolna 1957 Tatabánya Hódmezővásárhely 2017.04.23
100nm 02:10,47 72.93 Tóth Dénes Károlyné 1954 Pécsi Vörös Meteor Hódmezővásárhely 2017.04.23
100nm 02:21,33 66.68 Gondiné Lakatos Ildikó 1955 Békéscsabai Szenior Hódmezővásárhely 2017.04.23
100nm 01:39,15 89.12 Mechler Andrea Dr. 1962 Debreceni Szenior Úszó Hódmezővásárhely 2017.04.23
100nm 02:00,87 75.81 Botfalvi Ágnes 1958 Budapesti Delfinek Hódmezővásárhely 2017.04.23
100nm 02:02,59 72.73 Kováts Ildikó Dr. 1961 Szegedi egyéni Hódmezővásárhely 2017.04.23
100nm 01:41,64 84.68 Mirea Mirela 1965 Iron Aquatics Hódmezővásárhely 2017.04.23
100nm 01:42,03 82.91 Csizmadiáné dr.Nusser Nóra 1967 Pécsi Vörös Meteor Hódmezővásárhely 2017.04.23
100nm 01:55,09 75.44 Török Irén Éva 1964 Budapesti Delfinek Hódmezővásárhely 2017.04.23
100nm 02:20,15 60.36 Csjernyik Klára 1967 Tótkomlósi Rozmár Szeni Hódmezővásárhely 2017.04.23
100nm 01:32,81 88.88 Török Olga 1970 Szegedi Muréna Hódmezővásárhely 2017.04.23
100nm 01:38,46 84.48 Cseszregi Henrietta 1969 Budapesti Delfinek Hódmezővásárhely 2017.04.23
100nm 01:44,88 79.98 Kovács Ildikó 1968 BVSC-Zugló Hódmezővásárhely 2017.04.23
100nm 02:10,23 62.30 Kiss Dóra 1972 Pécs Baranyai SZÚVK Hódmezővásárhely 2017.04.23
100nm 01:37,62 81.78 Tarjáni Regina 1974 Százhalombattai VUK SE Hódmezővásárhely 2017.04.23
100nm 01:39,19 79.84 Takács Réka 1975 OSC Hódmezővásárhely 2017.04.23
100nm 01:45,16 75.91 Szenczy Erzsébet 1974 Szentesi Delfin ESC Hódmezővásárhely 2017.04.23
100nm 01:45,63 74.38 Hochstein Zsuzsanna 1976 FTC Hódmezővásárhely 2017.04.23
100nm 01:21,82 91.66 Tölgyesi Veronika 1982 Budapesti Delfinek Hódmezővásárhely 2017.04.23
100nm 01:27,64 87.56 Nagy Enikő 1979 HSÚVC Hódmezővásárhely 2017.04.23
100nm 01:32,95 81.30 Pécsi Andrea 1981 Herceghalom SE Hódmezővásárhely 2017.04.23
100nm 01:37,26 78.30 Rozgonyi Eszter 1980 Szentesi Delfin ESC Hódmezővásárhely 2017.04.23
100nm 01:50,45 69.48 Kukucskáné Pálca Réka 1979 Tótkomlósi Rozmár Hódmezővásárhely 2017.04.23
100nm 01:30,10 82.61 Molnár Enikő 1983 BEAC Hódmezővásárhely 2017.04.23
100nm 01:31,77 79.91 Horváth Csenge 1985 Százhalombattai VUK Hódmezővásárhely 2017.04.23
100nm 02:17,17 53.07 Németh Fruzsina 1986 Swim Life SE Hódmezővásárhely 2017.04.23
100nm 01:18,58 88.73 Pecz Réka 1992 Iron Aquatics Hódmezővásárhely 2017.04.23
100nm 01:24,67 84.12 Csikós Annamária 1989 HSÚVC Hódmezővásárhely 2017.04.23
100nm 01:32,60 76.92 Peresztegi Éva 1989 FTC Hódmezővásárhely 2017.04.23
200fh 03:25,12 92.86 Kováts Miklós 1940 Törökbálint Hódmezővásárhely 2017.04.23
200fh 03:46,06 82.54 Reiner László 1942 Iron Aquatics Hódmezővásárhely 2017.04.23
200fh 03:47,45 82.88 Kőszegi Károly 1941 Miskolci VSC Hódmezővásárhely 2017.04.23
200fh 03:47,65 81.96 Zajzon András 1942 Törökbálint Hódmezővásárhely 2017.04.23
200fh 03:02,10 101.42 Csikány József 1943 Törökbálint Hódmezővásárhely 2017.04.23
200fh 04:25,46 67.52 Molnár Bence 1946 Törökbálinti Senior Hódmezővásárhely 2017.04.23
200fh 03:05,57 94.73 Csaba László 1948 Törökbálinti Senior Hódmezővásárhely 2017.04.23
200fh 03:26,59 82.70 Kecskés István dr. 1951 Szegedi Muréna UBK Hódmezővásárhely 2017.04.23
200fh 04:12,32 69.01 Szabó Tamás 1949 Eger Hódmezővásárhely 2017.04.23
200fh 02:57,84 90.96 Rentka László Dr. 1957 Debreceni Szenior Úszó Hódmezővásárhely 2017.04.23
200fh 03:33,81 77.02 Szabados József 1955 Debreceni Szenior Úszó Hódmezővásárhely 2017.04.23
200fh 02:36,23 99.99 Hajdú László 1961 Bácsvíz KVSC Hódmezővásárhely 2017.04.23
200fh 02:56,49 90.85 Éder Zsolt 1958 Debreceni Szenior Úszó Hódmezővásárhely 2017.04.23
200fh 03:31,40 73.27 Várday Levente 1962 Győri Zabolátlan SE Hódmezővásárhely 2017.04.23
200fh 04:10,27 62.42 Tóth Béla 1961 Debreceni Szenior Úszó Hódmezővásárhely 2017.04.23
200fh 02:35,13 96.57 Balajti Zoltán 1966 Budapesti Delfinek Hódmezővásárhely 2017.04.23
200fh 02:38,19 93.93 Czuczi Mátyás 1967 Iron Aquatics Hódmezővásárhely 2017.04.23
200fh 02:53,98 84.71 Renn Gábor 1968 Egri Senior ÚK Hódmezővásárhely 2017.04.23
200fh 02:56,57 83.47 Szakács András 1968 Budapesti Delfinek Hódmezővásárhely 2017.04.23
200fh 03:19,04 74.05 Varga Miklós 1968 Kaposvári Aréna Hódmezővásárhely 2017.04.23
200fh 04:48,48 50.28 Csomai Zsolt 1970 Bácsvíz KVSC Hódmezővásárhely 2017.04.23
200fh 02:45,56 84.90 Márkus István 1974 Széchy Tamás Sportis Hódmezővásárhely 2017.04.23
200fh 02:47,06 84.14 Kemény András 1974 V8 DSE Szentendre Hódmezővásárhely 2017.04.23
200fh 02:50,60 81.77 Bohos Tamás 1975 Budapesti Delfinek Hódmezővásárhely 2017.04.23
200fh 02:51,40 82.65 Várhegyi Attila 1973 Budapesti Delfinek Hódmezővásárhely 2017.04.23
200fh 03:01,60 75.66 Kapuvári László 1977 Iron Aquatics Hódmezővásárhely 2017.04.23
200fh 03:28,99 65.74 Király Balázs 1977 Pécsi Vörös Meteor Spor Hódmezővásárhely 2017.04.23
200fh 02:22,35 94.38 Vágó Dániel 1980 Iron Aquqtics Hódmezővásárhely 2017.04.23
200fh 02:23,09 93.90 Nagy-Pál Levente 1980 Iron Aquatics Hódmezővásárhely 2017.04.23
200fh 02:49,47 79.28 Molnár Gergely 1980 Iron Aquatics Hódmezővásárhely 2017.04.23
200fh 02:27,71 88.36 Szikora Tamás Dr. 1984 Pénzügyőr SE Hódmezővásárhely 2017.04.23
200fh 02:35,82 83.76 Király Róbert Belián 1984 OSC Hódmezővásárhely 2017.04.23
200fh 02:37,20 81.28 Nyúl Gábor 1987 Bácsvíz Hódmezővásárhely 2017.04.23
200fh 03:30,35 60.74 Zsobrák Balázs 1987 Kaposvár MCM Diamant Hódmezővásárhely 2017.04.23
200fh 02:34,39 81.61 Markovics Miklós 1989 Herceghalom SE Hódmezővásárhely 2017.04.23
200fh 03:01,62 68.90 Iván Márk 1990 KisTri Balatonman Team Hódmezővásárhely 2017.04.23
200nh 05:45,26 66.82 Kenderfi Zsuzsanna 1936 Iron Aqutics Hódmezővásárhely 2017.04.23
200nh 06:24,25 60.79 Kovács Lukácsné 1935 Debreceni Szenior Úszó Hódmezővásárhely 2017.04.23
200nh 05:05,28 72.89 Uzdi Réka 1939 Törökbálint Hódmezővásárhely 2017.04.23
200nh 05:43,35 62.58 Liptai Józsefné 1942 Iron Aquatics Hódmezővásárhely 2017.04.23
200nh 03:39,61 95.65 Balla Mária 1944 Törökbálinti Senior Hódmezővásárhely 2017.04.23
200nh 05:25,95 64.45 Répási Ildikó 1944 Törökbálint Hódmezővásárhely 2017.04.23
200nh 03:57,24 82.98 Szerdahelyi Mária 1950 Törökbálinti Senior Hódmezővásárhely 2017.04.23
200nh 05:28,36 58.72 Sallai Katalin 1952 Békéscsabai Szenior Hódmezővásárhely 2017.04.23
200nh 03:21,19 93.91 Baranyi Judit 1954 Törökbálint Hódmezővásárhely 2017.04.23
200nh 03:33,22 86.01 Virágos Éva 1957 Szentesi Delfin ESC Hódmezővásárhely 2017.04.23
200nh 04:29,02 68.17 Bartos Magdolna 1957 Tatabánya Hódmezővásárhely 2017.04.23
200nh 04:45,34 66.21 Tóth Dénes Károlyné 1954 Pécsi Vörös Meteor Hódmezővásárhely 2017.04.23
200nh 05:25,81 57.41 Szabó Tamásné 1955 Eger Hódmezővásárhely 2017.04.23
200nh 04:02,63 74.86 Gabnai Lilla 1958 Iron Aquatics Hódmezővásárhely 2017.04.23
200nh 06:04,29 48.91 Palásti Anna 1960 Csongrádi senior Hódmezővásárhely 2017.04.23
200nh 02:47,04 100.92 Czifrik Hajnalka 1966 Széchy T. Si. Sopron Hódmezővásárhely 2017.04.23
200nh 03:13,08 88.91 Ponuzs Judit 1964 Törökbálint Hódmezővásárhely 2017.04.23
200nh 03:14,31 88.34 Arday Andrea 1964 BVSC-Zugló Hódmezővásárhely 2017.04.23
200nh 03:17,02 83.32 Apáti Dóra 1969 Budapesti Delfinek Hódmezővásárhely 2017.04.23
200nh 03:27,38 78.47 Bólyai Hajnal 1970 Csongrádi Senior Hódmezővásárhely 2017.04.23
200nh 02:56,09 87.13 Szűcs Jolán 1977 Budapesti Delfinek Hódmezővásárhely 2017.04.23
200nh 03:04,83 83.01 Balázsiné Jaczkó Márta 1977 Debreceni Szenior Úszó Hódmezővásárhely 2017.04.23
200nh 02:59,58 84.06 Balogh Anna 1979 Iron Aquqtics Hódmezővásárhely 2017.04.23
200nh 03:07,96 78.43 Orbán Bettina 1982 Swim Life Hódmezővásárhely 2017.04.23
200nh 03:17,07 77.22 Bonivárt Ágnes 1978 Debreceni Szenior Hódmezővásárhely 2017.04.23
200nh 03:33,59 69.01 Kálóczy Zsuzsanna 1982 Pécsi Vörös Meteor Spor Hódmezővásárhely 2017.04.23
200nh 03:45,67 66.90 Kukucskáné Pálca Réka 1979 Tótkomlósi Rozmár Hódmezővásárhely 2017.04.23
200nh 04:20,53 57.94 Szepesi Mária 1979 Swim Life SE Hódmezővásárhely 2017.04.23
200nh 02:35,34 91.31 Szepesi Nikolett 1987 Budapesti Delfinek Hódmezővásárhely 2017.04.23
200nh 02:44,49 87.55 Felföldi Viktória 1985 Iron Aquatics Hódmezővásárhely 2017.04.23
200nh 03:58,72 60.33 Pék Zsófia 1985 OSC Hódmezővásárhely 2017.04.23
200nh 02:32,28 89.76 Vincze Krisztina 1992 HSÚVC Hódmezővásárhely 2017.04.23
200nh 02:43,35 85.54 Sallai Ágnes 1989 HSÚVC Hódmezővásárhely 2017.04.23
200nh 03:20,29 68.24 Gasparovszky Tímea 1992 Herceghalom SE Hódmezővásárhely 2017.04.23
50fg 00:35,79 85.47 Fábián Béla 1937 Egri Szenior Hódmezővásárhely 2017.04.23
50fg 00:44,23 69.16 Tóth Kecskés László 1937 Iron Aquatics Hódmezővásárhely 2017.04.23
50fg 01:02,40 50.44 Koszovácz Attila 1933 Iron Aquatics Hódmezővásárhely 2017.04.23
50fg 01:03,06 48.51 Liptai József 1937 Iron Aquatics Hódmezővásárhely 2017.04.23
50fg 00:37,92 79.01 Krasznai Róbert 1940 Debreceni Szenior Úszó Hódmezővásárhely 2017.04.23
50fg 00:38,36 77.05 Zajzon András 1942 Törökbálint Hódmezővásárhely 2017.04.23
50fg 00:38,48 78.40 Bíró József 1939 Egri Szenior ÚK Hódmezővásárhely 2017.04.23
50fg 00:40,32 73.80 Kancsó János 1941 Tótkomlósi Rozmár Hódmezővásárhely 2017.04.23
50fg 00:40,60 72.79 Horányi Antal Dr. 1942 Debreceni Szenior Úszó Hódmezővásárhely 2017.04.23
50fg 00:47,51 63.06 Tóth Antal 1940 Miskolci Vízművek SC Hódmezővásárhely 2017.04.23
50fg 00:33,36 85.69 Bólyai István 1947 Csobogó17 Hódmezővásárhely 2017.04.23
50fg 00:35,95 80.04 Furuglyás Attila 1946 Miskolci VSC Hódmezővásárhely 2017.04.23
50fg 00:38,23 75.27 Bögös László 1946 Egri Senior Hódmezővásárhely 2017.04.23
50fg 00:43,12 66.73 Ónodi László 1946 Kiskunfélegyháza Hódmezővásárhely 2017.04.23
50fg 00:44,04 65.34 Faragó Attila 1946 HSÚVC Hódmezővásárhely 2017.04.23
50fg 00:30,25 91.51 Erdélyi Ferenc 1952 Törökbálint Hódmezővásárhely 2017.04.23
50fg 00:33,33 84.66 Borzi Miklós dr. 1949 Szentesi Delfin ESC Hódmezővásárhely 2017.04.23
50fg 00:35,98 78.94 Horváth Béla 1948 Miskolci Vízművek Sport Hódmezővásárhely 2017.04.23
50fg 00:36,36 76.62 Gyenes András Dr. 1951 Szeged Szenior Hódmezővásárhely 2017.04.23
50fg 00:37,28 75.69 Bukolyi József 1949 Törökbálint Hódmezővásárhely 2017.04.23
50fg 00:38,52 73.73 Halmos Péter 1948 Százhalombattai VUK SE Hódmezővásárhely 2017.04.23
50fg 00:42,43 65.66 Lucz Imre 1951 Szentesi Delfin ESC Hódmezővásárhely 2017.04.23
50fg 00:52,94 53.65 Patkó József 1948 Egri Senior Hódmezővásárhely 2017.04.23
50fg 00:32,45 83.19 Sebők János 1956 Kiskunfélegyháza Hódmezővásárhely 2017.04.23
50fg 00:36,11 74.30 Tejes István 1957 Szhbattai VUK SE Hódmezővásárhely 2017.04.23
50fg 00:38,27 70.54 Miklós Attila 1956 Debreceni Szenior Úszó Hódmezővásárhely 2017.04.23
50fg 00:28,67 90.80 Király András 1962 Iron Aquatics Hódmezővásárhely 2017.04.23
50fg 00:28,88 90.13 Bors Endre 1962 Iron Aquatics Hódmezővásárhely 2017.04.23
50fg 00:31,88 81.65 Várday Levente 1962 Győri Zabolátlan SE Hódmezővásárhely 2017.04.23
50fg 00:32,96 79.45 Fazekas Rudolf 1961 Váci Vízmű Hódmezővásárhely 2017.04.23
50fg 00:35,34 74.55 Kolba Mihály 1960 OSC Hódmezővásárhely 2017.04.23
50fg 00:38,09 68.75 Tóth Béla 1961 Debreceni Szenior Úszó Hódmezővásárhely 2017.04.23
50fg 00:27,43 93.78 Besze Gábor 1964 Budapesti delfinek Hódmezővásárhely 2017.04.23
50fg 00:28,05 91.17 Rékási Sándor 1965 Budapesti Szenior Hódmezővásárhely 2017.04.23
50fg 00:30,78 82.60 Czakó László Dr. 1966 Szeged Hódmezővásárhely 2017.04.23
50fg 00:31,63 80.85 Nemes Dániel 1965 Debreceni Szenior Úszó Hódmezővásárhely 2017.04.23
50fg 00:32,11 78.72 Giba Zoltán dr. 1967 Bohóchal Hódmezővásárhely 2017.04.23
50fg 00:32,21 78.48 Szikszai János Brúnó 1967 Debreceni Szenior Úszó Hódmezővásárhely 2017.04.23
50fg 00:32,55 78.57 Horváth Viktor 1965 Győri Zabolátlan SE Hódmezővásárhely 2017.04.23
50fg 00:34,57 73.98 Zenki Gábor 1965 Budapesti Delfinek Hódmezővásárhely 2017.04.23
50fg 00:35,49 71.22 Sallai Zsolt 1967 HSÚVC Hódmezővásárhely 2017.04.23
50fg 00:26,83 91.56 Balatoni Zsolt 1972 Herceghalom SE Hódmezővásárhely 2017.04.23
50fg 00:27,19 90.35 Falvi Zsolt 1972 Győri Zabolátlan SE Hódmezővásárhely 2017.04.23
50fg 00:27,77 88.46 Novák Szabolcs 1972 YBL Water Polo Club Hódmezővásárhely 2017.04.23
50fg 00:27,98 88.80 Pauer Csaba 1970 Tatabányai Vízmű Sport Hódmezővásárhely 2017.04.23
50fg 00:28,12 87.36 Kiss Csaba Dr. 1972 Szeged Hódmezővásárhely 2017.04.23
50fg 00:28,67 85.69 Papp Gábor 1972 Budapesti DelfinekSE Hódmezővásárhely 2017.04.23
50fg 00:29,31 85.75 Kőhalmi András 1968 Százhalombattai VUK Hódmezővásárhely 2017.04.23
50fg 00:29,78 84.39 Renn Gábor 1968 Egri Senior ÚK Hódmezővásárhely 2017.04.23
50fg 00:29,79 83.88 Dajka András Tibor 1969 Pénzügyőr SE Hódmezővásárhely 2017.04.23
50fg 00:29,82 83.80 Horgos Szilárd 1969 Szentesi Delfin ESC Hódmezővásárhely 2017.04.23
50fg 00:30,19 81.83 Hajdu Gyula 1971 Nyírsenior 97' Hódmezővásárhely 2017.04.23
50fg 00:30,40 82.67 Seres László 1968 Szeder SC Hódmezővásárhely 2017.04.23
50fg 00:30,58 81.25 Ádám Tibor 1970 Mezőtúri Szenior Hódmezővásárhely 2017.04.23
50fg 00:30,95 81.20 Cseh Imre 1968 Nyírsenior 97 SE Hódmezővásárhely 2017.04.23
50fg 00:31,88 78.83 Bödör Gábor 1968 Budapesti Delfinek Hódmezővásárhely 2017.04.23
50fg 00:32,31 76.46 Erdei L. Tamás 1971 Iron Aquatics Hódmezővásárhely 2017.04.23
50fg 00:32,36 76.78 Szalkay István 1970 YBL Water Polo Club Hódmezővásárhely 2017.04.23
50fg 00:34,42 73.02 Kun Attila 1968 HSÚVC Hódmezővásárhely 2017.04.23
50fg 00:25,92 93.21 Zubor Attila 1975 Iron Aquatics Hódmezővásárhely 2017.04.23
50fg 00:27,63 86.48 Furuglyás Attila ifj. 1977 Miskolci Vízművek SC Hódmezővásárhely 2017.04.23
50fg 00:27,66 86.39 Kisjuhász Attila 1977 Bohóchal Úszó Klub Hódmezővásárhely 2017.04.23
50fg 00:28,49 84.80 Kádár Zsolt 1975 Tatabánya Vizmű SE Hódmezővásárhely 2017.04.23
50fg 00:28,75 84.50 Erdélyi Zoltán dr. 1974 Debreceni Szenior Úszó Hódmezővásárhely 2017.04.23
50fg 00:28,85 84.68 Nagy László 1973 HSÚVC Hódmezővásárhely 2017.04.23
50fg 00:29,70 82.25 Várhegyi Attila 1973 Budapesti Delfinek Hódmezővásárhely 2017.04.23
50fg 00:31,25 77.74 Provics András 1974 Kiskun- Vízi és Szabadi Hódmezővásárhely 2017.04.23
50fg 00:32,00 75.50 Gódor István 1975 Budapesti Delfinek Hódmezővásárhely 2017.04.23
50fg 00:25,20 92.29 Németh Dániel 1982 Pénzügyőr SE Hódmezővásárhely 2017.04.23
50fg 00:26,66 88.18 Szlovák Szabolcs 1980 Iron Aquatics Hódmezővásárhely 2017.04.23
50fg 00:27,34 85.99 Árvai Tamás 1980 Iron Aquatics Hódmezővásárhely 2017.04.23
50fg 00:28,24 82.36 Seres László 1982 Dr.Regele Károly Hódmezővásárhely 2017.04.23
50fg 00:28,53 82.85 Tóth Tamás 1979 Kistarcsai VRC Hódmezővásárhely 2017.04.23
50fg 00:28,66 82.03 Molnár Gergely 1980 Iron Aquatics Hódmezővásárhely 2017.04.23
50fg 00:28,89 81.81 Vereb Tamás Dr. 1979 Tótkomlósi Rozmár Hódmezővásárhely 2017.04.23
50fg 00:29,12 81.17 Kozáry Péter 1979 Kaposvári Szenior Úszók Hódmezővásárhely 2017.04.23
50fg 00:29,79 78.49 Salamon Tibor 1981 Debreceni Szenior Úszó Hódmezővásárhely 2017.04.23
50fg 00:29,80 78.05 Krencsey Viktor 1982 Iron Aquatics Hódmezővásárhely 2017.04.23
50fg 00:31,11 74.76 Blazsek Attila 1982 Pécsi Vörös Meteor SE Hódmezővásárhely 2017.04.23
50fg 00:31,41 74.05 Szabó János 1982 Pécsi Vörös Meteor Hódmezővásárhely 2017.04.23
50fg 00:31,55 74.92 Hudetz András 1979 Swim Life SE Hódmezővásárhely 2017.04.23
50fg 00:40,50 58.05 Bihari Árpád 1980 Debreceni Szenior Hódmezővásárhely 2017.04.23
50fg 00:26,21 87.80 Szikora Tamás Dr. 1984 Pénzügyőr SE Hódmezővásárhely 2017.04.23
50fg 00:26,34 87.83 Szarka Richárd 1983 Budapesti Delfinek S Hódmezővásárhely 2017.04.23
50fg 00:26,65 86.35 Király Róbert Belián 1984 OSC Hódmezővásárhely 2017.04.23
50fg 00:27,23 83.20 Pályi Norbert 1987 Mezőtúri Senior Hódmezővásárhely 2017.04.23
50fg 00:27,49 83.71 Ruszka Attila 1984 Iron Aquatics Hódmezővásárhely 2017.04.23
50fg 00:27,64 82.82 Kiss Boldizsár 1985 Iron Aquatics Hódmezővásárhely 2017.04.23
50fg 00:27,75 83.37 Járfás Péter 1983 Budapesti Delfinek Hódmezővásárhely 2017.04.23
50fg 00:28,42 79.71 Nyúl Gábor 1987 Bácsvíz Hódmezővásárhely 2017.04.23
50fg 00:28,83 78.99 Megyesi Péter 1986 Bácsvíz-KVSC Hódmezővásárhely 2017.04.23
50fg 00:29,34 77.21 Fazekas Miklós 1987 Debreceni Szenior ÚK Hódmezővásárhely 2017.04.23
50fg 00:29,41 77.43 Kovács Detre Dr. 1986 Szentesi Delfin ESC Hódmezővásárhely 2017.04.23
50fg 00:29,82 77.58 Lőrincz Roland 1983 HSÚVC Hódmezővásárhely 2017.04.23
50fg 00:30,17 75.09 Nyári József 1987 BEAC Hódmezővásárhely 2017.04.23
50fg 00:30,35 75.03 Gőcze Balázs 1986 Swim Life SE Hódmezővásárhely 2017.04.23
50fg 00:32,39 70.68 Pólya Sándor 1985 Szentesi Delfin ESC Hódmezővásárhely 2017.04.23
50fg 00:32,93 68.80 Zsobrák Balázs 1987 Kaposvár MCM Diamant Hódmezővásárhely 2017.04.23
50fg 00:34,90 65.94 Csomán Csaba 1984 Kiskunfélegyháza Hódmezővásárhely 2017.04.23
50fg 00:26,40 83.64 Varga Áron 1992 Győri Zabolátlan Hódmezővásárhely 2017.04.23
50fg 00:26,67 83.64 Kollár Marcell 1990 Szentesi Delfin ESC Hódmezővásárhely 2017.04.23
50fg 00:27,27 82.22 Markovics Miklós 1989 Herceghalom SE Hódmezővásárhely 2017.04.23
50fg 00:27,96 79.38 Kiss Dániel 1991 Debreceni Szenior Úszó Hódmezővásárhely 2017.04.23
50fg 00:28,39 78.58 Takács Norbert 1990 Győr Zabolátlan Hódmezővásárhely 2017.04.23
50fg 00:28,70 77.33 Bana Richárd dr. 1991 Nyírsenior 97 SE Hódmezővásárhely 2017.04.23
50fg 00:30,63 73.58 Németh Richárd 1988 Herceghalom SE Hódmezővásárhely 2017.04.23
50fg 00:31,81 70.13 Kőszegi Dániel 1990 Bohóchal Egyesület Hódmezővásárhely 2017.04.23
50ng 01:06,42 61.33 Kenderfi Zsuzsanna 1936 Iron Aqutics Hódmezővásárhely 2017.04.23
50ng 00:50,67 77.30 Graffjódy Eszter 1940 Egri Szenior Hódmezővásárhely 2017.04.23
50ng 00:55,08 72.51 Molnárfi Maya 1938 Iron Aquatics Hódmezővásárhely 2017.04.23
50ng 01:02,85 61.14 Liptai Józsefné 1942 Iron Aquatics Hódmezővásárhely 2017.04.23
50ng 01:14,24 53.79 Schriffert Józsefné 1938 Dr.Regele Károly Hódmezővásárhely 2017.04.23
50ng 01:15,06 52.69 Bodnár Istvánné 1939 Szentesi Delfin ESC Hódmezővásárhely 2017.04.23
50ng 00:39,57 95.32 Balla Mária 1944 Törökbálinti Senior Hódmezővásárhely 2017.04.23
50ng 00:44,63 83.73 Baranyi Mária 1945 Miskolci V.S.C Hódmezővásárhely 2017.04.23
50ng 00:46,65 80.85 Angyalföldi Éva 1944 Törökbálint Hódmezővásárhely 2017.04.23
50ng 00:47,60 79.98 Gellér Józsefné Dr.Vajdovich I 1943 Herceghalom SE Hódmezővásárhely 2017.04.23
50ng 00:53,76 68.88 Miklós Éva 1946 Békéscsabai Senior Hódmezővásárhely 2017.04.23
50ng 01:03,76 58.08 Kocsor Ferencné Dr. 1946 Békéscsabai senior Hódmezővásárhely 2017.04.23
50ng 00:38,22 93.49 Gombkötőné Tóth Ilona 1950 Debreceni Szenior Úszó Hódmezővásárhely 2017.04.23
50ng 00:45,63 78.31 Szerdahelyi Mária 1950 Törökbálinti Senior Hódmezővásárhely 2017.04.23
50ng 01:09,79 50.75 Juhász Ágnes 1951 Tatabánya Hódmezővásárhely 2017.04.23
50ng 00:34,52 100.00 Baranyi Judit 1954 Törökbálint Hódmezővásárhely 2017.04.23
50ng 00:38,30 87.89 Virágos Éva 1957 Szentesi Delfin ESC Hódmezővásárhely 2017.04.23
50ng 00:47,42 71.58 Simonné Axt Éva 1956 Pécsi Sport Nonprofit Z Hódmezővásárhely 2017.04.23
50ng 00:48,23 71.57 Markovics Erzsébet 1954 BVSC-Zugló Hódmezővásárhely 2017.04.23
50ng 00:52,90 65.25 Tóth Dénes Károlyné 1954 Pécsi Vörös Meteor Hódmezővásárhely 2017.04.23
50ng 00:57,18 59.86 Gondiné Lakatos Ildikó 1955 Békéscsabai Szenior Hódmezővásárhely 2017.04.23
50ng 01:33,58 37.20 Magyar Katalin 1953 HSÚVC Hódmezővásárhely 2017.04.23
50ng 00:44,07 73.94 Kováts Ildikó Dr. 1961 Szegedi egyéni Hódmezővásárhely 2017.04.23
50ng 00:45,85 71.64 Bódis Éva 1960 Pécsi Vörös Meteor Spor Hódmezővásárhely 2017.04.23
50ng 01:01,92 52.21 Vargáné Mária 1962 HSÚVC Hódmezővásárhely 2017.04.23
50ng 00:30,30 103.40 Czifrik Hajnalka 1966 Széchy T. Si. Sopron Hódmezővásárhely 2017.04.23
50ng 00:34,29 90.67 Frits Ramóna Dr. 1967 Budapesti Delfinek Hódmezővásárhely 2017.04.23
50ng 00:36,26 87.08 Baloghné Solti Gyöngyi 1965 Százhalombattai VUK Hódmezővásárhely 2017.04.23
50ng 00:36,28 85.70 Csizmadiáné dr.Nusser Nóra 1967 Pécsi Vörös Meteor Hódmezővásárhely 2017.04.23
50ng 00:37,20 84.88 Mirea Mirela 1965 Iron Aquatics Hódmezővásárhely 2017.04.23
50ng 00:38,49 83.33 Havasi Henrietta 1963 Törökbálint Hódmezővásárhely 2017.04.23
50ng 00:40,94 75.95 Szurdoki Erika 1967 Iron Aquatics Hódmezővásárhely 2017.04.23
50ng 00:43,87 70.87 Ratkai Györgyi 1967 Pécsi Vörös Meteor Spor Hódmezővásárhely 2017.04.23
50ng 00:44,22 70.31 Várady Judit 1967 OSC Hódmezővásárhely 2017.04.23
50ng 00:44,24 70.82 Gáll Jánosné 1966 Tótkomlósi Rozmár Hódmezővásárhely 2017.04.23
50ng 00:47,14 67.50 Török Irén Éva 1964 Budapesti Delfinek Hódmezővásárhely 2017.04.23
50ng 00:28,83 105.43 Marosi Zoltánné 1970 Iron Aquatics Hódmezővásárhely 2017.04.23
50ng 00:35,07 86.03 Barakonyi Judit 1971 Szentesi Delfin ESC Hódmezővásárhely 2017.04.23
50ng 00:35,35 87.29 Fehér Edit 1968 Dr.Regele Károly Hódmezővásárhely 2017.04.23
50ng 00:35,64 84.65 Hiri Marcella 1971 Törökbálinti Senior ÚC Hódmezővásárhely 2017.04.23
50ng 00:36,92 83.58 Kovács Ildikó 1968 BVSC-Zugló Hódmezővásárhely 2017.04.23
50ng 00:38,96 78.02 Szabó Éva Erzsébet 1970 FTC Hódmezővásárhely 2017.04.23
50ng 00:43,75 69.48 Benyó Istvánné 1970 Tótkomlósi Rozmár Hódmezővásárhely 2017.04.23
50ng 00:47,57 62.96 Kiss Dóra 1972 Pécs Baranyai SZÚVK Hódmezővásárhely 2017.04.23
50ng 00:30,79 93.82 Pataki Ágnes 1977 Győri Zabolátlanok Hódmezővásárhely 2017.04.23
50ng 00:31,24 93.80 B. Szűcs Dóra 1975 Törökbálint Hódmezővásárhely 2017.04.23
50ng 00:32,74 89.50 Gergelyfy Marietta 1975 Budapesti Delfinek Hódmezővásárhely 2017.04.23
50ng 00:32,83 89.90 Bujna Lilla 1974 Debreceni Szenior Úszó Hódmezővásárhely 2017.04.23
50ng 00:33,98 86.86 Tarjáni Regina 1974 Százhalombattai VUK SE Hódmezővásárhely 2017.04.23
50ng 00:36,74 80.33 Majorfalvi Éva 1974 Törökbálint Hódmezővásárhely 2017.04.23
50ng 00:37,52 78.66 Nyéki Anikó 1974 Szentesi Delfin ESC Hódmezővásárhely 2017.04.23
50ng 00:37,62 77.33 Hochstein Zsuzsanna 1976 FTC Hódmezővásárhely 2017.04.23
50ng 00:40,89 71.66 Kiss Henriett 1975 Iron Aquatics Hódmezővásárhely 2017.04.23
50ng 00:29,95 94.44 Perlaki Anikó 1980 Iron Aquatics Hódmezővásárhely 2017.04.23
50ng 00:31,83 89.48 Nagy Enikő 1979 HSÚVC Hódmezővásárhely 2017.04.23
50ng 00:32,92 84.74 Orbán Bettina 1982 Swim Life Hódmezővásárhely 2017.04.23
50ng 00:33,09 86.68 Hum Julianna 1978 Pénzügyőr SE Hódmezővásárhely 2017.04.23
50ng 00:33,11 84.84 Wéber Vanda 1981 HSÚVC Hódmezővásárhely 2017.04.23
50ng 00:33,48 84.48 Rozgonyi Eszter 1980 Szentesi Delfin ESC Hódmezővásárhely 2017.04.23
50ng 00:36,70 76.54 Pécsi Andrea 1981 Herceghalom SE Hódmezővásárhely 2017.04.23
50ng 00:38,57 73.33 Királyné Csirke Eszter 1980 Pécsi Vörös Meteor SE Hódmezővásárhely 2017.04.23
50ng 00:44,43 64.11 Szűcs Henrietta 1979 Bohóchal Hódmezővásárhely 2017.04.23
50ng 00:29,73 93.20 Jakab Dóra 1983 Swim Life SE Hódmezővásárhely 2017.04.23
50ng 00:30,07 92.14 Csobánki Zsuzsa 1983 Swim Life SE Hódmezővásárhely 2017.04.23
50ng 00:32,33 84.55 Horváth Csenge 1985 Százhalombattai VUK Hódmezővásárhely 2017.04.23
50ng 00:33,10 83.14 Rigó Melinda 1984 Iron Aquatics Hódmezővásárhely 2017.04.23
50ng 00:34,81 77.49 Jónás Krisztina 1987 Swim Life Hódmezővásárhely 2017.04.23
50ng 00:46,74 58.09 Tőke Beatrix 1986 Szentesi Delfin ESC Hódmezővásárhely 2017.04.23
50ng 00:29,06 90.42 Fazekas Laura 1991 Pénzügyőr SE Hódmezővásárhely 2017.04.23
50ng 00:29,67 89.72 Szabó Anett 1989 Kaposvári Aréna Senior Hódmezővásárhely 2017.04.23
50ng 00:30,60 86.43 Czikora Emese 1990 Iron Aquatics Hódmezővásárhely 2017.04.23
50ng 00:34,59 75.97 Szabó Kinga 1991 Swim Life SE Hódmezővásárhely 2017.04.23
50ng 00:37,75 69.16 Gasparovszky Tímea 1992 Herceghalom SE Hódmezővásárhely 2017.04.23
100fp 01:44,31 83.79 Fábián Béla 1937 Egri Szenior Hódmezővásárhely 2017.04.23
100fp 03:29,22 42.23 Szántó Endre 1936 Debreceni Szenior Úszó Hódmezővásárhely 2017.04.23
100fp 02:02,19 70.76 Melkuhn Dezső 1938 Szentesi Delfin ESC Hódmezővásárhely 2017.04.23
100fp 01:32,47 85.29 Csaba Gábor 1947 Törökbálint Hódmezővásárhely 2017.04.23
100fp 01:37,51 81.68 Hatvani János 1946 Miskolci VSC Hódmezővásárhely 2017.04.23
100fp 01:38,08 76.67 Nagysolymosi István 1952 Bácsvíz-KVSC Hódmezővásárhely 2017.04.23
100fp 01:21,56 88.10 Rentka László Dr. 1957 Debreceni Szenior Úszó Hódmezővásárhely 2017.04.23
100fp 01:25,04 85.26 Sebők János 1956 Kiskunfélegyháza Hódmezővásárhely 2017.04.23
100fp 01:38,88 75.35 Batta Gyula Dr. 1953 Debreceni Szenior Úszó Hódmezővásárhely 2017.04.23
100fp 01:12,56 94.82 Király András 1962 Iron Aquatics Hódmezővásárhely 2017.04.23
100fp 01:15,80 93.96 Legeza László Dr. 1958 Dr. Regele K. Gyula Hódmezővásárhely 2017.04.23
100fp 01:32,83 74.75 Jurák Árpád 1961 Miskolc VSC Hódmezővásárhely 2017.04.23
100fp 01:09,77 96.15 Kómár Lajos 1965 Szeged Hódmezővásárhely 2017.04.23
100fp 01:14,63 88.42 Kiss Csaba 1967 Szentesi Delfin ESC Hódmezővásárhely 2017.04.23
100fp 01:16,49 87.71 Kripkó Zoltán 1965 Egri Senior ÚK Hódmezővásárhely 2017.04.23
100fp 01:06,06 98.29 Tóth Csaba 1969 Törökbálint Hódmezővásárhely 2017.04.23
100fp 01:44,70 61.03 Erdei L. Tamás 1971 Iron Aquatics Hódmezővásárhely 2017.04.23
100fp 01:02,55 97.53 Schönek András 1977 Iron Aquatics Hódmezővásárhely 2017.04.23
100fp 01:07,84 89.93 Zalka András 1977 Iron Aquatics Hódmezővásárhely 2017.04.23
100fp 01:09,79 89.44 Hortobágyi Tamás 1974 BVSC-Zugló Hódmezővásárhely 2017.04.23
100fp 01:11,16 85.73 Fábián Szabolcs 1977 Kaposvári Aréna Seni Hódmezővásárhely 2017.04.23
100fp 01:22,08 74.89 Czéh István 1976 Iron Aquatics Hódmezővásárhely 2017.04.23
100fp 01:24,00 73.18 Újhelyi Botond 1976 Swim Life Hódmezővásárhely 2017.04.23
100fp 01:02,24 95.85 Nagy-Pál Levente 1980 Iron Aquatics Hódmezővásárhely 2017.04.23
100fp 01:06,78 89.33 Molnár Gergely 1980 Iron Aquatics Hódmezővásárhely 2017.04.23
100fp 01:14,00 81.83 Sternhardt Róbert 1978 Tatabányai Vízmű Spo Hódmezővásárhely 2017.04.23
100fp 01:16,13 79.54 Márta László 1978 Kistarcsai VSRC Hódmezővásárhely 2017.04.23
100fp 01:27,49 67.19 Blazsek Attila 1982 Pécsi Vörös Meteor SE Hódmezővásárhely 2017.04.23
100fp 01:02,35 91.62 Pap Csongor 1986 Budapesti Delfinek Hódmezővásárhely 2017.04.23
100fp 01:10,96 82.25 Szarka Richárd 1983 Budapesti Delfinek S Hódmezővásárhely 2017.04.23
100fp 01:12,83 79.00 Farkas Bálint 1985 Győri Zabolátlan Sporte Hódmezővásárhely 2017.04.23
100fp 01:20,76 70.24 Fazekas Miklós 1987 Debreceni Szenior ÚK Hódmezővásárhely 2017.04.23
100fp 01:21,25 70.31 Kovács Detre Dr. 1986 Szentesi Delfin ESC Hódmezővásárhely 2017.04.23
100fp 01:01,32 89.98 Várdai Attila 1991 Tatabányai Vízmű SE Hódmezővásárhely 2017.04.23
100fp 01:05,67 84.02 Vidóczy Zalán 1991 Szentesi Delfin ESC Hódmezővásárhely 2017.04.23
100fp 01:10,06 78.22 Geier Norbert 1992 Tatabányai Vízmű Spo Hódmezővásárhely 2017.04.23
100fp 01:11,27 77.42 Csiky Velimir 1991 Herceghalom SE Hódmezővásárhely 2017.04.23
100np 02:37,25 62.08 Graffjódy Eszter 1940 Egri Szenior Hódmezővásárhely 2017.04.23
100np 01:55,22 79.34 Molnár Rita 1946 Törökbálint Hódmezővásárhely 2017.04.23
100np 02:31,38 59.75 Bocskay Zsófia 1947 Szentesi Delfin ESC Hódmezővásárhely 2017.04.23
100np 01:54,19 76.80 Gazsyné Hrabovszki Edit 1950 Békéscsabai Szenior Hódmezővásárhely 2017.04.23
100np 02:00,69 72.66 Zempléniné Kertész Zsuzsa 1950 Budapesti Delfinek Hódmezővásárhely 2017.04.23
100np 01:46,32 77.01 Perlakyné Szlavitsek Gizella 1957 Budapesti Delfinek Hódmezővásárhely 2017.04.23
100np 02:37,18 54.14 Dernik Katalin 1953 Pécsi Vörös Meteor SE Hódmezővásárhely 2017.04.23
100np 03:22,71 39.27 Palásti Anna 1960 Csongrádi senior Hódmezővásárhely 2017.04.23
100np 01:24,17 90.41 Gonda Marina 1965 Pécsi Vörös Meteor Spor Hódmezővásárhely 2017.04.23
100np 01:31,29 81.92 Boncsóné Szalai Éva 1967 FTC Hódmezővásárhely 2017.04.23
100np 02:04,78 62.08 Gál Ágnes 1963 Törökbálint Hódmezővásárhely 2017.04.23
100np 01:11,29 98.90 Cerva Dóra 1974 Iron Aquatics Hódmezővásárhely 2017.04.23
100np 01:21,57 84.37 Pataki Ágnes 1977 Győri Zabolátlanok Hódmezővásárhely 2017.04.23
100np 01:23,33 82.59 Tracsek Mónika 1977 Budapesti Delfinek Hódmezővásárhely 2017.04.23
100np 01:31,23 75.44 Alexi Anna 1977 Budapesti Delfinek Hódmezővásárhely 2017.04.23
100np 01:35,05 72.40 Balázsiné Jaczkó Márta 1977 Debreceni Szenior Úszó Hódmezővásárhely 2017.04.23
100np 01:11,86 92.10 Tölgyesi Veronika 1982 Budapesti Delfinek Hódmezővásárhely 2017.04.23
100np 01:35,75 69.12 Kálóczy Zsuzsanna 1982 Pécsi Vörös Meteor Spor Hódmezővásárhely 2017.04.23
100np 01:52,50 60.21 Kukucskáné Pálca Réka 1979 Tótkomlósi Rozmár Hódmezővásárhely 2017.04.23
100np 01:04,12 99.40 Boulsevicz Beatrix 1987 V8-DSE Szentendre Hódmezővásárhely 2017.04.23
100np 01:11,11 90.98 Felföldi Viktória 1985 Iron Aquatics Hódmezővásárhely 2017.04.23
100np 01:16,55 85.80 Molnár Enikő 1983 BEAC Hódmezővásárhely 2017.04.23
100np 01:18,34 83.84 Csobánki Zsuzsa 1983 Swim Life SE Hódmezővásárhely 2017.04.23
100np 01:20,43 79.25 Lőrincz Brigitta 1987 Győri Zabolátlan SE Hódmezővásárhely 2017.04.23
50fh 00:42,13 93.65 Fábián Béla 1937 Egri Szenior Hódmezővásárhely 2017.04.23
50fh 00:59,27 66.56 Tóth Kecskés László 1937 Iron Aquatics Hódmezővásárhely 2017.04.23
50fh 01:12,25 54.61 Liptai József 1937 Iron Aquatics Hódmezővásárhely 2017.04.23
50fh 00:40,11 95.81 Kováts Miklós 1940 Törökbálint Hódmezővásárhely 2017.04.23
50fh 00:45,35 83.30 Zajzon András 1942 Törökbálint Hódmezővásárhely 2017.04.23
50fh 00:46,65 80.98 Reiner László 1942 Iron Aquatics Hódmezővásárhely 2017.04.23
50fh 00:53,22 71.59 Kanyó Ádám Dr. 1941 Szentesi Delfin ESC Hódmezővásárhely 2017.04.23
50fh 00:36,64 102.24 Csikány József 1943 Törökbálint Hódmezővásárhely 2017.04.23
50fh 00:42,52 85.23 Bólyai István 1947 Csobogó17 Hódmezővásárhely 2017.04.23
50fh 00:44,24 83.27 Sümeghy László 1945 Iron Aquatics Hódmezővásárhely 2017.04.23
50fh 00:44,34 82.40 Furuglyás Attila 1946 Miskolci VSC Hódmezővásárhely 2017.04.23
50fh 00:50,39 72.51 Molnár Bence 1946 Törökbálinti Senior Hódmezővásárhely 2017.04.23
50fh 00:55,56 65.76 Ónodi László 1946 Kiskunfélegyháza Hódmezővásárhely 2017.04.23
50fh 00:38,53 90.38 Erdélyi Ferenc 1952 Törökbálint Hódmezővásárhely 2017.04.23
50fh 00:42,46 83.32 Zenke József 1950 HSÚVC Hódmezővásárhely 2017.04.23
50fh 00:44,73 80.37 Horváth Béla 1948 Miskolci Vízművek Sport Hódmezővásárhely 2017.04.23
50fh 00:47,18 74.39 Gyenes András Dr. 1951 Szeged Szenior Hódmezővásárhely 2017.04.23
50fh 00:50,43 69.05 Simon Géza 1952 Kiskun- Vízi és Szabadi Hódmezővásárhely 2017.04.23
50fh 00:50,95 69.99 Bukolyi József 1949 Törökbálint Hódmezővásárhely 2017.04.23
50fh 00:51,69 68.99 Szabó Tamás 1949 Eger Hódmezővásárhely 2017.04.23
50fh 01:05,81 53.33 Lucz Imre 1951 Szentesi Delfin ESC Hódmezővásárhely 2017.04.23
50fh 00:38,53 86.97 Rentka László Dr. 1957 Debreceni Szenior Úszó Hódmezővásárhely 2017.04.23
50fh 00:33,06 98.40 Hajdú László 1961 Bácsvíz KVSC Hódmezővásárhely 2017.04.23
50fh 00:36,25 91.75 Éder Zsolt 1958 Debreceni Szenior Úszó Hódmezővásárhely 2017.04.23
50fh 00:42,07 76.77 Várday Levente 1962 Győri Zabolátlan SE Hódmezővásárhely 2017.04.23
50fh 00:43,18 75.34 Fazekas Rudolf 1961 Váci Vízmű Hódmezővásárhely 2017.04.23
50fh 00:51,28 63.44 Tóth Béla 1961 Debreceni Szenior Úszó Hódmezővásárhely 2017.04.23
50fh 00:32,26 97.29 Balajti Zoltán 1966 Budapesti Delfinek Hódmezővásárhely 2017.04.23
50fh 00:36,68 86.79 Barna György 1964 Törökbálinti Senior Hódmezővásárhely 2017.04.23
50fh 00:32,42 93.51 Erdődi Ákos dr. 1971 YBL Waterpolo Club Hódmezővásárhely 2017.04.23
50fh 00:34,68 89.24 Renn Gábor 1968 Egri Senior ÚK Hódmezővásárhely 2017.04.23
50fh 00:36,04 83.55 Falvi Zsolt 1972 Győri Zabolátlan SE Hódmezővásárhely 2017.04.23
50fh 00:36,52 82.45 Balatoni Zsolt 1972 Herceghalom SE Hódmezővásárhely 2017.04.23
50fh 00:36,71 83.15 Pauer Csaba 1970 Tatabányai Vízmű Sport Hódmezővásárhely 2017.04.23
50fh 00:37,21 83.17 Szakács András 1968 Budapesti Delfinek Hódmezővásárhely 2017.04.23
50fh 00:37,47 80.91 Hajdu Gyula 1971 Nyírsenior 97' Hódmezővásárhely 2017.04.23
50fh 00:39,56 78.23 Cseh Imre 1968 Nyírsenior 97 SE Hódmezővásárhely 2017.04.23
50fh 00:39,60 77.08 Szalkay István 1970 YBL Water Polo Club Hódmezővásárhely 2017.04.23
50fh 00:34,89 85.15 Kemény András 1974 V8 DSE Szentendre Hódmezővásárhely 2017.04.23
50fh 00:34,91 83.43 Kapuvári László 1977 Iron Aquatics Hódmezővásárhely 2017.04.23
50fh 00:35,62 83.40 Márkus István 1974 Széchy Tamás Sportis Hódmezővásárhely 2017.04.23
50fh 00:36,02 81.93 Bohos Tamás 1975 Budapesti Delfinek Hódmezővásárhely 2017.04.23
50fh 00:36,23 82.55 Várhegyi Attila 1973 Budapesti Delfinek Hódmezővásárhely 2017.04.23
50fh 00:46,45 63.53 Urbán Tamás 1975 Kiskun- vizi és szab Hódmezővásárhely 2017.04.23
50fh 00:31,19 91.58 Vágó Dániel 1980 Iron Aquqtics Hódmezővásárhely 2017.04.23
50fh 00:32,88 86.87 Árvai Tamás 1980 Iron Aquatics Hódmezővásárhely 2017.04.23
50fh 00:34,01 83.99 Molnár Gergely 1980 Iron Aquatics Hódmezővásárhely 2017.04.23
50fh 00:37,88 74.45 Krencsey Viktor 1982 Iron Aquatics Hódmezővásárhely 2017.04.23
50fh 00:40,97 68.84 Szabó János 1982 Pécsi Vörös Meteor Hódmezővásárhely 2017.04.23
50fh 00:29,15 95.54 Szikora Tamás Dr. 1984 Pénzügyőr SE Hódmezővásárhely 2017.04.23
50fh 00:33,53 81.53 Nyúl Gábor 1987 Bácsvíz Hódmezővásárhely 2017.04.23
50fh 00:33,80 81.88 Kiss Boldizsár 1985 Iron Aquatics Hódmezővásárhely 2017.04.23
50fh 00:35,35 77.81 Megyesi Péter 1986 Bácsvíz-KVSC Hódmezővásárhely 2017.04.23
50fh 00:38,01 73.73 Lőrincz Roland 1983 HSÚVC Hódmezővásárhely 2017.04.23
50fh 00:40,04 68.27 Zsobrák Balázs 1987 Kaposvár MCM Diamant Hódmezővásárhely 2017.04.23
50fh 00:31,06 86.42 László Márk 1990 Szentesi Delfin ESC Hódmezővásárhely 2017.04.23
50fh 00:31,48 85.78 Orbán Ábel 1989 Tatabányai Vízmű Sport Hódmezővásárhely 2017.04.23
50fh 00:31,55 85.59 Markovics Miklós 1989 Herceghalom SE Hódmezővásárhely 2017.04.23
50fh 00:35,72 74.69 Kiss Dániel 1991 Debreceni Szenior Úszó Hódmezővásárhely 2017.04.23
50fh 00:39,46 68.85 Németh Richárd 1988 Herceghalom SE Hódmezővásárhely 2017.04.23
50nh 01:10,22 66.35 Kenderfi Zsuzsanna 1936 Iron Aqutics Hódmezővásárhely 2017.04.23
50nh 01:23,22 56.54 Kovács Lukácsné 1935 Debreceni Szenior Úszó Hódmezővásárhely 2017.04.23
50nh 01:09,58 65.05 Uzdi Réka 1939 Törökbálint Hódmezővásárhely 2017.04.23
50nh 01:13,20 60.12 Liptai Józsefné 1942 Iron Aquatics Hódmezővásárhely 2017.04.23
50nh 01:24,45 54.11 Molnárfi Maya 1938 Iron Aquatics Hódmezővásárhely 2017.04.23
50nh 02:30,26 29.56 Ferke Gáborné 1941 Szentesi delfinek Hódmezővásárhely 2017.04.23
50nh 00:45,43 95.11 Balla Mária 1944 Törökbálinti Senior Hódmezővásárhely 2017.04.23
50nh 00:54,97 79.32 Gellér Józsefné Dr.Vajdovich I 1943 Herceghalom SE Hódmezővásárhely 2017.04.23
50nh 00:55,67 77.62 Angyalföldi Éva 1944 Törökbálint Hódmezővásárhely 2017.04.23
50nh 01:05,85 63.88 Hargitai Katalin 1947 Budapesti Delfinek Hódmezővásárhely 2017.04.23
50nh 02:19,23 30.48 Csenki Klára 1946 Kiskun VSSE Hódmezővásárhely 2017.04.23
50nh 00:49,86 82.19 Szerdahelyi Mária 1950 Törökbálinti Senior Hódmezővásárhely 2017.04.23
50nh 00:51,64 78.01 Demeterné Zsuzsa 1952 Szentesi Delfin Egés Hódmezővásárhely 2017.04.23
50nh 01:13,43 54.86 Sallai Katalin 1952 Békéscsabai Szenior Hódmezővásárhely 2017.04.23
50nh 01:17,34 52.53 Juhász Ágnes 1951 Tatabánya Hódmezővásárhely 2017.04.23
50nh 00:42,65 90.62 Virágos Éva 1957 Szentesi Delfin ESC Hódmezővásárhely 2017.04.23
50nh 00:42,93 92.28 Baranyi Judit 1954 Törökbálint Hódmezővásárhely 2017.04.23
50nh 00:51,08 78.20 Demkóné Balla Sarolta 1953 Debreceni Senior Hódmezővásárhely 2017.04.23
50nh 00:58,00 66.64 Bartos Magdolna 1957 Tatabánya Hódmezővásárhely 2017.04.23
50nh 00:59,04 66.00 Simonné Axt Éva 1956 Pécsi Sport Nonprofit Z Hódmezővásárhely 2017.04.23
50nh 00:59,59 66.48 Tóth Dénes Károlyné 1954 Pécsi Vörös Meteor Hódmezővásárhely 2017.04.23
50nh 01:00,08 65.94 Markovics Erzsébet 1954 BVSC-Zugló Hódmezővásárhely 2017.04.23
50nh 01:26,87 45.98 Magyar Katalin 1953 HSÚVC Hódmezővásárhely 2017.04.23
50nh 00:52,13 73.54 Gabnai Lilla 1958 Iron Aquatics Hódmezővásárhely 2017.04.23
50nh 00:54,27 69.52 Bódis Éva 1960 Pécsi Vörös Meteor Spor Hódmezővásárhely 2017.04.23
50nh 00:39,42 92.07 Gonda Marina 1965 Pécsi Vörös Meteor Spor Hódmezővásárhely 2017.04.23
50nh 00:39,79 89.84 Frits Ramóna Dr. 1967 Budapesti Delfinek Hódmezővásárhely 2017.04.23
50nh 00:41,55 86.04 Boncsóné Szalai Éva 1967 FTC Hódmezővásárhely 2017.04.23
50nh 00:41,95 87.18 Ponuzs Judit 1964 Törökbálint Hódmezővásárhely 2017.04.23
50nh 00:44,29 80.71 Csizmadiáné dr.Nusser Nóra 1967 Pécsi Vörös Meteor Hódmezővásárhely 2017.04.23
50nh 00:45,14 81.65 Havasi Henrietta 1963 Törökbálint Hódmezővásárhely 2017.04.23
50nh 00:51,90 68.88 Szurdoki Erika 1967 Iron Aquatics Hódmezővásárhely 2017.04.23
50nh 00:52,47 68.65 Gáll Jánosné 1966 Tótkomlósi Rozmár Hódmezővásárhely 2017.04.23
50nh 00:54,97 65.03 Ratkai Györgyi 1967 Pécsi Vörös Meteor Spor Hódmezővásárhely 2017.04.23
50nh 00:42,08 83.70 Apáti Dóra 1969 Budapesti Delfinek Hódmezővásárhely 2017.04.23
50nh 00:42,37 83.74 Fehér Edit 1968 Dr.Regele Károly Hódmezővásárhely 2017.04.23
50nh 00:45,60 76.67 Bólyai Hajnal 1970 Csongrádi Senior Hódmezővásárhely 2017.04.23
50nh 00:50,52 69.20 Benyó Istvánné 1970 Tótkomlósi Rozmár Hódmezővásárhely 2017.04.23
50nh 00:55,26 62.35 Kiss Dóra 1972 Pécs Baranyai SZÚVK Hódmezővásárhely 2017.04.23
50nh 00:37,63 88.37 Pataki Ágnes 1977 Győri Zabolátlanok Hódmezővásárhely 2017.04.23
50nh 00:38,08 88.56 Gergelyfy Marietta 1975 Budapesti Delfinek Hódmezővásárhely 2017.04.23
50nh 00:39,24 84.74 Balázsiné Jaczkó Márta 1977 Debreceni Szenior Úszó Hódmezővásárhely 2017.04.23
50nh 00:53,49 63.04 Kiss Henriett 1975 Iron Aquatics Hódmezővásárhely 2017.04.23
50nh 00:36,97 88.70 Kőhegyi-Kis Ágnes 1979 HSÚVC Hódmezővásárhely 2017.04.23
50nh 00:37,05 88.51 Nagy Enikő 1979 HSÚVC Hódmezővásárhely 2017.04.23
50nh 00:40,27 81.43 Balogh Anna 1979 Iron Aquqtics Hódmezővásárhely 2017.04.23
50nh 00:40,71 79.46 Wéber Vanda 1981 HSÚVC Hódmezővásárhely 2017.04.23
50nh 00:43,95 75.13 Bonivárt Ágnes 1978 Debreceni Szenior Hódmezővásárhely 2017.04.23
50nh 00:48,41 68.21 Asztalosné Gazsy Veronika 1978 Békéscsabai Szenior Hódmezővásárhely 2017.04.23
50nh 00:48,74 66.82 Királyné Csirke Eszter 1980 Pécsi Vörös Meteor SE Hódmezővásárhely 2017.04.23
50nh 00:32,73 94.96 Szepesi Nikolett 1987 Budapesti Delfinek Hódmezővásárhely 2017.04.23
50nh 00:42,81 73.08 Lukács Linda 1986 Nyírsenior 97 SE Hódmezővásárhely 2017.04.23
50nh 00:51,83 60.76 Pék Zsófia 1985 OSC Hódmezővásárhely 2017.04.23
50nh 01:03,87 48.98 Tőke Beatrix 1986 Szentesi Delfin ESC Hódmezővásárhely 2017.04.23
50nh 00:34,51 88.90 Sallai Ágnes 1989 HSÚVC Hódmezővásárhely 2017.04.23
50nh 00:37,15 82.06 Czikora Emese 1990 Iron Aquatics Hódmezővásárhely 2017.04.23
50nh 00:42,18 71.36 Gasparovszky Tímea 1992 Herceghalom SE Hódmezővásárhely 2017.04.23
200fv 03:28,19 95.74 Fábián Béla 1937 Egri Szenior Hódmezővásárhely 2017.04.23
200fv 03:38,11 88.50 Krasznai Róbert 1940 Debreceni Szenior Úszó Hódmezővásárhely 2017.04.23
200fv 04:10,43 78.73 Melkuhn Dezső 1938 Szentesi Delfin ESC Hódmezővásárhely 2017.04.23
200fv 04:22,18 71.37 Szécsi Károly 1943 Iron Aquatics Hódmezővásárhely 2017.04.23
200fv 03:07,76 91.29 Heverdle István 1952 Egri Szenior Hódmezővásárhely 2017.04.23
200fv 02:55,68 93.21 Rentka László Dr. 1957 Debreceni Szenior Úszó Hódmezővásárhely 2017.04.23
200fv 03:11,88 86.11 Sebők János 1956 Kiskunfélegyháza Hódmezővásárhely 2017.04.23
200fv 03:35,01 78.26 Tóth László 1954 HSUVC Hódmezővásárhely 2017.04.23
200fv 02:40,76 98.35 Hajdú László 1961 Bácsvíz KVSC Hódmezővásárhely 2017.04.23
200fv 03:43,72 70.07 Tácsik László 1962 Swim Life SE Hódmezővásárhely 2017.04.23
200fv 02:44,20 91.56 Kiss Csaba 1967 Szentesi Delfin ESC Hódmezővásárhely 2017.04.23
200fv 02:56,82 87.17 Barna György 1964 Törökbálinti Senior Hódmezővásárhely 2017.04.23
200fv 03:27,89 73.52 Horváth Viktor 1965 Győri Zabolátlan SE Hódmezővásárhely 2017.04.23
200fv 03:36,69 71.13 T. Kiss Jenő 1964 Debreceni Szenior Úszó Hódmezővásárhely 2017.04.23
200fv 02:47,21 86.38 Kiss Csaba Dr. 1972 Szeged Hódmezővásárhely 2017.04.23
200fv 02:48,70 85.61 Balatoni Zsolt 1972 Herceghalom SE Hódmezővásárhely 2017.04.23
200fv 02:53,32 85.35 Nagy Norbert Dr. 1969 Iron Aquatics Hódmezővásárhely 2017.04.23
200fv 02:53,48 83.25 Benke Csaba 1972 Budapesti Delfinek Hódmezővásárhely 2017.04.23
200fv 02:55,52 82.29 Szekeres Ákos 1972 Debreceni Szenior Úszó Hódmezővásárhely 2017.04.23
200fv 02:55,89 84.78 Cseh Imre 1968 Nyírsenior 97 SE Hódmezővásárhely 2017.04.23
200fv 02:56,09 84.69 Müller Zsolt 1968 Budapesti Delfinek Hódmezővásárhely 2017.04.23
200fv 03:02,16 79.29 Csonka Csaba Dr. 1972 Szeged Hódmezővásárhely 2017.04.23
200fv 03:23,87 71.41 Hajdu Gyula 1971 Nyírsenior 97' Hódmezővásárhely 2017.04.23
200fv 02:37,81 88.06 Zalka András 1977 Iron Aquatics Hódmezővásárhely 2017.04.23
200fv 02:43,90 86.09 Petróczki Zsombor 1975 Békéscsabai Szenior Hódmezővásárhely 2017.04.23
200fv 03:30,68 65.96 Király Balázs 1977 Pécsi Vörös Meteor Spor Hódmezővásárhely 2017.04.23
200fv 02:22,87 95.11 Nagy-Pál Levente 1980 Iron Aquatics Hódmezővásárhely 2017.04.23
200fv 02:29,20 89.74 Földi Róbert 1982 Iron Aquatics Hódmezővásárhely 2017.04.23
200fv 02:33,05 87.48 Nagy Gergely 1982 HSÚVC Hódmezővásárhely 2017.04.23
200fv 02:35,43 87.42 Molnár Gergely 1980 Iron Aquatics Hódmezővásárhely 2017.04.23
200fv 03:03,30 73.05 Szabó János 1982 Pécsi Vörös Meteor Hódmezővásárhely 2017.04.23
200fv 03:13,21 70.85 Hudetz András 1979 Swim Life SE Hódmezővásárhely 2017.04.23
200fv 03:17,09 67.94 Blazsek Attila 1982 Pécsi Vörös Meteor SE Hódmezővásárhely 2017.04.23
200fv 03:58,43 56.99 Bihari Árpád 1980 Debreceni Szenior Hódmezővásárhely 2017.04.23
200fv 02:34,96 84.56 Cserés Miklós 1985 Nyírsenior 97 SE Hódmezővásárhely 2017.04.23
200fv 02:40,56 81.61 Kiss Boldizsár 1985 Iron Aquatics Hódmezővásárhely 2017.04.23
200fv 02:43,21 80.86 Varga Zoltán 1984 Budapesti Delfinek Hódmezővásárhely 2017.04.23
200fv 02:30,29 83.60 Vidóczy Zalán 1991 Szentesi Delfin ESC Hódmezővásárhely 2017.04.23
200fv 02:32,22 83.69 Orbán Ábel 1989 Tatabányai Vízmű Sport Hódmezővásárhely 2017.04.23
200fv 02:39,62 79.81 Markovics Miklós 1989 Herceghalom SE Hódmezővásárhely 2017.04.23
200nv 04:45,75 78.90 Graffjódy Eszter 1940 Egri Szenior Hódmezővásárhely 2017.04.23
200nv 03:54,70 89.72 Molnár Rita 1946 Törökbálint Hódmezővásárhely 2017.04.23
200nv 04:23,04 79.18 Baranyi Valéria 1947 Miskolci V.S.C Hódmezővásárhely 2017.04.23
200nv 04:59,63 70.27 Répási Enikő 1946 Törökbálint Hódmezővásárhely 2017.04.23
200nv 05:00,02 69.42 Bocskay Zsófia 1947 Szentesi Delfin ESC Hódmezővásárhely 2017.04.23
200nv 03:21,83 93.06 Perlakyné Szlavitsek Gizella 1957 Budapesti Delfinek Hódmezővásárhely 2017.04.23
200nv 04:09,71 74.49 Gabnai Lilla 1958 Iron Aquatics Hódmezővásárhely 2017.04.23
200nv 06:05,03 49.98 Palásti Anna 1960 Csongrádi senior Hódmezővásárhely 2017.04.23
200nv 02:47,22 103.21 Czifrik Hajnalka 1966 Széchy T. Si. Sopron Hódmezővásárhely 2017.04.23
200nv 03:22,26 86.90 Arday Andrea 1964 BVSC-Zugló Hódmezővásárhely 2017.04.23
200nv 03:25,63 83.18 Csizmadiáné dr.Nusser Nóra 1967 Pécsi Vörös Meteor Hódmezővásárhely 2017.04.23
200nv 04:14,93 67.10 Várady Judit 1967 OSC Hódmezővásárhely 2017.04.23
200nv 02:54,37 90.05 Szűcs Jolán 1977 Budapesti Delfinek Hódmezővásárhely 2017.04.23
200nv 02:56,83 90.27 B. Szűcs Dóra 1975 Törökbálint Hódmezővásárhely 2017.04.23
200nv 03:03,55 87.70 Bujna Lilla 1974 Debreceni Szenior Úszó Hódmezővásárhely 2017.04.23
200nv 03:09,37 82.91 Tracsek Mónika 1977 Budapesti Delfinek Hódmezővásárhely 2017.04.23
200nv 03:25,26 77.77 Takács Réka 1975 OSC Hódmezővásárhely 2017.04.23
200nv 02:43,99 91.97 Tölgyesi Veronika 1982 Budapesti Delfinek Hódmezővásárhely 2017.04.23
200nv 03:11,70 78.68 Orbán Bettina 1982 Swim Life Hódmezővásárhely 2017.04.23
200nv 03:22,11 74.63 Kálóczy Zsuzsanna 1982 Pécsi Vörös Meteor Spor Hódmezővásárhely 2017.04.23
200nv 03:29,86 74.21 Bonivárt Ágnes 1978 Debreceni Szenior Hódmezővásárhely 2017.04.23
200nv 03:43,64 69.07 Kukucskáné Pálca Réka 1979 Tótkomlósi Rozmár Hódmezővásárhely 2017.04.23
200nv 02:31,44 95.82 Boulsevicz Beatrix 1987 V8-DSE Szentendre Hódmezővásárhely 2017.04.23
200nv 02:39,02 92.66 Felföldi Viktória 1985 Iron Aquatics Hódmezővásárhely 2017.04.23
200nv 03:00,95 81.43 Horváth Csenge 1985 Százhalombattai VUK Hódmezővásárhely 2017.04.23
200nv 02:37,93 88.53 Pecz Réka 1992 Iron Aquatics Hódmezővásárhely 2017.04.23
200nv 02:39,91 88.07 Fazekas Laura 1991 Pénzügyőr SE Hódmezővásárhely 2017.04.23
200nv 03:01,55 78.15 Czikora Emese 1990 Iron Aquatics Hódmezővásárhely 2017.04.23
200nv 03:03,55 77.88 Csikós Annamária 1989 HSÚVC Hódmezővásárhely 2017.04.23
100fg 01:53,26 66.63 Tóth Kecskés László 1937 Iron Aquatics Hódmezővásárhely 2017.04.23
100fg 02:32,57 51.23 Koszovácz Attila 1933 Iron Aquatics Hódmezővásárhely 2017.04.23
100fg 02:39,26 47.80 Szántó Endre 1936 Debreceni Szenior Úszó Hódmezővásárhely 2017.04.23
100fg 01:28,64 81.61 Reiner László 1942 Iron Aquatics Hódmezővásárhely 2017.04.23
100fg 01:33,64 79.22 Bíró József 1939 Egri Szenior ÚK Hódmezővásárhely 2017.04.23
100fg 01:36,01 75.35 Zajzon András 1942 Törökbálint Hódmezővásárhely 2017.04.23
100fg 01:37,15 74.47 Horányi Antal Dr. 1942 Debreceni Szenior Úszó Hódmezővásárhely 2017.04.23
100fg 01:37,35 74.93 Kancsó János 1941 Tótkomlósi Rozmár Hódmezővásárhely 2017.04.23
100fg 01:13,70 94.26 Csaba Gábor 1947 Törökbálint Hódmezővásárhely 2017.04.23
100fg 01:15,23 92.34 Bólyai István 1947 Csobogó17 Hódmezővásárhely 2017.04.23
100fg 01:17,42 88.33 Borzi Miklós dr. 1949 Szentesi Delfin ESC Hódmezővásárhely 2017.04.23
100fg 01:20,80 82.69 Dolozselek Pál 1952 Budapesti Delfinek Hódmezővásárhely 2017.04.23
100fg 01:21,67 81.81 Nagysolymosi István 1952 Bácsvíz-KVSC Hódmezővásárhely 2017.04.23
100fg 01:29,68 74.50 Simon Géza 1952 Kiskun- Vízi és Szabadi Hódmezővásárhely 2017.04.23
100fg 01:52,11 60.06 Lucz Imre 1951 Szentesi Delfin ESC Hódmezővásárhely 2017.04.23
100fg 01:25,13 75.60 Tejes István 1957 Szhbattai VUK SE Hódmezővásárhely 2017.04.23
100fg 01:25,31 77.72 Batta Gyula Dr. 1953 Debreceni Szenior Úszó Hódmezővásárhely 2017.04.23
100fg 01:27,40 74.18 Miklós Attila 1956 Debreceni Szenior Úszó Hódmezővásárhely 2017.04.23
100fg 01:04,24 97.31 Hajdú László 1961 Bácsvíz KVSC Hódmezővásárhely 2017.04.23
100fg 01:06,37 93.52 Király András 1962 Iron Aquatics Hódmezővásárhely 2017.04.23
100fg 01:07,49 91.97 Bors Endre 1962 Iron Aquatics Hódmezővásárhely 2017.04.23
100fg 01:07,56 94.56 Legeza László Dr. 1958 Dr. Regele K. Gyula Hódmezővásárhely 2017.04.23
100fg 01:12,11 88.59 Éder Zsolt 1958 Debreceni Szenior Úszó Hódmezővásárhely 2017.04.23
100fg 01:13,81 84.69 Fazekas Rudolf 1961 Váci Vízmű Hódmezővásárhely 2017.04.23
100fg 01:14,75 83.04 Várday Levente 1962 Győri Zabolátlan SE Hódmezővásárhely 2017.04.23
100fg 01:21,06 77.68 Kolba Mihály 1960 OSC Hódmezővásárhely 2017.04.23
100fg 01:25,74 72.91 Tóth Béla 1961 Debreceni Szenior Úszó Hódmezővásárhely 2017.04.23
100fg 01:00,79 98.60 Czuczi Mátyás 1967 Iron Aquatics Hódmezővásárhely 2017.04.23
100fg 01:03,10 96.99 Besze Gábor 1964 Budapesti delfinek Hódmezővásárhely 2017.04.23
100fg 01:12,54 83.78 Nemes Dániel 1965 Debreceni Szenior Úszó Hódmezővásárhely 2017.04.23
100fg 01:18,54 77.92 Simon Metcalfe 1964 Békéscsaba Hódmezővásárhely 2017.04.23
100fg 01:00,72 95.45 Balatoni Zsolt 1972 Herceghalom SE Hódmezővásárhely 2017.04.23
100fg 01:03,49 91.28 Falvi Zsolt 1972 Győri Zabolátlan SE Hódmezővásárhely 2017.04.23
100fg 01:03,63 91.08 Kiss Csaba Dr. 1972 Szeged Hódmezővásárhely 2017.04.23
100fg 01:03,78 92.71 Tóth Csaba 1969 Törökbálint Hódmezővásárhely 2017.04.23
100fg 01:04,48 92.33 Renn Gábor 1968 Egri Senior ÚK Hódmezővásárhely 2017.04.23
100fg 01:05,16 88.94 Papp Gábor 1972 Budapesti DelfinekSE Hódmezővásárhely 2017.04.23
100fg 01:08,72 85.47 Ádám Tibor 1970 Mezőtúri Szenior Hódmezővásárhely 2017.04.23
100fg 01:09,25 85.97 Seres László 1968 Szeder SC Hódmezővásárhely 2017.04.23
100fg 01:09,30 85.33 Horgos Szilárd 1969 Szentesi Delfin ESC Hódmezővásárhely 2017.04.23
100fg 01:13,29 81.23 Bödör Gábor 1968 Budapesti Delfinek Hódmezővásárhely 2017.04.23
100fg 01:14,31 78.51 Erdei L. Tamás 1971 Iron Aquatics Hódmezővásárhely 2017.04.23
100fg 00:57,92 99.40 Kovács György 1973 Iron Aquatics Hódmezővásárhely 2017.04.23
100fg 01:01,29 91.52 Kisjuhász Attila 1977 Bohóchal Úszó Klub Hódmezővásárhely 2017.04.23
100fg 01:03,32 89.74 Kádár Zsolt 1975 Tatabánya Vizmű SE Hódmezővásárhely 2017.04.23
100fg 01:05,95 85.06 Furuglyás Attila ifj. 1977 Miskolci Vízművek SC Hódmezővásárhely 2017.04.23
100fg 01:06,54 86.52 Nagy László 1973 HSÚVC Hódmezővásárhely 2017.04.23
100fg 01:07,14 83.55 Kapuvári László 1977 Iron Aquatics Hódmezővásárhely 2017.04.23
100fg 01:08,01 84.65 Várhegyi Attila 1973 Budapesti Delfinek Hódmezővásárhely 2017.04.23
100fg 01:20,35 69.81 Király Balázs 1977 Pécsi Vörös Meteor Spor Hódmezővásárhely 2017.04.23
100fg 00:57,48 95.75 Szlovák Szabolcs 1980 Iron Aquatics Hódmezővásárhely 2017.04.23
100fg 01:02,36 88.25 Árvai Tamás 1980 Iron Aquatics Hódmezővásárhely 2017.04.23
100fg 01:02,47 88.10 Molnár Gergely 1980 Iron Aquatics Hódmezővásárhely 2017.04.23
100fg 01:03,26 85.92 Seres László 1982 Dr.Regele Károly Hódmezővásárhely 2017.04.23
100fg 01:06,01 83.90 Szabó Gábor 1979 HSÚVC Hódmezővásárhely 2017.04.23
100fg 01:06,90 83.31 Sternhardt Róbert 1978 Tatabányai Vízmű Spo Hódmezővásárhely 2017.04.23
100fg 01:07,48 81.05 Salamon Tibor 1981 Debreceni Szenior Úszó Hódmezővásárhely 2017.04.23
100fg 01:10,49 78.57 Kozáry Péter 1979 Kaposvári Szenior Úszók Hódmezővásárhely 2017.04.23
100fg 01:10,66 76.92 Blazsek Attila 1982 Pécsi Vörös Meteor SE Hódmezővásárhely 2017.04.23
100fg 01:12,45 75.02 Szabó János 1982 Pécsi Vörös Meteor Hódmezővásárhely 2017.04.23
100fg 00:59,12 90.80 Király Róbert Belián 1984 OSC Hódmezővásárhely 2017.04.23
100fg 00:59,99 90.04 Szarka Richárd 1983 Budapesti Delfinek S Hódmezővásárhely 2017.04.23
100fg 01:03,07 83.58 Nyúl Gábor 1987 Bácsvíz Hódmezővásárhely 2017.04.23
100fg 01:04,43 83.32 Varga Zoltán 1984 Budapesti Delfinek Hódmezővásárhely 2017.04.23
100fg 01:04,67 81.51 Pályi Norbert 1987 Mezőtúri Senior Hódmezővásárhely 2017.04.23
100fg 01:07,05 78.62 Fazekas Miklós 1987 Debreceni Szenior ÚK Hódmezővásárhely 2017.04.23
100fg 01:08,35 77.12 Nyári József 1987 BEAC Hódmezővásárhely 2017.04.23
100fg 01:22,88 63.60 Zsobrák Balázs 1987 Kaposvár MCM Diamant Hódmezővásárhely 2017.04.23
100fg 00:57,67 89.78 Kollár Marcell 1990 Szentesi Delfin ESC Hódmezővásárhely 2017.04.23
100fg 00:58,49 87.48 Varga Áron 1992 Győri Zabolátlan Hódmezővásárhely 2017.04.23
100fg 01:03,16 81.49 Kiss Dániel 1991 Debreceni Szenior Úszó Hódmezővásárhely 2017.04.23
100fg 01:04,90 79.31 Bana Richárd dr. 1991 Nyírsenior 97 SE Hódmezővásárhely 2017.04.23
100fg 01:06,27 78.13 Takács Norbert 1990 Győr Zabolátlan Hódmezővásárhely 2017.04.23
100fg 01:09,78 75.09 Németh Richárd 1988 Herceghalom SE Hódmezővásárhely 2017.04.23
100fg 01:15,48 67.79 Barcza Dávid 1992 HSÚVC Hódmezővásárhely 2017.04.23
100ng 02:44,76 53.99 Kenderfi Zsuzsanna 1936 Iron Aqutics Hódmezővásárhely 2017.04.23
100ng 02:05,47 69.53 Molnárfi Maya 1938 Iron Aquatics Hódmezővásárhely 2017.04.23
100ng 02:19,89 60.04 Liptai Józsefné 1942 Iron Aquatics Hódmezővásárhely 2017.04.23
100ng 01:41,21 80.73 Baranyi Mária 1945 Miskolci V.S.C Hódmezővásárhely 2017.04.23
100ng 02:03,91 65.35 Miklós Éva 1946 Békéscsabai Senior Hódmezővásárhely 2017.04.23
100ng 02:19,74 57.95 Kocsor Ferencné Dr. 1946 Békéscsabai senior Hódmezővásárhely 2017.04.23
100ng 01:25,89 91.01 Gombkötőné Tóth Ilona 1950 Debreceni Szenior Úszó Hódmezővásárhely 2017.04.23
100ng 02:23,72 54.87 Németh Éva 1949 Békéscsabai Szenior Hódmezővásárhely 2017.04.23
100ng 02:45,47 46.84 Juhász Ágnes 1951 Tatabánya Hódmezővásárhely 2017.04.23
100ng 01:22,30 89.55 Perlakyné Szlavitsek Gizella 1957 Budapesti Delfinek Hódmezővásárhely 2017.04.23
100ng 01:23,11 88.68 Virágos Éva 1957 Szentesi Delfin ESC Hódmezővásárhely 2017.04.23
100ng 01:55,44 64.37 Simonné Axt Éva 1956 Pécsi Sport Nonprofit Z Hódmezővásárhely 2017.04.23
100ng 02:00,19 62.34 Gondiné Lakatos Ildikó 1955 Békéscsabai Szenior Hódmezővásárhely 2017.04.23
100ng 02:00,75 62.57 Tóth Dénes Károlyné 1954 Pécsi Vörös Meteor Hódmezővásárhely 2017.04.23
100ng 02:45,87 43.37 Palásti Anna 1960 Csongrádi senior Hódmezővásárhely 2017.04.23
100ng 01:39,22 71.93 Kováts Ildikó Dr. 1961 Szegedi egyéni Hódmezővásárhely 2017.04.23
100ng 01:42,65 70.08 Bódis Éva 1960 Pécsi Vörös Meteor Spor Hódmezővásárhely 2017.04.23
100ng 01:23,21 83.78 Ponuzs Judit 1964 Törökbálint Hódmezővásárhely 2017.04.23
100ng 01:23,74 82.61 Mirea Mirela 1965 Iron Aquatics Hódmezővásárhely 2017.04.23
100ng 01:25,73 80.69 Baloghné Solti Gyöngyi 1965 Százhalombattai VUK Hódmezővásárhely 2017.04.23
100ng 01:25,77 79.44 Csizmadiáné dr.Nusser Nóra 1967 Pécsi Vörös Meteor Hódmezővásárhely 2017.04.23
100ng 01:27,58 77.80 Szurdoki Erika 1967 Iron Aquatics Hódmezővásárhely 2017.04.23
100ng 01:28,28 79.58 Havasi Henrietta 1963 Törökbálint Hódmezővásárhely 2017.04.23
100ng 01:39,38 68.56 Ratkai Györgyi 1967 Pécsi Vörös Meteor Spor Hódmezővásárhely 2017.04.23
100ng 01:42,84 66.25 Várady Judit 1967 OSC Hódmezővásárhely 2017.04.23
100ng 02:01,03 56.29 Csjernyik Klára 1967 Tótkomlósi Rozmár Szeni Hódmezővásárhely 2017.04.23
100ng 01:02,32 106.91 Marosi Zoltánné 1970 Iron Aquatics Hódmezővásárhely 2017.04.23
100ng 01:20,54 82.11 Hiri Marcella 1971 Törökbálinti Senior ÚC Hódmezővásárhely 2017.04.23
100ng 01:09,52 92.42 B. Szűcs Dóra 1975 Törökbálint Hódmezővásárhely 2017.04.23
100ng 01:11,75 88.92 Metcalfe Bodnár Tímea 1976 Békéscsabai Senior Hódmezővásárhely 2017.04.23
100ng 01:13,36 88.21 Bujna Lilla 1974 Debreceni Szenior Úszó Hódmezővásárhely 2017.04.23
100ng 01:14,89 86.41 Tarjáni Regina 1974 Százhalombattai VUK SE Hódmezővásárhely 2017.04.23
100ng 01:22,42 76.86 Alexi Anna 1977 Budapesti Delfinek Hódmezővásárhely 2017.04.23
100ng 01:26,45 73.80 Hochstein Zsuzsanna 1976 FTC Hódmezővásárhely 2017.04.23
100ng 01:08,96 89.97 Perlaki Anikó 1980 Iron Aquatics Hódmezővásárhely 2017.04.23
100ng 01:15,26 83.59 Hum Julianna 1978 Pénzügyőr SE Hódmezővásárhely 2017.04.23
100ng 01:17,49 79.52 Wéber Vanda 1981 HSÚVC Hódmezővásárhely 2017.04.23
100ng 01:22,49 74.19 Kálóczy Zsuzsanna 1982 Pécsi Vörös Meteor Spor Hódmezővásárhely 2017.04.23
100ng 01:25,02 72.47 Pécsi Andrea 1981 Herceghalom SE Hódmezővásárhely 2017.04.23
100ng 01:28,97 69.73 Királyné Csirke Eszter 1980 Pécsi Vörös Meteor SE Hódmezővásárhely 2017.04.23
100ng 01:29,90 69.49 Kukucskáné Pálca Réka 1979 Tótkomlósi Rozmár Hódmezővásárhely 2017.04.23
100ng 01:35,87 65.16 Szűcs Henrietta 1979 Bohóchal Hódmezővásárhely 2017.04.23
100ng 01:01,13 96.83 Boulsevicz Beatrix 1987 V8-DSE Szentendre Hódmezővásárhely 2017.04.23
100ng 01:10,79 85.87 Molnár Enikő 1983 BEAC Hódmezővásárhely 2017.04.23
100ng 01:14,06 81.53 Rigó Melinda 1984 Iron Aquatics Hódmezővásárhely 2017.04.23
100ng 01:24,16 70.33 Jónás Krisztina 1987 Swim Life Hódmezővásárhely 2017.04.23
100ng 01:06,13 86.67 Vincze Krisztina 1992 HSÚVC Hódmezővásárhely 2017.04.23
100ng 01:10,22 82.67 Czikora Emese 1990 Iron Aquatics Hódmezővásárhely 2017.04.23
100ng 01:12,32 80.79 Peresztegi Éva 1989 FTC Hódmezővásárhely 2017.04.23
100ng 01:26,85 65.99 Gasparovszky Tímea 1992 Herceghalom SE Hódmezővásárhely 2017.04.23
400fg 08:08,40 73.49 Varga Ferenc 1937 Törökbálint Százhalombatta 2017.02.25
400fg 12:06,60 50.13 Szántó Endre 1936 Debreceni Szenior Úszó Százhalombatta 2017.02.25
400fg 06:38,93 85.45 Reiner László 1942 Iron Aquatics Százhalombatta 2017.02.25
400fg 07:04,94 83.45 Melkuhn Dezső 1938 Szentesi Delfin ESC Százhalombatta 2017.02.25
400fg 07:35,26 75.04 Horányi Antal Dr. 1942 Debreceni Szenior Úszó Százhalombatta 2017.02.25
400fg 05:59,93 90.27 Csaba Gábor 1947 Törökbálint Százhalombatta 2017.02.25
400fg 06:50,46 79.35 Bólyai István 1947 Csobogó17 Százhalombatta 2017.02.25
400fg 06:56,70 78.89 Bögös László 1946 Egri Senior Százhalombatta 2017.02.25
400fg 07:36,51 74.14 Szécsi Károly 1943 Iron Aquatics Százhalombatta 2017.02.25
400fg 07:51,53 69.23 Longa Péter 1947 Iron Aquatics Százhalombatta 2017.02.25
400fg 05:37,58 91.98 Heverdle István 1952 Egri Szenior Százhalombatta 2017.02.25
400fg 05:57,42 89.28 Borzi Miklós dr. 1949 Szentesi Delfin ESC Százhalombatta 2017.02.25
400fg 06:09,12 84.27 Dolozselek Pál 1952 Budapesti Delfinek Százhalombatta 2017.02.25
400fg 06:20,38 82.54 Perédy Zsolt 1951 Budapesti Delfinek Százhalombatta 2017.02.25
400fg 06:47,53 76.47 Nagysolymosi István 1952 Bácsvíz-KVSC Százhalombatta 2017.02.25
400fg 07:04,76 74.70 Mehrwert Péter 1950 Törökbálinti Senior Százhalombatta 2017.02.25
400fg 07:27,98 70.89 Dobcsányi János 1950 Szeged Százhalombatta 2017.02.25
400fg 05:23,89 91.83 Vermes Albán 1957 BVSC Százhalombatta 2017.02.25
400fg 05:39,67 87.65 Rentka László Dr. 1957 Debreceni Szenior Úszó Százhalombatta 2017.02.25
400fg 05:40,25 89.73 Tari László 1954 Csongrádi Szenior Százhalombatta 2017.02.25
400fg 05:52,54 84.52 Beák Attila 1957 Törökbálinti Senior Százhalombatta 2017.02.25
400fg 06:39,47 75.39 Miklós Attila 1956 Debreceni Szenior Úszó Százhalombatta 2017.02.25
400fg 06:46,09 73.57 Tejes István 1957 Szhbattai VUK SE Százhalombatta 2017.02.25
400fg 06:59,17 73.74 Batta Gyula Dr. 1953 Debreceni Szenior Úszó Százhalombatta 2017.02.25
400fg 04:49,24 99.28 Hajdú László 1961 Bácsvíz KVSC Százhalombatta 2017.02.25
400fg 05:22,25 90.06 Schenk Róbert 1960 Törökbálinti Senior Százhalombatta 2017.02.25
400fg 05:33,49 85.70 Bors Endre 1962 Iron Aquatics Százhalombatta 2017.02.25
400fg 06:34,76 72.64 Várday Levente 1962 Győri Zabolátlan SE Százhalombatta 2017.02.25
400fg 05:08,99 90.90 Besze Gábor 1964 Budapesti delfinek Százhalombatta 2017.02.25
400fg 05:22,19 85.92 Bánkövi Gyula 1966 Bohóchal Egy. Százhalombatta 2017.02.25
400fg 05:22,65 85.80 Horváth Sándor 1966 Szentesi Delfin Százhalombatta 2017.02.25
400fg 05:29,77 85.30 Jelencsik András 1964 Egri Szenior Százhalombatta 2017.02.25
400fg 05:54,25 79.52 Gunther Zsolt 1964 Győri Zabolátlan SE Százhalombatta 2017.02.25
400fg 06:30,02 70.70 Szikszai János Brúnó 1967 Debreceni Szenior Úszó Százhalombatta 2017.02.25
400fg 07:39,20 61.15 Kisfalvi István 1965 Százhalombattai VUK SE Százhalombatta 2017.02.25
400fg 04:16,53 104.11 Kalaus Valter 1970 Iron Aquatics Százhalombatta 2017.02.25
400fg 04:37,17 97.28 Tóth Csaba 1969 Törökbálint Százhalombatta 2017.02.25
400fg 04:47,13 92.59 Gazinszky Tamás 1971 Iron Aquatics Százhalombatta 2017.02.25
400fg 05:11,12 87.56 Steiner Imre 1968 BVSC Százhalombatta 2017.02.25
400fg 04:47,51 90.46 Márkus István 1974 Széchy Tamás Sportis Százhalombatta 2017.02.25
400fg 04:55,58 88.70 Kovács György 1973 Iron Aquatics Százhalombatta 2017.02.25
400fg 04:58,04 86.10 Újhelyi Botond 1976 Swim Life Százhalombatta 2017.02.25
400fg 05:07,49 83.51 Tóth Csaba 1976 Százhalombatta VUK-SE Százhalombatta 2017.02.25
400fg 05:11,83 84.18 Pásztor Róbert 1973 Miskolci VSC Százhalombatta 2017.02.25
400fg 05:44,97 75.16 Bódi Szabolcs 1975 Nyírsenior 97 SE Százhalombatta 2017.02.25
400fg 06:11,18 69.45 Paul Gubcsebko 1976 Százhalombatta VUK Százhalombatta 2017.02.25
400fg 04:32,43 90.12 Földi Róbert 1982 Iron Aquatics Százhalombatta 2017.02.25
400fg 04:47,90 86.58 Molnár Gergely 1980 Iron Aquatics Százhalombatta 2017.02.25
400fg 05:02,98 83.53 Márta László 1978 Kistarcsai VSRC Százhalombatta 2017.02.25
400fg 05:21,44 78.84 Sternhardt Róbert 1978 Tatabányai Vízmű Spo Százhalombatta 2017.02.25
400fg 05:25,78 75.68 Kocsis Szabolcs 1982 Debreceni Szenior Úszó Százhalombatta 2017.02.25
400fg 05:43,53 71.85 Blazsek Attila 1982 Pécsi Vörös Meteor SE Százhalombatta 2017.02.25
400fg 04:39,18 86.81 Szikora Tamás Dr. 1984 Pénzügyőr SE Százhalombatta 2017.02.25
400fg 04:56,70 81.81 Király Róbert Belián 1984 Orvosegyetem SC Százhalombatta 2017.02.25
400fg 04:53,23 80.05 Markovics Miklós 1989 Herceghalom SE Százhalombatta 2017.02.25
400fg 04:53,91 78.33 Varga Áron 1992 Győri Zabolátlan Százhalombatta 2017.02.25
400ng 07:03,93 89.64 Weidinger Piroska 1942 Iron Aquatics Százhalombatta 2017.02.25
400ng 07:53,49 82.01 Graffjódy Eszter 1940 Egri Szenior Százhalombatta 2017.02.25
400ng 11:21,16 56.14 Liptai Józsefné 1942 Iron Aquatics Százhalombatta 2017.02.25
400ng 08:16,39 75.27 Bertényi Mária 1944 Szentesi Delfin Százhalombatta 2017.02.25
400ng 09:40,65 62.67 Bocskay Zsófia 1947 Szentesi Delfin ESC Százhalombatta 2017.02.25
400ng 11:22,02 55.00 Csepeli Pálma 1944 Dr.Regele Károly Senior Százhalombatta 2017.02.25
400ng 10:22,18 57.46 Németh Éva 1949 Békéscsabai Szenior Százhalombatta 2017.02.25
400ng 06:00,29 91.68 Virágos Éva 1957 Szentesi Delfin ESC Százhalombatta 2017.02.25
400ng 06:17,15 87.66 Perlakyné Szlavitsek Gizella 1957 Budapesti Delfinek Százhalombatta 2017.02.25
400ng 07:48,20 72.74 Cseri Piroska 1954 Debreceni Szenior Úszó Százhalombatta 2017.02.25
400ng 07:16,82 74.61 Rázga Judit 1959 Iron Aquatics Százhalombatta 2017.02.25
400ng 06:10,22 82.24 Pongrácz Patrícia 1967 BVSC Százhalombatta 2017.02.25
400ng 07:15,61 72.38 Czékus Lászlóné 1963 Szhbattai VUK SE Százhalombatta 2017.02.25
400ng 07:41,23 66.26 Ratkai Györgyi 1967 Pécsi Vörös Meteor Spor Százhalombatta 2017.02.25
400ng 04:43,40 103.55 Szokol Diana Dr. 1971 Nyír Szenior Százhalombatta 2017.02.25
400ng 06:39,63 74.54 Vilmos Ági 1970 Budapesti Delfinek Százhalombatta 2017.02.25
400ng 05:15,65 90.45 B. Szűcs Dóra 1975 Törökbálint Százhalombatta 2017.02.25
400ng 05:39,85 82.91 Kézsmárki Éva Dr. 1977 Iron Aquatics Százhalombatta 2017.02.25
400ng 05:23,25 86.45 Bocska Marianna 1978 Iron Aquatics Százhalombatta 2017.02.25
400ng 05:30,82 83.90 Felvégi Zsuzsanna 1979 Szentesi Delfin ESC Százhalombatta 2017.02.25
400ng 05:50,28 77.66 Kálóczy Zsuzsanna 1982 Pécsi Vörös Meteor Spor Százhalombatta 2017.02.25
400ng 06:39,59 69.72 Kukucskáné Pálca Réka 1979 Tótkomlósi Rozmár Százhalombatta 2017.02.25
400ng 08:10,02 57.04 Szepesi Mária 1979 Swim Life SE Százhalombatta 2017.02.25
400ng 04:52,78 90.63 Felföldi Viktória 1985 Iron Aquatics Százhalombatta 2017.02.25
400ng 05:37,43 79.44 Goszták Evelin 1984 Iron Aquatics Százhalombatta 2017.02.25
400ng 05:38,84 75.95 Czikora Emese 1990 Iron Aquatics Százhalombatta 2017.02.25
200fm 03:48,31 95.75 Fábián Béla 1937 Egri Szenior Százhalombatta 2017.02.25
200fm 04:07,26 84.75 Kancsó János 1941 Tótkomlósi Rozmár Százhalombatta 2017.02.25
200fm 04:20,54 82.24 Szalai Mihály 1939 Iron Aquatics Százhalombatta 2017.02.25
200fm 03:30,55 96.22 Somlai Gábor 1944 Törökbálint Százhalombatta 2017.02.25
200fm 03:31,62 93.81 Hatvani János 1946 Miskolci VSC Százhalombatta 2017.02.25
200fm 03:48,98 85.94 Bólyai István 1947 Csobogó17 Százhalombatta 2017.02.25
200fm 04:16,30 80.10 Szécsi Károly 1943 Iron Aquatics Százhalombatta 2017.02.25
200fm 03:13,90 97.32 Gulyás Péter dr. 1951 Iron Aquatics Százhalombatta 2017.02.25
200fm 03:20,45 94.19 Kecskés István dr. 1951 SZEDER SE Százhalombatta 2017.02.25
200fm 03:33,80 87.57 Dolozselek Pál 1952 Budapesti Delfinek Százhalombatta 2017.02.25
200fm 04:05,92 78.54 Szabó Tamás 1949 Eger Százhalombatta 2017.02.25
200fm 04:24,43 73.11 Balás Gábor dr. 1949 Tótkomlósi Rozmár Sz Százhalombatta 2017.02.25
200fm 03:01,65 98.10 Vermes Albán 1957 BVSC Százhalombatta 2017.02.25
200fm 03:07,25 95.22 Rentka László Dr. 1957 Debreceni Szenior Úszó Százhalombatta 2017.02.25
200fm 03:43,13 82.40 Bartók Márton 1954 Csongrádi Senior Százhalombatta 2017.02.25
200fm 04:02,07 76.76 Batta Gyula Dr. 1953 Debreceni Szenior Úszó Százhalombatta 2017.02.25
200fm 02:56,30 97.48 Vass Gyula 1961 Triton SE Gyula Százhalombatta 2017.02.25
200fm 03:26,26 85.05 Czeiner Antal 1959 Győri Zabolátlan SE Százhalombatta 2017.02.25
200fm 03:01,25 90.13 Kiss Csaba 1967 Szentesi Delfin ESC Százhalombatta 2017.02.25
200fm 03:10,16 87.44 Grigalek Gábor Dr. 1965 Budapest Százhalombatta 2017.02.25
200fm 03:11,67 86.77 Menyhárt Zsolt Dr. 1965 Budapesti Delfinek Százhalombatta 2017.02.25
200fm 03:30,16 79.94 T. Kiss Jenő 1964 Debreceni Szenior Úszó Százhalombatta 2017.02.25
200fm 02:59,96 88.55 Pozsgai Gábor 1970 Százhalombatta VUK-SE Százhalombatta 2017.02.25
200fm 03:00,76 89.63 Müller Zsolt 1968 Százhalombatta VUK Százhalombatta 2017.02.25
200fm 03:05,79 85.83 Forintos Attila 1970 Debreceni Szenior Úszó Százhalombatta 2017.02.25
200fm 03:16,35 82.64 Cseh Imre 1968 Nyírsenior 97 SE Százhalombatta 2017.02.25
200fm 02:43,58 92.00 Gyalog László 1977 Győri Zabolátlan SE Százhalombatta 2017.02.25
200fm 03:01,29 85.83 Csipes Andor 1973 Mezőtúri Szenior Százhalombatta 2017.02.25
200fm 03:02,29 83.38 Tóth Csaba 1976 Százhalombatta VUK-SE Százhalombatta 2017.02.25
200fm 03:03,20 83.62 Zima Péter 1975 Bácsvíz KVSC Százhalombatta 2017.02.25
200fm 03:06,17 83.62 Pásztor Róbert 1973 Miskolci VSC Százhalombatta 2017.02.25
200fm 03:10,55 80.46 Kádár Zsolt 1975 Tatabánya Vizmű SE Százhalombatta 2017.02.25
200fm 03:39,15 69.58 Paul Gubcsebko 1976 Százhalombatta VUK Százhalombatta 2017.02.25
200fm 02:57,56 82.99 Molnár Gergely 1980 Iron Aquatics Százhalombatta 2017.02.25
200fm 03:04,54 78.73 Szabó János 1982 Pécsi Vörös Meteor Százhalombatta 2017.02.25
200fm 03:04,62 81.09 Kovács Kristóf 1978 Bohóchal Egy. Százhalombatta 2017.02.25
200fm 03:15,06 75.68 Behek Zoltán 1980 Bohóchal Egyesület Százhalombatta 2017.02.25
200fm 02:36,43 88.00 Orbán Ábel 1989 Tatabányai Vízmű Sport Százhalombatta 2017.02.25
200fm 02:49,61 80.18 Csiky Velimir 1991 Herceghalom SE Százhalombatta 2017.02.25
200fm 03:29,12 65.74 Kőszegi Dániel 1990 Bohóchal Egyesület Százhalombatta 2017.02.25
200nm 06:30,61 60.93 Emhő Klára 1941 Tatabányai VSE Százhalombatta 2017.02.25
200nm 04:27,50 82.83 Baranyi Valéria 1947 Miskolci V.S.C Százhalombatta 2017.02.25
200nm 04:44,08 80.68 Bertényi Mária 1944 Szentesi Delfin Százhalombatta 2017.02.25
200nm 03:38,90 98.78 Csanádiné Tóth Magdolna 1949 Iron Aquatics Százhalombatta 2017.02.25
200nm 03:54,72 91.25 Gazsyné Hrabovszki Edit 1950 Békéscsabai Szenior Százhalombatta 2017.02.25
200nm 05:21,33 66.23 Juhász Ágnes 1951 Tatabánya Százhalombatta 2017.02.25
200nm 03:40,58 91.25 Téli Éva 1956 Szentesi Delfin ESC Százhalombatta 2017.02.25
200nm 03:53,65 85.38 Perlakyné Szlavitsek Gizella 1957 Budapesti Delfinek Százhalombatta 2017.02.25
200nm 04:18,58 79.60 Markovits Erzsébet 1954 BVSC Százhalombatta 2017.02.25
200nm 04:59,33 68.89 Tóth Dénes Károlyné 1954 Pécsi Vörös Meteor Százhalombatta 2017.02.25
200nm 04:19,72 76.18 Botfalvai Ágnes 1958 Budapesti Delfinek Százhalombatta 2017.02.25
200nm 03:32,66 85.31 Almásiné Nagy Annamária 1967 Budapesti Delfinek Százhalombatta 2017.02.25
200nm 03:33,23 85.09 Czizmadiáné Dr.N. Nóra 1967 Pécsi Vörös Meteor Százhalombatta 2017.02.25
200nm 03:35,05 85.91 Pengő Erzsébet 1965 Szentesi Delfin ESC Százhalombatta 2017.02.25
200nm 03:51,24 81.47 Havasi Henrietta 1963 Törökbálint Százhalombatta 2017.02.25
200nm 04:00,94 78.24 Czékus Lászlóné 1963 Szhbattai VUK SE Százhalombatta 2017.02.25
200nm 04:04,57 76.38 Török Irén Éva 1964 Budapesti Delfinek Százhalombatta 2017.02.25
200nm 03:02,40 95.77 Szokol Diana Dr. 1971 Nyír Szenior Százhalombatta 2017.02.25
200nm 03:24,38 84.20 Debreczeni Beáta 1973 Szentesi Delfin ESC Százhalombatta 2017.02.25
200nm 03:28,80 79.75 Farszkyné Ficzere Szilvia 1977 Triton SE - Gyula Százhalombatta 2017.02.25
200nm 03:53,50 73.86 Takácsné Kancsár Katalin 1973 Debreceni Szenior Úszó Százhalombatta 2017.02.25
200nm 03:55,90 71.31 Nagy Bernadett 1976 V8-DSE Szentendre Százhalombatta 2017.02.25
200nm 03:00,01 88.62 Tölgyesi Veronika 1982 Budapesti Delfinek Százhalombatta 2017.02.25
200nm 03:18,83 81.02 Bérczi Zsófia 1981 Iron Aquatics Százhalombatta 2017.02.25
200nm 03:53,27 70.36 Kukucskáné Pálca Réka 1979 Tótkomlósi Rozmár Százhalombatta 2017.02.25
200nm 02:51,68 90.00 Nagy Erzsébet Éva 1986 Debreceni Szenior Úszó Százhalombatta 2017.02.25
200nm 03:14,76 77.75 Peresztegi Éva 1989 Ferencvárosi Torna Club Százhalombatta 2017.02.25
100fh 01:35,68 92.39 Fábián Béla 1937 Egri Szenior Százhalombatta 2017.02.25
100fh 02:28,70 59.84 Tóth-Kecskés László 1937 Iron Aquatics Százhalombatta 2017.02.25
100fh 01:26,76 98.63 Kováts Miklós 1940 Törökbálint Százhalombatta 2017.02.25
100fh 01:41,85 82.61 Reiner László 1942 Iron Aquatics Százhalombatta 2017.02.25
100fh 01:44,83 80.30 Zajzon András 1942 Törökbálint Százhalombatta 2017.02.25
100fh 01:47,66 81.43 Tóth József 1938 Törökbálint Százhalombatta 2017.02.25
100fh 02:02,09 69.80 Kanyó Ádám Dr. 1941 Szentesi Delfin ESC Százhalombatta 2017.02.25
100fh 02:06,82 68.60 Nagy Attila 1939 Ferencvárosi TC Százhalombatta 2017.02.25
100fh 01:18,06 106.17 Csikány József 1943 Törökbálint Százhalombatta 2017.02.25
100fh 01:37,03 82.57 Bólyai István 1947 Csobogó17 Százhalombatta 2017.02.25
100fh 01:39,53 82.08 Sümeghy László 1945 Iron Aquatics Százhalombatta 2017.02.25
100fh 01:21,47 97.09 Csaba László 1948 Törökbálinti Senior Százhalombatta 2017.02.25
100fh 01:27,75 87.83 Gulyás Péter dr. 1951 Iron Aquatics Százhalombatta 2017.02.25
100fh 01:49,95 70.38 Fodor László 1951 Tótkomlósi Rozmár Százhalombatta 2017.02.25
100fh 01:52,43 70.12 Szabó Tamás 1949 Eger Százhalombatta 2017.02.25
100fh 01:16,49 95.29 Vermes Albán 1957 BVSC Százhalombatta 2017.02.25
100fh 01:20,57 90.57 Rentka László Dr. 1957 Debreceni Szenior Úszó Százhalombatta 2017.02.25
100fh 01:28,04 85.23 Tari László 1954 Csongrádi Szenior Százhalombatta 2017.02.25
100fh 01:09,94 100.54 Hajdú László 1961 Bácsvíz KVSC Százhalombatta 2017.02.25
100fh 01:35,71 73.36 Várday Levente 1962 Győri Zabolátlan SE Százhalombatta 2017.02.25
100fh 02:06,26 55.86 Pusztai Tamás 1962 Pécsi Vörös Meteor Spor Százhalombatta 2017.02.25
100fh 01:05,79 102.46 Balajti Zoltán 1966 Budapesti Delfinek Százhalombatta 2017.02.25
100fh 01:21,11 84.20 Rádi Zsolt 1965 BVSC Százhalombatta 2017.02.25
100fh 01:23,47 82.53 Gunther Zsolt 1964 Győri Zabolátlan SE Százhalombatta 2017.02.25
100fh 01:35,00 70.98 Égi Zoltán 1967 Százhalombatta VUK-SE Százhalombatta 2017.02.25
100fh 01:16,08 87.53 Szakács András 1968 Budapesti Delfinek Százhalombatta 2017.02.25
100fh 01:20,51 80.30 Falvi Zsolt 1972 Győri Zabolátlan SE Százhalombatta 2017.02.25
100fh 02:14,36 49.29 Csomai Zsolt 1970 BVSC-Zugló Százhalombatta 2017.02.25
100fh 01:02,03 99.75 Schönek András 1977 Iron Aquatics Százhalombatta 2017.02.25
100fh 01:13,75 86.17 Kemény András 1974 V8 DSE Szentendre Százhalombatta 2017.02.25
100fh 01:16,36 83.29 Márkus István 1974 Széchy Tamás Sportis Százhalombatta 2017.02.25
100fh 01:18,58 79.21 Kapuvári László 1977 Iron Aquatics Százhalombatta 2017.02.25
100fh 01:18,79 81.39 Várhegyi Attila 1973 Budapesti Delfinek Százhalombatta 2017.02.25
100fh 01:21,36 77.70 Bódi Szabolcs 1975 Nyírsenior 97 SE Százhalombatta 2017.02.25
100fh 01:10,26 86.46 Árvai Tamás 1980 Iron Aquatics Százhalombatta 2017.02.25
100fh 01:14,54 81.61 Molnár Gergely 1980 Iron Aquatics Százhalombatta 2017.02.25
100fh 01:18,42 78.79 Bocska Balázs 1978 Iron Aquatics Százhalombatta 2017.02.25
100fh 01:21,22 73.98 Kocsis Szabolcs 1982 Debreceni Szenior Úszó Százhalombatta 2017.02.25
100fh 01:01,51 95.67 Szikora Tamás Dr. 1984 Pénzügyőr SE Százhalombatta 2017.02.25
100fh 01:08,64 84.22 Nyúl Gábor 1987 Bácsvíz Százhalombatta 2017.02.25
100fh 01:33,49 62.26 Zsobrák Balázs 1987 Kaposvár MCM Diamant Százhalombatta 2017.02.25
100fh 01:05,46 86.43 László Márk 1990 Szentesi Delfin ESC Százhalombatta 2017.02.25
100fh 01:06,83 85.28 Markovics Miklós 1989 Herceghalom SE Százhalombatta 2017.02.25
100fh 01:13,71 76.48 Pozsonyi Péter 1991 Iron Aquatics Százhalombatta 2017.02.25
100nh 03:03,81 58.03 Kovács Lukácsné 1935 Debreceni Szenior Úszó Százhalombatta 2017.02.25
100nh 02:28,90 68.24 Uzdi Réka 1939 Törökbálint Százhalombatta 2017.02.25
100nh 02:37,82 62.32 Liptai Józsefné 1942 Iron Aquatics Százhalombatta 2017.02.25
100nh 03:06,16 54.10 Lukátsy Katalin 1940 Szentesi Delfin ESC Százhalombatta 2017.02.25
100nh 01:35,49 100.06 Balla Mária 1944 Törökbálinti Senior Százhalombatta 2017.02.25
100nh 01:56,25 81.59 Baranyi Mária 1945 Miskolci V.S.C Százhalombatta 2017.02.25
100nh 02:27,29 65.29 Csepeli Pálma 1944 Dr.Regele Károly Senior Százhalombatta 2017.02.25
100nh 03:20,64 46.59 Komáromi Mária 1947 Pécsi Vörös Meteor Spor Százhalombatta 2017.02.25
100nh 01:41,19 89.73 Csanádiné Tóth Magdolna 1949 Iron Aquatics Százhalombatta 2017.02.25
100nh 01:47,00 84.08 Szerdahelyi Mária 1950 Törökbálinti Senior Százhalombatta 2017.02.25
100nh 02:57,80 50.43 Juhász Ágnes 1951 Tatabánya Százhalombatta 2017.02.25
100nh 03:05,56 49.32 Németh Éva 1949 Békéscsabai Szenior Százhalombatta 2017.02.25
100nh 01:29,71 96.11 Baranyi Judit 1954 Törökbálint Százhalombatta 2017.02.25
100nh 01:35,90 87.49 Virágos Éva 1957 Szentesi Delfin ESC Százhalombatta 2017.02.25
100nh 01:37,93 85.71 Perlakyné Szlavitsek Gizella 1957 Budapesti Delfinek Százhalombatta 2017.02.25
100nh 02:00,51 71.91 Cseri Piroska 1954 Debreceni Szenior Úszó Százhalombatta 2017.02.25
100nh 02:11,90 65.78 Tóth Dénes Károlyné 1954 Pécsi Vörös Meteor Százhalombatta 2017.02.25
100nh 02:14,65 63.24 Simonné Axt Éva 1956 Pécsi Sport Nonprofit Z Százhalombatta 2017.02.25
100nh 01:53,20 73.64 Gabnai Lilla 1958 Iron Aquatics Százhalombatta 2017.02.25
100nh 01:55,23 69.77 Horváthné Dr.Hidegh Anikó Dr. 1962 Százhalombattai VUK SE Százhalombatta 2017.02.25
100nh 01:16,04 101.26 Czifrik Hajnalka 1966 Széchy T. Si. Sopron Százhalombatta 2017.02.25
100nh 01:26,08 91.27 Arday Andrea 1964 BVSC-Zugló Százhalombatta 2017.02.25
100nh 01:30,38 87.01 Ponuzs Judit 1964 Törökbálint Százhalombatta 2017.02.25
100nh 01:36,87 82.01 Havasi Henrietta 1963 Törökbálint Százhalombatta 2017.02.25
100nh 01:46,09 72.43 Szurdoki Erika 1967 Iron Aquatics Százhalombatta 2017.02.25
100nh 01:49,93 71.79 Józsa Mihályné 1964 Egri Senior Százhalombatta 2017.02.25
100nh 02:41,02 49.26 Gazda Zsuzsa 1964 Debreceni Szenior Úszó Százhalombatta 2017.02.25
100nh 01:26,81 86.70 Apáti Dóra 1969 Budapesti Delfinek Százhalombatta 2017.02.25
100nh 01:33,77 79.72 Bólyai Hajnal 1970 Csongrádi Senior Százhalombatta 2017.02.25
100nh 01:17,56 90.69 Szűcs Jolán 1977 Budapesti Delfinek Százhalombatta 2017.02.25
100nh 01:22,20 87.76 Simon Ildikó 1974 Herceghalom SE Százhalombatta 2017.02.25
100nh 01:36,79 74.77 Majorfalvi Éva 1974 Törökbálint Százhalombatta 2017.02.25
100nh 01:38,82 73.86 Debreczeni Beáta 1973 Szentesi Delfin ESC Százhalombatta 2017.02.25
100nh 01:25,66 81.01 Balogh Anna 1979 Iron Aquqtics Százhalombatta 2017.02.25
100nh 01:33,58 74.29 Tóvári Krisztina Dr. 1979 Pécsi Vörös Meteor SE Százhalombatta 2017.02.25
100nh 01:34,38 71.99 Kálóczy Zsuzsanna 1982 Pécsi Vörös Meteor Spor Százhalombatta 2017.02.25
100nh 01:42,62 67.85 Kukucskáné Pálca Réka 1979 Tótkomlósi Rozmár Százhalombatta 2017.02.25
100nh 01:57,19 59.55 Szepesi Mária 1979 Swim Life SE Százhalombatta 2017.02.25
100nh 01:08,25 95.22 Szepesi Nikolett 1987 Budapesti Delfinek Százhalombatta 2017.02.25
100nh 01:11,78 92.00 Felföldi Viktória 1985 Iron Aquatics Százhalombatta 2017.02.25
100nh 01:18,57 83.00 Lőrincz Brigitta 1987 Győri Zabolátlan SE Százhalombatta 2017.02.25
100nh 01:21,24 82.13 Goszták Evelin 1984 Iron Aquatics Százhalombatta 2017.02.25
100nh 01:35,47 66.15 Gasparovszky Tímea 1992 Herceghalom SE Százhalombatta 2017.02.25
50fp 00:42,90 80.05 Fábián Béla 1937 Egri Szenior Százhalombatta 2017.02.25
50fp 01:08,55 50.48 Tóth-Kecskés László 1937 Iron Aquatics Százhalombatta 2017.02.25
50fp 01:24,36 41.45 Szántó Endre 1936 Debreceni Szenior Úszó Százhalombatta 2017.02.25
50fp 00:45,05 73.40 Keszthelyi László 1942 Törökbálinti Senior Százhalombatta 2017.02.25
50fp 00:51,05 65.42 Kancsó János 1941 Tótkomlósi Rozmár Százhalombatta 2017.02.25
50fp 01:10,57 47.92 Tóth Antal 1940 Miskolci Vízművek SC Százhalombatta 2017.02.25
50fp 00:37,16 85.37 Csaba Gábor 1947 Törökbálint Százhalombatta 2017.02.25
50fp 00:38,99 81.46 Bólyai István 1947 Csobogó17 Százhalombatta 2017.02.25
50fp 00:41,63 76.96 Hatvani János 1946 Miskolci VSC Százhalombatta 2017.02.25
50fp 00:50,36 63.86 Bögös László 1946 Egri Senior Százhalombatta 2017.02.25
50fp 00:59,69 55.25 Szécsi Károly 1943 Iron Aquatics Százhalombatta 2017.02.25
50fp 00:32,46 93.96 Erdélyi Ferenc 1952 Törökbálint Százhalombatta 2017.02.25
50fp 00:35,68 85.69 Nagysolymosi István 1952 Bácsvíz-KVSC Százhalombatta 2017.02.25
50fp 00:42,44 72.84 Gyenes András Dr. 1951 Szeged Szenior Százhalombatta 2017.02.25
50fp 00:34,43 85.69 Rentka László Dr. 1957 Debreceni Szenior Úszó Százhalombatta 2017.02.25
50fp 00:35,24 86.12 Tóth József 1953 Tatabánya Vízmű SE Százhalombatta 2017.02.25
50fp 00:30,28 96.44 Márton István 1958 Törökbálinti Senior Százhalombatta 2017.02.25
50fp 00:31,21 91.18 Király András 1962 Iron Aquatics Százhalombatta 2017.02.25
50fp 00:32,49 87.68 Bors Endre 1962 Iron Aquatics Százhalombatta 2017.02.25
50fp 00:45,95 62.49 Tácsik László 1962 Swim Life SE Százhalombatta 2017.02.25
50fp 00:45,96 63.31 Kolba Mihály 1960 Orvosegyetem Sport Club Százhalombatta 2017.02.25
50fp 00:30,65 89.83 Kiss Csaba 1967 Szentesi