800fg 25:23,83 49.76 Szántó Endre 1936 Debreceni Szenior Úszó Gyula 2014.01.18
800fg 14:21,20 82.69 Reiner László 1942 Vasas SC Gyula 2014.01.18
800fg 17:36,24 67.42 Pető László 1942 Békéscsabai Senior Úszó Gyula 2014.01.18
800fg 18:24,16 65.83 Szabó László 1940 Egyesületen kívüli Gyula 2014.01.18
800fg 16:58,49 66.54 Longa Péter 1947 Vasas SC Gyula 2014.01.18
800fg 13:03,52 81.76 Kóczián György 1953 Muréna Szegedi Úszó- és Gyula 2014.01.18
800fg 14:13,77 77.14 Jávor Péter 1950 Békéscsabai Senior Úszó Gyula 2014.01.18
800fg 14:18,33 74.63 Batta Gyula Dr. 1953 Debreceni Szenior Úszó Gyula 2014.01.18
800fg 17:00,36 59.52 Hrabovszki Zoltán Dr. 1959 BÁCSVÍZ Kecskeméti Vizm Gyula 2014.01.18
800fg 17:34,20 58.62 Iványi Tibor Dr. 1957 Egyéni Gyula 2014.01.18
800fg 10:22,45 95.91 Hajdú László 1961 BÁCSVÍZ Kecskeméti Vizm Gyula 2014.01.18
800fg 12:06,22 80.16 Jelencsik András 1964 Egri Szenior Úszó-Klub Gyula 2014.01.18
800fg 13:09,01 74.40 Gombos Imre 1963 Muréna Szegedi Úszó- és Gyula 2014.01.18
800fg 15:35,88 63.79 Boros Zoltán 1961 Egyesületen kívüli Gyula 2014.01.18
800fg 10:52,86 88.43 Kómár Lajos 1965 Muréna Szegedi Úszó- és Gyula 2014.01.18
800fg 12:38,17 74.92 Szikszai János Bruno 1967 SBR TEAM Gyula 2014.01.18
800fg 11:49,58 76.34 Gáspár Igor 1973 Törökbálinti Senior Úsz Gyula 2014.01.18
800fg 12:14,70 74.30 Csonka Csaba Dr. 1972 Muréna Szegedi Úszó- és Gyula 2014.01.18
800fg 13:51,45 65.15 Sárkány Ákos 1973 Debreceni Szenior Úszó Gyula 2014.01.18
800fg 10:37,38 81.83 Ölyüs Roland 1978 Bohóchal Úszó és Szink Gyula 2014.01.18
800fg 11:07,65 78.70 Kisjuhász Attila 1977 Hódmezővásárhelyi Szeni Gyula 2014.01.18
800fg 12:21,87 70.30 Maier András 1978 SBR TEAM Gyula 2014.01.18
800fg 12:32,52 69.31 Tóth Szilveszter 1978 Egyesületen kívüli Gyula 2014.01.18
800fg 10:51,99 78.82 Léránt László 1980 Bohóchal Úszó és Szink Gyula 2014.01.18
800fg 11:24,65 73.98 Seres László 1982 Dr. Regele Károly Szeni Gyula 2014.01.18
800fg 11:23,83 71.49 Horváth Gergő 1987 Egyéni Gyula 2014.01.18
800ng 23:42,73 58.84 Schriffert Józsefné 1938 Dr. Regele Károly Szeni Gyula 2014.01.18
800ng 23:56,64 60.41 Kovács Lukácsné 1935 Debreceni Szenior Úszó Gyula 2014.01.18
800ng 16:23,83 79.46 Bertényi Mária 1944 Szentesi Delfin Egészsé Gyula 2014.01.18
800ng 14:08,05 90.20 Molnár Rita 1946 Törökbálinti Senior Úsz Gyula 2014.01.18
800ng 19:10,72 64.39 Németh Éva 1949 Békéscsabai Senior Úszó Gyula 2014.01.18
800ng 19:19,39 65.27 Bocskay Zsófia 1947 Szentesi Delfin Egészsé Gyula 2014.01.18
800ng 20:27,88 62.30 Kocsor Ferencné Dr. 1946 Békéscsabai Senior Úszó Gyula 2014.01.18
800ng 13:07,11 90.37 Juhászné Tóth Margit 1953 Békéscsabai Senior Úszó Gyula 2014.01.18
800ng 16:40,02 70.42 Cseri Piroska 1954 Csongrádi Senior Úszó é Gyula 2014.01.18
800ng 20:20,55 60.08 Tóthné Katalin 1950 Szentesi Delfin Egészsé Gyula 2014.01.18
800ng 12:41,64 89.79 Virágos Éva 1957 Szentesi Delfin Egészsé Gyula 2014.01.18
800ng 16:01,43 70.45 Gabnai Lilla 1958 Vasas SC Gyula 2014.01.18
800ng 17:30,41 65.11 Murnyák Zsuzsanna 1957 Dr. Regele Károly Szeni Gyula 2014.01.18
800ng 11:47,48 92.22 Lázár Rita 1962 Egri Szenior Úszó-Klub Gyula 2014.01.18
800ng 15:15,55 71.92 Kováts Ildikó Dr. 1961 Muréna Szegedi Úszó- és Gyula 2014.01.18
800ng 12:11,31 86.82 Pengő Erzsébet 1965 Szentesi Delfin Egészsé Gyula 2014.01.18
800ng 11:24,55 88.78 Török Olga 1970 Muréna Szegedi Úszó- és Gyula 2014.01.18
800ng 13:18,77 71.21 Borbély Anita 1978 Budapesti Delfinek Szen Gyula 2014.01.18
800ng 10:53,45 84.34 Sáska Melinda 1982 Bohóchal Úszó és Szink Gyula 2014.01.18
1500fg 29:22,43 81.51 Melkuhn Dezső 1938 Szentesi Delfin Egészsé Gyula 2014.01.19
1500fg 27:22,11 83.80 Reiner László 1942 Vasas SC Gyula 2014.01.19
1500fg 34:49,26 65.87 Pető László 1942 Békéscsabai Senior Úszó Gyula 2014.01.19
1500fg 35:48,49 65.43 Szabó László 1940 Egyesületen kívüli Gyula 2014.01.19
1500fg 31:51,42 68.40 Longa Péter 1947 Vasas SC Gyula 2014.01.19
1500fg 27:48,43 76.08 Jávor Péter 1950 Békéscsabai Senior Úszó Gyula 2014.01.19
1500fg 20:03,18 95.33 Hajdú László 1961 BÁCSVÍZ Kecskeméti Vizm Gyula 2014.01.19
1500fg 23:00,30 80.97 Jelencsik András 1964 Egri Szenior Úszó-Klub Gyula 2014.01.19
1500fg 25:51,74 72.64 Gombos Imre 1963 Muréna Szegedi Úszó- és Gyula 2014.01.19
1500fg 29:51,38 64.03 Boros Zoltán 1961 Egyesületen kívüli Gyula 2014.01.19
1500fg 22:01,00 83.89 Kómár Lajos 1965 Muréna Szegedi Úszó- és Gyula 2014.01.19
1500fg 23:57,24 75.82 Szikszai János Bruno 1967 SBR TEAM Gyula 2014.01.19
1500fg 35:39,00 51.37 Kaszab Imre 1966 Egyéni / Individual Gyula 2014.01.19
1500fg 23:15,08 74.39 Gáspár Igor 1973 Törökbálinti Senior Úsz Gyula 2014.01.19
1500fg 23:41,64 73.59 Csonka Csaba Dr. 1972 Muréna Szegedi Úszó- és Gyula 2014.01.19
1500fg 25:49,33 66.99 Sárkány Ákos 1973 Debreceni Szenior Úszó Gyula 2014.01.19
1500fg 32:54,00 53.42 Tóth Attila Zsolt 1971 Egyéni Gyula 2014.01.19
1500fg 23:46,62 69.97 Maier András 1978 SBR TEAM Gyula 2014.01.19
1500fg 24:38,24 67.53 Tóth Szilveszter 1978 Egyesületen kívüli Gyula 2014.01.19
1500fg 24:17,58 66.96 Borbás Sándor 1981 Muréna Szegedi Úszó- és Gyula 2014.01.19
1500fg 25:36,25 59.95 Vígh Tamás 1989 Mezőtúri Szenior Gyula 2014.01.19
1500ng 32:40,06 76.49 Bertényi Mária 1944 Szentesi Delfin Egészsé Gyula 2014.01.19
1500ng 27:14,20 89.75 Molnár Rita 1946 Törökbálinti Senior Úsz Gyula 2014.01.19
1500ng 34:00,00 69.64 Németh Éva 1949 Békéscsabai Senior Úszó Gyula 2014.01.19
1500ng 39:00,00 62.68 Kocsor Ferencné Dr. 1946 Békéscsabai Senior Úszó Gyula 2014.01.19
1500ng 26:03,80 87.19 Juhászné Tóth Margit 1953 Békéscsabai Senior Úszó Gyula 2014.01.19
1500ng 40:04,32 58.47 Tóthné Katalin 1950 Szentesi Delfin Egészsé Gyula 2014.01.19
1500ng 30:25,45 71.11 Gabnai Lilla 1958 Vasas SC Gyula 2014.01.19
1500ng 22:18,11 93.43 Lázár Rita 1962 Egri Szenior Úszó-Klub Gyula 2014.01.19
1500ng 23:09,24 87.57 Pengő Erzsébet 1965 Szentesi Delfin Egészsé Gyula 2014.01.19
1500ng 42:17,77 46.27 Péntek Andrea 1969 Egyéni Gyula 2014.01.19
1500ng 22:10,11 87.53 Török Olga 1970 Muréna Szegedi Úszó- és Gyula 2014.01.19
1500ng 29:29,21 64.69 Sinka Szilvia 1972 Egyéni Gyula 2014.01.19
800fg 14:03,85 84.39 Reiner László 1942 Vasas SC Hódmezővásárhely 2014.06.27
800fg 15:09,60 78.29 Szécsi Károly 1942 Vasas SC Hódmezővásárhely 2014.06.27
800fg 15:19,15 77.47 Horányi Antal Dr. 1942 Vasas SC Hódmezővásárhely 2014.06.27
800fg 12:18,53 90.89 Csaba László 1948 Törökbálinti Senior Úsz Hódmezővásárhely 2014.06.27
800fg 16:14,02 69.58 Longa Péter 1947 Vasas SC Hódmezővásárhely 2014.06.27
800fg 17:23,20 64.34 Gulyás Árpád 1948 Hódmezővásárhelyi Szeni Hódmezővásárhely 2014.06.27
800fg 13:15,79 79.77 Tóth László 1954 Hódmezővásárhelyi Szeni Hódmezővásárhely 2014.06.27
800fg 13:42,65 78.59 Ferencz Ferenc 1952 Szolnok Hódmezővásárhely 2014.06.27
800fg 17:42,11 61.43 Bődi Sándor 1951 Veszprémi Triatlon Egye Hódmezővásárhely 2014.06.27
800fg 13:31,92 76.80 Miklós Attila 1956 Debreceni Szenior Úszó Hódmezővásárhely 2014.06.27
800fg 14:09,01 69.14 Gombos Imre 1963 Muréna Szegedi Úszó- és Hódmezővásárhely 2014.06.27
800fg 10:42,82 89.81 Kómár Lajos 1965 Muréna Szegedi Úszó- és Hódmezővásárhely 2014.06.27
800fg 12:10,40 78.40 Bánkövi Gyula 1966 Egyéni induló Hódmezővásárhely 2014.06.27
800fg 16:14,05 59.27 Kisfalvi István 1965 Százhalombattai VUK SE Hódmezővásárhely 2014.06.27
800fg 11:46,05 76.72 Gáspár Igor 1973 Törökbálinti Senior Úsz Hódmezővásárhely 2014.06.27
800fg 12:15,31 74.24 Vas Balázs 1972 Muréna Szegedi Úszó- és Hódmezővásárhely 2014.06.27
800fg 12:20,78 73.12 Novotny Miklós 1973 Budapesti Delfinek Szen Hódmezővásárhely 2014.06.27
800fg 13:38,63 66.17 Sárkány Ákos 1973 Debreceni Szenior Úszó Hódmezővásárhely 2014.06.27
800fg 10:14,18 83.68 Molnár Gergely 1980 Vasas SC Hódmezővásárhely 2014.06.27
800fg 09:32,24 84.26 Czégény Ádám 1989 Százhalombattai VUK SE Hódmezővásárhely 2014.06.27
800fg 11:24,93 71.37 Horváth Gergő 1987 Egyéni Hódmezővásárhely 2014.06.27
800ng 21:32,22 64.78 Schriffert Józsefné 1938 Dr. Regele Károly Szeni Hódmezővásárhely 2014.06.27
800ng 15:25,38 88.38 Graffjódy Eszter 1940 Egri Szenior Úszó-Klub Hódmezővásárhely 2014.06.27
800ng 16:30,36 78.94 Bertényi Mária 1944 Szentesi Delfin Egészsé Hódmezővásárhely 2014.06.27
800ng 23:23,01 55.72 Csepeli Pálma 1944 Dr. Regele Károly Szeni Hódmezővásárhely 2014.06.27
800ng 14:04,79 90.55 Molnár Rita 1946 Törökbálinti Senior Úsz Hódmezővásárhely 2014.06.27
800ng 20:06,06 62.75 Bocskay Zsófia 1947 Szentesi Delfin Egészsé Hódmezővásárhely 2014.06.27
800ng 16:44,97 70.07 Cseri Piroska 1954 Csongrádi Senior Úszó é Hódmezővásárhely 2014.06.27
800ng 19:38,48 62.23 Tóthné Katalin 1950 Szentesi Delfin Egészsé Hódmezővásárhely 2014.06.27
800ng 12:33,15 90.80 Virágos Éva 1957 Szentesi Delfin Egészsé Hódmezővásárhely 2014.06.27
800ng 17:33,41 64.92 Darnay Erika 1957 Debreceni Szenior Úszó Hódmezővásárhely 2014.06.27
800ng 11:36,57 85.07 Balla Mónika 1973 Budapesti Delfinek Szen Hódmezővásárhely 2014.06.27
800ng 13:55,28 70.94 Debreczeni Beáta 1973 Szentesi Delfin Egészsé Hódmezővásárhely 2014.06.27
800ng 10:13,57 92.70 Bocska Marianna 1978 Egyéni Hódmezővásárhely 2014.06.27
800ng 12:09,09 78.65 Kézsmárki Éva Dr. 1977 Vasas SC Hódmezővásárhely 2014.06.27
800ng 13:09,72 66.68 Nagy Kata 1988 Debreceni Szenior Úszó Hódmezővásárhely 2014.06.27
400fv 09:26,10 73.10 Eszenyi László 1942 Csongrádi Senior Úszó é Hódmezővásárhely 2014.06.27
400fv 06:34,76 98.83 Csaba Gábor 1947 Törökbálinti Senior Úsz Hódmezővásárhely 2014.06.27
400fv 09:03,57 71.77 Longa Péter 1947 Vasas SC Hódmezővásárhely 2014.06.27
400fv 06:38,32 90.68 Tari László 1954 Csongrádi Senior Úszó é Hódmezővásárhely 2014.06.27
400fv 07:20,54 78.66 Molnár Ernő 1958 Hódmezővásárhelyi Szeni Hódmezővásárhely 2014.06.27
400fv 06:37,73 80.57 Csókay Miklós 1966 Hód Úszó SE Hódmezővásárhely 2014.06.27
400fv 05:29,17 91.35 Raffai Roland 1973 Egyéni Hódmezővásárhely 2014.06.27
400fv 06:34,76 76.17 Gáspár Igor 1973 Törökbálinti Senior Úsz Hódmezővásárhely 2014.06.27
400fv 05:51,38 82.66 Kisjuhász Attila 1977 Hódmezővásárhelyi Szeni Hódmezővásárhely 2014.06.27
400fv 05:39,11 82.83 Nagy Gergő 1981 Hódmezővásárhelyi Szeni Hódmezővásárhely 2014.06.27
400fv 05:39,15 83.51 Molnár Gergely 1980 Vasas SC Hódmezővásárhely 2014.06.27
400fv 05:04,75 86.47 Czégény Ádám 1989 Százhalombattai VUK SE Hódmezővásárhely 2014.06.27
400fv 05:54,01 75.60 Horváth Gergő 1987 Egyéni Hódmezővásárhely 2014.06.27
400nv 09:21,25 87.40 Graffjódy Eszter 1940 Egri Szenior Úszó-Klub Hódmezővásárhely 2014.06.27
400nv 09:15,45 74.69 Fügi Andrea 1953 Veszprémi Triatlon Egye Hódmezővásárhely 2014.06.27
400nv 07:34,57 87.13 Virágos Éva 1957 Szentesi Delfin Egészsé Hódmezővásárhely 2014.06.27
400nv 06:08,54 90.98 Balla Mónika 1973 Budapesti Delfinek Szen Hódmezővásárhely 2014.06.27
400nv 07:22,17 75.83 Debreczeni Beáta 1973 Szentesi Delfin Egészsé Hódmezővásárhely 2014.06.27
400nv 05:58,30 83.21 Nagy Erzsébet Éva 1986 Debreceni Szenior Úszó Hódmezővásárhely 2014.06.27
400fg 06:53,84 81.95 Reiner László 1942 Vasas SC Hódmezővásárhely 2014.06.28
400fg 07:37,41 74.14 Horányi Antal Dr. 1942 Vasas SC Hódmezővásárhely 2014.06.28
400fg 06:41,41 80.52 Bólyai István 1947 Csongrádi Senior Úszó é Hódmezővásárhely 2014.06.28
400fg 07:51,86 68.49 Longa Péter 1947 Vasas SC Hódmezővásárhely 2014.06.28
400fg 08:13,35 64.30 Herbály Kálmán 1949 Mezőtúri Szenior Hódmezővásárhely 2014.06.28
400fg 08:38,22 61.79 Gulyás Árpád 1948 Hódmezővásárhelyi Szeni Hódmezővásárhely 2014.06.28
400fg 05:39,68 90.87 Heverdle István 1952 Egri Szenior Úszó-Klub Hódmezővásárhely 2014.06.28
400fg 05:45,61 87.74 Tari László 1954 Csongrádi Senior Úszó é Hódmezővásárhely 2014.06.28
400fg 06:20,94 79.60 Tóth László 1954 Hódmezővásárhelyi Szeni Hódmezővásárhely 2014.06.28
400fg 06:51,17 75.75 Gyenes András Dr. 1951 Muréna Szegedi Úszó- és Hódmezővásárhely 2014.06.28
400fg 07:01,35 72.61 Batta Gyula Dr. 1953 Debreceni Szenior Úszó Hódmezővásárhely 2014.06.28
400fg 08:24,33 61.76 Bődi Sándor 1951 Veszprémi Triatlon Egye Hódmezővásárhely 2014.06.28
400fg 06:26,31 75.82 Kenéz László 1958 Hódmezővásárhelyi Szeni Hódmezővásárhely 2014.06.28
400fg 06:37,54 74.95 Miklós Attila 1956 Debreceni Szenior Úszó Hódmezővásárhely 2014.06.28
400fg 04:50,12 98.44 Hajdú László 1961 BÁCSVÍZ Kecskeméti Vizm Hódmezővásárhely 2014.06.28
400fg 05:59,45 77.52 Nagy Zsolt 1964 Muréna Szegedi Úszó- és Hódmezővásárhely 2014.06.28
400fg 06:07,38 75.85 Gunther Zsolt 1964 Győr Zabolátlan Sporteg Hódmezővásárhely 2014.06.28
400fg 06:46,90 69.04 Gombos Imre 1963 Muréna Szegedi Úszó- és Hódmezővásárhely 2014.06.28
400fg 05:06,40 90.21 Kómár Lajos 1965 Muréna Szegedi Úszó- és Hódmezővásárhely 2014.06.28
400fg 05:48,80 78.61 Bánkövi Gyula 1966 Egyéni induló Hódmezővásárhely 2014.06.28
400fg 06:11,94 73.72 Csókay Miklós 1966 Hód Úszó SE Hódmezővásárhely 2014.06.28
400fg 05:54,91 73.17 Novotny Miklós 1973 Budapesti Delfinek Szen Hódmezővásárhely 2014.06.28
400fg 05:59,46 73.35 Erdei L. Tamás 1971 Egyéni Hódmezővásárhely 2014.06.28
400fg 06:18,38 68.63 Sárkány Ákos 1973 Debreceni Szenior Úszó Hódmezővásárhely 2014.06.28
400fg 04:50,07 85.03 Molnár Gergely 1980 Vasas SC Hódmezővásárhely 2014.06.28
400fg 05:52,94 69.39 Borbás Sándor 1981 Muréna Szegedi Úszó- és Hódmezővásárhely 2014.06.28
400fg 05:22,63 72.79 Horváth Gergő 1987 Egyéni Hódmezővásárhely 2014.06.28
400ng 10:44,79 62.90 Schriffert Józsefné 1938 Dr. Regele Károly Szeni Hódmezővásárhely 2014.06.28
400ng 07:28,75 88.35 Graffjódy Eszter 1940 Egri Szenior Úszó-Klub Hódmezővásárhely 2014.06.28
400ng 07:54,48 79.97 Bertényi Mária 1944 Szentesi Delfin Egészsé Hódmezővásárhely 2014.06.28
400ng 09:52,23 65.47 Liptainé Mariann 1942 Egyéni Hódmezővásárhely 2014.06.28
400ng 10:37,65 59.51 Csepeli Pálma 1944 Dr. Regele Károly Szeni Hódmezővásárhely 2014.06.28
400ng 06:54,98 89.51 Molnár Rita 1946 Törökbálinti Senior Úsz Hódmezővásárhely 2014.06.28
400ng 09:26,27 64.92 Bocskay Zsófia 1947 Szentesi Delfin Egészsé Hódmezővásárhely 2014.06.28
400ng 08:13,20 69.48 Cseri Piroska 1954 Csongrádi Senior Úszó é Hódmezővásárhely 2014.06.28
400ng 09:41,34 61.32 Tóthné Katalin 1950 Szentesi Delfin Egészsé Hódmezővásárhely 2014.06.28
400ng 06:06,25 90.92 Virágos Éva 1957 Szentesi Delfin Egészsé Hódmezővásárhely 2014.06.28
400ng 07:45,24 70.91 Gabnai Lilla 1958 Vasas SC Hódmezővásárhely 2014.06.28
400ng 08:37,13 64.39 Darnay Erika 1957 Debreceni Szenior Úszó Hódmezővásárhely 2014.06.28
400ng 08:06,45 65.97 Dinnyés Ildikó 1961 Egri Szenior Úszó-Klub Hódmezővásárhely 2014.06.28
400ng 06:01,71 85.61 Pengő Erzsébet 1965 Szentesi Delfin Egészsé Hódmezővásárhely 2014.06.28
400ng 06:37,38 74.66 Szilárd Zsuzsanna 1970 Törökbálinti Senior Úsz Hódmezővásárhely 2014.06.28
400ng 05:51,17 79.80 Kézsmárki Éva Dr. 1977 Vasas SC Hódmezővásárhely 2014.06.28
400ng 06:26,45 66.70 Nagy Kata 1988 Debreceni Szenior Úszó Hódmezővásárhely 2014.06.28
100fm 02:49,10 62.61 Mihály István 1929 Törökbálinti Senior Úsz Hódmezővásárhely 2014.06.28
100fm 01:35,89 100.94 Fábián Béla 1937 Egri Szenior Úszó-Klub Hódmezővásárhely 2014.06.28
100fm 01:47,48 88.16 Szalai Mihály 1939 Vasas SC Hódmezővásárhely 2014.06.28
100fm 01:48,86 82.70 Császár István 1944 Hódmezővásárhelyi Szeni Hódmezővásárhely 2014.06.28
100fm 01:49,71 84.59 Kancsó János 1941 Tótkomlósi Rozmár Szeni Hódmezővásárhely 2014.06.28
100fm 01:56,95 78.55 Szécsi Károly 1942 Vasas SC Hódmezővásárhely 2014.06.28
100fm 01:34,93 91.20 Patkó József 1948 Egri Szenior Úszó-Klub Hódmezővásárhely 2014.06.28
100fm 01:35,82 91.23 Bólyai István 1947 Csongrádi Senior Úszó é Hódmezővásárhely 2014.06.28
100fm 01:46,95 80.18 Szabó Tamás 1949 Egri Szenior Úszó-Klub Hódmezővásárhely 2014.06.28
100fm 01:28,25 95.36 Gulyás Péter Dr. 1951 Budapesti Delfinek Szen Hódmezővásárhely 2014.06.28
100fm 01:32,00 88.98 Bartók Márton 1954 Csongrádi Senior Úszó é Hódmezővásárhely 2014.06.28
100fm 01:57,78 71.45 Fodor László 1951 Tótkomlósi Rozmár Szeni Hódmezővásárhely 2014.06.28
100fm 01:36,06 81.52 Czeiner Antal 1959 Győr Zabolátlan Sporteg Hódmezővásárhely 2014.06.28
100fm 01:37,23 81.25 Molnár Ernő 1958 Hódmezővásárhelyi Szeni Hódmezővásárhely 2014.06.28
100fm 01:22,30 93.53 Vass Gyula 1961 Triton Sport Egyesület Hódmezővásárhely 2014.06.28
100fm 01:37,35 77.10 T. Kiss Jenő 1964 Debreceni Szenior Úszó Hódmezővásárhely 2014.06.28
100fm 01:20,58 92.38 Grigalek Gábor Dr. 1965 Budapesti Delfinek Szen Hódmezővásárhely 2014.06.28
100fm 01:21,35 89.29 Sóti Richárd 1968 Egri Szenior Úszó-Klub Hódmezővásárhely 2014.06.28
100fm 01:24,88 84.90 Horváth Zoltán 1969 Győr Zabolátlan Sporteg Hódmezővásárhely 2014.06.28
100fm 01:28,38 83.53 Tóth Zoltán 1966 Tatabányai vízmű Hódmezővásárhely 2014.06.28
100fm 01:36,56 75.23 Szűcs Róbert Dr. 1968 Egyéni/Individual Hódmezővásárhely 2014.06.28
100fm 01:42,70 70.17 Jász Péter 1969 Egyéni / Individual Hódmezővásárhely 2014.06.28
100fm 01:26,41 80.81 Csipes Andor 1973 Mezőtúri Szenior Hódmezővásárhely 2014.06.28
100fm 01:16,58 88.45 Gyalog László 1977 Győr Zabolátlan Sporteg Hódmezővásárhely 2014.06.28
100fm 01:08,87 93.44 Leposa Milán 1984 Pénzügyőr SE Hódmezővásárhely 2014.06.28
100fm 01:24,61 76.06 Ludvig Balázs 1984 Dr. Regele Károly Szeni Hódmezővásárhely 2014.06.28
100fm 01:31,07 72.74 Fülöp Dániel 1980 Hódmezővásárhelyi Szeni Hódmezővásárhely 2014.06.28
100fm 01:37,92 67.65 Bihari Árpád 1980 Debreceni Szenior Úszó Hódmezővásárhely 2014.06.28
100fm 01:14,21 83.73 Czégény Ádám 1989 Százhalombattai VUK SE Hódmezővásárhely 2014.06.28
100fm 01:18,52 80.24 Vattai András Gergő 1987 Veszprémi Úszó Klub Hódmezővásárhely 2014.06.28
100fm 01:23,50 75.45 Horváth Gergő 1987 Egyéni Hódmezővásárhely 2014.06.28
100nm 02:38,94 73.53 Kenderfi Zsuzsanna 1936 Vasas SC Hódmezővásárhely 2014.06.28
100nm 02:10,96 80.72 Bertényi Mária 1944 Szentesi Delfin Egészsé Hódmezővásárhely 2014.06.28
100nm 01:40,23 99.52 Csanádiné Tóth Magdolna 1949 Budapesti Delfinek Szen Hódmezővásárhely 2014.06.28
100nm 02:11,63 78.43 Répási Enikő 1946 Törökbálinti Senior Úsz Hódmezővásárhely 2014.06.28
100nm 01:47,22 89.99 Csapó Katalin 1952 Törökbálinti Senior Úsz Hódmezővásárhely 2014.06.28
100nm 02:03,83 77.08 Fügi Andrea 1953 Veszprémi Triatlon Egye Hódmezővásárhely 2014.06.28
100nm 01:46,91 86.49 Téli Éva 1956 Szentesi Delfin Egészsé Hódmezővásárhely 2014.06.28
100nm 01:57,36 77.17 Botfalvai Ágnes 1958 Budapesti Delfinek Szen Hódmezővásárhely 2014.06.28
100nm 02:12,10 69.27 Darnay Erika 1957 Debreceni Szenior Úszó Hódmezővásárhely 2014.06.28
100nm 01:58,03 73.72 Németh Ildikó 1962 Hódmezővásárhelyi Szeni Hódmezővásárhely 2014.06.28
100nm 02:00,51 72.92 Dinnyés Ildikó 1961 Egri Szenior Úszó-Klub Hódmezővásárhely 2014.06.28
100nm 02:41,81 54.85 Palásti Anna 1960 Csongrádi Senior Úszó é Hódmezővásárhely 2014.06.28
100nm 01:34,77 85.91 Cseszregi Henrietta 1969 Budapesti Delfinek Szen Hódmezővásárhely 2014.06.28
100nm 01:42,23 82.68 Pengő Erzsébet 1965 Szentesi Delfin Egészsé Hódmezővásárhely 2014.06.28
100nm 01:30,35 86.15 Lőrincz Imola 1974 Budapesti Delfinek Szen Hódmezővásárhely 2014.06.28
100nm 01:38,90 79.40 Debreczeni Beáta 1973 Szentesi Delfin Egészsé Hódmezővásárhely 2014.06.28
100nm 01:53,98 69.51 Szilágyi Andrea 1972 Budapesti Delfinek Szen Hódmezővásárhely 2014.06.28
100nm 01:26,41 86.29 Gedó Andrea 1979 Muréna Szegedi Úszó- és Hódmezővásárhely 2014.06.28
100nm 01:27,70 85.02 Nagy Enikő 1979 Hódmezővásárhelyi Szeni Hódmezővásárhely 2014.06.28
100nm 01:53,97 66.54 Grigalek Ildikó 1977 Budapesti Delfinek Szen Hódmezővásárhely 2014.06.28
100nm 01:25,93 84.63 Tölgyesi Veronika 1982 Budapesti Delfinek Szen Hódmezővásárhely 2014.06.28
100nm 01:15,74 92.97 Nagy Erzsébet Éva 1986 Debreceni Szenior Úszó Hódmezővásárhely 2014.06.28
50fh 00:54,86 72.15 Germán András 1931 Törökbálinti Senior Úsz Hódmezővásárhely 2014.06.28
50fh 01:18,57 50.84 Csipes Ferenc 1930 Mezőtúri Szenior Hódmezővásárhely 2014.06.28
50fh 00:43,54 85.47 Tóth József 1938 Törökbálinti Senior Úsz Hódmezővásárhely 2014.06.28
50fh 01:09,04 54.36 Liptai József 1937 Egyéni Hódmezővásárhely 2014.06.28
50fh 01:27,12 43.84 Török István Dr. 1935 Hódmezővásárhelyi Szeni Hódmezővásárhely 2014.06.28
50fh 00:36,93 96.64 Csikány József 1943 Törökbálinti Senior Úsz Hódmezővásárhely 2014.06.28
50fh 00:45,56 78.98 Reiner László 1942 Vasas SC Hódmezővásárhely 2014.06.28
50fh 00:46,32 77.68 Zajzon András 1942 Törökbálinti Senior Úsz Hódmezővásárhely 2014.06.28
50fh 00:51,13 70.96 Kanyó Ádám Dr. 1941 Muréna Szegedi Úszó- és Hódmezővásárhely 2014.06.28
50fh 00:36,87 92.98 Csaba László 1948 Törökbálinti Senior Úsz Hódmezővásárhely 2014.06.28
50fh 00:41,60 83.06 Bólyai István 1947 Csongrádi Senior Úszó é Hódmezővásárhely 2014.06.28
50fh 00:42,65 82.33 Sümeghy László Dr. 1945 Budapesti Delfinek Szen Hódmezővásárhely 2014.06.28
50fh 00:48,94 69.50 Szabó Tamás 1949 Egri Szenior Úszó-Klub Hódmezővásárhely 2014.06.28
50fh 00:49,24 71.31 Molnár Bence 1945 Törökbálinti Senior Úsz Hódmezővásárhely 2014.06.28
50fh 00:43,68 77.27 Zenke József 1950 Hódmezővásárhelyi Szeni Hódmezővásárhely 2014.06.28
50fh 01:05,34 51.26 Beck Csaba 1951 Pécs-Baranyai Szenior Ú Hódmezővásárhely 2014.06.28
50fh 00:40,07 78.74 Balog Zoltán 1959 Hódmezővásárhelyi Szeni Hódmezővásárhely 2014.06.28
50fh 00:47,55 67.83 Miklós Attila 1956 Debreceni Szenior Úszó Hódmezővásárhely 2014.06.28
50fh 00:34,41 90.38 Hajdú László 1961 BÁCSVÍZ Kecskeméti Vizm Hódmezővásárhely 2014.06.28
50fh 00:39,10 77.87 Gunther Zsolt 1964 Győr Zabolátlan Sporteg Hódmezővásárhely 2014.06.28
50fh 00:34,71 84.76 Horváth Zoltán 1969 Győr Zabolátlan Sporteg Hódmezővásárhely 2014.06.28
50fh 00:51,57 58.63 Kisfalvi István 1965 Százhalombattai VUK SE Hódmezővásárhely 2014.06.28
50fh 00:31,54 90.82 Raffai Roland 1973 Egyéni Hódmezővásárhely 2014.06.28
50fh 00:36,10 79.88 Falvi Zsolt 1972 Győr Zabolátlan Sporteg Hódmezővásárhely 2014.06.28
50fh 00:36,81 78.34 Kiss Csaba Dr. 1972 Muréna Szegedi Úszó- és Hódmezővásárhely 2014.06.28
50fh 00:37,93 73.59 Gyalog László 1977 Győr Zabolátlan Sporteg Hódmezővásárhely 2014.06.28
50fh 00:31,81 86.09 Paku Zoltán 1980 Hódmezővásárhelyi Szeni Hódmezővásárhely 2014.06.28
50fh 00:32,42 83.94 Pető Csaba Attila 1981 Pénzügyőr SE Hódmezővásárhely 2014.06.28
50fh 00:29,96 86.51 Czégény Ádám 1989 Százhalombattai VUK SE Hódmezővásárhely 2014.06.28
50fh 00:30,48 86.58 Pap Csongor 1986 Budapesti Delfinek Szen Hódmezővásárhely 2014.06.28
50nh 01:03,53 79.31 Kis Ágnes 1927 Egri Szenior Úszó-Klub Hódmezővásárhely 2014.06.28
50nh 01:12,55 63.01 Kenderfi Zsuzsanna 1936 Vasas SC Hódmezővásárhely 2014.06.28
50nh 01:14,43 60.17 Molnárfi Maya 1938 Vasas SC Hódmezővásárhely 2014.06.28
50nh 01:06,36 63.63 Répási Ildikó 1944 Törökbálinti Senior Úsz Hódmezővásárhely 2014.06.28
50nh 01:07,51 62.55 Csepeli Pálma 1944 Dr. Regele Károly Szeni Hódmezővásárhely 2014.06.28
50nh 01:11,09 60.55 Liptainé Mariann 1942 Egyéni Hódmezővásárhely 2014.06.28
50nh 00:49,84 80.14 Gombkötőné Tóth Ilona 1950 Budapesti Delfinek Szen Hódmezővásárhely 2014.06.28
50nh 00:50,81 76.54 Demkóné Balla Sarolta 1953 Debreceni Szenior Úszó Hódmezővásárhely 2014.06.28
50nh 00:54,16 71.19 Cseri Piroska 1954 Csongrádi Senior Úszó é Hódmezővásárhely 2014.06.28
50nh 01:24,18 46.20 Kisné Magyar Katalin 1953 Hódmezővásárhelyi Szeni Hódmezővásárhely 2014.06.28
50nh 00:43,40 86.58 Virágos Éva 1957 Szentesi Delfin Egészsé Hódmezővásárhely 2014.06.28
50nh 00:50,99 73.07 Gabnai Lilla 1958 Vasas SC Hódmezővásárhely 2014.06.28
50nh 00:46,68 76.60 Havasi Henrietta 1963 Törökbálinti Senior Úsz Hódmezővásárhely 2014.06.28
50nh 00:50,21 71.79 Németh Ildikó 1962 Hódmezővásárhelyi Szeni Hódmezővásárhely 2014.06.28
50nh 01:19,51 46.08 Palásti Anna 1960 Csongrádi Senior Úszó é Hódmezővásárhely 2014.06.28
50nh 00:36,64 95.28 Czifrik Hajnalka 1966 Széchy Tamás Sportiskol Hódmezővásárhely 2014.06.28
50nh 00:36,59 90.42 Balla Mónika 1973 Budapesti Delfinek Szen Hódmezővásárhely 2014.06.28
50nh 00:42,67 76.97 Reichardt-Varga Emese 1974 Egyéni Hódmezővásárhely 2014.06.28
50nh 00:42,94 78.82 Bólyai Hajnal 1970 Csongrádi Senior Úszó é Hódmezővásárhely 2014.06.28
50nh 00:48,80 67.80 Csík Anita 1973 Hódmezővásárhelyi Szeni Hódmezővásárhely 2014.06.28
50nh 00:36,53 87.95 Molnár Jolán 1977 Budapesti Delfinek Szen Hódmezővásárhely 2014.06.28
50nh 00:38,65 81.94 Nagy Enikő 1979 Hódmezővásárhelyi Szeni Hódmezővásárhely 2014.06.28
50nh 00:44,54 71.10 Gedó Andrea 1979 Muréna Szegedi Úszó- és Hódmezővásárhely 2014.06.28
100fp 02:07,67 66.03 Eszenyi László 1942 Csongrádi Senior Úszó é Hódmezővásárhely 2014.06.28
100fp 02:07,83 63.00 Faragó Attila 1946 Hódmezővásárhelyi Szeni Hódmezővásárhely 2014.06.28
100fp 02:10,20 61.17 Longa Péter 1947 Vasas SC Hódmezővásárhely 2014.06.28
100fp 01:35,72 78.04 Batta Gyula Dr. 1953 Debreceni Szenior Úszó Hódmezővásárhely 2014.06.28
100fp 01:35,94 80.36 Zenke József 1950 Hódmezővásárhelyi Szeni Hódmezővásárhely 2014.06.28
100fp 01:43,37 68.71 Molnár Ernő 1958 Hódmezővásárhelyi Szeni Hódmezővásárhely 2014.06.28
100fp 01:12,58 94.15 Király András 1962 Ferencvárosi Torna Club Hódmezővásárhely 2014.06.28
100fp 01:15,08 91.88 Vass Gyula 1961 Triton Sport Egyesület Hódmezővásárhely 2014.06.28
100fp 01:31,42 73.36 Nagy Zsolt 1964 Muréna Szegedi Úszó- és Hódmezővásárhely 2014.06.28
100fp 01:06,21 96.79 Tóth Csaba 1969 Törökbálinti Senior Úsz Hódmezővásárhely 2014.06.28
100fp 01:08,54 96.94 Kómár Lajos 1965 Muréna Szegedi Úszó- és Hódmezővásárhely 2014.06.28
100fp 01:09,89 93.35 Kiss Csaba 1967 Vasas SC Hódmezővásárhely 2014.06.28
100fp 01:25,31 77.18 Tóth Zoltán 1966 Tatabányai vízmű Hódmezővásárhely 2014.06.28
100fp 01:34,41 70.38 Horváth Viktor 1965 Győr Zabolátlan Sporteg Hódmezővásárhely 2014.06.28
100fp 01:10,12 88.26 Csipes Andor 1973 Mezőtúri Szenior Hódmezővásárhely 2014.06.28
100fp 01:33,80 67.13 Erdei L. Tamás 1971 Egyéni Hódmezővásárhely 2014.06.28
100fp 01:09,13 86.55 Kisjuhász Attila 1977 Hódmezővásárhelyi Szeni Hódmezővásárhely 2014.06.28
100fp 01:19,14 75.60 Gyalog László 1977 Győr Zabolátlan Sporteg Hódmezővásárhely 2014.06.28
100fp 01:07,96 85.90 Paku Zoltán 1980 Hódmezővásárhelyi Szeni Hódmezővásárhely 2014.06.28
100fp 01:10,02 83.38 Molnár Gergely 1980 Vasas SC Hódmezővásárhely 2014.06.28
100fp 01:53,72 51.34 Bihari Árpád 1980 Debreceni Szenior Úszó Hódmezővásárhely 2014.06.28
100fp 01:00,17 90.44 Czégény Ádám 1989 Százhalombattai VUK SE Hódmezővásárhely 2014.06.28
100fp 01:07,91 81.36 Horváth Gergő 1987 Egyéni Hódmezővásárhely 2014.06.28
100np 01:54,64 83.85 Molnár Rita 1946 Törökbálinti Senior Úsz Hódmezővásárhely 2014.06.28
100np 02:21,91 66.86 Bocskay Zsófia 1947 Szentesi Delfin Egészsé Hódmezővásárhely 2014.06.28
100np 02:10,39 67.53 Fügi Andrea 1953 Veszprémi Triatlon Egye Hódmezővásárhely 2014.06.28
100np 03:00,00 50.75 Tóthné Katalin 1950 Szentesi Delfin Egészsé Hódmezővásárhely 2014.06.28
100np 01:55,95 73.31 Téli Éva 1956 Szentesi Delfin Egészsé Hódmezővásárhely 2014.06.28
100np 02:56,40 46.05 Palásti Anna 1960 Csongrádi Senior Úszó é Hódmezővásárhely 2014.06.28
100np 01:10,32 100.03 Venczel Kincső Dr. 1974 Szentesi Delfin Egészsé Hódmezővásárhely 2014.06.28
100np 01:13,90 88.41 Tölgyesi Veronika 1982 Budapesti Delfinek Szen Hódmezővásárhely 2014.06.28
100np 01:19,12 79.74 Nagy Erzsébet Éva 1986 Debreceni Szenior Úszó Hódmezővásárhely 2014.06.28
50fg 00:44,70 71.89 Germán András 1931 Törökbálinti Senior Úsz Hódmezővásárhely 2014.06.28
50fg 01:10,44 45.96 Csipes Ferenc 1930 Mezőtúri Szenior Hódmezővásárhely 2014.06.28
50fg 00:36,96 82.09 Szalai Mihály 1939 Vasas SC Hódmezővásárhely 2014.06.28
50fg 00:37,34 81.25 Bíró József 1939 Egri Szenior Úszó-Klub Hódmezővásárhely 2014.06.28
50fg 00:38,48 78.84 Vágújhelyi Lajos 1939 Törökbálinti Senior Úsz Hódmezővásárhely 2014.06.28
50fg 00:39,17 78.00 Tóth József 1938 Törökbálinti Senior Úsz Hódmezővásárhely 2014.06.28
50fg 00:59,70 51.54 Liptai József 1937 Egyéni Hódmezővásárhely 2014.06.28
50fg 00:32,79 90.01 Csikány József 1943 Törökbálinti Senior Úsz Hódmezővásárhely 2014.06.28
50fg 00:36,81 79.64 Császár István 1944 Hódmezővásárhelyi Szeni Hódmezővásárhely 2014.06.28
50fg 00:37,15 80.54 Kancsó János 1941 Tótkomlósi Rozmár Szeni Hódmezővásárhely 2014.06.28
50fg 00:38,00 78.20 Zajzon András 1942 Törökbálinti Senior Úsz Hódmezővásárhely 2014.06.28
50fg 00:39,21 75.79 Horányi Antal Dr. 1942 Vasas SC Hódmezővásárhely 2014.06.28
50fg 01:02,25 47.74 Piet Hilolsrt 1942 Dr. Regele Károly Szeni Hódmezővásárhely 2014.06.28
50fg 00:32,11 89.49 Bólyai István 1947 Csongrádi Senior Úszó é Hódmezővásárhely 2014.06.28
50fg 00:35,96 79.38 Váczi János 1948 Dunaújváros Hódmezővásárhely 2014.06.28
50fg 00:36,06 78.65 Bukolyi József 1949 Törökbálinti Senior Úsz Hódmezővásárhely 2014.06.28
50fg 00:39,69 71.45 Szabó Tamás 1949 Egri Szenior Úszó-Klub Hódmezővásárhely 2014.06.28
50fg 00:48,43 58.56 Herbály Kálmán 1949 Mezőtúri Szenior Hódmezővásárhely 2014.06.28
50fg 00:33,66 83.71 Zenke József 1950 Hódmezővásárhelyi Szeni Hódmezővásárhely 2014.06.28
50fg 00:36,60 76.49 Fodor László 1951 Tótkomlósi Rozmár Szeni Hódmezővásárhely 2014.06.28
50fg 00:44,31 63.18 Bődi Sándor 1951 Veszprémi Triatlon Egye Hódmezővásárhely 2014.06.28
50fg 00:31,58 84.30 Czeiner Antal 1959 Győr Zabolátlan Sporteg Hódmezővásárhely 2014.06.28
50fg 00:34,30 78.10 Kenéz László 1958 Hódmezővásárhelyi Szeni Hódmezővásárhely 2014.06.28
50fg 00:37,88 71.60 Miklós Attila 1956 Debreceni Szenior Úszó Hódmezővásárhely 2014.06.28
50fg 00:28,27 92.48 Király András 1962 Ferencvárosi Torna Club Hódmezővásárhely 2014.06.28
50fg 00:29,10 90.38 Vass Gyula 1961 Triton Sport Egyesület Hódmezővásárhely 2014.06.28
50fg 00:30,78 83.93 Nagy Zsolt 1964 Muréna Szegedi Úszó- és Hódmezővásárhely 2014.06.28
50fg 00:28,31 88.62 Tóth Csaba 1969 Törökbálinti Senior Úsz Hódmezővásárhely 2014.06.28
50fg 00:28,93 87.73 Kiss Csaba 1967 Vasas SC Hódmezővásárhely 2014.06.28
50fg 00:30,37 83.08 Szűcs Róbert Dr. 1968 Egyéni/Individual Hódmezővásárhely 2014.06.28
50fg 00:30,57 84.00 Grigalek Gábor Dr. 1965 Budapesti Delfinek Szen Hódmezővásárhely 2014.06.28
50fg 00:31,57 81.34 Horváth Viktor 1965 Győr Zabolátlan Sporteg Hódmezővásárhely 2014.06.28
50fg 00:31,82 80.70 Varga Csaba 1965 Győr Zabolátlan Sporteg Hódmezővásárhely 2014.06.28
50fg 00:36,19 70.96 Kisfalvi István 1965 Százhalombattai VUK SE Hódmezővásárhely 2014.06.28
50fg 00:40,92 61.31 Jász Péter 1969 Egyéni / Individual Hódmezővásárhely 2014.06.28
50fg 00:27,83 88.61 Falvi Zsolt 1972 Győr Zabolátlan Sporteg Hódmezővásárhely 2014.06.28
50fg 00:27,90 88.39 Papp Gábor 1972 Budapesti Delfinek Szen Hódmezővásárhely 2014.06.28
50fg 00:28,05 88.42 Fehér Zsolt 1971 Hódmezővásárhelyi Szeni Hódmezővásárhely 2014.06.28
50fg 00:29,16 84.09 Csipes Andor 1973 Mezőtúri Szenior Hódmezővásárhely 2014.06.28
50fg 00:27,56 87.01 Kisjuhász Attila 1977 Hódmezővásárhelyi Szeni Hódmezővásárhely 2014.06.28
50fg 00:27,62 86.35 Szabó Attila 1978 Debreceni Szenior Úszó Hódmezővásárhely 2014.06.28
50fg 00:28,55 83.99 Gyalog László 1977 Győr Zabolátlan Sporteg Hódmezővásárhely 2014.06.28
50fg 00:28,62 83.79 Bartalus Szilárd 1977 Veszprémi Úszó Klub Hódmezővásárhely 2014.06.28
50fg 00:25,69 89.88 Leposa Milán 1984 Pénzügyőr SE Hódmezővásárhely 2014.06.28
50fg 00:26,57 88.78 Paku Zoltán 1980 Hódmezővásárhelyi Szeni Hódmezővásárhely 2014.06.28
50fg 00:27,13 86.48 Varga Zoltán 1981 Veszprémi Úszó Klub Hódmezővásárhely 2014.06.28
50fg 00:27,25 85.64 Nagy Gergely 1982 Hódmezővásárhelyi Szeni Hódmezővásárhely 2014.06.28
50fg 00:29,56 79.37 Salamon Tibor 1981 Debreceni Szenior Úszó Hódmezővásárhely 2014.06.28
50fg 00:31,71 73.99 Borbás Sándor 1981 Muréna Szegedi Úszó- és Hódmezővásárhely 2014.06.28
50fg 00:24,49 91.84 Czégény Ádám 1989 Százhalombattai VUK SE Hódmezővásárhely 2014.06.28
50fg 00:27,24 83.87 Pap Csongor 1986 Budapesti Delfinek Szen Hódmezővásárhely 2014.06.28
50fg 00:27,35 83.10 Horváth Gergő 1987 Egyéni Hódmezővásárhely 2014.06.28
50fg 00:27,78 81.81 Vattai András Gergő 1987 Veszprémi Úszó Klub Hódmezővásárhely 2014.06.28
50fg 00:47,72 47.88 Zöld Tamás 1986 Pénzügyőr SE Hódmezővásárhely 2014.06.28
50ng 01:03,76 66.15 Kis Ágnes 1927 Egri Szenior Úszó-Klub Hódmezővásárhely 2014.06.28
50ng 00:50,60 74.70 Molnárfi Maya 1938 Vasas SC Hódmezővásárhely 2014.06.28
50ng 01:08,55 56.20 Kenderfi Zsuzsanna 1936 Vasas SC Hódmezővásárhely 2014.06.28
50ng 01:15,22 49.78 Bodnár Istvánné 1939 Szentesi Delfin Egészsé Hódmezővásárhely 2014.06.28
50ng 00:39,24 92.82 Weidinger Piroska 1942 Budapesti Delfinek Szen Hódmezővásárhely 2014.06.28
50ng 00:48,94 73.09 Bertényi Mária 1944 Szentesi Delfin Egészsé Hódmezővásárhely 2014.06.28
50ng 00:56,75 64.18 Liptainé Mariann 1942 Egyéni Hódmezővásárhely 2014.06.28
50ng 01:06,61 53.70 Csepeli Pálma 1944 Dr. Regele Károly Szeni Hódmezővásárhely 2014.06.28
50ng 00:35,50 96.45 Csanádiné Tóth Magdolna 1949 Budapesti Delfinek Szen Hódmezővásárhely 2014.06.28
50ng 00:37,26 91.12 Gombkötőné Tóth Ilona 1950 Budapesti Delfinek Szen Hódmezővásárhely 2014.06.28
50ng 00:42,74 77.46 Demkóné Balla Sarolta 1953 Debreceni Szenior Úszó Hódmezővásárhely 2014.06.28
50ng 00:46,38 70.80 Cseri Piroska 1954 Csongrádi Senior Úszó é Hódmezővásárhely 2014.06.28
50ng 00:38,36 83.54 Virágos Éva 1957 Szentesi Delfin Egészsé Hódmezővásárhely 2014.06.28
50ng 00:39,11 78.19 Havasi Henrietta 1963 Törökbálinti Senior Úsz Hódmezővásárhely 2014.06.28
50ng 00:42,99 71.68 Németh Ildikó 1962 Hódmezővásárhelyi Szeni Hódmezővásárhely 2014.06.28
50ng 00:48,55 63.96 Dinnyés Ildikó 1961 Egri Szenior Úszó-Klub Hódmezővásárhely 2014.06.28
50ng 00:30,12 99.25 Czifrik Hajnalka 1966 Széchy Tamás Sportiskol Hódmezővásárhely 2014.06.28
50ng 00:32,98 85.53 Reichardt-Varga Emese 1974 Egyéni Hódmezővásárhely 2014.06.28
50ng 00:44,38 64.01 Csík Anita 1973 Hódmezővásárhelyi Szeni Hódmezővásárhely 2014.06.28
50ng 00:31,36 86.89 Nagy Enikő 1979 Hódmezővásárhelyi Szeni Hódmezővásárhely 2014.06.28
50ng 00:33,69 83.14 Gergelyfy Marietta 1975 Budapesti Delfinek Szen Hódmezővásárhely 2014.06.28
50ng 00:30,37 87.93 Tölgyesi Veronika 1982 Budapesti Delfinek Szen Hódmezővásárhely 2014.06.28
50ng 01:37,03 27.71 Hollókövi Tímea Éva 1981 Pénzügyőr SE Hódmezővásárhely 2014.06.28
50ng 00:36,79 69.79 Nagy Kata 1988 Debreceni Szenior Úszó Hódmezővásárhely 2014.06.28
200fv 03:29,54 95.94 Fábián Béla 1937 Egri Szenior Úszó-Klub Hódmezővásárhely 2014.06.28
200fv 04:03,84 77.73 Szécsi Károly 1942 Vasas SC Hódmezővásárhely 2014.06.28
200fv 04:27,84 70.76 Eszenyi László 1942 Csongrádi Senior Úszó é Hódmezővásárhely 2014.06.28
200fv 03:34,68 83.50 Bólyai István 1947 Csongrádi Senior Úszó é Hódmezővásárhely 2014.06.28
200fv 04:07,47 72.44 Longa Péter 1947 Vasas SC Hódmezővásárhely 2014.06.28
200fv 04:38,33 65.83 Molnár Bence 1945 Törökbálinti Senior Úsz Hódmezővásárhely 2014.06.28
200fv 03:04,54 92.15 Heverdle István 1952 Egri Szenior Úszó-Klub Hódmezővásárhely 2014.06.28
200fv 03:09,99 90.44 Gulyás Péter Dr. 1951 Budapesti Delfinek Szen Hódmezővásárhely 2014.06.28
200fv 03:29,56 79.52 Tóth László 1954 Hódmezővásárhelyi Szeni Hódmezővásárhely 2014.06.28
200fv 03:30,05 81.80 Gyenes András Dr. 1951 Muréna Szegedi Úszó- és Hódmezővásárhely 2014.06.28
200fv 03:46,67 74.26 Batta Gyula Dr. 1953 Debreceni Szenior Úszó Hódmezővásárhely 2014.06.28
200fv 04:52,24 58.80 Beck Csaba 1951 Pécs-Baranyai Szenior Ú Hódmezővásárhely 2014.06.28
200fv 03:22,67 79.04 Molnár Ernő 1958 Hódmezővásárhelyi Szeni Hódmezővásárhely 2014.06.28
200fv 02:41,89 96.16 Hajdú László 1961 BÁCSVÍZ Kecskeméti Vizm Hódmezővásárhely 2014.06.28
200fv 02:47,21 93.10 Vass Gyula 1961 Triton Sport Egyesület Hódmezővásárhely 2014.06.28
200fv 03:31,21 71.68 T. Kiss Jenő 1964 Debreceni Szenior Úszó Hódmezővásárhely 2014.06.28
200fv 02:38,28 91.47 Tóth Csaba 1969 Törökbálinti Senior Úsz Hódmezővásárhely 2014.06.28
200fv 02:41,40 91.30 Kiss Csaba 1967 Vasas SC Hódmezővásárhely 2014.06.28
200fv 02:52,44 83.96 Horváth Zoltán 1969 Győr Zabolátlan Sporteg Hódmezővásárhely 2014.06.28
200fv 02:32,26 91.87 Raffai Roland 1973 Egyéni Hódmezővásárhely 2014.06.28
200fv 02:39,98 84.58 Kisjuhász Attila 1977 Hódmezővásárhelyi Szeni Hódmezővásárhely 2014.06.28
200fv 02:33,94 85.12 Nagy Gergő 1981 Hódmezővásárhelyi Szeni Hódmezővásárhely 2014.06.28
200fv 02:36,18 83.90 Varga Zoltán 1981 Veszprémi Úszó Klub Hódmezővásárhely 2014.06.28
200fv 02:40,51 82.28 Molnár Gergely 1980 Vasas SC Hódmezővásárhely 2014.06.28
200fv 02:55,97 72.73 Ludvig Balázs 1984 Dr. Regele Károly Szeni Hódmezővásárhely 2014.06.28
200fv 03:03,30 71.48 Salamon Tibor 1981 Debreceni Szenior Úszó Hódmezővásárhely 2014.06.28
200fv 02:16,31 90.40 Czégény Ádám 1989 Százhalombattai VUK SE Hódmezővásárhely 2014.06.28
200fv 02:41,36 77.52 Horváth Gergő 1987 Egyéni Hódmezővásárhely 2014.06.28
200fv 02:50,04 73.56 Vattai András Gergő 1987 Veszprémi Úszó Klub Hódmezővásárhely 2014.06.28
200nv 05:50,47 68.69 Kenderfi Zsuzsanna 1936 Vasas SC Hódmezővásárhely 2014.06.28
200nv 05:47,20 62.33 Csepeli Pálma 1944 Dr. Regele Károly Szeni Hódmezővásárhely 2014.06.28
200nv 03:24,17 99.69 Csanádiné Tóth Magdolna 1949 Budapesti Delfinek Szen Hódmezővásárhely 2014.06.28
200nv 04:56,98 71.07 Répási Enikő 1946 Törökbálinti Senior Úsz Hódmezővásárhely 2014.06.28
200nv 04:17,28 74.68 Cseri Piroska 1954 Csongrádi Senior Úszó é Hódmezővásárhely 2014.06.28
200nv 04:26,18 73.00 Fügi Andrea 1953 Veszprémi Triatlon Egye Hódmezővásárhely 2014.06.28
200nv 05:59,22 56.00 Tóthné Katalin 1950 Szentesi Delfin Egészsé Hódmezővásárhely 2014.06.28
200nv 03:30,26 88.40 Virágos Éva 1957 Szentesi Delfin Egészsé Hódmezővásárhely 2014.06.28
200nv 04:02,95 75.68 Gabnai Lilla 1958 Vasas SC Hódmezővásárhely 2014.06.28
200nv 04:35,00 67.59 Darnay Erika 1957 Debreceni Szenior Úszó Hódmezővásárhely 2014.06.28
200nv 03:44,06 77.88 Havasi Henrietta 1963 Törökbálinti Senior Úsz Hódmezővásárhely 2014.06.28
200nv 02:48,32 100.60 Czifrik Hajnalka 1966 Széchy Tamás Sportiskol Hódmezővásárhely 2014.06.28
200nv 03:13,41 88.42 Pengő Erzsébet 1965 Szentesi Delfin Egészsé Hódmezővásárhely 2014.06.28
200nv 02:40,65 97.67 Venczel Kincső Dr. 1974 Szentesi Delfin Egészsé Hódmezővásárhely 2014.06.28
200nv 02:56,70 89.62 Balla Mónika 1973 Budapesti Delfinek Szen Hódmezővásárhely 2014.06.28
200nv 03:27,69 76.25 Debreczeni Beáta 1973 Szentesi Delfin Egészsé Hódmezővásárhely 2014.06.28
200nv 02:54,18 87.68 Molnár Jolán 1977 Budapesti Delfinek Szen Hódmezővásárhely 2014.06.28
200nv 03:10,06 78.94 Gedó Andrea 1979 Muréna Szegedi Úszó- és Hódmezővásárhely 2014.06.28
200nv 02:45,67 88.25 Tölgyesi Veronika 1982 Budapesti Delfinek Szen Hódmezővásárhely 2014.06.28
200fh 03:54,22 81.11 Tóth József 1938 Törökbálinti Senior Úsz Hódmezővásárhely 2014.06.28
200fh 02:58,65 100.72 Csikány József 1943 Törökbálinti Senior Úsz Hódmezővásárhely 2014.06.28
200fh 03:44,44 81.03 Reiner László 1942 Vasas SC Hódmezővásárhely 2014.06.28
200fh 03:02,78 93.51 Csaba László 1948 Törökbálinti Senior Úsz Hódmezővásárhely 2014.06.28
200fh 03:35,57 80.09 Bólyai István 1947 Csongrádi Senior Úszó é Hódmezővásárhely 2014.06.28
200fh 04:02,10 69.90 Szabó Tamás 1949 Egri Szenior Úszó-Klub Hódmezővásárhely 2014.06.28
200fh 04:22,58 67.11 Molnár Bence 1945 Törökbálinti Senior Úsz Hódmezővásárhely 2014.06.28
200fh 03:03,08 88.06 Tari László 1954 Csongrádi Senior Úszó é Hódmezővásárhely 2014.06.28
200fh 03:13,63 84.87 Heverdle István 1952 Egri Szenior Úszó-Klub Hódmezővásárhely 2014.06.28
200fh 03:38,18 73.90 Tóth László 1954 Hódmezővásárhelyi Szeni Hódmezővásárhely 2014.06.28
200fh 04:31,54 61.11 Fodor László 1951 Tótkomlósi Rozmár Szeni Hódmezővásárhely 2014.06.28
200fh 04:57,87 55.71 Beck Csaba 1951 Pécs-Baranyai Szenior Ú Hódmezővásárhely 2014.06.28
200fh 02:37,71 95.88 Hajdú László 1961 BÁCSVÍZ Kecskeméti Vizm Hódmezővásárhely 2014.06.28
200fh 03:10,09 77.49 Gunther Zsolt 1964 Győr Zabolátlan Sporteg Hódmezővásárhely 2014.06.28
200fh 03:41,85 66.97 Gombos Imre 1963 Muréna Szegedi Úszó- és Hódmezővásárhely 2014.06.28
200fh 02:56,61 79.95 Horváth Zoltán 1969 Győr Zabolátlan Sporteg Hódmezővásárhely 2014.06.28
200fh 02:43,52 83.58 Raffai Roland 1973 Egyéni Hódmezővásárhely 2014.06.28
200fh 03:24,77 66.74 Sárkány Ákos 1973 Debreceni Szenior Úszó Hódmezővásárhely 2014.06.28
200fh 02:36,00 82.33 Nagy Gergő 1981 Hódmezővásárhelyi Szeni Hódmezővásárhely 2014.06.28
200fh 02:49,88 75.60 Pető Csaba Attila 1981 Pénzügyőr SE Hódmezővásárhely 2014.06.28
200nh 05:41,00 67.23 Kenderfi Zsuzsanna 1936 Vasas SC Hódmezővásárhely 2014.06.28
200nh 05:02,15 68.56 Répási Ildikó 1944 Törökbálinti Senior Úsz Hódmezővásárhely 2014.06.28
200nh 05:22,75 65.77 Liptainé Mariann 1942 Egyéni Hódmezővásárhely 2014.06.28
200nh 03:54,05 86.43 Molnár Rita 1946 Törökbálinti Senior Úsz Hódmezővásárhely 2014.06.28
200nh 03:27,59 86.28 Virágos Éva 1957 Szentesi Delfin Egészsé Hódmezővásárhely 2014.06.28
200nh 03:57,71 74.57 Gabnai Lilla 1958 Vasas SC Hódmezővásárhely 2014.06.28
200nh 06:05,02 47.58 Palásti Anna 1960 Csongrádi Senior Úszó é Hódmezővásárhely 2014.06.28
200nh 02:47,80 97.59 Czifrik Hajnalka 1966 Széchy Tamás Sportiskol Hódmezővásárhely 2014.06.28
200nh 02:54,36 88.05 Balla Mónika 1973 Budapesti Delfinek Szen Hódmezővásárhely 2014.06.28
200nh 03:21,04 78.47 Bólyai Hajnal 1970 Csongrádi Senior Úszó é Hódmezővásárhely 2014.06.28
200nh 03:35,98 71.08 Debreczeni Beáta 1973 Szentesi Delfin Egészsé Hódmezővásárhely 2014.06.28
200nh 03:27,84 70.11 Kőhegyi-Kis Ágnes 1979 Hód Úszó SE Hódmezővásárhely 2014.06.28
200fg 03:17,26 79.87 Reiner László 1942 Vasas SC Hódmezővásárhely 2014.06.29
200fg 03:38,09 72.24 Horányi Antal Dr. 1942 Vasas SC Hódmezővásárhely 2014.06.29
200fg 02:41,18 92.56 Csaba László 1948 Törökbálinti Senior Úsz Hódmezővásárhely 2014.06.29
200fg 02:53,69 86.66 Bólyai István 1947 Csongrádi Senior Úszó é Hódmezővásárhely 2014.06.29
200fg 03:20,25 75.84 Bögös László 1946 Egri Szenior Úszó-Klub Hódmezővásárhely 2014.06.29
200fg 03:45,53 66.74 Longa Péter 1947 Vasas SC Hódmezővásárhely 2014.06.29
200fg 02:37,01 91.78 Heverdle István 1952 Egri Szenior Úszó-Klub Hódmezővásárhely 2014.06.29
200fg 03:00,40 78.54 Tóth László 1954 Hódmezővásárhelyi Szeni Hódmezővásárhely 2014.06.29
200fg 03:00,48 77.21 Miklós Attila 1956 Debreceni Szenior Úszó Hódmezővásárhely 2014.06.29
200fg 03:06,58 73.47 Kenéz László 1958 Hódmezővásárhelyi Szeni Hódmezővásárhely 2014.06.29
200fg 02:17,45 97.37 Hajdú László 1961 BÁCSVÍZ Kecskeméti Vizm Hódmezővásárhely 2014.06.29
200fg 02:44,94 79.25 Gunther Zsolt 1964 Győr Zabolátlan Sporteg Hódmezővásárhely 2014.06.29
200fg 02:47,58 78.61 Farkas Árpád 1963 Muréna Szegedi Úszó- és Hódmezővásárhely 2014.06.29
200fg 02:22,44 91.07 Kómár Lajos 1965 Muréna Szegedi Úszó- és Hódmezővásárhely 2014.06.29
200fg 02:30,68 84.15 Müller Zsolt 1968 Budapesti Delfinek Szen Hódmezővásárhely 2014.06.29
200fg 02:46,49 77.32 Csókay Miklós 1966 Hód Úszó SE Hódmezővásárhely 2014.06.29
200fg 03:27,98 62.37 Kisfalvi István 1965 Százhalombattai VUK SE Hódmezővásárhely 2014.06.29
200fg 02:32,69 80.62 Papp Gábor 1972 Budapesti Delfinek Szen Hódmezővásárhely 2014.06.29
200fg 02:37,04 78.39 Falvi Zsolt 1972 Győr Zabolátlan Sporteg Hódmezővásárhely 2014.06.29
200fg 03:00,18 67.83 Sárkány Ákos 1973 Debreceni Szenior Úszó Hódmezővásárhely 2014.06.29
200fg 02:19,74 85.00 Kisjuhász Attila 1977 Hódmezővásárhelyi Szeni Hódmezővásárhely 2014.06.29
200fg 02:19,35 82.90 Varga Zoltán 1981 Veszprémi Úszó Klub Hódmezővásárhely 2014.06.29
200fg 02:41,78 71.41 Borbás Sándor 1981 Muréna Szegedi Úszó- és Hódmezővásárhely 2014.06.29
200fg 02:01,99 89.79 Czégény Ádám 1989 Százhalombattai VUK SE Hódmezővásárhely 2014.06.29
200fg 02:25,74 76.14 Horváth Gergő 1987 Egyéni Hódmezővásárhely 2014.06.29
200ng 05:14,05 69.07 Kis Ágnes 1927 Egri Szenior Úszó-Klub Hódmezővásárhely 2014.06.29
200ng 03:57,76 75.38 Bertényi Mária 1944 Szentesi Delfin Egészsé Hódmezővásárhely 2014.06.29
200ng 04:49,58 63.18 Liptainé Mariann 1942 Egyéni Hódmezővásárhely 2014.06.29
200ng 05:04,01 58.95 Csepeli Pálma 1944 Dr. Regele Károly Szeni Hódmezővásárhely 2014.06.29
200ng 03:19,85 87.88 Molnár Rita 1946 Törökbálinti Senior Úsz Hódmezővásárhely 2014.06.29
200ng 04:28,89 64.67 Bocskay Zsófia 1947 Szentesi Delfin Egészsé Hódmezővásárhely 2014.06.29
200ng 03:10,97 88.42 Gombkötőné Tóth Ilona 1950 Budapesti Delfinek Szen Hódmezővásárhely 2014.06.29
200ng 04:30,62 62.40 Tóthné Katalin 1950 Szentesi Delfin Egészsé Hódmezővásárhely 2014.06.29
200ng 03:01,30 87.25 Virágos Éva 1957 Szentesi Delfin Egészsé Hódmezővásárhely 2014.06.29
200ng 04:13,29 62.45 Darnay Erika 1957 Debreceni Szenior Úszó Hódmezővásárhely 2014.06.29
200ng 03:12,46 77.97 Havasi Henrietta 1963 Törökbálinti Senior Úsz Hódmezővásárhely 2014.06.29
200ng 03:57,15 63.82 Németh Ildikó 1962 Hódmezővásárhelyi Szeni Hódmezővásárhely 2014.06.29
200ng 04:02,82 62.88 Dinnyés Ildikó 1961 Egri Szenior Úszó-Klub Hódmezővásárhely 2014.06.29
200ng 02:30,38 95.69 Csikány Csilla 1968 Törökbálinti Senior Úsz Hódmezővásárhely 2014.06.29
200ng 02:51,98 85.79 Pengő Erzsébet 1965 Szentesi Delfin Egészsé Hódmezővásárhely 2014.06.29
200ng 03:03,40 67.40 Nagy Kata 1988 Debreceni Szenior Úszó Hódmezővásárhely 2014.06.29
200fm 06:19,91 63.02 Mihály István 1929 Törökbálinti Senior Úsz Hódmezővásárhely 2014.06.29
200fm 04:08,62 85.31 Szalai Mihály 1939 Vasas SC Hódmezővásárhely 2014.06.29
200fm 03:29,89 95.60 Somlai Gábor 1944 Törökbálinti Senior Úsz Hódmezővásárhely 2014.06.29
200fm 04:07,09 83.93 Kancsó János 1941 Tótkomlósi Rozmár Szeni Hódmezővásárhely 2014.06.29
200fm 04:16,51 79.95 Szécsi Károly 1942 Vasas SC Hódmezővásárhely 2014.06.29
200fm 03:32,62 90.47 Patkó József 1948 Egri Szenior Úszó-Klub Hódmezővásárhely 2014.06.29
200fm 03:58,98 79.67 Szabó Tamás 1949 Egri Szenior Úszó-Klub Hódmezővásárhely 2014.06.29
200fm 04:23,39 73.79 Bólyai István 1947 Csongrádi Senior Úszó é Hódmezővásárhely 2014.06.29
200fm 03:29,59 86.41 Bartók Márton 1954 Csongrádi Senior Úszó é Hódmezővásárhely 2014.06.29
200fm 04:05,18 74.59 Batta Gyula Dr. 1953 Debreceni Szenior Úszó Hódmezővásárhely 2014.06.29
200fm 03:28,59 83.57 Molnár Ernő 1958 Hódmezővásárhelyi Szeni Hódmezővásárhely 2014.06.29
200fm 03:37,24 79.50 Czeiner Antal 1959 Győr Zabolátlan Sporteg Hódmezővásárhely 2014.06.29
200fm 03:03,55 92.37 Vass Gyula 1961 Triton Sport Egyesület Hódmezővásárhely 2014.06.29
200fm 03:41,44 74.53 T. Kiss Jenő 1964 Debreceni Szenior Úszó Hódmezővásárhely 2014.06.29
200fm 03:59,19 69.61 Béres Csaba 1963 Hód Úszó SE Hódmezővásárhely 2014.06.29
200fm 03:05,84 85.03 Horváth Zoltán 1969 Győr Zabolátlan Sporteg Hódmezővásárhely 2014.06.29
200fm 03:07,77 85.61 Andreas Schmid 1967 BÁCSVÍZ Kecskeméti Vizm Hódmezővásárhely 2014.06.29
200fm 03:09,35 84.17 Müller Zsolt 1968 Budapesti Delfinek Szen Hódmezővásárhely 2014.06.29
200fm 03:12,26 85.08 Grigalek Gábor Dr. 1965 Budapesti Delfinek Szen Hódmezővásárhely 2014.06.29
200fm 03:17,64 82.04 Tóth Zoltán 1966 Tatabányai vízmű Hódmezővásárhely 2014.06.29
200fm 04:07,92 61.64 Bánfi Bálint 1973 Hód Úszó SE Hódmezővásárhely 2014.06.29
200fm 02:54,71 84.68 Gyalog László 1977 Győr Zabolátlan Sporteg Hódmezővásárhely 2014.06.29
200fm 07:28,96 33.22 Zsarkó Csaba 1976 Hódmezővásárhelyi Szeni Hódmezővásárhely 2014.06.29
200fm 03:01,15 79.77 Paku Zoltán 1980 Hódmezővásárhelyi Szeni Hódmezővásárhely 2014.06.29
200fm 03:09,10 74.11 Ludvig Balázs 1984 Dr. Regele Károly Szeni Hódmezővásárhely 2014.06.29
200fm 03:21,03 71.88 Fülöp Dániel 1980 Hódmezővásárhelyi Szeni Hódmezővásárhely 2014.06.29
200fm 03:40,26 65.60 Bihari Árpád 1980 Debreceni Szenior Úszó Hódmezővásárhely 2014.06.29
200fm 03:06,27 73.57 Horváth Gergő 1987 Egyéni Hódmezővásárhely 2014.06.29
200nm 05:41,12 75.71 Kenderfi Zsuzsanna 1936 Vasas SC Hódmezővásárhely 2014.06.29
200nm 04:32,07 85.33 Bertényi Mária 1944 Szentesi Delfin Egészsé Hódmezővásárhely 2014.06.29
200nm 06:26,88 61.56 Kőhalmi Zsuzsanna 1942 Vasas SC Hódmezővásárhely 2014.06.29
200nm 03:44,55 97.25 Csanádiné Tóth Magdolna 1949 Budapesti Delfinek Szen Hódmezővásárhely 2014.06.29
200nm 04:45,94 79.19 Répási Enikő 1946 Törökbálinti Senior Úsz Hódmezővásárhely 2014.06.29
200nm 03:48,15 92.42 Csapó Katalin 1952 Törökbálinti Senior Úsz Hódmezővásárhely 2014.06.29
200nm 03:45,58 89.37 Téli Éva 1956 Szentesi Delfin Egészsé Hódmezővásárhely 2014.06.29
200nm 04:15,85 77.11 Gabnai Lilla 1958 Vasas SC Hódmezővásárhely 2014.06.29
200nm 04:25,19 74.39 Botfalvai Ágnes 1958 Budapesti Delfinek Szen Hódmezővásárhely 2014.06.29
200nm 04:33,49 72.92 Darnay Erika 1957 Debreceni Szenior Úszó Hódmezővásárhely 2014.06.29
200nm 04:23,12 72.64 Dinnyés Ildikó 1961 Egri Szenior Úszó-Klub Hódmezővásárhely 2014.06.29
200nm 03:20,77 87.89 Cseszregi Henrietta 1969 Budapesti Delfinek Szen Hódmezővásárhely 2014.06.29
200nm 03:39,90 83.44 Pengő Erzsébet 1965 Szentesi Delfin Egészsé Hódmezővásárhely 2014.06.29
200nm 03:18,32 84.90 Lőrincz Imola 1974 Budapesti Delfinek Szen Hódmezővásárhely 2014.06.29
200nm 03:30,64 80.67 Debreczeni Beáta 1973 Szentesi Delfin Egészsé Hódmezővásárhely 2014.06.29
200nm 04:02,00 70.87 Szilágyi Andrea 1972 Budapesti Delfinek Szen Hódmezővásárhely 2014.06.29
200nm 03:11,28 84.17 Gedó Andrea 1979 Muréna Szegedi Úszó- és Hódmezővásárhely 2014.06.29
200nm 03:16,76 83.28 Molnár Jolán 1977 Budapesti Delfinek Szen Hódmezővásárhely 2014.06.29
200nm 04:02,98 67.44 Grigalek Ildikó 1977 Budapesti Delfinek Szen Hódmezővásárhely 2014.06.29
200nm 02:49,56 89.46 Nagy Erzsébet Éva 1986 Debreceni Szenior Úszó Hódmezővásárhely 2014.06.29
100fh 01:21,19 98.98 Csikány József 1943 Törökbálinti Senior Úsz Hódmezővásárhely 2014.06.29
100fh 01:45,94 76.58 Reiner László 1942 Vasas SC Hódmezővásárhely 2014.06.29
100fh 02:00,44 68.01 Kanyó Ádám Dr. 1941 Muréna Szegedi Úszó- és Hódmezővásárhely 2014.06.29
100fh 01:35,05 81.46 Bólyai István 1947 Csongrádi Senior Úszó é Hódmezővásárhely 2014.06.29
100fh 01:40,94 78.13 Sümeghy László Dr. 1945 Budapesti Delfinek Szen Hódmezővásárhely 2014.06.29
100fh 01:49,26 69.60 Szabó Tamás 1949 Egri Szenior Úszó-Klub Hódmezővásárhely 2014.06.29
100fh 01:57,57 67.08 Molnár Bence 1945 Törökbálinti Senior Úsz Hódmezővásárhely 2014.06.29
100fh 01:27,13 83.53 Tari László 1954 Csongrádi Senior Úszó é Hódmezővásárhely 2014.06.29
100fh 02:23,44 52.08 Beck Csaba 1951 Pécs-Baranyai Szenior Ú Hódmezővásárhely 2014.06.29
100fh 01:28,28 79.06 Balog Zoltán 1959 Hódmezővásárhelyi Szeni Hódmezővásárhely 2014.06.29
100fh 02:34,68 45.49 Botfalvai Zsolt 1958 Budapesti Delfinek Szen Hódmezővásárhely 2014.06.29
100fh 01:13,77 93.08 Hajdú László 1961 BÁCSVÍZ Kecskeméti Vizm Hódmezővásárhely 2014.06.29
100fh 01:24,63 79.21 Gunther Zsolt 1964 Győr Zabolátlan Sporteg Hódmezővásárhely 2014.06.29
100fh 01:16,78 83.99 Horváth Zoltán 1969 Győr Zabolátlan Sporteg Hódmezővásárhely 2014.06.29
100fh 01:22,04 79.21 Szakács András 1968 Budapesti Delfinek Szen Hódmezővásárhely 2014.06.29
100fh 01:08,96 90.76 Raffai Roland 1973 Egyéni Hódmezővásárhely 2014.06.29
100fh 01:22,33 77.16 Simon Tamás 1971 Szentesi Delfin Egészsé Hódmezővásárhely 2014.06.29
100fh 01:37,02 64.51 Sárkány Ákos 1973 Debreceni Szenior Úszó Hódmezővásárhely 2014.06.29
100fh 01:10,75 83.53 Nagy Gergő 1981 Hódmezővásárhelyi Szeni Hódmezővásárhely 2014.06.29
100fh 01:06,04 84.77 Czégény Ádám 1989 Százhalombattai VUK SE Hódmezővásárhely 2014.06.29
100nh 02:20,66 83.04 Kis Ágnes 1927 Egri Szenior Úszó-Klub Hódmezővásárhely 2014.06.29
100nh 02:39,65 65.12 Kenderfi Zsuzsanna 1936 Vasas SC Hódmezővásárhely 2014.06.29
100nh 02:59,85 56.42 Molnárfi Maya 1938 Vasas SC Hódmezővásárhely 2014.06.29
100nh 02:20,25 67.53 Répási Ildikó 1944 Törökbálinti Senior Úsz Hódmezővásárhely 2014.06.29
100nh 02:29,24 63.46 Csepeli Pálma 1944 Dr. Regele Károly Szeni Hódmezővásárhely 2014.06.29
100nh 02:30,46 64.38 Liptainé Mariann 1942 Egyéni Hódmezővásárhely 2014.06.29
100nh 01:36,82 85.45 Virágos Éva 1957 Szentesi Delfin Egészsé Hódmezővásárhely 2014.06.29
100nh 01:52,64 72.74 Gabnai Lilla 1958 Vasas SC Hódmezővásárhely 2014.06.29
100nh 01:41,81 76.79 Havasi Henrietta 1963 Törökbálinti Senior Úsz Hódmezővásárhely 2014.06.29
100nh 01:18,20 97.29 Czifrik Hajnalka 1966 Széchy Tamás Sportiskol Hódmezővásárhely 2014.06.29
100nh 01:18,61 95.08 Csikány Csilla 1968 Törökbálinti Senior Úsz Hódmezővásárhely 2014.06.29
100nh 01:55,31 65.98 Gáll Jánosné 1966 Tótkomlósi Rozmár Szeni Hódmezővásárhely 2014.06.29
100nh 01:32,17 79.69 Bólyai Hajnal 1970 Csongrádi Senior Úszó é Hódmezővásárhely 2014.06.29
100nh 01:33,08 76.28 Reichardt-Varga Emese 1974 Egyéni Hódmezővásárhely 2014.06.29
100nh 01:54,70 64.04 Benyó Istvánné 1970 Tótkomlósi Rozmár Szeni Hódmezővásárhely 2014.06.29
100nh 01:22,52 83.94 Molnár Jolán 1977 Budapesti Delfinek Szen Hódmezővásárhely 2014.06.29
100nh 01:23,79 81.34 Nagy Enikő 1979 Hódmezővásárhelyi Szeni Hódmezővásárhely 2014.06.29
100nh 01:31,63 74.38 Kőhegyi-Kis Ágnes 1979 Hód Úszó SE Hódmezővásárhely 2014.06.29
100nh 01:55,84 58.37 Bálega Szilvia 1980 Szentesi Delfin Egészsé Hódmezővásárhely 2014.06.29
50fp 01:25,24 45.30 Mihály István 1929 Törökbálinti Senior Úsz Hódmezővásárhely 2014.06.29
50fp 00:32,85 99.04 Csaba László 1948 Törökbálinti Senior Úsz Hódmezővásárhely 2014.06.29
50fp 00:38,87 84.40 Bólyai István 1947 Csongrádi Senior Úszó é Hódmezővásárhely 2014.06.29
50fp 00:50,78 65.15 Bögös László 1946 Egri Szenior Úszó-Klub Hódmezővásárhely 2014.06.29
50fp 00:55,59 59.51 Faragó Attila 1946 Hódmezővásárhelyi Szeni Hódmezővásárhely 2014.06.29
50fp 00:35,12 89.66 Heverdle István 1952 Egri Szenior Úszó-Klub Hódmezővásárhely 2014.06.29
50fp 00:35,94 87.62 Nagysolymosi István 1952 BÁCSVÍZ Kecskeméti Vizm Hódmezővásárhely 2014.06.29
50fp 00:37,41 85.55 Zenke József 1950 Hódmezővásárhelyi Szeni Hódmezővásárhely 2014.06.29
50fp 00:39,65 78.16 Tóth László 1954 Hódmezővásárhelyi Szeni Hódmezővásárhely 2014.06.29
50fp 00:42,37 73.73 Batta Gyula Dr. 1953 Debreceni Szenior Úszó Hódmezővásárhely 2014.06.29
50fp 01:06,45 47.77 Beck Csaba 1951 Pécs-Baranyai Szenior Ú Hódmezővásárhely 2014.06.29
50fp 00:37,00 81.20 Kenéz László 1958 Hódmezővásárhelyi Szeni Hódmezővásárhely 2014.06.29
50fp 00:38,28 78.48 Molnár Ernő 1958 Hódmezővásárhelyi Szeni Hódmezővásárhely 2014.06.29
50fp 00:31,05 93.88 Király András 1962 Ferencvárosi Torna Club Hódmezővásárhely 2014.06.29
50fp 00:32,74 89.70 Vass Gyula 1961 Triton Sport Egyesület Hódmezővásárhely 2014.06.29
50fp 00:35,60 81.28 Farkas Árpád 1963 Muréna Szegedi Úszó- és Hódmezővásárhely 2014.06.29
50fp 00:29,39 94.28 Tóth Csaba 1969 Törökbálinti Senior Úsz Hódmezővásárhely 2014.06.29
50fp 00:31,61 90.21 Kómár Lajos 1965 Muréna Szegedi Úszó- és Hódmezővásárhely 2014.06.29
50fp 00:33,75 83.88 Tóth Zoltán 1966 Tatabányai vízmű Hódmezővásárhely 2014.06.29
50fp 00:35,36 80.64 Horváth Viktor 1965 Győr Zabolátlan Sporteg Hódmezővásárhely 2014.06.29
50fp 00:46,95 60.74 Kisfalvi István 1965 Százhalombattai VUK SE Hódmezővásárhely 2014.06.29
50fp 00:28,45 94.72 Raffai Roland 1973 Egyéni Hódmezővásárhely 2014.06.29
50fp 00:29,65 91.52 Falvi Zsolt 1972 Győr Zabolátlan Sporteg Hódmezővásárhely 2014.06.29
50fp 00:31,97 84.88 Papp Gábor 1972 Budapesti Delfinek Szen Hódmezővásárhely 2014.06.29
50fp 00:33,46 81.66 Erdei L. Tamás 1971 Egyéni Hódmezővásárhely 2014.06.29
50fp 00:33,73 81.01 Fehér Zsolt 1971 Hódmezővásárhelyi Szeni Hódmezővásárhely 2014.06.29
50fp 00:33,78 80.89 Simon Tamás 1971 Szentesi Delfin Egészsé Hódmezővásárhely 2014.06.29
50fp 00:31,16 84.17 Gyalog László 1977 Győr Zabolátlan Sporteg Hódmezővásárhely 2014.06.29
50fp 00:31,25 83.37 Szabó Attila 1978 Debreceni Szenior Úszó Hódmezővásárhely 2014.06.29
50fp 00:36,51 71.84 Bartalus Szilárd 1977 Veszprémi Úszó Klub Hódmezővásárhely 2014.06.29
50fp 00:29,01 88.64 Paku Zoltán 1980 Hódmezővásárhelyi Szeni Hódmezővásárhely 2014.06.29
50fp 00:29,17 87.01 Nagy Gergely 1982 Hódmezővásárhelyi Szeni Hódmezővásárhely 2014.06.29
50fp 00:30,43 83.95 Varga Zoltán 1981 Veszprémi Úszó Klub Hódmezővásárhely 2014.06.29
50fp 00:30,77 83.02 Pető Csaba Attila 1981 Pénzügyőr SE Hódmezővásárhely 2014.06.29
50fp 00:33,02 77.36 Salamon Tibor 1981 Debreceni Szenior Úszó Hódmezővásárhely 2014.06.29
50fp 00:26,57 91.39 Czégény Ádám 1989 Százhalombattai VUK SE Hódmezővásárhely 2014.06.29
50fp 00:27,68 89.38 Pap Csongor 1986 Budapesti Delfinek Szen Hódmezővásárhely 2014.06.29
50fp 00:29,22 84.14 Horváth Gergő 1987 Egyéni Hódmezővásárhely 2014.06.29
50np 01:31,20 50.85 Kenderfi Zsuzsanna 1936 Vasas SC Hódmezővásárhely 2014.06.29
50np 00:48,90 84.06 Molnár Rita 1946 Törökbálinti Senior Úsz Hódmezővásárhely 2014.06.29
50np 01:00,43 67.26 Bocskay Zsófia 1947 Szentesi Delfin Egészsé Hódmezővásárhely 2014.06.29
50np 00:49,40 77.09 Demkóné Balla Sarolta 1953 Debreceni Szenior Úszó Hódmezővásárhely 2014.06.29
50np 00:56,62 67.26 Fügi Andrea 1953 Veszprémi Triatlon Egye Hódmezővásárhely 2014.06.29
50np 00:42,67 86.51 Téli Éva 1956 Szentesi Delfin Egészsé Hódmezővásárhely 2014.06.29
50np 01:11,32 51.24 Darnay Erika 1957 Debreceni Szenior Úszó Hódmezővásárhely 2014.06.29
50np 00:49,90 69.71 Németh Ildikó 1962 Hódmezővásárhelyi Szeni Hódmezővásárhely 2014.06.29
50np 00:35,31 93.15 Csikány Csilla 1968 Törökbálinti Senior Úsz Hódmezővásárhely 2014.06.29
50np 00:37,80 82.52 Reichardt-Varga Emese 1974 Egyéni Hódmezővásárhely 2014.06.29
50np 00:38,33 84.28 Szilárd Zsuzsanna 1970 Törökbálinti Senior Úsz Hódmezővásárhely 2014.06.29
50np 00:41,97 76.97 Bólyai Hajnal 1970 Csongrádi Senior Úszó é Hódmezővásárhely 2014.06.29
50np 00:38,41 80.51 Gergelyfy Marietta 1975 Budapesti Delfinek Szen Hódmezővásárhely 2014.06.29
50np 00:40,76 72.76 Rozgonyi Eszter 1980 Szentesi Delfin Egészsé Hódmezővásárhely 2014.06.29
50np 00:45,00 61.85 Nagy Kata 1988 Debreceni Szenior Úszó Hódmezővásárhely 2014.06.29
100fg 01:29,83 78.75 Vágújhelyi Lajos 1939 Törökbálinti Senior Úsz Hódmezővásárhely 2014.06.29
100fg 01:34,60 74.78 Bíró József 1939 Egri Szenior Úszó-Klub Hódmezővásárhely 2014.06.29
100fg 01:28,83 77.71 Reiner László 1942 Vasas SC Hódmezővásárhely 2014.06.29
100fg 01:33,50 74.43 Kancsó János 1941 Tótkomlósi Rozmár Szeni Hódmezővásárhely 2014.06.29
100fg 01:34,35 73.17 Horányi Antal Dr. 1942 Vasas SC Hódmezővásárhely 2014.06.29
100fg 01:16,92 86.26 Bólyai István 1947 Csongrádi Senior Úszó é Hódmezővásárhely 2014.06.29
100fg 01:24,39 78.02 Váczi János 1948 Dunaújváros Hódmezővásárhely 2014.06.29
100fg 01:26,20 75.80 Bukolyi József 1949 Törökbálinti Senior Úsz Hódmezővásárhely 2014.06.29
100fg 01:29,63 74.61 Bögös László 1946 Egri Szenior Úszó-Klub Hódmezővásárhely 2014.06.29
100fg 01:43,63 64.53 Faragó Attila 1946 Hódmezővásárhelyi Szeni Hódmezővásárhely 2014.06.29
100fg 01:13,92 85.14 Tari László 1954 Csongrádi Senior Úszó é Hódmezővásárhely 2014.06.29
100fg 01:21,74 79.33 Zenke József 1950 Hódmezővásárhelyi Szeni Hódmezővásárhely 2014.06.29
100fg 01:41,10 63.66 Bődi Sándor 1951 Veszprémi Triatlon Egye Hódmezővásárhely 2014.06.29
100fg 01:12,66 83.54 Czeiner Antal 1959 Győr Zabolátlan Sporteg Hódmezővásárhely 2014.06.29
100fg 01:23,10 74.64 Miklós Attila 1956 Debreceni Szenior Úszó Hódmezővásárhely 2014.06.29
100fg 01:02,24 96.17 Hajdú László 1961 BÁCSVÍZ Kecskeméti Vizm Hódmezővásárhely 2014.06.29
100fg 01:03,74 93.25 Király András 1962 Ferencvárosi Torna Club Hódmezővásárhely 2014.06.29
100fg 01:07,35 88.87 Vass Gyula 1961 Triton Sport Egyesület Hódmezővásárhely 2014.06.29
100fg 01:01,92 91.54 Tóth Csaba 1969 Törökbálinti Senior Úsz Hódmezővásárhely 2014.06.29
100fg 01:07,50 84.53 Müller Zsolt 1968 Budapesti Delfinek Szen Hódmezővásárhely 2014.06.29
100fg 01:09,92 82.15 Andreas Schmid 1967 BÁCSVÍZ Kecskeméti Vizm Hódmezővásárhely 2014.06.29
100fg 01:10,37 82.74 Varga Csaba 1965 Győr Zabolátlan Sporteg Hódmezővásárhely 2014.06.29
100fg 01:03,11 88.06 Papp Gábor 1972 Budapesti Delfinek Szen Hódmezővásárhely 2014.06.29
100fg 01:04,51 86.15 Falvi Zsolt 1972 Győr Zabolátlan Sporteg Hódmezővásárhely 2014.06.29
100fg 01:04,93 86.15 Fehér Zsolt 1971 Hódmezővásárhelyi Szeni Hódmezővásárhely 2014.06.29
100fg 01:13,27 76.35 Erdei L. Tamás 1971 Egyéni Hódmezővásárhely 2014.06.29
100fg 01:24,53 65.32 Sárkány Ákos 1973 Debreceni Szenior Úszó Hódmezővásárhely 2014.06.29
100fg 01:05,45 81.73 Szabó Attila 1978 Debreceni Szenior Úszó Hódmezővásárhely 2014.06.29
100fg 00:55,69 92.58 Leposa Milán 1984 Pénzügyőr SE Hódmezővásárhely 2014.06.29
100fg 01:01,00 86.08 Varga Zoltán 1981 Veszprémi Úszó Klub Hódmezővásárhely 2014.06.29
100fg 01:07,79 77.45 Salamon Tibor 1981 Debreceni Szenior Úszó Hódmezővásárhely 2014.06.29
100fg 01:11,59 73.34 Borbás Sándor 1981 Muréna Szegedi Úszó- és Hódmezővásárhely 2014.06.29
100fg 00:54,60 91.66 Czégény Ádám 1989 Százhalombattai VUK SE Hódmezővásárhely 2014.06.29
100fg 01:03,82 79.35 Horváth Gergő 1987 Egyéni Hódmezővásárhely 2014.06.29
100ng 02:09,84 65.88 Molnárfi Maya 1938 Vasas SC Hódmezővásárhely 2014.06.29
100ng 01:27,90 93.51 Weidinger Piroska 1942 Budapesti Delfinek Szen Hódmezővásárhely 2014.06.29
100ng 01:48,39 74.38 Bertényi Mária 1944 Szentesi Delfin Egészsé Hódmezővásárhely 2014.06.29
100ng 02:08,39 64.02 Liptainé Mariann 1942 Egyéni Hódmezővásárhely 2014.06.29
100ng 02:31,90 53.08 Csepeli Pálma 1944 Dr. Regele Károly Szeni Hódmezővásárhely 2014.06.29
100ng 01:26,78 87.85 Gombkötőné Tóth Ilona 1950 Budapesti Delfinek Szen Hódmezővásárhely 2014.06.29
100ng 02:07,30 59.89 Tóthné Katalin 1950 Szentesi Delfin Egészsé Hódmezővásárhely 2014.06.29
100ng 01:24,11 85.24 Virágos Éva 1957 Szentesi Delfin Egészsé Hódmezővásárhely 2014.06.29
100ng 01:29,49 76.22 Havasi Henrietta 1963 Törökbálinti Senior Úsz Hódmezővásárhely 2014.06.29
100ng 01:52,77 61.48 Dinnyés Ildikó 1961 Egri Szenior Úszó-Klub Hódmezővásárhely 2014.06.29
100ng 01:06,87 99.58 Czifrik Hajnalka 1966 Széchy Tamás Sportiskol Hódmezővásárhely 2014.06.29
100ng 01:36,43 65.43 Csík Anita 1973 Hódmezővásárhelyi Szeni Hódmezővásárhely 2014.06.29
100ng 01:13,00 82.71 Nagy Enikő 1979 Hódmezővásárhelyi Szeni Hódmezővásárhely 2014.06.29
100ng 01:23,58 67.86 Nagy Kata 1988 Debreceni Szenior Úszó Hódmezővásárhely 2014.06.29
50fm 01:08,74 63.32 Mihály István 1929 Törökbálinti Senior Úsz Hódmezővásárhely 2014.06.29
50fm 00:41,45 97.86 Fábián Béla 1937 Egri Szenior Úszó-Klub Hódmezővásárhely 2014.06.29
50fm 01:09,22 58.60 Liptai József 1937 Egyéni Hódmezővásárhely 2014.06.29
50fm 00:40,66 94.16 Somlai Gábor 1944 Törökbálinti Senior Úsz Hódmezővásárhely 2014.06.29
50fm 00:44,75 85.55 Császár István 1944 Hódmezővásárhelyi Szeni Hódmezővásárhely 2014.06.29
50fm 00:48,02 81.69 Kancsó János 1941 Tótkomlósi Rozmár Szeni Hódmezővásárhely 2014.06.29
50fm 01:04,91 59.94 Piet Hilolsrt 1942 Dr. Regele Károly Szeni Hódmezővásárhely 2014.06.29
50fm 00:41,50 89.38 Patkó József 1948 Egri Szenior Úszó-Klub Hódmezővásárhely 2014.06.29
50fm 00:41,80 89.44 Bólyai István 1947 Csongrádi Senior Úszó é Hódmezővásárhely 2014.06.29
50fm 00:43,46 87.39 Sümeghy László Dr. 1945 Budapesti Delfinek Szen Hódmezővásárhely 2014.06.29
50fm 00:45,65 80.63 Szabó Tamás 1949 Egri Szenior Úszó-Klub Hódmezővásárhely 2014.06.29
50fm 00:48,29 76.22 Bukolyi József 1949 Törökbálinti Senior Úsz Hódmezővásárhely 2014.06.29
50fm 00:39,34 90.09 Bartók Márton 1954 Csongrádi Senior Úszó é Hódmezővásárhely 2014.06.29
50fm 01:07,65 53.99 Székely Mihály 1950 Hód Úszó SE Hódmezővásárhely 2014.06.29
50fm 00:43,60 78.38 Czeiner Antal 1959 Győr Zabolátlan Sporteg Hódmezővásárhely 2014.06.29
50fm 00:48,86 71.47 Miklós Attila 1956 Debreceni Szenior Úszó Hódmezővásárhely 2014.06.29
50fm 00:36,86 91.40 Vass Gyula 1961 Triton Sport Egyesület Hódmezővásárhely 2014.06.29
50fm 00:41,17 81.26 Szabó János Dr. 1962 Hódmezővásárhelyi Szeni Hódmezővásárhely 2014.06.29
50fm 00:43,30 76.19 T. Kiss Jenő 1964 Debreceni Szenior Úszó Hódmezővásárhely 2014.06.29
50fm 00:35,96 91.11 Grigalek Gábor Dr. 1965 Budapesti Delfinek Szen Hódmezővásárhely 2014.06.29
50fm 00:36,51 87.34 Horváth Zoltán 1969 Győr Zabolátlan Sporteg Hódmezővásárhely 2014.06.29
50fm 00:37,74 85.06 Müller Zsolt 1968 Budapesti Delfinek Szen Hódmezővásárhely 2014.06.29
50fm 00:38,28 85.01 Tóth Zoltán 1966 Tatabányai vízmű Hódmezővásárhely 2014.06.29
50fm 00:34,58 89.81 Raffai Roland 1973 Egyéni Hódmezővásárhely 2014.06.29
50fm 00:40,59 77.52 Simon Tamás 1971 Szentesi Delfin Egészsé Hódmezővásárhely 2014.06.29
50fm 00:33,76 89.66 Gyalog László 1977 Győr Zabolátlan Sporteg Hódmezővásárhely 2014.06.29
50fm 00:40,95 73.92 Bartalus Szilárd 1977 Veszprémi Úszó Klub Hódmezővásárhely 2014.06.29
50fm 00:31,04 93.37 Leposa Milán 1984 Pénzügyőr SE Hódmezővásárhely 2014.06.29
50fm 00:33,88 86.60 Nagy Gergely 1982 Hódmezővásárhelyi Szeni Hódmezővásárhely 2014.06.29
50fm 00:44,48 66.78 Bihari Árpád 1980 Debreceni Szenior Úszó Hódmezővásárhely 2014.06.29
50fm 00:31,57 90.70 Pap Csongor 1986 Budapesti Delfinek Szen Hódmezővásárhely 2014.06.29
50fm 00:33,71 83.44 Czégény Ádám 1989 Százhalombattai VUK SE Hódmezővásárhely 2014.06.29
50fm 00:34,83 81.72 Vattai András Gergő 1987 Veszprémi Úszó Klub Hódmezővásárhely 2014.06.29
50fm 00:37,40 76.11 Horváth Gergő 1987 Egyéni Hódmezővásárhely 2014.06.29
50nm 01:13,80 68.32 Kenderfi Zsuzsanna 1936 Vasas SC Hódmezővásárhely 2014.06.29
50nm 01:45,10 46.43 Bodnár Istvánné 1939 Szentesi Delfin Egészsé Hódmezővásárhely 2014.06.29
50nm 00:57,37 80.73 Bertényi Mária 1944 Szentesi Delfin Egészsé Hódmezővásárhely 2014.06.29
50nm 01:16,91 61.47 Kőhalmi Zsuzsanna 1942 Vasas SC Hódmezővásárhely 2014.06.29
50nm 00:46,18 95.43 Csanádiné Tóth Magdolna 1949 Budapesti Delfinek Szen Hódmezővásárhely 2014.06.29
50nm 01:00,47 75.06 Répási Enikő 1946 Törökbálinti Senior Úsz Hódmezővásárhely 2014.06.29
50nm 00:49,36 86.75 Csapó Katalin 1952 Törökbálinti Senior Úsz Hódmezővásárhely 2014.06.29
50nm 00:53,33 79.55 Fügi Andrea 1953 Veszprémi Triatlon Egye Hódmezővásárhely 2014.06.29
50nm 00:47,93 86.10 Téli Éva 1956 Szentesi Delfin Egészsé Hódmezővásárhely 2014.06.29
50nm 00:53,38 75.93 Botfalvai Ágnes 1958 Budapesti Delfinek Szen Hódmezővásárhely 2014.06.29
50nm 00:54,20 72.83 Dinnyés Ildikó 1961 Egri Szenior Úszó-Klub Hódmezővásárhely 2014.06.29
50nm 00:41,94 88.73 Csikány Csilla 1968 Törökbálinti Senior Úsz Hódmezővásárhely 2014.06.29
50nm 00:46,34 82.33 Pengő Erzsébet 1965 Szentesi Delfin Egészsé Hódmezővásárhely 2014.06.29
50nm 00:50,60 74.77 Gáll Jánosné 1966 Tótkomlósi Rozmár Szeni Hódmezővásárhely 2014.06.29
50nm 00:38,80 91.42 Lőrincz Imola 1974 Budapesti Delfinek Szen Hódmezővásárhely 2014.06.29
50nm 00:44,92 79.58 Debreczeni Beáta 1973 Szentesi Delfin Egészsé Hódmezővásárhely 2014.06.29
50nm 00:53,98 66.23 Csík Anita 1973 Hódmezővásárhelyi Szeni Hódmezővásárhely 2014.06.29
50nm 00:54,90 66.69 Benyó Istvánné 1970 Tótkomlósi Rozmár Szeni Hódmezővásárhely 2014.06.29
50nm 00:39,09 87.33 Nagy Enikő 1979 Hódmezővásárhelyi Szeni Hódmezővásárhely 2014.06.29
50nm 00:39,51 86.40 Gedó Andrea 1979 Muréna Szegedi Úszó- és Hódmezővásárhely 2014.06.29
50nm 00:41,13 84.27 Molnár Jolán 1977 Budapesti Delfinek Szen Hódmezővásárhely 2014.06.29
50nm 00:48,33 71.71 Grigalek Ildikó 1977 Budapesti Delfinek Szen Hódmezővásárhely 2014.06.29
50nm 00:44,29 76.50 Rozgonyi Eszter 1980 Szentesi Delfin Egészsé Hódmezővásárhely 2014.06.29
50nm 00:51,36 65.97 Bálega Szilvia 1980 Szentesi Delfin Egészsé Hódmezővásárhely 2014.06.29
50nm 00:36,95 87.78 Nagy Erzsébet Éva 1986 Debreceni Szenior Úszó Hódmezővásárhely 2014.06.29
200fp 04:32,75 68.76 Bólyai István 1947 Csongrádi Senior Úszó é Hódmezővásárhely 2014.06.29
200fp 03:43,34 78.14 Batta Gyula Dr. 1953 Debreceni Szenior Úszó Hódmezővásárhely 2014.06.29
200fp 03:55,73 74.90 Nagysolymosi István 1952 BÁCSVÍZ Kecskeméti Vizm Hódmezővásárhely 2014.06.29
200fp 03:23,96 77.49 Király András 1962 Ferencvárosi Torna Club Hódmezővásárhely 2014.06.29
200fp 02:31,14 101.38 Kómár Lajos 1965 Muréna Szegedi Úszó- és Hódmezővásárhely 2014.06.29
200fp 03:30,83 71.95 Tóth Zoltán 1966 Tatabányai vízmű Hódmezővásárhely 2014.06.29
200fp 04:16,48 51.84 Bihari Árpád 1980 Debreceni Szenior Úszó Hódmezővásárhely 2014.06.29
200fp 02:24,41 85.30 Czégény Ádám 1989 Százhalombattai VUK SE Hódmezővásárhely 2014.06.29
200fp 03:02,70 68.54 Horváth Gergő 1987 Egyéni Hódmezővásárhely 2014.06.29
200np 05:03,37 71.20 Bocskay Zsófia 1947 Szentesi Delfin Egészsé Hódmezővásárhely 2014.06.29
200np 04:13,86 75.59 Téli Éva 1956 Szentesi Delfin Egészsé Hódmezővásárhely 2014.06.29
200np 03:17,59 83.63 Cseszregi Henrietta 1969 Budapesti Delfinek Szen Hódmezővásárhely 2014.06.29
200np 03:44,71 70.52 Debreczeni Beáta 1973 Szentesi Delfin Egészsé Hódmezővásárhely 2014.06.29
50fp 01:04,70 58.53 Germán András 1931 Törökbálinti Senior Úsz Gyula 2014.08.22
50fp 00:44,94 79.66 Fábián Béla 1937 Egri Szenior Úszó-Klub Gyula 2014.08.22
50fp 00:54,70 64.85 Melkuhn Dezső 1938 Szentesi Delfin Egészsé Gyula 2014.08.22
50fp 01:24,50 42.75 Szántó Endre 1936 Debreceni Szenior Úszó Gyula 2014.08.22
50fp 00:45,39 76.77 Krasznai Róbert 1940 Debreceni Szenior Úszó Gyula 2014.08.22
50fp 00:56,39 59.67 Horkay György Dr. 1944 Debreceni Szenior Úszó Gyula 2014.08.22
50fp 00:57,50 59.54 Pető László 1942 Békéscsabai Senior Úszó Gyula 2014.08.22
50fp 00:35,68 91.94 Csaba Gábor 1947 Törökbálinti Senior Úsz Gyula 2014.08.22
50fp 00:38,33 86.31 Hatvani János 1946 Miskolci VSC Gyula 2014.08.22
50fp 00:38,66 84.86 Bólyai István 1947 Csongrádi Senior Úszó é Gyula 2014.08.22
50fp 00:46,60 70.99 Furuglyás Attila 1946 Miskolci VSC Gyula 2014.08.22
50fp 00:49,47 66.87 Bögös László 1946 Egri Szenior Úszó-Klub Gyula 2014.08.22
50fp 00:33,49 94.03 Erdélyi Ferenc 1952 Törökbálinti Senior Úsz Gyula 2014.08.22
50fp 00:34,80 90.49 Nagysolymosi István 1952 BÁCSVÍZ Kecskeméti Vizm Gyula 2014.08.22
50fp 00:41,41 75.44 Batta Gyula Dr. 1953 Debreceni Szenior Úszó Gyula 2014.08.22
50fp 00:43,09 73.67 Gyenes András Dr. 1951 Muréna Szegedi Úszó- és Gyula 2014.08.22
50fp 00:32,73 91.79 Legeza László Dr. 1958 Dr. Regele Károly Szeni Gyula 2014.08.22
50fp 00:34,54 87.65 Rentka László Dr. 1957 Debreceni Szenior Úszó Gyula 2014.08.22
50fp 00:31,85 91.53 Király András 1962 Ferencvárosi Torna Club Gyula 2014.08.22
50fp 00:32,99 88.36 Bors Endre 1962 Egyéni Gyula 2014.08.22
50fp 00:34,12 84.81 Kanizsa Gábor 1963 Debreceni Szenior Úszó Gyula 2014.08.22
50fp 00:34,78 82.59 Nagy Zsolt 1964 Muréna Szegedi Úszó- és Gyula 2014.08.22
50fp 00:35,10 83.67 Jurák Árpád 1961 Miskolci VSC Gyula 2014.08.22
50fp 00:36,64 78.97 Füzesi Zsolt 1963 Dr. Regele Károly Szeni Gyula 2014.08.22
50fp 00:30,97 92.07 Kómár Lajos 1965 Muréna Szegedi Úszó- és Gyula 2014.08.22
50fp 00:31,09 91.72 Rékási Sándor 1965 Törökbálinti Senior Úsz Gyula 2014.08.22
50fp 00:31,35 89.66 Czuczi Mátyás 1967 Dr. Regele Károly Szeni Gyula 2014.08.22
50fp 00:32,07 87.02 Cseh Imre 1968 Nyírsenior 97 SE Gyula 2014.08.22
50fp 00:35,52 80.28 Horváth Viktor 1965 Győr Zabolátlan Sporteg Gyula 2014.08.22
50fp 00:35,86 77.27 Dajka András Tibor 1969 Pénzügyőr SE Gyula 2014.08.22
50fp 00:41,05 67.50 Nagy István 1969 Debreceni Szenior Úszó Gyula 2014.08.22
50fp 00:45,56 62.59 Kisfalvi István 1965 Százhalombattai VUK SE Gyula 2014.08.22
50fp 00:31,51 86.72 Hajdu Gyula 1971 Nyírsenior 97 SE Gyula 2014.08.22
50fp 00:33,39 81.83 Klima András 1971 UWR Tiszavirág Gyula 2014.08.22
50fp 00:34,21 80.43 Szabó Imre 1970 Szentesi Delfin Egészsé Gyula 2014.08.22
50fp 00:30,38 86.33 Kisjuhász Attila 1977 Bohóchal Úszó és Szink Gyula 2014.08.22
50fp 00:30,51 85.97 Gyalog László 1977 Győr Zabolátlan Sporteg Gyula 2014.08.22
50fp 00:32,18 80.96 Ölyüs Roland 1978 Bohóchal Úszó és Szink Gyula 2014.08.22
50fp 00:32,33 82.23 Bohos Tamás 1975 Budapesti Delfinek Szen Gyula 2014.08.22
50fp 00:28,58 87.67 Szikora Tamás Dr. 1984 Pénzügyőr SE Gyula 2014.08.22
50fp 00:30,08 84.38 Seres László 1982 Dr. Regele Károly Szeni Gyula 2014.08.22
50fp 00:30,77 83.02 Lábadi József 1981 Budapesti Delfinek Szen Gyula 2014.08.22
50fp 00:31,80 80.86 Molnár Gergely 1980 Vasas SC Gyula 2014.08.22
50fp 00:33,35 76.60 Salamon Tibor 1981 Debreceni Szenior Úszó Gyula 2014.08.22
50fp 00:43,73 58.80 Bihari Árpád 1980 Debreceni Szenior Úszó Gyula 2014.08.22
50fp 00:27,76 89.12 Pap Csongor 1986 Budapesti Delfinek Szen Gyula 2014.08.22
50fp 00:29,50 83.34 Horváth Gergő 1987 Egyéni Gyula 2014.08.22
50np 01:29,74 51.67 Kenderfi Zsuzsanna 1936 Vasas SC Gyula 2014.08.22
50np 00:56,78 74.08 Angyalföldi Éva 1944 Egyéni Gyula 2014.08.22
50np 01:04,78 68.09 Graffjódy Eszter 1940 Egri Szenior Úszó-Klub Gyula 2014.08.22
50np 01:11,34 58.96 Répási Ildikó 1944 Törökbálinti Senior Úsz Gyula 2014.08.22
50np 01:36,86 41.04 Németh Éva 1949 Békéscsabai Senior Úszó Gyula 2014.08.22
50np 00:42,87 88.83 Juhászné Tóth Margit 1953 Békéscsabai Senior Úszó Gyula 2014.08.22
50np 00:53,54 71.88 Imri Zoltánné 1952 Miskolci VSC Gyula 2014.08.22
50np 00:38,10 94.02 Kertész Gyöngyi 1959 Dr. Regele Károly Szeni Gyula 2014.08.22
50np 00:41,69 88.55 Téli Éva 1956 Szentesi Delfin Egészsé Gyula 2014.08.22
50np 00:54,65 66.87 Murnyák Zsuzsanna 1957 Dr. Regele Károly Szeni Gyula 2014.08.22
50np 00:54,69 66.15 Gabnai Lilla 1958 Vasas SC Gyula 2014.08.22
50np 01:26,56 40.98 Palásti Anna 1960 Csongrádi Senior Úszó é Gyula 2014.08.22
50np 00:33,67 97.69 Csikány Csilla 1968 Törökbálinti Senior Úsz Gyula 2014.08.22
50np 00:37,78 88.67 Pászti Edit 1966 Szentesi Delfin Egészsé Gyula 2014.08.22
50np 01:04,01 51.86 Csjernyik Klára 1967 Tótkomlósi Rozmár Szeni Gyula 2014.08.22
50np 00:35,50 88.63 Balla Mónika 1973 Budapesti Delfinek Szen Gyula 2014.08.22
50np 00:36,33 88.13 Annus Szilvia 1971 Triton Sport Egyesület Gyula 2014.08.22
50np 00:36,80 84.76 Reichardt-Varga Emese 1974 Muréna Szegedi Úszó- és Gyula 2014.08.22
50np 00:37,63 85.85 Rigó Andrea 1970 Győr Zabolátlan Sporteg Gyula 2014.08.22
50np 00:42,35 74.94 Tóth Alexandra 1972 Győr Zabolátlan Sporteg Gyula 2014.08.22
50np 00:33,49 89.29 Felvégi Zsuzsanna 1979 Szentesi Delfin Egészsé Gyula 2014.08.22
50np 00:33,79 89.98 Molnár Jolán 1977 Budapesti Delfinek Szen Gyula 2014.08.22
50np 00:37,20 83.13 Gergelyfy Marietta 1975 Budapesti Delfinek Szen Gyula 2014.08.22
50np 00:37,40 81.99 Metcalfe Bodnár Tímea 1976 Békéscsabai Senior Úszó Gyula 2014.08.22
50np 00:41,96 71.27 Slízné Gedó Andrea 1979 Muréna Szegedi Úszó- és Gyula 2014.08.22
50np 00:46,99 64.17 Bonivárt Ágnes 1978 Debreceni Szenior Úszó Gyula 2014.08.22
50np 00:33,19 87.92 Tölgyesi Veronika 1982 Budapesti Delfinek Szen Gyula 2014.08.22
50np 00:50,10 57.78 Orbán Bernadett 1983 Százhalombattai VUK SE Gyula 2014.08.22
50np 00:33,12 84.04 Galgóczi Krisztina 1988 Dr. Regele Károly Szeni Gyula 2014.08.22
50np 00:43,60 63.84 Nagy Kata 1988 Debreceni Szenior Úszó Gyula 2014.08.22
200fh 04:30,98 69.33 Nagy Attila 1939 Ferencvárosi Torna Club Gyula 2014.08.22
200fh 07:50,64 41.28 Szántó Endre 1936 Debreceni Szenior Úszó Gyula 2014.08.22
200fh 02:55,07 102.78 Csikány József 1943 Törökbálinti Senior Úsz Gyula 2014.08.22
200fh 03:41,94 82.83 Kőszegi Károly 1941 Miskolci VSC Gyula 2014.08.22
200fh 03:44,36 81.06 Reiner László 1942 Vasas SC Gyula 2014.08.22
200fh 03:46,93 80.14 Zajzon András 1942 Törökbálinti Senior Úsz Gyula 2014.08.22
200fh 04:19,93 69.97 Eszenyi László 1942 Csongrádi Senior Úszó é Gyula 2014.08.22
200fh 04:20,27 68.42 Embey-Isztim Dezső Dr. 1944 Egyéni Gyula 2014.08.22
200fh 04:22,03 67.96 Horkay György Dr. 1944 Debreceni Szenior Úszó Gyula 2014.08.22
200fh 03:07,03 91.39 Csaba László 1948 Törökbálinti Senior Úsz Gyula 2014.08.22
200fh 03:37,25 79.47 Bólyai István 1947 Csongrádi Senior Úszó é Gyula 2014.08.22
200fh 03:55,28 71.93 Szabó Tamás 1949 Egri Szenior Úszó-Klub Gyula 2014.08.22
200fh 04:14,49 67.84 Longa Péter 1947 Vasas SC Gyula 2014.08.22
200fh 04:10,92 64.87 Batta Gyula Dr. 1953 Debreceni Szenior Úszó Gyula 2014.08.22
200fh 02:55,92 89.12 Rentka László Dr. 1957 Debreceni Szenior Úszó Gyula 2014.08.22
200fh 03:45,09 70.30 Kovács Gábor 1956 Egri Szenior Úszó-Klub Gyula 2014.08.22
200fh 03:23,30 74.38 Jurák Árpád 1961 Miskolci VSC Gyula 2014.08.22
200fh 03:28,74 70.57 Nagy Zsolt 1964 Muréna Szegedi Úszó- és Gyula 2014.08.22
200fh 03:49,45 64.20 Simon Metcalfe 1964 Békéscsabai Senior Úszó Gyula 2014.08.22
200fh 03:54,96 62.69 T. Kiss Jenő 1964 Debreceni Szenior Úszó Gyula 2014.08.22
200fh 04:06,05 61.46 Tóth Béla 1961 Debreceni Szenior Úszó Gyula 2014.08.22
200fh 02:44,62 87.22 Czuczi Mátyás 1967 Dr. Regele Károly Szeni Gyula 2014.08.22
200fh 03:01,49 78.45 Szakács András 1968 Budapesti Delfinek Szen Gyula 2014.08.22
200fh 03:56,06 59.81 Nagy István 1969 Debreceni Szenior Úszó Gyula 2014.08.22
200fh 03:11,19 72.65 Hajdu Gyula 1971 Nyírsenior 97 SE Gyula 2014.08.22
200fh 03:26,55 66.17 Sárkány Ákos 1973 Debreceni Szenior Úszó Gyula 2014.08.22
200fh 02:42,99 80.62 Ölyüs Roland 1978 Bohóchal Úszó és Szink Gyula 2014.08.22
200fh 02:32,62 82.29 Szikora Tamás Dr. 1984 Pénzügyőr SE Gyula 2014.08.22
200fh 02:47,26 76.79 Fodor György 1981 Dr. Regele Károly Szeni Gyula 2014.08.22
200fh 03:06,72 68.27 Seres László 1982 Dr. Regele Károly Szeni Gyula 2014.08.22
200nh 05:09,23 84.25 Kis Ágnes 1927 Egri Szenior Úszó-Klub Gyula 2014.08.22
200nh 05:59,35 65.54 Karczag Szilárdné 1934 Egri Szenior Úszó-Klub Gyula 2014.08.22
200nh 05:42,36 66.96 Kenderfi Zsuzsanna 1936 Vasas SC Gyula 2014.08.22
200nh 06:21,69 60.87 Kovács Lukácsné 1935 Debreceni Szenior Úszó Gyula 2014.08.22
200nh 04:59,62 69.14 Répási Ildikó 1944 Törökbálinti Senior Úsz Gyula 2014.08.22
200nh 05:19,65 64.81 Csepeli Pálma 1944 Dr. Regele Károly Szeni Gyula 2014.08.22
200nh 05:27,18 64.88 Liptainé Mariann 1942 Egyéni Gyula 2014.08.22
200nh 06:28,45 56.03 Lukátsy Katalin 1940 Szentesi Delfin Egészsé Gyula 2014.08.22
200nh 06:34,25 53.84 Práthné Liker Izabella 1942 Dr. Regele Károly Szeni Gyula 2014.08.22
200nh 04:15,08 76.60 Grósz Lászlóné 1949 Egri Szenior Úszó-Klub Gyula 2014.08.22
200nh 05:05,81 66.15 Miklós Éva 1946 Békéscsabai Senior Úszó Gyula 2014.08.22
200nh 06:22,65 52.86 Kocsor Ferencné Dr. 1946 Békéscsabai Senior Úszó Gyula 2014.08.22
200nh 03:35,59 86.69 Juhászné Tóth Margit 1953 Békéscsabai Senior Úszó Gyula 2014.08.22
200nh 03:50,17 83.94 Szerdahelyi Mária 1950 Törökbálinti Senior Úsz Gyula 2014.08.22
200nh 03:23,89 87.85 Virágos Éva 1957 Szentesi Delfin Egészsé Gyula 2014.08.22
200nh 03:53,20 76.01 Gabnai Lilla 1958 Vasas SC Gyula 2014.08.22
200nh 04:49,01 61.97 Murnyák Zsuzsanna 1957 Dr. Regele Károly Szeni Gyula 2014.08.22
200nh 05:16,69 57.76 Szabó Tamásné 1955 Egri Szenior Úszó-Klub Gyula 2014.08.22
200nh 03:37,39 77.55 Havasi Henrietta 1963 Törökbálinti Senior Úsz Gyula 2014.08.22
200nh 06:33,50 44.14 Palásti Anna 1960 Csongrádi Senior Úszó é Gyula 2014.08.22
200nh 03:04,53 88.75 Pászti Edit 1966 Szentesi Delfin Egészsé Gyula 2014.08.22
200nh 03:17,11 83.88 Pengő Erzsébet 1965 Szentesi Delfin Egészsé Gyula 2014.08.22
200nh 02:52,46 89.02 Balla Mónika 1973 Budapesti Delfinek Szen Gyula 2014.08.22
200nh 03:01,08 86.33 Annus Szilvia 1971 Triton Sport Egyesület Gyula 2014.08.22
200nh 03:10,21 82.94 Rigó Andrea 1970 Győr Zabolátlan Sporteg Gyula 2014.08.22
200nh 03:36,14 71.03 Debreczeni Beáta 1973 Szentesi Delfin Egészsé Gyula 2014.08.22
200nh 03:25,21 71.62 Bonivárt Ágnes 1978 Debreceni Szenior Úszó Gyula 2014.08.22
100fm 01:38,68 98.08 Fábián Béla 1937 Egri Szenior Úszó-Klub Gyula 2014.08.22
100fm 01:47,58 88.08 Szalai Mihály 1939 Vasas SC Gyula 2014.08.22
100fm 02:08,08 73.98 Nagy Attila 1939 Ferencvárosi Torna Club Gyula 2014.08.22
100fm 01:49,51 84.75 Kancsó János 1941 Tótkomlósi Rozmár Szeni Gyula 2014.08.22
100fm 01:52,58 81.60 Vincze Csaba 1942 Budapesti Delfinek Szen Gyula 2014.08.22
100fm 01:56,76 78.68 Pető László 1942 Békéscsabai Senior Úszó Gyula 2014.08.22
100fm 01:34,67 91.45 Patkó József 1948 Egri Szenior Úszó-Klub Gyula 2014.08.22
100fm 01:35,02 92.00 Bólyai István 1947 Csongrádi Senior Úszó é Gyula 2014.08.22
100fm 01:35,63 92.30 Hatvani János 1946 Miskolci VSC Gyula 2014.08.22
100fm 01:42,31 87.13 Sümeghy László Dr. 1945 Budapesti Delfinek Szen Gyula 2014.08.22
100fm 01:46,60 80.44 Szabó Tamás 1949 Egri Szenior Úszó-Klub Gyula 2014.08.22
100fm 01:26,04 92.63 Rentka László Dr. 1957 Debreceni Szenior Úszó Gyula 2014.08.22
100fm 01:32,05 85.82 Tóth Árpád 1958 BÁCSVÍZ Kecskeméti Vizm Gyula 2014.08.22
100fm 01:35,73 81.81 Czeiner Antal 1959 Győr Zabolátlan Sporteg Gyula 2014.08.22
100fm 01:18,19 98.45 Vass Gyula 1961 Triton Sport Egyesület Gyula 2014.08.22
100fm 01:31,44 83.47 Bors Endre 1962 Egyéni Gyula 2014.08.22
100fm 01:34,17 81.74 Jurák Árpád 1961 Miskolci VSC Gyula 2014.08.22
100fm 01:35,00 79.01 T. Kiss Jenő 1964 Debreceni Szenior Úszó Gyula 2014.08.22
100fm 01:40,63 77.15 Béládi Csaba 1960 Békéscsabai Senior Úszó Gyula 2014.08.22
100fm 01:45,44 71.18 Simon Metcalfe 1964 Békéscsabai Senior Úszó Gyula 2014.08.22
100fm 01:58,20 65.12 Tóth Béla 1961 Debreceni Szenior Úszó Gyula 2014.08.22
100fm 01:20,43 92.55 Grigalek Gábor Dr. 1965 Budapesti Delfinek Szen Gyula 2014.08.22
100fm 01:23,10 87.41 Müller Zsolt 1968 Budapesti Delfinek Szen Gyula 2014.08.22
100fm 01:24,29 85.49 Daka Zsolt 1969 Dr. Regele Károly Szeni Gyula 2014.08.22
100fm 01:26,06 84.41 Cseh Imre 1968 Nyírsenior 97 SE Gyula 2014.08.22
100fm 01:27,08 84.78 Tóth Zoltán 1966 Tatabányai vízmű Gyula 2014.08.22
100fm 01:33,74 76.87 Nagy István 1969 Debreceni Szenior Úszó Gyula 2014.08.22
100fm 01:36,48 75.90 Visontai Tibor 1967 Budapesti Delfinek Szen Gyula 2014.08.22
100fm 01:30,21 79.25 Szabó Imre 1970 Szentesi Delfin Egészsé Gyula 2014.08.22
100fm 01:34,79 74.83 Hajdu Gyula 1971 Nyírsenior 97 SE Gyula 2014.08.22
100fm 01:52,37 63.12 Gerzsenyi János 1971 Egyéni Gyula 2014.08.22
100fm 01:17,68 87.20 Gyalog László 1977 Győr Zabolátlan Sporteg Gyula 2014.08.22
100fm 01:19,40 84.67 Ölyüs Roland 1978 Bohóchal Úszó és Szink Gyula 2014.08.22
100fm 01:23,57 78.12 Seres László 1982 Dr. Regele Károly Szeni Gyula 2014.08.22
100fm 01:31,26 72.06 Fodor György 1981 Dr. Regele Károly Szeni Gyula 2014.08.22
100fm 01:32,38 71.71 Bernáth Sámuel 1980 Bohóchal Úszó és Szink Gyula 2014.08.22
100fm 01:37,27 68.10 Bihari Árpád 1980 Debreceni Szenior Úszó Gyula 2014.08.22
100fm 01:39,02 64.99 Szabó Balázs 1984 Békéscsabai Senior Úszó Gyula 2014.08.22
100fm 01:22,43 76.43 Horváth Gergő 1987 Egyéni Gyula 2014.08.22
100fm 01:29,55 70.85 Szabó Zoltán 1986 Békéscsabai Senior Úszó Gyula 2014.08.22
100nm 02:17,42 83.93 Kászonyi Ilona 1937 Törökbálinti Senior Úsz Gyula 2014.08.22
100nm 02:38,60 73.68 Kenderfi Zsuzsanna 1936 Vasas SC Gyula 2014.08.22
100nm 02:06,28 83.71 Bertényi Mária 1944 Szentesi Delfin Egészsé Gyula 2014.08.22
100nm 02:45,92 66.07 Emhő Klára 1941 Tatabányai VSE Gyula 2014.08.22
100nm 02:46,75 66.57 Lukátsy Katalin 1940 Szentesi Delfin Egészsé Gyula 2014.08.22
100nm 03:09,80 57.05 Práthné Liker Izabella 1942 Dr. Regele Károly Szeni Gyula 2014.08.22
100nm 01:57,37 84.99 Grósz Lászlóné 1949 Egri Szenior Úszó-Klub Gyula 2014.08.22
100nm 02:07,10 81.23 Miklós Éva 1946 Békéscsabai Senior Úszó Gyula 2014.08.22
100nm 02:10,30 78.32 Baranyi Valéria 1947 Miskolci VSC Gyula 2014.08.22
100nm 02:13,38 77.40 Répási Enikő 1946 Törökbálinti Senior Úsz Gyula 2014.08.22
100nm 02:32,87 67.53 Kocsor Ferencné Dr. 1946 Békéscsabai Senior Úszó Gyula 2014.08.22
100nm 02:36,40 66.79 Tóth Ilona 1945 Dr. Regele Károly Szeni Gyula 2014.08.22
100nm 02:59,90 55.45 Németh Éva 1949 Békéscsabai Senior Úszó Gyula 2014.08.22
100nm 01:45,54 91.43 Csapó Katalin 1952 Törökbálinti Senior Úsz Gyula 2014.08.22
100nm 01:56,65 84.56 Tátrai Zsuzsanna 1950 Tatabányai vízmű Gyula 2014.08.22
100nm 01:57,33 82.24 Imri Zoltánné 1952 Miskolci VSC Gyula 2014.08.22
100nm 02:01,28 77.87 Markovits Erzsébet 1954 Egyéni Gyula 2014.08.22
100nm 02:30,94 64.63 Tóbiás Ottóné 1951 Egri Szenior Úszó-Klub Gyula 2014.08.22
100nm 02:37,97 61.08 Sallai Katalin 1952 Egri Szenior Úszó-Klub Gyula 2014.08.22
100nm 01:45,01 88.05 Téli Éva 1956 Szentesi Delfin Egészsé Gyula 2014.08.22
100nm 02:00,64 75.08 Botfalvai Ágnes 1958 Budapesti Delfinek Szen Gyula 2014.08.22
100nm 02:06,05 72.60 Béres Zsuzsanna 1957 Tatabányai VSE Gyula 2014.08.22
100nm 02:09,39 71.46 Pappné Dr. Marik Sarolta 1956 Békéscsabai Senior Úszó Gyula 2014.08.22
100nm 02:04,08 70.82 Kováts Ildikó Dr. 1961 Muréna Szegedi Úszó- és Gyula 2014.08.22
100nm 02:13,30 64.02 Dobó Sándorné 1964 Debreceni Szenior Úszó Gyula 2014.08.22
100nm 02:42,40 54.65 Palásti Anna 1960 Csongrádi Senior Úszó é Gyula 2014.08.22
100nm 01:31,81 89.50 Csikány Csilla 1968 Törökbálinti Senior Úsz Gyula 2014.08.22
100nm 01:36,25 84.59 Cseszregi Henrietta 1969 Budapesti Delfinek Szen Gyula 2014.08.22
100nm 01:40,67 83.96 Pengő Erzsébet 1965 Szentesi Delfin Egészsé Gyula 2014.08.22
100nm 01:51,15 75.32 László Mariann Dr. 1966 Nyírsenior 97 SE Gyula 2014.08.22
100nm 02:12,73 62.49 Csjernyik Klára 1967 Tótkomlósi Rozmár Szeni Gyula 2014.08.22
100nm 01:28,96 87.50 Lőrincz Imola 1974 Budapesti Delfinek Szen Gyula 2014.08.22
100nm 01:38,59 79.65 Debreczeni Beáta 1973 Szentesi Delfin Egészsé Gyula 2014.08.22
100nm 01:51,32 71.17 Szilágyi Andrea 1972 Budapesti Delfinek Szen Gyula 2014.08.22
100nm 01:26,26 86.44 Nagy Enikő 1979 Hódmezővásárhelyi Szeni Gyula 2014.08.22
100nm 01:45,55 71.24 Bonivárt Ágnes 1978 Debreceni Szenior Úszó Gyula 2014.08.22
100nm 01:47,47 70.57 Grigalek Ildikó 1977 Budapesti Delfinek Szen Gyula 2014.08.22
100nm 01:25,57 84.99 Tölgyesi Veronika 1982 Budapesti Delfinek Szen Gyula 2014.08.22
100nm 01:36,70 74.59 Orbán Bernadett 1983 Százhalombattai VUK SE Gyula 2014.08.22
100nm 01:49,01 63.58 Kovács Enikő 1988 Debreceni Szenior Úszó Gyula 2014.08.22
200fg 03:23,05 80.60 Melkuhn Dezső 1938 Szentesi Delfin Egészsé Gyula 2014.08.22
200fg 03:31,01 76.81 Bíró József 1939 Egri Szenior Úszó-Klub Gyula 2014.08.22
200fg 03:39,99 75.12 Varga Ferenc 1937 Törökbálinti Senior Úsz Gyula 2014.08.22
200fg 05:27,51 50.95 Szántó Endre 1936 Debreceni Szenior Úszó Gyula 2014.08.22
200fg 02:47,34 93.28 Csikány József 1943 Törökbálinti Senior Úsz Gyula 2014.08.22
200fg 03:08,18 85.31 Krasznai Róbert 1940 Debreceni Szenior Úszó Gyula 2014.08.22
200fg 03:16,88 80.02 Reiner László 1942 Vasas SC Gyula 2014.08.22
200fg 03:32,47 74.85 Szécsi Károly 1941 Vasas SC Gyula 2014.08.22
200fg 03:40,38 72.16 Kancsó János 1941 Tótkomlósi Rozmár Szeni Gyula 2014.08.22
200fg 04:06,88 63.81 Pető László 1942 Békéscsabai Senior Úszó Gyula 2014.08.22
200fg 02:43,87 91.86 Csaba Gábor 1947 Törökbálinti Senior Úsz Gyula 2014.08.22
200fg 02:54,84 86.09 Bólyai István 1947 Csongrádi Senior Úszó é Gyula 2014.08.22
200fg 03:18,52 76.50 Bögös László 1946 Egri Szenior Úszó-Klub Gyula 2014.08.22
200fg 03:44,57 67.03 Longa Péter 1947 Vasas SC Gyula 2014.08.22
200fg 03:49,33 64.49 Bukolyi József 1949 Törökbálinti Senior Úsz Gyula 2014.08.22
200fg 02:49,04 85.25 Heverdle István 1952 Egri Szenior Úszó-Klub Gyula 2014.08.22
200fg 03:09,02 75.59 Batta Gyula Dr. 1953 Debreceni Szenior Úszó Gyula 2014.08.22
200fg 02:32,37 89.97 Legeza László Dr. 1958 Dr. Regele Károly Szeni Gyula 2014.08.22
200fg 02:47,16 82.01 Tóth Árpád 1958 BÁCSVÍZ Kecskeméti Vizm Gyula 2014.08.22
200fg 02:47,55 82.49 Rentka László Dr. 1957 Debreceni Szenior Úszó Gyula 2014.08.22
200fg 02:49,88 80.05 Czeiner Antal 1959 Győr Zabolátlan Sporteg Gyula 2014.08.22
200fg 02:26,05 91.63 Vass Gyula 1961 Triton Sport Egyesület Gyula 2014.08.22
200fg 02:30,55 88.19 Király András 1962 Ferencvárosi Torna Club Gyula 2014.08.22
200fg 02:38,45 83.14 Sevecsek Lajos 1963 Vasas SC Gyula 2014.08.22
200fg 02:50,73 76.57 Nagy Zsolt 1964 Muréna Szegedi Úszó- és Gyula 2014.08.22
200fg 02:55,69 74.40 Simon Metcalfe 1964 Békéscsabai Senior Úszó Gyula 2014.08.22
200fg 03:32,87 62.87 Tóth Béla 1961 Debreceni Szenior Úszó Gyula 2014.08.22
200fg 02:24,28 89.91 Kómár Lajos 1965 Muréna Szegedi Úszó- és Gyula 2014.08.22
200fg 02:27,95 85.70 Müller Zsolt 1968 Budapesti Delfinek Szen Gyula 2014.08.22
200fg 02:37,85 82.18 Horváth Zoltán 1965 Debreceni Szenior Úszó Gyula 2014.08.22
200fg 03:01,20 69.98 Bucsi Zoltán 1968 BÁCSVÍZ Kecskeméti Vizm Gyula 2014.08.22
200fg 03:16,13 64.17 Nagy István 1969 Debreceni Szenior Úszó Gyula 2014.08.22
200fg 03:09,54 64.48 Sárkány Ákos 1973 Debreceni Szenior Úszó Gyula 2014.08.22
200fg 02:17,73 86.85 Kalmár György 1976 Egyéni Gyula 2014.08.22
200fg 02:20,84 84.33 Kisjuhász Attila 1977 Bohóchal Úszó és Szink Gyula 2014.08.22
200fg 02:27,25 80.10 Ölyüs Roland 1978 Bohóchal Úszó és Szink Gyula 2014.08.22
200fg 02:17,70 84.47 Léránt László 1980 Bohóchal Úszó és Szink Gyula 2014.08.22
200fg 02:17,99 84.30 Molnár Gergely 1980 Vasas SC Gyula 2014.08.22
200fg 02:26,08 78.55 Seres László 1982 Dr. Regele Károly Szeni Gyula 2014.08.22
200fg 02:40,44 72.00 Salamon Tibor 1981 Debreceni Szenior Úszó Gyula 2014.08.22
200fg 02:44,24 68.92 Szabó Balázs 1984 Békéscsabai Senior Úszó Gyula 2014.08.22
200fg 04:01,51 48.16 Bihari Árpád 1980 Debreceni Szenior Úszó Gyula 2014.08.22
200fg 02:28,38 74.79 Horváth Gergő 1987 Egyéni Gyula 2014.08.22
200ng 04:51,40 68.51 Karczag Szilárdné 1934 Egri Szenior Úszó-Klub Gyula 2014.08.22
200ng 04:58,07 64.05 Schriffert Józsefné 1938 Dr. Regele Károly Szeni Gyula 2014.08.22
200ng 06:01,76 54.56 Kovács Lukácsné 1935 Debreceni Szenior Úszó Gyula 2014.08.22
200ng 03:15,96 93.36 Weidinger Piroska 1942 Budapesti Delfinek Szen Gyula 2014.08.22
200ng 03:40,63 84.69 Graffjódy Eszter 1940 Egri Szenior Úszó-Klub Gyula 2014.08.22
200ng 04:01,16 74.31 Bertényi Mária 1944 Szentesi Delfin Egészsé Gyula 2014.08.22
200ng 04:41,11 65.08 Liptainé Mariann 1942 Egyéni Gyula 2014.08.22
200ng 05:24,74 55.19 Csepeli Pálma 1944 Dr. Regele Károly Szeni Gyula 2014.08.22
200ng 04:29,14 65.25 Miklós Éva 1946 Békéscsabai Senior Úszó Gyula 2014.08.22
200ng 04:45,52 59.72 Németh Éva 1949 Békéscsabai Senior Úszó Gyula 2014.08.22
200ng 04:59,43 58.07 Tóth Ilona Dr. 1947 Dr. Regele Károly Szeni Gyula 2014.08.22
200ng 05:08,30 56.97 Kocsor Ferencné Dr. 1946 Békéscsabai Senior Úszó Gyula 2014.08.22
200ng 03:04,53 88.11 Baranyi Judit 1954 Miskolci VSC Gyula 2014.08.22
200ng 03:05,56 88.44 Juhászné Tóth Margit 1953 Békéscsabai Senior Úszó Gyula 2014.08.22
200ng 05:03,63 55.61 Tóthné Katalin 1950 Szentesi Delfin Egészsé Gyula 2014.08.22
200ng 02:54,86 90.47 Virágos Éva 1957 Szentesi Delfin Egészsé Gyula 2014.08.22
200ng 04:06,31 64.22 Murnyák Zsuzsanna 1957 Dr. Regele Károly Szeni Gyula 2014.08.22
200ng 03:07,84 79.21 Gévay Liliána 1964 Dr. Regele Károly Szeni Gyula 2014.08.22
200ng 03:16,97 76.19 Havasi Henrietta 1963 Törökbálinti Senior Úsz Gyula 2014.08.22
200ng 03:36,92 70.38 Kováts Ildikó Dr. 1961 Muréna Szegedi Úszó- és Gyula 2014.08.22
200ng 03:41,14 67.28 Dobó Sándorné 1964 Debreceni Szenior Úszó Gyula 2014.08.22
200ng 02:25,47 98.92 Csikány Csilla 1968 Törökbálinti Senior Úsz Gyula 2014.08.22
200ng 02:52,44 85.56 Pengő Erzsébet 1965 Szentesi Delfin Egészsé Gyula 2014.08.22
200ng 02:28,31 94.70 Szokol Diana Dr. 1971 Nyírsenior 97 SE Gyula 2014.08.22
200ng 02:39,30 88.16 Annus Szilvia 1971 Triton Sport Egyesület Gyula 2014.08.22
200ng 02:41,47 84.94 Bujna Lilla 1974 Debreceni Szenior Úszó Gyula 2014.08.22
200ng 03:02,20 77.71 Vilmos Ági 1970 Budapesti Delfinek Szen Gyula 2014.08.22
200ng 02:37,89 83.59 Felvégi Zsuzsanna 1979 Szentesi Delfin Egészsé Gyula 2014.08.22
200ng 02:51,63 78.68 Metcalfe Bodnár Tímea 1976 Békéscsabai Senior Úszó Gyula 2014.08.22
200ng 03:06,11 71.46 Bonivárt Ágnes 1978 Debreceni Szenior Úszó Gyula 2014.08.22
200ng 03:30,80 60.78 Orbán Bernadett 1983 Százhalombattai VUK SE Gyula 2014.08.22
200ng 03:02,49 67.73 Nagy Kata 1988 Debreceni Szenior Úszó Gyula 2014.08.22
200ng 03:18,25 62.35 Kovács Enikő 1988 Debreceni Szenior Úszó Gyula 2014.08.22
400fg 07:15,44 81.09 Melkuhn Dezső 1938 Szentesi Delfin Egészsé Gyula 2014.08.22
400fg 06:44,14 85.61 Krasznai Róbert 1940 Debreceni Szenior Úszó Gyula 2014.08.22
400fg 06:59,42 80.86 Reiner László 1942 Vasas SC Gyula 2014.08.22
400fg 07:34,06 75.44 Szécsi Károly 1941 Vasas SC Gyula 2014.08.22
400fg 08:48,12 64.22 Pető László 1942 Békéscsabai Senior Úszó Gyula 2014.08.22
400fg 06:33,53 82.13 Bólyai István 1947 Csongrádi Senior Úszó é Gyula 2014.08.22
400fg 07:52,93 68.34 Longa Péter 1947 Vasas SC Gyula 2014.08.22
400fg 06:11,00 83.20 Heverdle István 1952 Egri Szenior Úszó-Klub Gyula 2014.08.22
400fg 06:48,97 76.16 Gyenes András Dr. 1951 Muréna Szegedi Úszó- és Gyula 2014.08.22
400fg 05:46,41 85.28 Rentka László Dr. 1957 Debreceni Szenior Úszó Gyula 2014.08.22
400fg 06:36,41 75.17 Kovács Gábor 1956 Egri Szenior Úszó-Klub Gyula 2014.08.22
400fg 05:48,81 80.54 Sevecsek Lajos 1963 Vasas SC Gyula 2014.08.22
400fg 07:26,44 63.97 Tóth Béla 1961 Debreceni Szenior Úszó Gyula 2014.08.22
400fg 05:08,89 89.48 Kómár Lajos 1965 Muréna Szegedi Úszó- és Gyula 2014.08.22
400fg 05:26,86 82.57 Müller Zsolt 1968 Budapesti Delfinek Szen Gyula 2014.08.22
400fg 05:54,01 78.08 Horváth Zoltán 1965 Debreceni Szenior Úszó Gyula 2014.08.22
400fg 06:48,83 65.50 Nagy István 1969 Debreceni Szenior Úszó Gyula 2014.08.22
400fg 07:52,44 58.51 Kisfalvi István 1965 Százhalombattai VUK SE Gyula 2014.08.22
400fg 06:43,56 64.35 Sárkány Ákos 1973 Debreceni Szenior Úszó Gyula 2014.08.22
400fg 05:05,70 83.07 Kalmár György 1976 Egyéni Gyula 2014.08.22
400fg 04:57,35 82.95 Molnár Gergely 1980 Vasas SC Gyula 2014.08.22
400fg 04:59,14 82.45 Léránt László 1980 Bohóchal Úszó és Szink Gyula 2014.08.22
400fg 05:20,35 75.90 Seres László 1982 Dr. Regele Károly Szeni Gyula 2014.08.22
400fg 05:41,58 70.19 Szabó Balázs 1984 Békéscsabai Senior Úszó Gyula 2014.08.22
400fg 09:05,51 45.21 Bihari Árpád 1980 Debreceni Szenior Úszó Gyula 2014.08.22
400fg 05:31,20 70.91 Horváth Gergő 1987 Egyéni Gyula 2014.08.22
400ng 10:21,47 65.26 Schriffert Józsefné 1938 Dr. Regele Károly Szeni Gyula 2014.08.22
400ng 13:06,67 53.39 Kovács Lukácsné 1935 Debreceni Szenior Úszó Gyula 2014.08.22
400ng 07:40,94 86.01 Graffjódy Eszter 1940 Egri Szenior Úszó-Klub Gyula 2014.08.22
400ng 08:17,20 76.32 Bertényi Mária 1944 Szentesi Delfin Egészsé Gyula 2014.08.22
400ng 10:17,68 62.78 Liptainé Mariann 1942 Egyéni Gyula 2014.08.22
400ng 11:09,31 56.69 Csepeli Pálma 1944 Dr. Regele Károly Szeni Gyula 2014.08.22
400ng 09:46,49 61.40 Németh Éva 1949 Békéscsabai Senior Úszó Gyula 2014.08.22
400ng 10:24,36 58.88 Tóth Ilona Dr. 1947 Dr. Regele Károly Szeni Gyula 2014.08.22
400ng 10:32,28 58.75 Kocsor Ferencné Dr. 1946 Békéscsabai Senior Úszó Gyula 2014.08.22
400ng 06:46,43 85.14 Juhászné Tóth Margit 1953 Békéscsabai Senior Úszó Gyula 2014.08.22
400ng 06:06,62 90.83 Virágos Éva 1957 Szentesi Delfin Egészsé Gyula 2014.08.22
400ng 07:38,08 72.02 Gabnai Lilla 1958 Vasas SC Gyula 2014.08.22
400ng 08:41,03 63.91 Murnyák Zsuzsanna 1957 Dr. Regele Károly Szeni Gyula 2014.08.22
400ng 05:11,09 97.00 Csikány Csilla 1968 Törökbálinti Senior Úsz Gyula 2014.08.22
400ng 06:09,10 83.90 Pengő Erzsébet 1965 Szentesi Delfin Egészsé Gyula 2014.08.22
400ng 05:14,26 93.62 Szokol Diana Dr. 1971 Nyírsenior 97 SE Gyula 2014.08.22
400ng 05:33,34 86.82 Balla Mónika 1973 Budapesti Delfinek Szen Gyula 2014.08.22
400ng 05:41,70 84.01 Bujna Lilla 1974 Debreceni Szenior Úszó Gyula 2014.08.22
400ng 06:42,91 73.63 Vilmos Ági 1970 Budapesti Delfinek Szen Gyula 2014.08.22
400ng 05:41,03 80.89 Felvégi Zsuzsanna 1979 Szentesi Delfin Egészsé Gyula 2014.08.22
400ng 06:18,05 72.97 Slízné Gedó Andrea 1979 Muréna Szegedi Úszó- és Gyula 2014.08.22
400ng 06:47,03 68.31 Bonivárt Ágnes 1978 Debreceni Szenior Úszó Gyula 2014.08.22
400ng 05:28,48 82.06 Sáska Melinda 1982 Bohóchal Úszó és Szink Gyula 2014.08.22
400ng 05:28,19 79.70 Nagy Erzsébet Éva 1986 Debreceni Szenior Úszó Gyula 2014.08.22
400ng 06:11,52 69.38 Galgóczi Krisztina 1988 Dr. Regele Károly Szeni Gyula 2014.08.22
400ng 06:35,52 65.17 Nagy Kata 1988 Debreceni Szenior Úszó Gyula 2014.08.22
100fp 02:04,17 71.22 Melkuhn Dezső 1938 Szentesi Delfin Egészsé Gyula 2014.08.22
100fp 01:27,88 90.63 Csaba Gábor 1947 Törökbálinti Senior Úsz Gyula 2014.08.22
100fp 01:48,39 73.48 Bólyai István 1947 Csongrádi Senior Úszó é Gyula 2014.08.22
100fp 02:16,68 58.27 Longa Péter 1947 Vasas SC Gyula 2014.08.22
100fp 01:30,55 83.36 Nagysolymosi István 1952 BÁCSVÍZ Kecskeméti Vizm Gyula 2014.08.22
100fp 01:36,14 77.70 Batta Gyula Dr. 1953 Debreceni Szenior Úszó Gyula 2014.08.22
100fp 01:15,05 94.64 Legeza László Dr. 1958 Dr. Regele Károly Szeni Gyula 2014.08.22
100fp 01:22,49 86.96 Rentka László Dr. 1957 Debreceni Szenior Úszó Gyula 2014.08.22
100fp 01:43,87 69.75 Kovács Gábor 1956 Egri Szenior Úszó-Klub Gyula 2014.08.22
100fp 01:12,84 93.81 Király András 1962 Ferencvárosi Torna Club Gyula 2014.08.22
100fp 01:29,36 77.20 Jurák Árpád 1961 Miskolci VSC Gyula 2014.08.22
100fp 01:42,82 65.22 T. Kiss Jenő 1964 Debreceni Szenior Úszó Gyula 2014.08.22
100fp 01:06,06 97.01 Tóth Csaba 1969 Törökbálinti Senior Úsz Gyula 2014.08.22
100fp 01:06,89 99.34 Kómár Lajos 1965 Muréna Szegedi Úszó- és Gyula 2014.08.22
100fp 01:32,65 71.72 Horváth Viktor 1965 Győr Zabolátlan Sporteg Gyula 2014.08.22
100fp 01:39,52 64.39 Nagy István 1969 Debreceni Szenior Úszó Gyula 2014.08.22
100fp 01:22,21 77.27 Szabó Imre 1970 Szentesi Delfin Egészsé Gyula 2014.08.22
100fp 01:28,79 70.92 Simon Tamás 1971 Szentesi Delfin Egészsé Gyula 2014.08.22
100fp 01:10,51 84.86 Kisjuhász Attila 1977 Bohóchal Úszó és Szink Gyula 2014.08.22
100fp 01:15,93 80.13 Bohos Tamás 1975 Budapesti Delfinek Szen Gyula 2014.08.22
100fp 01:18,10 75.98 Ölyüs Roland 1978 Bohóchal Úszó és Szink Gyula 2014.08.22
100fp 01:06,26 85.35 Szikora Tamás Dr. 1984 Pénzügyőr SE Gyula 2014.08.22
100fp 01:08,21 84.90 Lábadi József 1981 Budapesti Delfinek Szen Gyula 2014.08.22
100fp 01:12,01 79.78 Seres László 1982 Dr. Regele Károly Szeni Gyula 2014.08.22
100fp 01:12,28 80.77 Molnár Gergely 1980 Vasas SC Gyula 2014.08.22
100fp 01:49,23 53.45 Bihari Árpád 1980 Debreceni Szenior Úszó Gyula 2014.08.22
100fp 01:01,22 90.95 Pap Csongor 1986 Budapesti Delfinek Szen Gyula 2014.08.22
100fp 01:09,25 79.79 Horváth Gergő 1987 Egyéni Gyula 2014.08.22
100np 02:28,50 70.25 Graffjódy Eszter 1940 Egri Szenior Úszó-Klub Gyula 2014.08.22
100np 01:48,00 81.53 Juhászné Tóth Margit 1953 Békéscsabai Senior Úszó Gyula 2014.08.22
100np 02:04,63 71.51 Imri Zoltánné 1952 Miskolci VSC Gyula 2014.08.22
100np 01:42,47 82.95 Téli Éva 1956 Szentesi Delfin Egészsé Gyula 2014.08.22
100np 01:24,14 88.70 Csikány Csilla 1968 Törökbálinti Senior Úsz Gyula 2014.08.22
100np 01:22,94 87.32 Annus Szilvia 1971 Triton Sport Egyesület Gyula 2014.08.22
100np 01:33,77 75.01 Reichardt-Varga Emese 1974 Muréna Szegedi Úszó- és Gyula 2014.08.22
100np 01:43,26 68.78 Debreczeni Beáta 1973 Szentesi Delfin Egészsé Gyula 2014.08.22
100np 01:22,79 81.08 Felvégi Zsuzsanna 1979 Szentesi Delfin Egészsé Gyula 2014.08.22
100np 01:49,36 61.95 Bonivárt Ágnes 1978 Debreceni Szenior Úszó Gyula 2014.08.22
100np 01:14,27 87.97 Tölgyesi Veronika 1982 Budapesti Delfinek Szen Gyula 2014.08.22
100np 01:42,72 61.95 Gombos Réka 1985 Debreceni Szenior Úszó Gyula 2014.08.22
50fh 01:06,03 66.60 Bánki Horváth Béla Dr. 1920 Muréna Szegedi Úszó- és Gyula 2014.08.22
50fh 00:58,60 67.54 Germán András 1931 Törökbálinti Senior Úsz Gyula 2014.08.22
50fh 00:45,45 82.58 Krasznai Géza Dr. 1937 Debreceni Szenior Úszó Gyula 2014.08.22
50fh 00:53,97 69.54 Varga Ferenc 1937 Törökbálinti Senior Úsz Gyula 2014.08.22
50fh 00:55,81 66.11 Nagy Attila 1939 Ferencvárosi Torna Club Gyula 2014.08.22
50fh 01:10,34 53.36 Liptai József 1937 Egyéni Gyula 2014.08.22
50fh 00:37,02 96.40 Csikány József 1943 Törökbálinti Senior Úsz Gyula 2014.08.22
50fh 00:41,33 88.52 Bardócz László 1940 Törökbálinti Senior Úsz Gyula 2014.08.22
50fh 00:43,34 83.72 Kőszegi Károly 1941 Miskolci VSC Gyula 2014.08.22
50fh 00:44,91 80.12 Reiner László 1942 Vasas SC Gyula 2014.08.22
50fh 00:45,68 78.77 Zajzon András 1942 Törökbálinti Senior Úsz Gyula 2014.08.22
50fh 00:51,77 68.37 Horkay György Dr. 1944 Debreceni Szenior Úszó Gyula 2014.08.22
50fh 00:54,43 66.66 Kanyó Ádám Dr. 1941 Muréna Szegedi Úszó- és Gyula 2014.08.22
50fh 01:09,67 51.65 Barna Mátyás 1942 Dr. Regele Károly Szeni Gyula 2014.08.22
50fh 00:36,70 93.41 Csaba László 1948 Törökbálinti Senior Úsz Gyula 2014.08.22
50fh 00:41,71 82.85 Bólyai István 1947 Csongrádi Senior Úszó é Gyula 2014.08.22
50fh 00:42,54 82.54 Sümeghy László Dr. 1945 Budapesti Delfinek Szen Gyula 2014.08.22
50fh 00:44,22 78.77 Furuglyás Attila 1946 Miskolci VSC Gyula 2014.08.22
50fh 00:49,44 68.80 Szabó Tamás 1949 Egri Szenior Úszó-Klub Gyula 2014.08.22
50fh 00:38,84 85.57 Erdélyi Ferenc 1952 Törökbálinti Senior Úsz Gyula 2014.08.22
50fh 00:48,08 69.13 Papp Károly 1952 Tatabányai Vízmű Sport Gyula 2014.08.22
50fh 00:38,59 82.96 Rentka László Dr. 1957 Debreceni Szenior Úszó Gyula 2014.08.22
50fh 00:46,67 69.11 Kovács Gábor 1956 Egri Szenior Úszó-Klub Gyula 2014.08.22
50fh 00:55,54 56.81 Hrabovszki Zoltán Dr. 1959 BÁCSVÍZ Kecskeméti Vizm Gyula 2014.08.22
50fh 00:34,89 87.27 Munkácsi Sándor 1964 Szentesi Delfin Egészsé Gyula 2014.08.22
50fh 00:36,72 84.10 Bors Endre 1962 Egyéni Gyula 2014.08.22
50fh 00:37,13 82.58 Kanizsa Gábor 1963 Debreceni Szenior Úszó Gyula 2014.08.22
50fh 00:40,77 76.28 Jurák Árpád 1961 Miskolci VSC Gyula 2014.08.22
50fh 00:45,10 69.45 Kárpáti Sándor Dr. 1960 Dr. Regele Károly Szeni Gyula 2014.08.22
50fh 00:48,97 63.51 Tóth Béla 1961 Debreceni Szenior Úszó Gyula 2014.08.22
50fh 00:33,74 87.20 Horváth Zoltán 1969 Győr Zabolátlan Sporteg Gyula 2014.08.22
50fh 00:37,83 78.30 Szakács András 1968 Budapesti Delfinek Szen Gyula 2014.08.22
50fh 00:37,98 77.99 Cseh Imre 1968 Nyírsenior 97 SE Gyula 2014.08.22
50fh 00:43,39 69.69 Ragályi Géza 1965 Triton Sport Egyesület Gyula 2014.08.22
50fh 00:51,28 57.37 Nagy István 1969 Debreceni Szenior Úszó Gyula 2014.08.22
50fh 00:36,43 79.15 Falvi Zsolt 1972 Győr Zabolátlan Sporteg Gyula 2014.08.22
50fh 00:36,79 78.90 Klima András 1971 UWR Tiszavirág Gyula 2014.08.22
50fh 00:37,18 78.07 Hajdu Gyula 1971 Nyírsenior 97 SE Gyula 2014.08.22
50fh 00:37,64 77.12 Simon Tamás 1971 Szentesi Delfin Egészsé Gyula 2014.08.22
50fh 00:48,18 59.46 Sárkány Ákos 1973 Debreceni Szenior Úszó Gyula 2014.08.22
50fh 00:35,01 79.22 Ölyüs Roland 1978 Bohóchal Úszó és Szink Gyula 2014.08.22
50fh 00:36,49 77.48 Bohos Tamás 1975 Budapesti Delfinek Szen Gyula 2014.08.22
50fh 00:36,79 75.87 Gyalog László 1977 Győr Zabolátlan Sporteg Gyula 2014.08.22
50fh 00:30,24 88.34 Szikora Tamás Dr. 1984 Pénzügyőr SE Gyula 2014.08.22
50fh 00:31,83 85.50 Lábadi József 1981 Budapesti Delfinek Szen Gyula 2014.08.22
50fh 00:32,71 83.20 Pető Csaba Attila 1981 Pénzügyőr SE Gyula 2014.08.22
50fh 00:35,56 76.05 Seres László 1982 Dr. Regele Károly Szeni Gyula 2014.08.22
50fh 00:41,10 65.40 Illés Sándor 1983 Békéscsabai Senior Úszó Gyula 2014.08.22
50fh 00:37,60 69.76 Horváth Gergő 1987 Egyéni Gyula 2014.08.22
50nh 01:05,22 77.26 Kis Ágnes 1927 Egri Szenior Úszó-Klub Gyula 2014.08.22
50nh 01:13,12 62.51 Kenderfi Zsuzsanna 1936 Vasas SC Gyula 2014.08.22
50nh 01:18,92 56.75 Molnárfi Maya 1938 Vasas SC Gyula 2014.08.22
50nh 01:21,27 56.83 Kovács Lukácsné 1935 Debreceni Szenior Úszó Gyula 2014.08.22
50nh 00:56,75 74.41 Angyalföldi Éva 1944 Egyéni Gyula 2014.08.22
50nh 01:06,81 63.20 Répási Ildikó 1944 Törökbálinti Senior Úsz Gyula 2014.08.22
50nh 01:10,66 59.76 Csepeli Pálma 1944 Dr. Regele Károly Szeni Gyula 2014.08.22
50nh 01:10,68 60.90 Liptainé Mariann 1942 Egyéni Gyula 2014.08.22
50nh 01:23,88 51.32 Práthné Liker Izabella 1942 Dr. Regele Károly Szeni Gyula 2014.08.22
50nh 01:25,53 51.33 Lukátsy Katalin 1940 Szentesi Delfin Egészsé Gyula 2014.08.22
50nh 00:46,44 86.79 Csanádiné Tóth Magdolna 1949 Budapesti Delfinek Szen Gyula 2014.08.22
50nh 00:53,35 78.40 Baranyi Mária 1945 Miskolci VSC Gyula 2014.08.22
50nh 00:53,56 75.26 Grósz Lászlóné 1949 Egri Szenior Úszó-Klub Gyula 2014.08.22
50nh 01:07,59 61.31 Miklós Éva 1946 Békéscsabai Senior Úszó Gyula 2014.08.22
50nh 01:10,11 59.66 Krasznai Róbertné 1945 Debreceni Szenior Úszó Gyula 2014.08.22
50nh 01:20,68 49.96 Németh Éva 1949 Békéscsabai Senior Úszó Gyula 2014.08.22
50nh 01:23,37 49.70 Kocsor Ferencné Dr. 1946 Békéscsabai Senior Úszó Gyula 2014.08.22
50nh 01:32,14 44.97 Ludányi Mihályné 1946 Szentesi Delfin Egészsé Gyula 2014.08.22
50nh 00:48,12 83.01 Szerdahelyi Mária 1950 Törökbálinti Senior Úsz Gyula 2014.08.22
50nh 00:48,34 80.46 Juhászné Tóth Margit 1953 Békéscsabai Senior Úszó Gyula 2014.08.22
50nh 00:49,01 81.50 Gombkötőné Tóth Ilona 1950 Budapesti Delfinek Szen Gyula 2014.08.22
50nh 01:01,70 62.49 Markovits Erzsébet 1954 Egyéni Gyula 2014.08.22
50nh 00:41,78 89.93 Virágos Éva 1957 Szentesi Delfin Egészsé Gyula 2014.08.22
50nh 00:42,81 86.31 Kertész Gyöngyi 1959 Dr. Regele Károly Szeni Gyula 2014.08.22
50nh 00:50,45 73.85 Gabnai Lilla 1958 Vasas SC Gyula 2014.08.22
50nh 00:54,92 69.00 Pappné Dr. Marik Sarolta 1956 Békéscsabai Senior Úszó Gyula 2014.08.22
50nh 00:59,70 62.94 Murnyák Zsuzsanna 1957 Dr. Regele Károly Szeni Gyula 2014.08.22
50nh 00:43,43 82.33 Havasi Henrietta 1963 Törökbálinti Senior Úsz Gyula 2014.08.22
50nh 00:51,39 70.72 Kiss Anna 1961 Tatabányai vízmű Gyula 2014.08.22
50nh 01:00,00 59.12 Dobó Sándorné 1964 Debreceni Szenior Úszó Gyula 2014.08.22
50nh 00:35,07 98.00 Csikány Csilla 1968 Törökbálinti Senior Úsz Gyula 2014.08.22
50nh 00:38,45 90.79 Pászti Edit 1966 Szentesi Delfin Egészsé Gyula 2014.08.22
50nh 00:37,49 88.25 Balla Mónika 1973 Budapesti Delfinek Szen Gyula 2014.08.22
50nh 00:39,08 85.95 Szokol Diana Dr. 1971 Nyírsenior 97 SE Gyula 2014.08.22
50nh 00:39,47 85.75 Rigó Andrea 1970 Győr Zabolátlan Sporteg Gyula 2014.08.22
50nh 00:39,62 84.77 Annus Szilvia 1971 Triton Sport Egyesület Gyula 2014.08.22
50nh 00:41,55 80.23 Tóth Alexandra 1972 Győr Zabolátlan Sporteg Gyula 2014.08.22
50nh 00:43,48 77.84 Kórodi Katalin 1970 Győr Zabolátlan Sporteg Gyula 2014.08.22
50nh 00:36,28 88.55 Molnár Jolán 1977 Budapesti Delfinek Szen Gyula 2014.08.22
50nh 00:36,56 86.62 Nagy Enikő 1979 Hódmezővásárhelyi Szeni Gyula 2014.08.22
50nh 00:42,47 76.20 Metcalfe Bodnár Tímea 1976 Békéscsabai Senior Úszó Gyula 2014.08.22
50nh 00:46,31 68.87 Bonivárt Ágnes 1978 Debreceni Szenior Úszó Gyula 2014.08.22
50nh 01:30,97 34.81 Veress Magdolna 1979 Debreceni Szenior Úszó Gyula 2014.08.22
50nh 00:38,59 80.34 Sáska Melinda 1982 Bohóchal Úszó és Szink Gyula 2014.08.22
50nh 00:38,65 80.22 Tölgyesi Veronika 1982 Budapesti Delfinek Szen Gyula 2014.08.22
50nh 00:53,97 57.05 Orbán Bernadett 1983 Százhalombattai VUK SE Gyula 2014.08.22
50nh 00:35,80 82.56 Sallai Ágnes 1989 Hódmezővásárhelyi Szeni Gyula 2014.08.22
200fm 04:08,44 85.38 Szalai Mihály 1939 Vasas SC Gyula 2014.08.22
200fm 04:21,39 82.08 Melkuhn Dezső 1938 Szentesi Delfin Egészsé Gyula 2014.08.22
200fm 04:04,94 84.66 Kancsó János 1941 Tótkomlósi Rozmár Szeni Gyula 2014.08.22
200fm 04:07,54 82.85 Vincze Csaba 1942 Budapesti Delfinek Szen Gyula 2014.08.22
200fm 04:15,07 80.40 Pető László 1942 Békéscsabai Senior Úszó Gyula 2014.08.22
200fm 04:15,41 81.19 Szécsi Károly 1941 Vasas SC Gyula 2014.08.22
200fm 03:31,10 91.12 Patkó József 1948 Egri Szenior Úszó-Klub Gyula 2014.08.22
200fm 03:34,32 91.65 Hatvani János 1946 Miskolci VSC Gyula 2014.08.22
200fm 03:48,77 84.96 Bólyai István 1947 Csongrádi Senior Úszó é Gyula 2014.08.22
200fm 04:02,54 78.50 Szabó Tamás 1949 Egri Szenior Úszó-Klub Gyula 2014.08.22
200fm 04:05,62 74.46 Batta Gyula Dr. 1953 Debreceni Szenior Úszó Gyula 2014.08.22
200fm 03:08,14 93.53 Rentka László Dr. 1957 Debreceni Szenior Úszó Gyula 2014.08.22
200fm 03:28,06 83.78 Tóth Árpád 1958 BÁCSVÍZ Kecskeméti Vizm Gyula 2014.08.22
200fm 03:43,55 77.25 Czeiner Antal 1959 Győr Zabolátlan Sporteg Gyula 2014.08.22
200fm 04:43,90 61.98 Tánczos Zoltán 1957 Szentesi Delfin Egészsé Gyula 2014.08.22
200fm 02:54,67 97.07 Vass Gyula 1961 Triton Sport Egyesület Gyula 2014.08.22
200fm 03:24,26 83.00 Jurák Árpád 1961 Miskolci VSC Gyula 2014.08.22
200fm 03:35,67 76.52 T. Kiss Jenő 1964 Debreceni Szenior Úszó Gyula 2014.08.22
200fm 03:39,32 75.92 Füzesi Zsolt 1963 Dr. Regele Károly Szeni Gyula 2014.08.22
200fm 04:18,53 65.58 Tóth Béla 1961 Debreceni Szenior Úszó Gyula 2014.08.22
200fm 03:02,78 86.45 Daka Zsolt 1969 Dr. Regele Károly Szeni Gyula 2014.08.22
200fm 03:06,06 85.65 Müller Zsolt 1968 Budapesti Delfinek Szen Gyula 2014.08.22
200fm 03:07,17 87.39 Grigalek Gábor Dr. 1965 Budapesti Delfinek Szen Gyula 2014.08.22
200fm 03:19,14 81.42 Tóth Zoltán 1966 Tatabányai vízmű Gyula 2014.08.22
200fm 03:25,92 76.74 Nagy István 1969 Debreceni Szenior Úszó Gyula 2014.08.22
200fm 03:37,65 73.86 Visontai Tibor 1967 Budapesti Delfinek Szen Gyula 2014.08.22
200fm 03:15,83 78.04 Pásztor Róbert 1973 Miskolci VSC Gyula 2014.08.22
200fm 03:20,81 78.03 Szabó Imre 1970 Szentesi Delfin Egészsé Gyula 2014.08.22
200fm 04:04,32 63.59 Gerzsenyi János 1971 Egyéni Gyula 2014.08.22
200fm 02:52,53 85.75 Gyalog László 1977 Győr Zabolátlan Sporteg Gyula 2014.08.22
200fm 02:54,38 84.17 Ölyüs Roland 1978 Bohóchal Úszó és Szink Gyula 2014.08.22
200fm 02:57,95 81.20 Molnár Gergely 1980 Vasas SC Gyula 2014.08.22
200fm 03:03,15 78.29 Pető Csaba Attila 1981 Pénzügyőr SE Gyula 2014.08.22
200fm 03:05,09 76.88 Seres László 1982 Dr. Regele Károly Szeni Gyula 2014.08.22
200fm 03:28,92 68.63 Fodor György 1981 Dr. Regele Károly Szeni Gyula 2014.08.22
200fm 03:34,15 67.48 Bihari Árpád 1980 Debreceni Szenior Úszó Gyula 2014.08.22
200fm 03:04,75 74.18 Horváth Gergő 1987 Egyéni Gyula 2014.08.22
200fm 03:15,05 69.24 Bagdi Ferenc 1989 Dr. Regele Károly Szeni Gyula 2014.08.22
200nm 04:42,72 90.08 Kászonyi Ilona 1937 Törökbálinti Senior Úsz Gyula 2014.08.22
200nm 05:53,22 73.11 Kenderfi Zsuzsanna 1936 Vasas SC Gyula 2014.08.22
200nm 04:34,21 84.66 Bertényi Mária 1944 Szentesi Delfin Egészsé Gyula 2014.08.22
200nm 05:45,21 69.90 Emhő Klára 1941 Tatabányai VSE Gyula 2014.08.22
200nm 05:53,02 69.26 Lukátsy Katalin 1940 Szentesi Delfin Egészsé Gyula 2014.08.22
200nm 06:25,93 61.71 Kőhalmi Zsuzsanna 1942 Vasas SC Gyula 2014.08.22
200nm 06:48,90 58.25 Práthné Liker Izabella 1942 Dr. Regele Károly Szeni Gyula 2014.08.22
200nm 03:40,46 99.05 Csanádiné Tóth Magdolna 1949 Budapesti Delfinek Szen Gyula 2014.08.22
200nm 04:14,14 85.92 Grósz Lászlóné 1949 Egri Szenior Úszó-Klub Gyula 2014.08.22
200nm 04:29,66 83.97 Miklós Éva 1946 Békéscsabai Senior Úszó Gyula 2014.08.22
200nm 04:35,93 81.07 Baranyi Valéria 1947 Miskolci VSC Gyula 2014.08.22
200nm 04:51,09 77.79 Répási Enikő 1946 Törökbálinti Senior Úsz Gyula 2014.08.22
200nm 05:32,44 68.11 Kocsor Ferencné Dr. 1946 Békéscsabai Senior Úszó Gyula 2014.08.22
200nm 06:27,59 56.34 Németh Éva 1949 Békéscsabai Senior Úszó Gyula 2014.08.22
200nm 03:46,10 93.26 Csapó Katalin 1952 Törökbálinti Senior Úsz Gyula 2014.08.22
200nm 04:11,87 85.68 Tátrai Zsuzsanna 1950 Tatabányai vízmű Gyula 2014.08.22
200nm 04:17,42 80.07 Markovits Erzsébet 1954 Egyéni Gyula 2014.08.22
200nm 04:23,65 79.98 Imri Zoltánné 1952 Miskolci VSC Gyula 2014.08.22
200nm 04:58,37 71.49 Tóbiás Ottóné 1951 Egri Szenior Úszó-Klub Gyula 2014.08.22
200nm 05:47,71 60.64 Sallai Katalin 1952 Egri Szenior Úszó-Klub Gyula 2014.08.22
200nm 03:43,75 90.10 Téli Éva 1956 Szentesi Delfin Egészsé Gyula 2014.08.22
200nm 04:16,07 77.04 Botfalvai Ágnes 1958 Budapesti Delfinek Szen Gyula 2014.08.22
200nm 05:14,83 64.75 Szabó Tamásné 1955 Egri Szenior Úszó-Klub Gyula 2014.08.22
200nm 03:23,51 86.70 Cseszregi Henrietta 1969 Budapesti Delfinek Szen Gyula 2014.08.22
200nm 03:30,88 84.48 Csikány Csilla 1968 Törökbálinti Senior Úsz Gyula 2014.08.22
200nm 03:38,44 84.00 Pengő Erzsébet 1965 Szentesi Delfin Egészsé Gyula 2014.08.22
200nm 03:16,64 85.62 Lőrincz Imola 1974 Budapesti Delfinek Szen Gyula 2014.08.22
200nm 03:26,76 81.43 Bujna Lilla 1974 Debreceni Szenior Úszó Gyula 2014.08.22
200nm 03:31,25 80.44 Debreczeni Beáta 1973 Szentesi Delfin Egészsé Gyula 2014.08.22
200nm 03:54,04 73.28 Szilágyi Andrea 1972 Budapesti Delfinek Szen Gyula 2014.08.22
200nm 03:10,25 84.62 Slízné Gedó Andrea 1979 Muréna Szegedi Úszó- és Gyula 2014.08.22
200nm 03:34,65 77.73 Vitaszek Edina 1975 Békéscsabai Senior Úszó Gyula 2014.08.22
200nm 03:46,13 71.82 Bonivárt Ágnes 1978 Debreceni Szenior Úszó Gyula 2014.08.22
200nm 03:57,55 68.98 Grigalek Ildikó 1977 Budapesti Delfinek Szen Gyula 2014.08.22
200nm 03:07,06 83.86 Tölgyesi Veronika 1982 Budapesti Delfinek Szen Gyula 2014.08.22
200nm 03:31,76 73.45 Orbán Bernadett 1983 Százhalombattai VUK SE Gyula 2014.08.22
200nm 02:51,24 88.59 Nagy Erzsébet Éva 1986 Debreceni Szenior Úszó Gyula 2014.08.22
50fg 01:12,23 48.42 Bánki Horváth Béla Dr. 1920 Muréna Szegedi Úszó- és Gyula 2014.08.22
50fg 00:43,26 74.28 Germán András 1931 Törökbálinti Senior Úsz Gyula 2014.08.22
50fg 00:36,40 83.35 Szalai Mihály 1939 Vasas SC Gyula 2014.08.22
50fg 00:37,54 80.82 Bíró József 1939 Egri Szenior Úszó-Klub Gyula 2014.08.22
50fg 00:38,39 80.15 Varga Ferenc 1937 Törökbálinti Senior Úsz Gyula 2014.08.22
50fg 00:42,45 72.48 Krasznai Géza Dr. 1937 Debreceni Szenior Úszó Gyula 2014.08.22
50fg 00:42,82 70.85 Nagy Attila 1939 Ferencvárosi Torna Club Gyula 2014.08.22
50fg 01:00,16 51.14 Liptai József 1937 Egyéni Gyula 2014.08.22
50fg 00:32,48 90.87 Csikány József 1943 Törökbálinti Senior Úsz Gyula 2014.08.22
50fg 00:35,79 84.18 Bardócz László 1940 Törökbálinti Senior Úsz Gyula 2014.08.22
50fg 00:36,35 82.89 Krasznai Róbert 1940 Debreceni Szenior Úszó Gyula 2014.08.22
50fg 00:37,00 79.23 Császár István 1944 Hódmezővásárhelyi Szeni Gyula 2014.08.22
50fg 00:37,16 79.97 Zajzon András 1942 Törökbálinti Senior Úsz Gyula 2014.08.22
50fg 00:39,22 76.29 Kancsó János 1941 Tótkomlósi Rozmár Szeni Gyula 2014.08.22
50fg 00:49,30 59.87 Márton András 1943 Miskolci VSC Gyula 2014.08.22
50fg 00:51,77 57.40 Barna Mátyás 1942 Dr. Regele Károly Szeni Gyula 2014.08.22
50fg 00:32,75 87.74 Bólyai István 1947 Csongrádi Senior Úszó é Gyula 2014.08.22
50fg 00:34,91 81.24 Bukolyi József 1949 Törökbálinti Senior Úsz Gyula 2014.08.22
50fg 00:35,69 81.05 Furuglyás Attila 1946 Miskolci VSC Gyula 2014.08.22
50fg 00:39,06 72.61 Szabó Tamás 1949 Egri Szenior Úszó-Klub Gyula 2014.08.22
50fg 00:42,99 66.40 Balogh Lajos 1948 Nyírsenior 97 SE Gyula 2014.08.22
50fg 00:30,20 92.11 Erdélyi Ferenc 1952 Törökbálinti Senior Úsz Gyula 2014.08.22
50fg 00:35,99 77.79 Gyenes András Dr. 1951 Muréna Szegedi Úszó- és Gyula 2014.08.22
50fg 00:36,30 76.14 Batta Gyula Dr. 1953 Debreceni Szenior Úszó Gyula 2014.08.22
50fg 00:41,91 66.37 Papp Károly 1952 Tatabányai Vízmű Sport Gyula 2014.08.22
50fg 00:30,05 89.14 Legeza László Dr. 1958 Dr. Regele Károly Szeni Gyula 2014.08.22
50fg 00:31,56 85.40 Rentka László Dr. 1957 Debreceni Szenior Úszó Gyula 2014.08.22
50fg 00:31,61 84.22 Czeiner Antal 1959 Győr Zabolátlan Sporteg Gyula 2014.08.22
50fg 00:33,10 80.93 Tóth Árpád 1958 BÁCSVÍZ Kecskeméti Vizm Gyula 2014.08.22
50fg 00:37,46 71.07 Hrabovszki Zoltán Dr. 1959 BÁCSVÍZ Kecskeméti Vizm Gyula 2014.08.22
50fg 00:28,26 91.41 Munkácsi Sándor 1964 Szentesi Delfin Egészsé Gyula 2014.08.22
50fg 00:28,34 92.25 Király András 1962 Ferencvárosi Torna Club Gyula 2014.08.22
50fg 00:28,70 91.64 Vass Gyula 1961 Triton Sport Egyesület Gyula 2014.08.22
50fg 00:29,17 89.62 Bors Endre 1962 Egyéni Gyula 2014.08.22
50fg 00:29,24 88.87 Sevecsek Lajos 1963 Vasas SC Gyula 2014.08.22
50fg 00:30,45 85.34 Kanizsa Gábor 1963 Debreceni Szenior Úszó Gyula 2014.08.22
50fg 00:30,66 84.76 Füzesi Zsolt 1963 Dr. Regele Károly Szeni Gyula 2014.08.22
50fg 00:40,72 64.59 Tóth Béla 1961 Debreceni Szenior Úszó Gyula 2014.08.22
50fg 00:28,06 90.45 Czuczi Mátyás 1967 Dr. Regele Károly Szeni Gyula 2014.08.22
50fg 00:28,13 91.29 Rékási Sándor 1965 Törökbálinti Senior Úsz Gyula 2014.08.22
50fg 00:28,14 89.15 Tóth Csaba 1969 Törökbálinti Senior Úsz Gyula 2014.08.22
50fg 00:28,90 88.86 Kómár Lajos 1965 Muréna Szegedi Úszó- és Gyula 2014.08.22
50fg 00:29,52 84.98 Dajka András Tibor 1969 Pénzügyőr SE Gyula 2014.08.22
50fg 00:30,18 85.09 Grigalek Gábor Dr. 1965 Budapesti Delfinek Szen Gyula 2014.08.22
50fg 00:30,37 83.08 Cseh Imre 1968 Nyírsenior 97 SE Gyula 2014.08.22
50fg 00:31,02 82.79 Horváth Zoltán 1965 Debreceni Szenior Úszó Gyula 2014.08.22
50fg 00:31,83 80.68 Horváth Viktor 1965 Győr Zabolátlan Sporteg Gyula 2014.08.22
50fg 00:34,38 73.39 Bucsi Zoltán 1968 BÁCSVÍZ Kecskeméti Vizm Gyula 2014.08.22
50fg 00:35,55 72.24 Ragályi Géza 1965 Triton Sport Egyesület Gyula 2014.08.22
50fg 00:36,57 68.60 Nagy István 1969 Debreceni Szenior Úszó Gyula 2014.08.22
50fg 00:37,52 68.44 Kisfalvi István 1965 Százhalombattai VUK SE Gyula 2014.08.22
50fg 00:26,64 92.05 Kovács György 1973 Dr. Regele Károly Szeni Gyula 2014.08.22
50fg 00:27,49 89.71 Falvi Zsolt 1972 Győr Zabolátlan Sporteg Gyula 2014.08.22
50fg 00:28,42 87.27 Klima András 1971 UWR Tiszavirág Gyula 2014.08.22
50fg 00:30,24 82.01 Hajdu Gyula 1971 Nyírsenior 97 SE Gyula 2014.08.22
50fg 00:31,76 77.65 Dömötör Ákos 1972 Budapesti Delfinek Szen Gyula 2014.08.22
50fg 00:35,97 68.95 Stégmár Béla 1971 Győr Zabolátlan Sporteg Gyula 2014.08.22
50fg 00:38,86 63.10 Sárkány Ákos 1973 Debreceni Szenior Úszó Gyula 2014.08.22
50fg 00:44,65 55.55 Gerzsenyi János 1971 Egyéni Gyula 2014.08.22
50fg 00:27,52 87.14 Kisjuhász Attila 1977 Bohóchal Úszó és Szink Gyula 2014.08.22
50fg 00:28,37 84.53 Gyalog László 1977 Győr Zabolátlan Sporteg Gyula 2014.08.22
50fg 00:29,46 80.95 Ölyüs Roland 1978 Bohóchal Úszó és Szink Gyula 2014.08.22
50fg 00:30,58 78.42 Bodnár Tibor 1977 BÁCSVÍZ Kecskeméti Vizm Gyula 2014.08.22
50fg 00:31,99 75.80 Bódi Szabolcs 1975 Nyírsenior 97 SE Gyula 2014.08.22
50fg 00:36,17 67.04 Tumpek András 1975 Nyírsenior 97 SE Gyula 2014.08.22
50fg 00:25,99 88.84 Szikora Tamás Dr. 1984 Pénzügyőr SE Gyula 2014.08.22
50fg 00:28,51 81.85 Seres László 1982 Dr. Regele Károly Szeni Gyula 2014.08.22
50fg 00:29,59 79.72 Léránt László 1980 Bohóchal Úszó és Szink Gyula 2014.08.22
50fg 00:29,72 78.95 Pető Csaba Attila 1981 Pénzügyőr SE Gyula 2014.08.22
50fg 00:29,77 78.81 Salamon Tibor 1981 Debreceni Szenior Úszó Gyula 2014.08.22
50fg 00:30,33 76.13 Szabó Balázs 1984 Békéscsabai Senior Úszó Gyula 2014.08.22
50fg 00:31,78 74.23 Bernáth Sámuel 1980 Bohóchal Úszó és Szink Gyula 2014.08.22
50fg 00:33,08 70.17 Illés Sándor 1983 Békéscsabai Senior Úszó Gyula 2014.08.22
50fg 00:38,86 60.71 Szentes Márton 1980 Bohóchal Úszó és Szink Gyula 2014.08.22
50fg 00:27,97 81.68 Szabó Zoltán 1986 Békéscsabai Senior Úszó Gyula 2014.08.22
50fg 00:28,07 80.96 Horváth Gergő 1987 Egyéni Gyula 2014.08.22
50fg 00:29,16 77.13 Bagdi Ferenc 1989 Dr. Regele Károly Szeni Gyula 2014.08.22
50ng 01:03,33 66.60 Kis Ágnes 1927 Egri Szenior Úszó-Klub Gyula 2014.08.22
50ng 00:48,54 77.87 Molnárfi Maya 1938 Vasas SC Gyula 2014.08.22
50ng 01:09,08 55.77 Kenderfi Zsuzsanna 1936 Vasas SC Gyula 2014.08.22
50ng 01:13,03 53.26 Kovács Lukácsné 1935 Debreceni Szenior Úszó Gyula 2014.08.22
50ng 01:17,96 48.03 Bodnár Istvánné 1939 Szentesi Delfin Egészsé Gyula 2014.08.22
50ng 00:39,31 92.65 Weidinger Piroska 1942 Budapesti Delfinek Szen Gyula 2014.08.22
50ng 00:45,59 78.46 Angyalföldi Éva 1944 Egyéni Gyula 2014.08.22
50ng 00:50,91 70.26 Bertényi Mária 1944 Szentesi Delfin Egészsé Gyula 2014.08.22
50ng 00:59,01 61.72 Liptainé Mariann 1942 Egyéni Gyula 2014.08.22
50ng 01:09,99 51.11 Csepeli Pálma 1944 Dr. Regele Károly Szeni Gyula 2014.08.22
50ng 01:11,27 52.05 Lukátsy Katalin 1940 Szentesi Delfin Egészsé Gyula 2014.08.22
50ng 01:24,03 43.34 Práthné Liker Izabella 1942 Dr. Regele Károly Szeni Gyula 2014.08.22
50ng 00:35,83 95.56 Csanádiné Tóth Magdolna 1949 Budapesti Delfinek Szen Gyula 2014.08.22
50ng 00:43,46 81.58 Baranyi Mária 1945 Miskolci VSC Gyula 2014.08.22
50ng 00:44,88 76.29 Grósz Lászlóné 1949 Egri Szenior Úszó-Klub Gyula 2014.08.22
50ng 00:56,22 62.51 Miklós Éva 1946 Békéscsabai Senior Úszó Gyula 2014.08.22
50ng 01:07,15 50.99 Németh Éva 1949 Békéscsabai Senior Úszó Gyula 2014.08.22
50ng 01:09,61 50.48 Kocsor Ferencné Dr. 1946 Békéscsabai Senior Úszó Gyula 2014.08.22
50ng 01:10,75 49.67 Ludányi Mihályné 1946 Szentesi Delfin Egészsé Gyula 2014.08.22
50ng 00:35,43 92.68 Baranyi Judit 1954 Miskolci VSC Gyula 2014.08.22
50ng 00:35,93 94.49 Gombkötőné Tóth Ilona 1950 Budapesti Delfinek Szen Gyula 2014.08.22
50ng 00:38,31 86.42 Juhászné Tóth Margit 1953 Békéscsabai Senior Úszó Gyula 2014.08.22
50ng 00:42,80 79.32 Szerdahelyi Mária 1950 Törökbálinti Senior Úsz Gyula 2014.08.22
50ng 00:36,35 86.77 Kertész Gyöngyi 1959 Dr. Regele Károly Szeni Gyula 2014.08.22
50ng 00:37,21 86.13 Virágos Éva 1957 Szentesi Delfin Egészsé Gyula 2014.08.22
50ng 00:45,17 71.52 Pappné Dr. Marik Sarolta 1956 Békéscsabai Senior Úszó Gyula 2014.08.22
50ng 00:45,24 70.84 Béres Zsuzsanna 1957 Tatabányai VSE Gyula 2014.08.22
50ng 00:45,26 70.25 Gabnai Lilla 1958 Vasas SC Gyula 2014.08.22
50ng 00:47,27 67.80 Murnyák Zsuzsanna 1957 Dr. Regele Károly Szeni Gyula 2014.08.22
50ng 00:50,50 63.46 Égerházi Anikó Dr. 1957 Debreceni Szenior Úszó Gyula 2014.08.22
50ng 01:00,53 52.52 Kun Erzsébet 1958 Debreceni Szenior Úszó Gyula 2014.08.22
50ng 00:37,79 80.92 Havasi Henrietta 1963 Törökbálinti Senior Úsz Gyula 2014.08.22
50ng 00:37,93 80.01 Bagi Csilla 1964 Dr. Regele Károly Szeni Gyula 2014.08.22
50ng 00:44,51 68.18 Dobó Sándorné 1964 Debreceni Szenior Úszó Gyula 2014.08.22
50ng 00:48,46 64.08 Kiss Anna 1961 Tatabányai vízmű Gyula 2014.08.22
50ng 00:30,26 97.34 Csikány Csilla 1968 Törökbálinti Senior Úsz Gyula 2014.08.22
50ng 00:32,53 91.90 Pászti Edit 1966 Szentesi Delfin Egészsé Gyula 2014.08.22
50ng 00:33,69 89.40 Pengő Erzsébet 1965 Szentesi Delfin Egészsé Gyula 2014.08.22
50ng 00:31,85 88.57 Reichardt-Varga Emese 1974 Muréna Szegedi Úszó- és Gyula 2014.08.22
50ng 00:33,68 86.18 Rigó Andrea 1970 Győr Zabolátlan Sporteg Gyula 2014.08.22
50ng 00:34,54 84.04 Vilmos Ági 1970 Budapesti Delfinek Szen Gyula 2014.08.22
50ng 00:34,78 83.46 Kórodi Katalin 1970 Győr Zabolátlan Sporteg Gyula 2014.08.22
50ng 00:36,47 78.45 Tóth Alexandra 1972 Győr Zabolátlan Sporteg Gyula 2014.08.22
50ng 00:39,57 72.83 Lukács Tímea 1971 Győr Zabolátlan Sporteg Gyula 2014.08.22
50ng 00:31,10 87.62 Nagy Enikő 1979 Hódmezővásárhelyi Szeni Gyula 2014.08.22
50ng 00:32,51 83.82 Felvégi Zsuzsanna 1979 Szentesi Delfin Egészsé Gyula 2014.08.22
50ng 00:33,10 84.63 Gergelyfy Marietta 1975 Budapesti Delfinek Szen Gyula 2014.08.22
50ng 00:34,94 79.61 Metcalfe Bodnár Tímea 1976 Békéscsabai Senior Úszó Gyula 2014.08.22
50ng 00:34,99 80.05 Vitaszek Edina 1975 Békéscsabai Senior Úszó Gyula 2014.08.22
50ng 00:37,99 72.22 Bonivárt Ágnes 1978 Debreceni Szenior Úszó Gyula 2014.08.22
50ng 00:30,71 86.95 Tölgyesi Veronika 1982 Budapesti Delfinek Szen Gyula 2014.08.22
50ng 00:32,47 82.24 Sáska Melinda 1982 Bohóchal Úszó és Szink Gyula 2014.08.22
50ng 00:40,17 66.04 Orbán Bernadett 1983 Százhalombattai VUK SE Gyula 2014.08.22
50ng 00:30,48 84.24 Galgóczi Krisztina 1988 Dr. Regele Károly Szeni Gyula 2014.08.22
50ng 00:37,13 70.05 Rentka Anikó Dr. 1986 Debreceni Szenior Úszó Gyula 2014.08.22
50ng 00:37,21 69.00 Nagy Kata 1988 Debreceni Szenior Úszó Gyula 2014.08.22
50ng 00:37,60 68.29 Kovács Enikő 1988 Debreceni Szenior Úszó Gyula 2014.08.22
50ng 00:37,74 69.37 Gombos Réka 1985 Debreceni Szenior Úszó Gyula 2014.08.22
200fp 04:34,41 76.97 Melkuhn Dezső 1938 Szentesi Delfin Egészsé Gyula 2014.08.22
200fp 04:56,07 67.55 Eszenyi László 1942 Csongrádi Senior Úszó é Gyula 2014.08.22
200fp 03:27,73 90.29 Csaba Gábor 1947 Törökbálinti Senior Úsz Gyula 2014.08.22
200fp 04:35,03 68.19 Bólyai István 1947 Csongrádi Senior Úszó é Gyula 2014.08.22
200fp 04:55,60 64.25 Faragó Attila 1946 Hódmezővásárhelyi Szeni Gyula 2014.08.22
200fp 03:43,10 79.14 Nagysolymosi István 1952 BÁCSVÍZ Kecskeméti Vizm Gyula 2014.08.22
200fp 03:43,80 77.98 Batta Gyula Dr. 1953 Debreceni Szenior Úszó Gyula 2014.08.22
200fp 03:53,85 76.40 Gyenes András Dr. 1951 Muréna Szegedi Úszó- és Gyula 2014.08.22
200fp 03:04,85 89.25 Legeza László Dr. 1958 Dr. Regele Károly Szeni Gyula 2014.08.22
200fp 03:20,69 83.11 Rentka László Dr. 1957 Debreceni Szenior Úszó Gyula 2014.08.22
200fp 03:52,86 72.43 Kovács Gábor 1956 Egri Szenior Úszó-Klub Gyula 2014.08.22
200fp 03:00,24 87.69 Király András 1962 Ferencvárosi Torna Club Gyula 2014.08.22
200fp 03:38,45 73.12 Jurák Árpád 1961 Miskolci VSC Gyula 2014.08.22
200fp 02:29,03 102.82 Kómár Lajos 1965 Muréna Szegedi Úszó- és Gyula 2014.08.22
200fp 03:22,47 74.92 Tóth Zoltán 1966 Tatabányai vízmű Gyula 2014.08.22
200fp 03:51,43 63.62 Nagy István 1969 Debreceni Szenior Úszó Gyula 2014.08.22
200fp 03:19,18 72.51 Hajdu Gyula 1971 Nyírsenior 97 SE Gyula 2014.08.22
200fp 02:53,49 78.72 Kisjuhász Attila 1977 Bohóchal Úszó és Szink Gyula 2014.08.22
200fp 02:42,59 80.35 Seres László 1982 Dr. Regele Károly Szeni Gyula 2014.08.22
200fp 02:44,22 80.96 Molnár Gergely 1980 Vasas SC Gyula 2014.08.22
200fp 04:05,77 54.10 Bihari Árpád 1980 Debreceni Szenior Úszó Gyula 2014.08.22
200fp 02:52,19 72.72 Horváth Gergő 1987 Egyéni Gyula 2014.08.22
200np 05:20,00 74.81 Graffjódy Eszter 1940 Egri Szenior Úszó-Klub Gyula 2014.08.22
200np 03:55,17 84.75 Juhászné Tóth Margit 1953 Békéscsabai Senior Úszó Gyula 2014.08.22
200np 03:59,48 80.13 Téli Éva 1956 Szentesi Delfin Egészsé Gyula 2014.08.22
200np 04:48,30 66.56 Pappné Dr. Marik Sarolta 1956 Békéscsabai Senior Úszó Gyula 2014.08.22
200np 03:11,02 86.50 Cseszregi Henrietta 1969 Budapesti Delfinek Szen Gyula 2014.08.22
200np 03:24,55 81.65 Csikány Csilla 1968 Törökbálinti Senior Úsz Gyula 2014.08.22
200np 03:10,06 85.12 Annus Szilvia 1971 Triton Sport Egyesület Gyula 2014.08.22
200np 03:44,00 70.74 Debreczeni Beáta 1973 Szentesi Delfin Egészsé Gyula 2014.08.22
200np 04:06,34 64.99 Sinka Szilvia 1972 Szentesi Delfin Egészsé Gyula 2014.08.22
200np 03:55,90 63.90 Bonivárt Ágnes 1978 Debreceni Szenior Úszó Gyula 2014.08.22
200np 02:56,95 81.99 Sáska Melinda 1982 Bohóchal Úszó és Szink Gyula 2014.08.22
200np 03:04,58 75.76 Nagy Erzsébet Éva 1986 Debreceni Szenior Úszó Gyula 2014.08.22
200np 03:51,01 61.09 Gombos Réka 1985 Debreceni Szenior Úszó Gyula 2014.08.22
100fh 02:00,98 69.04 Nagy Attila 1939 Ferencvárosi Torna Club Gyula 2014.08.22
100fh 01:20,27 100.11 Csikány József 1943 Törökbálinti Senior Úsz Gyula 2014.08.22
100fh 01:41,38 80.80 Kőszegi Károly 1941 Miskolci VSC Gyula 2014.08.22
100fh 01:41,70 79.77 Reiner László 1942 Vasas SC Gyula 2014.08.22
100fh 01:42,82 78.90 Zajzon András 1942 Törökbálinti Senior Úsz Gyula 2014.08.22
100fh 01:57,79 67.58 Embey-Isztim Dezső Dr. 1944 Egyéni Gyula 2014.08.22
100fh 02:04,20 64.10 Horkay György Dr. 1944 Debreceni Szenior Úszó Gyula 2014.08.22
100fh 02:04,24 65.93 Kanyó Ádám Dr. 1941 Muréna Szegedi Úszó- és Gyula 2014.08.22
100fh 01:23,11 92.32 Csaba László 1948 Törökbálinti Senior Úsz Gyula 2014.08.22
100fh 01:41,79 76.07 Bólyai István 1947 Csongrádi Senior Úszó é Gyula 2014.08.22
100fh 01:43,51 76.19 Sümeghy László Dr. 1945 Budapesti Delfinek Szen Gyula 2014.08.22
100fh 01:47,59 70.68 Szabó Tamás 1949 Egri Szenior Úszó-Klub Gyula 2014.08.22
100fh 02:06,57 61.18 Longa Péter 1947 Vasas SC Gyula 2014.08.22
100fh 01:58,93 61.73 Batta Gyula Dr. 1953 Debreceni Szenior Úszó Gyula 2014.08.22
100fh 01:21,43 87.14 Rentka László Dr. 1957 Debreceni Szenior Úszó Gyula 2014.08.22
100fh 01:34,00 74.25 Sáringer Károly 1959 Székesfehérvár Gyula 2014.08.22
100fh 01:45,53 67.81 Kovács Gábor 1956 Egri Szenior Úszó-Klub Gyula 2014.08.22
100fh 01:15,61 90.81 Hajdú László 1961 BÁCSVÍZ Kecskeméti Vizm Gyula 2014.08.22
100fh 01:35,91 71.59 Jurák Árpád 1961 Miskolci VSC Gyula 2014.08.22
100fh 01:58,89 57.75 Tóth Béla 1961 Debreceni Szenior Úszó Gyula 2014.08.22
100fh 01:13,84 88.68 Czuczi Mátyás 1967 Dr. Regele Károly Szeni Gyula 2014.08.22
100fh 01:22,36 78.90 Szakács András 1968 Budapesti Delfinek Szen Gyula 2014.08.22
100fh 01:42,28 65.03 Horváth Viktor 1965 Győr Zabolátlan Sporteg Gyula 2014.08.22
100fh 01:56,01 55.59 Nagy István 1969 Debreceni Szenior Úszó Gyula 2014.08.22
100fh 01:28,46 71.28 Falvi Zsolt 1972 Győr Zabolátlan Sporteg Gyula 2014.08.22
100fh 01:39,88 62.66 Sárkány Ákos 1973 Debreceni Szenior Úszó Gyula 2014.08.22
100fh 01:16,11 79.31 Ölyüs Roland 1978 Bohóchal Úszó és Szink Gyula 2014.08.22
100fh 01:17,46 79.62 Bohos Tamás 1975 Budapesti Delfinek Szen Gyula 2014.08.22
100fh 01:06,49 87.07 Szikora Tamás Dr. 1984 Pénzügyőr SE Gyula 2014.08.22
100fh 01:11,10 83.12 Lábadi József 1981 Budapesti Delfinek Szen Gyula 2014.08.22
100fh 01:16,17 77.59 Fodor György 1981 Dr. Regele Károly Szeni Gyula 2014.08.22
100fh 01:26,64 67.74 Seres László 1982 Dr. Regele Károly Szeni Gyula 2014.08.22
100nh 02:23,70 81.28 Kis Ágnes 1927 Egri Szenior Úszó-Klub Gyula 2014.08.22
100nh 02:41,58 64.34 Kenderfi Zsuzsanna 1936 Vasas SC Gyula 2014.08.22
100nh 03:07,30 54.18 Schriffert Józsefné 1938 Dr. Regele Károly Szeni Gyula 2014.08.22
100nh 03:11,21 55.04 Kovács Lukácsné 1935 Debreceni Szenior Úszó Gyula 2014.08.22
100nh 02:24,00 65.77 Répási Ildikó 1944 Törökbálinti Senior Úsz Gyula 2014.08.22
100nh 02:31,50 62.51 Csepeli Pálma 1944 Dr. Regele Károly Szeni Gyula 2014.08.22
100nh 02:44,32 58.95 Liptainé Mariann 1942 Egyéni Gyula 2014.08.22
100nh 03:05,64 52.18 Práthné Liker Izabella 1942 Dr. Regele Károly Szeni Gyula 2014.08.22
100nh 01:47,78 83.24 Csanádiné Tóth Magdolna 1949 Budapesti Delfinek Szen Gyula 2014.08.22
100nh 01:57,35 76.45 Grósz Lászlóné 1949 Egri Szenior Úszó-Klub Gyula 2014.08.22
100nh 02:25,72 63.58 Miklós Éva 1946 Békéscsabai Senior Úszó Gyula 2014.08.22
100nh 02:52,10 52.13 Németh Éva 1949 Békéscsabai Senior Úszó Gyula 2014.08.22
100nh 03:12,73 48.07 Kocsor Ferencné Dr. 1946 Békéscsabai Senior Úszó Gyula 2014.08.22
100nh 01:42,38 84.08 Juhászné Tóth Margit 1953 Békéscsabai Senior Úszó Gyula 2014.08.22
100nh 01:44,73 84.77 Gombkötőné Tóth Ilona 1950 Budapesti Delfinek Szen Gyula 2014.08.22
100nh 01:47,22 82.80 Szerdahelyi Mária 1950 Törökbálinti Senior Úsz Gyula 2014.08.22
100nh 01:36,24 85.97 Virágos Éva 1957 Szentesi Delfin Egészsé Gyula 2014.08.22
100nh 01:52,31 72.96 Gabnai Lilla 1958 Vasas SC Gyula 2014.08.22
100nh 02:16,15 60.77 Murnyák Zsuzsanna 1957 Dr. Regele Károly Szeni Gyula 2014.08.22
100nh 02:34,21 54.72 Szabó Tamásné 1955 Egri Szenior Úszó-Klub Gyula 2014.08.22
100nh 01:37,25 80.39 Havasi Henrietta 1963 Törökbálinti Senior Úsz Gyula 2014.08.22
100nh 02:54,61 46.04 Palásti Anna 1960 Csongrádi Senior Úszó é Gyula 2014.08.22
100nh 01:25,25 89.24 Pászti Edit 1966 Szentesi Delfin Egészsé Gyula 2014.08.22
100nh 01:37,56 76.61 Fehér Edit 1968 Dr. Regele Károly Szeni Gyula 2014.08.22
100nh 01:55,75 65.73 Gáll Jánosné 1966 Tótkomlósi Rozmár Szeni Gyula 2014.08.22
100nh 01:21,06 88.33 Balla Mónika 1973 Budapesti Delfinek Szen Gyula 2014.08.22
100nh 01:25,72 84.96 Annus Szilvia 1971 Triton Sport Egyesület Gyula 2014.08.22
100nh 01:28,42 83.07 Rigó Andrea 1970 Győr Zabolátlan Sporteg Gyula 2014.08.22
100nh 01:31,15 77.90 Reichardt-Varga Emese 1974 Muréna Szegedi Úszó- és Gyula 2014.08.22
100nh 01:55,86 63.40 Benyó Istvánné 1970 Tótkomlósi Rozmár Szeni Gyula 2014.08.22
100nh 01:58,45 60.96 Sinka Szilvia 1972 Szentesi Delfin Egészsé Gyula 2014.08.22
100nh 01:19,20 87.46 Molnár Jolán 1977 Budapesti Delfinek Szen Gyula 2014.08.22
100nh 01:20,75 84.41 Nagy Enikő 1979 Hódmezővásárhelyi Szeni Gyula 2014.08.22
100nh 01:29,76 77.80 Metcalfe Bodnár Tímea 1976 Békéscsabai Senior Úszó Gyula 2014.08.22
100nh 01:39,43 69.10 Bonivárt Ágnes 1978 Debreceni Szenior Úszó Gyula 2014.08.22
100nh 01:58,45 57.54 Lukácsné Imri Katalin 1979 Miskolci VSC Gyula 2014.08.22
100nh 01:18,85 80.03 Sallai Ágnes 1989 Hódmezővásárhelyi Szeni Gyula 2014.08.22
50fm 00:42,79 94.80 Fábián Béla 1937 Egri Szenior Úszó-Klub Gyula 2014.08.22
50fm 00:48,03 83.04 Szalai Mihály 1939 Vasas SC Gyula 2014.08.22
50fm 01:11,38 56.83 Liptai József 1937 Egyéni Gyula 2014.08.22
50fm 00:46,62 82.12 Császár István 1944 Hódmezővásárhelyi Szeni Gyula 2014.08.22
50fm 00:47,57 83.15 Bardócz László 1940 Törökbálinti Senior Úsz Gyula 2014.08.22
50fm 00:49,19 79.75 Kancsó János 1941 Tótkomlósi Rozmár Szeni Gyula 2014.08.22
50fm 00:50,48 77.08 Pető László 1942 Békéscsabai Senior Úszó Gyula 2014.08.22
50fm 00:40,87 91.47 Bólyai István 1947 Csongrádi Senior Úszó é Gyula 2014.08.22
50fm 00:42,00 89.72 Hatvani János 1946 Miskolci VSC Gyula 2014.08.22
50fm 00:42,06 88.19 Patkó József 1948 Egri Szenior Úszó-Klub Gyula 2014.08.22
50fm 00:44,19 85.95 Sümeghy László Dr. 1945 Budapesti Delfinek Szen Gyula 2014.08.22
50fm 00:47,00 80.17 Furuglyás Attila 1946 Miskolci VSC Gyula 2014.08.22
50fm 00:47,21 77.97 Szabó Tamás 1949 Egri Szenior Úszó-Klub Gyula 2014.08.22
50fm 00:48,47 75.94 Bukolyi József 1949 Törökbálinti Senior Úsz Gyula 2014.08.22
50fm 00:48,84 73.66 Papp Károly 1952 Tatabányai Vízmű Sport Gyula 2014.08.22
50fm 00:36,30 94.14 Sáringer Károly 1959 Székesfehérvár Gyula 2014.08.22
50fm 00:39,46 87.22 Legeza László Dr. 1958 Dr. Regele Károly Szeni Gyula 2014.08.22
50fm 00:40,08 86.50 Rentka László Dr. 1957 Debreceni Szenior Úszó Gyula 2014.08.22
50fm 00:40,77 84.42 Tóth Árpád 1958 BÁCSVÍZ Kecskeméti Vizm Gyula 2014.08.22
50fm 00:42,67 80.08 Czeiner Antal 1959 Győr Zabolátlan Sporteg Gyula 2014.08.22
50fm 00:36,36 92.65 Vass Gyula 1961 Triton Sport Egyesület Gyula 2014.08.22
50fm 00:37,29 89.71 Bors Endre 1962 Egyéni Gyula 2014.08.22
50fm 00:40,00 82.48 T. Kiss Jenő 1964 Debreceni Szenior Úszó Gyula 2014.08.22
50fm 00:42,43 79.40 Jurák Árpád 1961 Miskolci VSC Gyula 2014.08.22
50fm 00:43,84 75.78 Füzesi Zsolt 1963 Dr. Regele Károly Szeni Gyula 2014.08.22
50fm 00:48,72 68.66 Szabó György 1962 BÁCSVÍZ Kecskeméti Vizm Gyula 2014.08.22
50fm 00:52,61 64.04 Tóth Béla 1961 Debreceni Szenior Úszó Gyula 2014.08.22
50fm 00:35,34 92.71 Grigalek Gábor Dr. 1965 Budapesti Delfinek Szen Gyula 2014.08.22
50fm 00:37,34 85.97 Müller Zsolt 1968 Budapesti Delfinek Szen Gyula 2014.08.22
50fm 00:37,42 86.96 Tóth Zoltán 1966 Tatabányai vízmű Gyula 2014.08.22
50fm 00:38,64 83.08 Cseh Imre 1968 Nyírsenior 97 SE Gyula 2014.08.22
50fm 00:39,17 81.41 Daka Zsolt 1969 Dr. Regele Károly Szeni Gyula 2014.08.22
50fm 00:41,36 77.10 Dajka András Tibor 1969 Pénzügyőr SE Gyula 2014.08.22
50fm 00:43,72 72.94 Nagy István 1969 Debreceni Szenior Úszó Gyula 2014.08.22
50fm 00:44,13 73.24 Visontai Tibor 1967 Budapesti Delfinek Szen Gyula 2014.08.22
50fm 00:39,13 80.42 Hajdu Gyula 1971 Nyírsenior 97 SE Gyula 2014.08.22
50fm 00:47,49 66.26 Tóth Attila Zsolt 1971 Szentesi Delfin Egészsé Gyula 2014.08.22
50fm 00:38,46 78.21 Ölyüs Roland 1978 Bohóchal Úszó és Szink Gyula 2014.08.22
50fm 00:38,70 75.81 Seres László 1982 Dr. Regele Károly Szeni Gyula 2014.08.22
50fm 00:43,28 67.37 Illés Sándor 1983 Békéscsabai Senior Úszó Gyula 2014.08.22
50fm 00:45,46 65.34 Bihari Árpád 1980 Debreceni Szenior Úszó Gyula 2014.08.22
50fm 00:46,73 62.02 Szabó Balázs 1984 Békéscsabai Senior Úszó Gyula 2014.08.22
50fm 00:32,50 88.11 Pap Csongor 1986 Budapesti Delfinek Szen Gyula 2014.08.22
50fm 00:36,51 77.96 Horváth Gergő 1987 Egyéni Gyula 2014.08.22
50fm 00:39,26 71.65 Bagdi Ferenc 1989 Dr. Regele Károly Szeni Gyula 2014.08.22
50fm 00:40,18 71.27 Szabó Zoltán 1986 Békéscsabai Senior Úszó Gyula 2014.08.22
50nm 01:03,19 78.92 Kászonyi Ilona 1937 Törökbálinti Senior Úsz Gyula 2014.08.22
50nm 01:15,27 66.99 Kenderfi Zsuzsanna 1936 Vasas SC Gyula 2014.08.22
50nm 00:57,28 80.85 Bertényi Mária 1944 Szentesi Delfin Egészsé Gyula 2014.08.22
50nm 01:15,33 63.42 Emhő Klára 1941 Tatabányai VSE Gyula 2014.08.22
50nm 01:24,90 55.68 Práthné Liker Izabella 1942 Dr. Regele Károly Szeni Gyula 2014.08.22
50nm 00:46,69 94.38 Csanádiné Tóth Magdolna 1949 Budapesti Delfinek Szen Gyula 2014.08.22
50nm 00:52,82 83.43 Grósz Lászlóné 1949 Egri Szenior Úszó-Klub Gyula 2014.08.22
50nm 00:59,64 75.35 Baranyi Valéria 1947 Miskolci VSC Gyula 2014.08.22
50nm 00:59,89 75.79 Miklós Éva 1946 Békéscsabai Senior Úszó Gyula 2014.08.22
50nm 01:01,85 73.38 Répási Enikő 1946 Törökbálinti Senior Úsz Gyula 2014.08.22
50nm 01:13,69 62.21 Tóth Ilona 1945 Dr. Regele Károly Szeni Gyula 2014.08.22
50nm 01:13,77 61.53 Kocsor Ferencné Dr. 1946 Békéscsabai Senior Úszó Gyula 2014.08.22
50nm 01:27,26 50.50 Németh Éva 1949 Békéscsabai Senior Úszó Gyula 2014.08.22
50nm 00:49,02 87.36 Csapó Katalin 1952 Törökbálinti Senior Úsz Gyula 2014.08.22
50nm 00:52,08 82.22 Imri Zoltánné 1952 Miskolci VSC Gyula 2014.08.22
50nm 00:53,55 81.50 Tátrai Zsuzsanna 1950 Tatabányai vízmű Gyula 2014.08.22
50nm 00:54,05 77.76 Markovits Erzsébet 1954 Egyéni Gyula 2014.08.22
50nm 01:09,39 62.30 Tóbiás Ottóné 1951 Egri Szenior Úszó-Klub Gyula 2014.08.22
50nm 01:13,20 58.50 Sallai Katalin 1952 Egri Szenior Úszó-Klub Gyula 2014.08.22
50nm 00:47,11 87.60 Téli Éva 1956 Szentesi Delfin Egészsé Gyula 2014.08.22
50nm 00:52,78 76.79 Botfalvai Ágnes 1958 Budapesti Delfinek Szen Gyula 2014.08.22
50nm 00:57,28 71.40 Béres Zsuzsanna 1957 Tatabányai VSE Gyula 2014.08.22
50nm 00:45,69 84.20 Gévay Liliána 1964 Dr. Regele Károly Szeni Gyula 2014.08.22
50nm 00:50,11 76.78 Bagi Csilla 1964 Dr. Regele Károly Szeni Gyula 2014.08.22
50nm 01:03,85 60.25 Dobó Sándorné 1964 Debreceni Szenior Úszó Gyula 2014.08.22
50nm 00:42,13 88.33 Csikány Csilla 1968 Törökbálinti Senior Úsz Gyula 2014.08.22
50nm 00:46,62 81.83 Pengő Erzsébet 1965 Szentesi Delfin Egészsé Gyula 2014.08.22
50nm 00:52,60 71.92 Gáll Jánosné 1966 Tótkomlósi Rozmár Szeni Gyula 2014.08.22
50nm 00:59,40 62.14 Péntek Andrea 1969 Szentesi Delfin Egészsé Gyula 2014.08.22
50nm 00:39,73 89.28 Lőrincz Imola 1974 Budapesti Delfinek Szen Gyula 2014.08.22
50nm 00:45,76 78.12 Debreczeni Beáta 1973 Szentesi Delfin Egészsé Gyula 2014.08.22
50nm 00:51,11 70.50 Szilágyi Andrea 1972 Budapesti Delfinek Szen Gyula 2014.08.22
50nm 00:55,36 66.14 Benyó Istvánné 1970 Tótkomlósi Rozmár Szeni Gyula 2014.08.22
50nm 01:09,64 50.93 Bohos Melinda 1974 Budapesti Delfinek Szen Gyula 2014.08.22
50nm 00:38,51 88.65 Nagy Enikő 1979 Hódmezővásárhelyi Szeni Gyula 2014.08.22
50nm 00:40,01 85.33 Slízné Gedó Andrea 1979 Muréna Szegedi Úszó- és Gyula 2014.08.22
50nm 00:44,34 79.38 Vitaszek Edina 1975 Békéscsabai Senior Úszó Gyula 2014.08.22
50nm 00:47,39 73.14 Grigalek Ildikó 1977 Budapesti Delfinek Szen Gyula 2014.08.22
50nm 00:49,78 69.10 Bonivárt Ágnes 1978 Debreceni Szenior Úszó Gyula 2014.08.22
50nm 00:38,87 85.89 Tölgyesi Veronika 1982 Budapesti Delfinek Szen Gyula 2014.08.22
50nm 00:42,96 77.15 Orbán Bernadett 1983 Százhalombattai VUK SE Gyula 2014.08.22
50nm 00:37,10 87.42 Nagy Erzsébet Éva 1986 Debreceni Szenior Úszó Gyula 2014.08.22
50nm 00:50,77 62.98 Kovács Enikő 1988 Debreceni Szenior Úszó Gyula 2014.08.22
100fg 01:31,72 77.13 Szalai Mihály 1939 Vasas SC Gyula 2014.08.22
100fg 01:32,46 76.51 Bíró József 1939 Egri Szenior Úszó-Klub Gyula 2014.08.22
100fg 01:33,10 77.26 Varga Ferenc 1937 Törökbálinti Senior Úsz Gyula 2014.08.22
100fg 01:37,71 72.40 Nagy Attila 1939 Ferencvárosi Torna Club Gyula 2014.08.22
100fg 01:13,90 92.66 Csikány József 1943 Törökbálinti Senior Úsz Gyula 2014.08.22
100fg 01:27,83 78.60 Reiner László 1942 Vasas SC Gyula 2014.08.22
100fg 01:29,65 77.00 Zajzon András 1942 Törökbálinti Senior Úsz Gyula 2014.08.22
100fg 01:34,30 73.80 Szécsi Károly 1941 Vasas SC Gyula 2014.08.22
100fg 01:36,46 72.15 Kancsó János 1941 Tótkomlósi Rozmár Szeni Gyula 2014.08.22
100fg 01:57,09 58.96 Pető László 1942 Békéscsabai Senior Úszó Gyula 2014.08.22
100fg 02:09,79 52.76 Márton András 1943 Miskolci VSC Gyula 2014.08.22
100fg 01:11,39 92.95 Csaba Gábor 1947 Törökbálinti Senior Úsz Gyula 2014.08.22
100fg 01:14,64 88.90 Bólyai István 1947 Csongrádi Senior Úszó é Gyula 2014.08.22
100fg 01:26,43 75.60 Bukolyi József 1949 Törökbálinti Senior Úsz Gyula 2014.08.22
100fg 01:43,73 64.47 Faragó Attila 1946 Hódmezővásárhelyi Szeni Gyula 2014.08.22
100fg 01:26,30 73.47 Batta Gyula Dr. 1953 Debreceni Szenior Úszó Gyula 2014.08.22
100fg 01:07,08 91.14 Legeza László Dr. 1958 Dr. Regele Károly Szeni Gyula 2014.08.22
100fg 01:12,02 84.89 Tóth Árpád 1958 BÁCSVÍZ Kecskeméti Vizm Gyula 2014.08.22
100fg 01:12,77 84.62 Rentka László Dr. 1957 Debreceni Szenior Úszó Gyula 2014.08.22
100fg 01:13,84 82.21 Czeiner Antal 1959 Győr Zabolátlan Sporteg Gyula 2014.08.22
100fg 01:02,83 95.26 Hajdú László 1961 BÁCSVÍZ Kecskeméti Vizm Gyula 2014.08.22
100fg 01:04,78 91.75 Király András 1962 Ferencvárosi Torna Club Gyula 2014.08.22
100fg 01:06,52 89.35 Bors Endre 1962 Egyéni Gyula 2014.08.22
100fg 01:07,51 87.44 Sevecsek Lajos 1963 Vasas SC Gyula 2014.08.22
100fg 01:34,52 63.32 Tóth Béla 1961 Debreceni Szenior Úszó Gyula 2014.08.22
100fg 01:37,35 61.06 Szabó György 1962 BÁCSVÍZ Kecskeméti Vizm Gyula 2014.08.22
100fg 01:02,70 90.40 Tóth Csaba 1969 Törökbálinti Senior Úsz Gyula 2014.08.22
100fg 01:06,84 85.37 Müller Zsolt 1968 Budapesti Delfinek Szen Gyula 2014.08.22
100fg 01:09,37 83.93 Horváth Zoltán 1965 Debreceni Szenior Úszó Gyula 2014.08.22
100fg 01:27,77 64.58 Nagy István 1969 Debreceni Szenior Úszó Gyula 2014.08.22
100fg 01:27,98 66.18 Kisfalvi István 1965 Százhalombattai VUK SE Gyula 2014.08.22
100fg 00:59,24 93.21 Kovács György 1973 Dr. Regele Károly Szeni Gyula 2014.08.22
100fg 01:03,62 87.36 Falvi Zsolt 1972 Győr Zabolátlan Sporteg Gyula 2014.08.22
100fg 01:09,32 80.70 Klima András 1971 UWR Tiszavirág Gyula 2014.08.22
100fg 01:14,87 74.23 Dömötör Ákos 1972 Budapesti Delfinek Szen Gyula 2014.08.22
100fg 01:22,19 68.06 Tóth Attila Zsolt 1971 Szentesi Delfin Egészsé Gyula 2014.08.22
100fg 01:23,99 65.74 Sárkány Ákos 1973 Debreceni Szenior Úszó Gyula 2014.08.22
100fg 01:00,31 89.82 Kalmár György 1976 Egyéni Gyula 2014.08.22
100fg 01:01,49 87.54 Kisjuhász Attila 1977 Bohóchal Úszó és Szink Gyula 2014.08.22
100fg 00:59,24 88.63 Nagy Gergő 1981 Hódmezővásárhelyi Szeni Gyula 2014.08.22
100fg 01:02,15 83.97 Seres László 1982 Dr. Regele Károly Szeni Gyula 2014.08.22
100fg 01:06,46 79.49 Léránt László 1980 Bohóchal Úszó és Szink Gyula 2014.08.22
100fg 01:07,40 77.90 Salamon Tibor 1981 Debreceni Szenior Úszó Gyula 2014.08.22
100fg 01:09,56 74.12 Szabó Balázs 1984 Békéscsabai Senior Úszó Gyula 2014.08.22
100fg 01:43,77 50.91 Bihari Árpád 1980 Debreceni Szenior Úszó Gyula 2014.08.22
100fg 01:03,00 80.38 Horváth Gergő 1987 Egyéni Gyula 2014.08.22
100fg 01:05,50 77.78 Szabó Zoltán 1986 Békéscsabai Senior Úszó Gyula 2014.08.22
100fg 01:06,04 75.79 Bagdi Ferenc 1989 Dr. Regele Károly Szeni Gyula 2014.08.22
100ng 02:21,95 67.84 Kis Ágnes 1927 Egri Szenior Úszó-Klub Gyula 2014.08.22
100ng 02:11,87 64.86 Molnárfi Maya 1938 Vasas SC Gyula 2014.08.22
100ng 02:25,39 58.83 Schriffert Józsefné 1938 Dr. Regele Károly Szeni Gyula 2014.08.22
100ng 02:48,94 52.22 Kovács Lukácsné 1935 Debreceni Szenior Úszó Gyula 2014.08.22
100ng 01:29,95 91.38 Weidinger Piroska 1942 Budapesti Delfinek Szen Gyula 2014.08.22
100ng 01:54,48 70.42 Bertényi Mária 1944 Szentesi Delfin Egészsé Gyula 2014.08.22
100ng 02:14,48 61.12 Liptainé Mariann 1942 Egyéni Gyula 2014.08.22
100ng 02:28,21 54.40 Csepeli Pálma 1944 Dr. Regele Károly Szeni Gyula 2014.08.22
100ng 01:22,86 92.85 Csanádiné Tóth Magdolna 1949 Budapesti Delfinek Szen Gyula 2014.08.22
100ng 02:03,28 64.17 Miklós Éva 1946 Békéscsabai Senior Úszó Gyula 2014.08.22
100ng 02:22,47 55.01 Tóth Ilona Dr. 1947 Dr. Regele Károly Szeni Gyula 2014.08.22
100ng 02:32,24 51.96 Kocsor Ferencné Dr. 1946 Békéscsabai Senior Úszó Gyula 2014.08.22
100ng 01:20,44 91.47 Baranyi Judit 1954 Miskolci VSC Gyula 2014.08.22
100ng 01:25,20 89.48 Gombkötőné Tóth Ilona 1950 Budapesti Delfinek Szen Gyula 2014.08.22
100ng 02:27,29 51.76 Tóthné Katalin 1950 Szentesi Delfin Egészsé Gyula 2014.08.22
100ng 01:23,47 85.89 Virágos Éva 1957 Szentesi Delfin Egészsé Gyula 2014.08.22
100ng 01:49,69 65.36 Murnyák Zsuzsanna 1957 Dr. Regele Károly Szeni Gyula 2014.08.22
100ng 01:28,47 77.10 Havasi Henrietta 1963 Törökbálinti Senior Úsz Gyula 2014.08.22
100ng 01:42,88 65.77 Dobó Sándorné 1964 Debreceni Szenior Úszó Gyula 2014.08.22
100ng 02:45,85 42.15 Palásti Anna 1960 Csongrádi Senior Úszó é Gyula 2014.08.22
100ng 01:07,99 96.42 Csikány Csilla 1968 Törökbálinti Senior Úsz Gyula 2014.08.22
100ng 01:13,47 90.64 Pászti Edit 1966 Szentesi Delfin Egészsé Gyula 2014.08.22
100ng 01:14,11 90.57 Pengő Erzsébet 1965 Szentesi Delfin Egészsé Gyula 2014.08.22
100ng 02:30,78 43.14 Péntek Andrea 1969 Szentesi Delfin Egészsé Gyula 2014.08.22
100ng 01:09,73 91.86 Annus Szilvia 1971 Triton Sport Egyesület Gyula 2014.08.22
100ng 01:12,78 86.05 Bujna Lilla 1974 Debreceni Szenior Úszó Gyula 2014.08.22
100ng 01:14,27 84.32 Reichardt-Varga Emese 1974 Muréna Szegedi Úszó- és Gyula 2014.08.22
100ng 01:18,59 82.13 Vilmos Ági 1970 Budapesti Delfinek Szen Gyula 2014.08.22
100ng 01:11,20 84.80 Nagy Enikő 1979 Hódmezővásárhelyi Szeni Gyula 2014.08.22
100ng 01:14,04 81.55 Felvégi Zsuzsanna 1979 Szentesi Delfin Egészsé Gyula 2014.08.22
100ng 01:14,32 83.64 Gergelyfy Marietta 1975 Budapesti Delfinek Szen Gyula 2014.08.22
100ng 01:23,16 74.75 Vitaszek Edina 1975 Békéscsabai Senior Úszó Gyula 2014.08.22
100ng 01:27,32 69.65 Bonivárt Ágnes 1978 Debreceni Szenior Úszó Gyula 2014.08.22
100ng 01:07,56 87.49 Tölgyesi Veronika 1982 Budapesti Delfinek Szen Gyula 2014.08.22
100ng 01:33,54 62.75 Orbán Bernadett 1983 Százhalombattai VUK SE Gyula 2014.08.22
100ng 01:22,36 68.87 Nagy Kata 1988 Debreceni Szenior Úszó Gyula 2014.08.22
100ng 01:26,65 66.81 Gombos Réka 1985 Debreceni Szenior Úszó Gyula 2014.08.22
100ng 01:27,02 65.18 Kovács Enikő 1988 Debreceni Szenior Úszó Gyula 2014.08.22
200fv 03:28,18 96.57 Fábián Béla 1937 Egri Szenior Úszó-Klub Gyula 2014.08.22
200fv 04:04,64 81.19 Melkuhn Dezső 1938 Szentesi Delfin Egészsé Gyula 2014.08.22
200fv 03:30,52 92.14 Krasznai Róbert 1940 Debreceni Szenior Úszó Gyula 2014.08.22
200fv 04:08,09 74.68 Horkay György Dr. 1944 Debreceni Szenior Úszó Gyula 2014.08.22
200fv 04:22,14 72.30 Eszenyi László 1942 Csongrádi Senior Úszó é Gyula 2014.08.22
200fv 04:28,55 70.57 Pető László 1942 Békéscsabai Senior Úszó Gyula 2014.08.22
200fv 03:21,12 89.13 Bólyai István 1947 Csongrádi Senior Úszó é Gyula 2014.08.22
200fv 03:31,95 85.50 Hatvani János 1946 Miskolci VSC Gyula 2014.08.22
200fv 04:10,72 71.50 Longa Péter 1947 Vasas SC Gyula 2014.08.22
200fv 03:08,40 90.26 Heverdle István 1952 Egri Szenior Úszó-Klub Gyula 2014.08.22
200fv 03:33,87 80.34 Gyenes András Dr. 1951 Muréna Szegedi Úszó- és Gyula 2014.08.22
200fv 02:58,85 90.44 Rentka László Dr. 1957 Debreceni Szenior Úszó Gyula 2014.08.22
200fv 02:40,40 97.05 Vass Gyula 1961 Triton Sport Egyesület Gyula 2014.08.22
200fv 02:44,50 94.63 Hajdú László 1961 BÁCSVÍZ Kecskeméti Vizm Gyula 2014.08.22
200fv 03:38,51 69.29 T. Kiss Jenő 1964 Debreceni Szenior Úszó Gyula 2014.08.22
200fv 03:24,46 70.81 Nagy István 1969 Debreceni Szenior Úszó Gyula 2014.08.22
200fv 04:05,48 61.12 Kisfalvi István 1965 Százhalombattai VUK SE Gyula 2014.08.22
200fv 03:03,91 77.37 Hajdu Gyula 1971 Nyírsenior 97 SE Gyula 2014.08.22
200fv 02:37,71 85.10 Ölyüs Roland 1978 Bohóchal Úszó és Szink Gyula 2014.08.22
200fv 02:51,80 80.07 Bohos Tamás 1975 Budapesti Delfinek Szen Gyula 2014.08.22
200fv 02:37,74 83.07 Nagy Gergő 1981 Hódmezővásárhelyi Szeni Gyula 2014.08.22
200fv 02:44,43 80.32 Molnár Gergely 1980 Vasas SC Gyula 2014.08.22
200fv 02:49,61 76.65 Seres László 1982 Dr. Regele Károly Szeni Gyula 2014.08.22
200fv 03:01,30 72.85 Léránt László 1980 Bohóchal Úszó és Szink Gyula 2014.08.22
200fv 03:18,76 64.90 Illés Sándor 1983 Békéscsabai Senior Úszó Gyula 2014.08.22
200fv 02:44,00 76.27 Horváth Gergő 1987 Egyéni Gyula 2014.08.22
200nv 04:42,50 84.04 Kászonyi Ilona 1937 Törökbálinti Senior Úsz Gyula 2014.08.22
200nv 06:08,20 65.39 Kenderfi Zsuzsanna 1936 Vasas SC Gyula 2014.08.22
200nv 04:23,14 82.24 Angyalföldi Éva 1944 Egyéni Gyula 2014.08.22
200nv 04:38,33 81.89 Graffjódy Eszter 1940 Egri Szenior Úszó-Klub Gyula 2014.08.22
200nv 05:49,90 61.85 Csepeli Pálma 1944 Dr. Regele Károly Szeni Gyula 2014.08.22
200nv 04:49,80 72.83 Répási Enikő 1946 Törökbálinti Senior Úsz Gyula 2014.08.22
200nv 03:43,50 86.94 Juhászné Tóth Margit 1953 Békéscsabai Senior Úszó Gyula 2014.08.22
200nv 04:32,66 72.08 Imri Zoltánné 1952 Miskolci VSC Gyula 2014.08.22
200nv 03:24,16 89.11 Kertész Gyöngyi 1959 Dr. Regele Károly Szeni Gyula 2014.08.22
200nv 03:56,03 77.90 Gabnai Lilla 1958 Vasas SC Gyula 2014.08.22
200nv 04:17,72 71.35 Botfalvai Ágnes 1958 Budapesti Delfinek Szen Gyula 2014.08.22
200nv 03:42,46 78.44 Havasi Henrietta 1963 Törökbálinti Senior Úsz Gyula 2014.08.22
200nv 04:15,14 69.82 Kiss Anna 1961 Tatabányai vízmű Gyula 2014.08.22
200nv 05:55,02 50.70 Palásti Anna 1960 Csongrádi Senior Úszó é Gyula 2014.08.22
200nv 03:11,09 89.50 Pengő Erzsébet 1965 Szentesi Delfin Egészsé Gyula 2014.08.22
200nv 02:52,59 91.76 Balla Mónika 1973 Budapesti Delfinek Szen Gyula 2014.08.22
200nv 03:07,97 83.48 Bujna Lilla 1974 Debreceni Szenior Úszó Gyula 2014.08.22
200nv 03:14,38 83.80 Rigó Andrea 1970 Győr Zabolátlan Sporteg Gyula 2014.08.22
200nv 03:53,00 68.60 Sinka Szilvia 1972 Szentesi Delfin Egészsé Gyula 2014.08.22
200nv 03:10,48 78.77 Slízné Gedó Andrea 1979 Muréna Szegedi Úszó- és Gyula 2014.08.22
200nv 03:11,68 80.39 Metcalfe Bodnár Tímea 1976 Békéscsabai Senior Úszó Gyula 2014.08.22
200nv 03:28,83 72.48 Bonivárt Ágnes 1978 Debreceni Szenior Úszó Gyula 2014.08.22
200nv 03:41,79 65.36 Orbán Bernadett 1983 Százhalombattai VUK SE Gyula 2014.08.22
200nv 02:52,90 80.44 Zsarnóczay Helga Dr. 1988 Dr. Regele Károly Szeni Gyula 2014.08.22
200nv 02:58,67 77.21 Sallai Ágnes 1989 Hódmezővásárhelyi Szeni Gyula 2014.08.22
200nv 03:02,77 76.09 Galgóczi Krisztina 1988 Dr. Regele Károly Szeni Gyula 2014.08.22
200nv 03:31,97 67.25 Gombos Réka 1985 Debreceni Szenior Úszó Gyula 2014.08.22
200fv 03:30,12 95.67 Fábián Béla 1937 Egri Szenior Úszó-Klub Eger 2014.09.20
200fv 03:55,58 84.31 Melkuhn Dezső 1938 Szentesi Delfin Egészsé Eger 2014.09.20
200fv 03:22,33 95.87 Krasznai Róbert 1940 Debreceni Szenior Úszó Eger 2014.09.20
200fv 03:16,52 91.22 Bólyai István 1947 Csongrádi Senior Úszó é Eger 2014.09.20
200fv 04:10,24 71.64 Longa Péter 1947 Vasas SC Eger 2014.09.20
200fv 04:25,02 67.64 Rüll Gusztáv 1947 Egri Szenior Úszó-Klub Eger 2014.09.20
200fv 03:11,94 88.60 Heverdle István 1952 Egri Szenior Úszó-Klub Eger 2014.09.20
200fv 04:21,49 65.71 Gyepesi István 1951 Debreceni Szenior Úszó Eger 2014.09.20
200fv 04:51,14 59.02 Beck Csaba 1951 Pécs-Baranyai Szenior Ú Eger 2014.09.20
200fv 03:50,85 70.76 Miklós Attila 1956 Debreceni Szenior Úszó Eger 2014.09.20
200fv 02:39,91 97.35 Vass Gyula 1961 Triton Sport Egyesület Eger 2014.09.20
200fv 03:14,85 77.70 Nagy Zsolt 1964 Muréna Szegedi Úszó- és Eger 2014.09.20
200fv 02:39,07 91.01 Tóth Csaba 1969 Törökbálinti Senior Úsz Eger 2014.09.20
200fv 02:34,85 90.34 Raffai Roland 1973 Szombathelyi VízműSC Eger 2014.09.20
200fv 02:53,36 80.69 Pásztor Róbert 1973 Miskolci VSC Eger 2014.09.20
200fv 03:27,50 69.17 Kovács József Tibor 1970 Pénzügyőr SE Eger 2014.09.20
200fv 02:35,16 86.50 Ölyüs Roland 1978 Bohóchal Úszó és Szink Eger 2014.09.20
200fv 02:48,28 81.74 Bohos Tamás 1975 Budapesti Delfinek Szen Eger 2014.09.20
200fv 02:55,55 75.84 Fazekas Ákos 1979 Bohóchal Úszó és Szink Eger 2014.09.20
200fv 03:03,01 71.60 Salamon Tibor 1981 Debreceni Szenior Úszó Eger 2014.09.20
200fv 02:43,48 76.52 Horváth Gergő 1987 Egyéni Eger 2014.09.20
200nv 03:29,47 97.17 Csanádiné Tóth Magdolna 1949 Budapesti Delfinek Szen Eger 2014.09.20
200nv 04:43,88 74.35 Répási Enikő 1946 Törökbálinti Senior Úsz Eger 2014.09.20
200nv 04:56,04 70.43 Bocskay Zsófia 1947 Szentesi Delfin Egészsé Eger 2014.09.20
200nv 04:28,43 73.22 Imri Zoltánné 1952 Miskolci VSC Eger 2014.09.20
200nv 03:38,46 79.88 Havasi Henrietta 1963 Törökbálinti Senior Úsz Eger 2014.09.20
200nv 04:12,27 70.61 Kiss Anna 1961 TVSE Tatabányai Vízmű S Eger 2014.09.20
200nv 03:11,76 88.30 Pászti Edit 1966 Szentesi Delfin Egészsé Eger 2014.09.20
200nv 03:03,45 85.54 Bujna Lilla 1974 Debreceni Szenior Úszó Eger 2014.09.20
200nv 03:26,80 76.58 Debreczeni Beáta 1973 Szentesi Delfin Egészsé Eger 2014.09.20
200nv 03:51,62 70.32 Pálfy Andrea 1970 Egri Szenior Úszó-Klub Eger 2014.09.20
200nv 02:50,00 89.83 Molnár Jolán 1977 Budapesti Delfinek Szen Eger 2014.09.20
200nv 03:05,38 83.12 Metcalfe Bodnár Tímea 1976 Békéscsabai Senior Úszó Eger 2014.09.20
200nv 03:05,68 80.81 Gedó Andrea 1979 Muréna Szegedi Úszó- és Eger 2014.09.20
200nv 02:43,88 89.21 Tölgyesi Veronika 1982 Budapesti Delfinek Szen Eger 2014.09.20
200nv 02:50,92 85.54 Sáska Melinda 1982 Bohóchal Úszó és Szink Eger 2014.09.20
100fh 03:10,46 53.29 Puskás Pál 1921 Debreceni Szenior Úszó Eger 2014.09.20
100fh 02:07,30 66.93 Varga Ferenc 1937 Törökbálinti Senior Úsz Eger 2014.09.20
100fh 03:34,84 40.06 Szántó Endre 1936 Debreceni Szenior Úszó Eger 2014.09.20
100fh 01:19,25 101.40 Csikány József 1943 Törökbálinti Senior Úsz Eger 2014.09.20
100fh 01:39,78 82.09 Kőszegi Károly 1941 Miskolci VSC Eger 2014.09.20
100fh 01:42,19 79.39 Reiner László 1942 Vasas SC Eger 2014.09.20
100fh 01:45,68 71.96 Szabó Tamás 1949 Egri Szenior Úszó-Klub Eger 2014.09.20
100fh 01:47,13 72.28 Krámli István 1947 Hódmezővásárhelyi Szeni Eger 2014.09.20
100fh 01:26,22 84.41 Tari László 1954 Csongrádi Senior Úszó é Eger 2014.09.20
100fh 01:46,22 69.11 Kóczián György 1953 Muréna Szegedi Úszó- és Eger 2014.09.20
100fh 02:25,46 51.36 Beck Csaba 1951 Pécs-Baranyai Szenior Ú Eger 2014.09.20
100fh 01:42,90 69.54 Kovács Gábor 1956 Egri Szenior Úszó-Klub Eger 2014.09.20
100fh 01:45,50 66.70 Kiss Gábor 1958 Egri Szenior Úszó-Klub Eger 2014.09.20
100fh 01:52,31 63.71 Szűcs Imre 1956 Mezőtúri Szenior Eger 2014.09.20
100fh 01:17,18 86.86 Munkácsi Sándor 1964 Szentesi Delfin Egészsé Eger 2014.09.20
100fh 01:30,84 73.79 Nagy Zsolt 1964 Muréna Szegedi Úszó- és Eger 2014.09.20
100fh 01:42,89 65.67 Gombos Imre 1963 Muréna Szegedi Úszó- és Eger 2014.09.20
100fh 01:43,42 64.82 Metcalfe Simon 1964 Békéscsabai Senior Úszó Eger 2014.09.20
100fh 01:23,27 78.04 Szakács András 1968 Budapesti Delfinek Szen Eger 2014.09.20
100fh 01:37,14 67.41 Nagy László 1967 TVSE Tatabányai Vízmű S Eger 2014.09.20
100fh 01:11,13 87.35 Bitskey István 1974 Debreceni Szenior Úszó Eger 2014.09.20
100fh 01:23,81 75.79 Simon Tamás 1971 Szentesi Delfin Egészsé Eger 2014.09.20
100fh 01:38,24 63.71 Sárkány Ákos 1973 Debreceni Szenior Úszó Eger 2014.09.20
100fh 01:14,28 81.26 Ölyüs Roland 1978 Bohóchal Úszó és Szink Eger 2014.09.20
100fh 01:17,07 80.03 Bohos Tamás 1975 Budapesti Delfinek Szen Eger 2014.09.20
100fh 01:06,18 87.48 Szikora Tamás Dr. 1984 Pénzügyőr SE Eger 2014.09.20
100fh 01:21,94 71.63 Kocsis Szabolcs 1982 Pécsi Sport Nonprofit Z Eger 2014.09.20
100nh 02:21,17 82.74 Kis Ágnes 1927 Egri Szenior Úszó-Klub Eger 2014.09.20
100nh 02:57,09 59.43 Kovács Lukácsné 1935 Debreceni Szenior Úszó Eger 2014.09.20
100nh 02:59,98 56.38 Molnárfi Maya 1938 Vasas SC Eger 2014.09.20
100nh 03:03,91 55.18 Schriffert Józsefné 1938 Dr. Regele Károly Szeni Eger 2014.09.20
100nh 01:51,05 85.28 Tölgyesi Irén 1944 Spuri Futó és Triatlon Eger 2014.09.20
100nh 02:19,97 67.66 Répási Ildikó 1944 Törökbálinti Senior Úsz Eger 2014.09.20
100nh 03:05,01 53.57 Lukátsy Katalin 1940 Szentesi Delfin Egészsé Eger 2014.09.20
100nh 02:32,88 59.95 Deli Ágnes 1947 Pécs-Baranyai Szenior Ú Eger 2014.09.20
100nh 03:03,60 50.46 Kocsor Ferencné Dr. 1946 Békéscsabai Senior Úszó Eger 2014.09.20
100nh 01:44,91 84.62 Szerdahelyi Mária 1950 Törökbálinti Senior Úsz Eger 2014.09.20
100nh 01:34,31 87.73 Virágos Éva 1957 Szentesi Delfin Egészsé Eger 2014.09.20
100nh 02:16,12 61.38 Simonné Axt Éva 1956 Pécs-Baranyai Szenior Ú Eger 2014.09.20
100nh 02:17,07 60.36 Murnyák Zsuzsanna 1957 Dr. Regele Károly Szeni Eger 2014.09.20
100nh 02:27,54 56.63 Kiséryné Janák Klára Dr. 1956 Pénzügyőr SE Eger 2014.09.20
100nh 02:29,35 56.50 Szabó Tamásné 1955 Egri Szenior Úszó-Klub Eger 2014.09.20
100nh 02:39,00 50.56 Palásti Anna 1960 Csongrádi Senior Úszó é Eger 2014.09.20
100nh 01:25,65 88.83 Pászti Edit 1966 Szentesi Delfin Egészsé Eger 2014.09.20
100nh 01:29,80 83.97 Szalai Éva 1967 Törökbálinti Senior Úsz Eger 2014.09.20
100nh 01:37,88 76.36 Fehér Edit 1968 Dr. Regele Károly Szeni Eger 2014.09.20
100nh 01:33,54 78.53 Bólyai Hajnal 1970 Csongrádi Senior Úszó é Eger 2014.09.20
100nh 01:20,05 85.14 Nagy Enikő 1979 Hódmezővásárhelyi Szeni Eger 2014.09.20
100nh 01:24,12 79.12 Sáska Melinda 1982 Bohóchal Úszó és Szink Eger 2014.09.20
50fm 00:41,78 97.09 Fábián Béla 1937 Egri Szenior Úszó-Klub Eger 2014.09.20
50fm 00:46,85 85.13 Szalai Mihály 1939 Vasas SC Eger 2014.09.20
50fm 00:51,19 79.24 Fodor Béla 1937 Egri Szenior Úszó-Klub Eger 2014.09.20
50fm 00:59,54 68.13 Varga Ferenc 1937 Törökbálinti Senior Úsz Eger 2014.09.20
50fm 00:44,88 88.13 Krasznai Róbert 1940 Debreceni Szenior Úszó Eger 2014.09.20
50fm 00:46,57 84.94 Bardócz László 1940 Törökbálinti Senior Úsz Eger 2014.09.20
50fm 00:47,30 82.94 Bitskey István Dr. 1941 Debreceni Szenior Úszó Eger 2014.09.20
50fm 00:49,97 77.87 Vincze Csaba 1942 Budapesti Delfinek Szen Eger 2014.09.20
50fm 00:50,58 76.30 Pap Csaba 1943 Budapesti Delfinek Szen Eger 2014.09.20
50fm 00:53,71 71.86 Szécsi Károly 1943 Vasas SC Eger 2014.09.20
50fm 00:40,33 92.70 Bólyai István 1947 Csongrádi Senior Úszó é Eger 2014.09.20
50fm 00:43,81 84.67 Patkó József 1948 Egri Szenior Úszó-Klub Eger 2014.09.20
50fm 00:44,32 83.05 Szabó Tamás 1949 Egri Szenior Úszó-Klub Eger 2014.09.20
50fm 00:44,89 82.00 Bukolyi József 1949 Törökbálinti Senior Úsz Eger 2014.09.20
50fm 00:39,81 89.03 Bartók Márton 1954 Csongrádi Senior Úszó é Eger 2014.09.20
50fm