200fg 02:05,07 102.30 Kalaus Valter 1970 Vasas SC Hódmezővásárhely 2016.11.12
200fg 02:11,27 88.68 Szikora Tamás Dr. 1984 Pénzügyőr SE Hódmezővásárhely 2016.11.12
200fg 02:14,37 94.55 Gazinszky Tamás 1971 Vasas SC Hódmezővásárhely 2016.11.12
200ng 03:09,36 88.72 Gombkötőné Tóth Ilona 1950 Budapesti Delfinek Hódmezővásárhely 2016.11.12
200fg 02:40,34 79.79 Forintos Attila 1970 Debreceni Szenior Úszó Hódmezővásárhely 2016.11.12
200fg 03:16,51 82.65 Krasznai Róbert 1940 Debreceni Szenior Úszó Hódmezővásárhely 2016.11.12
200fg 03:22,22 81.79 Melkuhn Dezső 1938 Szentesi Delfin ESC Hódmezővásárhely 2016.11.12
200fg 03:45,10 74.15 Varga Ferenc 1937 Törökbálint Hódmezővásárhely 2016.11.12
200fg 03:15,66 81.54 Reiner László 1942 Vasas SC Hódmezővásárhely 2016.11.12
200fg 03:39,21 72.78 Horányi Antal Dr. 1942 Debreceni Szenior Úszó Hódmezővásárhely 2016.11.12
200fg 03:45,05 70.28 Szécsi Károly 1943 Vasas Senior SC Hódmezővásárhely 2016.11.12
200fg 02:55,95 85.40 Borzi Miklós dr. 1949 Szentesi Delfin ESC Hódmezővásárhely 2016.11.12
200fg 03:02,05 81.19 Perédy Zsolt 1951 Budapesti Delfinek Hódmezővásárhely 2016.11.12
200fg 03:07,18 81.64 Bólyai István 1947 Csobogó17 Hódmezővásárhely 2016.11.12
200fg 03:43,82 66.58 Dobcsányi János 1950 Muréna Szeged Hódmezővásárhely 2016.11.12
200fg 03:50,86 66.19 Longa Péter 1947 Vasas SC Hódmezővásárhely 2016.11.12
200fg 04:15,77 59.24 Gulyás Árpád 1948 HSÚVC Hódmezővásárhely 2016.11.12
200fg 02:49,06 84.00 Sebők János 1956 Kiskunfélegyháza Hódmezővásárhely 2016.11.12
200fg 03:05,54 77.76 Tóth László 1954 HSUVC Hódmezővásárhely 2016.11.12
200fg 03:12,45 75.57 Batta Gyula Dr. 1953 Debreceni Szenior Úszó Hódmezővásárhely 2016.11.12
200fg 03:22,53 70.12 Miklós Attila 1956 Debreceni Szenior Úszó Hódmezővásárhely 2016.11.12
200fg 02:28,49 89.32 Kómár Lajos 1965 Muréna Szegedi ÚK Hódmezővásárhely 2016.11.12
200fg 02:37,08 83.82 Bánkövi Gyula 1966 Bohóchal Egy. Hódmezővásárhely 2016.11.12
200fg 02:44,70 81.13 Gunther Zsolt 1964 Győri Zabolátlan SE Hódmezővásárhely 2016.11.12
200fg 02:45,54 80.12 Varga Csaba 1965 Győri Zabolátlan SE Hódmezővásárhely 2016.11.12
200fg 03:03,01 73.01 Simon Metcalfe 1964 Békéscsaba Hódmezővásárhely 2016.11.12
200fg 03:10,26 71.28 Várday Levente 1962 Győri Zabolátlan SE Hódmezővásárhely 2016.11.12
200fg 02:29,67 86.71 Renn Gábor 1968 Egri Senior ÚK Hódmezővásárhely 2016.11.12
200fg 02:30,41 86.28 Müller Zsolt 1968 Budapesti Delfinek Hódmezővásárhely 2016.11.12
200fg 02:39,98 81.12 Seress László Dr. 1968 Muréna Szegedi Úszó Hódmezővásárhely 2016.11.12
200fg 02:23,62 85.46 Jason Colvell 1976 Vasas SC Hódmezővásárhely 2016.11.12
200fg 02:27,19 85.12 Kovács György 1973 Dr.Regele Károly Senior Hódmezővásárhely 2016.11.12
200fg 02:35,68 80.47 Gáspár Igor 1973 Törökbálint Hódmezővásárhely 2016.11.12
200fg 02:40,08 78.81 Falvi Zsolt 1972 Győri Zabolátlan SE Hódmezővásárhely 2016.11.12
200fg 02:50,17 73.62 Nagy László 1973 Hód Úszó SE Hódmezővásárhely 2016.11.12
200fg 02:50,45 73.50 Holló Szabó Viktor 1973 Kiskunfélegyházi Senior Hódmezővásárhely 2016.11.12
200fg 02:54,82 71.66 Novotny Miklós 1973 Budapesti Delfinek Hódmezővásárhely 2016.11.12
200fg 02:56,15 70.63 Kovács Szilárd 1974 Nyírsenior '97 Hódmezővásárhely 2016.11.12
200fg 03:45,52 55.17 Juhász László 1974 Kiskunfélegyházi Senior Hódmezővásárhely 2016.11.12
200fg 02:17,21 87.08 Molnár Gergely 1980 Vasas SC Hódmezővásárhely 2016.11.12
200fg 02:18,24 86.44 Jakab Zoltán 1980 Vasas Sport Club Hódmezővásárhely 2016.11.12
200fg 02:20,83 85.41 Grundtner Marcell Dr. 1979 Vasas SC Hódmezővásárhely 2016.11.12
200fg 02:27,08 81.78 Nyikos Márk 1979 Bohóchal Úszó Klub Hódmezővásárhely 2016.11.12
200fg 02:47,71 71.72 Lád Gergely 1979 Vasas Sc Hódmezővásárhely 2016.11.12
200fg 03:06,31 64.13 Kovács Zsolt 1980 Debreceni Szenior Ús Hódmezővásárhely 2016.11.12
200fg 03:19,54 60.68 Kovács Kristóf 1978 Bohóchal Egy. Hódmezővásárhely 2016.11.12
200fg 02:39,59 72.94 Szabó Balázs 1984 Békéscsabai Szenior Hódmezővásárhely 2016.11.12
200fg 02:50,17 69.30 Blazsek Attila 1982 Pécsi Vörös Meteor SE Hódmezővásárhely 2016.11.12
200fg 02:58,25 66.16 Szabó János 1982 Pécsi Vörös Meteor Hódmezővásárhely 2016.11.12
200fg 02:25,64 78.42 Nyúl Gábor 1987 Bácsvíz Hódmezővásárhely 2016.11.12
200fg 02:38,92 70.53 Takács Norbert 1990 Spuri SC Hódmezővásárhely 2016.11.12
200fg 02:56,58 64.68 Stolcz Tamás 1987 Spuri SC Hódmezővásárhely 2016.11.12
200ng 06:08,63 51.80 Kenderfi Zsuzsanna 1936 Vasas SC Hódmezővásárhely 2016.11.12
200ng 05:15,62 59.34 Schriffert Józsefné 1938 Dr.Regele Károly Hódmezővásárhely 2016.11.12
200ng 03:14,89 89.27 Molnár Rita 1946 Törökbálint Hódmezővásárhely 2016.11.12
200ng 04:07,82 71.47 Bertényi Mária 1944 Szentesi Delfin Hódmezővásárhely 2016.11.12
200ng 04:43,89 61.28 Kocsor Ferencné Dr. 1946 Békéscsabai senior Hódmezővásárhely 2016.11.12
200ng 05:42,91 51.65 Csepeli Pálma 1944 Dr.Regele Károly Senior Hódmezővásárhely 2016.11.12
200ng 04:09,32 67.38 Pelényi Márta 1950 Budapesti Delfinek Hódmezővásárhely 2016.11.12
200ng 04:30,06 62.21 Zempléniné Kertész Zsuzsa 1950 Budapesti Delfinek Hódmezővásárhely 2016.11.12
200ng 04:52,30 58.99 Bocskay Zsófia 1947 Szentesi Delfin ESC Hódmezővásárhely 2016.11.12
200ng 04:54,25 58.60 Tóth Ilona Dr. 1947 Dr.Regele Károly Szenio Hódmezővásárhely 2016.11.12
200ng 05:03,80 55.78 Németh Éva 1949 Békéscsabai Szenior Hódmezővásárhely 2016.11.12
200ng 04:17,61 62.53 Gondiné Lakatos Ildikó 1955 Békéscsabai Szenior Hódmezővásárhely 2016.11.12
200ng 03:15,43 79.80 Bezzegné Rázga Judit 1959 Vasas SC Hódmezővásárhely 2016.11.12
200ng 03:41,15 69.41 Kováts Ildikó Dr. 1961 Muréna Szegedi ÚBK Hódmezővásárhely 2016.11.12
200ng 03:01,77 82.51 Arday Andrea 1964 BVSC-Zugló Hódmezővásárhely 2016.11.12
200ng 02:18,24 102.97 Szokol Diana Dr. 1971 Nyír Szenior Hódmezővásárhely 2016.11.12
200ng 02:39,57 87.30 Cerva Dóra 1974 Vasas SC Hódmezővásárhely 2016.11.12
200ng 02:41,77 86.73 Balla Mónika 1973 Budapesti Delfinek Hódmezővásárhely 2016.11.12
200ng 02:44,27 83.62 Metcalfe Bodnár Tímea 1976 Békéscsabai Senior Hódmezővásárhely 2016.11.12
200ng 03:31,26 66.41 Takácsné Kancsár Katalin 1973 Debreceni Szenior Úszó Hódmezővásárhely 2016.11.12
200ng 02:40,32 83.91 Felvégi Zsuzsanna 1979 Szentesi Delfin ESC Hódmezővásárhely 2016.11.12
200ng 03:12,52 69.88 Kukucskáné Pálca Réka 1979 Tótkomlósi Rozmár Hódmezővásárhely 2016.11.12
200ng 02:25,34 88.89 Felföldi Viktória 1985 Vasas Sport Club Hódmezővásárhely 2016.11.12
200ng 02:31,21 84.88 Nagy Erzsébet Éva 1986 Debreceni Szenior Úszó Hódmezővásárhely 2016.11.12
200ng 03:07,29 70.38 Kálóczy Zsuzsanna 1982 Pécsi Vörös Meteor Spor Hódmezővásárhely 2016.11.12
200ng 02:20,54 88.43 Fazekas Laura 1991 Pénzügyőr SE Hódmezővásárhely 2016.11.12
200ng 02:44,81 76.38 Peresztegi Éva 1989 FTC Hódmezővásárhely 2016.11.12
50fp 00:40,86 85.13 Fábián Béla 1937 Egri Szenior Hódmezővásárhely 2016.11.12
50fp 00:51,72 65.21 Kancsó János 1941 Tótkomlósi Rozmár Hódmezővásárhely 2016.11.12
50fp 00:59,29 55.62 Horkay György Dr. 1944 Debreceni Szenior Úszó Hódmezővásárhely 2016.11.12
50fp 00:32,61 96.12 Gulyás Péter Dr. 1951 Budapest Hódmezővásárhely 2016.11.12
50fp 00:37,56 83.45 Perédy Zsolt 1951 Budapesti Delfinek Hódmezővásárhely 2016.11.12
50fp 00:41,56 75.96 Zenke József 1950 HSÚVC Hódmezővásárhely 2016.11.12
50fp 00:42,21 74.26 Gyenes András Dr. 1951 Muréna Szeged Hódmezővásárhely 2016.11.12
50fp 00:50,79 62.60 Balás Gábor dr. 1949 Tótkomlósi Rozmár Sz Hódmezővásárhely 2016.11.12
50fp 01:02,46 50.18 Lucz Imre 1951 Szentesi Delfin ESC Hódmezővásárhely 2016.11.12
50fp 00:33,90 91.81 Erdélyi Ferenc 1952 Törökbálint Hódmezővásárhely 2016.11.12
50fp 00:34,51 87.73 Sebők János 1956 Kiskunfélegyháza Hódmezővásárhely 2016.11.12
50fp 00:42,61 72.54 Batta Gyula Dr. 1953 Debreceni Szenior Úszó Hódmezővásárhely 2016.11.12
50fp 00:46,47 66.98 Simon Géza 1952 Egyéni induló Hódmezővásárhely 2016.11.12
50fp 00:34,75 86.53 Rentka László Dr. 1957 Debreceni Szenior Úszó Hódmezővásárhely 2016.11.12
50fp 00:31,25 91.28 Kripkó Zoltán 1965 Egri Senior ÚK Hódmezővásárhely 2016.11.12
50fp 00:31,78 89.18 Gyuráki Attila 1966 BVSC Zugló Hódmezővásárhely 2016.11.12
50fp 00:35,48 80.39 Grigalek Gábor Dr. 1965 Budapest Hódmezővásárhely 2016.11.12
50fp 00:37,65 75.28 Bánkövi Gyula 1966 Bohóchal Egy. Hódmezővásárhely 2016.11.12
50fp 00:37,66 75.74 Horváth Viktor 1965 Győri Zabolátlan SE Hódmezővásárhely 2016.11.12
50fp 00:45,81 63.49 Várday Levente 1962 Győri Zabolátlan SE Hódmezővásárhely 2016.11.12
50fp 00:31,53 89.32 Czuczi Mátyás 1967 Dr.Regele Károly Senior Hódmezővásárhely 2016.11.12
50fp 00:32,69 85.60 Steiner Imre 1968 BVSC Hódmezővásárhely 2016.11.12
50fp 00:33,97 80.85 Simon Tamás 1971 Szentesi Delfin ESC Hódmezővásárhely 2016.11.12
50fp 00:35,07 79.79 Szakács András 1968 Budapesti Delfinek Hódmezővásárhely 2016.11.12
50fp 00:41,51 66.58 Kovács József Tibor 1970 Pénzügyőr SE Hódmezővásárhely 2016.11.12
50fp 00:29,77 91.69 Falvi Zsolt 1972 Győri Zabolátlan SE Hódmezővásárhely 2016.11.12
50fp 00:29,92 90.67 Kovács György 1973 Dr.Regele Károly Senior Hódmezővásárhely 2016.11.12
50fp 00:31,19 87.51 Szekeres Ákos 1972 Debreceni Szenior Úszó Hódmezővásárhely 2016.11.12
50fp 00:31,74 84.44 Bohos Tamás 1975 Budapesti Delfinek Hódmezővásárhely 2016.11.12
50fp 00:32,08 85.08 Papp Gábor 1972 Budapesti DelfinekSE Hódmezővásárhely 2016.11.12
50fp 00:32,41 82.69 Bódi Szabolcs 1975 Nyírsenior 97 SE Hódmezővásárhely 2016.11.12
50fp 00:33,08 82.51 Benke Csaba 1972 Budapesti Delfinek Hódmezővásárhely 2016.11.12
50fp 00:35,06 77.38 Várhegyi Attila 1973 Budapesti Delfinek Hódmezővásárhely 2016.11.12
50fp 00:36,23 74.88 Gáspár Igor 1973 Törökbálint Hódmezővásárhely 2016.11.12
50fp 00:40,71 66.23 Kovács Szilárd 1974 Nyírsenior '97 Hódmezővásárhely 2016.11.12
50fp 00:27,26 97.14 Schönek András 1977 Vasas SC Hódmezővásárhely 2016.11.12
50fp 00:29,75 87.44 Árvai Tamás 1980 Vasas SC Hódmezővásárhely 2016.11.12
50fp 00:29,77 88.95 Zalka András 1977 Vasas SC Hódmezővásárhely 2016.11.12
50fp 00:29,88 87.06 Molnár Gergely 1980 Vasas SC Hódmezővásárhely 2016.11.12
50fp 00:30,38 87.16 Kisjuhász Attila 1977 Bohóchal Úszó Klub Hódmezővásárhely 2016.11.12
50fp 00:31,44 83.23 Nyikos Márk 1979 Bohóchal Úszó Klub Hódmezővásárhely 2016.11.12
50fp 00:32,86 78.71 Salamon Tibor 1981 Debreceni Szenior Úszó Hódmezővásárhely 2016.11.12
50fp 00:33,35 78.47 Lád Gergely 1979 Vasas Sc Hódmezővásárhely 2016.11.12
50fp 00:47,69 54.55 Kovács Zsolt 1980 Debreceni Szenior Ús Hódmezővásárhely 2016.11.12
50fp 00:27,59 92.13 Leposa Milán 1984 Pénzügyőr SE Hódmezővásárhely 2016.11.12
50fp 00:27,66 90.86 Pap Csongor 1986 Budapesti Delfinek Hódmezővásárhely 2016.11.12
50fp 00:28,59 89.94 Földi Róbert 1982 Vasas SC Hódmezővásárhely 2016.11.12
50fp 00:29,25 86.41 Kiss Boldizsár 1985 Vasas Sport Club Hódmezővásárhely 2016.11.12
50fp 00:29,37 86.55 Ruszka Attila 1984 Vasas Sport Club Hódmezővásárhely 2016.11.12
50fp 00:29,74 84.50 Gyovai Balázs 1986 Csongrádi Senior Hódmezővásárhely 2016.11.12
50fp 00:32,28 79.66 Aradi Ferenc 1982 Pécsi Meteor SK Hódmezővásárhely 2016.11.12
50fp 00:33,89 75.44 Lőrincz Roland 1983 Hód Úszó SE Hódmezővásárhely 2016.11.12
50fp 00:34,09 74.56 Szabó Balázs 1984 Békéscsabai Szenior Hódmezővásárhely 2016.11.12
50fp 00:34,25 73.37 Szabó Zoltán 1986 Békéscsabai Szenior Hódmezővásárhely 2016.11.12
50fp 00:35,53 72.37 Szabó János 1982 Pécsi Vörös Meteor Hódmezővásárhely 2016.11.12
50fp 00:36,71 69.64 Illés Sándor 1983 Békéscsabai Szenior Hódmezővásárhely 2016.11.12
50fp 00:38,22 67.28 Blazsek Attila 1982 Pécsi Vörös Meteor SE Hódmezővásárhely 2016.11.12
50fp 00:30,95 79.40 Takács Norbert 1990 Spuri SC Hódmezővásárhely 2016.11.12
50np 01:09,78 60.56 Graffjódy Eszter 1940 Egri Szenior Hódmezővásárhely 2016.11.12
50np 00:47,36 80.93 Gazsyné Hrabovszki Edit 1950 Békéscsabai Szenior Hódmezővásárhely 2016.11.12
50np 00:50,44 75.99 Zempléniné Kertész Zsuzsa 1950 Budapesti Delfinek Hódmezővásárhely 2016.11.12
50np 01:07,11 58.75 Bocskay Zsófia 1947 Szentesi Delfin ESC Hódmezővásárhely 2016.11.12
50np 00:44,52 81.54 Téli Éva 1956 Szentesi Delfin ESC Hódmezővásárhely 2016.11.12
50np 01:04,39 56.88 Gondiné Lakatos Ildikó 1955 Békéscsabai Szenior Hódmezővásárhely 2016.11.12
50np 01:08,60 54.36 Dernik Katalin 1953 Pécsi Vörös Meteor SE Hódmezővásárhely 2016.11.12
50np 00:34,51 97.47 Gonda Marina 1965 Pécsi Vörös Meteor Spor Hódmezővásárhely 2016.11.12
50np 00:50,63 65.37 Szurdoki Erika 1967 Vasas SC Hódmezővásárhely 2016.11.12
50np 00:31,20 100.43 Cerva Dóra 1974 Vasas SC Hódmezővásárhely 2016.11.12
50np 00:32,32 96.95 Venczel Kincső Dr. 1974 Szentesi Delfin ESC Hódmezővásárhely 2016.11.12
50np 00:35,78 88.24 Balla Mónika 1973 Budapesti Delfinek Hódmezővásárhely 2016.11.12
50np 00:53,58 58.93 Takácsné Kancsár Katalin 1973 Debreceni Szenior Úszó Hódmezővásárhely 2016.11.12
50np 00:33,78 89.36 Felvégi Zsuzsanna 1979 Szentesi Delfin ESC Hódmezővásárhely 2016.11.12
50np 00:34,38 89.11 Pataki Ágnes 1977 Győri Zabolátlanok Hódmezővásárhely 2016.11.12
50np 00:34,61 87.22 Nagy Enikő 1979 HSÚVC Hódmezővásárhely 2016.11.12
50np 00:34,77 88.11 Molnár Jolán 1977 Budapesti Delfinek Hódmezővásárhely 2016.11.12
50np 00:43,63 69.19 Kukucskáné Pálca Réka 1979 Tótkomlósi Rozmár Hódmezővásárhely 2016.11.12
50np 00:31,91 89.98 Nagy Erzsébet Éva 1986 Debreceni Szenior Úszó Hódmezővásárhely 2016.11.12
50np 00:32,96 89.61 Tölgyesi Veronika 1982 Budapesti Delfinek Hódmezővásárhely 2016.11.12
50np 00:33,12 87.30 Felföldi Viktória 1985 Vasas Sport Club Hódmezővásárhely 2016.11.12
50np 00:33,99 85.67 Goszták Evelin 1984 Vasas SC Hódmezővásárhely 2016.11.12
50np 00:41,72 69.31 Kenéz Anita 1985 Egyesületen Kívüli Hódmezővásárhely 2016.11.12
50np 00:41,99 70.34 Kálóczy Zsuzsanna 1982 Pécsi Vörös Meteor Spor Hódmezővásárhely 2016.11.12
50np 00:31,26 88.76 Fazekas Laura 1991 Pénzügyőr SE Hódmezővásárhely 2016.11.12
50np 00:47,59 59.92 Jónás Krisztina 1987 Budapesti Delfinek S Hódmezővásárhely 2016.11.12
100fh 01:27,80 98.49 Kováts Miklós 1940 Törökbálint Hódmezővásárhely 2016.11.12
100fh 01:47,12 82.37 Tóth József 1938 Törökbálint Hódmezővásárhely 2016.11.12
100fh 02:13,95 63.92 Kanyó Ádám Dr. 1941 Muréna Szeged Hódmezővásárhely 2016.11.12
100fh 01:39,78 82.56 Sümeghy László Dr. 1945 Budapesti Delfinek Hódmezővásárhely 2016.11.12
100fh 01:44,07 81.47 Reiner László 1942 Vasas SC Hódmezővásárhely 2016.11.12
100fh 01:44,67 81.01 Zajzon András 1942 Törökbálint Hódmezővásárhely 2016.11.12
100fh 01:54,33 72.05 Molnár Bence 1945 Törökbálinti Senior Hódmezővásárhely 2016.11.12
100fh 02:05,45 65.05 Ónodi László 1946 Kiskunfélegyháza Hódmezővásárhely 2016.11.12
100fh 02:22,26 58.46 Horkay György Dr. 1944 Debreceni Szenior Úszó Hódmezővásárhely 2016.11.12
100fh 01:24,38 94.93 Csaba László 1948 Törökbálinti Senior Hódmezővásárhely 2016.11.12
100fh 01:50,63 71.74 Szabó Tamás 1949 Eger Hódmezővásárhely 2016.11.12
100fh 01:42,16 74.30 Tóth László 1954 HSUVC Hódmezővásárhely 2016.11.12
100fh 01:44,43 71.44 Kovács Gábor 1956 Egri Senior ÚK Hódmezővásárhely 2016.11.12
100fh 01:57,08 63.72 Szűcs Imre 1956 Mezőtúri Szeniorok Hódmezővásárhely 2016.11.12
100fh 01:24,87 87.15 Rentka László Dr. 1957 Debreceni Szenior Úszó Hódmezővásárhely 2016.11.12
100fh 01:44,61 68.95 Kárpáti Sándor Dr. 1960 Dr.Regele Károly Sz Hódmezővásárhely 2016.11.12
100fh 03:11,01 37.45 Nagy Tibor 1961 Mezőtúri Szenior Hódmezővásárhely 2016.11.12
100fh 01:18,87 87.11 Gyuráki Attila 1966 BVSC Zugló Hódmezővásárhely 2016.11.12
100fh 01:25,45 82.36 Csernus Zoltán dr. 1963 Muréna Szeged Hódmezővásárhely 2016.11.12
100fh 01:26,12 81.06 Gunther Zsolt 1964 Győri Zabolátlan SE Hódmezővásárhely 2016.11.12
100fh 01:43,94 67.71 Gombos Imre 1963 Muréna Szeged Hódmezővásárhely 2016.11.12
100fh 01:47,85 64.21 Horváth Viktor 1965 Győri Zabolátlan SE Hódmezővásárhely 2016.11.12
100fh 01:50,36 63.25 Simon Metcalfe 1964 Békéscsaba Hódmezővásárhely 2016.11.12
100fh 01:12,52 94.00 Czuczi Mátyás 1967 Dr.Regele Károly Senior Hódmezővásárhely 2016.11.12
100fh 01:16,12 86.83 Gazinszky Tamás 1971 Vasas SC Hódmezővásárhely 2016.11.12
100fh 01:16,72 88.16 Renn Gábor 1968 Egri Senior ÚK Hódmezővásárhely 2016.11.12
100fh 01:19,80 84.76 Szakács András 1968 Budapesti Delfinek Hódmezővásárhely 2016.11.12
100fh 02:17,95 48.28 Csomai Zsolt 1970 Bácsvíz KVSC Hódmezővásárhely 2016.11.12
100fh 01:17,26 83.02 Bohos Tamás 1975 Budapesti Delfinek Hódmezővásárhely 2016.11.12
100fh 01:24,33 76.06 Bódi Szabolcs 1975 Nyírsenior 97 SE Hódmezővásárhely 2016.11.12
100fh 01:44,23 61.54 Urbán Tamás 1975 Kiskun- vizi és szab Hódmezővásárhely 2016.11.12
100fh 01:05,32 96.77 Schönek András 1977 Vasas SC Hódmezővásárhely 2016.11.12
100fh 01:11,96 85.96 Dombói Gábor 1980 Debreceni Senior Hódmezővásárhely 2016.11.12
100fh 01:18,01 79.30 Molnár Gergely 1980 Vasas SC Hódmezővásárhely 2016.11.12
100fh 01:49,08 56.71 Kovács Zsolt 1980 Debreceni Szenior Ús Hódmezővásárhely 2016.11.12
100fh 01:05,07 92.43 Szikora Tamás Dr. 1984 Pénzügyőr SE Hódmezővásárhely 2016.11.12
100fh 01:19,95 75.23 Ruszka Attila 1984 Vasas Sport Club Hódmezővásárhely 2016.11.12
100fh 01:26,90 69.21 Szabó Balázs 1984 Békéscsabai Szenior Hódmezővásárhely 2016.11.12
100fh 01:13,86 79.78 Nyúl Gábor 1987 Bácsvíz Hódmezővásárhely 2016.11.12
100fh 01:26,91 66.45 Takács Norbert 1990 Spuri SC Hódmezővásárhely 2016.11.12
100nh 02:40,33 65.63 Kenderfi Zsuzsanna 1936 Vasas SC Hódmezővásárhely 2016.11.12
100nh 02:52,89 62.30 Karczag Szilárdné 1934 Egri Szenior Hódmezővásárhely 2016.11.12
100nh 02:57,65 59.92 Kovács Lukácsné 1935 Debreceni Szenior Úszó Hódmezővásárhely 2016.11.12
100nh 02:31,66 67.05 Uzdi Réka 1939 Törökbálint Hódmezővásárhely 2016.11.12
100nh 03:07,78 54.77 Schriffert Józsefné 1938 Dr.Regele Károly Hódmezővásárhely 2016.11.12
100nh 03:11,77 52.44 Lukátsy Katalin 1940 Szentesi Delfin ESC Hódmezővásárhely 2016.11.12
100nh 05:19,20 31.16 Ferke Gáborné 1941 Szentesi delfinek Hódmezővásárhely 2016.11.12
100nh 02:26,60 65.70 Répási Ildikó 1944 Törökbálint Hódmezővásárhely 2016.11.12
100nh 02:33,02 62.95 Csepeli Pálma 1944 Dr.Regele Károly Senior Hódmezővásárhely 2016.11.12
100nh 01:45,78 85.62 Szerdahelyi Mária 1950 Törökbálinti Senior Hódmezővásárhely 2016.11.12
100nh 01:55,63 78.33 Fülöp Judit 1950 Törökbálinti Senior Úsz Hódmezővásárhely 2016.11.12
100nh 02:01,03 74.84 Pelényi Márta 1950 Budapesti Delfinek Hódmezővásárhely 2016.11.12
100nh 03:00,99 51.58 Deli Ágnes 1947 Pécsi TÁSI Hódmezővásárhely 2016.11.12
100nh 03:06,17 49.14 Németh Éva 1949 Békéscsabai Szenior Hódmezővásárhely 2016.11.12
100nh 01:45,00 83.76 Juhászné Tóth Margit 1953 Békéscsabai Szenior Hódmezővásárhely 2016.11.12
100nh 02:00,43 73.74 Demeterné Zsuzsa 1952 Szentesi Delfin Egés Hódmezővásárhely 2016.11.12
100nh 02:18,18 61.86 Axt Éva 1956 Pécsi Meteor SK Hódmezővásárhely 2016.11.12
100nh 02:36,47 56.76 Sallai Katalin 1952 Békéscsabai Szenior Hódmezővásárhely 2016.11.12
100nh 03:00,48 48.27 Nagy Ida 1954 Egyéni induló Hódmezővásárhely 2016.11.12
100nh 01:28,60 89.74 Arday Andrea 1964 BVSC-Zugló Hódmezővásárhely 2016.11.12
100nh 02:43,68 48.58 Gazda Zsuzsa 1964 Debreceni Szenior Úszó Hódmezővásárhely 2016.11.12
100nh 01:18,34 95.65 Szokol Diana Dr. 1971 Nyír Szenior Hódmezővásárhely 2016.11.12
100nh 01:30,43 83.55 Erdős Ildikó 1970 Muréna Szeged Hódmezővásárhely 2016.11.12
100nh 01:37,61 78.71 Fehér Edit 1968 Dr.Regele Károly Hódmezővásárhely 2016.11.12
100nh 01:40,77 74.98 Bólyai Hajnal 1970 Csongrádi Senior Hódmezővásárhely 2016.11.12
100nh 01:53,14 68.48 Szurdoki Erika 1967 Vasas SC Hódmezővásárhely 2016.11.12
100nh 01:21,70 90.23 Balla Mónika 1973 Budapesti Delfinek Hódmezővásárhely 2016.11.12
100nh 01:39,75 73.90 Debreczeni Beáta 1973 Szentesi Delfin ESC Hódmezővásárhely 2016.11.12
100nh 01:24,14 84.87 Pataki Ágnes 1977 Győri Zabolátlanok Hódmezővásárhely 2016.11.12
100nh 01:46,24 66.18 Kukucskáné Pálca Réka 1979 Tótkomlósi Rozmár Hódmezővásárhely 2016.11.12
100nh 01:17,23 87.01 Felföldi Viktória 1985 Vasas Sport Club Hódmezővásárhely 2016.11.12
100nh 01:23,98 80.61 Goszták Evelin 1984 Vasas SC Hódmezővásárhely 2016.11.12
100nh 01:41,09 67.97 Kálóczy Zsuzsanna 1982 Pécsi Vörös Meteor Spor Hódmezővásárhely 2016.11.12
50fm 01:43,89 45.45 Bánki Horváth Béla Dr. 1920 Muréna Szeged Hódmezővásárhely 2016.11.12
50fm 00:42,26 96.69 Fábián Béla 1937 Egri Szenior Hódmezővásárhely 2016.11.12
50fm 00:47,81 82.84 Kancsó János 1941 Tótkomlósi Rozmár Hódmezővásárhely 2016.11.12
50fm 00:48,59 82.78 Szalai Mihály 1939 Vasas SC Hódmezővásárhely 2016.11.12
50fm 00:56,23 72.67 László Sándor 1937 Muréna Szeged Hódmezővásárhely 2016.11.12
50fm 00:44,07 87.19 Sümeghy László Dr. 1945 Budapesti Delfinek Hódmezővásárhely 2016.11.12
50fm 00:53,25 73.25 Szécsi Károly 1943 Vasas Senior SC Hódmezővásárhely 2016.11.12
50fm 00:39,79 92.44 Kecskés István Dr. 1951 Muréna Szeged Hódmezővásárhely 2016.11.12
50fm 00:42,47 89.15 Bólyai István 1947 Csobogó17 Hódmezővásárhely 2016.11.12
50fm 00:43,28 84.98 Gyenes András Dr. 1951 Muréna Szeged Hódmezővásárhely 2016.11.12
50fm 00:44,92 83.67 Patkó József 1948 Egri Senior Hódmezővásárhely 2016.11.12
50fm 00:46,21 80.75 Balás Gábor dr. 1949 Tótkomlósi Rozmár Sz Hódmezővásárhely 2016.11.12
50fm 00:47,00 79.39 Szabó Tamás 1949 Eger Hódmezővásárhely 2016.11.12
50fm 00:50,24 74.27 Bukolyi József 1949 Törökbálint Hódmezővásárhely 2016.11.12
50fm 00:54,79 68.60 Halmos Péter 1948 Százhalombattai VUK SE Hódmezővásárhely 2016.11.12
50fm 00:57,85 64.04 Dobcsányi János 1950 Muréna Szeged Hódmezővásárhely 2016.11.12
50fm 01:00,75 60.54 Lucz Imre 1951 Szentesi Delfin ESC Hódmezővásárhely 2016.11.12
50fm 00:41,36 87.06 Bartók Márton 1954 Csongrádi Senior Hódmezővásárhely 2016.11.12
50fm 00:49,07 72.37 Szűcs Imre 1956 Mezőtúri Szeniorok Hódmezővásárhely 2016.11.12
50fm 00:50,59 70.20 Miklós Attila 1956 Debreceni Szenior Úszó Hódmezővásárhely 2016.11.12
50fm 00:39,30 89.75 Vermes Albán 1957 BVSC Hódmezővásárhely 2016.11.12
50fm 00:39,62 89.02 Rentka László Dr. 1957 Debreceni Szenior Úszó Hódmezővásárhely 2016.11.12
50fm 00:36,68 91.17 Kripkó Zoltán 1965 Egri Senior ÚK Hódmezővásárhely 2016.11.12
50fm 00:37,08 90.19 Grigalek Gábor Dr. 1965 Budapest Hódmezővásárhely 2016.11.12
50fm 00:37,24 89.22 Gyuráki Attila 1966 BVSC Zugló Hódmezővásárhely 2016.11.12
50fm 00:37,84 88.38 Menyhárt Zsolt Dr. 1965 Budapesti Delfinek Hódmezővásárhely 2016.11.12
50fm 00:38,23 88.05 Barna György 1964 Törökbálinti Senior Hódmezővásárhely 2016.11.12
50fm 00:42,74 79.27 Csernus Zoltán dr. 1963 Muréna Szeged Hódmezővásárhely 2016.11.12
50fm 00:45,51 74.45 Faragó Ede Dr. 1963 Bácsvíz-KVSC Hódmezővásárhely 2016.11.12
50fm 00:50,95 66.94 Szabó György 1962 Bácsvíz-KVSC Hódmezővásárhely 2016.11.12
50fm 00:35,98 91.17 Seress László Dr. 1968 Muréna Szegedi Úszó Hódmezővásárhely 2016.11.12
50fm 00:37,12 87.26 Forintos Attila 1970 Debreceni Szenior Úszó Hódmezővásárhely 2016.11.12
50fm 00:37,35 87.83 Steiner Imre 1968 BVSC Hódmezővásárhely 2016.11.12
50fm 00:39,82 82.91 Bacsa György 1967 Budapesti Delfinek Hódmezővásárhely 2016.11.12
50fm 00:40,43 80.62 Dajka András Tibor 1969 Pénzügyőr SE Hódmezővásárhely 2016.11.12
50fm 00:42,39 75.94 Marton Richárd 1971 HSÚVC Hódmezővásárhely 2016.11.12
50fm 00:43,27 74.86 Kovács József Tibor 1970 Pénzügyőr SE Hódmezővásárhely 2016.11.12
50fm 00:44,61 74.00 Sallai Zsolt 1967 HSÚVC Hódmezővásárhely 2016.11.12
50fm 00:47,28 69.38 Kun Attila 1968 HSÚVC Hódmezővásárhely 2016.11.12
50fm 00:34,43 90.66 Jason Colvell 1976 Vasas SC Hódmezővásárhely 2016.11.12
50fm 00:36,87 85.18 Gódor István 1975 Budapesti Delfinek Hódmezővásárhely 2016.11.12
50fm 00:37,37 85.60 Vas Balázs 1972 Muréna Szegedi ÚK Hódmezővásárhely 2016.11.12
50fm 00:37,51 85.28 Szekeres Ákos 1972 Debreceni Szenior Úszó Hódmezővásárhely 2016.11.12
50fm 00:37,88 82.91 Bohos Tamás 1975 Budapesti Delfinek Hódmezővásárhely 2016.11.12
50fm 00:38,95 82.13 Benke Csaba 1972 Budapesti Delfinek Hódmezővásárhely 2016.11.12
50fm 00:40,41 78.67 Várhegyi Attila 1973 Budapesti Delfinek Hódmezővásárhely 2016.11.12
50fm 00:42,26 74.77 Kovács Szilárd 1974 Nyírsenior '97 Hódmezővásárhely 2016.11.12
50fm 00:42,95 74.02 Holló Szabó Viktor 1973 Kiskunfélegyházi Senior Hódmezővásárhely 2016.11.12
50fm 00:43,73 72.70 Nagy László 1973 Hód Úszó SE Hódmezővásárhely 2016.11.12
50fm 00:47,92 65.54 Urbán Tamás 1975 Kiskun- vizi és szab Hódmezővásárhely 2016.11.12
50fm 00:34,72 89.36 Zalka András 1977 Vasas SC Hódmezővásárhely 2016.11.12
50fm 00:34,98 87.13 Dombói Gábor 1980 Debreceni Senior Hódmezővásárhely 2016.11.12
50fm 00:36,83 82.26 Pető Csaba Attila 1981 Pénzügyőr SE Hódmezővásárhely 2016.11.12
50fm 00:37,34 81.62 Molnár Gergely 1980 Vasas SC Hódmezővásárhely 2016.11.12
50fm 00:39,15 78.78 Kovács Kristóf 1978 Bohóchal Egy. Hódmezővásárhely 2016.11.12
50fm 00:40,04 76.57 Vereb Tamás Dr. 1979 Tótkomlós egyéni Hódmezővásárhely 2016.11.12
50fm 00:49,64 61.40 Kovács Zsolt 1980 Debreceni Szenior Ús Hódmezővásárhely 2016.11.12
50fm 00:31,48 94.58 Leposa Milán 1984 Pénzügyőr SE Hódmezővásárhely 2016.11.12
50fm 00:32,64 90.18 Pap Csongor 1986 Budapesti Delfinek Hódmezővásárhely 2016.11.12
50fm 00:34,45 86.43 Ruszka Attila 1984 Vasas Sport Club Hódmezővásárhely 2016.11.12
50fm 00:36,00 81.76 Gyovai Balázs 1986 Csongrádi Senior Hódmezővásárhely 2016.11.12
50fm 00:37,99 79.29 Szabó János 1982 Pécsi Vörös Meteor Hódmezővásárhely 2016.11.12
50fm 00:39,40 74.70 Szabó Zoltán 1986 Békéscsabai Szenior Hódmezővásárhely 2016.11.12
50fm 00:39,82 75.64 Aradi Ferenc 1982 Pécsi Meteor SK Hódmezővásárhely 2016.11.12
50fm 00:40,27 74.36 Illés Sándor 1983 Békéscsabai Szenior Hódmezővásárhely 2016.11.12
50fm 00:42,54 69.99 Szabó Balázs 1984 Békéscsabai Szenior Hódmezővásárhely 2016.11.12
50fm 00:42,54 70.40 Lőrincz Roland 1983 Hód Úszó SE Hódmezővásárhely 2016.11.12
50fm 00:44,94 66.25 Csomán Csaba 1984 Kiskunfélegyháza Hódmezővásárhely 2016.11.12
50fm 00:40,78 71.36 Nemcsók Tamás 1988 Bohóchal Úszó és Szi Hódmezővásárhely 2016.11.12
50fm 00:44,02 66.48 Stolcz Tamás 1987 Spuri SC Hódmezővásárhely 2016.11.12
50nm 01:10,96 75.04 Kis Ágnes 1927 Egri Senior Úszó-Klub Hódmezővásárhely 2016.11.12
50nm 01:16,81 63.44 Kenderfi Zsuzsanna 1936 Vasas SC Hódmezővásárhely 2016.11.12
50nm 01:05,39 73.83 Kászonyi Ilona 1937 Törökbálint Hódmezővásárhely 2016.11.12
50nm 01:18,34 59.95 Lukátsy Katalin 1940 Szentesi Delfin ESC Hódmezővásárhely 2016.11.12
50nm 01:23,73 56.60 Bodnár Istvánné 1939 Szentesi Delfin ESC Hódmezővásárhely 2016.11.12
50nm 02:05,38 37.12 Ferke Gáborné 1941 Szentesi delfinek Hódmezővásárhely 2016.11.12
50nm 00:54,36 81.93 Molnár Rita 1946 Törökbálint Hódmezővásárhely 2016.11.12
50nm 00:56,89 78.28 Miklós Éva 1946 Békéscsabai Senior Hódmezővásárhely 2016.11.12
50nm 00:59,97 75.56 Bertényi Mária 1944 Szentesi Delfin Hódmezővásárhely 2016.11.12
50nm 01:03,29 70.37 Répási Enikő 1946 Törökbálint Hódmezővásárhely 2016.11.12
50nm 00:49,39 87.17 Gazsyné Hrabovszki Edit 1950 Békéscsabai Szenior Hódmezővásárhely 2016.11.12
50nm 00:58,35 73.78 Pelényi Márta 1950 Budapesti Delfinek Hódmezővásárhely 2016.11.12
50nm 00:48,22 85.03 Téli Éva 1956 Szentesi Delfin ESC Hódmezővásárhely 2016.11.12
50nm 00:48,39 87.51 Csapó Katalin 1952 Törökbálint Hódmezővásárhely 2016.11.12
50nm 01:00,93 67.83 Gondiné Lakatos Ildikó 1955 Békéscsabai Szenior Hódmezővásárhely 2016.11.12
50nm 01:03,75 65.89 Dernik Katalin 1953 Pécsi Vörös Meteor SE Hódmezővásárhely 2016.11.12
50nm 01:13,09 56.55 Bagdán Ilona 1955 Mezőtúri Szeniorok Hódmezővásárhely 2016.11.12
50nm 00:53,47 73.76 Kováts Ildikó Dr. 1961 Muréna Szegedi ÚBK Hódmezővásárhely 2016.11.12
50nm 00:46,80 81.78 Pengő Erzsébet 1965 Szentesi Delfin ESC Hódmezővásárhely 2016.11.12
50nm 01:04,29 60.88 Vargáné Mária 1962 HSÚVC Hódmezővásárhely 2016.11.12
50nm 01:10,09 55.01 Gazda Zsuzsa 1964 Debreceni Szenior Úszó Hódmezővásárhely 2016.11.12
50nm 00:45,07 82.47 Cseszregi Henrietta 1969 Budapesti Delfinek Hódmezővásárhely 2016.11.12
50nm 00:46,85 78.77 Erdős Ildikó 1970 Muréna Szeged Hódmezővásárhely 2016.11.12
50nm 00:47,86 78.23 Véghné Kovács Ildikó 1968 BVSC Hódmezővásárhely 2016.11.12
50nm 00:49,63 75.44 Fehér Edit 1968 Dr.Regele Károly Hódmezővásárhely 2016.11.12
50nm 00:53,46 70.55 Szurdoki Erika 1967 Vasas SC Hódmezővásárhely 2016.11.12
50nm 00:37,96 94.52 Cerva Dóra 1974 Vasas SC Hódmezővásárhely 2016.11.12
50nm 00:44,73 80.78 Debreczeni Beáta 1973 Szentesi Delfin ESC Hódmezővásárhely 2016.11.12
50nm 00:46,65 76.39 Gergelyfy Marietta 1975 Budapesti Delfinek Hódmezővásárhely 2016.11.12
50nm 00:50,53 71.51 Takácsné Kancsár Katalin 1973 Debreceni Szenior Úszó Hódmezővásárhely 2016.11.12
50nm 00:40,39 85.86 Nagy Enikő 1979 HSÚVC Hódmezővásárhely 2016.11.12
50nm 00:46,29 73.92 Wéber Vanda 1981 HSÚVC Hódmezővásárhely 2016.11.12
50nm 00:49,55 69.52 Vidák Viktória 1980 Vasas SC Hódmezővásárhely 2016.11.12
50nm 00:51,45 67.40 Kukucskáné Pálca Réka 1979 Tótkomlósi Rozmár Hódmezővásárhely 2016.11.12
50nm 00:47,36 70.39 Kenéz Anita 1985 Egyesületen Kívüli Hódmezővásárhely 2016.11.12
50nm 00:39,47 81.32 Fazekas Laura 1991 Pénzügyőr SE Hódmezővásárhely 2016.11.12
50nm 00:41,60 78.12 Peresztegi Éva 1989 FTC Hódmezővásárhely 2016.11.12
50nm 00:51,49 63.92 Jónás Krisztina 1987 Budapesti Delfinek S Hódmezővásárhely 2016.11.12
100fg 01:24,49 86.34 Krasznai Róbert 1940 Debreceni Szenior Úszó Hódmezővásárhely 2016.11.12
100fg 01:27,19 83.66 Bardócz László 1940 Törökbálint Hódmezővásárhely 2016.11.12
100fg 01:32,05 80.59 Melkuhn Dezső 1938 Szentesi Delfin ESC Hódmezővásárhely 2016.11.12
100fg 01:34,38 77.94 Bíró József 1939 Egri Szenior ÚK Hódmezővásárhely 2016.11.12
100fg 01:37,77 76.53 Varga Ferenc 1937 Törökbálint Hódmezővásárhely 2016.11.12
100fg 01:44,05 69.53 Kancsó János 1941 Tótkomlósi Rozmár Hódmezővásárhely 2016.11.12
100fg 01:29,47 80.19 Reiner László 1942 Vasas SC Hódmezővásárhely 2016.11.12
100fg 01:35,65 75.01 Zajzon András 1942 Törökbálint Hódmezővásárhely 2016.11.12
100fg 01:36,58 74.29 Horányi Antal Dr. 1942 Debreceni Szenior Úszó Hódmezővásárhely 2016.11.12
100fg 01:14,70 90.83 Borzi Miklós dr. 1949 Szentesi Delfin ESC Hódmezővásárhely 2016.11.12
100fg 01:32,40 73.43 Balás Gábor dr. 1949 Tótkomlósi Rozmár Sz Hódmezővásárhely 2016.11.12
100fg 01:33,91 71.15 Fodor László 1951 Tótkomlósi Rozmár Hódmezővásárhely 2016.11.12
100fg 01:37,85 69.34 Bukolyi József 1949 Törökbálint Hódmezővásárhely 2016.11.12
100fg 01:51,26 60.05 Lucz Imre 1951 Szentesi Delfin ESC Hódmezővásárhely 2016.11.12
100fg 01:21,47 81.39 Dolozselek Pál 1952 Budapesti Delfinek Hódmezővásárhely 2016.11.12
100fg 01:26,04 74.80 Miklós Attila 1956 Debreceni Szenior Úszó Hódmezővásárhely 2016.11.12
100fg 01:26,08 76.45 Batta Gyula Dr. 1953 Debreceni Szenior Úszó Hódmezővásárhely 2016.11.12
100fg 01:26,62 74.29 Kovács Gábor 1956 Egri Senior ÚK Hódmezővásárhely 2016.11.12
100fg 01:29,03 74.48 Simon Géza 1952 Egyéni induló Hódmezővásárhely 2016.11.12
100fg 01:05,65 91.30 Gyuráki Attila 1966 BVSC Zugló Hódmezővásárhely 2016.11.12
100fg 01:08,34 88.32 Kómár Lajos 1965 Muréna Szegedi ÚK Hódmezővásárhely 2016.11.12
100fg 01:09,53 86.80 Varga Csaba 1965 Győri Zabolátlan SE Hódmezővásárhely 2016.11.12
100fg 01:09,81 85.86 Bánkövi Gyula 1966 Bohóchal Egy. Hódmezővásárhely 2016.11.12
100fg 01:18,56 77.36 Simon Metcalfe 1964 Békéscsaba Hódmezővásárhely 2016.11.12
100fg 01:20,08 76.96 Várday Levente 1962 Győri Zabolátlan SE Hódmezővásárhely 2016.11.12
100fg 01:46,11 58.08 Szabó György 1962 Bácsvíz-KVSC Hódmezővásárhely 2016.11.12
100fg 00:55,44 105.23 Kalaus Valter 1970 Vasas SC Hódmezővásárhely 2016.11.12
100fg 01:02,47 95.30 Czuczi Mátyás 1967 Dr.Regele Károly Senior Hódmezővásárhely 2016.11.12
100fg 01:04,04 91.71 Tóth Csaba 1969 Törökbálint Hódmezővásárhely 2016.11.12
100fg 01:04,94 91.05 Renn Gábor 1968 Egri Senior ÚK Hódmezővásárhely 2016.11.12
100fg 01:09,64 83.22 Simon Tamás 1971 Szentesi Delfin ESC Hódmezővásárhely 2016.11.12
100fg 01:10,23 84.20 Seress László Dr. 1968 Muréna Szegedi Úszó Hódmezővásárhely 2016.11.12
100fg 01:11,74 81.87 Dajka András Tibor 1969 Pénzügyőr SE Hódmezővásárhely 2016.11.12
100fg 01:28,68 67.13 Sallai Zsolt 1967 HSÚVC Hódmezővásárhely 2016.11.12
100fg 01:00,27 94.90 Kovács György 1973 Dr.Regele Károly Senior Hódmezővásárhely 2016.11.12
100fg 01:01,62 91.03 Jason Colvell 1976 Vasas SC Hódmezővásárhely 2016.11.12
100fg 01:03,72 90.35 Falvi Zsolt 1972 Győri Zabolátlan SE Hódmezővásárhely 2016.11.12
100fg 01:07,21 85.66 Papp Gábor 1972 Budapesti DelfinekSE Hódmezővásárhely 2016.11.12
100fg 01:08,85 83.07 Nagy László 1973 Hód Úszó SE Hódmezővásárhely 2016.11.12
100fg 01:11,69 79.78 Gáspár Igor 1973 Törökbálint Hódmezővásárhely 2016.11.12
100fg 01:16,74 74.53 Holló Szabó Viktor 1973 Kiskunfélegyházi Senior Hódmezővásárhely 2016.11.12
100fg 01:18,82 72.09 Kovács Szilárd 1974 Nyírsenior '97 Hódmezővásárhely 2016.11.12
100fg 01:34,27 60.28 Juhász László 1974 Kiskunfélegyházi Senior Hódmezővásárhely 2016.11.12
100fg 00:55,51 100.41 Schönek András 1977 Vasas SC Hódmezővásárhely 2016.11.12
100fg 01:00,52 92.10 Kisjuhász Attila 1977 Bohóchal Úszó Klub Hódmezővásárhely 2016.11.12
100fg 01:03,07 86.71 Jakab Zoltán 1980 Vasas Sport Club Hódmezővásárhely 2016.11.12
100fg 01:03,43 86.77 Nyikos Márk 1979 Bohóchal Úszó Klub Hódmezővásárhely 2016.11.12
100fg 01:04,65 84.60 Molnár Gergely 1980 Vasas SC Hódmezővásárhely 2016.11.12
100fg 01:06,90 81.24 Salamon Tibor 1981 Debreceni Szenior Úszó Hódmezővásárhely 2016.11.12
100fg 01:08,88 79.90 Lád Gergely 1979 Vasas Sc Hódmezővásárhely 2016.11.12
100fg 01:13,17 75.69 Kovács Kristóf 1978 Bohóchal Egy. Hódmezővásárhely 2016.11.12
100fg 01:24,61 64.64 Kovács Zsolt 1980 Debreceni Szenior Ús Hódmezővásárhely 2016.11.12
100fg 00:56,75 94.02 Leposa Milán 1984 Pénzügyőr SE Hódmezővásárhely 2016.11.12
100fg 01:01,08 88.43 Földi Róbert 1982 Vasas SC Hódmezővásárhely 2016.11.12
100fg 01:05,62 80.33 Szabó Zoltán 1986 Békéscsabai Szenior Hódmezővásárhely 2016.11.12
100fg 01:09,48 77.26 Lőrincz Roland 1983 Hód Úszó SE Hódmezővásárhely 2016.11.12
100fg 01:12,09 74.01 Szabó Balázs 1984 Békéscsabai Szenior Hódmezővásárhely 2016.11.12
100fg 01:13,52 73.47 Blazsek Attila 1982 Pécsi Vörös Meteor SE Hódmezővásárhely 2016.11.12
100fg 01:20,14 66.58 Csomán Csaba 1984 Kiskunfélegyháza Hódmezővásárhely 2016.11.12
100fg 01:04,83 80.82 Nyúl Gábor 1987 Bácsvíz Hódmezővásárhely 2016.11.12
100fg 01:04,84 79.38 Takács Norbert 1990 Spuri SC Hódmezővásárhely 2016.11.12
100fg 01:19,23 66.13 Stolcz Tamás 1987 Spuri SC Hódmezővásárhely 2016.11.12
100ng 02:24,66 62.11 Karczag Szilárdné 1934 Egri Szenior Hódmezővásárhely 2016.11.12
100ng 02:37,62 55.89 Kenderfi Zsuzsanna 1936 Vasas SC Hódmezővásárhely 2016.11.12
100ng 02:59,95 49.44 Kovács Lukácsné 1935 Debreceni Szenior Úszó Hódmezővásárhely 2016.11.12
100ng 02:28,85 58.05 Schriffert Józsefné 1938 Dr.Regele Károly Hódmezővásárhely 2016.11.12
100ng 01:29,77 92.70 Weidinger Piroska 1942 Budapesti Delfinek Hódmezővásárhely 2016.11.12
100ng 01:53,26 72.14 Bertényi Mária 1944 Szentesi Delfin Hódmezővásárhely 2016.11.12
100ng 02:02,60 65.46 Miklós Éva 1946 Békéscsabai Senior Hódmezővásárhely 2016.11.12
100ng 02:15,36 59.29 Kocsor Ferencné Dr. 1946 Békéscsabai senior Hódmezővásárhely 2016.11.12
100ng 01:25,59 90.55 Gombkötőné Tóth Ilona 1950 Budapesti Delfinek Hódmezővásárhely 2016.11.12
100ng 01:52,59 68.83 Pelényi Márta 1950 Budapesti Delfinek Hódmezővásárhely 2016.11.12
100ng 02:20,37 56.67 Tóth Ilona Dr. 1947 Dr.Regele Károly Szenio Hódmezővásárhely 2016.11.12
100ng 02:26,17 53.48 Németh Éva 1949 Békéscsabai Szenior Hódmezővásárhely 2016.11.12
100ng 01:52,73 65.38 Axt Éva 1956 Pécsi Meteor SK Hódmezővásárhely 2016.11.12
100ng 02:01,07 61.37 Gondiné Lakatos Ildikó 1955 Békéscsabai Szenior Hódmezővásárhely 2016.11.12
100ng 01:24,17 86.85 Perlakyné Szlavitsek Gizella 1957 Budapesti Delfinek Hódmezővásárhely 2016.11.12
100ng 01:31,58 78.55 Bezzegné Rázga Judit 1959 Vasas SC Hódmezővásárhely 2016.11.12
100ng 01:40,07 70.76 Kováts Ildikó Dr. 1961 Muréna Szegedi ÚBK Hódmezővásárhely 2016.11.12
100ng 01:14,43 92.24 Gonda Marina 1965 Pécsi Vörös Meteor Spor Hódmezővásárhely 2016.11.12
100ng 01:17,80 88.24 Pengő Erzsébet 1965 Szentesi Delfin ESC Hódmezővásárhely 2016.11.12
100ng 01:20,93 85.48 Arday Andrea 1964 BVSC-Zugló Hódmezővásárhely 2016.11.12
100ng 01:02,82 105.28 Marosi Melinda 1970 Vasas SC Hódmezővásárhely 2016.11.12
100ng 01:29,44 75.61 Szurdoki Erika 1967 Vasas SC Hódmezővásárhely 2016.11.12
100ng 01:13,03 86.74 Metcalfe Bodnár Tímea 1976 Békéscsabai Senior Hódmezővásárhely 2016.11.12
100ng 01:33,97 68.86 Takácsné Kancsár Katalin 1973 Debreceni Szenior Úszó Hódmezővásárhely 2016.11.12
100ng 01:10,12 89.71 Molnár Jolán 1977 Budapesti Delfinek Hódmezővásárhely 2016.11.12
100ng 01:10,34 89.43 Pataki Ágnes 1977 Győri Zabolátlanok Hódmezővásárhely 2016.11.12
100ng 01:11,46 86.82 Felvégi Zsuzsanna 1979 Szentesi Delfin ESC Hódmezővásárhely 2016.11.12
100ng 01:21,11 75.45 Wéber Vanda 1981 HSÚVC Hódmezővásárhely 2016.11.12
100ng 01:29,46 69.35 Kukucskáné Pálca Réka 1979 Tótkomlósi Rozmár Hódmezővásárhely 2016.11.12
100ng 01:07,34 90.27 Tölgyesi Veronika 1982 Budapesti Delfinek Hódmezővásárhely 2016.11.12
100ng 01:10,01 84.55 Nagy Erzsébet Éva 1986 Debreceni Szenior Úszó Hódmezővásárhely 2016.11.12
100ng 01:12,52 82.71 Goszták Evelin 1984 Vasas SC Hódmezővásárhely 2016.11.12
100ng 01:22,84 71.93 Kenéz Anita 1985 Egyesületen Kívüli Hódmezővásárhely 2016.11.12
100ng 01:24,49 71.95 Kálóczy Zsuzsanna 1982 Pécsi Vörös Meteor Spor Hódmezővásárhely 2016.11.12
100ng 01:04,48 88.88 Fazekas Laura 1991 Pénzügyőr SE Hódmezővásárhely 2016.11.12
100ng 01:11,38 80.80 Czikora Emese 1990 Vasas Sport Club Hódmezővásárhely 2016.11.12
100ng 01:13,13 79.38 Peresztegi Éva 1989 FTC Hódmezővásárhely 2016.11.12
100ng 01:26,63 67.88 Jónás Krisztina 1987 Budapesti Delfinek S Hódmezővásárhely 2016.11.12
200fv 03:39,98 89.63 Fábián Béla 1937 Egri Szenior Hódmezővásárhely 2016.11.12
200fv 03:59,20 81.56 Melkuhn Dezső 1938 Szentesi Delfin ESC Hódmezővásárhely 2016.11.12
200fv 04:08,72 73.73 Horkay György Dr. 1944 Debreceni Szenior Úszó Hódmezővásárhely 2016.11.12
200fv 04:14,04 72.92 Szécsi Károly 1943 Vasas Senior SC Hódmezővásárhely 2016.11.12
200fv 04:40,81 64.66 Molnár Bence 1945 Törökbálinti Senior Hódmezővásárhely 2016.11.12
200fv 03:02,80 93.76 Gulyás Péter Dr. 1951 Budapest Hódmezővásárhely 2016.11.12
200fv 03:16,44 87.25 Kecskés István Dr. 1951 Muréna Szeged Hódmezővásárhely 2016.11.12
200fv 03:21,79 84.94 Perédy Zsolt 1951 Budapesti Delfinek Hódmezővásárhely 2016.11.12
200fv 04:13,47 70.25 Longa Péter 1947 Vasas SC Hódmezővásárhely 2016.11.12
200fv 03:03,43 92.58 Heverdle István 1952 Egri Szenior Hódmezővásárhely 2016.11.12
200fv 03:08,11 87.05 Sebők János 1956 Kiskunfélegyháza Hódmezővásárhely 2016.11.12
200fv 03:29,25 79.68 Tóth László 1954 HSUVC Hódmezővásárhely 2016.11.12
200fv 03:36,54 75.62 Kovács Gábor 1956 Egri Senior ÚK Hódmezővásárhely 2016.11.12
200fv 03:42,88 75.49 Batta Gyula Dr. 1953 Debreceni Szenior Úszó Hódmezővásárhely 2016.11.12
200fv 03:49,45 74.01 Simon Géza 1952 Egyéni induló Hódmezővásárhely 2016.11.12
200fv 02:59,39 90.48 Rentka László Dr. 1957 Debreceni Szenior Úszó Hódmezővásárhely 2016.11.12
200fv 03:13,84 79.51 Csernus Zoltán dr. 1963 Muréna Szeged Hódmezővásárhely 2016.11.12
200fv 03:31,62 71.63 Horváth Viktor 1965 Győri Zabolátlan SE Hódmezővásárhely 2016.11.12
200fv 03:41,56 69.57 Gombos Imre 1963 Muréna Szeged Hódmezővásárhely 2016.11.12
200fv 02:37,83 92.97 Tóth Csaba 1969 Törökbálint Hódmezővásárhely 2016.11.12
200fv 02:48,50 87.79 Steiner Imre 1968 BVSC Hódmezővásárhely 2016.11.12
200fv 02:51,71 86.15 Müller Zsolt 1968 Budapesti Delfinek Hódmezővásárhely 2016.11.12
200fv 02:53,80 83.76 Forintos Attila 1970 Debreceni Szenior Úszó Hódmezővásárhely 2016.11.12
200fv 03:05,94 77.68 Marton Richárd 1971 HSÚVC Hódmezővásárhely 2016.11.12
200fv 05:18,80 45.66 Csomai Zsolt 1970 Bácsvíz KVSC Hódmezővásárhely 2016.11.12
200fv 03:06,89 74.92 Bódi Szabolcs 1975 Nyírsenior 97 SE Hódmezővásárhely 2016.11.12
200fv 02:37,08 86.50 Grundtner Marcell Dr. 1979 Vasas SC Hódmezővásárhely 2016.11.12
200fv 02:37,68 85.54 Molnár Gergely 1980 Vasas SC Hódmezővásárhely 2016.11.12
200fv 02:39,80 86.31 Zalka András 1977 Vasas SC Hódmezővásárhely 2016.11.12
200fv 02:41,32 85.49 Kisjuhász Attila 1977 Bohóchal Úszó Klub Hódmezővásárhely 2016.11.12
200fv 03:55,14 57.36 Kovács Zsolt 1980 Debreceni Szenior Ús Hódmezővásárhely 2016.11.12
200fv 02:35,15 85.68 Földi Róbert 1982 Vasas SC Hódmezővásárhely 2016.11.12
200fv 02:44,26 79.20 Kiss Boldizsár 1985 Vasas Sport Club Hódmezővásárhely 2016.11.12
200fv 02:52,95 74.69 Gyovai Balázs 1986 Csongrádi Senior Hódmezővásárhely 2016.11.12
200fv 03:02,78 71.69 Szabó Balázs 1984 Békéscsabai Szenior Hódmezővásárhely 2016.11.12
200fv 03:06,76 70.66 Illés Sándor 1983 Békéscsabai Szenior Hódmezővásárhely 2016.11.12
200fv 03:06,99 71.09 Szabó János 1982 Pécsi Vörös Meteor Hódmezővásárhely 2016.11.12
200fv 02:57,61 70.74 Takács Norbert 1990 Spuri SC Hódmezővásárhely 2016.11.12
200fv 03:12,62 66.60 Stolcz Tamás 1987 Spuri SC Hódmezővásárhely 2016.11.12
200nv 04:48,53 77.23 Graffjódy Eszter 1940 Egri Szenior Hódmezővásárhely 2016.11.12
200nv 06:47,58 54.67 Lukátsy Katalin 1940 Szentesi Delfin ESC Hódmezővásárhely 2016.11.12
200nv 05:05,99 68.07 Répási Enikő 1946 Törökbálint Hódmezővásárhely 2016.11.12
200nv 06:10,30 57.50 Csepeli Pálma 1944 Dr.Regele Károly Senior Hódmezővásárhely 2016.11.12
200nv 04:09,92 79.86 Zempléniné Kertész Zsuzsa 1950 Budapesti Delfinek Hódmezővásárhely 2016.11.12
200nv 05:10,43 66.37 Bocskay Zsófia 1947 Szentesi Delfin ESC Hódmezővásárhely 2016.11.12
200nv 07:00,37 45.58 Nagy Ida 1954 Egyéni induló Hódmezővásárhely 2016.11.12
200nv 03:31,54 87.93 Perlakyné Szlavitsek Gizella 1957 Budapesti Delfinek Hódmezővásárhely 2016.11.12
200nv 02:46,10 98.57 Szokol Diana Dr. 1971 Nyír Szenior Hódmezővásárhely 2016.11.12
200nv 02:37,24 101.52 Venczel Kincső Dr. 1974 Szentesi Delfin ESC Hódmezővásárhely 2016.11.12
200nv 02:41,89 98.61 Cerva Dóra 1974 Vasas SC Hódmezővásárhely 2016.11.12
200nv 03:05,18 84.79 Metcalfe Bodnár Tímea 1976 Békéscsabai Senior Hódmezővásárhely 2016.11.12
200nv 03:28,23 77.31 Debreczeni Beáta 1973 Szentesi Delfin ESC Hódmezővásárhely 2016.11.12
200nv 02:55,38 87.38 Nagy Enikő 1979 HSÚVC Hódmezővásárhely 2016.11.12
200nv 03:47,31 67.42 Kukucskáné Pálca Réka 1979 Tótkomlósi Rozmár Hódmezővásárhely 2016.11.12
200nv 02:39,31 91.78 Felföldi Viktória 1985 Vasas Sport Club Hódmezővásárhely 2016.11.12
200nv 02:44,71 90.85 Tölgyesi Veronika 1982 Budapesti Delfinek Hódmezővásárhely 2016.11.12
200nv 03:04,40 79.90 Goszták Evelin 1984 Vasas SC Hódmezővásárhely 2016.11.12
200nv 03:29,27 71.51 Kálóczy Zsuzsanna 1982 Pécsi Vörös Meteor Spor Hódmezővásárhely 2016.11.12
200nv 02:40,98 86.85 Fazekas Laura 1991 Pénzügyőr SE Hódmezővásárhely 2016.11.12
400fg 07:13,38 82.41 Melkuhn Dezső 1938 Szentesi Delfin ESC Hódmezővásárhely 2016.11.13
400fg 08:11,76 73.33 Varga Ferenc 1937 Törökbálint Hódmezővásárhely 2016.11.13
400fg 06:55,93 82.66 Reiner László 1942 Vasas SC Hódmezővásárhely 2016.11.13
400fg 07:46,65 72.99 Szécsi Károly 1943 Vasas Senior SC Hódmezővásárhely 2016.11.13
400fg 07:56,09 72.21 Horányi Antal Dr. 1942 Debreceni Szenior Úszó Hódmezővásárhely 2016.11.13
400fg 09:05,12 63.07 Pető László 1942 Békéscsabai Szenior Hódmezővásárhely 2016.11.13
400fg 09:28,21 58.85 Molnár Bence 1945 Törökbálinti Senior Hódmezővásárhely 2016.11.13
400fg 06:12,08 85.23 Gulyás Péter Dr. 1951 Budapest Hódmezővásárhely 2016.11.13
400fg 06:23,10 82.78 Perédy Zsolt 1951 Budapesti Delfinek Hódmezővásárhely 2016.11.13
400fg 06:31,37 82.45 Borzi Miklós dr. 1949 Szentesi Delfin ESC Hódmezővásárhely 2016.11.13
400fg 07:47,58 68.41 Dobcsányi János 1950 Muréna Szeged Hódmezővásárhely 2016.11.13
400fg 08:05,35 67.67 Longa Péter 1947 Vasas SC Hódmezővásárhely 2016.11.13
400fg 05:42,53 91.80 Heverdle István 1952 Egri Szenior Hódmezővásárhely 2016.11.13
400fg 06:03,71 83.59 Sebők János 1956 Kiskunfélegyháza Hódmezővásárhely 2016.11.13
400fg 06:19,57 82.84 Dolozselek Pál 1952 Budapesti Delfinek Hódmezővásárhely 2016.11.13
400fg 06:43,64 75.32 Kovács Gábor 1956 Egri Senior ÚK Hódmezővásárhely 2016.11.13
400fg 06:44,54 77.07 Batta Gyula Dr. 1953 Debreceni Szenior Úszó Hódmezővásárhely 2016.11.13
400fg 06:46,67 74.76 Miklós Attila 1956 Debreceni Szenior Úszó Hódmezővásárhely 2016.11.13
400fg 06:59,53 71.88 Tejes István 1957 Szhbattai VUK SE Hódmezővásárhely 2016.11.13
400fg 05:25,69 86.89 Kómár Lajos 1965 Muréna Szegedi ÚK Hódmezővásárhely 2016.11.13
400fg 05:46,27 81.11 Bánkövi Gyula 1966 Bohóchal Egy. Hódmezővásárhely 2016.11.13
400fg 06:26,36 73.25 Varga Csaba 1965 Győri Zabolátlan SE Hódmezővásárhely 2016.11.13
400fg 06:59,30 69.09 Várday Levente 1962 Győri Zabolátlan SE Hódmezővásárhely 2016.11.13
400fg 04:30,74 100.66 Kalaus Valter 1970 Vasas SC Hódmezővásárhely 2016.11.13
400fg 05:02,96 90.63 Tóth Csaba 1969 Törökbálint Hódmezővásárhely 2016.11.13
400fg 05:17,60 87.10 Steiner Imre 1968 BVSC Hódmezővásárhely 2016.11.13
400fg 05:59,70 76.90 Seress László Dr. 1968 Muréna Szegedi Úszó Hódmezővásárhely 2016.11.13
400fg 05:04,13 87.03 Márkus István 1974 Széchy Tamás Sportis Hódmezővásárhely 2016.11.13
400fg 05:16,03 84.36 Kovács György 1973 Dr.Regele Károly Senior Hódmezővásárhely 2016.11.13
400fg 05:26,13 80.01 Jason Colvell 1976 Vasas SC Hódmezővásárhely 2016.11.13
400fg 05:35,92 79.37 Gáspár Igor 1973 Törökbálint Hódmezővásárhely 2016.11.13
400fg 05:37,03 77.98 Bohos Tamás 1975 Budapesti Delfinek Hódmezővásárhely 2016.11.13
400fg 05:58,62 74.89 Falvi Zsolt 1972 Győri Zabolátlan SE Hódmezővásárhely 2016.11.13
400fg 06:01,38 73.78 Holló Szabó Viktor 1973 Kiskunfélegyházi Senior Hódmezővásárhely 2016.11.13
400fg 06:07,70 72.51 Novotny Miklós 1973 Budapesti Delfinek Hódmezővásárhely 2016.11.13
400fg 05:02,55 83.87 Molnár Gergely 1980 Vasas SC Hódmezővásárhely 2016.11.13
400fg 05:07,61 82.49 Jakab Zoltán 1980 Vasas Sport Club Hódmezővásárhely 2016.11.13
400fg 05:54,39 72.10 Lád Gergely 1979 Vasas Sc Hódmezővásárhely 2016.11.13
400fg 06:26,61 65.63 Kovács Zsolt 1980 Debreceni Szenior Ús Hódmezővásárhely 2016.11.13
400fg 06:35,39 64.62 Mátrai Zsolt 1979 Kiskun VSSE Hódmezővásárhely 2016.11.13
400fg 04:45,55 87.65 Földi Róbert 1982 Vasas SC Hódmezővásárhely 2016.11.13
400fg 04:46,06 86.32 Szikora Tamás Dr. 1984 Pénzügyőr SE Hódmezővásárhely 2016.11.13
400fg 05:51,98 70.16 Szabó Balázs 1984 Békéscsabai Szenior Hódmezővásárhely 2016.11.13
400fg 06:16,43 66.49 Blazsek Attila 1982 Pécsi Vörös Meteor SE Hódmezővásárhely 2016.11.13
400ng 07:53,27 82.47 Graffjódy Eszter 1940 Egri Szenior Hódmezővásárhely 2016.11.13
400ng 11:07,77 59.63 Schriffert Józsefné 1938 Dr.Regele Károly Hódmezővásárhely 2016.11.13
400ng 06:49,32 90.01 Molnár Rita 1946 Törökbálint Hódmezővásárhely 2016.11.13
400ng 08:30,14 73.59 Bertényi Mária 1944 Szentesi Delfin Hódmezővásárhely 2016.11.13
400ng 09:45,80 62.89 Kocsor Ferencné Dr. 1946 Békéscsabai senior Hódmezővásárhely 2016.11.13
400ng 11:32,92 54.18 Csepeli Pálma 1944 Dr.Regele Károly Senior Hódmezővásárhely 2016.11.13
400ng 07:47,15 76.02 Zempléniné Kertész Zsuzsa 1950 Budapesti Delfinek Hódmezővásárhely 2016.11.13
400ng 08:52,99 66.63 Pelényi Márta 1950 Budapesti Delfinek Hódmezővásárhely 2016.11.13
400ng 10:01,99 60.63 Tóth Ilona Dr. 1947 Dr.Regele Károly Szenio Hódmezővásárhely 2016.11.13
400ng 10:02,50 60.58 Bocskay Zsófia 1947 Szentesi Delfin ESC Hódmezővásárhely 2016.11.13
400ng 10:42,63 55.77 Németh Éva 1949 Békéscsabai Szenior Hódmezővásárhely 2016.11.13
400ng 09:16,52 61.06 Gondiné Lakatos Ildikó 1955 Békéscsabai Szenior Hódmezővásárhely 2016.11.13
400ng 06:37,71 84.00 Perlakyné Szlavitsek Gizella 1957 Budapesti Delfinek Hódmezővásárhely 2016.11.13
400ng 06:57,64 78.66 Bezzegné Rázga Judit 1959 Vasas SC Hódmezővásárhely 2016.11.13
400ng 11:43,89 46.28 Palásti Anna 1960 Csongrádi senior Hódmezővásárhely 2016.11.13
400ng 06:28,86 81.10 Arday Andrea 1964 BVSC-Zugló Hódmezővásárhely 2016.11.13
400ng 04:49,39 103.20 Szokol Diana Dr. 1971 Nyír Szenior Hódmezővásárhely 2016.11.13
400ng 06:20,70 80.27 Véghné Kovács Ildikó 1968 BVSC Hódmezővásárhely 2016.11.13
400ng 07:38,31 64.19 Takácsné Kancsár Katalin 1973 Debreceni Szenior Úszó Hódmezővásárhely 2016.11.13
400ng 05:43,62 82.54 Borbély Anita 1978 Budapesti Delfinek Hódmezővásárhely 2016.11.13
400ng 05:43,95 81.87 Felvégi Zsuzsanna 1979 Szentesi Delfin ESC Hódmezővásárhely 2016.11.13
400ng 06:50,68 69.56 Kézsmárki Éva Dr. 1977 Vasas SC Hódmezővásárhely 2016.11.13
400ng 05:04,47 88.68 Felföldi Viktória 1985 Vasas Sport Club Hódmezővásárhely 2016.11.13
400ng 05:36,71 79.65 Nagy Erzsébet Éva 1986 Debreceni Szenior Úszó Hódmezővásárhely 2016.11.13
400ng 05:56,27 76.31 Goszták Evelin 1984 Vasas SC Hódmezővásárhely 2016.11.13
400ng 05:57,77 77.05 Kálóczy Zsuzsanna 1982 Pécsi Vörös Meteor Spor Hódmezővásárhely 2016.11.13
400ng 04:56,37 87.51 Fazekas Laura 1991 Pénzügyőr SE Hódmezővásárhely 2016.11.13
400ng 05:57,10 73.11 Czikora Emese 1990 Vasas Sport Club Hódmezővásárhely 2016.11.13
100fm 01:35,21 102.71 Fábián Béla 1937 Egri Szenior Hódmezővásárhely 2016.11.13
100fm 01:54,96 81.77 Kancsó János 1941 Tótkomlósi Rozmár Hódmezővásárhely 2016.11.13
100fm 01:35,28 95.87 Somlai Gábor 1944 Törökbálint Hódmezővásárhely 2016.11.13
100fm 01:42,43 88.35 Sümeghy László Dr. 1945 Budapesti Delfinek Hódmezővásárhely 2016.11.13
100fm 01:59,52 77.89 Pető László 1942 Békéscsabai Szenior Hódmezővásárhely 2016.11.13
100fm 02:05,55 73.45 Szécsi Károly 1943 Vasas Senior SC Hódmezővásárhely 2016.11.13
100fm 02:25,93 62.60 Horkay György Dr. 1944 Debreceni Szenior Úszó Hódmezővásárhely 2016.11.13
100fm 02:32,96 60.86 Eszenyi László 1942 Csongrádi Szenior Hódmezővásárhely 2016.11.13
100fm 01:30,97 94.21 Kecskés István Dr. 1951 Muréna Szeged Hódmezővásárhely 2016.11.13
100fm 01:40,10 87.94 Patkó József 1948 Egri Senior Hódmezővásárhely 2016.11.13
100fm 01:40,63 88.28 Bólyai István 1947 Csobogó17 Hódmezővásárhely 2016.11.13
100fm 01:49,50 79.67 Szabó Tamás 1949 Eger Hódmezővásárhely 2016.11.13
100fm 01:59,21 73.18 Balás Gábor dr. 1949 Tótkomlósi Rozmár Sz Hódmezővásárhely 2016.11.13
100fm 02:04,49 70.71 Halmos Péter 1948 Százhalombattai VUK SE Hódmezővásárhely 2016.11.13
100fm 02:05,29 68.40 Fodor László 1951 Tótkomlósi Rozmár Hódmezővásárhely 2016.11.13
100fm 02:27,44 58.13 Lucz Imre 1951 Szentesi Delfin ESC Hódmezővásárhely 2016.11.13
100fm 01:36,49 86.53 Bartók Márton 1954 Csongrádi Senior Hódmezővásárhely 2016.11.13
100fm 01:47,02 79.38 Simon Géza 1952 Egyéni induló Hódmezővásárhely 2016.11.13
100fm 01:26,86 93.70 Vermes Albán 1957 BVSC Hódmezővásárhely 2016.11.13
100fm 01:27,83 92.67 Rentka László Dr. 1957 Debreceni Szenior Úszó Hódmezővásárhely 2016.11.13
100fm 01:25,93 88.76 Kripkó Zoltán 1965 Egri Senior ÚK Hódmezővásárhely 2016.11.13
100fm 01:26,40 87.59 Gyuráki Attila 1966 BVSC Zugló Hódmezővásárhely 2016.11.13
100fm 01:26,69 87.99 Menyhárt Zsolt Dr. 1965 Budapesti Delfinek Hódmezővásárhely 2016.11.13
100fm 01:30,20 85.23 Barna György 1964 Törökbálinti Senior Hódmezővásárhely 2016.11.13
100fm 01:22,98 89.80 Müller Zsolt 1968 Budapesti Delfinek Hódmezővásárhely 2016.11.13
100fm 01:24,28 88.42 Seress László Dr. 1968 Muréna Szegedi Úszó Hódmezővásárhely 2016.11.13
100fm 01:25,64 85.70 Forintos Attila 1970 Debreceni Szenior Úszó Hódmezővásárhely 2016.11.13
100fm 01:29,53 83.88 Bacsa György 1967 Budapesti Delfinek Hódmezővásárhely 2016.11.13
100fm 01:32,24 80.79 Steiner Imre 1968 BVSC Hódmezővásárhely 2016.11.13
100fm 01:17,78 90.26 Jason Colvell 1976 Vasas SC Hódmezővásárhely 2016.11.13
100fm 01:25,81 82.41 Gódor István 1975 Budapesti Delfinek Hódmezővásárhely 2016.11.13
100fm 01:37,20 73.83 Nagy László 1973 Hód Úszó SE Hódmezővásárhely 2016.11.13
100fm 01:38,19 73.09 Holló Szabó Viktor 1973 Kiskunfélegyházi Senior Hódmezővásárhely 2016.11.13
100fm 01:42,48 69.01 Urbán Tamás 1975 Kiskun- vizi és szab Hódmezővásárhely 2016.11.13
100fm 01:21,63 85.39 Zalka András 1977 Vasas SC Hódmezővásárhely 2016.11.13
100fm 01:25,22 81.21 Kovács Kristóf 1978 Bohóchal Egy. Hódmezővásárhely 2016.11.13
100fm 01:25,89 79.44 Molnár Gergely 1980 Vasas SC Hódmezővásárhely 2016.11.13
100fm 01:28,80 76.30 Pető Csaba Attila 1981 Pénzügyőr SE Hódmezővásárhely 2016.11.13
100fm 01:34,83 72.46 Mátrai Zsolt 1979 Kiskun VSSE Hódmezővásárhely 2016.11.13
100fm 01:54,85 59.41 Kovács Zsolt 1980 Debreceni Szenior Ús Hódmezővásárhely 2016.11.13
100fm 01:11,92 92.28 Leposa Milán 1984 Pénzügyőr SE Hódmezővásárhely 2016.11.13
100fm 01:19,32 84.83 Földi Róbert 1982 Vasas SC Hódmezővásárhely 2016.11.13
100fm 01:27,12 75.15 Gyovai Balázs 1986 Csongrádi Senior Hódmezővásárhely 2016.11.13
100fm 01:28,67 75.89 Szabó János 1982 Pécsi Vörös Meteor Hódmezővásárhely 2016.11.13
100fm 01:28,90 75.17 Illés Sándor 1983 Békéscsabai Szenior Hódmezővásárhely 2016.11.13
100fm 01:30,17 74.62 Aradi Ferenc 1982 Pécsi Meteor SK Hódmezővásárhely 2016.11.13
100fm 01:30,71 72.18 Szabó Zoltán 1986 Békéscsabai Szenior Hódmezővásárhely 2016.11.13
100nm 02:43,64 69.48 Kenderfi Zsuzsanna 1936 Vasas SC Hódmezővásárhely 2016.11.13
100nm 02:27,14 76.40 Kászonyi Ilona 1937 Törökbálint Hódmezővásárhely 2016.11.13
100nm 02:48,49 64.52 Lukátsy Katalin 1940 Szentesi Delfin ESC Hódmezővásárhely 2016.11.13
100nm 02:02,24 83.44 Molnár Rita 1946 Törökbálint Hódmezővásárhely 2016.11.13
100nm 02:09,77 78.60 Miklós Éva 1946 Békéscsabai Senior Hódmezővásárhely 2016.11.13
100nm 02:12,79 78.43 Bertényi Mária 1944 Szentesi Delfin Hódmezővásárhely 2016.11.13
100nm 02:20,97 72.36 Répási Enikő 1946 Törökbálint Hódmezővásárhely 2016.11.13
100nm 02:29,71 68.13 Kocsor Ferencné Dr. 1946 Békéscsabai senior Hódmezővásárhely 2016.11.13
100nm 04:25,16 38.47 Csenki Klára 1946 Kiskun VSSE Hódmezővásárhely 2016.11.13
100nm 01:48,31 90.45 Gazsyné Hrabovszki Edit 1950 Békéscsabai Szenior Hódmezővásárhely 2016.11.13
100nm 02:07,49 76.85 Pelényi Márta 1950 Budapesti Delfinek Hódmezővásárhely 2016.11.13
100nm 03:14,61 50.84 Németh Éva 1949 Békéscsabai Szenior Hódmezővásárhely 2016.11.13
100nm 01:46,86 89.90 Csapó Katalin 1952 Törökbálint Hódmezővásárhely 2016.11.13
100nm 02:19,80 68.06 Dernik Katalin 1953 Pécsi Vörös Meteor SE Hódmezővásárhely 2016.11.13
100nm 02:20,15 66.61 Gondiné Lakatos Ildikó 1955 Békéscsabai Szenior Hódmezővásárhely 2016.11.13
100nm 02:44,23 54.29 Palásti Anna 1960 Csongrádi senior Hódmezővásárhely 2016.11.13
100nm 01:43,93 82.10 Pengő Erzsébet 1965 Szentesi Delfin ESC Hódmezővásárhely 2016.11.13
100nm 01:55,27 74.66 Török Irén Éva 1964 Budapesti Delfinek Hódmezővásárhely 2016.11.13
100nm 01:59,54 71.38 Gáll Jánosné 1965 Tótkomlósi Rozmár Hódmezővásárhely 2016.11.13
100nm 02:18,41 62.18 Gazda Zsuzsa 1964 Debreceni Szenior Úszó Hódmezővásárhely 2016.11.13
100nm 01:24,55 93.66 Cerva Dóra 1974 Vasas SC Hódmezővásárhely 2016.11.13
100nm 01:49,61 72.83 Takácsné Kancsár Katalin 1973 Debreceni Szenior Úszó Hódmezővásárhely 2016.11.13
100nm 01:28,58 85.97 Nagy Enikő 1979 HSÚVC Hódmezővásárhely 2016.11.13
100nm 01:30,10 85.17 Borbély Anita 1978 Budapesti Delfinek Hódmezővásárhely 2016.11.13
100nm 01:20,70 89.55 Nagy Erzsébet Éva 1986 Debreceni Szenior Úszó Hódmezővásárhely 2016.11.13
100nm 01:29,92 80.96 Felföldi Viktória 1985 Vasas Sport Club Hódmezővásárhely 2016.11.13
100nm 01:50,81 67.17 Kálóczy Zsuzsanna 1982 Pécsi Vörös Meteor Spor Hódmezővásárhely 2016.11.13
100nm 01:53,02 65.86 Kalotai Zsuzsanna 1982 Kiskun Vízi és Szabadid Hódmezővásárhely 2016.11.13
100nm 01:26,34 80.76 Fazekas Laura 1991 Pénzügyőr SE Hódmezővásárhely 2016.11.13
100nm 01:57,32 61.15 Jónás Krisztina 1987 Budapesti Delfinek S Hódmezővásárhely 2016.11.13
50fh 01:12,90 63.06 Bánki Horváth Béla Dr. 1920 Muréna Szeged Hódmezővásárhely 2016.11.13
50fh 00:38,82 98.15 Kováts Miklós 1940 Törökbálint Hódmezővásárhely 2016.11.13
50fh 00:42,46 89.74 Bardócz László 1940 Törökbálint Hódmezővásárhely 2016.11.13
50fh 00:45,83 84.59 Tóth József 1938 Törökbálint Hódmezővásárhely 2016.11.13
50fh 00:51,46 73.41 Kanyó Ádám Dr. 1941 Muréna Szeged Hódmezővásárhely 2016.11.13
50fh 00:51,82 72.90 Kancsó János 1941 Tótkomlósi Rozmár Hódmezővásárhely 2016.11.13
50fh 00:45,04 83.17 Reiner László 1942 Vasas SC Hódmezővásárhely 2016.11.13
50fh 00:45,53 82.28 Zajzon András 1942 Törökbálint Hódmezővásárhely 2016.11.13
50fh 00:45,98 79.46 Sümeghy László Dr. 1945 Budapesti Delfinek Hódmezővásárhely 2016.11.13
50fh 00:49,68 73.55 Molnár Bence 1945 Törökbálinti Senior Hódmezővásárhely 2016.11.13
50fh 00:53,48 67.76 Ónodi László 1946 Kiskunfélegyháza Hódmezővásárhely 2016.11.13
50fh 00:59,12 63.36 Pető László 1942 Békéscsabai Szenior Hódmezővásárhely 2016.11.13
50fh 00:38,35 92.98 Csaba László 1948 Törökbálinti Senior Hódmezővásárhely 2016.11.13
50fh 00:43,97 81.75 Bólyai István 1947 Csobogó17 Hódmezővásárhely 2016.11.13
50fh 00:48,99 71.08 Gyenes András Dr. 1951 Muréna Szeged Hódmezővásárhely 2016.11.13
50fh 00:50,91 69.49 Szabó Tamás 1949 Eger Hódmezővásárhely 2016.11.13
50fh 00:52,13 67.86 Bukolyi József 1949 Törökbálint Hódmezővásárhely 2016.11.13
50fh 01:02,39 55.81 Lucz Imre 1951 Szentesi Delfin ESC Hódmezővásárhely 2016.11.13
50fh 00:37,83 91.34 Erdélyi Ferenc 1952 Törökbálint Hódmezővásárhely 2016.11.13
50fh 00:45,93 74.08 Tóth László 1954 HSUVC Hódmezővásárhely 2016.11.13
50fh 00:50,75 66.03 Miklós Attila 1956 Debreceni Szenior Úszó Hódmezővásárhely 2016.11.13
50fh 00:54,96 61.91 Bartók Márton 1954 Csongrádi Senior Hódmezővásárhely 2016.11.13
50fh 00:38,01 87.51 Rentka László Dr. 1957 Debreceni Szenior Úszó Hódmezővásárhely 2016.11.13
50fh 00:41,65 78.11 Kárpáti Sándor Dr. 1960 Dr.Regele Károly Sz Hódmezővásárhely 2016.11.13
50fh 00:34,88 89.35 Gyuráki Attila 1966 BVSC Zugló Hódmezővásárhely 2016.11.13
50fh 00:37,36 84.60 Barna György 1964 Törökbálinti Senior Hódmezővásárhely 2016.11.13
50fh 00:42,97 74.62 Földesi Sándor 1962 HSÚVC Hódmezővásárhely 2016.11.13
50fh 00:45,61 68.81 Horváth Viktor 1965 Győri Zabolátlan SE Hódmezővásárhely 2016.11.13
50fh 00:47,42 67.13 Faragó Ede Dr. 1963 Bácsvíz-KVSC Hódmezővásárhely 2016.11.13
50fh 00:33,78 91.62 Czuczi Mátyás 1967 Dr.Regele Károly Senior Hódmezővásárhely 2016.11.13
50fh 00:36,66 82.13 Simon Tamás 1971 Szentesi Delfin ESC Hódmezővásárhely 2016.11.13
50fh 00:36,96 83.16 Szakács András 1968 Budapesti Delfinek Hódmezővásárhely 2016.11.13
50fh 01:06,77 45.40 Csomai Zsolt 1970 Bácsvíz KVSC Hódmezővásárhely 2016.11.13
50fh 00:35,92 81.62 Bohos Tamás 1975 Budapesti Delfinek Hódmezővásárhely 2016.11.13
50fh 00:35,93 83.24 Falvi Zsolt 1972 Győri Zabolátlan SE Hódmezővásárhely 2016.11.13
50fh 00:47,57 61.63 Urbán Tamás 1975 Kiskun- vizi és szab Hódmezővásárhely 2016.11.13
50fh 00:29,71 97.39 Schönek András 1977 Vasas SC Hódmezővásárhely 2016.11.13
50fh 00:33,25 85.36 Árvai Tamás 1980 Vasas SC Hódmezővásárhely 2016.11.13
50fh 00:33,64 83.84 Pető Csaba Attila 1981 Pénzügyőr SE Hódmezővásárhely 2016.11.13
50fh 00:35,30 80.40 Molnár Gergely 1980 Vasas SC Hódmezővásárhely 2016.11.13
50fh 00:39,26 73.23 Kovács Kristóf 1978 Bohóchal Egy. Hódmezővásárhely 2016.11.13
50fh 00:50,28 56.45 Kovács Zsolt 1980 Debreceni Szenior Ús Hódmezővásárhely 2016.11.13
50fh 00:29,15 94.94 Szikora Tamás Dr. 1984 Pénzügyőr SE Hódmezővásárhely 2016.11.13
50fh 00:35,27 77.51 Gyovai Balázs 1986 Csongrádi Senior Hódmezővásárhely 2016.11.13
50fh 00:37,77 73.28 Szabó Balázs 1984 Békéscsabai Szenior Hódmezővásárhely 2016.11.13
50fh 00:38,49 72.35 Lőrincz Roland 1983 Hód Úszó SE Hódmezővásárhely 2016.11.13
50fh 00:41,21 67.58 Illés Sándor 1983 Békéscsabai Szenior Hódmezővásárhely 2016.11.13
50fh 00:42,41 66.08 Szabó János 1982 Pécsi Vörös Meteor Hódmezővásárhely 2016.11.13
50fh 00:36,70 72.70 Takács Norbert 1990 Spuri SC Hódmezővásárhely 2016.11.13
50nh 01:10,93 65.05 Kenderfi Zsuzsanna 1936 Vasas SC Hódmezővásárhely 2016.11.13
50nh 01:16,98 61.12 Karczag Szilárdné 1934 Egri Szenior Hódmezővásárhely 2016.11.13
50nh 01:19,54 58.57 Kovács Lukácsné 1935 Debreceni Szenior Úszó Hódmezővásárhely 2016.11.13
50nh 01:08,54 65.42 Uzdi Réka 1939 Törökbálint Hódmezővásárhely 2016.11.13
50nh 01:13,24 61.80 Molnárfi Maya 1938 Vasas SC Hódmezővásárhely 2016.11.13
50nh 01:24,20 52.75 Lukátsy Katalin 1940 Szentesi Delfin ESC Hódmezővásárhely 2016.11.13
50nh 01:29,23 50.73 Schriffert Józsefné 1938 Dr.Regele Károly Hódmezővásárhely 2016.11.13
50nh 01:38,13 45.69 Bodnár Istvánné 1939 Szentesi Delfin ESC Hódmezővásárhely 2016.11.13
50nh 01:10,35 60.87 Répási Ildikó 1944 Törökbálint Hódmezővásárhely 2016.11.13
50nh 01:10,90 60.39 Csepeli Pálma 1944 Dr.Regele Károly Senior Hódmezővásárhely 2016.11.13
50nh 00:48,43 83.89 Szerdahelyi Mária 1950 Törökbálinti Senior Hódmezővásárhely 2016.11.13
50nh 00:50,90 79.82 Gombkötőné Tóth Ilona 1950 Budapesti Delfinek Hódmezővásárhely 2016.11.13
50nh 00:52,56 77.30 Fülöp Judit 1950 Törökbálinti Senior Úsz Hódmezővásárhely 2016.11.13
50nh 00:54,55 74.48 Pelényi Márta 1950 Budapesti Delfinek Hódmezővásárhely 2016.11.13
50nh 01:22,34 50.64 Deli Ágnes 1947 Pécsi TÁSI Hódmezővásárhely 2016.11.13
50nh 01:28,00 46.57 Németh Éva 1949 Békéscsabai Szenior Hódmezővásárhely 2016.11.13
50nh 00:48,11 82.34 Juhászné Tóth Margit 1953 Békéscsabai Szenior Hódmezővásárhely 2016.11.13
50nh 00:53,15 75.16 Demeterné Zsuzsa 1952 Szentesi Delfin Egés Hódmezővásárhely 2016.11.13
50nh 01:01,80 62.54 Axt Éva 1956 Pécsi Meteor SK Hódmezővásárhely 2016.11.13
50nh 01:37,24 41.08 Sallai Katalin 1952 Békéscsabai Szenior Hódmezővásárhely 2016.11.13
50nh 01:19,87 46.87 Palásti Anna 1960 Csongrádi senior Hódmezővásárhely 2016.11.13
50nh 00:38,03 94.00 Pászti Edit 1966 Szentesi Delfin ESC Hódmezővásárhely 2016.11.13
50nh 00:40,76 89.04 Arday Andrea 1964 BVSC-Zugló Hódmezővásárhely 2016.11.13
50nh 00:50,22 73.39 Petrovszki Éva 1962 Békéscsabai Szenior Hódmezővásárhely 2016.11.13
50nh 00:52,95 68.02 Gáll Jánosné 1965 Tótkomlósi Rozmár Hódmezővásárhely 2016.11.13
50nh 01:13,17 49.60 Gazda Zsuzsa 1964 Debreceni Szenior Úszó Hódmezővásárhely 2016.11.13
50nh 00:37,80 91.81 Marosi Melinda 1970 Vasas SC Hódmezővásárhely 2016.11.13
50nh 00:43,28 81.38 Fehér Edit 1968 Dr.Regele Károly Hódmezővásárhely 2016.11.13
50nh 00:45,75 75.86 Bólyai Hajnal 1970 Csongrádi Senior Hódmezővásárhely 2016.11.13
50nh 00:47,08 74.81 Véghné Kovács Ildikó 1968 BVSC Hódmezővásárhely 2016.11.13
50nh 00:37,47 90.64 Balla Mónika 1973 Budapesti Delfinek Hódmezővásárhely 2016.11.13
50nh 00:39,76 84.22 Gergelyfy Marietta 1975 Budapesti Delfinek Hódmezővásárhely 2016.11.13
50nh 00:43,94 76.75 Majorfalvi Éva 1974 Törökbálint Hódmezővásárhely 2016.11.13
50nh 01:03,78 53.25 Takácsné Kancsár Katalin 1973 Debreceni Szenior Úszó Hódmezővásárhely 2016.11.13
50nh 00:36,32 90.92 Molnár Jolán 1977 Budapesti Delfinek Hódmezővásárhely 2016.11.13
50nh 00:38,34 84.95 Nagy Enikő 1979 HSÚVC Hódmezővásárhely 2016.11.13
50nh 00:39,07 84.52 Pataki Ágnes 1977 Győri Zabolátlanok Hódmezővásárhely 2016.11.13
50nh 00:43,10 74.55 Wéber Vanda 1981 HSÚVC Hódmezővásárhely 2016.11.13
50nh 00:47,55 68.97 Gazsy Veronika 1978 Békéscsabai Senior Hódmezővásárhely 2016.11.13
50nh 00:36,10 86.66 Felföldi Viktória 1985 Vasas Sport Club Hódmezővásárhely 2016.11.13
50nh 00:37,13 85.95 Tölgyesi Veronika 1982 Budapesti Delfinek Hódmezővásárhely 2016.11.13
50nh 00:38,95 80.85 Goszták Evelin 1984 Vasas SC Hódmezővásárhely 2016.11.13
50nh 00:45,22 70.58 Kálóczy Zsuzsanna 1982 Pécsi Vörös Meteor Spor Hódmezővásárhely 2016.11.13
50nh 00:35,52 85.82 Sallai Ágnes 1989 HSÚVC Hódmezővásárhely 2016.11.13
50nh 00:39,27 77.13 Czikora Emese 1990 Vasas Sport Club Hódmezővásárhely 2016.11.13
50nh 00:51,37 60.11 Jónás Krisztina 1987 Budapesti Delfinek S Hódmezővásárhely 2016.11.13
100fp 01:42,95 83.99 Fábián Béla 1937 Egri Szenior Hódmezővásárhely 2016.11.13
100fp 01:54,82 74.51 Melkuhn Dezső 1938 Szentesi Delfin ESC Hódmezővásárhely 2016.11.13
100fp 02:10,78 62.76 Eszenyi László 1942 Csongrádi Szenior Hódmezővásárhely 2016.11.13
100fp 02:12,20 60.85 Horkay György Dr. 1944 Debreceni Szenior Úszó Hódmezővásárhely 2016.11.13
100fp 01:26,87 86.57 Gulyás Péter Dr. 1951 Budapest Hódmezővásárhely 2016.11.13
100fp 01:34,58 79.51 Perédy Zsolt 1951 Budapesti Delfinek Hódmezővásárhely 2016.11.13
100fp 02:20,15 55.73 Longa Péter 1947 Vasas SC Hódmezővásárhely 2016.11.13
100fp 01:27,38 82.24 Sebők János 1956 Kiskunfélegyháza Hódmezővásárhely 2016.11.13
100fp 01:37,49 75.73 Batta Gyula Dr. 1953 Debreceni Szenior Úszó Hódmezővásárhely 2016.11.13
100fp 01:15,08 94.04 Legeza László Dr. 1958 Dr. Regele K. Gyula Hódmezővásárhely 2016.11.13
100fp 01:21,24 87.67 Rentka László Dr. 1957 Debreceni Szenior Úszó Hódmezővásárhely 2016.11.13
100fp 01:10,48 94.40 Kómár Lajos 1965 Muréna Szegedi ÚK Hódmezővásárhely 2016.11.13
100fp 01:45,89 62.83 Horváth Viktor 1965 Győri Zabolátlan SE Hódmezővásárhely 2016.11.13
100fp 01:03,58 100.51 Kalaus Valter 1970 Vasas SC Hódmezővásárhely 2016.11.13
100fp 01:07,40 95.57 Tóth Csaba 1969 Törökbálint Hódmezővásárhely 2016.11.13
100fp 01:16,74 84.61 Steiner Imre 1968 BVSC Hódmezővásárhely 2016.11.13
100fp 01:18,47 83.41 Czuczi Mátyás 1967 Dr.Regele Károly Senior Hódmezővásárhely 2016.11.13
100fp 01:24,71 73.69 Gáspár Igor 1973 Törökbálint Hódmezővásárhely 2016.11.13
100fp 01:08,22 88.76 Zalka András 1977 Vasas SC Hódmezővásárhely 2016.11.13
100fp 01:08,25 86.77 Molnár Gergely 1980 Vasas SC Hódmezővásárhely 2016.11.13
100fp 01:10,27 86.17 Kisjuhász Attila 1977 Bohóchal Úszó Klub Hódmezővásárhely 2016.11.13
100fp 01:14,22 80.38 Nyikos Márk 1979 Bohóchal Úszó Klub Hódmezővásárhely 2016.11.13
100fp 01:51,93 52.91 Kovács Zsolt 1980 Debreceni Szenior Ús Hódmezővásárhely 2016.11.13
100fp 01:02,62 90.59 Pap Csongor 1986 Budapesti Delfinek Hódmezővásárhely 2016.11.13
100fp 01:02,80 91.61 Leposa Milán 1984 Pénzügyőr SE Hódmezővásárhely 2016.11.13
100fp 01:11,26 81.90 Földi Róbert 1982 Vasas SC Hódmezővásárhely 2016.11.13
100fp 01:28,63 64.91 Szabó Balázs 1984 Békéscsabai Szenior Hódmezővásárhely 2016.11.13
100fp 01:16,86 71.79 Takács Norbert 1990 Spuri SC Hódmezővásárhely 2016.11.13
100np 02:00,06 72.31 Zempléniné Kertész Zsuzsa 1950 Budapesti Delfinek Hódmezővásárhely 2016.11.13
100np 02:33,22 58.42 Bocskay Zsófia 1947 Szentesi Delfin ESC Hódmezővásárhely 2016.11.13
100np 02:43,99 51.39 Dernik Katalin 1953 Pécsi Vörös Meteor SE Hódmezővásárhely 2016.11.13
100np 01:47,32 75.57 Perlakyné Szlavitsek Gizella 1957 Budapesti Delfinek Hódmezővásárhely 2016.11.13
100np 03:18,79 39.68 Palásti Anna 1960 Csongrádi senior Hódmezővásárhely 2016.11.13
100np 01:23,66 90.17 Gonda Marina 1965 Pécsi Vörös Meteor Spor Hódmezővásárhely 2016.11.13
100np 01:18,02 91.87 Szokol Diana Dr. 1971 Nyír Szenior Hódmezővásárhely 2016.11.13
100np 01:32,54 78.76 Cseszregi Henrietta 1969 Budapesti Delfinek Hódmezővásárhely 2016.11.13
100np 01:11,29 98.10 Cerva Dóra 1974 Vasas SC Hódmezővásárhely 2016.11.13
100np 01:24,91 83.04 Balla Mónika 1973 Budapesti Delfinek Hódmezővásárhely 2016.11.13
100np 01:22,65 81.32 Felvégi Zsuzsanna 1979 Szentesi Delfin ESC Hódmezővásárhely 2016.11.13
100np 01:30,59 75.37 Tracsek Mónika 1977 Budapesti Delfinek Hódmezővásárhely 2016.11.13
100np 01:12,21 88.92 Felföldi Viktória 1985 Vasas Sport Club Hódmezővásárhely 2016.11.13
100np 01:13,41 89.47 Tölgyesi Veronika 1982 Budapesti Delfinek Hódmezővásárhely 2016.11.13
100np 01:20,84 80.03 Goszták Evelin 1984 Vasas SC Hódmezővásárhely 2016.11.13
100np 01:33,88 69.96 Kálóczy Zsuzsanna 1982 Pécsi Vörös Meteor Spor Hódmezővásárhely 2016.11.13
100np 01:11,91 85.48 Fazekas Laura 1991 Pénzügyőr SE Hódmezővásárhely 2016.11.13
50fg 00:36,88 80.68 Krasznai Róbert 1940 Debreceni Szenior Úszó Hódmezővásárhely 2016.11.13
50fg 00:37,11 80.18 Bardócz László 1940 Törökbálint Hódmezővásárhely 2016.11.13
50fg 00:38,42 77.98 Szalai Mihály 1939 Vasas SC Hódmezővásárhely 2016.11.13
50fg 00:39,71 74.43 Kancsó János 1941 Tótkomlósi Rozmár Hódmezővásárhely 2016.11.13
50fg 00:39,78 75.31 Bíró József 1939 Egri Szenior ÚK Hódmezővásárhely 2016.11.13
50fg 00:41,75 72.26 Melkuhn Dezső 1938 Szentesi Delfin ESC Hódmezővásárhely 2016.11.13
50fg 00:39,90 73.57 Zajzon András 1942 Törökbálint Hódmezővásárhely 2016.11.13
50fg 00:43,55 66.96 Szécsi Károly 1943 Vasas Senior SC Hódmezővásárhely 2016.11.13
50fg 00:44,24 64.62 Ónodi László 1946 Kiskunfélegyháza Hódmezővásárhely 2016.11.13
50fg 00:33,36 84.04 Borzi Miklós dr. 1949 Szentesi Delfin ESC Hódmezővásárhely 2016.11.13
50fg 00:33,51 84.75 Bólyai István 1947 Csobogó17 Hódmezővásárhely 2016.11.13
50fg 00:34,70 79.77 Kecskés István Dr. 1951 Muréna Szeged Hódmezővásárhely 2016.11.13
50fg 00:34,86 79.91 Zenke József 1950 HSÚVC Hódmezővásárhely 2016.11.13
50fg 00:36,16 76.55 Gyenes András Dr. 1951 Muréna Szeged Hódmezővásárhely 2016.11.13
50fg 00:37,32 75.12 Balás Gábor dr. 1949 Tótkomlósi Rozmár Sz Hódmezővásárhely 2016.11.13
50fg 00:37,80 73.23 Fodor László 1951 Tótkomlósi Rozmár Hódmezővásárhely 2016.11.13
50fg 00:38,21 73.37 Bukolyi József 1949 Törökbálint Hódmezővásárhely 2016.11.13
50fg 00:40,82 69.13 Halmos Péter 1948 Százhalombattai VUK SE Hódmezővásárhely 2016.11.13
50fg 00:44,68 62.75 Szabó Tamás 1949 Eger Hódmezővásárhely 2016.11.13
50fg 00:45,62 60.68 Lucz Imre 1951 Szentesi Delfin ESC Hódmezővásárhely 2016.11.13
50fg 00:29,85 92.15 Erdélyi Ferenc 1952 Törökbálint Hódmezővásárhely 2016.11.13
50fg 00:32,04 83.74 Sebők János 1956 Kiskunfélegyháza Hódmezővásárhely 2016.11.13
50fg 00:36,50 74.89 Batta Gyula Dr. 1953 Debreceni Szenior Úszó Hódmezővásárhely 2016.11.13
50fg 00:38,88 69.87 Bartók Márton 1954 Csongrádi Senior Hódmezővásárhely 2016.11.13
50fg 00:38,94 68.90 Miklós Attila 1956 Debreceni Szenior Úszó Hódmezővásárhely 2016.11.13
50fg 00:39,01 70.51 Simon Géza 1952 Egyéni induló Hódmezővásárhely 2016.11.13
50fg 00:30,29 87.50 Legeza László Dr. 1958 Dr. Regele K. Gyula Hódmezővásárhely 2016.11.13
50fg 00:32,07 83.15 Rentka László Dr. 1957 Debreceni Szenior Úszó Hódmezővásárhely 2016.11.13
50fg 00:38,23 69.75 Tejes István 1957 Szhbattai VUK SE Hódmezővásárhely 2016.11.13
50fg 00:28,76 87.89 Gyuráki Attila 1966 BVSC Zugló Hódmezővásárhely 2016.11.13
50fg 00:29,57 85.98 Kripkó Zoltán 1965 Egri Senior ÚK Hódmezővásárhely 2016.11.13
50fg 00:30,44 84.01 Barna György 1964 Törökbálinti Senior Hódmezővásárhely 2016.11.13
50fg 00:30,72 82.28 Bánkövi Gyula 1966 Bohóchal Egy. Hódmezővásárhely 2016.11.13
50fg 00:32,15 80.49 Várday Levente 1962 Győri Zabolátlan SE Hódmezővásárhely 2016.11.13
50fg 00:33,51 75.87 Horváth Viktor 1965 Győri Zabolátlan SE Hódmezővásárhely 2016.11.13
50fg 00:28,45 88.34 Czuczi Mátyás 1967 Dr.Regele Károly Senior Hódmezővásárhely 2016.11.13
50fg 00:30,10 83.02 Seress László Dr. 1968 Muréna Szegedi Úszó Hódmezővásárhely 2016.11.13
50fg 00:30,91 79.48 Simon Tamás 1971 Szentesi Delfin ESC Hódmezővásárhely 2016.11.13
50fg 00:30,95 80.74 Müller Zsolt 1968 Budapesti Delfinek Hódmezővásárhely 2016.11.13
50fg 00:34,53 72.37 Kun Attila 1968 HSÚVC Hódmezővásárhely 2016.11.13
50fg 01:00,17 41.06 Csomai Zsolt 1970 Bácsvíz KVSC Hódmezővásárhely 2016.11.13
50fg 00:26,70 90.99 Kovács György 1973 Dr.Regele Károly Senior Hódmezővásárhely 2016.11.13
50fg 00:27,30 89.48 Falvi Zsolt 1972 Győri Zabolátlan SE Hódmezővásárhely 2016.11.13
50fg 00:29,89 81.28 Nagy László 1973 Hód Úszó SE Hódmezővásárhely 2016.11.13
50fg 00:30,13 80.63 Várhegyi Attila 1973 Budapesti Delfinek Hódmezővásárhely 2016.11.13
50fg 00:32,23 75.37 Gáspár Igor 1973 Törökbálint Hódmezővásárhely 2016.11.13
50fg 00:33,70 72.09 Holló Szabó Viktor 1973 Kiskunfélegyházi Senior Hódmezővásárhely 2016.11.13
50fg 00:24,96 95.21 Schönek András 1977 Vasas SC Hódmezővásárhely 2016.11.13
50fg 00:27,67 85.88 Kisjuhász Attila 1977 Bohóchal Úszó Klub Hódmezővásárhely 2016.11.13
50fg 00:27,92 83.75 Árvai Tamás 1980 Vasas SC Hódmezővásárhely 2016.11.13
50fg 00:28,24 82.80 Jakab Zoltán 1980 Vasas Sport Club Hódmezővásárhely 2016.11.13
50fg 00:28,60 82.20 Nyikos Márk 1979 Bohóchal Úszó Klub Hódmezővásárhely 2016.11.13
50fg 00:29,30 80.23 Vereb Tamás Dr. 1979 Tótkomlós egyéni Hódmezővásárhely 2016.11.13
50fg 00:29,91 78.18 Molnár Gergely 1980 Vasas SC Hódmezővásárhely 2016.11.13
50fg 00:29,94 78.52 Lád Gergely 1979 Vasas Sc Hódmezővásárhely 2016.11.13
50fg 00:30,68 75.81 Pető Csaba Attila 1981 Pénzügyőr SE Hódmezővásárhely 2016.11.13
50fg 00:32,31 73.15 Kovács Kristóf 1978 Bohóchal Egy. Hódmezővásárhely 2016.11.13
50fg 00:38,77 60.31 Kovács Zsolt 1980 Debreceni Szenior Ús Hódmezővásárhely 2016.11.13
50fg 00:26,04 87.91 Leposa Milán 1984 Pénzügyőr SE Hódmezővásárhely 2016.11.13
50fg 00:28,08 80.68 Gyovai Balázs 1986 Csongrádi Senior Hódmezővásárhely 2016.11.13
50fg 00:28,24 80.22 Szabó Zoltán 1986 Békéscsabai Szenior Hódmezővásárhely 2016.11.13
50fg 00:28,37 80.27 Farkas Bálint 1985 Győri Zabolátlan Sporte Hódmezővásárhely 2016.11.13
50fg 00:28,62 80.83 Földi Róbert 1982 Vasas SC Hódmezővásárhely 2016.11.13
50fg 00:30,18 76.66 Aradi Ferenc 1982 Pécsi Meteor SK Hódmezővásárhely 2016.11.13
50fg 00:30,34 75.85 Lőrincz Roland 1983 Hód Úszó SE Hódmezővásárhely 2016.11.13
50fg 00:31,23 73.30 Szabó Balázs 1984 Békéscsabai Szenior Hódmezővásárhely 2016.11.13
50fg 00:31,41 73.65 Szabó János 1982 Pécsi Vörös Meteor Hódmezővásárhely 2016.11.13
50fg 00:32,43 71.34 Blazsek Attila 1982 Pécsi Vörös Meteor SE Hódmezővásárhely 2016.11.13
50fg 00:33,38 68.94 Illés Sándor 1983 Békéscsabai Szenior Hódmezővásárhely 2016.11.13
50fg 00:34,53 66.30 Csomán Csaba 1984 Kiskunfélegyháza Hódmezővásárhely 2016.11.13
50fg 00:27,78 81.13 Monok Dávid 1987 Győri Zabolátlan SE Hódmezővásárhely 2016.11.13
50fg 00:28,87 76.88 Takács Norbert 1990 Spuri SC Hódmezővásárhely 2016.11.13
50fg 00:31,59 70.98 Nemcsók Tamás 1988 Bohóchal Úszó és Szi Hódmezővásárhely 2016.11.13
50ng 01:04,65 63.65 Karczag Szilárdné 1934 Egri Szenior Hódmezővásárhely 2016.11.13
50ng 01:07,20 60.02 Kenderfi Zsuzsanna 1936 Vasas SC Hódmezővásárhely 2016.11.13
50ng 01:21,05 50.26 Kovács Lukácsné 1935 Debreceni Szenior Úszó Hódmezővásárhely 2016.11.13
50ng 00:49,44 79.99 Molnárfi Maya 1938 Vasas SC Hódmezővásárhely 2016.11.13
50ng 01:10,36 56.21 Schriffert Józsefné 1938 Dr.Regele Károly Hódmezővásárhely 2016.11.13
50ng 01:16,78 51.01 Bodnár Istvánné 1939 Szentesi Delfin ESC Hódmezővásárhely 2016.11.13
50ng 01:17,26 50.21 Lukátsy Katalin 1940 Szentesi Delfin ESC Hódmezővásárhely 2016.11.13
50ng 00:39,65 96.01 Weidinger Piroska 1942 Budapesti Delfinek Hódmezővásárhely 2016.11.13
50ng 00:51,78 72.17 Bertényi Mária 1944 Szentesi Delfin Hódmezővásárhely 2016.11.13
50ng 01:05,31 56.19 Kocsor Ferencné Dr. 1946 Békéscsabai senior Hódmezővásárhely 2016.11.13
50ng 01:11,63 52.17 Csepeli Pálma 1944 Dr.Regele Károly Senior Hódmezővásárhely 2016.11.13
50ng 00:37,03 95.65 Gombkötőné Tóth Ilona 1950 Budapesti Delfinek Hódmezővásárhely 2016.11.13
50ng 00:44,20 80.14 Gazsyné Hrabovszki Edit 1950 Békéscsabai Szenior Hódmezővásárhely 2016.11.13
50ng 00:45,20 78.36 Szerdahelyi Mária 1950 Törökbálinti Senior Hódmezővásárhely 2016.11.13
50ng 00:45,87 77.22 Pelényi Márta 1950 Budapesti Delfinek Hódmezővásárhely 2016.11.13
50ng 01:05,93 55.16 Tóth Ilona Dr. 1947 Dr.Regele Károly Szenio Hódmezővásárhely 2016.11.13
50ng 00:51,50 65.37 Axt Éva 1956 Pécsi Meteor SK Hódmezővásárhely 2016.11.13
50ng 01:01,01 55.64 Gondiné Lakatos Ildikó 1955 Békéscsabai Szenior Hódmezővásárhely 2016.11.13
50ng 00:39,32 83.54 Bezzegné Rázga Judit 1959 Vasas SC Hódmezővásárhely 2016.11.13
50ng 00:32,72 95.03 Pászti Edit 1966 Szentesi Delfin ESC Hódmezővásárhely 2016.11.13
50ng 00:32,97 95.03 Gonda Marina 1965 Pécsi Vörös Meteor Spor Hódmezővásárhely 2016.11.13
50ng 00:35,16 89.11 Pengő Erzsébet 1965 Szentesi Delfin ESC Hódmezővásárhely 2016.11.13
50ng 00:35,32 89.40 Arday Andrea 1964 BVSC-Zugló Hódmezővásárhely 2016.11.13
50ng 00:43,57 73.61 Petrovszki Éva 1962 Békéscsabai Szenior Hódmezővásárhely 2016.11.13
50ng 00:46,21 68.33 Török Irén Éva 1964 Budapesti Delfinek Hódmezővásárhely 2016.11.13
50ng 00:46,84 66.89 Gáll Jánosné 1965 Tótkomlósi Rozmár Hódmezővásárhely 2016.11.13
50ng 01:01,72 51.96 Vargáné Mária 1962 HSÚVC Hódmezővásárhely 2016.11.13
50ng 01:04,67 48.82 Gazda Zsuzsa 1964 Debreceni Szenior Úszó Hódmezővásárhely 2016.11.13
50ng 00:28,74 104.98 Marosi Melinda 1970 Vasas SC Hódmezővásárhely 2016.11.13
50ng 00:36,95 82.88 Véghné Kovács Ildikó 1968 BVSC Hódmezővásárhely 2016.11.13
50ng 00:37,22 82.28 Fehér Edit 1968 Dr.Regele Károly Hódmezővásárhely 2016.11.13
50ng 00:41,98 71.87 Bólyai Hajnal 1970 Csongrádi Senior Hódmezővásárhely 2016.11.13
50ng 00:29,09 100.73 Cerva Dóra 1974 Vasas SC Hódmezővásárhely 2016.11.13
50ng 00:33,70 87.58 Balla Mónika 1973 Budapesti Delfinek Hódmezővásárhely 2016.11.13
50ng 00:33,70 86.33 Gergelyfy Marietta 1975 Budapesti Delfinek Hódmezővásárhely 2016.11.13
50ng 00:36,40 80.50 Majorfalvi Éva 1974 Törökbálint Hódmezővásárhely 2016.11.13
50ng 00:42,34 69.71 Takácsné Kancsár Katalin 1973 Debreceni Szenior Úszó Hódmezővásárhely 2016.11.13
50ng 00:31,27 91.73 Pataki Ágnes 1977 Győri Zabolátlanok Hódmezővásárhely 2016.11.13
50ng 00:32,03 88.31 Felvégi Zsuzsanna 1979 Szentesi Delfin ESC Hódmezővásárhely 2016.11.13
50ng 00:32,30 87.57 Nagy Enikő 1979 HSÚVC Hódmezővásárhely 2016.11.13
50ng 00:34,22 81.52 Wéber Vanda 1981 HSÚVC Hódmezővásárhely 2016.11.13
50ng 00:35,38 81.07 Tracsek Mónika 1977 Budapesti Delfinek Hódmezővásárhely 2016.11.13
50ng 00:30,88 89.73 Tölgyesi Veronika 1982 Budapesti Delfinek Hódmezővásárhely 2016.11.13
50ng 00:33,30 82.09 Goszták Evelin 1984 Vasas SC Hódmezővásárhely 2016.11.13
50ng 00:36,41 76.10 Kálóczy Zsuzsanna 1982 Pécsi Vörös Meteor Spor Hódmezővásárhely 2016.11.13
50ng 00:29,27 89.20 Fazekas Laura 1991 Pénzügyőr SE Hódmezővásárhely 2016.11.13
50ng 00:31,36 84.33 Sallai Ágnes 1989 HSÚVC Hódmezővásárhely 2016.11.13
50ng 00:31,43 83.60 Czikora Emese 1990 Vasas Sport Club Hódmezővásárhely 2016.11.13
50ng 00:35,53 75.42 Jónás Krisztina 1987 Budapesti Delfinek S Hódmezővásárhely 2016.11.13
400fg 11:50,13 50.77 Szántó Endre 1936 Debreceni Szenior Úszó Százhalombatta 2016.02.20
400fg 06:56,52 84.28 Melkuhn Dezső 1938 Szentesi Delfin ESC Százhalombatta 2016.02.20
400fg 08:06,20 73.09 Varga Ferenc 1937 Törökbálint Százhalombatta 2016.02.20
400fg 06:37,35 84.98 Reiner László 1942 Vasas SC Százhalombatta 2016.02.20
400fg 06:46,13 80.18 Bögös László 1946 Egri Senior Százhalombatta 2016.02.20
400fg 07:28,54 74.74 Szécsi Károly 1943 Vasas Senior SC Százhalombatta 2016.02.20
400fg 05:46,92 89.56 Gulyás Péter Dr. 1951 Budapest Százhalombatta 2016.02.20
400fg 06:27,40 83.24 Bólyai István 1947 Csobogó17 Százhalombatta 2016.02.20
400fg 07:28,16 72.13 Rüll Gusztáv 1947 Egri Senior ÚK Százhalombatta 2016.02.20
400fg 07:43,80 69.73 Longa Péter 1947 Vasas SC Százhalombatta 2016.02.20
400fg 05:39,55 90.68 Heverdle István 1952 Egri Szenior Százhalombatta 2016.02.20
400fg 06:01,99 85.17 Dolozselek Pál 1952 Budapesti Delfinek Százhalombatta 2016.02.20
400fg 06:28,37 76.86 Miklós Attila 1956 Debreceni Szenior Úszó Százhalombatta 2016.02.20
400fg 04:50,54 98.07 Hajdú László 1961 Bácsvíz KVSC Százhalombatta 2016.02.20
400fg 06:46,91 72.82 Tejes István 1957 Szhbattai VUK SE Százhalombatta 2016.02.20
400fg 05:29,10 84.80 Jelencsik András 1964 Egri Szenior Százhalombatta 2016.02.20
400fg 05:30,50 83.16 Bánkövi Gyula 1966 Bohóchal Egy. Százhalombatta 2016.02.20
400fg 05:39,37 81.66 Kripkó Zoltán 1965 Egri Senior ÚK Százhalombatta 2016.02.20
400fg 05:48,26 80.23 Gunther Zsolt 1964 Győri Zabolátlan SE Százhalombatta 2016.02.20
400fg 07:10,10 64.72 Kisfalvi István 1965 Százhalombattai VUK SE Százhalombatta 2016.02.20
400fg 04:47,10 91.92 Gazinszky Tamás 1971 Vasas SC Százhalombatta 2016.02.20
400fg 04:50,21 92.32 Tóth Csaba 1969 Törökbálint Százhalombatta 2016.02.20
400fg 05:03,90 88.92 Steiner Imre 1968 BVSC Százhalombatta 2016.02.20
400fg 05:11,65 85.47 Takács Sándor 1970 Szentesi Delfin ESC Százhalombatta 2016.02.20
400fg 05:27,49 81.43 Forintos Attila 1970 Debreceni Szenior Úszó Százhalombatta 2016.02.20
400fg 05:47,22 76.33 Erdei L. Tamás 1971 Vasas SC Százhalombatta 2016.02.20
400fg 06:07,46 74.39 Égi Zoltán 1967 Százhalombatta VUK-SE Százhalombatta 2016.02.20
400fg 09:27,30 47.44 Csomai Zsolt 1970 Bácsvíz KVSC Százhalombatta 2016.02.20
400fg 04:53,29 88.09 Márkus István 1974 Széchy Tamás Sportis Százhalombatta 2016.02.20
400fg 05:21,70 81.65 Papp Gábor 1972 Budapesti DelfinekSE Százhalombatta 2016.02.20
400fg 05:21,83 79.87 Zima Péter 1975 Bácsvíz KVSC Százhalombatta 2016.02.20
400fg 05:27,90 79.56 Gáspár Igor 1973 Törökbálint Százhalombatta 2016.02.20
400fg 05:30,13 79.61 Falvi Zsolt 1972 Győri Zabolátlan SE Százhalombatta 2016.02.20
400fg 05:54,08 72.23 Tar Attila 1976 Nyírség-VSE Százhalombatta 2016.02.20
400fg 06:02,81 70.52 Gubcenco Paul 1976 Szhbattai VUK SE Százhalombatta 2016.02.20
400fg 06:35,15 66.26 Sárkány Ákos 1973 Debreceni Szenior Úszó Százhalombatta 2016.02.20
400fg 04:49,94 85.40 Molnár Gergely 1980 Vasas SC Százhalombatta 2016.02.20
400fg 04:51,48 84.96 Léránt László 1980 Bohóchal Úszó Klub Százhalombatta 2016.02.20
400fg 05:26,75 76.51 Lád Gergely 1979 Vasas Sc Százhalombatta 2016.02.20
400fg 05:46,72 72.70 Tóth Szilveszter 1978 Debreceni Szenior Úszó Százhalombatta 2016.02.20
400fg 05:52,45 72.04 Király Balázs 1977 Pécsi Vörös Meteor Spor Százhalombatta 2016.02.20
400fg 06:13,31 68.09 Biacsi Tamás 1977 Szentesi Delfin Százhalombatta 2016.02.20
400fg 04:35,98 88.39 Földi Róbert 1982 Vasas SC Százhalombatta 2016.02.20
400fg 05:11,90 78.44 Jekkel Balázs 1982 Orvosegyetem SC Százhalombatta 2016.02.20
400fg 05:17,50 77.09 Kocsis Szabolcs 1982 Debreceni Szenior Úszó Százhalombatta 2016.02.20
400fg 04:13,28 91.72 Czégény Ádám 1989 Szhbattai VUK SE Százhalombatta 2016.02.20
400fg 06:19,81 60.95 Marczis Dávid 1991 Eger Városi ÚK Százhalombatta 2016.02.20
400ng 08:08,51 75.74 Bertényi Mária 1944 Szentesi Delfin Százhalombatta 2016.02.20
400ng 09:53,32 61.35 Kocsor Ferencné Dr. 1946 Békéscsabai senior Százhalombatta 2016.02.20
400ng 06:49,25 86.05 Csanádiné Tóth Magdolna 1949 Budapesti Delfinek Százhalombatta 2016.02.20
400ng 10:13,50 58.80 Bocskay Zsófia 1947 Szentesi Delfin ESC Százhalombatta 2016.02.20
400ng 06:17,18 89.18 Baranyi Judit 1954 Miskolci V.S.C Százhalombatta 2016.02.20
400ng 06:28,71 87.34 Juhászné Tóth Margit 1953 Békéscsabai Szenior Százhalombatta 2016.02.20
400ng 06:02,26 90.42 Virágos Éva 1957 Szentesi Delfin ESC Százhalombatta 2016.02.20
400ng 07:05,44 75.30 Bódis Éva 1960 Pécsi Vörös Meteor Spor Százhalombatta 2016.02.20
400ng 07:52,60 69.04 Gabnai Lilla 1958 Vasas SC Százhalombatta 2016.02.20
400ng 09:12,76 59.66 Darnay Erika 1957 Debreceni Szenior Úszó Százhalombatta 2016.02.20
400ng 05:34,10 91.67 Pengő Erzsébet 1965 Szentesi Delfin ESC Százhalombatta 2016.02.20
400ng 07:11,39 72.49 Czékus Lászlóné 1963 Százhalombattai VUK SE Százhalombatta 2016.02.20
400ng 04:40,25 103.90 Szokol Diana Dr. 1971 Nyír Szenior Százhalombatta 2016.02.20
400ng 05:51,99 84.42 Möhring Emese 1969 Százhalombatta VUK-SE Százhalombatta 2016.02.20
400ng 06:04,92 80.26 Hiri Marcella 1971 Törökbálinti Senior ÚC Százhalombatta 2016.02.20
400ng 07:22,66 68.46 Ratkai Györgyi 1967 Pécsi Vörös Meteor Spor Százhalombatta 2016.02.20
400ng 04:45,42 99.79 Cerva Dóra 1974 Vasas SC Százhalombatta 2016.02.20
400ng 05:36,42 84.36 B. Szűcs Dóra 1975 Törökbálint Százhalombatta 2016.02.20
400ng 05:53,89 80.87 Wennes Ildikó 1974 Orvosegyetem SC Százhalombatta 2016.02.20
400ng 05:17,15 86.20 Lábodi Laura 1980 Kaposvári Úszó SE Százhalombatta 2016.02.20
400ng 05:44,04 80.75 Borbély Anita 1978 Budapesti Delfinek Százhalombatta 2016.02.20
400ng 05:46,83 78.97 Perlaki Anikó 1980 Budapesti Delfinek Százhalombatta 2016.02.20
400ng 06:20,17 73.75 Farszkyné Ficzere Szilvia 1977 Triton SE - Gyula Százhalombatta 2016.02.20
400ng 06:35,21 70.99 Alexi Anna 1977 Budapesti Delfinek Százhalombatta 2016.02.20
400ng 07:25,61 61.75 Királyné Csirke Eszter 1980 Pécsi Vörös Meteor SE Százhalombatta 2016.02.20
400ng 05:01,82 87.38 Felföldi Viktória 1985 Vasas Sport Club Százhalombatta 2016.02.20
400ng 05:36,29 79.15 Rigó Melinda 1984 Vasas SC Százhalombatta 2016.02.20
400ng 06:12,41 72.62 Kálóczy Zsuzsanna 1982 Pécsi Vörös Meteor Spor Százhalombatta 2016.02.20
400ng 06:54,58 64.91 Orbán Bernadett 1983 Szhbattai VUK SE Százhalombatta 2016.02.20
200fm 08:27,21 52.85 Bánki-Horváth Béla 1920 Szegedi Muréna UBK Százhalombatta 2016.02.20
200fm 04:09,05 83.27 Kancsó János 1941 Tótkomlósi Rozmár Százhalombatta 2016.02.20
200fm 04:15,82 82.84 Szalai Mihály 1939 Vasas SC Százhalombatta 2016.02.20
200fm 03:32,39 94.43 Somlai Gábor 1944 Törökbálint Százhalombatta 2016.02.20
200fm 03:21,80 92.68 Kecskés István dr. 1951 Szegedi Muréna UBK Százhalombatta 2016.02.20
200fm 03:37,52 86.10 Perédy Zsolt 1951 Budapesti Delfinek Százhalombatta 2016.02.20
200fm 04:08,01 77.13 Szabó Tamás 1949 Eger Százhalombatta 2016.02.20
200fm 03:48,04 78.46 Miklós Attila 1956 Debreceni Szenior Úszó Százhalombatta 2016.02.20
200fm 02:52,01 98.99 Vass Gyula 1961 Triton SE Gyula Százhalombatta 2016.02.20
200fm 03:20,94 84.99 Jurák Árpád 1961 Miskolc VSC Százhalombatta 2016.02.20
200fm 03:09,87 86.84 Menyhárt Zsolt Dr. 1965 Budapesti Delfinek Százhalombatta 2016.02.20
200fm 03:10,23 85.96 Tóth Zoltán 1966 Tatabányai vízmű Százhalombatta 2016.02.20
200fm 03:30,86 79.00 T. Kiss Jenő 1964 Debreceni Szenior Úszó Százhalombatta 2016.02.20
200fm 02:59,86 90.07 Kiss Csaba 1967 Szentesi Delfin ESC Százhalombatta 2016.02.20
200fm 03:00,15 89.19 Müller Zsolt 1968 Budapesti Delfinek Százhalombatta 2016.02.20
200fm 03:04,95 87.63 Bacsa György 1967 Budapesti Delfinek Százhalombatta 2016.02.20
200fm 03:20,15 80.43 Cseh Imre 1968 Nyírsenior 97 SE Százhalombatta 2016.02.20
200fm 05:46,20 46.10 Csomai Zsolt 1970 Bácsvíz KVSC Százhalombatta 2016.02.20
200fm 02:58,24 86.58 Csipes Andor 1973 Mezőtúri Szenior Százhalombatta 2016.02.20
200fm 03:05,81 83.12 Pásztor Róbert 1973 Miskolci VSC Százhalombatta 2016.02.20
200fm 03:57,40 64.32 Baranyi Csaba 1975 Miskolci Vízművek SC Százhalombatta 2016.02.20
200fm 02:40,89 92.79 Gyalog László 1977 Győri Zabolátlan SE Százhalombatta 2016.02.20
200fm 02:45,63 89.51 Szabó Árpád 1978 Triton Sport Egyesül Százhalombatta 2016.02.20
200fm 02:48,07 88.24 Bocska Balázs 1978 Vasas SC Százhalombatta 2016.02.20
200fm 03:05,04 80.30 Kovács Kristóf 1978 Bohóchal Egy. Százhalombatta 2016.02.20
200fm 02:35,04 91.34 Leposa Milán 1984 Pénzügyőr SE Százhalombatta 2016.02.20
200fm 02:46,20 85.34 Ludvig Balázs 1984 Dr. Regele Károly Sz. Százhalombatta 2016.02.20
200fm 03:15,20 73.96 Szabó János 1982 Pécsi Vörös Meteor Százhalombatta 2016.02.20
200fm 03:25,70 69.74 Szaszkó János dr. 1983 Debreceni Szenior Úszó Százhalombatta 2016.02.20
200fm 02:40,07 85.44 Orbán Ábel 1989 Tatabányai Vízmű Sport Százhalombatta 2016.02.20
200fm 03:26,60 65.61 Marczis Dávid 1991 Eger Városi ÚK Százhalombatta 2016.02.20
200nm 05:45,60 68.00 Emhő Klára 1941 Tatabányai VSE Százhalombatta 2016.02.20
200nm 05:47,11 68.49 Lukátsy Katalin 1940 Szentesi Delfin ESC Százhalombatta 2016.02.20
200nm 04:27,25 82.91 Miklós Éva 1946 Békéscsabai Senior Százhalombatta 2016.02.20
200nm 04:35,52 82.24 Bertényi Mária 1944 Szentesi Delfin Százhalombatta 2016.02.20
200nm 04:23,60 83.14 Baranyi Valéria 1947 Miskolci V.S.C Százhalombatta 2016.02.20
200nm 05:00,60 70.02 Juhász Ágnes 1951 Tatabánya Százhalombatta 2016.02.20
200nm 03:45,59 88.38 Téli Éva 1956 Szentesi Delfin ESC Százhalombatta 2016.02.20
200nm 05:17,10 65.07 Dernik Katalin 1953 Pécs Százhalombatta 2016.02.20
200nm 04:11,34 77.93 Botfalvai Ágnes 1958 Budapesti Delfinek Százhalombatta 2016.02.20
200nm 04:29,03 73.58 Darnay Erika 1957 Debreceni Szenior Úszó Százhalombatta 2016.02.20
200nm 05:33,00 57.91 Palásti Anna 1960 Csongrádi senior Százhalombatta 2016.02.20
200nm 03:27,47 88.19 Pengő Erzsébet 1965 Szentesi Delfin ESC Százhalombatta 2016.02.20
200nm 03:57,31 78.69 Czékus Lászlóné 1963 Szhbattai VUK SE Százhalombatta 2016.02.20
200nm 03:12,06 92.64 Csikány Csilla 1968 Törökbálint Százhalombatta 2016.02.20
200nm 03:24,35 83.51 Debreczeni Beáta 1973 Szentesi Delfin ESC Százhalombatta 2016.02.20
200nm 03:51,34 73.91 Takácsné Kancsár Katalin 1973 Debreceni Szenior Úszó Százhalombatta 2016.02.20
200nm 04:02,28 70.04 Majorfalvi Éva 1974 Törökbálint Százhalombatta 2016.02.20
200nm 03:01,53 90.02 Borbély Anita 1978 Budapesti Delfinek Százhalombatta 2016.02.20
200nm 03:14,16 83.60 Gedó Andrea 1979 Szegedi Muréna UBK Százhalombatta 2016.02.20
200nm 03:28,70 79.14 Farszkyné Ficzere Szilvia 1977 Triton SE - Gyula Százhalombatta 2016.02.20
200nm 03:40,30 75.04 Grigalek Ildikó 1977 Budapesti Delfinek Százhalombatta 2016.02.20
200nm 02:49,40 90.50 Nagy Erzsébet Éva 1986 Debreceni Szenior Úszó Százhalombatta 2016.02.20
200nm 03:24,31 77.05 Orbán Bernadett 1983 Szhbattai VUK SE Százhalombatta 2016.02.20
200nm 03:39,62 70.67 Faragó Edina 1985 Eger Városi ÚK Százhalombatta 2016.02.20
100fh 02:24,78 62.74 Deák Gyula 1934 Bohóchal ÚK Százhalombatta 2016.02.20
100fh 01:26,59 97.84 Kováts Miklós 1940 Törökbálint Százhalombatta 2016.02.20
100fh 01:42,72 81.92 Kőszegi Károly 1941 Miskolci VSC Százhalombatta 2016.02.20
100fh 01:47,82 80.49 Tóth József 1938 Törökbálint Százhalombatta 2016.02.20
100fh 02:03,15 68.53 Kanyó Ádám Dr. 1941 Szentesi Delfin ESC Százhalombatta 2016.02.20
100fh 02:03,89 69.49 Nagy Attila 1939 FTC Szenior Százhalombatta 2016.02.20
100fh 02:24,68 60.85 Tóth-Kecskés László 1937 Vasas SC Százhalombatta 2016.02.20
100fh 01:18,08 105.12 Csikány József 1943 Törökbálint Százhalombatta 2016.02.20
100fh 01:36,87 83.49 Sümeghy László Dr. 1945 Budapesti Delfinek Százhalombatta 2016.02.20
100fh 01:39,49 83.71 Zajzon András 1942 Törökbálint Százhalombatta 2016.02.20
100fh 01:42,17 81.55 Reiner László 1942 Vasas SC Százhalombatta 2016.02.20
100fh 01:31,11 87.02 Bólyai István 1947 Csobogó17 Százhalombatta 2016.02.20
100fh 01:51,58 70.00 Szabó Tamás 1949 Eger Százhalombatta 2016.02.20
100fh 01:43,66 70.74 Papp László 1956 Tatabányai vízmű Százhalombatta 2016.02.20
100fh 01:11,39 97.73 Hajdú László 1961 Bácsvíz KVSC Százhalombatta 2016.02.20
100fh 01:13,51 97.39 Márton István 1958 Törökbálinti Senior Százhalombatta 2016.02.20
100fh 01:41,81 70.19 Sáringer Károly 1959 Hullám Százhalombatta 2016.02.20
100fh 01:23,39 81.94 Gunther Zsolt 1964 Győri Zabolátlan SE Százhalombatta 2016.02.20
100fh 02:12,33 52.89 Pusztai Tamás 1962 Pécsi Vörös Meteor Spor Százhalombatta 2016.02.20
100fh 01:11,78 92.64 Czuczi Mátyás 1967 Dr.Regele Károly Senior Százhalombatta 2016.02.20
100fh 01:17,02 85.81 Szakács András 1968 Budapesti Delfinek Százhalombatta 2016.02.20
100fh 02:32,20 43.25 Csomai Zsolt 1970 Bácsvíz KVSC Százhalombatta 2016.02.20
100fh 01:07,06 94.54 Raffai Roland 1973 Szombathelyi VízműSC Százhalombatta 2016.02.20
100fh 01:14,70 83.84 Bohos Tamás 1975 Budapesti Delfinek Százhalombatta 2016.02.20
100fh 01:16,14 82.91 Márkus István 1974 Széchy Tamás Sportis Százhalombatta 2016.02.20
100fh 01:36,78 66.04 Sárkány Ákos 1973 Debreceni Szenior Úszó Százhalombatta 2016.02.20
100fh 01:36,92 64.03 Király Balázs 1977 Pécsi Vörös Meteor Spor Százhalombatta 2016.02.20
100fh 01:02,14 94.07 Szikora Tamás Dr. 1984 Pénzügyőr SE Százhalombatta 2016.02.20
100fh 01:16,69 77.71 Kocsis Szabolcs 1982 Debreceni Szenior Úszó Százhalombatta 2016.02.20
100fh 01:17,80 76.62 Jekkel Balázs 1982 Orvosegyetem SC Százhalombatta 2016.02.20
100fh 01:01,84 91.35 Czégény Ádám 1989 Szhbattai VUK SE Százhalombatta 2016.02.20
100fh 01:10,75 81.22 Monok Dávid 1987 Győri Zabolátlan SE Százhalombatta 2016.02.20
100fh 01:23,11 68.01 Takács Norbert 1990 Spuri SC Százhalombatta 2016.02.20
100nh 02:47,08 63.78 Karczag Szilárdné 1934 Egri Szenior Százhalombatta 2016.02.20
100nh 02:23,76 69.86 Uzdi Réka 1939 Törökbálint Százhalombatta 2016.02.20
100nh 02:52,71 57.63 Lukátsy Katalin 1940 Szentesi Delfin ESC Százhalombatta 2016.02.20
100nh 01:40,26 94.37 Balla Mária 1944 Törökbálinti Senior Százhalombatta 2016.02.20
100nh 02:22,70 66.66 Répási Ildikó 1944 Törökbálint Százhalombatta 2016.02.20
100nh 02:49,42 55.09 Kocsor Ferencné Dr. 1946 Békéscsabai senior Százhalombatta 2016.02.20
100nh 01:46,34 83.76 Szerdahelyi Mária 1950 Törökbálinti Senior Százhalombatta 2016.02.20
100nh 01:59,62 74.60 Pelényi Márta 1950 Budapesti Delfinek Százhalombatta 2016.02.20
100nh 03:07,02 48.45 Németh Éva 1949 Békéscsabai Szenior Százhalombatta 2016.02.20
100nh 02:10,88 64.42 Simonné Axt Éva 1956 Pécsi Sport Nonprofit Z Százhalombatta 2016.02.20
100nh 01:33,24 89.10 Virágos Éva 1957 Szentesi Delfin ESC Százhalombatta 2016.02.20
100nh 01:43,33 78.36 Bódis Éva 1960 Pécsi Vörös Meteor Spor Százhalombatta 2016.02.20
100nh 01:52,55 73.37 Gabnai Lilla 1958 Vasas SC Százhalombatta 2016.02.20
100nh 02:06,46 64.82 Pintérné Németh Györgyi 1959 Budapesti DelfinekSE Százhalombatta 2016.02.20
100nh 02:51,63 47.50 Palásti Anna 1960 Csongrádi senior Százhalombatta 2016.02.20
100nh 01:23,98 94.34 Lázár Rita 1962 Egri Szenior Százhalombatta 2016.02.20
100nh 01:32,51 85.05 Havasi Henrietta 1963 Törökbálint Százhalombatta 2016.02.20
100nh 01:23,53 88.54 Rigó Andrea 1970 Győri Zabolátlan SE Százhalombatta 2016.02.20
100nh 01:49,80 69.43 Szurdoki Erika 1967 Vasas SC Százhalombatta 2016.02.20
100nh 01:15,51 94.59 Venczel Kincső Dr. 1974 Szentesi Delfin ESC Százhalombatta 2016.02.20
100nh 01:47,17 67.11 Majorfalvi Éva 1974 Törökbálint Százhalombatta 2016.02.20
100nh 01:45,64 64.94 Királyné Csirke Eszter 1980 Pécsi Vörös Meteor SE Százhalombatta 2016.02.20
100nh 01:36,33 70.03 Kálóczy Zsuzsanna 1982 Pécsi Vörös Meteor Spor Százhalombatta 2016.02.20
100nh 01:17,52 83.48 Lőrincz Brigitta 1987 Győri Zabolátlan SE Százhalombatta 2016.02.20
100nh 01:17,93 82.45 Lukács Éva 1988 Budafóka XXII. Százhalombatta 2016.02.20
50fp 01:22,43 42.07 Szántó Endre 1936 Debreceni Szenior Úszó Százhalombatta 2016.02.20
50fp 00:42,81 77.75 Krasznai Róbert 1940 Debreceni Szenior Úszó Százhalombatta 2016.02.20
50fp 00:45,55 74.89 Fábián Béla 1937 Egri Szenior Százhalombatta 2016.02.20
50fp 01:03,60 53.93 Tóth-Kecskés László 1937 Vasas SC Százhalombatta 2016.02.20
50fp 01:05,38 51.28 Tóth Antal 1940 Miskolci Vízművek SC Százhalombatta 2016.02.20
50fp 00:38,90 81.64 Hatvani János 1946 Miskolci VSC Százhalombatta 2016.02.20
50fp 00:43,86 73.67 Somlai Gábor 1944 Törökbálint Százhalombatta 2016.02.20
50fp 00:48,83 65.34 Bögös László 1946 Egri Senior Százhalombatta 2016.02.20
50fp 00:54,79 60.11 Eszenyi László 1942 Csongrádi Szenior Százhalombatta 2016.02.20
50fp 00:55,33 59.08 Szécsi Károly 1943 Vasas Senior SC Százhalombatta 2016.02.20
50fp 00:32,30 94.41 Gulyás Péter Dr. 1951 Budapest Százhalombatta 2016.02.20
50fp 00:33,91 92.00 Csaba László 1948 Törökbálinti Senior Százhalombatta 2016.02.20
50fp 00:37,69 81.23 Perédy Zsolt 1951 Budapesti Delfinek Százhalombatta 2016.02.20
50fp 00:38,70 81.46 Bólyai István 1947 Csobogó17 Százhalombatta 2016.02.20
50fp 00:42,54 72.16 Gyenes András Dr. 1951 Szeged Szenior Százhalombatta 2016.02.20
50fp 00:51,21 60.15 Fodor László 1951 Tótkomlósi Rozmár Százhalombatta 2016.02.20
50fp 00:56,81 55.89 Rüll Gusztáv 1947 Egri Senior ÚK Százhalombatta 2016.02.20
50fp 00:33,73 89.88 Erdélyi Ferenc 1952 Törökbálint Százhalombatta 2016.02.20
50fp 00:35,69 85.06 Nagysolymosi István 1952 Bácsvíz-KVSC Százhalombatta 2016.02.20
50fp 00:31,11 93.31 Márton István 1958 Törökbálinti Senior Százhalombatta 2016.02.20
50fp 00:36,29 78.72 Jurák Árpád 1961 Miskolc VSC Százhalombatta 2016.02.20
50fp 00:30,85 91.61 Király András 1962 FTC Százhalombatta 2016.02.20
50fp 00:31,30 88.58 Kripkó Zoltán 1965 Egri Senior ÚK Százhalombatta 2016.02.20
50fp 00:31,93 86.33 Gyuráki Attila 1966 BVSC Zugló Százhalombatta 2016.02.20
50fp 00:33,60 82.15 Tóth Zoltán 1966 Tatabányai vízmű Százhalombatta 2016.02.20
50fp 00:34,70 80.12 Grigalek Gábor Dr. 1965 Budapest Százhalombatta 2016.02.20
50fp 00:34,73 80.57 Jelencsik András 1964 Egri Szenior Százhalombatta 2016.02.20
50fp 00:35,53 78.30 Horváth Viktor 1965 Győri Zabolátlan SE Százhalombatta 2016.02.20
50fp 00:37,52 74.24 Varga Csaba 1965 Győri Zabolátlan SE Százhalombatta 2016.02.20
50fp 00:39,13 72.66 Várday Levente 1962 Győri Zabolátlan SE Százhalombatta 2016.02.20
50fp 00:43,94 63.61 Kisfalvi István 1965 Százhalombattai VUK SE Százhalombatta 2016.02.20
50fp 00:29,50 91.48 Tóth Csaba 1969 Törökbálint Százhalombatta 2016.02.20
50fp 00:30,44 89.86 Kiss Csaba 1967 Szentesi Delfin ESC Százhalombatta 2016.02.20
50fp 00:32,33 84.21 Cseh Imre 1968 Nyírsenior 97 SE Százhalombatta 2016.02.20
50fp 00:32,79 83.06 Steiner Imre 1968 BVSC Százhalombatta 2016.02.20
50fp 00:33,13 81.21 Takács Sándor 1970 Szentesi Delfin ESC Százhalombatta 2016.02.20
50fp 00:33,84 79.06 Erdei L. Tamás 1971 Vasas SC Százhalombatta 2016.02.20
50fp 00:34,20 79.23 Zsigmond Barna 1969 Bácsvíz-KVSC Százhalombatta 2016.02.20
50fp 00:34,30 79.50 Szakács András 1968 Budapesti Delfinek Százhalombatta 2016.02.20
50fp 00:34,58 77.89 Forintos Attila 1970 Debreceni Szenior Úszó Százhalombatta 2016.02.20
50fp 00:35,30 77.30 Müller Zsolt 1968 Budapesti Delfinek Százhalombatta 2016.02.20
50fp 00:38,80 69.61 Kovács József Tibor 1970 Pénzügyőr SE Százhalombatta 2016.02.20
50fp 00:28,42 92.53 Raffai Roland 1973 Szombathelyi VízműSC Százhalombatta 2016.02.20
50fp 00:29,52 89.18 Kovács György 1973 Dr.Regele Károly Senior Százhalombatta 2016.02.20
50fp 00:29,69 89.23 Falvi Zsolt 1972 Győri Zabolátlan SE Százhalombatta 2016.02.20
50fp 00:30,18 87.29 Csipes Andor 1973 Mezőtúri Szenior Százhalombatta 2016.02.20
50fp 00:31,71 82.19 Bohos Tamás 1975 Budapesti Delfinek Százhalombatta 2016.02.20
50fp 00:32,19 82.49 Benke Csaba 1972 Budapesti Delfinek Százhalombatta 2016.02.20
50fp 00:32,36 80.10 Tóth Csaba 1976 Százhalombatta VUK-SE Százhalombatta 2016.02.20
50fp 00:33,51 77.42 Tar Attila 1976 Nyírség-VSE Százhalombatta 2016.02.20
50fp 00:34,39 76.87 Pásztor Róbert 1973 Miskolci VSC Százhalombatta 2016.02.20
50fp 00:35,78 74.41 Dömötör Ákos 1972 Budapesti Delfinek S Százhalombatta 2016.02.20
50fp 00:40,00 65.93 Kiss Attila 1974 Pécsi Vörös Meteor Százhalombatta 2016.02.20
50fp 00:28,97 88.13 Szabó Árpád 1978 Triton Sport Egyesül Százhalombatta 2016.02.20
50fp 00:30,33 84.79 Zalka András 1977 Vasas SC Százhalombatta 2016.02.20
50fp 00:30,76 83.64 Gyalog László 1977 Győri Zabolátlan SE Százhalombatta 2016.02.20
50fp 00:32,29 78.38 Léránt László 1980 Bohóchal Úszó Klub Százhalombatta 2016.02.20
50fp 00:45,38 57.22 Király Balázs 1977 Pécsi Vörös Meteor Spor Százhalombatta 2016.02.20
50fp 00:28,35 86.90 Szikora Tamás Dr. 1984 Pénzügyőr SE Százhalombatta 2016.02.20
50fp 00:30,78 79.78 Farkas Bálint 1985 Győri Zabolátlan Sporte Százhalombatta 2016.02.20
50fp 00:33,03 74.07 Tompa Gergely 1986 Győri Zabolátlan SE Százhalombatta 2016.02.20
50fp 00:36,81 68.19 Szabó János 1982 Pécsi Vörös Meteor Százhalombatta 2016.02.20
50fp 00:42,84 58.45 Szaszkó János dr. 1983 Debreceni Szenior Úszó Százhalombatta 2016.02.20
50fp 00:26,89 88.92 Czégény Ádám 1989 Szhbattai VUK SE Százhalombatta 2016.02.20
50fp 00:27,29 86.69 Váradi Attila 1991 Tatabányai Vízmű SE Százhalombatta 2016.02.20
50fp 00:30,22 78.96 Takács Norbert 1990 Spuri SC Százhalombatta 2016.02.20
50fp 00:43,69 56.04 Stolcz Tamás 1987 Spuri SC Százhalombatta 2016.02.20
50np 00:46,79 81.12 Csanádiné Tóth Magdolna 1949 Budapesti Delfinek Százhalombatta 2016.02.20
50np 00:52,68 71.54 Tátrai Zsuzsanna 1950 Tatabányai vízmű Százhalombatta 2016.02.20
50np 01:19,40 47.29 Juhász Ágnes 1951 Tatabánya Százhalombatta 2016.02.20
50np 01:52,11 34.23 Németh Éva 1949 Békéscsabai Szenior Százhalombatta 2016.02.20
50np 00:43,41 81.93 Téli Éva 1956 Szentesi Delfin ESC Százhalombatta 2016.02.20
50np 00:51,33 72.04 Imri Zoltánné 1952 Miskolci VSC Százhalombatta 2016.02.20
50np 01:06,00 55.74 Dernik Katalin 1953 Pécs Százhalombatta 2016.02.20
50np 00:46,80 73.51 Bódis Éva 1960 Pécsi Vörös Meteor Spor Százhalombatta 2016.02.20
50np 01:26,79 39.99 Palásti Anna 1960 Csongrádi senior Százhalombatta 2016.02.20
50np 00:33,77 97.02 Gonda Marina 1965 Pécsi Vörös Meteor Spor Százhalombatta 2016.02.20
50np 00:41,90 79.23 Lukács Istvánné 1964 Budafóka XXII. Százhalombatta 2016.02.20
50np 00:44,01 76.14 Gál Ágnes 1963 Törökbálint Százhalombatta 2016.02.20
50np 00:33,03 95.24 Marosi Melinda 1970 Vasas SC Százhalombatta 2016.02.20
50np 00:35,97 87.65 Rigó Andrea 1970 Győri Zabolátlan SE Százhalombatta 2016.02.20
50np 00:37,10 85.71 Möhring Emese 1969 Százhalombatta VUK-SE Százhalombatta 2016.02.20
50np 00:46,83 68.79 Fa Kinga 1968 Törökbálinti Senior Százhalombatta 2016.02.20
50np 00:30,64 99.34 Cerva Dóra 1974 Vasas SC Százhalombatta 2016.02.20
50np 00:32,57 93.62 Venczel Kincső Dr. 1974 Szentesi Delfin ESC Százhalombatta 2016.02.20
50np 00:36,25 83.71 B. Szűcs Dóra 1975 Törökbálint Százhalombatta 2016.02.20
50np 00:33,45 87.24 Lábodi Laura 1980 Kaposvári Úszó SE Százhalombatta 2016.02.20
50np 00:35,39 82.57 Perlaki Anikó 1980 Budapesti Delfinek Százhalombatta 2016.02.20
50np 00:35,57 83.38 Borbély Anita 1978 Budapesti Delfinek Százhalombatta 2016.02.20
50np 00:40,35 74.27 Alexi Anna 1977 Budapesti Delfinek Százhalombatta 2016.02.20
50np 00:52,46 56.16 Királyné Csirke Eszter 1980 Pécsi Vörös Meteor SE Százhalombatta 2016.02.20
50np 00:32,96 87.23 Tölgyesi Veronika 1982 Budapesti Delfinek Százhalombatta 2016.02.20
50np 00:40,43 69.96 Faragó Edina 1985 Eger Városi ÚK Százhalombatta 2016.02.20
50np 00:41,17 70.21 Kálóczy Zsuzsanna 1982 Pécsi Vörös Meteor Spor Százhalombatta 2016.02.20
50np 00:43,86 65.52 Orbán Bernadett 1983 Szhbattai VUK SE Százhalombatta 2016.02.20
50np 00:34,76 78.87 Antali Szandra 1989 Dr.Regele Károly SÚk Százhalombatta 2016.02.20
50np 00:37,80 73.17 Lukács Éva 1988 Budafóka XXII. Százhalombatta 2016.02.20
100fg 02:25,72 51.16 Szántó Endre 1936 Debreceni Szenior Úszó Százhalombatta 2016.02.20
100fg 01:23,44 85.58 Bardócz László 1940 Törökbálint Százhalombatta 2016.02.20
100fg 01:34,33 75.26 Kancsó János 1941 Tótkomlósi Rozmár Százhalombatta 2016.02.20
100fg 01:37,00 75.73 Varga Ferenc 1937 Törökbálint Százhalombatta 2016.02.20
100fg 01:40,58 71.85 Szalai Mihály 1939 Vasas SC Százhalombatta 2016.02.20
100fg 01:42,74 70.37 Nagy Attila 1939 FTC Szenior Százhalombatta 2016.02.20
100fg 01:53,05 65.15 Tóth-Kecskés László 1937 Vasas SC Százhalombatta 2016.02.20
100fg 02:01,42 58.71 Kanyó Ádám Dr. 1941 Szentesi Delfin ESC Százhalombatta 2016.02.20
100fg 01:27,02 80.78 Reiner László 1942 Vasas SC Százhalombatta 2016.02.20
100fg 01:28,23 79.69 Keszthelyi László 1942 Törökbálinti Senior Százhalombatta 2016.02.20
100fg 01:29,79 78.34 Zajzon András 1942 Törökbálint Százhalombatta 2016.02.20
100fg 01:13,56 91.46 Bólyai István 1947 Csobogó17 Százhalombatta 2016.02.20
100fg 01:15,14 88.19 Borzi Miklós dr. 1949 Szentesi Delfin ESC Százhalombatta 2016.02.20
100fg 01:23,59 80.08 Horváth Béla 1948 Miskolci Vízművek Sport Százhalombatta 2016.02.20
100fg 01:16,24 84.97 Dolozselek Pál 1952 Budapesti Delfinek Százhalombatta 2016.02.20
100fg 01:22,80 76.07 Miklós Attila 1956 Debreceni Szenior Úszó Százhalombatta 2016.02.20
100fg 01:23,83 75.15 Papp László 1956 Tatabányai vízmű Százhalombatta 2016.02.20
100fg 01:03,53 95.01 Hajdú László 1961 Bácsvíz KVSC Százhalombatta 2016.02.20
100fg 01:12,80 83.20 Fazekas Rudolf 1961 Váci Vízmű Százhalombatta 2016.02.20
100fg 01:03,87 93.85 Király András 1962 FTC Százhalombatta 2016.02.20
100fg 01:06,96 89.01 Sevecsek Lajos 1963 Vasas SC Százhalombatta 2016.02.20
100fg 01:07,23 86.83 Bánkövi Gyula 1966 Bohóchal Egy. Százhalombatta 2016.02.20
100fg 01:11,15 82.73 Varga Csaba 1965 Győri Zabolátlan SE Százhalombatta 2016.02.20
100fg 01:24,66 69.81 Kisfalvi István 1965 Százhalombattai VUK SE Százhalombatta 2016.02.20
100fg 00:59,73 94.19 Gazinszky Tamás 1971 Vasas SC Százhalombatta 2016.02.20
100fg 01:00,19 94.75 Tóth Csaba 1969 Törökbálint Százhalombatta 2016.02.20
100fg 01:01,88 93.49 Czuczi Mátyás 1967 Dr.Regele Károly Senior Százhalombatta 2016.02.20
100fg 01:04,76 89.44 Kiss Csaba 1967 Szentesi Delfin ESC Százhalombatta 2016.02.20
100fg 01:06,26 85.72 Takács Sándor 1970 Szentesi Delfin ESC Százhalombatta 2016.02.20
100fg 01:07,49 84.76 Zsigmond Barna 1969 Bácsvíz-KVSC Százhalombatta 2016.02.20
100fg 01:07,81 84.37 Dajka András Tibor 1969 Pénzügyőr SE Százhalombatta 2016.02.20
100fg 01:13,73 76.73 Erdei L. Tamás 1971 Vasas SC Százhalombatta 2016.02.20
100fg 01:16,75 75.79 Égi Zoltán 1967 Százhalombatta VUK-SE Százhalombatta 2016.02.20
100fg 00:58,04 95.58 Kovács György 1973 Dr.Regele Károly Senior Százhalombatta 2016.02.20
100fg 01:00,91 91.81 Falvi Zsolt 1972 Győri Zabolátlan SE Százhalombatta 2016.02.20
100fg 01:02,35 89.75 Papp Gábor 1972 Budapesti DelfinekSE Százhalombatta 2016.02.20
100fg 01:03,01 87.68 Márkus István 1974 Széchy Tamás Sportis Százhalombatta 2016.02.20
100fg 01:03,29 86.18 Tóth Csaba 1976 Százhalombatta VUK-SE Százhalombatta 2016.02.20
100fg 01:07,15 81.36 Tar Attila 1976 Nyírség-VSE Százhalombatta 2016.02.20
100fg 01:08,71 80.07 Zima Péter 1975 Bácsvíz KVSC Százhalombatta 2016.02.20
100fg 01:13,02 76.95 Dömötör Ákos 1972 Budapesti Delfinek S Százhalombatta 2016.02.20
100fg 01:13,72 75.74 Andrási Gyula 1973 Miskolci Vízművek Sport Százhalombatta 2016.02.20
100fg 01:14,38 73.63 Gubcenco Paul 1976 Szhbattai VUK SE Százhalombatta 2016.02.20
100fg 01:23,71 66.89 Sárkány Ákos 1973 Debreceni Szenior Úszó Százhalombatta 2016.02.20
100fg 01:02,13 86.63 Bocska Balázs 1978 Vasas SC Százhalombatta 2016.02.20
100fg 01:02,81 84.65 Léránt László 1980 Bohóchal Úszó Klub Százhalombatta 2016.02.20
100fg 01:04,37 84.23 Bodnár Tibor 1977 Bácsvíz Kecskemét Százhalombatta 2016.02.20
100fg 01:06,25 80.87 Lád Gergely 1979 Vasas Sc Százhalombatta 2016.02.20
100fg 01:07,90 77.98 Salamon Tibor 1981 Debreceni Szenior Úszó Százhalombatta 2016.02.20
100fg 01:15,57 72.04 Biacsi Tamás 1977 Szentesi Delfin Százhalombatta 2016.02.20
100fg 01:16,77 70.05 Hudetz András 1979 Budapesti Delfinek Százhalombatta 2016.02.20
100fg 01:17,86 69.97 Király Balázs 1977 Pécsi Vörös Meteor Spor Százhalombatta 2016.02.20
100fg 00:58,71 88.72 Szarka Richárd 1983 Szentesi Delfin Százhalombatta 2016.02.20
100fg 01:03,95 82.15 Jekkel Balázs 1982 Orvosegyetem SC Százhalombatta 2016.02.20
100fg 01:04,67 79.78 Farkas Bálint 1985 Győri Zabolátlan Sporte Százhalombatta 2016.02.20
100fg 01:08,32 75.17 Tompa Gergely 1986 Győri Zabolátlan SE Százhalombatta 2016.02.20
100fg 01:22,07 64.01 Szaszkó János dr. 1983 Debreceni Szenior Úszó Százhalombatta 2016.02.20
100fg 00:53,42 93.76 Czégény Ádám 1989 Szhbattai VUK SE Százhalombatta 2016.02.20
100fg 01:03,83 78.43 Takács Norbert 1990 Spuri SC Százhalombatta 2016.02.20
100fg 01:05,10 77.85 Nemcsók Tamás 1988 Bohóchal Úszó és Szi Százhalombatta 2016.02.20
100ng 02:25,10 61.16 Karczag Szilárdné 1934 Egri Szenior Százhalombatta 2016.02.20
100ng 02:10,50 65.31 Molnárfi Maya 1938 Vasas SC Százhalombatta 2016.02.20
100ng 01:27,68 93.00 Weidinger Piroska 1942 Budapesti Delfinek Százhalombatta 2016.02.20
100ng 01:42,35 77.75 Baranyi Mária 1945 Miskolci V.S.C Százhalombatta 2016.02.20
100ng 01:51,73 71.97 Bertényi Mária 1944 Szentesi Delfin Százhalombatta 2016.02.20
100ng 02:13,80 59.19 Miklós Éva 1946 Békéscsabai Senior Százhalombatta 2016.02.20
100ng 01:21,84 92.66 Gombkötőné Tóth Ilona 1950 Budapesti Delfinek Százhalombatta 2016.02.20
100ng 01:49,91 69.37 Pelényi Márta 1950 Budapesti Delfinek Százhalombatta 2016.02.20
100ng 02:26,96 51.65 Juhász Ágnes 1951 Tatabánya Százhalombatta 2016.02.20
100ng 02:29,17 51.78 Németh Éva 1949 Békéscsabai Szenior Százhalombatta 2016.02.20
100ng 01:22,18 89.22 Baranyi Judit 1954 Miskolci V.S.C Százhalombatta 2016.02.20
100ng 01:27,42 84.68 Juhászné Tóth Margit 1953 Békéscsabai Szenior Százhalombatta 2016.02.20
100ng 01:56,71 62.19 Simonné Axt Éva 1956 Pécsi Sport Nonprofit Z Százhalombatta 2016.02.20
100ng 01:21,39 87.87 Virágos Éva 1957 Szentesi Delfin ESC Százhalombatta 2016.02.20
100ng 01:31,71 76.32 Bódis Éva 1960 Pécsi Vörös Meteor Spor Százhalombatta 2016.02.20
100ng 01:59,27 59.42 Pintérné Németh Györgyi 1959 Budapesti DelfinekSE Százhalombatta 2016.02.20
100ng 01:02,80 102.38 Marosi Melinda 1970 Vasas SC Százhalombatta 2016.02.20
100ng 01:17,82 82.46 Hiri Marcella 1971 Törökbálinti Senior ÚC Százhalombatta 2016.02.20
100ng 01:33,17 71.20 Szurdoki Erika 1967 Vasas SC Százhalombatta 2016.02.20
100ng 01:34,54 68.65 Pálfy Andrea 1970 Egri Senior ÚK Százhalombatta 2016.02.20
100ng 01:39,45 66.79 Ratkai Györgyi 1967 Pécsi Vörös Meteor Spor Százhalombatta 2016.02.20
100ng 01:48,67 61.21 Várady Judit 1967 Orvosegyetem SC Százhalombatta 2016.02.20
100ng 01:16,25 82.32 Wennes Ildikó 1974 Orvosegyetem SC Százhalombatta 2016.02.20
100ng 01:32,42 68.68 Takácsné Kancsár Katalin 1973 Debreceni Szenior Úszó Százhalombatta 2016.02.20
100ng 01:24,23 73.12 Alexi Anna 1977 Budapesti Delfinek Százhalombatta 2016.02.20
100ng 01:33,45 64.69 Királyné Csirke Eszter 1980 Pécsi Vörös Meteor SE Százhalombatta 2016.02.20
100ng 01:08,26 86.77 Tölgyesi Veronika 1982 Budapesti Delfinek Százhalombatta 2016.02.20
100ng 01:12,49 80.74 Rigó Melinda 1984 Vasas SC Százhalombatta 2016.02.20
100ng 01:18,47 75.73 Kárpáti Gabriella 1982 Pécsi Vörös Meteor SC Százhalombatta 2016.02.20
100ng 01:18,71 75.50 Nemes Szegedi Lilla 1982 Törökbálint Százhalombatta 2016.02.20
100ng 01:26,39 68.47 Orbán Bernadett 1983 Szhbattai VUK SE Százhalombatta 2016.02.20
100ng 01:09,23 82.25 Lukács Éva 1988 Budafóka XXII. Százhalombatta 2016.02.20
100ng 01:11,31 79.40 Antali Szandra 1989 Dr.Regele Károly SÚk Százhalombatta 2016.02.20
100ng 01:16,67 73.98 Peresztegi Éva 1989 FTC Százhalombatta 2016.02.20
100ng 01:23,98 68.55 Jónás Krisztina 1987 Budapesti Delfinek S Százhalombatta 2016.02.20
200fv 03:24,95 91.59 Krasznai Róbert 1940 Debreceni Szenior Úszó Százhalombatta 2016.02.20
200fv 03:55,87 81.46 Melkuhn Dezső 1938 Szentesi Delfin ESC Százhalombatta 2016.02.20
200fv 03:36,22 81.79 Hatvani János 1946 Miskolci VSC Százhalombatta 2016.02.20
200fv 03:58,00 76.67 Szécsi Károly 1943 Vasas Senior SC Százhalombatta 2016.02.20
200fv 03:58,88 77.17 Keszthelyi László 1942 Törökbálinti Senior Százhalombatta 2016.02.20
200fv 03:12,98 87.19 Kecskés István dr. 1951 Szegedi Muréna UBK Százhalombatta 2016.02.20
200fv 03:17,59 85.19 Perédy Zsolt 1951 Budapesti Delfinek Százhalombatta 2016.02.20
200fv 03:53,99 74.22 Mikó István 1948 Törökbálint Százhalombatta 2016.02.20
200fv 04:06,02 71.33 Longa Péter 1947 Vasas SC Százhalombatta 2016.02.20
200fv 03:02,21 91.39 Heverdle István 1952 Egri Szenior Százhalombatta 2016.02.20
200fv 02:41,68 94.85 Vass Gyula 1961 Triton SE Gyula Százhalombatta 2016.02.20
200fv 02:42,89 94.16 Hajdú László 1961 Bácsvíz KVSC Százhalombatta 2016.02.20
200fv 03:45,04 70.99 Tejes István 1957 Szhbattai VUK SE Százhalombatta 2016.02.20
200fv 02:45,37 91.99 Király András 1962 FTC Százhalombatta 2016.02.20
200fv 03:22,77 73.45 Horváth Viktor 1965 Győri Zabolátlan SE Százhalombatta 2016.02.20
200fv 03:30,83 71.28 T. Kiss Jenő 1964 Debreceni Szenior Úszó Százhalombatta 2016.02.20
200fv 03:59,92 62.25 Kisfalvi István 1965 Százhalombattai VUK SE Százhalombatta 2016.02.20
200fv 02:40,99 90.60 Kiss Csaba 1967 Szentesi Delfin ESC Százhalombatta 2016.02.20
200fv 02:45,64 87.40 Steiner Imre 1968 BVSC Százhalombatta 2016.02.20
200fv 02:49,53 85.44 Müller Zsolt 1968 Budapesti Delfinek Százhalombatta 2016.02.20
200fv 03:00,14 80.51 Cseh Imre 1968 Nyírsenior 97 SE Százhalombatta 2016.02.20
200fv 02:29,55 92.85 Raffai Roland 1973 Szombathelyi VízműSC Százhalombatta 2016.02.20
200fv 02:39,35 85.28 Tóth Csaba 1976 Százhalombatta VUK-SE Százhalombatta 2016.02.20
200fv 02:45,18 84.25 Pásztor Róbert 1973 Miskolci VSC Százhalombatta 2016.02.20
200fv 03:18,56 70.89 Dömötör Ákos 1972 Budapesti Delfinek S Százhalombatta 2016.02.20
200fv 02:38,35 83.28 Molnár Gergely 1980 Vasas SC Százhalombatta 2016.02.20
200fv 02:58,58 73.50 Salamon Tibor 1981 Debreceni Szenior Úszó Százhalombatta 2016.02.20
200fv 03:00,02 74.00 Lád Gergely 1979 Vasas Sc Százhalombatta 2016.02.20
200fv 03:24,32 65.35 Hudetz András 1979 Budapesti Delfinek Százhalombatta 2016.02.20
200fv 02:29,03 87.09 Földi Róbert 1982 Vasas SC Százhalombatta 2016.02.20
200fv 02:45,48 78.62 Jekkel Balázs 1982 Orvosegyetem SC Százhalombatta 2016.02.20
200fv 02:57,22 73.51 Kocsis Szabolcs 1982 Debreceni Szenior Úszó Százhalombatta 2016.02.20
200fv 03:06,39 69.96 Szabó János 1982 Pécsi Vörös Meteor Százhalombatta 2016.02.20
200fv 02:27,40 83.78 Orbán Ábel 1989 Tatabányai Vízmű Sport Százhalombatta 2016.02.20
200fv 02:37,60 79.58 Monok Dávid 1987 Győri Zabolátlan SE Százhalombatta 2016.02.20
200nv 06:29,67 56.66 Lukátsy Katalin 1940 Szentesi Delfin ESC Százhalombatta 2016.02.20
200nv 05:02,09 67.40 Bocskay Zsófia 1947 Szentesi Delfin ESC Százhalombatta 2016.02.20
200nv 03:46,96 83.94 Juhászné Tóth Margit 1953 Békéscsabai Szenior Százhalombatta 2016.02.20
200nv 03:27,52 88.10 Virágos Éva 1957 Szentesi Delfin ESC Százhalombatta 2016.02.20
200nv 03:57,50 76.41 Gabnai Lilla 1958 Vasas SC Százhalombatta 2016.02.20
200nv 04:36,18 66.48 Darnay Erika 1957 Debreceni Szenior Úszó Százhalombatta 2016.02.20
200nv 02:43,79 102.18 Czifrik Hajnalka 1966 Széchy T. Si. Sopron Százhalombatta 2016.02.20
200nv 03:00,84 96.18 Lázár Rita 1962 Egri Szenior Százhalombatta 2016.02.20
200nv 03:05,00 91.51 Pengő Erzsébet 1965 Szentesi Delfin ESC Százhalombatta 2016.02.20
200nv 03:32,62 81.29 Havasi Henrietta 1963 Törökbálint Százhalombatta 2016.02.20
200nv 02:41,27 99.31 Szokol Diana Dr. 1971 Nyír Szenior Százhalombatta 2016.02.20
200nv 03:00,51 90.48 Möhring Emese 1969 Százhalombatta VUK-SE Százhalombatta 2016.02.20
200nv 03:04,30 87.89 Rigó Andrea 1970 Győri Zabolátlan SE Százhalombatta 2016.02.20
200nv 03:22,32 82.33 Csizmadiáné dr.Nusser Nóra 1967 Pécsi Vörös Meteor Százhalombatta 2016.02.20
200nv 03:50,06 71.92 Fa Kinga 1968 Törökbálinti Senior Százhalombatta 2016.02.20
200nv 03:53,47 69.66 Pálfy Andrea 1970 Egri Senior ÚK Százhalombatta 2016.02.20
200nv 02:33,74 101.46 Cerva Dóra 1974 Vasas SC Százhalombatta 2016.02.20
200nv 02:48,43 88.37 Lábodi Laura 1980 Kaposvári Úszó SE Százhalombatta 2016.02.20
200nv 02:51,10 88.42 Borbély Anita 1978 Budapesti Delfinek Százhalombatta 2016.02.20
200nv 03:15,84 76.84 Gedó Andrea 1979 Szegedi Muréna UBK Százhalombatta 2016.02.20
200nv 02:36,79 91.16 Felföldi Viktória 1985 Vasas Sport Club Százhalombatta 2016.02.20
200nv 02:38,88 89.31 Nagy Erzsébet Éva 1986 Debreceni Szenior Úszó Százhalombatta 2016.02.20
200nv 03:01,58 79.57 Rigó Melinda 1984 Vasas SC Százhalombatta 2016.02.20
200nv 03:21,46 72.98 Kálóczy Zsuzsanna 1982 Pécsi Vörös Meteor Spor Százhalombatta 2016.02.20
200nv 03:26,90 69.46 Faragó Edina 1985 Eger Városi ÚK Százhalombatta 2016.02.20
200nv 03:29,64 70.18 Kárpáti Gabriella 1982 Pécsi Vörös Meteor SC Százhalombatta 2016.02.20
200nv 03:37,19 67.25 Orbán Bernadett 1983 Szhbattai VUK SE Százhalombatta 2016.02.20
200nv 02:50,06 82.93 Lőrincz Brigitta 1987 Győri Zabolátlan SE Százhalombatta 2016.02.20
200nv 03:55,68 60.19 Jónás Krisztina 1987 Budapesti Delfinek S Százhalombatta 2016.02.20
50fm 01:13,27 56.43 Deák Gyula 1934 Bohóchal ÚK Százhalombatta 2016.02.20
50fm 00:42,01 95.22 Fábián Béla 1937 Egri Szenior Százhalombatta 2016.02.20
50fm 00:49,66 78.33 Kancsó János 1941 Tótkomlósi Rozmár Százhalombatta 2016.02.20
50fm 00:55,50 72.45 Fodor Béla 1937 Egri Szenior Százhalombatta 2016.02.20
50fm 00:56,25 71.50 László Sándor 1937 Szegedi Muréna UBK Százhalombatta 2016.02.20
50fm 00:59,19 66.94 Nagy Attila 1939 FTC Szenior Százhalombatta 2016.02.20
50fm 01:00,24 64.78 Csizmadia Tamás 1941 Törökbálinti Senior Százhalombatta 2016.02.20
50fm 01:00,30 66.77 Varga Ferenc 1937 Törökbálint Százhalombatta 2016.02.20
50fm 00:41,80 90.66 Somlai Gábor 1944 Törökbálint Százhalombatta 2016.02.20
50fm 00:43,00 86.88 Hatvani János 1946 Miskolci VSC Százhalombatta 2016.02.20
50fm 00:43,19 87.15 Sümeghy László Dr. 1945 Budapesti Delfinek Százhalombatta 2016.02.20
50fm 00:36,22 99.09 Gulyás Péter Dr. 1951 Budapest Százhalombatta 2016.02.20
50fm 00:41,13 87.51 Kecskés István dr. 1951 Szegedi Muréna UBK Százhalombatta 2016.02.20
50fm 00:42,45 87.34 Bólyai István 1947 Csobogó17 Százhalombatta 2016.02.20
50fm 00:43,02 83.74 Gyenes András Dr. 1951 Szeged Szenior Százhalombatta 2016.02.20
50fm 00:46,89 78.08 Szabó Tamás 1949 Eger Százhalombatta 2016.02.20
50fm 00:47,86 76.52 Balázs Gábor dr. 1949 Tótkomlósi Rozmár Százhalombatta 2016.02.20
50fm 00:51,56 71.64 Halmos Péter 1948 Százhalombattai VUK SE Százhalombatta 2016.02.20
50fm 00:52,66 70.17 Petényi Endre 1948 BVSC Százhalombatta 2016.02.20
50fm 00:40,62 87.96 Erdélyi Ferenc 1952 Törökbálint Százhalombatta 2016.02.20
50fm 00:42,37 82.08 Szabó Miklós 1956 Egyesületen kívül Százhalombatta 2016.02.20
50fm 00:42,96 80.97 Papp László 1956 Tatabányai vízmű Százhalombatta 2016.02.20
50fm 00:45,15 79.31 Dolozselek Pál 1952 Budapesti Delfinek Százhalombatta 2016.02.20
50fm 00:47,59 73.24 Miklós Attila 1956 Debreceni Szenior Úszó Százhalombatta 2016.02.20
50fm 00:52,07 68.94 Papp Károly 1952 Tatabányai Vízmű Sport Százhalombatta 2016.02.20
50fm 00:35,52 94.27 Vass Gyula 1961 Triton SE Gyula Százhalombatta 2016.02.20
50fm 00:36,30 93.54 Sáringer Károly 1959 Hullám Százhalombatta 2016.02.20
50fm 00:42,16 79.73 Jurák Árpád 1961 Miskolc VSC Százhalombatta 2016.02.20
50fm 00:42,22 79.62 Fazekas Rudolf 1961 Váci Vízmű Százhalombatta 2016.02.20
50fm 00:35,58 91.67 Grigalek Gábor Dr. 1965 Budapest Százhalombatta 2016.02.20
50fm 00:35,58 91.67 Kripkó Zoltán 1965 Egri Senior ÚK Százhalombatta 2016.02.20
50fm 00:36,15 89.68 Gyuráki Attila 1966 BVSC Zugló Százhalombatta 2016.02.20
50fm 00:37,64 86.77 Menyhárt Zsolt Dr. 1965 Budapesti Delfinek Százhalombatta 2016.02.20
50fm 00:37,77 85.92 Tóth Zoltán 1966 Tatabányai vízmű Százhalombatta 2016.02.20
50fm 00:41,67 79.07 T. Kiss Jenő 1964 Debreceni Szenior Úszó Százhalombatta 2016.02.20
50fm 00:44,14 75.72 Várday Levente 1962 Győri Zabolátlan SE Százhalombatta 2016.02.20
50fm 00:37,90 83.48 Forintos Attila 1970 Debreceni Szenior Úszó Százhalombatta 2016.02.20
50fm 00:39,26 81.68 Cseh Imre 1968 Nyírsenior 97 SE Százhalombatta 2016.02.20
50fm 00:40,89 78.00 Zsigmond Barna 1969 Bácsvíz-KVSC Százhalombatta 2016.02.20
50fm 00:41,30 76.76 Kovács József Tibor 1970 Pénzügyőr SE Százhalombatta 2016.02.20
50fm 01:09,80 45.82 Csomai Zsolt 1970 Bácsvíz KVSC Százhalombatta 2016.02.20
50fm 00:37,05 82.75 Gódor István 1975 Budapesti Delfinek Százhalombatta 2016.02.20
50fm 00:37,54 81.70 Bohos Tamás 1975 Budapesti Delfinek Százhalombatta 2016.02.20
50fm 00:38,63 80.43 Pásztor Róbert 1973 Miskolci VSC Százhalombatta 2016.02.20
50fm 00:38,98 78.75 Zima Péter 1975 Bácsvíz KVSC Százhalombatta 2016.02.20
50fm 00:40,43 75.53 Tóth Csaba 1976 Százhalombatta VUK-SE Százhalombatta 2016.02.20
50fm 00:40,71 75.02 Tar Attila 1976 Nyírség-VSE Százhalombatta 2016.02.20
50fm 00:43,69 70.00 Gubcenco Paul 1976 Szhbattai VUK SE Százhalombatta 2016.02.20
50fm 00:45,10 68.27 Baranyi Csaba 1975 Miskolci Vízművek SC Százhalombatta 2016.02.20
50fm 00:32,34 93.34 Gyalog László 1977 Győri Zabolátlan SE Százhalombatta 2016.02.20
50fm 00:32,43 92.53 Szabó Árpád 1978 Triton Sport Egyesül Százhalombatta 2016.02.20
50fm 00:32,87 91.33 Bocska Balázs 1978 Vasas SC Százhalombatta 2016.02.20
50fm 00:34,18 88.45 Zalka András 1977 Vasas SC Százhalombatta 2016.02.20
50fm 00:36,90 81.59 Kovács Kristóf 1978 Bohóchal Egy. Százhalombatta 2016.02.20
50fm 00:37,67 80.44 Bodnár Tibor 1977 Bácsvíz Kecskemét Százhalombatta 2016.02.20
50fm 00:47,82 62.56 Szentes Márton 1980 Bohóchal Úszó és Szi Százhalombatta 2016.02.20
50fm 00:32,90 89.12 Földi Róbert 1982 Vasas SC Százhalombatta 2016.02.20
50fm 00:34,94 83.07 Ludvig Balázs 1984 Dr. Regele Károly Sz. Százhalombatta 2016.02.20
50fm 00:38,23 76.98 Szabó János 1982 Pécsi Vörös Meteor Százhalombatta 2016.02.20
50fm 00:42,09 69.66 Szaszkó János dr. 1983 Debreceni Szenior Úszó Százhalombatta 2016.02.20
50fm 00:31,41 89.56 Orbán Ábel 1989 Tatabányai Vízmű Sport Százhalombatta 2016.02.20
50fm 00:33,27 83.75 Váradi Attila 1991 Tatabányai Vízmű SE Százhalombatta 2016.02.20
50fm 00:40,24 70.74 Nemcsók Tamás 1988 Bohóchal Úszó és Szi Százhalombatta 2016.02.20
50fm 00:41,95 66.78 Marczis Dávid 1991 Eger Városi ÚK Százhalombatta 2016.02.20
50fm 00:42,04 68.16 Stolcz Tamás 1987 Spuri SC Százhalombatta 2016.02.20
50nm 01:03,40 75.08 Kászonyi Ilona 1937 Törökbálint Százhalombatta 2016.02.20
50nm 01:11,60 64.19 Emhő Klára 1941 Tatabányai VSE Százhalombatta 2016.02.20
50nm 01:12,00 65.01 Uzdi Réka 1939 Törökbálint Százhalombatta 2016.02.20
50nm 01:14,60 62.20 Lukátsy Katalin 1940 Szentesi Delfin ESC Százhalombatta 2016.02.20
50nm 00:58,11 76.79 Bertényi Mária 1944 Szentesi Delfin Százhalombatta 2016.02.20
50nm 00:58,54 74.92 Miklós Éva 1946 Békéscsabai Senior Százhalombatta 2016.02.20
50nm 01:05,17 67.41 Répási Enikő 1946 Törökbálint Százhalombatta 2016.02.20
50nm 01:10,96 61.97 Kocsor Ferencné Dr. 1946 Békéscsabai senior Százhalombatta 2016.02.20
50nm 00:47,48 88.99 Gombkötőné Tóth Ilona 1950 Budapesti Delfinek Százhalombatta 2016.02.20
50nm 00:53,37 79.33 Tátrai Zsuzsanna 1950 Tatabányai vízmű Százhalombatta 2016.02.20
50nm 00:56,77 76.56 Baranyi Valéria 1947 Miskolci V.S.C Százhalombatta 2016.02.20
50nm 00:56,90 74.48 Pelényi Márta 1950 Budapesti Delfinek Százhalombatta 2016.02.20
50nm 01:04,53 65.25 Juhász Ágnes 1951 Tatabánya Százhalombatta 2016.02.20
50nm 00:47,73 84.32 Téli Éva 1956 Szentesi Delfin ESC Százhalombatta 2016.02.20
50nm 01:02,30 66.46 Dernik Katalin 1953 Pécs Százhalombatta 2016.02.20
50nm 01:11,80 57.31 Sztovicsné M. Márta 1954 Budapesti Delfinek Százhalombatta 2016.02.20
50nm 00:53,62 74.03 Botfalvai Ágnes 1958 Budapesti Delfinek Százhalombatta 2016.02.20
50nm 00:59,67 66.12 Pintérné Németh Györgyi 1959 Budapesti DelfinekSE Százhalombatta 2016.02.20
50nm 01:00,01 66.79 Darnay Erika 1957 Debreceni Szenior Úszó Százhalombatta 2016.02.20
50nm 00:39,62 93.76 Czifrik Hajnalka 1966 Széchy T. Si. Sopron Százhalombatta 2016.02.20
50nm 00:42,25 89.36 Lukács Istvánné 1964 Budafóka XXII. Százhalombatta 2016.02.20
50nm 00:47,36 80.49 Havasi Henrietta 1963 Törökbálint Százhalombatta 2016.02.20
50nm 00:46,10 80.24 Csizmadiáné dr.Nusser Nóra 1967 Pécsi Vörös Meteor Százhalombatta 2016.02.20
50nm 00:46,86 76.73 Hiri Marcella 1971 Törökbálinti Senior ÚC Százhalombatta 2016.02.20
50nm 00:49,50 74.83 Ratkai Györgyi 1967 Pécsi Vörös Meteor Spor Százhalombatta 2016.02.20
50nm 00:52,30 70.38 Végné Kovács Ildikó 1968 BVSC Zugló Százhalombatta 2016.02.20
50nm 00:55,60 66.75 Szurdoki Erika 1967 Vasas SC Százhalombatta 2016.02.20
50nm 00:44,03 80.42 Debreczeni Beáta 1973 Szentesi Delfin ESC Százhalombatta 2016.02.20
50nm 00:44,16 79.08 B. Szűcs Dóra 1975 Törökbálint Százhalombatta 2016.02.20
50nm 00:50,11 70.83 Takácsné Kancsár Katalin 1973 Debreceni Szenior Úszó Százhalombatta 2016.02.20
50nm 00:50,22 70.19 Majorfalvi Éva 1974 Törökbálint Százhalombatta 2016.02.20
50nm 00:40,51 83.19 Perlaki Anikó 1980 Budapesti Delfinek Százhalombatta 2016.02.20
50nm 00:41,77 81.27 Gedó Andrea 1979 Szegedi Muréna UBK Százhalombatta 2016.02.20
50nm 00:41,98 81.42 Borbély Anita 1978 Budapesti Delfinek Százhalombatta 2016.02.20
50nm 00:43,22 79.67 Farszkyné Ficzere Szilvia 1977 Triton SE - Gyula Százhalombatta 2016.02.20
50nm 00:45,20 76.25 Grigalek Ildikó 1977 Budapesti Delfinek Százhalombatta 2016.02.20
50nm 00:51,14 66.19 Királyné Csirke Eszter 1980 Pécsi Vörös Meteor SE Százhalombatta 2016.02.20
50nm 00:35,67 90.57 Nagy Erzsébet Éva 1986 Debreceni Szenior Úszó Százhalombatta 2016.02.20
50nm 00:44,22 74.85 Orbán Bernadett 1983 Szhbattai VUK SE Százhalombatta 2016.02.20
50nm 00:45,61 73.09 Kárpáti Gabriella 1982 Pécsi Vörös Meteor SC Százhalombatta 2016.02.20
50nm 00:45,95 71.16 Faragó Edina 1985 Eger Városi ÚK Százhalombatta 2016.02.20
50nm 00:41,20 77.68 Lukács Éva 1988 Budafóka XXII. Százhalombatta 2016.02.20
50nm 00:42,92 74.16 Peresztegi Éva 1989 FTC Százhalombatta 2016.02.20
50nm 00:49,47 64.93 Korányi Csenge 1988 Debreceni Szenior Úszó Százhalombatta 2016.02.20
50nm 00:52,53 61.60 Jónás Krisztina 1987 Budapesti Delfinek S Százhalombatta 2016.02.20
200fp 07:10,30 48.51 Szántó Endre 1936 Debreceni Szenior Úszó Százhalombatta 2016.02.20
200fp 04:09,93 80.98 Melkuhn Dezső 1938 Szentesi Delfin ESC Százhalombatta 2016.02.20
200fp 05:00,70 64.32 Eszenyi László 1942 Csongrádi Szenior Százhalombatta 2016.02.20
200fp 03:28,66 83.43 Perédy Zsolt 1951 Budapesti Delfinek Százhalombatta 2016.02.20
200fp 03:51,90 77.66 Mikó István 1948 Törökbálint Százhalombatta 2016.02.20
200fp 04:03,54 74.82 Bólyai István 1947 Csobogó17 Százhalombatta 2016.02.20
200fp 03:46,11 76.29 Nagysolymosi István 1952 Bácsvíz-KVSC Százhalombatta 2016.02.20
200fp 03:23,51 77.33 Jurák Árpád 1961 Miskolc VSC Százhalombatta 2016.02.20
200fp 03:02,34 85.32 Király András 1962 FTC Százhalombatta 2016.02.20
200fp 03:16,33 76.45 Tóth Zoltán 1966 Tatabányai vízmű Százhalombatta 2016.02.20
200fp 03:17,75 77.32 Jelencsik András 1964 Egri Szenior Százhalombatta 2016.02.20
200fp 02:34,73 90.74 Csipes Andor 1973 Mezőtúri Szenior Százhalombatta 2016.02.20
200fp 03:05,32 76.05 Pásztor Róbert 1973 Miskolci VSC Százhalombatta 2016.02.20
200fp 02:32,80 86.66 Molnár Gergely 1980 Vasas SC Százhalombatta 2016.02.20
200np 05:10,92 66.25 Bocskay Zsófia 1947 Szentesi Delfin ESC Százhalombatta 2016.02.20
200np 04:04,90 78.31 Juhászné Tóth Margit 1953 Békéscsabai Szenior Százhalombatta 2016.02.20
200np 04:05,86 74.71 Virágos Éva 1957 Szentesi Delfin ESC Százhalombatta 2016.02.20
200np 06:29,10 46.00 Palásti Anna 1960 Csongrádi senior Százhalombatta 2016.02.20
200np 03:16,60 85.83 Gonda Marina 1965 Pécsi Vörös Meteor Spor Százhalombatta 2016.02.20
200np 03:00,76 90.56 Csikány Csilla 1968 Törökbálint Százhalombatta 2016.02.20
200np 03:18,80 81.72 Cseszregi Henrietta 1969 Budapesti Delfinek Százhalombatta 2016.02.20
200np 04:14,27 63.54 Pálfy Andrea 1970 Egri Senior ÚK Százhalombatta 2016.02.20
200np 02:36,70 98.56 Venczel Kincső Dr. 1974 Szentesi Delfin ESC Százhalombatta 2016.02.20
200np 03:33,00 73.60 Debreczeni Beáta 1973 Szentesi Delfin ESC Százhalombatta 2016.02.20
200np 02:48,70 87.01 Lábodi Laura 1980 Kaposvári Úszó SE Százhalombatta 2016.02.20
200np 03:11,94 78.00 Borbély Anita 1978 Budapesti Delfinek Százhalombatta 2016.02.20
200np 02:39,66 88.09 Felföldi Viktória 1985 Vasas Sport Club Százhalombatta 2016.02.20
200np 02:42,24 88.89 Tölgyesi Veronika 1982 Budapesti Delfinek Százhalombatta 2016.02.20
200np 03:30,31 68.92 Kálóczy Zsuzsanna 1982 Pécsi Vörös Meteor Spor Százhalombatta 2016.02.20
200fg 05:35,96 49.61 Szántó Endre 1936 Debreceni Szenior Úszó Százhalombatta 2016.02.21
200fg 03:04,81 86.20 Krasznai Róbert 1940 Debreceni Szenior Úszó Százhalombatta 2016.02.21
200fg 03:16,38 82.70 Melkuhn Dezső 1938 Szentesi Delfin ESC Százhalombatta 2016.02.21
200fg 03:42,40 73.86 Varga Ferenc 1937 Törökbálint Százhalombatta 2016.02.21
200fg 03:55,70 68.49 Nagy Attila 1939 FTC Szenior Százhalombatta 2016.02.21
200fg 03:08,99 82.84 Reiner László 1942 Vasas SC Százhalombatta 2016.02.21
200fg 03:24,61 76.63 Horányi Antal Dr. 1942 Debreceni Szenior Úszó Százhalombatta 2016.02.21
200fg 03:37,76 71.45 Szécsi Károly 1943 Vasas Senior SC Százhalombatta 2016.02.21
200fg 02:54,95 85.58 Bólyai István 1947 Csobogó17 Százhalombatta 2016.02.21
200fg 03:14,86 74.48 Gyenes András Dr. 1951 Szeged Szenior Százhalombatta 2016.02.21
200fg 03:20,46 74.26 Mikó István 1948 Törökbálint Százhalombatta 2016.02.21
200fg 03:43,78 67.20 Longa Péter 1947 Vasas SC Százhalombatta 2016.02.21
200fg 02:30,75 92.00 Kókai László 1956 Csongrád senior Százhalombatta 2016.02.21
200fg 02:38,24 90.59 Heverdle István 1952 Egri Szenior Százhalombatta 2016.02.21
200fg 02:55,89 81.68 Dolozselek Pál 1952 Budapesti Delfinek Százhalombatta 2016.02.21
200fg 03:08,72 73.84 Miklós Attila 1956 Debreceni Szenior Úszó Százhalombatta 2016.02.21
200fg 02:18,61 96.09 Hajdú László 1961 Bácsvíz KVSC Százhalombatta 2016.02.21
200fg 02:32,09 86.46 Sevecsek Lajos 1963 Vasas SC Százhalombatta 2016.02.21
200fg 02:33,25 85.19 Jelencsik András 1964 Egri Szenior Százhalombatta 2016.02.21
200fg 02:37,43 81.77 Bánkövi Gyula 1966 Bohóchal Egy. Százhalombatta 2016.02.21
200fg 02:38,86 82.24 Gunther Zsolt 1964 Győri Zabolátlan SE Százhalombatta 2016.02.21
200fg 03:16,49 66.29 Kisfalvi István 1965 Százhalombattai VUK SE Százhalombatta 2016.02.21
200fg 02:13,58 92.61 Gazinszky Tamás 1971 Vasas SC Százhalombatta 2016.02.21
200fg 02:16,40 92.04 Tóth Csaba 1969 Törökbálint Százhalombatta 2016.02.21
200fg 02:23,45 87.01 Takács Sándor 1970 Szentesi Delfin ESC Százhalombatta 2016.02.21
200fg 02:27,70 85.78 Müller Zsolt 1968 Budapesti Delfinek Százhalombatta 2016.02.21
200fg 02:27,95 84.42 Pozsgai Gábor 1970 Százhalombatta VUK-SE Százhalombatta 2016.02.21
200fg 04:35,70 45.81 Csomai Zsolt 1970 Bácsvíz KVSC Százhalombatta 2016.02.21
200fg 02:17,61 88.11 Márkus István 1974 Széchy Tamás Sportis Százhalombatta 2016.02.21
200fg 02:24,21 85.35 Papp Gábor 1972 Budapesti DelfinekSE Százhalombatta 2016.02.21
200fg 02:27,44 83.53 Falvi Zsolt 1972 Győri Zabolátlan SE Százhalombatta 2016.02.21
200fg 02:32,79 80.11 Gáspár Igor 1973 Törökbálint Százhalombatta 2016.02.21
200fg 02:37,61 76.13 Tar Attila 1976 Nyírség-VSE Százhalombatta 2016.02.21
200fg 02:45,82 73.95 Andrási Gyula 1973 Miskolci Vízművek Sport Százhalombatta 2016.02.21
200fg 02:48,50 73.30 Dömötör Ákos 1972 Budapesti Delfinek S Százhalombatta 2016.02.21
200fg 02:49,48 70.91 Gubcenco Paul 1976 Szhbattai VUK SE Százhalombatta 2016.02.21
200fg 03:01,86 67.55 Sárkány Ákos 1973 Debreceni Szenior Úszó Százhalombatta 2016.02.21
200fg 02:19,50 83.50 Molnár Gergely 1980 Vasas SC Százhalombatta 2016.02.21
200fg 02:44,58 72.00 Tóth Szilveszter 1978 Debreceni Szenior Úszó Százhalombatta 2016.02.21
200fg 02:51,34 69.68 Király Balázs 1977 Pécsi Vörös Meteor Spor Százhalombatta 2016.02.21
200fg 02:09,67 88.49 Földi Róbert 1982 Vasas SC Százhalombatta 2016.02.21
200fg 02:19,70 82.30 Jekkel Balázs 1982 Orvosegyetem SC Százhalombatta 2016.02.21
200fg 02:44,31 68.45 Bana Péter 1986 Törökbálinti Senior Százhalombatta 2016.02.21
200fg 01:58,17 92.62 Czégény Ádám 1989 Szhbattai VUK SE Százhalombatta 2016.02.21
200ng 03:17,92 89.51 Weidinger Piroska 1942 Budapesti Delfinek Százhalombatta 2016.02.21
200ng 04:00,98 72.42 Bertényi Mária 1944 Szentesi Delfin Százhalombatta 2016.02.21
200ng 04:48,70 59.52 Kocsor Ferencné Dr. 1946 Békéscsabai senior Százhalombatta 2016.02.21
200ng 03:03,46 89.81 Gombkötőné Tóth Ilona 1950 Budapesti Delfinek Százhalombatta 2016.02.21
200ng 04:53,83 56.97 Németh Éva 1949 Békéscsabai Szenior Százhalombatta 2016.02.21
200ng 02:57,51 89.68 Baranyi Judit 1954 Miskolci V.S.C Százhalombatta 2016.02.21
200ng 02:53,03 89.72 Virágos Éva 1957 Szentesi Delfin ESC Százhalombatta 2016.02.21
200ng 03:20,02 75.99 Bódis Éva 1960 Pécsi Vörös Meteor Spor Százhalombatta 2016.02.21
200ng 03:44,11 69.04 Gabnai Lilla 1958 Vasas SC Százhalombatta 2016.02.21
200ng 04:13,46 61.65 Darnay Erika 1957 Debreceni Szenior Úszó Százhalombatta 2016.02.21
200ng 02:39,45 91.29 Pengő Erzsébet 1965 Szentesi Delfin ESC Százhalombatta 2016.02.21
200ng 03:19,90 74.27 Czékus Lászlóné 1963 Szhbattai VUK SE Százhalombatta 2016.02.21
200ng 02:16,12 101.88 Szokol Diana Dr. 1971 Nyír Szenior Százhalombatta 2016.02.21
200ng 02:19,53 100.18 Marosi Melinda 1970 Vasas SC Százhalombatta 2016.02.21
200ng 02:42,37 87.03 Möhring Emese 1969 Százhalombatta VUK-SE Százhalombatta 2016.02.21
200ng 02:52,20 80.97 Hiri Marcella 1971 Törökbálinti Senior ÚC Százhalombatta 2016.02.21
200ng 03:18,78 71.91 Fa Kinga 1968 Törökbálinti Senior Százhalombatta 2016.02.21
200ng 03:35,32 66.97 Ratkai Györgyi 1967 Pécsi Vörös Meteor Spor Százhalombatta 2016.02.21
200ng 03:58,88 60.46 Várady Judit 1967 Orvosegyetem SC Százhalombatta 2016.02.21
200ng 02:14,91 100.58 Cerva Dóra 1974 Vasas SC Százhalombatta 2016.02.21
200ng 02:35,16 87.75 Bujna Lilla 1974 Debreceni Szenior Úszó Százhalombatta 2016.02.21
200ng 02:44,34 82.95 Wennes Ildikó 1974 Orvosegyetem SC Százhalombatta 2016.02.21
200ng 02:25,38 86.72 Felföldi Viktória 1985 Vasas Sport Club Százhalombatta 2016.02.21
200ng 02:38,69 80.14 Rigó Melinda 1984 Vasas SC Százhalombatta 2016.02.21
200ng 02:53,53 73.91 Tóvári Anett 1983 Pécsi Vörös Meteor Spor Százhalombatta 2016.02.21
200ng 02:55,47 73.61 Kálóczy Zsuzsanna 1982 Pécsi Vörös Meteor Spor Százhalombatta 2016.02.21
200ng 03:20,19 64.25 Orbán Bernadett 1983 Szhbattai VUK SE Százhalombatta 2016.02.21
200ng 02:36,12 79.84 Lőrincz Brigitta 1987 Győri Zabolátlan SE Százhalombatta 2016.02.21
200ng 02:47,51 73.56 Peresztegi Éva 1989 FTC Százhalombatta 2016.02.21
200ng 03:16,31 63.79 Jónás Krisztina 1987 Budapesti Delfinek S Százhalombatta 2016.02.21
100fm 03:37,75 53.74 Bánki-Horváth Béla 1920 Szegedi Muréna UBK Százhalombatta 2016.02.21
100fm 01:33,49 102.62 Fábián Béla 1937 Egri Szenior Százhalombatta 2016.02.21
100fm 01:51,09 83.27 Kancsó János 1941 Tótkomlósi Rozmár Százhalombatta 2016.02.21
100fm 01:34,60 94.76 Somlai Gábor 1944 Törökbálint Százhalombatta 2016.02.21
100fm 01:35,53 92.12 Hatvani János 1946 Miskolci VSC Százhalombatta 2016.02.21
100fm 01:41,81 87.34 Sümeghy László Dr. 1945 Budapesti Delfinek Százhalombatta 2016.02.21
100fm 01:51,46 82.20 Vincze Csaba 1942 Budapesti Delfinek Százhalombatta 2016.02.21
100fm 01:24,25 99.60 Gulyás Péter Dr. 1951 Budapest Százhalombatta 2016.02.21
100fm 01:30,33 93.02 Kecskés István dr. 1951 Szegedi Muréna UBK Százhalombatta 2016.02.21
100fm 01:37,09 89.02 Patkó József 1948 Egri Senior Százhalombatta 2016.02.21
100fm 01:40,71 83.60 Perédy Zsolt 1951 Budapesti Delfinek Százhalombatta 2016.02.21
100fm 01:44,53 83.55 Bólyai István 1947 Csobogó17 Százhalombatta 2016.02.21
100fm 01:52,67 76.21 Szabó Tamás 1949 Eger Százhalombatta 2016.02.21
100fm 01:56,54 73.72 Balázs Gábor dr. 1949 Tótkomlósi Rozmár Százhalombatta 2016.02.21
100fm 01:57,97 73.50 Halmos Péter 1948 Százhalombattai VUK SE Százhalombatta 2016.02.21
100fm 02:09,02 62.22 Tánczos Zoltán 1957 Szentesi Delfin ESC Százhalombatta 2016.02.21
100fm 01:18,78 97.73 Vass Gyula 1961 Triton SE Gyula Százhalombatta 2016.02.21
100fm 01:32,41 83.59 Jurák Árpád 1961 Miskolc VSC Százhalombatta 2016.02.21
100fm 01:34,51 81.77 Fazekas Rudolf 1961 Váci Vízmű Százhalombatta 2016.02.21
100fm 01:22,40 90.59 Kripkó Zoltán 1965 Egri Senior ÚK Százhalombatta 2016.02.21
100fm 01:22,86 90.10 Grigalek Gábor Dr. 1965 Budapest Százhalombatta 2016.02.21
100fm 01:24,22 88.67 Menyhárt Zsolt Dr. 1965 Budapesti Delfinek Százhalombatta 2016.02.21
100fm 01:27,10 85.13 Tóth Zoltán 1966 Tatabányai vízmű Százhalombatta 2016.02.21
100fm 01:34,07 80.19 T. Kiss Jenő 1964 Debreceni Szenior Úszó Százhalombatta 2016.02.21
100fm 01:22,51 88.39 Müller Zsolt 1968 Budapesti Delfinek Százhalombatta 2016.02.21
100fm 01:24,95 84.60 Forintos Attila 1970 Debreceni Szenior Úszó Százhalombatta 2016.02.21
100fm 01:26,98 83.94 Cseh Imre 1968 Nyírsenior 97 SE Százhalombatta 2016.02.21
100fm 01:32,85 77.54 Kovács József Tibor 1970 Pénzügyőr SE Százhalombatta 2016.02.21
100fm 01:38,13 75.15 Égi Zoltán 1967 Százhalombatta VUK-SE Százhalombatta 2016.02.21
100fm 02:40,19 45.31 Csomai Zsolt 1970 Bácsvíz KVSC Százhalombatta 2016.02.21
100fm 01:22,83 84.80 Csipes Andor 1973 Mezőtúri Szenior Százhalombatta 2016.02.21
100fm 01:25,80 80.15 Tóth Csaba 1976 Százhalombatta VUK-SE Százhalombatta 2016.02.21
100fm 01:37,35 70.81 Gubcenco Paul 1976 Szhbattai VUK SE Százhalombatta 2016.02.21
100fm 01:41,63 68.37 Baranyi Csaba 1975 Miskolci Vízművek SC Százhalombatta 2016.02.21
100fm 01:11,34 94.62 Szabó Árpád 1978 Triton Sport Egyesül Százhalombatta 2016.02.21
100fm 01:13,29 92.17 Bocska Balázs 1978 Vasas SC Százhalombatta 2016.02.21
100fm 01:16,00 89.59 Zalka András 1977 Vasas SC Százhalombatta 2016.02.21
100fm 01:23,48 81.15 Kovács Kristóf 1978 Bohóchal Egy. Százhalombatta 2016.02.21
100fm 01:24,95 80.35 Bodnár Tibor 1977 Bácsvíz Kecskemét Százhalombatta 2016.02.21
100fm 01:34,02 72.23 Tóth Szilveszter 1978 Debreceni Szenior Úszó Százhalombatta 2016.02.21
100fm 01:36,55 69.87 Hudetz András 1979 Budapesti Delfinek Százhalombatta 2016.02.21
100fm 01:07,79 95.37 Leposa Milán 1984 Pénzügyőr SE Százhalombatta 2016.02.21
100fm 01:28,36 74.63 Szabó János 1982 Pécsi Vörös Meteor Százhalombatta 2016.02.21
100fm 01:28,72 72.33 Bana Péter 1986 Törökbálinti Senior Százhalombatta 2016.02.21
100fm 01:30,47 72.42 Szaszkó János dr. 1983 Debreceni Szenior Úszó Százhalombatta 2016.02.21
100fm 01:32,69 69.29 Tompa Gergely 1986 Győri Zabolátlan SE Százhalombatta 2016.02.21
100fm 01:12,33 86.57 Orbán Ábel 1989 Tatabányai Vízmű Sport Százhalombatta 2016.02.21
100fm 01:33,55 66.43 Marczis Dávid 1991 Eger Városi ÚK Százhalombatta 2016.02.21
100fm 01:34,32 67.66 Stolcz Tamás 1987 Spuri SC Százhalombatta 2016.02.21
100nm 02:21,25 78.58 Kászonyi Ilona 1937 Törökbálint Százhalombatta 2016.02.21
100nm 02:39,35 66.73 Emhő Klára 1941 Tatabányai VSE Százhalombatta 2016.02.21
100nm 02:44,74 65.28 Lukátsy Katalin 1940 Szentesi Delfin ESC Százhalombatta 2016.02.21
100nm 02:08,41 79.98 Bertényi Mária 1944 Szentesi Delfin Százhalombatta 2016.02.21
100nm 02:08,75 78.13 Miklós Éva 1946 Békéscsabai Senior Százhalombatta 2016.02.21
100nm 02:19,79 72.04 Répási Enikő 1946 Törökbálint Százhalombatta 2016.02.21
100nm 02:31,80 66.41 Kocsor Ferencné Dr. 1946 Békéscsabai senior Százhalombatta 2016.02.21
100nm 01:43,84 93.66 Csanádiné Tóth Magdolna 1949 Budapesti Delfinek Százhalombatta 2016.02.21
100nm 01:57,39 82.20 Tátrai Zsuzsanna 1950 Tatabányai vízmű Százhalombatta 2016.02.21
100nm 02:01,69 81.76 Baranyi Valéria 1947 Miskolci V.S.C Százhalombatta 2016.02.21
100nm 02:06,26 76.50 Pelényi Márta 1950 Budapesti Delfinek Százhalombatta 2016.02.21
100nm 02:20,30 68.27 Juhász Ágnes 1951 Tatabánya Százhalombatta 2016.02.21
100nm 01:45,12 86.50 Téli Éva 1956 Szentesi Delfin ESC Százhalombatta 2016.02.21
100nm 01:57,01 80.86 Imri Zoltánné 1952 Miskolci VSC Százhalombatta 2016.02.21
100nm 02:43,70 56.95 Sztovicsné M. Márta 1954 Budapesti Delfinek Százhalombatta 2016.02.21
100nm 01:52,44 80.21 Virágos Éva 1957 Szentesi Delfin ESC Százhalombatta 2016.02.21
100nm 01:57,48 76.12 Botfalvai Ágnes 1958 Budapesti Delfinek Százhalombatta 2016.02.21
100nm 02:09,43 69.83 Darnay Erika 1957 Debreceni Szenior Úszó Százhalombatta 2016.02.21
100nm 02:42,75 54.18 Palásti Anna 1960 Csongrádi senior Százhalombatta 2016.02.21
100nm 01:39,46 84.26 Pengő Erzsébet 1965 Szentesi Delfin ESC Százhalombatta 2016.02.21
100nm 01:25,46 95.32 Csikány Csilla 1968 Törökbálint Százhalombatta 2016.02.21
100nm 01:35,04 86.62 Almásiné Nagy Annamária 1967 Budapesti Delfinek Százhalombatta 2016.02.21
100nm 01:40,80 81.76 Csizmadiáné dr.Nusser Nóra 1967 Pécsi Vörös Meteor Százhalombatta 2016.02.21
100nm 01:41,97 80.16 Kókai Lászlóné 1968 Csongrádi Szenior Százhalombatta 2016.02.21
100nm 01:32,55 83.93 Bujna Lilla 1974 Debreceni Szenior Úszó Százhalombatta 2016.02.21
100nm 01:36,81 80.95 Debreczeni Beáta 1973 Szentesi Delfin ESC Százhalombatta 2016.02.21
100nm 01:50,20 71.28 Takácsné Kancsár Katalin 1973 Debreceni Szenior Úszó Százhalombatta 2016.02.21
100nm 02:21,17 54.95 Elberg Regina 1975 Törökbálint Százhalombatta 2016.02.21
100nm 01:28,71 83.49 Perlaki Anikó 1980 Budapesti Delfinek Százhalombatta 2016.02.21
100nm 01:31,30 81.79 Gedó Andrea 1979 Szegedi Muréna UBK Százhalombatta 2016.02.21
100nm 01:40,91 75.30 Grigalek Ildikó 1977 Budapesti Delfinek Százhalombatta 2016.02.21
100nm 01:17,26 91.41 Nagy Erzsébet Éva 1986 Debreceni Szenior Úszó Százhalombatta 2016.02.21
100nm 01:24,28 86.47 Tölgyesi Veronika 1982 Budapesti Delfinek Százhalombatta 2016.02.21
100nm 01:33,62 77.43 Orbán Bernadett 1983 Szhbattai VUK SE Százhalombatta 2016.02.21
100nm 01:41,68 70.35 Faragó Edina 1985 Eger Városi ÚK Százhalombatta 2016.02.21
100nm 01:42,57 71.32 Kárpáti Gabriella 1982 Pécsi Vörös Meteor SC Százhalombatta 2016.02.21
100nm 01:57,80 59.99 Jónás Krisztina 1987 Budapesti Delfinek S Százhalombatta 2016.02.21
50fh 01:02,75 63.10 Deák Gyula 1934 Bohóchal ÚK Százhalombatta 2016.02.21
50fh 00:38,36 97.05 Kováts Miklós 1940 Törökbálint Százhalombatta 2016.02.21
50fh 00:41,12 90.68 Bardócz László 1940 Törökbálint Százhalombatta 2016.02.21
50fh 00:45,67 81.12 Kőszegi Károly 1941 Miskolci VSC Százhalombatta 2016.02.21
50fh 00:46,10 82.48 Tóth József 1938 Törökbálint Százhalombatta 2016.02.21
50fh 00:55,94 67.61 Nagy Attila 1939 FTC Szenior Százhalombatta 2016.02.21
50fh 00:59,83 64.39 Tóth-Kecskés László 1937 Vasas SC Százhalombatta 2016.02.21
50fh 00:35,49 102.08 Csikány József 1943 Törökbálint Százhalombatta 2016.02.21
50fh 00:43,17 82.23 Furuglyás Attila 1946 Miskolci VSC Százhalombatta 2016.02.21
50fh 00:43,97 81.43 Sümeghy László Dr. 1945 Budapesti Delfinek Százhalombatta 2016.02.21
50fh 00:44,16 83.13 Zajzon András 1942 Törökbálint Százhalombatta 2016.02.21
50fh 00:44,98 81.65 Reiner László 1942 Vasas SC Százhalombatta 2016.02.21
50fh 00:38,25 88.95 Gulyás Péter Dr. 1951 Budapest Százhalombatta 2016.02.21
50fh 00:41,64 84.50 Bólyai István 1947 Csobogó17 Százhalombatta 2016.02.21
50fh 00:45,18 77.39 Horváth Béla 1948 Miskolci Vízművek Sport Százhalombatta 2016.02.21
50fh 00:49,90 69.64 Szabó Tamás 1949 Eger Százhalombatta 2016.02.21
50fh 00:36,07 90.64 Kókai László 1956 Csongrád senior Százhalombatta 2016.02.21
50fh 00:36,76 91.75 Erdélyi Ferenc 1952 Törökbálint Százhalombatta 2016.02.21
50fh 00:48,19 68.27 Miklós Attila 1956 Debreceni Szenior Úszó Százhalombatta 2016.02.21
50fh 00:52,05 65.25 Papp Károly 1952 Tatabányai Vízmű Sport Százhalombatta 2016.02.21
50fh 00:32,06 100.16 Márton István 1958 Törökbálinti Senior Százhalombatta 2016.02.21
50fh 00:32,69 96.15 Hajdú László 1961 Bácsvíz KVSC Százhalombatta 2016.02.21
50fh 00:33,76 89.92 Gyuráki Attila 1966 BVSC Zugló Százhalombatta 2016.02.21
50fh 00:37,28 82.79 Gunther Zsolt 1964 Győri Zabolátlan SE Százhalombatta 2016.02.21
50fh 00:41,96 74.81 Várday Levente 1962 Győri Zabolátlan SE Százhalombatta 2016.02.21
50fh 00:51,42 61.28 Pusztai Tamás 1962 Pécsi Vörös Meteor Spor Százhalombatta 2016.02.21
50fh 00:35,00 85.61 Szakács András 1968 Budapesti Delfinek Százhalombatta 2016.02.21
50fh 00:40,33 74.03 Zsigmond Barna 1969 Bácsvíz-KVSC Százhalombatta 2016.02.21
50fh 00:40,62 74.02 Cseh Imre 1968 Nyírsenior 97 SE Százhalombatta 2016.02.21
50fh 01:10,66 42.36 Csomai Zsolt 1970 Bácsvíz KVSC Százhalombatta 2016.02.21
50fh 00:34,40 83.05 Bohos Tamás 1975 Budapesti Delfinek Százhalombatta 2016.02.21
50fh 00:34,99 83.33 Falvi Zsolt 1972 Győri Zabolátlan SE Százhalombatta 2016.02.21
50fh 00:38,79 73.38 Tóth Csaba 1976 Százhalombatta VUK-SE Százhalombatta 2016.02.21
50fh 00:45,36 64.22 Sárkány Ákos 1973 Debreceni Szenior Úszó Százhalombatta 2016.02.21
50fh 00:46,74 60.74 Király Balázs 1977 Pécsi Vörös Meteor Spor Százhalombatta 2016.02.21
50fh 00:28,92 92.81 Szikora Tamás Dr. 1984 Pénzügyőr SE Százhalombatta 2016.02.21
50fh 00:31,52 86.44 Lehmann Kristóf Dr. 1982 Orvosegyetem SC Százhalombatta 2016.02.21
50fh 00:44,33 60.44 Bana Péter 1986 Törökbálinti Senior Százhalombatta 2016.02.21
50fh 00:28,45 91.45 Czégény Ádám 1989 Szhbattai VUK SE Százhalombatta 2016.02.21
50fh 00:29,48 87.30 Váradi Attila 1991 Tatabányai Vízmű SE Százhalombatta 2016.02.21
50fh 00:32,79 80.64 Monok Dávid 1987 Győri Zabolátlan SE Százhalombatta 2016.02.21
50fh 00:34,47 75.43 Takács Norbert 1990 Spuri SC Százhalombatta 2016.02.21
50nh 01:06,31 66.71 Uzdi Réka 1939 Törökbálint Százhalombatta 2016.02.21
50nh 01:12,72 61.48 Molnárfi Maya 1938 Vasas SC Százhalombatta 2016.02.21
50nh 01:22,60 53.19 Lukátsy Katalin 1940 Szentesi Delfin ESC Százhalombatta 2016.02.21
50nh 00:45,73 91.83 Balla Mária 1944 Törökbálinti Senior Százhalombatta 2016.02.21
50nh 00:53,30 78.30 Baranyi Mária 1945 Miskolci V.S.C Százhalombatta 2016.02.21
50nh 01:08,68 61.54 Répási Ildikó 1944 Törökbálint Százhalombatta 2016.02.21
50nh 01:21,00 51.36 Kocsor Ferencné Dr. 1946 Békéscsabai senior Százhalombatta 2016.02.21
50nh 00:49,55 80.53 Szerdahelyi Mária 1950 Törökbálinti Senior Százhalombatta 2016.02.21
50nh 00:53,63 74.51 Pelényi Márta 1950 Budapesti Delfinek Százhalombatta 2016.02.21
50nh 01:14,61 53.35 Juhász Ágnes 1951 Tatabánya Százhalombatta 2016.02.21
50nh 01:00,08 63.38 Simonné Axt Éva 1956 Pécsi Sport Nonprofit Z Százhalombatta 2016.02.21
50nh 01:00,48 64.54 Pittner Zsuzsanna 1953 Budapesti Delfinek Százhalombatta 2016.02.21
50nh 00:43,37 86.60 Virágos Éva 1957 Szentesi Delfin ESC Százhalombatta 2016.02.21
50nh 00:50,65 72.62 Bódis Éva 1960 Pécsi Vörös Meteor Spor Százhalombatta 2016.02.21
50nh 00:52,82 70.80 Gabnai Lilla 1958 Vasas SC Százhalombatta 2016.02.21
50nh 00:35,98 96.93 Czifrik Hajnalka 1966 Széchy T. Si. Sopron Százhalombatta 2016.02.21
50nh 00:38,69 90.30 Pászti Edit 1966 Szentesi Delfin ESC Százhalombatta 2016.02.21
50nh 00:41,88 85.49 Havasi Henrietta 1963 Törökbálint Százhalombatta 2016.02.21
50nh 00:51,04 70.96 Szölösiné Fodor Anna 1962 Tatabányai Vízmű SE Százhalombatta 2016.02.21
50nh 00:43,72 77.78 Bólyai Hajnal 1970 Csongrádi Senior Százhalombatta 2016.02.21
50nh 00:55,24 63.20 Ratkai Györgyi 1967 Pécsi Vörös Meteor Spor Százhalombatta 2016.02.21
50nh 00:43,74 75.54 Majorfalvi Éva 1974 Törökbálint Százhalombatta 2016.02.21
50nh 00:42,22 75.53 Tóvári Krisztina Dr. 1979 Pécsi Vörös Meteor SE Százhalombatta 2016.02.21
50nh 00:48,10 66.02 Királyné Csirke Eszter 1980 Pécsi Vörös Meteor SE Százhalombatta 2016.02.21
50nh 00:52,97 61.30 Grigalek Ildikó 1977 Budapesti Delfinek Százhalombatta 2016.02.21
50nh 00:41,78 74.28 Tóvári Anett 1983 Pécsi Vörös Meteor Spor Százhalombatta 2016.02.21
100fp 03:12,40 45.01 Szántó Endre 1936 Debreceni Szenior Úszó Százhalombatta 2016.02.21
100fp 01:40,59 81.82 Krasznai Róbert 1940 Debreceni Szenior Úszó Százhalombatta 2016.02.21
100fp 01:54,63 73.48 Melkuhn Dezső 1938 Szentesi Delfin ESC Százhalombatta 2016.02.21
100fp 01:38,40 78.71 Hatvani János 1946 Miskolci VSC Százhalombatta 2016.02.21
100fp 02:14,13 60.38 Eszenyi László 1942 Csongrádi Szenior Százhalombatta 2016.02.21
100fp 01:36,67 76.37 Perédy Zsolt 1951 Budapesti Delfinek Százhalombatta 2016.02.21
100fp 01:44,57 72.73 Mikó István 1948 Törökbálint Százhalombatta 2016.02.21
100fp 02:17,09 56.24 Longa Péter 1947 Vasas SC Százhalombatta 2016.02.21
100fp 01:24,21 86.63 Heverdle István 1952 Egri Szenior Százhalombatta 2016.02.21
100fp 01:27,83 83.13 Nagysolymosi István 1952 Bácsvíz-KVSC Százhalombatta 2016.02.21
100fp 01:14,27 90.44 Vass Gyula 1961 Triton SE Gyula Százhalombatta 2016.02.21
100fp 01:32,41 73.03 Jurák Árpád 1961 Miskolc VSC Százhalombatta 2016.02.21
100fp 01:10,21 94.73 Király András 1962 FTC