200fv 07:08,99 46.46 Szántó Endre 1936 Debreceni Szenior Úszó Eger 2016.09.17
200fv 03:25,55 95.93 Fábián Béla 1937 Egri Szenior Eger 2016.09.17
200fv 03:59,69 78.87 Bitskey István Dr. 1941 Debreceni Szenior Úszó Eger 2016.09.17
200fv 04:15,66 72.45 Szécsi Károly 1943 Vasas Senior SC Eger 2016.09.17
200fv 04:33,71 68.37 Eszenyi László 1942 Csongrádi Szenior Eger 2016.09.17
200fv 04:43,37 64.08 Molnár Bence 1945 Törökbálinti Senior Eger 2016.09.17
200fv 02:58,81 95.86 Gulyás Péter Dr. 1951 Budapest Eger 2016.09.17
200fv 03:26,09 86.39 Bólyai István 1947 Csobogó17 Eger 2016.09.17
200fv 04:04,98 71.30 Balás Gábor dr. 1949 Tótkomlósi Rozmár Sz Eger 2016.09.17
200fv 03:05,32 91.63 Erdélyi Ferenc 1952 Törökbálint Eger 2016.09.17
200fv 03:56,64 69.20 Miklós Attila 1956 Debreceni Szenior Úszó Eger 2016.09.17
200fv 02:42,44 96.51 Hajdú László 1961 Bácsvíz KVSC Eger 2016.09.17
200fv 02:56,33 91.24 Márton István 1958 Törökbálinti Senior Eger 2016.09.17
200fv 02:59,74 90.30 Rentka László Dr. 1957 Debreceni Szenior Úszó Eger 2016.09.17
200fv 03:14,66 80.53 Jurák Árpád 1961 Miskolc VSC Eger 2016.09.17
200fv 03:33,62 74.02 Kádasi Tibor Dr. 1960 Debreceni Szenior Úszó Eger 2016.09.17
200fv 03:53,12 67.25 Tóth Béla 1961 Debreceni Szenior Úszó Eger 2016.09.17
200fv 02:56,51 88.06 Bors Endre 1962 Vasas SC Eger 2016.09.17
200fv 03:01,03 85.14 Soltész István Dr. 1963 Debreceni Szenior Úszó Eger 2016.09.17
200fv 02:35,39 94.43 Tóth Csaba 1969 Törökbálint Eger 2016.09.17
200fv 02:50,00 87.72 Czuczi Mátyás 1967 Dr.Regele Károly Senior Eger 2016.09.17
200fv 02:54,39 84.82 Cseh Imre 1968 Nyírsenior 97 SE Eger 2016.09.17
200fv 02:56,84 82.32 Forintos Attila 1970 Debreceni Szenior Úszó Eger 2016.09.17
200fv 02:45,55 85.89 Pásztor Róbert 1973 Miskolci VSC Eger 2016.09.17
200fv 02:46,44 85.43 Kovács György 1973 Dr.Regele Károly Senior Eger 2016.09.17
200fv 03:10,46 74.08 Erdélyi Zoltán dr. 1974 Debreceni Szenior Úszó Eger 2016.09.17
200fv 02:33,35 89.27 Ölyüs Roland 1978 Bohóchal Úszó Klub Eger 2016.09.17
200fv 02:53,19 77.31 Gellért Péter 1981 Budapesti Delfinek Eger 2016.09.17
200fv 03:08,45 71.05 Salamon Tibor 1981 Debreceni Szenior Úszó Eger 2016.09.17
200fv 03:42,74 61.92 Király Balázs 1977 Pécsi Vörös Meteor Spor Eger 2016.09.17
200fv 02:29,01 87.93 Leposa Milán 1984 Pénzügyőr SE Eger 2016.09.17
200fv 02:49,40 76.26 Gyovai Balázs 1986 Csongrádi Senior Eger 2016.09.17
200fv 03:10,60 69.74 Szabó János 1982 Pécsi Vörös Meteor Eger 2016.09.17
200nv 04:57,08 77.72 Kászonyi Ilona 1937 Törökbálint Eger 2016.09.17
200nv 06:51,99 54.08 Lukátsy Katalin 1940 Szentesi Delfin ESC Eger 2016.09.17
200nv 05:07,10 67.82 Répási Enikő 1946 Törökbálint Eger 2016.09.17
200nv 04:11,10 79.48 Zempléniné Kertész Zsuzsa 1950 Budapesti Delfinek Eger 2016.09.17
200nv 06:11,17 53.22 Juhász Ágnes 1951 Tatabánya Eger 2016.09.17
200nv 04:37,94 70.34 Imri Zoltánné 1952 Miskolci VSC Eger 2016.09.17
200nv 05:54,39 51.00 Palásti Anna 1960 Csongrádi senior Eger 2016.09.17
200nv 03:06,10 92.74 Gonda Marina 1965 Pécsi Vörös Meteor Spor Eger 2016.09.17
200nv 03:39,44 80.09 Havasi Henrietta 1963 Törökbálint Eger 2016.09.17
200nv 02:43,58 102.73 Csikány Csilla 1968 Törökbálint Eger 2016.09.17
200nv 02:49,15 96.80 Szokol Diana Dr. 1971 Nyír Szenior Eger 2016.09.17
200nv 03:25,79 82.38 Csizmadiáné dr.Nusser Nóra 1967 Pécsi Vörös Meteor Eger 2016.09.17
200nv 02:57,64 89.12 Szűcs Dóra 1975 Törökbálinti Senior Eger 2016.09.17
200nv 03:01,28 88.80 Balla Mónika 1973 Budapesti Delfinek Eger 2016.09.17
200nv 03:04,25 85.22 Metcalfe Bodnár Tímea 1976 Békéscsabai Senior Eger 2016.09.17
200nv 02:57,09 86.53 Nagy Enikő 1979 HSÚVC Eger 2016.09.17
200nv 03:37,14 70.57 Kukucskáné Pálca Réka 1979 Tótkomlósi Rozmár Eger 2016.09.17
200nv 03:51,41 65.69 Királyné Csirke Eszter 1980 Pécsi Vörös Meteor SE Eger 2016.09.17
200nv 03:07,24 79.92 Orbán Bettina 1982 Swim Life Eger 2016.09.17
200nv 03:25,20 72.93 Kálóczy Zsuzsanna 1982 Pécsi Vörös Meteor Spor Eger 2016.09.17
200nv 03:28,97 71.61 Kárpáti Gabriella 1982 Pécsi Vörös Meteor Spor Eger 2016.09.17
200nv 02:38,89 87.99 Fazekas Laura 1991 Pénzügyőr SE Eger 2016.09.17
200nv 02:47,75 85.85 Szepesi Nikolett 1987 Budapesti Delfinek Eger 2016.09.17
100fh 02:32,06 59.23 Visontai József 1936 Egri Senior Eger 2016.09.17
100fh 01:36,96 89.19 Bardócz László 1940 Törökbálint Eger 2016.09.17
100fh 01:40,27 85.39 Kőszegi Károly 1941 Miskolci VSC Eger 2016.09.17
100fh 01:45,70 83.47 Tóth József 1938 Törökbálint Eger 2016.09.17
100fh 01:53,51 75.43 Kancsó János 1941 Tótkomlósi Rozmár Eger 2016.09.17
100fh 02:07,68 67.06 Kanyó Ádám Dr. 1941 Muréna Szeged Eger 2016.09.17
100fh 01:21,21 103.40 Csikány József 1943 Törökbálint Eger 2016.09.17
100fh 01:40,29 82.14 Sümeghy László Dr. 1945 Budapesti Delfinek Eger 2016.09.17
100fh 01:26,42 92.69 Csaba László 1948 Törökbálinti Senior Eger 2016.09.17
100fh 01:48,61 73.08 Szabó Tamás 1949 Eger Eger 2016.09.17
100fh 02:35,66 50.07 Beck Csaba 1951 Pécsi TÁSI Eger 2016.09.17
100fh 01:27,04 87.21 Tari László 1954 Csongrádi Szenior Eger 2016.09.17
100fh 01:27,75 88.04 Heverdle István 1952 Egri Szenior Eger 2016.09.17
100fh 01:11,51 100.03 Hajdú László 1961 Bácsvíz KVSC Eger 2016.09.17
100fh 01:21,40 90.10 Holló Tivadar 1958 Egri Senior ÚK Eger 2016.09.17
100fh 01:23,83 88.23 Rentka László Dr. 1957 Debreceni Szenior Úszó Eger 2016.09.17
100fh 01:33,80 76.26 Fazekas Rudolf 1961 Váci Vízmű Eger 2016.09.17
100fh 01:47,56 68.19 Kiss Gábor 1958 Egri Szenior Eger 2016.09.17
100fh 01:51,91 63.92 Tóth Béla 1961 Debreceni Szenior Úszó Eger 2016.09.17
100fh 01:10,94 96.85 Balajti Zoltán 1966 Budapesti Delfinek Eger 2016.09.17
100fh 01:23,48 84.30 Soltész István Dr. 1963 Debreceni Szenior Úszó Eger 2016.09.17
100fh 01:50,91 62.94 Metcalfe Simon 1964 Békéscsabai Szenior Eger 2016.09.17
100fh 02:00,62 58.82 Pusztai Tamás 1962 Pécsi Vörös Meteor Spor Eger 2016.09.17
100fh 01:13,60 92.62 Czuczi Mátyás 1967 Dr.Regele Károly Senior Eger 2016.09.17
100fh 01:18,89 85.73 Szakács András 1968 Budapesti Delfinek Eger 2016.09.17
100fh 01:31,10 74.24 Cseh Imre 1968 Nyírsenior 97 SE Eger 2016.09.17
100fh 01:09,11 93.50 Bitskey István 1974 Debreceni Szenior Úszó Eger 2016.09.17
100fh 01:36,13 67.72 Sárkány Ákos 1973 Debreceni Szenior Úszó Eger 2016.09.17
100fh 01:16,32 82.22 Ölyüs Roland 1978 Bohóchal Úszó Klub Eger 2016.09.17
100fh 01:37,37 64.92 Király Balázs 1977 Pécsi Vörös Meteor Spor Eger 2016.09.17
100fh 01:05,09 92.41 Szikora Tamás Dr. 1984 Pénzügyőr SE Eger 2016.09.17
100fh 01:15,01 80.18 Leposa Milán 1984 Pénzügyőr SE Eger 2016.09.17
100fh 01:16,33 78.80 Király Róbert Belián 1984 Orvosegyetem SC Eger 2016.09.17
100nh 02:24,47 81.28 Kis Ágnes 1927 Egri Senior Úszó-Klub Eger 2016.09.17
100nh 02:40,55 65.54 Kenderfi Zsuzsanna 1936 Vasas SC Eger 2016.09.17
100nh 02:58,91 59.50 Kovács Lukácsné 1935 Debreceni Szenior Úszó Eger 2016.09.17
100nh 03:07,75 54.78 Schriffert Józsefné 1938 Dr.Regele Károly Eger 2016.09.17
100nh 01:51,59 84.53 Molnár Rita 1946 Törökbálint Eger 2016.09.17
100nh 02:26,84 65.59 Répási Ildikó 1944 Törökbálint Eger 2016.09.17
100nh 02:38,42 62.11 Liptai Józsefné 1942 Vasas SC Eger 2016.09.17
100nh 01:40,82 90.74 Csanádiné Tóth Magdolna 1949 Budapesti Delfinek Eger 2016.09.17
100nh 01:47,90 83.94 Szerdahelyi Mária 1950 Törökbálinti Senior Eger 2016.09.17
100nh 01:53,86 79.55 Fülöp Judit 1950 Törökbálinti Senior Úsz Eger 2016.09.17
100nh 02:18,76 64.63 Tóbiás Ottóné 1951 Egri Senior ÚK Eger 2016.09.17
100nh 02:58,99 50.10 Juhász Ágnes 1951 Tatabánya Eger 2016.09.17
100nh 03:09,59 48.25 Németh Éva 1949 Békéscsabai Szenior Eger 2016.09.17
100nh 02:17,84 62.01 Simonné Axt Éva 1956 Pécsi Sport Nonprofit Z Eger 2016.09.17
100nh 02:34,02 56.02 Szabó Tamásné 1955 Eger Eger 2016.09.17
100nh 02:38,37 56.08 Sallai Katalin 1952 Békéscsabai Szenior Eger 2016.09.17
100nh 02:02,44 69.16 Bartos Magdolna 1957 Tatabánya Eger 2016.09.17
100nh 02:04,95 67.77 Murnyák Zsuzsanna 1957 Dr.Regele Károly Eger 2016.09.17
100nh 03:00,29 45.70 Palásti Anna 1960 Csongrádi senior Eger 2016.09.17
100nh 01:16,69 100.18 Csikány Csilla 1968 Törökbálint Eger 2016.09.17
100nh 01:20,20 93.43 Szokol Diana Dr. 1971 Nyír Szenior Eger 2016.09.17
100nh 01:21,36 90.61 Balla Mónika 1973 Budapesti Delfinek Eger 2016.09.17
100nh 01:42,49 71.35 Majorfalvi Éva 1974 Törökbálint Eger 2016.09.17
100nh 01:59,61 62.14 Kiss Dóra 1972 Pécs Baranyai SZÚVK Eger 2016.09.17
100nh 01:38,34 71.49 Tóvári Krisztina Dr. 1979 Pécsi Vörös Meteor SE Eger 2016.09.17
100nh 01:46,24 66.18 Kukucskáné Pálca Réka 1979 Tótkomlósi Rozmár Eger 2016.09.17
100nh 01:40,90 68.10 Kálóczy Zsuzsanna 1982 Pécsi Vörös Meteor Spor Eger 2016.09.17
100nh 01:57,90 56.99 Pék Zsófia Eszter 1985 Orvosegyetem Sport Club Eger 2016.09.17
100nh 01:12,62 91.19 Szepesi Nikolett 1987 Budapesti Delfinek Eger 2016.09.17
100nh 01:17,26 83.29 Fazekas Laura 1991 Pénzügyőr SE Eger 2016.09.17
50fm 01:40,22 41.10 Szántó Endre 1936 Debreceni Szenior Úszó Eger 2016.09.17
50fm 00:41,80 97.75 Fábián Béla 1937 Egri Szenior Eger 2016.09.17
50fm 00:49,14 80.60 Kancsó János 1941 Tótkomlósi Rozmár Eger 2016.09.17
50fm 00:58,85 69.43 László Sándor 1937 Muréna Szeged Eger 2016.09.17
50fm 01:08,50 59.18 Gajdos László Dr. 1938 Nyírszenior Eger 2016.09.17
50fm 01:19,49 51.40 Liptai József 1937 Vasas SC Eger 2016.09.17
50fm 00:41,51 93.26 Somlai Gábor 1944 Törökbálint Eger 2016.09.17
50fm 00:45,39 84.65 Sümeghy László Dr. 1945 Budapesti Delfinek Eger 2016.09.17
50fm 00:53,35 73.11 Szécsi Károly 1943 Vasas Senior SC Eger 2016.09.17
50fm 00:38,17 96.36 Gulyás Péter Dr. 1951 Budapest Eger 2016.09.17
50fm 00:42,05 90.04 Bólyai István 1947 Csobogó17 Eger 2016.09.17
50fm 00:44,91 81.90 Gyenes András Dr. 1951 Muréna Szeged Eger 2016.09.17
50fm 00:45,96 81.19 Balás Gábor dr. 1949 Tótkomlósi Rozmár Sz Eger 2016.09.17
50fm 00:47,17 79.10 Szabó Tamás 1949 Eger Eger 2016.09.17
50fm 00:47,55 78.47 Borzi Miklós dr. 1949 Szentesi Delfin ESC Eger 2016.09.17
50fm 01:05,69 55.99 Gyepesi István 1951 Debreceni Szenior Úszó Eger 2016.09.17
50fm 01:06,26 55.51 Beck Csaba 1951 Pécsi TÁSI Eger 2016.09.17
50fm 00:41,18 88.68 Erdélyi Ferenc 1952 Törökbálint Eger 2016.09.17
50fm 00:41,57 86.63 Bartók Márton 1954 Csongrádi Senior Eger 2016.09.17
50fm 00:43,48 81.68 Papp László 1956 Tatabányai vízmű Eger 2016.09.17
50fm 00:50,27 70.65 Miklós Attila 1956 Debreceni Szenior Úszó Eger 2016.09.17
50fm 00:39,47 86.98 Hajdú László 1961 Bácsvíz KVSC Eger 2016.09.17
50fm 00:39,49 89.32 Vermes Albán 1957 BVSC Eger 2016.09.17
50fm 00:40,37 87.37 Rentka László Dr. 1957 Debreceni Szenior Úszó Eger 2016.09.17
50fm 00:41,18 85.07 Márton István 1958 Törökbálinti Senior Eger 2016.09.17
50fm 00:43,52 78.89 Jurák Árpád 1961 Miskolc VSC Eger 2016.09.17
50fm 00:44,49 77.69 Kádasi Tibor Dr. 1960 Debreceni Szenior Úszó Eger 2016.09.17
50fm 00:52,72 65.12 Tóth Béla 1961 Debreceni Szenior Úszó Eger 2016.09.17
50fm 00:38,13 87.14 Gyuráki Attila 1966 BVSC Zugló Eger 2016.09.17
50fm 00:39,79 85.15 Törös Lajos 1963 Debreceni Szenior Úszó Eger 2016.09.17
50fm 00:41,88 80.37 Barna György 1964 Törökbálinti Senior Eger 2016.09.17
50fm 00:48,10 69.98 Metcalfe Simon 1964 Békéscsabai Szenior Eger 2016.09.17
50fm 00:37,44 87.06 Tóth Csaba 1969 Törökbálint Eger 2016.09.17
50fm 00:38,30 84.57 Forintos Attila 1970 Debreceni Szenior Úszó Eger 2016.09.17
50fm 00:39,46 83.13 Cseh Imre 1968 Nyírsenior 97 SE Eger 2016.09.17
50fm 00:40,15 80.17 Hajdú Gyula 1971 Nyír-Senior 97 Eger 2016.09.17
50fm 00:40,55 81.41 Giba Zoltán dr. 1967 Bohóchal Eger 2016.09.17
50fm 00:53,20 60.89 Lőrincz László 1970 Debreceni Szenior Úszó Eger 2016.09.17
50fm 00:37,11 85.67 Kovács György 1973 Dr.Regele Károly Senior Eger 2016.09.17
50fm 00:37,63 83.97 Erdélyi Zoltán dr. 1974 Debreceni Szenior Úszó Eger 2016.09.17
50fm 00:38,32 82.97 Pásztor Róbert 1973 Miskolci VSC Eger 2016.09.17
50fm 00:45,04 70.59 Andrási Gyula 1973 Miskolci Vízművek Sport Eger 2016.09.17
50fm 00:46,88 68.24 Oblat Zsolt 1972 Hullám 91 Úszó Eger 2016.09.17
50fm 00:35,41 87.10 Ölyüs Roland 1978 Bohóchal Úszó Klub Eger 2016.09.17
50fm 00:35,47 86.95 Kappéter Béla 1978 Bohóchal Egyesület Eger 2016.09.17
50fm 00:36,83 82.26 Pető Csaba Attila 1981 Pénzügyőr SE Eger 2016.09.17
50fm 00:39,21 77.27 Gellért Péter 1981 Budapesti Delfinek Eger 2016.09.17
50fm 00:39,44 78.20 Kovács Kristóf 1978 Bohóchal Egy. Eger 2016.09.17
50fm 00:39,60 78.35 Furuglyás Attila ifj. 1977 Miskolci Vízművek SC Eger 2016.09.17
50fm 00:31,57 94.31 Leposa Milán 1984 Pénzügyőr SE Eger 2016.09.17
50fm 00:36,13 81.47 Gyovai Balázs 1986 Csongrádi Senior Eger 2016.09.17
50fm 00:38,04 78.72 Szaszkó János dr. 1983 Debreceni Szenior Úszó Eger 2016.09.17
50fm 00:38,33 78.58 Szabó János 1982 Pécsi Vörös Meteor Eger 2016.09.17
50fm 00:40,70 72.32 Bana Péter 1986 Törökbálinti Senior Eger 2016.09.17
50fm 00:32,16 89.98 Orbán Ábel 1989 Tatabányai Vízmű Sport Eger 2016.09.17
50nm 01:14,33 65.56 Kenderfi Zsuzsanna 1936 Vasas SC Eger 2016.09.17
50nm 01:03,95 75.49 Kászonyi Ilona 1937 Törökbálint Eger 2016.09.17
50nm 01:16,01 61.23 Emhő Klára 1941 Tatabányai VSE Eger 2016.09.17
50nm 01:21,79 57.42 Lukátsy Katalin 1940 Szentesi Delfin ESC Eger 2016.09.17
50nm 01:03,60 70.02 Répási Enikő 1946 Törökbálint Eger 2016.09.17
50nm 00:47,21 91.96 Csanádiné Tóth Magdolna 1949 Budapesti Delfinek Eger 2016.09.17
50nm 00:49,00 87.86 Gombkötőné Tóth Ilona 1950 Budapesti Delfinek Eger 2016.09.17
50nm 00:49,68 86.66 Gazsyné Hrabovszki Edit 1950 Békéscsabai Szenior Eger 2016.09.17
50nm 00:53,14 81.02 Tátrai Zsuzsanna 1950 Tatabányai vízmű Eger 2016.09.17
50nm 01:05,75 64.94 Juhász Ágnes 1951 Tatabánya Eger 2016.09.17
50nm 01:36,72 44.89 Németh Éva 1949 Békéscsabai Szenior Eger 2016.09.17
50nm 00:48,37 87.55 Csapó Katalin 1952 Törökbálint Eger 2016.09.17
50nm 00:49,63 85.32 Széll Katalin 1952 Muréna Szeged Eger 2016.09.17
50nm 00:54,04 78.36 Imri Zoltánné 1952 Miskolci VSC Eger 2016.09.17
50nm 00:57,97 68.03 Dinnyés Ildikó 1961 Egri Szenior Eger 2016.09.17
50nm 00:59,27 68.64 Bartos Magdolna 1957 Tatabánya Eger 2016.09.17
50nm 01:00,64 67.09 Béres Zsuzsanna 1957 Tatabányai VSE Eger 2016.09.17
50nm 00:44,96 85.12 Gonda Marina 1965 Pécsi Vörös Meteor Spor Eger 2016.09.17
50nm 00:49,36 78.70 Havasi Henrietta 1963 Törökbálint Eger 2016.09.17
50nm 00:49,77 78.05 Palásti Erika 1963 Csongrádi Senior Eger 2016.09.17
50nm 00:53,87 71.57 Török Irén Éva 1964 Budapesti Delfinek Eger 2016.09.17
50nm 00:56,45 68.82 Wolszky Ildikó dr. 1963 Debreceni Szenior Úszó Eger 2016.09.17
50nm 00:39,65 94.43 Csikány Csilla 1968 Törökbálint Eger 2016.09.17
50nm 00:42,87 85.48 Szokol Diana Dr. 1971 Nyír Szenior Eger 2016.09.17
50nm 00:46,25 81.54 Csizmadiáné dr.Nusser Nóra 1967 Pécsi Vörös Meteor Eger 2016.09.17
50nm 00:50,39 74.84 Ratkai Györgyi 1967 Pécsi Vörös Meteor Spor Eger 2016.09.17
50nm 00:51,94 72.08 Véghné Kovács Ildikó 1968 BVSC Eger 2016.09.17
50nm 01:01,13 61.69 Várady Judit 1967 Orvosegyetem SC Eger 2016.09.17
50nm 00:41,63 85.60 Patkó Katalin 1975 Egri Senior ÚK Eger 2016.09.17
50nm 00:43,45 82.01 Szűcs Dóra 1975 Törökbálinti Senior Eger 2016.09.17
50nm 00:45,15 80.03 Balla Mónika 1973 Budapesti Delfinek Eger 2016.09.17
50nm 00:46,45 76.71 Gergelyfy Marietta 1975 Budapesti Delfinek Eger 2016.09.17
50nm 01:00,27 60.37 Kiss Dóra 1972 Pécs Baranyai SZÚVK Eger 2016.09.17
50nm 00:41,01 84.56 Nagy Enikő 1979 HSÚVC Eger 2016.09.17
50nm 00:50,75 68.33 Kukucskáné Pálca Réka 1979 Tótkomlósi Rozmár Eger 2016.09.17
50nm 00:52,55 65.55 Királyné Csirke Eszter 1980 Pécsi Vörös Meteor SE Eger 2016.09.17
50nm 00:36,94 89.67 Nagy Erzsébet Éva 1986 Debreceni Szenior Úszó Eger 2016.09.17
50nm 00:46,77 72.68 Kárpáti Gabriella 1982 Pécsi Vörös Meteor Spor Eger 2016.09.17
50nm 00:54,28 62.63 Kálóczy Zsuzsanna 1982 Pécsi Vörös Meteor Spor Eger 2016.09.17
50nm 00:38,22 83.97 Fazekas Laura 1991 Pénzügyőr SE Eger 2016.09.17
50nm 00:41,52 79.27 Szepesi Nikolett 1987 Budapesti Delfinek Eger 2016.09.17
50nm 00:50,84 64.74 Jónás Krisztina 1987 Budapesti Delfinek S Eger 2016.09.17
100fp 03:19,91 43.72 Szántó Endre 1936 Debreceni Szenior Úszó Eger 2016.09.17
100fp 01:59,25 69.53 Bitskey István Dr. 1941 Debreceni Szenior Úszó Eger 2016.09.17
100fp 02:16,72 60.03 Eszenyi László 1942 Csongrádi Szenior Eger 2016.09.17
100fp 01:23,84 88.87 Heverdle István 1952 Egri Szenior Eger 2016.09.17
100fp 01:26,80 82.06 Rentka László Dr. 1957 Debreceni Szenior Úszó Eger 2016.09.17
100fp 01:36,70 71.15 Jurák Árpád 1961 Miskolc VSC Eger 2016.09.17
100fp 01:42,58 67.64 Kádasi Tibor Dr. 1960 Debreceni Szenior Úszó Eger 2016.09.17
100fp 02:11,23 52.43 Tóth Béla 1961 Debreceni Szenior Úszó Eger 2016.09.17
100fp 01:24,95 80.30 Bors Endre 1962 Vasas SC Eger 2016.09.17
100fp 01:26,87 75.96 Tóth Zoltán 1966 Tatabányai vízmű Eger 2016.09.17
100fp 01:08,16 94.50 Tóth Csaba 1969 Törökbálint Eger 2016.09.17
100fp 01:19,66 82.17 Czuczi Mátyás 1967 Dr.Regele Károly Senior Eger 2016.09.17
100fp 01:24,96 76.42 Szakács András 1968 Budapesti Delfinek Eger 2016.09.17
100fp 01:19,04 78.97 Pásztor Róbert 1973 Miskolci VSC Eger 2016.09.17
100fp 01:09,03 87.06 Ölyüs Roland 1978 Bohóchal Úszó Klub Eger 2016.09.17
100fp 01:12,33 81.28 Gellért Péter 1981 Budapesti Delfinek Eger 2016.09.17
100fp 01:54,82 52.74 Király Balázs 1977 Pécsi Vörös Meteor Spor Eger 2016.09.17
100fp 01:05,72 87.54 Leposa Milán 1984 Pénzügyőr SE Eger 2016.09.17
100fp 01:07,44 85.31 Szikora Tamás Dr. 1984 Pénzügyőr SE Eger 2016.09.17
100fp 01:15,53 76.17 Király Róbert Belián 1984 Orvosegyetem SC Eger 2016.09.17
100fp 01:01,46 89.17 Várdai Attila 1991 Tatabányai Vízmű SE Eger 2016.09.17
100np 01:55,53 78.30 Molnár Rita 1946 Törökbálint Eger 2016.09.17
100np 01:58,58 73.21 Zempléniné Kertész Zsuzsa 1950 Budapesti Delfinek Eger 2016.09.17
100np 03:26,66 38.17 Palásti Anna 1960 Csongrádi senior Eger 2016.09.17
100np 02:00,91 63.50 Gál Ágnes 1963 Törökbálint Eger 2016.09.17
100np 01:21,40 88.06 Szokol Diana Dr. 1971 Nyír Szenior Eger 2016.09.17
100np 01:30,68 80.38 Cseszregi Henrietta 1969 Budapesti Delfinek Eger 2016.09.17
100np 01:46,94 69.33 Csizmadiáné dr.Nusser Nóra 1967 Pécsi Vörös Meteor Eger 2016.09.17
100np 01:52,38 59.81 Kukucskáné Pálca Réka 1979 Tótkomlósi Rozmár Eger 2016.09.17
100np 01:36,21 68.27 Kálóczy Zsuzsanna 1982 Pécsi Vörös Meteor Spor Eger 2016.09.17
50fg 00:51,94 58.89 Visontai József 1936 Egri Senior Eger 2016.09.17
50fg 01:05,02 47.05 Szántó Endre 1936 Debreceni Szenior Úszó Eger 2016.09.17
50fg 00:35,43 85.74 Fábián Béla 1937 Egri Szenior Eger 2016.09.17
50fg 00:37,09 80.23 Bardócz László 1940 Törökbálint Eger 2016.09.17
50fg 00:38,71 77.40 Bíró József 1939 Egri Szenior ÚK Eger 2016.09.17
50fg 00:39,39 75.03 Kancsó János 1941 Tótkomlósi Rozmár Eger 2016.09.17
50fg 00:40,64 74.75 Varga Ferenc 1937 Törökbálint Eger 2016.09.17
50fg 00:42,53 70.93 Tóth József 1938 Törökbálint Eger 2016.09.17
50fg 00:48,16 61.79 Tóth Antal 1940 Miskolci Vízművek SC Eger 2016.09.17
50fg 01:03,75 47.65 Liptai József 1937 Vasas SC Eger 2016.09.17
50fg 00:36,05 79.30 Furuglyás Attila 1946 Miskolci VSC Eger 2016.09.17
50fg 00:38,01 75.21 Bögös László 1946 Egri Senior Eger 2016.09.17
50fg 00:38,52 74.70 Sümeghy László Dr. 1945 Budapesti Delfinek Eger 2016.09.17
50fg 00:38,85 75.56 Zajzon András 1942 Törökbálint Eger 2016.09.17
50fg 00:39,49 74.34 Horányi Antal Dr. 1942 Debreceni Szenior Úszó Eger 2016.09.17
50fg 00:41,79 69.78 Szécsi Károly 1943 Vasas Senior SC Eger 2016.09.17
50fg 00:47,67 60.36 Molnár Bence 1945 Törökbálinti Senior Eger 2016.09.17
50fg 00:30,53 90.67 Gulyás Péter Dr. 1951 Budapest Eger 2016.09.17
50fg 00:32,66 85.84 Borzi Miklós dr. 1949 Szentesi Delfin ESC Eger 2016.09.17
50fg 00:34,24 82.95 Bólyai István 1947 Csobogó17 Eger 2016.09.17
50fg 00:36,28 76.30 Gyenes András Dr. 1951 Muréna Szeged Eger 2016.09.17
50fg 00:39,01 71.87 Balás Gábor dr. 1949 Tótkomlósi Rozmár Sz Eger 2016.09.17
50fg 00:40,02 69.17 Gyepesi István 1951 Debreceni Szenior Úszó Eger 2016.09.17
50fg 00:44,69 62.74 Szabó Tamás 1949 Eger Eger 2016.09.17
50fg 00:29,79 92.34 Erdélyi Ferenc 1952 Törökbálint Eger 2016.09.17
50fg 00:33,73 80.54 Tari László 1954 Csongrádi Szenior Eger 2016.09.17
50fg 00:37,01 72.50 Papp László 1956 Tatabányai vízmű Eger 2016.09.17
50fg 00:38,23 70.18 Miklós Attila 1956 Debreceni Szenior Úszó Eger 2016.09.17
50fg 00:39,33 69.07 Bartók Márton 1954 Csongrádi Senior Eger 2016.09.17
50fg 00:29,32 88.78 Hajdú László 1961 Bácsvíz KVSC Eger 2016.09.17
50fg 00:29,61 89.51 Márton István 1958 Törökbálinti Senior Eger 2016.09.17
50fg 00:32,34 82.46 Rentka László Dr. 1957 Debreceni Szenior Úszó Eger 2016.09.17
50fg 00:32,96 78.98 Fazekas Rudolf 1961 Váci Vízmű Eger 2016.09.17
50fg 00:34,76 74.89 Jurák Árpád 1961 Miskolc VSC Eger 2016.09.17
50fg 00:34,91 75.01 Kádasi Tibor Dr. 1960 Debreceni Szenior Úszó Eger 2016.09.17
50fg 00:37,06 71.52 Kiss Gábor 1958 Egri Szenior Eger 2016.09.17
50fg 00:38,32 67.93 Tóth Béla 1961 Debreceni Szenior Úszó Eger 2016.09.17
50fg 00:29,13 86.77 Gyuráki Attila 1966 BVSC Zugló Eger 2016.09.17
50fg 00:29,53 86.60 Barna György 1964 Törökbálinti Senior Eger 2016.09.17
50fg 00:29,68 86.67 Soltész István Dr. 1963 Debreceni Szenior Úszó Eger 2016.09.17
50fg 00:33,07 77.79 Törös Lajos 1963 Debreceni Szenior Úszó Eger 2016.09.17
50fg 00:34,58 73.95 Metcalfe Simon 1964 Békéscsabai Szenior Eger 2016.09.17
50fg 00:42,63 60.70 Pusztai Tamás 1962 Pécsi Vörös Meteor Spor Eger 2016.09.17
50fg 00:27,91 89.02 Tóth Csaba 1969 Törökbálint Eger 2016.09.17
50fg 00:28,23 89.03 Czuczi Mátyás 1967 Dr.Regele Károly Senior Eger 2016.09.17
50fg 00:29,16 84.72 Pauer Csaba 1970 Tatabányai Vízmű Sport Eger 2016.09.17
50fg 00:30,26 81.18 Hajdú Gyula 1971 Nyír-Senior 97 Eger 2016.09.17
50fg 00:30,48 81.98 Renn Gábor 1968 Egri Senior ÚK Eger 2016.09.17
50fg 00:31,01 80.58 Cseh Imre 1968 Nyírsenior 97 SE Eger 2016.09.17
50fg 00:32,51 75.99 Lőrincz László 1970 Debreceni Szenior Úszó Eger 2016.09.17
50fg 00:33,88 74.18 Giba Zoltán dr. 1967 Bohóchal Eger 2016.09.17
50fg 00:34,35 71.52 Bögös László ifj 1971 Egri Senior Eger 2016.09.17
50fg 00:57,05 43.31 Csomai Zsolt 1970 Bácsvíz KVSC Eger 2016.09.17
50fg 00:26,92 90.24 Kovács György 1973 Dr.Regele Károly Senior Eger 2016.09.17
50fg 00:29,07 83.57 Pásztor Róbert 1973 Miskolci VSC Eger 2016.09.17
50fg 00:29,99 80.56 Erdélyi Zoltán dr. 1974 Debreceni Szenior Úszó Eger 2016.09.17
50fg 00:32,33 75.14 Andrási Gyula 1973 Miskolci Vízművek Sport Eger 2016.09.17
50fg 00:39,79 61.05 Sárkány Ákos 1973 Debreceni Szenior Úszó Eger 2016.09.17
50fg 00:28,31 83.94 Furuglyás Attila ifj. 1977 Miskolci Vízművek SC Eger 2016.09.17
50fg 00:28,76 80.87 Gellért Péter 1981 Budapesti Delfinek Eger 2016.09.17
50fg 00:29,09 79.95 Pető Csaba Attila 1981 Pénzügyőr SE Eger 2016.09.17
50fg 00:29,78 79.37 Ölyüs Roland 1978 Bohóchal Úszó Klub Eger 2016.09.17
50fg 00:29,84 77.94 Salamon Tibor 1981 Debreceni Szenior Úszó Eger 2016.09.17
50fg 00:32,22 73.36 Kovács Kristóf 1978 Bohóchal Egy. Eger 2016.09.17
50fg 00:35,51 66.92 Király Balázs 1977 Pécsi Vörös Meteor Spor Eger 2016.09.17
50fg 00:25,84 88.59 Szikora Tamás Dr. 1984 Pénzügyőr SE Eger 2016.09.17
50fg 00:26,51 86.35 Leposa Milán 1984 Pénzügyőr SE Eger 2016.09.17
50fg 00:27,60 82.08 Gyovai Balázs 1986 Csongrádi Senior Eger 2016.09.17
50fg 00:28,66 79.88 Király Róbert Belián 1984 Orvosegyetem SC Eger 2016.09.17
50fg 00:29,79 76.05 Bana Péter 1986 Törökbálinti Senior Eger 2016.09.17
50fg 00:31,46 73.54 Szabó János 1982 Pécsi Vörös Meteor Eger 2016.09.17
50fg 00:34,60 66.51 Szaszkó János dr. 1983 Debreceni Szenior Úszó Eger 2016.09.17
50fg 00:27,34 81.59 Orbán Ábel 1989 Tatabányai Vízmű Sport Eger 2016.09.17
50ng 01:08,77 64.39 Kis Ágnes 1927 Egri Senior Úszó-Klub Eger 2016.09.17
50ng 01:05,39 62.93 Karczag Szilárdné 1934 Egri Szenior Eger 2016.09.17
50ng 01:06,16 60.96 Kenderfi Zsuzsanna 1936 Vasas SC Eger 2016.09.17
50ng 01:21,42 50.03 Kovács Lukácsné 1935 Debreceni Szenior Úszó Eger 2016.09.17
50ng 00:49,16 80.45 Molnárfi Maya 1938 Vasas SC Eger 2016.09.17
50ng 01:05,52 60.36 Schriffert Józsefné 1938 Dr.Regele Károly Eger 2016.09.17
50ng 01:17,09 50.32 Lukátsy Katalin 1940 Szentesi Delfin ESC Eger 2016.09.17
50ng 01:27,39 43.97 Emhő Klára 1941 Tatabányai VSE Eger 2016.09.17
50ng 00:59,45 61.73 Répási Enikő 1946 Törökbálint Eger 2016.09.17
50ng 01:00,80 62.61 Liptai Józsefné 1942 Vasas SC Eger 2016.09.17
50ng 00:36,50 97.04 Gombkötőné Tóth Ilona 1950 Budapesti Delfinek Eger 2016.09.17
50ng 00:37,63 94.95 Csanádiné Tóth Magdolna 1949 Budapesti Delfinek Eger 2016.09.17
50ng 00:43,69 81.07 Szerdahelyi Mária 1950 Törökbálinti Senior Eger 2016.09.17
50ng 00:44,14 80.24 Gazsyné Hrabovszki Edit 1950 Békéscsabai Szenior Eger 2016.09.17
50ng 01:07,54 51.99 Juhász Ágnes 1951 Tatabánya Eger 2016.09.17
50ng 01:16,14 46.93 Németh Éva 1949 Békéscsabai Szenior Eger 2016.09.17
50ng 00:42,40 81.41 Demkóné Balla Sarolta 1953 Debreceni Senior Eger 2016.09.17
50ng 00:48,81 68.97 Simonné Axt Éva 1956 Pécsi Sport Nonprofit Z Eger 2016.09.17
50ng 00:46,86 71.25 Béres Zsuzsanna 1957 Tatabányai VSE Eger 2016.09.17
50ng 00:48,31 68.55 Balla Marianne 1958 Tatabányai Vízmű SE Eger 2016.09.17
50ng 00:50,81 63.62 Dinnyés Ildikó 1961 Egri Szenior Eger 2016.09.17
50ng 00:32,24 97.18 Gonda Marina 1965 Pécsi Vörös Meteor Spor Eger 2016.09.17
50ng 00:39,14 81.30 Havasi Henrietta 1963 Törökbálint Eger 2016.09.17
50ng 00:45,11 69.99 Török Irén Éva 1964 Budapesti Delfinek Eger 2016.09.17
50ng 00:54,84 58.03 Wolszky Ildikó dr. 1963 Debreceni Szenior Úszó Eger 2016.09.17
50ng 00:29,74 102.97 Csikány Csilla 1968 Törökbálint Eger 2016.09.17
50ng 00:32,82 91.25 Szokol Diana Dr. 1971 Nyír Szenior Eger 2016.09.17
50ng 00:32,85 93.93 Platthyné Hegedűs Ágnes Katali 1967 Orvosegyetem Sport Club Eger 2016.09.17
50ng 00:38,57 79.40 Véghné Kovács Ildikó 1968 BVSC Eger 2016.09.17
50ng 00:45,36 68.03 Ratkai Györgyi 1967 Pécsi Vörös Meteor Spor Eger 2016.09.17
50ng 00:51,14 60.34 Várady Judit 1967 Orvosegyetem SC Eger 2016.09.17
50ng 00:31,83 91.40 Szűcs Dóra 1975 Törökbálinti Senior Eger 2016.09.17
50ng 00:33,20 87.01 Metcalfe Bodnár Tímea 1976 Békéscsabai Senior Eger 2016.09.17
50ng 00:33,32 88.58 Balla Mónika 1973 Budapesti Delfinek Eger 2016.09.17
50ng 00:33,54 86.74 Gergelyfy Marietta 1975 Budapesti Delfinek Eger 2016.09.17
50ng 00:35,41 82.75 Wennes Ildikó 1974 Orvosegyetem SC Eger 2016.09.17
50ng 00:37,05 79.09 Majorfalvi Éva 1974 Törökbálint Eger 2016.09.17
50ng 00:46,63 63.76 Kiss Dóra 1972 Pécs Baranyai SZÚVK Eger 2016.09.17
50ng 00:32,78 86.29 Nagy Enikő 1979 HSÚVC Eger 2016.09.17
50ng 00:35,45 79.79 Tóvári Krisztina Dr. 1979 Pécsi Vörös Meteor SE Eger 2016.09.17
50ng 00:38,19 74.06 Kukucskáné Pálca Réka 1979 Tótkomlósi Rozmár Eger 2016.09.17
50ng 00:39,65 70.84 Királyné Csirke Eszter 1980 Pécsi Vörös Meteor SE Eger 2016.09.17
50ng 00:33,22 83.40 Orbán Bettina 1982 Swim Life Eger 2016.09.17
50ng 00:35,20 78.71 Kárpáti Gabriella 1982 Pécsi Vörös Meteor Spor Eger 2016.09.17
50ng 00:38,33 72.29 Kálóczy Zsuzsanna 1982 Pécsi Vörös Meteor Spor Eger 2016.09.17
50ng 00:30,55 87.71 Szepesi Nikolett 1987 Budapesti Delfinek Eger 2016.09.17
50ng 00:34,83 76.93 Jónás Krisztina 1987 Budapesti Delfinek S Eger 2016.09.17
400fv 05:49,00 97.14 Hajdú László 1961 Bácsvíz KVSC Eger 2016.09.18
400fv 09:04,62 62.25 Tóth Béla 1961 Debreceni Szenior Úszó Eger 2016.09.18
400fv 05:29,11 89.40 Ölyüs Roland 1978 Bohóchal Úszó Klub Eger 2016.09.18
400fv 05:28,73 85.51 Leposa Milán 1984 Pénzügyőr SE Eger 2016.09.18
400nv 06:10,55 92.66 Szokol Diana Dr. 1971 Nyír Szenior Eger 2016.09.18
400nv 07:19,87 80.82 Csizmadiáné dr.Nusser Nóra 1967 Pécsi Vörös Meteor Eger 2016.09.18
400nv 07:13,02 72.49 Kálóczy Zsuzsanna 1982 Pécsi Vörös Meteor Spor Eger 2016.09.18
50fh 01:02,53 63.09 Visontai József 1936 Egri Senior Eger 2016.09.18
50fh 00:41,01 95.36 Fábián Béla 1937 Egri Szenior Eger 2016.09.18
50fh 00:42,92 88.77 Bardócz László 1940 Törökbálint Eger 2016.09.18
50fh 00:50,60 74.66 Kancsó János 1941 Tótkomlósi Rozmár Eger 2016.09.18
50fh 00:51,02 74.05 Bitskey István Dr. 1941 Debreceni Szenior Úszó Eger 2016.09.18
50fh 01:16,97 50.81 Liptai József 1937 Vasas SC Eger 2016.09.18
50fh 00:37,62 98.74 Csikány József 1943 Törökbálint Eger 2016.09.18
50fh 00:44,00 82.36 Furuglyás Attila 1946 Miskolci VSC Eger 2016.09.18
50fh 00:45,37 82.57 Zajzon András 1942 Törökbálint Eger 2016.09.18
50fh 00:46,71 78.22 Sümeghy László Dr. 1945 Budapesti Delfinek Eger 2016.09.18
50fh 00:52,69 69.34 Molnár Bence 1945 Törökbálinti Senior Eger 2016.09.18
50fh 01:01,04 60.86 Szécsi Károly 1943 Vasas Senior SC Eger 2016.09.18
50fh 00:38,16 93.45 Csaba László 1948 Törökbálinti Senior Eger 2016.09.18
50fh 00:43,16 83.29 Bólyai István 1947 Csobogó17 Eger 2016.09.18
50fh 00:47,36 73.53 Gyenes András Dr. 1951 Muréna Szeged Eger 2016.09.18
50fh 00:47,73 73.53 Mehrwert Péter 1950 Törökbálinti Senior Eger 2016.09.18
50fh 00:48,31 73.23 Borzi Miklós dr. 1949 Szentesi Delfin ESC Eger 2016.09.18
50fh 00:50,23 70.43 Szabó Tamás 1949 Eger Eger 2016.09.18
50fh 00:51,03 68.24 Fodor László 1951 Tótkomlósi Rozmár Eger 2016.09.18
50fh 00:57,28 61.76 Balás Gábor dr. 1949 Tótkomlósi Rozmár Sz Eger 2016.09.18
50fh 01:11,38 48.78 Beck Csaba 1951 Pécsi TÁSI Eger 2016.09.18
50fh 00:39,11 88.35 Erdélyi Ferenc 1952 Törökbálint Eger 2016.09.18
50fh 00:40,88 83.23 Tari László 1954 Csongrádi Szenior Eger 2016.09.18
50fh 00:48,93 68.49 Papp László 1956 Tatabányai vízmű Eger 2016.09.18
50fh 00:50,91 65.82 Miklós Attila 1956 Debreceni Szenior Úszó Eger 2016.09.18
50fh 00:33,32 96.93 Hajdú László 1961 Bácsvíz KVSC Eger 2016.09.18
50fh 00:33,35 98.99 Márton István 1958 Törökbálinti Senior Eger 2016.09.18
50fh 00:37,59 87.83 Holló Tivadar 1958 Egri Senior ÚK Eger 2016.09.18
50fh 00:39,19 84.87 Rentka László Dr. 1957 Debreceni Szenior Úszó Eger 2016.09.18
50fh 00:43,29 74.60 Fazekas Rudolf 1961 Váci Vízmű Eger 2016.09.18
50fh 00:44,07 73.28 Jurák Árpád 1961 Miskolc VSC Eger 2016.09.18
50fh 00:50,12 64.44 Tóth Béla 1961 Debreceni Szenior Úszó Eger 2016.09.18
50fh 00:32,46 96.01 Balajti Zoltán 1966 Budapesti Delfinek Eger 2016.09.18
50fh 00:34,84 89.45 Gyuráki Attila 1966 BVSC Zugló Eger 2016.09.18
50fh 00:37,92 83.95 Soltész István Dr. 1963 Debreceni Szenior Úszó Eger 2016.09.18
50fh 00:48,94 64.58 Metcalfe Simon 1964 Békéscsabai Szenior Eger 2016.09.18
50fh 00:53,09 60.39 Pusztai Tamás 1962 Pécsi Vörös Meteor Spor Eger 2016.09.18
50fh 00:34,98 87.26 Tóth Csaba 1969 Törökbálint Eger 2016.09.18
50fh 00:37,44 82.09 Szakács András 1968 Budapesti Delfinek Eger 2016.09.18
50fh 00:37,68 79.91 Hajdú Gyula 1971 Nyír-Senior 97 Eger 2016.09.18
50fh 00:38,73 79.36 Cseh Imre 1968 Nyírsenior 97 SE Eger 2016.09.18
50fh 00:40,33 75.17 Forintos Attila 1970 Debreceni Szenior Úszó Eger 2016.09.18
50fh 01:08,78 44.08 Csomai Zsolt 1970 Bácsvíz KVSC Eger 2016.09.18
50fh 00:31,11 94.86 Bitskey István 1974 Debreceni Szenior Úszó Eger 2016.09.18
50fh 00:34,70 85.62 Kovács György 1973 Dr.Regele Károly Senior Eger 2016.09.18
50fh 00:43,44 68.39 Sárkány Ákos 1973 Debreceni Szenior Úszó Eger 2016.09.18
50fh 00:44,34 67.00 Andrási Gyula 1973 Miskolci Vízművek Sport Eger 2016.09.18
50fh 00:32,62 86.46 Pető Csaba Attila 1981 Pénzügyőr SE Eger 2016.09.18
50fh 00:33,68 85.36 Ölyüs Roland 1978 Bohóchal Úszó Klub Eger 2016.09.18
50fh 00:45,80 63.18 Király Balázs 1977 Pécsi Vörös Meteor Spor Eger 2016.09.18
50fh 00:48,90 58.04 Kovács Zsolt 1980 Debreceni Szenior Ús Eger 2016.09.18
50fh 00:29,73 93.09 Szikora Tamás Dr. 1984 Pénzügyőr SE Eger 2016.09.18
50fh 00:33,61 82.34 Leposa Milán 1984 Pénzügyőr SE Eger 2016.09.18
50fh 00:34,36 79.56 Gyovai Balázs 1986 Csongrádi Senior Eger 2016.09.18
50fh 00:36,12 76.62 Király Róbert Belián 1984 Orvosegyetem SC Eger 2016.09.18
50fh 00:40,82 68.65 Szabó János 1982 Pécsi Vörös Meteor Eger 2016.09.18
50fh 00:30,62 86.62 Várdai Attila 1991 Tatabányai Vízmű SE Eger 2016.09.18
50nh 01:07,52 74.86 Kis Ágnes 1927 Egri Senior Úszó-Klub Eger 2016.09.18
50nh 01:11,21 64.79 Kenderfi Zsuzsanna 1936 Vasas SC Eger 2016.09.18
50nh 01:18,85 59.67 Karczag Szilárdné 1934 Egri Szenior Eger 2016.09.18
50nh 01:22,86 56.23 Kovács Lukácsné 1935 Debreceni Szenior Úszó Eger 2016.09.18
50nh 01:14,46 60.79 Molnárfi Maya 1938 Vasas SC Eger 2016.09.18
50nh 01:28,38 51.21 Schriffert Józsefné 1938 Dr.Regele Károly Eger 2016.09.18
50nh 01:45,63 42.05 Lukátsy Katalin 1940 Szentesi Delfin ESC Eger 2016.09.18
50nh 00:51,52 81.64 Molnár Rita 1946 Törökbálint Eger 2016.09.18
50nh 01:08,48 62.53 Répási Ildikó 1944 Törökbálint Eger 2016.09.18
50nh 01:15,49 57.76 Liptai Józsefné 1942 Vasas SC Eger 2016.09.18
50nh 01:16,35 55.09 Répási Enikő 1946 Törökbálint Eger 2016.09.18
50nh 00:47,91 85.53 Csanádiné Tóth Magdolna 1949 Budapesti Delfinek Eger 2016.09.18
50nh 00:49,08 82.78 Szerdahelyi Mária 1950 Törökbálinti Senior Eger 2016.09.18
50nh 00:51,56 78.80 Fülöp Judit 1950 Törökbálinti Senior Úsz Eger 2016.09.18
50nh 01:20,48 50.05 Juhász Ágnes 1951 Tatabánya Eger 2016.09.18
50nh 01:02,16 62.18 Simonné Axt Éva 1956 Pécsi Sport Nonprofit Z Eger 2016.09.18
50nh 01:12,98 53.39 Szabó Tamásné 1955 Eger Eger 2016.09.18
50nh 01:17,52 51.53 Sallai Katalin 1952 Békéscsabai Szenior Eger 2016.09.18
50nh 00:55,02 69.68 Murnyák Zsuzsanna 1957 Dr.Regele Károly Eger 2016.09.18
50nh 01:23,15 45.02 Palásti Anna 1960 Csongrádi senior Eger 2016.09.18
50nh 00:37,36 96.41 Gonda Marina 1965 Pécsi Vörös Meteor Spor Eger 2016.09.18
50nh 00:46,13 79.28 Havasi Henrietta 1963 Törökbálint Eger 2016.09.18
50nh 01:02,28 58.72 Wolszky Ildikó dr. 1963 Debreceni Szenior Úszó Eger 2016.09.18
50nh 00:34,83 101.12 Csikány Csilla 1968 Törökbálint Eger 2016.09.18
50nh 00:37,85 91.03 Szokol Diana Dr. 1971 Nyír Szenior Eger 2016.09.18
50nh 00:48,39 72.78 Rostás Andrea 1968 Egri Szenior ÚK Eger 2016.09.18
50nh 00:56,25 63.08 Ratkai Györgyi 1967 Pécsi Vörös Meteor Spor Eger 2016.09.18
50nh 00:37,25 91.18 Balla Mónika 1973 Budapesti Delfinek Eger 2016.09.18
50nh 00:37,39 89.56 Szűcs Dóra 1975 Törökbálinti Senior Eger 2016.09.18
50nh 00:40,07 83.57 Gergelyfy Marietta 1975 Budapesti Delfinek Eger 2016.09.18
50nh 00:43,99 76.66 Majorfalvi Éva 1974 Törökbálint Eger 2016.09.18
50nh 00:55,38 61.77 Kiss Dóra 1972 Pécs Baranyai SZÚVK Eger 2016.09.18
50nh 00:39,18 83.13 Nagy Enikő 1979 HSÚVC Eger 2016.09.18
50nh 00:40,18 82.18 Balázsiné Jaczkó Márta 1977 Debreceni Szenior Úszó Eger 2016.09.18
50nh 00:44,71 72.85 Tóvári Krisztina Dr. 1979 Pécsi Vörös Meteor SE Eger 2016.09.18
50nh 00:50,80 64.11 Kukucskáné Pálca Réka 1979 Tótkomlósi Rozmár Eger 2016.09.18
50nh 00:51,34 63.01 Királyné Csirke Eszter 1980 Pécsi Vörös Meteor SE Eger 2016.09.18
50nh 00:40,55 78.70 Orbán Bettina 1982 Swim Life Eger 2016.09.18
50nh 00:47,31 67.46 Kárpáti Gabriella 1982 Pécsi Vörös Meteor Spor Eger 2016.09.18
50nh 00:48,49 65.82 Kálóczy Zsuzsanna 1982 Pécsi Vörös Meteor Spor Eger 2016.09.18
50nh 00:33,18 93.07 Szepesi Nikolett 1987 Budapesti Delfinek Eger 2016.09.18
50nh 00:36,14 83.28 Fazekas Laura 1991 Pénzügyőr SE Eger 2016.09.18
100fg 02:40,82 46.93 Szántó Endre 1936 Debreceni Szenior Úszó Eger 2016.09.18
100fg 01:33,61 77.28 Kőszegi Károly 1941 Miskolci VSC Eger 2016.09.18
100fg 01:35,28 75.93 Kancsó János 1941 Tótkomlósi Rozmár Eger 2016.09.18
100fg 01:35,67 76.89 Bíró József 1939 Egri Szenior ÚK Eger 2016.09.18
100fg 01:38,47 75.98 Varga Ferenc 1937 Törökbálint Eger 2016.09.18
100fg 01:27,59 81.92 Reiner László 1942 Vasas SC Eger 2016.09.18
100fg 01:36,69 74.21 Horányi Antal Dr. 1942 Debreceni Szenior Úszó Eger 2016.09.18
100fg 01:14,99 90.48 Borzi Miklós dr. 1949 Szentesi Delfin ESC Eger 2016.09.18
100fg 01:26,37 77.95 Mehrwert Péter 1950 Törökbálinti Senior Eger 2016.09.18
100fg 01:35,26 70.14 Gyepesi István 1951 Debreceni Szenior Úszó Eger 2016.09.18
100fg 01:12,68 91.23 Heverdle István 1952 Egri Szenior Eger 2016.09.18
100fg 01:14,90 87.20 Tari László 1954 Csongrádi Szenior Eger 2016.09.18
100fg 01:25,12 77.90 Dolozselek Pál 1952 Budapesti Delfinek Eger 2016.09.18
100fg 01:28,39 72.81 Miklós Attila 1956 Debreceni Szenior Úszó Eger 2016.09.18
100fg 01:12,62 87.97 Rentka László Dr. 1957 Debreceni Szenior Úszó Eger 2016.09.18
100fg 01:13,59 84.34 Fazekas Rudolf 1961 Váci Vízmű Eger 2016.09.18
100fg 01:21,63 76.58 Kádasi Tibor Dr. 1960 Debreceni Szenior Úszó Eger 2016.09.18
100fg 01:27,46 70.97 Tóth Béla 1961 Debreceni Szenior Úszó Eger 2016.09.18
100fg 01:06,81 91.60 Soltész István Dr. 1963 Debreceni Szenior Úszó Eger 2016.09.18
100fg 01:18,55 77.37 Metcalfe Simon 1964 Békéscsabai Szenior Eger 2016.09.18
100fg 01:46,92 57.64 Pusztai Tamás 1962 Pécsi Vörös Meteor Spor Eger 2016.09.18
100fg 01:03,19 94.21 Czuczi Mátyás 1967 Dr.Regele Károly Senior Eger 2016.09.18
100fg 01:20,93 73.06 Balázsi Jenő 1968 Debreceni Szenior Úszó Eger 2016.09.18
100fg 01:01,01 93.75 Kovács György 1973 Dr.Regele Károly Senior Eger 2016.09.18
100fg 01:14,69 76.58 Andrási Gyula 1973 Miskolci Vízművek Sport Eger 2016.09.18
100fg 01:28,77 64.43 Sárkány Ákos 1973 Debreceni Szenior Úszó Eger 2016.09.18
100fg 01:04,12 84.76 Gellért Péter 1981 Budapesti Delfinek Eger 2016.09.18
100fg 01:07,32 80.73 Salamon Tibor 1981 Debreceni Szenior Úszó Eger 2016.09.18
100fg 01:19,49 70.12 Király Balázs 1977 Pécsi Vörös Meteor Spor Eger 2016.09.18
100fg 01:22,89 65.98 Kovács Zsolt 1980 Debreceni Szenior Ús Eger 2016.09.18
100fg 00:58,63 91.00 Leposa Milán 1984 Pénzügyőr SE Eger 2016.09.18
100fg 01:02,91 84.81 Király Róbert Belián 1984 Orvosegyetem SC Eger 2016.09.18
100fg 01:07,27 78.36 Bana Péter 1986 Törökbálinti Senior Eger 2016.09.18
100fg 01:12,00 75.02 Szabó János 1982 Pécsi Vörös Meteor Eger 2016.09.18
100ng 02:33,52 62.91 Kis Ágnes 1927 Egri Senior Úszó-Klub Eger 2016.09.18
100ng 02:39,00 55.40 Kenderfi Zsuzsanna 1936 Vasas SC Eger 2016.09.18
100ng 03:03,07 48.59 Kovács Lukácsné 1935 Debreceni Szenior Úszó Eger 2016.09.18
100ng 02:21,68 60.99 Schriffert Józsefné 1938 Dr.Regele Károly Eger 2016.09.18
100ng 02:24,97 59.60 Molnárfi Maya 1938 Vasas SC Eger 2016.09.18
100ng 01:28,63 93.89 Weidinger Piroska 1942 Budapesti Delfinek Eger 2016.09.18
100ng 02:17,86 60.36 Liptai Józsefné 1942 Vasas SC Eger 2016.09.18
100ng 01:22,86 93.53 Gombkötőné Tóth Ilona 1950 Budapesti Delfinek Eger 2016.09.18
100ng 02:28,39 52.68 Németh Éva 1949 Békéscsabai Szenior Eger 2016.09.18
100ng 02:33,36 50.10 Juhász Ágnes 1951 Tatabánya Eger 2016.09.18
100ng 01:59,75 61.54 Simonné Axt Éva 1956 Pécsi Sport Nonprofit Z Eger 2016.09.18
100ng 02:17,11 54.19 Szabó Tamásné 1955 Eger Eger 2016.09.18
100ng 01:41,19 72.24 Murnyák Zsuzsanna 1957 Dr.Regele Károly Eger 2016.09.18
100ng 01:53,86 62.19 Dinnyés Ildikó 1961 Egri Szenior Eger 2016.09.18
100ng 01:44,78 66.02 Török Irén Éva 1964 Budapesti Delfinek Eger 2016.09.18
100ng 01:08,82 95.40 Szokol Diana Dr. 1971 Nyír Szenior Eger 2016.09.18
100ng 01:44,99 64.41 Ratkai Györgyi 1967 Pécsi Vörös Meteor Spor Eger 2016.09.18
100ng 01:13,37 86.34 Metcalfe Bodnár Tímea 1976 Békéscsabai Senior Eger 2016.09.18
100ng 01:13,71 87.79 Balla Mónika 1973 Budapesti Delfinek Eger 2016.09.18
100ng 01:18,13 81.65 Gergelyfy Marietta 1975 Budapesti Delfinek Eger 2016.09.18
100ng 01:31,19 70.96 Takácsné Kancsár Katalin 1973 Debreceni Szenior Úszó Eger 2016.09.18
100ng 01:22,66 76.10 Balázsiné Jaczkó Márta 1977 Debreceni Szenior Úszó Eger 2016.09.18
100ng 01:23,20 74.57 Tóvári Krisztina Dr. 1979 Pécsi Vörös Meteor SE Eger 2016.09.18
100ng 01:25,99 72.15 Kukucskáné Pálca Réka 1979 Tótkomlósi Rozmár Eger 2016.09.18
100ng 01:31,44 67.39 Királyné Csirke Eszter 1980 Pécsi Vörös Meteor SE Eger 2016.09.18
100ng 01:08,81 86.02 Nagy Erzsébet Éva 1986 Debreceni Szenior Úszó Eger 2016.09.18
100ng 01:20,43 75.58 Kárpáti Gabriella 1982 Pécsi Vörös Meteor Spor Eger 2016.09.18
100ng 01:28,54 68.66 Kálóczy Zsuzsanna 1982 Pécsi Vörös Meteor Spor Eger 2016.09.18
100ng 01:03,56 90.17 Fazekas Laura 1991 Pénzügyőr SE Eger 2016.09.18
100ng 01:23,93 70.07 Jónás Krisztina 1987 Budapesti Delfinek S Eger 2016.09.18
50fp 01:27,90 39.89 Szántó Endre 1936 Debreceni Szenior Úszó Eger 2016.09.18
50fp 00:39,68 87.67 Fábián Béla 1937 Egri Szenior Eger 2016.09.18
50fp 00:48,11 70.11 Bitskey István Dr. 1941 Debreceni Szenior Úszó Eger 2016.09.18
50fp 00:53,52 65.00 Fodor Béla 1937 Egri Szenior Eger 2016.09.18
50fp 00:57,02 58.70 Eszenyi László 1942 Csongrádi Szenior Eger 2016.09.18
50fp 00:58,82 56.48 Szécsi Károly 1943 Vasas Senior SC Eger 2016.09.18
50fp 00:39,72 81.21 Bólyai István 1947 Csobogó17 Eger 2016.09.18
50fp 00:41,67 75.22 Gyenes András Dr. 1951 Muréna Szeged Eger 2016.09.18
50fp 00:52,85 60.16 Balás Gábor dr. 1949 Tótkomlósi Rozmár Sz Eger 2016.09.18
50fp 01:12,26 43.38 Beck Csaba 1951 Pécsi TÁSI Eger 2016.09.18
50fp 00:34,05 91.41 Erdélyi Ferenc 1952 Törökbálint Eger 2016.09.18
50fp 00:31,06 96.16 Márton István 1958 Törökbálinti Senior Eger 2016.09.18
50fp 00:33,45 87.52 Hajdú László 1961 Bácsvíz KVSC Eger 2016.09.18
50fp 00:34,78 86.46 Rentka László Dr. 1957 Debreceni Szenior Úszó Eger 2016.09.18
50fp 00:36,87 79.40 Jurák Árpád 1961 Miskolc VSC Eger 2016.09.18
50fp 00:40,96 71.95 Kádasi Tibor Dr. 1960 Debreceni Szenior Úszó Eger 2016.09.18
50fp 00:55,52 52.73 Tóth Béla 1961 Debreceni Szenior Úszó Eger 2016.09.18
50fp 00:32,20 88.02 Gyuráki Attila 1966 BVSC Zugló Eger 2016.09.18
50fp 00:33,38 84.91 Tóth Zoltán 1966 Tatabányai vízmű Eger 2016.09.18
50fp 00:34,73 83.20 Soltész István Dr. 1963 Debreceni Szenior Úszó Eger 2016.09.18
50fp 00:29,76 93.44 Tóth Csaba 1969 Törökbálint Eger 2016.09.18
50fp 00:31,64 89.01 Czuczi Mátyás 1967 Dr.Regele Károly Senior Eger 2016.09.18
50fp 00:31,76 86.47 Hajdú Gyula 1971 Nyír-Senior 97 Eger 2016.09.18
50fp 00:32,07 87.26 Cseh Imre 1968 Nyírsenior 97 SE Eger 2016.09.18
50fp 00:35,15 79.61 Szakács András 1968 Budapesti Delfinek Eger 2016.09.18
50fp 00:30,41 89.21 Kovács György 1973 Dr.Regele Károly Senior Eger 2016.09.18
50fp 00:42,53 63.79 Andrási Gyula 1973 Miskolci Vízművek Sport Eger 2016.09.18
50fp 00:30,18 85.70 Gellért Péter 1981 Budapesti Delfinek Eger 2016.09.18
50fp 00:30,95 83.56 Pető Csaba Attila 1981 Pénzügyőr SE Eger 2016.09.18
50fp 00:31,70 83.04 Ölyüs Roland 1978 Bohóchal Úszó Klub Eger 2016.09.18
50fp 00:33,22 77.85 Salamon Tibor 1981 Debreceni Szenior Úszó Eger 2016.09.18
50fp 00:42,14 62.47 Kovács Kristóf 1978 Bohóchal Egy. Eger 2016.09.18
50fp 00:43,71 60.58 Király Balázs 1977 Pécsi Vörös Meteor Spor Eger 2016.09.18
50fp 00:45,73 56.89 Bihari Árpád 1980 Debreceni Szenior Eger 2016.09.18
50fp 00:47,84 54.38 Kovács Zsolt 1980 Debreceni Szenior Ús Eger 2016.09.18
50fp 00:28,47 89.28 Leposa Milán 1984 Pénzügyőr SE Eger 2016.09.18
50fp 00:28,76 88.38 Szikora Tamás Dr. 1984 Pénzügyőr SE Eger 2016.09.18
50fp 00:30,14 83.38 Gyovai Balázs 1986 Csongrádi Senior Eger 2016.09.18
50fp 00:32,30 78.70 Király Róbert Belián 1984 Orvosegyetem SC Eger 2016.09.18
50fp 00:34,83 73.83 Szabó János 1982 Pécsi Vörös Meteor Eger 2016.09.18
50fp 00:34,99 71.82 Bana Péter 1986 Törökbálinti Senior Eger 2016.09.18
50fp 00:27,68 88.29 Várdai Attila 1991 Tatabányai Vízmű SE Eger 2016.09.18
50np 01:57,41 35.99 Lukátsy Katalin 1940 Szentesi Delfin ESC Eger 2016.09.18
50np 00:48,29 82.44 Molnár Rita 1946 Törökbálint Eger 2016.09.18
50np 01:08,32 58.27 Répási Enikő 1946 Törökbálint Eger 2016.09.18
50np 00:50,73 75.55 Tátrai Zsuzsanna 1950 Tatabányai vízmű Eger 2016.09.18
50np 00:51,31 74.70 Zempléniné Kertész Zsuzsa 1950 Budapesti Delfinek Eger 2016.09.18
50np 00:54,00 70.98 Gazsyné Hrabovszki Edit 1950 Békéscsabai Szenior Eger 2016.09.18
50np 01:30,56 41.93 Juhász Ágnes 1951 Tatabánya Eger 2016.09.18
50np 00:53,35 70.53 Imri Zoltánné 1952 Miskolci VSC Eger 2016.09.18
50np 01:09,37 54.24 Martinkovits Mária 1952 Egri Senior Eger 2016.09.18
50np 00:53,13 67.73 Murnyák Zsuzsanna 1957 Dr.Regele Károly Eger 2016.09.18
50np 00:55,76 64.54 Bartos Magdolna 1957 Tatabánya Eger 2016.09.18
50np 01:38,00 35.78 Palásti Anna 1960 Csongrádi senior Eger 2016.09.18
50np 00:34,50 97.49 Gonda Marina 1965 Pécsi Vörös Meteor Spor Eger 2016.09.18
50np 00:46,50 73.53 Havasi Henrietta 1963 Törökbálint Eger 2016.09.18
50np 00:32,70 100.40 Csikány Csilla 1968 Törökbálint Eger 2016.09.18
50np 00:36,54 89.14 Cseszregi Henrietta 1969 Budapesti Delfinek Eger 2016.09.18
50np 00:40,88 80.96 Csizmadiáné dr.Nusser Nóra 1967 Pécsi Vörös Meteor Eger 2016.09.18
50np 00:34,76 89.46 Patkó Katalin 1975 Egri Senior ÚK Eger 2016.09.18
50np 00:35,35 89.32 Balla Mónika 1973 Budapesti Delfinek Eger 2016.09.18
50np 00:36,35 85.55 Szűcs Dóra 1975 Törökbálinti Senior Eger 2016.09.18
50np 00:38,83 79.48 Metcalfe Bodnár Tímea 1976 Békéscsabai Senior Eger 2016.09.18
50np 00:52,57 60.06 Takácsné Kancsár Katalin 1973 Debreceni Szenior Úszó Eger 2016.09.18
50np 00:55,64 57.18 Kiss Dóra 1972 Pécs Baranyai SZÚVK Eger 2016.09.18
50np 00:35,39 85.29 Nagy Enikő 1979 HSÚVC Eger 2016.09.18
50np 00:40,04 76.51 Balázsiné Jaczkó Márta 1977 Debreceni Szenior Úszó Eger 2016.09.18
50np 00:42,81 70.51 Kukucskáné Pálca Réka 1979 Tótkomlósi Rozmár Eger 2016.09.18
50np 00:51,36 58.34 Királyné Csirke Eszter 1980 Pécsi Vörös Meteor SE Eger 2016.09.18
50np 00:58,58 51.53 Szűcs Henrietta 1979 Bohóchal Eger 2016.09.18
50np 00:42,56 69.40 Kálóczy Zsuzsanna 1982 Pécsi Vörös Meteor Spor Eger 2016.09.18
50np 00:30,95 89.65 Fazekas Laura 1991 Pénzügyőr SE Eger 2016.09.18
50np 00:32,33 88.20 Szepesi Nikolett 1987 Budapesti Delfinek Eger 2016.09.18
50np 00:48,17 59.20 Jónás Krisztina 1987 Budapesti Delfinek S Eger 2016.09.18
100fm 01:36,48 101.35 Fábián Béla 1937 Egri Szenior Eger 2016.09.18
100fm 01:53,29 82.97 Kancsó János 1941 Tótkomlósi Rozmár Eger 2016.09.18
100fm 01:59,37 78.75 Bitskey István Dr. 1941 Debreceni Szenior Úszó Eger 2016.09.18
100fm 01:38,38 92.85 Somlai Gábor 1944 Törökbálint Eger 2016.09.18
100fm 01:49,68 82.51 Sümeghy László Dr. 1945 Budapesti Delfinek Eger 2016.09.18
100fm 02:37,07 59.27 Eszenyi László 1942 Csongrádi Szenior Eger 2016.09.18
100fm 01:37,54 91.08 Bólyai István 1947 Csobogó17 Eger 2016.09.18
100fm 01:54,08 76.47 Szabó Tamás 1949 Eger Eger 2016.09.18
100fm 01:57,39 74.32 Balás Gábor dr. 1949 Tótkomlósi Rozmár Sz Eger 2016.09.18
100fm 02:23,72 59.63 Gyepesi István 1951 Debreceni Szenior Úszó Eger 2016.09.18
100fm 02:24,22 59.42 Beck Csaba 1951 Pécsi TÁSI Eger 2016.09.18
100fm 01:36,70 87.85 Heverdle István 1952 Egri Szenior Eger 2016.09.18
100fm 01:37,82 85.35 Bartók Márton 1954 Csongrádi Senior Eger 2016.09.18
100fm 02:00,15 68.31 Papp László 1956 Tatabányai vízmű Eger 2016.09.18
100fm 01:27,75 92.75 Rentka László Dr. 1957 Debreceni Szenior Úszó Eger 2016.09.18
100fm 01:28,38 92.09 Vermes Albán 1957 BVSC Eger 2016.09.18
100fm 01:37,78 80.54 Jurák Árpád 1961 Miskolc VSC Eger 2016.09.18
100fm 01:45,07 75.56 Kádasi Tibor Dr. 1960 Debreceni Szenior Úszó Eger 2016.09.18
100fm 02:06,04 62.48 Tóth Béla 1961 Debreceni Szenior Úszó Eger 2016.09.18
100fm 01:24,12 89.97 Balajti Zoltán 1966 Budapesti Delfinek Eger 2016.09.18
100fm 01:46,65 72.09 Bihari Mihály 1964 Nyírsenior Eger 2016.09.18
100fm 01:53,81 67.55 Metcalfe Simon 1964 Békéscsabai Szenior Eger 2016.09.18
100fm 01:25,03 86.31 Forintos Attila 1970 Debreceni Szenior Úszó Eger 2016.09.18
100fm 01:27,47 85.19 Cseh Imre 1968 Nyírsenior 97 SE Eger 2016.09.18
100fm 01:18,89 87.73 Ölyüs Roland 1978 Bohóchal Úszó Klub Eger 2016.09.18
100fm 01:25,25 79.48 Pető Csaba Attila 1981 Pénzügyőr SE Eger 2016.09.18
100fm 01:29,80 77.07 Kovács Kristóf 1978 Bohóchal Egy. Eger 2016.09.18
100fm 01:38,36 69.37 Bihari Árpád 1980 Debreceni Szenior Eger 2016.09.18
100fm 01:53,67 60.03 Kovács Zsolt 1980 Debreceni Szenior Ús Eger 2016.09.18
100fm 01:13,08 90.82 Leposa Milán 1984 Pénzügyőr SE Eger 2016.09.18
100fm 01:25,32 76.74 Gyovai Balázs 1986 Csongrádi Senior Eger 2016.09.18
100fm 01:26,09 77.62 Szaszkó János dr. 1983 Debreceni Szenior Úszó Eger 2016.09.18
100fm 01:28,98 75.62 Szabó János 1982 Pécsi Vörös Meteor Eger 2016.09.18
100fm 01:14,04 86.68 Orbán Ábel 1989 Tatabányai Vízmű Sport Eger 2016.09.18
100nm 02:44,99 68.91 Kenderfi Zsuzsanna 1936 Vasas SC Eger 2016.09.18
100nm 02:22,66 78.79 Kászonyi Ilona 1937 Törökbálint Eger 2016.09.18
100nm 02:56,34 60.98 Emhő Klára 1941 Tatabányai VSE Eger 2016.09.18
100nm 03:03,15 59.36 Lukátsy Katalin 1940 Szentesi Delfin ESC Eger 2016.09.18
100nm 01:52,10 87.40 Gazsyné Hrabovszki Edit 1950 Békéscsabai Szenior Eger 2016.09.18
100nm 01:53,72 86.15 Gombkötőné Tóth Ilona 1950 Budapesti Delfinek Eger 2016.09.18
100nm 02:31,60 63.99 Juhász Ágnes 1951 Tatabánya Eger 2016.09.18
100nm 03:12,38 51.43 Németh Éva 1949 Békéscsabai Szenior Eger 2016.09.18
100nm 01:45,67 90.92 Csapó Katalin 1952 Törökbálint Eger 2016.09.18
100nm 02:07,50 69.31 Dinnyés Ildikó 1961 Egri Szenior Eger 2016.09.18
100nm 02:10,94 69.98 Bartos Magdolna 1957 Tatabánya Eger 2016.09.18
100nm 01:54,26 75.98 Palásti Erika 1963 Csongrádi Senior Eger 2016.09.18
100nm 01:57,01 73.55 Török Irén Éva 1964 Budapesti Delfinek Eger 2016.09.18
100nm 02:15,37 64.13 Wolszky Ildikó dr. 1963 Debreceni Szenior Úszó Eger 2016.09.18
100nm 01:43,90 80.73 Csizmadiáné dr.Nusser Nóra 1967 Pécsi Vörös Meteor Eger 2016.09.18
100nm 01:57,94 71.12 Ratkai Györgyi 1967 Pécsi Vörös Meteor Spor Eger 2016.09.18
100nm 01:54,86 69.50 Takácsné Kancsár Katalin 1973 Debreceni Szenior Úszó Eger 2016.09.18
100nm 02:07,23 63.25 Kiss Dóra 1972 Pécs Baranyai SZÚVK Eger 2016.09.18
100nm 01:32,58 82.25 Nagy Enikő 1979 HSÚVC Eger 2016.09.18
100nm 01:46,76 72.44 Balázsiné Jaczkó Márta 1977 Debreceni Szenior Úszó Eger 2016.09.18
100nm 01:55,89 65.71 Kukucskáné Pálca Réka 1979 Tótkomlósi Rozmár Eger 2016.09.18
100nm 01:47,85 69.02 Kárpáti Gabriella 1982 Pécsi Vörös Meteor Spor Eger 2016.09.18
100nm 01:57,57 63.31 Kálóczy Zsuzsanna 1982 Pécsi Vörös Meteor Spor Eger 2016.09.18
100nm 01:57,43 61.09 Jónás Krisztina 1987 Budapesti Delfinek S Eger 2016.09.18
400fg 09:39,31 62.87 Visontai József 1936 Egri Senior Eger 2016.09.18
400fg 08:16,96 72.57 Varga Ferenc 1937 Törökbálint Eger 2016.09.18
400fg 06:55,99 82.64 Reiner László 1942 Vasas SC Eger 2016.09.18
400fg 07:04,22 78.12 Bögös László 1946 Egri Senior Eger 2016.09.18
400fg 07:40,98 74.58 Horányi Antal Dr. 1942 Debreceni Szenior Úszó Eger 2016.09.18
400fg 07:41,78 73.76 Szécsi Károly 1943 Vasas Senior SC Eger 2016.09.18
400fg 06:30,39 82.66 Borzi Miklós dr. 1949 Szentesi Delfin ESC Eger 2016.09.18
400fg 07:26,49 71.65 Mehrwert Péter 1950 Törökbálinti Senior Eger 2016.09.18
400fg 07:40,85 71.27 Rüll Gusztáv 1947 Egri Senior ÚK Eger 2016.09.18
400fg 06:25,57 81.55 Dolozselek Pál 1952 Budapesti Delfinek Eger 2016.09.18
400fg 07:03,87 71.73 Miklós Attila 1956 Debreceni Szenior Úszó Eger 2016.09.18
400fg 04:55,43 98.83 Hajdú László 1961 Bácsvíz KVSC Eger 2016.09.18
400fg 06:05,41 82.52 Rentka László Dr. 1957 Debreceni Szenior Úszó Eger 2016.09.18
400fg 06:19,51 76.94 Fazekas Rudolf 1961 Váci Vízmű Eger 2016.09.18
400fg 06:56,93 70.59 Kádasi Tibor Dr. 1960 Debreceni Szenior Úszó Eger 2016.09.18
400fg 07:26,35 65.42 Tóth Béla 1961 Debreceni Szenior Úszó Eger 2016.09.18
400fg 04:59,92 91.55 Tóth Csaba 1969 Törökbálint Eger 2016.09.18
400fg 05:37,72 82.53 Czuczi Mátyás 1967 Dr.Regele Károly Senior Eger 2016.09.18
400fg 05:51,16 77.61 Forintos Attila 1970 Debreceni Szenior Úszó Eger 2016.09.18
400fg 06:29,25 71.60 Oláh Attila 1967 Budapesti Delfinek Szen Eger 2016.09.18
400fg 07:01,92 65.56 Balázsi Jenő 1968 Debreceni Szenior Úszó Eger 2016.09.18
400fg 05:21,43 82.94 Kovács György 1973 Dr.Regele Károly Senior Eger 2016.09.18
400fg 05:27,27 81.46 Gáspár Igor 1973 Törökbálint Eger 2016.09.18
400fg 07:39,74 57.99 Sárkány Ákos 1973 Debreceni Szenior Úszó Eger 2016.09.18
400fg 05:17,77 80.97 Ölyüs Roland 1978 Bohóchal Úszó Klub Eger 2016.09.18
400fg 05:50,71 71.86 Salamon Tibor 1981 Debreceni Szenior Úszó Eger 2016.09.18
400fg 06:05,15 70.96 Király Balázs 1977 Pécsi Vörös Meteor Spor Eger 2016.09.18
400fg 06:28,30 65.35 Kovács Zsolt 1980 Debreceni Szenior Ús Eger 2016.09.18
400fg 08:05,35 52.28 Bihari Árpád 1980 Debreceni Szenior Eger 2016.09.18
400fg 04:46,89 86.07 Szikora Tamás Dr. 1984 Pénzügyőr SE Eger 2016.09.18
400fg 05:17,89 77.68 Király Róbert Belián 1984 Orvosegyetem SC Eger 2016.09.18
400fg 06:25,34 64.52 Szaszkó János dr. 1983 Debreceni Szenior Úszó Eger 2016.09.18
400ng 10:14,20 64.83 Schriffert Józsefné 1938 Dr.Regele Károly Eger 2016.09.18
400ng 07:06,93 89.64 Weidinger Piroska 1942 Budapesti Delfinek Eger 2016.09.18
400ng 10:13,84 62.35 Liptai Józsefné 1942 Vasas SC Eger 2016.09.18
400ng 07:54,63 74.82 Zempléniné Kertész Zsuzsa 1950 Budapesti Delfinek Eger 2016.09.18
400ng 10:31,68 56.73 Németh Éva 1949 Békéscsabai Szenior Eger 2016.09.18
400ng 09:39,58 58.63 Szabó Tamásné 1955 Eger Eger 2016.09.18
400ng 08:21,67 66.59 Murnyák Zsuzsanna 1957 Dr.Regele Károly Eger 2016.09.18
400ng 08:35,22 62.72 Dinnyés Ildikó 1961 Egri Szenior Eger 2016.09.18
400ng 04:59,53 99.71 Szokol Diana Dr. 1971 Nyír Szenior Eger 2016.09.18
400ng 06:26,73 79.64 Pongrácz Patrícia 1967 BVSC Eger 2016.09.18
400ng 06:36,54 77.06 Véghné Kovács Ildikó 1968 BVSC Eger 2016.09.18
400ng 07:53,35 65.06 Ratkai Györgyi 1967 Pécsi Vörös Meteor Spor Eger 2016.09.18
400ng 05:36,91 86.04 Szűcs Dóra 1975 Törökbálinti Senior Eger 2016.09.18
400ng 07:44,89 63.28 Takácsné Kancsár Katalin 1973 Debreceni Szenior Úszó Eger 2016.09.18
400ng 06:17,14 75.75 Balázsiné Jaczkó Márta 1977 Debreceni Szenior Úszó Eger 2016.09.18
400ng 05:30,60 81.12 Nagy Erzsébet Éva 1986 Debreceni Szenior Úszó Eger 2016.09.18
400ng 06:18,49 72.84 Kálóczy Zsuzsanna 1982 Pécsi Vörös Meteor Spor Eger 2016.09.18
400ng 04:54,71 88.00 Fazekas Laura 1991 Pénzügyőr SE Eger 2016.09.18
400fg 11:50,13 50.77 Szántó Endre 1936 Debreceni Szenior Úszó Százhalombatta 2016.02.20
400fg 06:56,52 84.28 Melkuhn Dezső 1938 Szentesi Delfin ESC Százhalombatta 2016.02.20
400fg 08:06,20 73.09 Varga Ferenc 1937 Törökbálint Százhalombatta 2016.02.20
400fg 06:37,35 84.98 Reiner László 1942 Vasas SC Százhalombatta 2016.02.20
400fg 06:46,13 80.18 Bögös László 1946 Egri Senior Százhalombatta 2016.02.20
400fg 07:28,54 74.74 Szécsi Károly 1943 Vasas Senior SC Százhalombatta 2016.02.20
400fg 05:46,92 89.56 Gulyás Péter Dr. 1951 Budapest Százhalombatta 2016.02.20
400fg 06:27,40 83.24 Bólyai István 1947 Csobogó17 Százhalombatta 2016.02.20
400fg 07:28,16 72.13 Rüll Gusztáv 1947 Egri Senior ÚK Százhalombatta 2016.02.20
400fg 07:43,80 69.73 Longa Péter 1947 Vasas SC Százhalombatta 2016.02.20
400fg 05:39,55 90.68 Heverdle István 1952 Egri Szenior Százhalombatta 2016.02.20
400fg 06:01,99 85.17 Dolozselek Pál 1952 Budapesti Delfinek Százhalombatta 2016.02.20
400fg 06:28,37 76.86 Miklós Attila 1956 Debreceni Szenior Úszó Százhalombatta 2016.02.20
400fg 04:50,54 98.07 Hajdú László 1961 Bácsvíz KVSC Százhalombatta 2016.02.20
400fg 06:46,91 72.82 Tejes István 1957 Szhbattai VUK SE Százhalombatta 2016.02.20
400fg 05:29,10 84.80 Jelencsik András 1964 Egri Szenior Százhalombatta 2016.02.20
400fg 05:30,50 83.16 Bánkövi Gyula 1966 Bohóchal Egy. Százhalombatta 2016.02.20
400fg 05:39,37 81.66 Kripkó Zoltán 1965 Egri Senior ÚK Százhalombatta 2016.02.20
400fg 05:48,26 80.23 Gunther Zsolt 1964 Győri Zabolátlan SE Százhalombatta 2016.02.20
400fg 07:10,10 64.72 Kisfalvi István 1965 Százhalombattai VUK SE Százhalombatta 2016.02.20
400fg 04:47,10 91.92 Gazinszky Tamás 1971 Vasas SC Százhalombatta 2016.02.20
400fg 04:50,21 92.32 Tóth Csaba 1969 Törökbálint Százhalombatta 2016.02.20
400fg 05:03,90 88.92 Steiner Imre 1968 BVSC Százhalombatta 2016.02.20
400fg 05:11,65 85.47 Takács Sándor 1970 Szentesi Delfin ESC Százhalombatta 2016.02.20
400fg 05:27,49 81.43 Forintos Attila 1970 Debreceni Szenior Úszó Százhalombatta 2016.02.20
400fg 05:47,22 76.33 Erdei L. Tamás 1971 Vasas SC Százhalombatta 2016.02.20
400fg 06:07,46 74.39 Égi Zoltán 1967 Százhalombatta VUK-SE Százhalombatta 2016.02.20
400fg 09:27,30 47.44 Csomai Zsolt 1970 Bácsvíz KVSC Százhalombatta 2016.02.20
400fg 04:53,29 88.09 Márkus István 1974 Széchy Tamás Sportis Százhalombatta 2016.02.20
400fg 05:21,70 81.65 Papp Gábor 1972 Budapesti DelfinekSE Százhalombatta 2016.02.20
400fg 05:21,83 79.87 Zima Péter 1975 Bácsvíz KVSC Százhalombatta 2016.02.20
400fg 05:27,90 79.56 Gáspár Igor 1973 Törökbálint Százhalombatta 2016.02.20
400fg 05:30,13 79.61 Falvi Zsolt 1972 Győri Zabolátlan SE Százhalombatta 2016.02.20
400fg 05:54,08 72.23 Tar Attila 1976 Nyírség-VSE Százhalombatta 2016.02.20
400fg 06:02,81 70.52 Gubcenco Paul 1976 Szhbattai VUK SE Százhalombatta 2016.02.20
400fg 06:35,15 66.26 Sárkány Ákos 1973 Debreceni Szenior Úszó Százhalombatta 2016.02.20
400fg 04:49,94 85.40 Molnár Gergely 1980 Vasas SC Százhalombatta 2016.02.20
400fg 04:51,48 84.96 Léránt László 1980 Bohóchal Úszó Klub Százhalombatta 2016.02.20
400fg 05:26,75 76.51 Lád Gergely 1979 Vasas Sc Százhalombatta 2016.02.20
400fg 05:46,72 72.70 Tóth Szilveszter 1978 Debreceni Szenior Úszó Százhalombatta 2016.02.20
400fg 05:52,45 72.04 Király Balázs 1977 Pécsi Vörös Meteor Spor Százhalombatta 2016.02.20
400fg 06:13,31 68.09 Biacsi Tamás 1977 Szentesi Delfin Százhalombatta 2016.02.20
400fg 04:35,98 88.39 Földi Róbert 1982 Vasas SC Százhalombatta 2016.02.20
400fg 05:11,90 78.44 Jekkel Balázs 1982 Orvosegyetem SC Százhalombatta 2016.02.20
400fg 05:17,50 77.09 Kocsis Szabolcs 1982 Debreceni Szenior Úszó Százhalombatta 2016.02.20
400fg 04:13,28 91.72 Czégény Ádám 1989 Szhbattai VUK SE Százhalombatta 2016.02.20
400fg 06:19,81 60.95 Marczis Dávid 1991 Eger Városi ÚK Százhalombatta 2016.02.20
400ng 08:08,51 75.74 Bertényi Mária 1944 Szentesi Delfin Százhalombatta 2016.02.20
400ng 09:53,32 61.35 Kocsor Ferencné Dr. 1946 Békéscsabai senior Százhalombatta 2016.02.20
400ng 06:49,25 86.05 Csanádiné Tóth Magdolna 1949 Budapesti Delfinek Százhalombatta 2016.02.20
400ng 10:13,50 58.80 Bocskay Zsófia 1947 Szentesi Delfin ESC Százhalombatta 2016.02.20
400ng 06:17,18 89.18 Baranyi Judit 1954 Miskolci V.S.C Százhalombatta 2016.02.20
400ng 06:28,71 87.34 Juhászné Tóth Margit 1953 Békéscsabai Szenior Százhalombatta 2016.02.20
400ng 06:02,26 90.42 Virágos Éva 1957 Szentesi Delfin ESC Százhalombatta 2016.02.20
400ng 07:05,44 75.30 Bódis Éva 1960 Pécsi Vörös Meteor Spor Százhalombatta 2016.02.20
400ng 07:52,60 69.04 Gabnai Lilla 1958 Vasas SC Százhalombatta 2016.02.20
400ng 09:12,76 59.66 Darnay Erika 1957 Debreceni Szenior Úszó Százhalombatta 2016.02.20
400ng 05:34,10 91.67 Pengő Erzsébet 1965 Szentesi Delfin ESC Százhalombatta 2016.02.20
400ng 07:11,39 72.49 Czékus Lászlóné 1963 Százhalombattai VUK SE Százhalombatta 2016.02.20
400ng 04:40,25 103.90 Szokol Diana Dr. 1971 Nyír Szenior Százhalombatta 2016.02.20
400ng 05:51,99 84.42 Möhring Emese 1969 Százhalombatta VUK-SE Százhalombatta 2016.02.20
400ng 06:04,92 80.26 Hiri Marcella 1971 Törökbálinti Senior ÚC Százhalombatta 2016.02.20
400ng 07:22,66 68.46 Ratkai Györgyi 1967 Pécsi Vörös Meteor Spor Százhalombatta 2016.02.20
400ng 04:45,42 99.79 Cerva Dóra 1974 Vasas SC Százhalombatta 2016.02.20
400ng 05:36,42 84.36 B. Szűcs Dóra 1975 Törökbálint Százhalombatta 2016.02.20
400ng 05:53,89 80.87 Wennes Ildikó 1974 Orvosegyetem SC Százhalombatta 2016.02.20
400ng 05:17,15 86.20 Lábodi Laura 1980 Kaposvári Úszó SE Százhalombatta 2016.02.20
400ng 05:44,04 80.75 Borbély Anita 1978 Budapesti Delfinek Százhalombatta 2016.02.20
400ng 05:46,83 78.97 Perlaki Anikó 1980 Budapesti Delfinek Százhalombatta 2016.02.20
400ng 06:20,17 73.75 Farszkyné Ficzere Szilvia 1977 Triton SE - Gyula Százhalombatta 2016.02.20
400ng 06:35,21 70.99 Alexi Anna 1977 Budapesti Delfinek Százhalombatta 2016.02.20
400ng 07:25,61 61.75 Királyné Csirke Eszter 1980 Pécsi Vörös Meteor SE Százhalombatta 2016.02.20
400ng 05:01,82 87.38 Felföldi Viktória 1985 Vasas Sport Club Százhalombatta 2016.02.20
400ng 05:36,29 79.15 Rigó Melinda 1984 Vasas SC Százhalombatta 2016.02.20
400ng 06:12,41 72.62 Kálóczy Zsuzsanna 1982 Pécsi Vörös Meteor Spor Százhalombatta 2016.02.20
400ng 06:54,58 64.91 Orbán Bernadett 1983 Szhbattai VUK SE Százhalombatta 2016.02.20
200fm 08:27,21 52.85 Bánki-Horváth Béla 1920 Szegedi Muréna UBK Százhalombatta 2016.02.20
200fm 04:09,05 83.27 Kancsó János 1941 Tótkomlósi Rozmár Százhalombatta 2016.02.20
200fm 04:15,82 82.84 Szalai Mihály 1939 Vasas SC Százhalombatta 2016.02.20
200fm 03:32,39 94.43 Somlai Gábor 1944 Törökbálint Százhalombatta 2016.02.20
200fm 03:21,80 92.68 Kecskés István dr. 1951 Szegedi Muréna UBK Százhalombatta 2016.02.20
200fm 03:37,52 86.10 Perédy Zsolt 1951 Budapesti Delfinek Százhalombatta 2016.02.20
200fm 04:08,01 77.13 Szabó Tamás 1949 Eger Százhalombatta 2016.02.20
200fm 03:48,04 78.46 Miklós Attila 1956 Debreceni Szenior Úszó Százhalombatta 2016.02.20
200fm 02:52,01 98.99 Vass Gyula 1961 Triton SE Gyula Százhalombatta 2016.02.20
200fm 03:20,94 84.99 Jurák Árpád 1961 Miskolc VSC Százhalombatta 2016.02.20
200fm 03:09,87 86.84 Menyhárt Zsolt Dr. 1965 Budapesti Delfinek Százhalombatta 2016.02.20
200fm 03:10,23 85.96 Tóth Zoltán 1966 Tatabányai vízmű Százhalombatta 2016.02.20
200fm 03:30,86 79.00 T. Kiss Jenő 1964 Debreceni Szenior Úszó Százhalombatta 2016.02.20
200fm 02:59,86 90.07 Kiss Csaba 1967 Szentesi Delfin ESC Százhalombatta 2016.02.20
200fm 03:00,15 89.19 Müller Zsolt 1968 Budapesti Delfinek Százhalombatta 2016.02.20
200fm 03:04,95 87.63 Bacsa György 1967 Budapesti Delfinek Százhalombatta 2016.02.20
200fm 03:20,15 80.43 Cseh Imre 1968 Nyírsenior 97 SE Százhalombatta 2016.02.20
200fm 05:46,20 46.10 Csomai Zsolt 1970 Bácsvíz KVSC Százhalombatta 2016.02.20
200fm 02:58,24 86.58 Csipes Andor 1973 Mezőtúri Szenior Százhalombatta 2016.02.20
200fm 03:05,81 83.12 Pásztor Róbert 1973 Miskolci VSC Százhalombatta 2016.02.20
200fm 03:57,40 64.32 Baranyi Csaba 1975 Miskolci Vízművek SC Százhalombatta 2016.02.20
200fm 02:40,89 92.79 Gyalog László 1977 Győri Zabolátlan SE Százhalombatta 2016.02.20
200fm 02:45,63 89.51 Szabó Árpád 1978 Triton Sport Egyesül Százhalombatta 2016.02.20
200fm 02:48,07 88.24 Bocska Balázs 1978 Vasas SC Százhalombatta 2016.02.20
200fm 03:05,04 80.30 Kovács Kristóf 1978 Bohóchal Egy. Százhalombatta 2016.02.20
200fm 02:35,04 91.34 Leposa Milán 1984 Pénzügyőr SE Százhalombatta 2016.02.20
200fm 02:46,20 85.34 Ludvig Balázs 1984 Dr. Regele Károly Sz. Százhalombatta 2016.02.20
200fm 03:15,20 73.96 Szabó János 1982 Pécsi Vörös Meteor Százhalombatta 2016.02.20
200fm 03:25,70 69.74 Szaszkó János dr. 1983 Debreceni Szenior Úszó Százhalombatta 2016.02.20
200fm 02:40,07 85.44 Orbán Ábel 1989 Tatabányai Vízmű Sport Százhalombatta 2016.02.20
200fm 03:26,60 65.61 Marczis Dávid 1991 Eger Városi ÚK Százhalombatta 2016.02.20
200nm 05:45,60 68.00 Emhő Klára 1941 Tatabányai VSE Százhalombatta 2016.02.20
200nm 05:47,11 68.49 Lukátsy Katalin 1940 Szentesi Delfin ESC Százhalombatta 2016.02.20
200nm 04:27,25 82.91 Miklós Éva 1946 Békéscsabai Senior Százhalombatta 2016.02.20
200nm 04:35,52 82.24 Bertényi Mária 1944 Szentesi Delfin Százhalombatta 2016.02.20
200nm 04:23,60 83.14 Baranyi Valéria 1947 Miskolci V.S.C Százhalombatta 2016.02.20
200nm 05:00,60 70.02 Juhász Ágnes 1951 Tatabánya Százhalombatta 2016.02.20
200nm 03:45,59 88.38 Téli Éva 1956 Szentesi Delfin ESC Százhalombatta 2016.02.20
200nm 05:17,10 65.07 Dernik Katalin 1953 Pécs Százhalombatta 2016.02.20
200nm 04:11,34 77.93 Botfalvai Ágnes 1958 Budapesti Delfinek Százhalombatta 2016.02.20
200nm 04:29,03 73.58 Darnay Erika 1957 Debreceni Szenior Úszó Százhalombatta 2016.02.20
200nm 05:33,00 57.91 Palásti Anna 1960 Csongrádi senior Százhalombatta 2016.02.20
200nm 03:27,47 88.19 Pengő Erzsébet 1965 Szentesi Delfin ESC Százhalombatta 2016.02.20
200nm 03:57,31 78.69 Czékus Lászlóné 1963 Szhbattai VUK SE Százhalombatta 2016.02.20
200nm 03:12,06 92.64 Csikány Csilla 1968 Törökbálint Százhalombatta 2016.02.20
200nm 03:24,35 83.51 Debreczeni Beáta 1973 Szentesi Delfin ESC Százhalombatta 2016.02.20
200nm 03:51,34 73.91 Takácsné Kancsár Katalin 1973 Debreceni Szenior Úszó Százhalombatta 2016.02.20
200nm 04:02,28 70.04 Majorfalvi Éva 1974 Törökbálint Százhalombatta 2016.02.20
200nm 03:01,53 90.02 Borbély Anita 1978 Budapesti Delfinek Százhalombatta 2016.02.20
200nm 03:14,16 83.60 Gedó Andrea 1979 Szegedi Muréna UBK Százhalombatta 2016.02.20
200nm 03:28,70 79.14 Farszkyné Ficzere Szilvia 1977 Triton SE - Gyula Százhalombatta 2016.02.20
200nm 03:40,30 75.04 Grigalek Ildikó 1977 Budapesti Delfinek Százhalombatta 2016.02.20
200nm 02:49,40 90.50 Nagy Erzsébet Éva 1986 Debreceni Szenior Úszó Százhalombatta 2016.02.20
200nm 03:24,31 77.05 Orbán Bernadett 1983 Szhbattai VUK SE Százhalombatta 2016.02.20
200nm 03:39,62 70.67 Faragó Edina 1985 Eger Városi ÚK Százhalombatta 2016.02.20
100fh 02:24,78 62.74 Deák Gyula 1934 Bohóchal ÚK Százhalombatta 2016.02.20
100fh 01:26,59 97.84 Kováts Miklós 1940 Törökbálint Százhalombatta 2016.02.20
100fh 01:42,72 81.92 Kőszegi Károly 1941 Miskolci VSC Százhalombatta 2016.02.20
100fh 01:47,82 80.49 Tóth József 1938 Törökbálint Százhalombatta 2016.02.20
100fh 02:03,15 68.53 Kanyó Ádám Dr. 1941 Szentesi Delfin ESC Százhalombatta 2016.02.20
100fh 02:03,89 69.49 Nagy Attila 1939 FTC Szenior Százhalombatta 2016.02.20
100fh 02:24,68 60.85 Tóth-Kecskés László 1937 Vasas SC Százhalombatta 2016.02.20
100fh 01:18,08 105.12 Csikány József 1943 Törökbálint Százhalombatta 2016.02.20
100fh 01:36,87 83.49 Sümeghy László Dr. 1945 Budapesti Delfinek Százhalombatta 2016.02.20
100fh 01:39,49 83.71 Zajzon András 1942 Törökbálint Százhalombatta 2016.02.20
100fh 01:42,17 81.55 Reiner László 1942 Vasas SC Százhalombatta 2016.02.20
100fh 01:31,11 87.02 Bólyai István 1947 Csobogó17 Százhalombatta 2016.02.20
100fh 01:51,58 70.00 Szabó Tamás 1949 Eger Százhalombatta 2016.02.20
100fh 01:43,66 70.74 Papp László 1956 Tatabányai vízmű Százhalombatta 2016.02.20
100fh 01:11,39 97.73 Hajdú László 1961 Bácsvíz KVSC Százhalombatta 2016.02.20
100fh 01:13,51 97.39 Márton István 1958 Törökbálinti Senior Százhalombatta 2016.02.20
100fh 01:41,81 70.19 Sáringer Károly 1959 Hullám Százhalombatta 2016.02.20
100fh 01:23,39 81.94 Gunther Zsolt 1964 Győri Zabolátlan SE Százhalombatta 2016.02.20
100fh 02:12,33 52.89 Pusztai Tamás 1962 Pécsi Vörös Meteor Spor Százhalombatta 2016.02.20
100fh 01:11,78 92.64 Czuczi Mátyás 1967 Dr.Regele Károly Senior Százhalombatta 2016.02.20
100fh 01:17,02 85.81 Szakács András 1968 Budapesti Delfinek Százhalombatta 2016.02.20
100fh 02:32,20 43.25 Csomai Zsolt 1970 Bácsvíz KVSC Százhalombatta 2016.02.20
100fh 01:07,06 94.54 Raffai Roland 1973 Szombathelyi VízműSC Százhalombatta 2016.02.20
100fh 01:14,70 83.84 Bohos Tamás 1975 Budapesti Delfinek Százhalombatta 2016.02.20
100fh 01:16,14 82.91 Márkus István 1974 Széchy Tamás Sportis Százhalombatta 2016.02.20
100fh 01:36,78 66.04 Sárkány Ákos 1973 Debreceni Szenior Úszó Százhalombatta 2016.02.20
100fh 01:36,92 64.03 Király Balázs 1977 Pécsi Vörös Meteor Spor Százhalombatta 2016.02.20
100fh 01:02,14 94.07 Szikora Tamás Dr. 1984 Pénzügyőr SE Százhalombatta 2016.02.20
100fh 01:16,69 77.71 Kocsis Szabolcs 1982 Debreceni Szenior Úszó Százhalombatta 2016.02.20
100fh 01:17,80 76.62 Jekkel Balázs 1982 Orvosegyetem SC Százhalombatta 2016.02.20
100fh 01:01,84 91.35 Czégény Ádám 1989 Szhbattai VUK SE Százhalombatta 2016.02.20
100fh 01:10,75 81.22 Monok Dávid 1987 Győri Zabolátlan SE Százhalombatta 2016.02.20
100fh 01:23,11 68.01 Takács Norbert 1990 Spuri SC Százhalombatta 2016.02.20
100nh 02:47,08 63.78 Karczag Szilárdné 1934 Egri Szenior Százhalombatta 2016.02.20
100nh 02:23,76 69.86 Uzdi Réka 1939 Törökbálint Százhalombatta 2016.02.20
100nh 02:52,71 57.63 Lukátsy Katalin 1940 Szentesi Delfin ESC Százhalombatta 2016.02.20
100nh 01:40,26 94.37 Balla Mária 1944 Törökbálinti Senior Százhalombatta 2016.02.20
100nh 02:22,70 66.66 Répási Ildikó 1944 Törökbálint Százhalombatta 2016.02.20
100nh 02:49,42 55.09 Kocsor Ferencné Dr. 1946 Békéscsabai senior Százhalombatta 2016.02.20
100nh 01:46,34 83.76 Szerdahelyi Mária 1950 Törökbálinti Senior Százhalombatta 2016.02.20
100nh 01:59,62 74.60 Pelényi Márta 1950 Budapesti Delfinek Százhalombatta 2016.02.20
100nh 03:07,02 48.45 Németh Éva 1949 Békéscsabai Szenior Százhalombatta 2016.02.20
100nh 02:10,88 64.42 Simonné Axt Éva 1956 Pécsi Sport Nonprofit Z Százhalombatta 2016.02.20
100nh 01:33,24 89.10 Virágos Éva 1957 Szentesi Delfin ESC Százhalombatta 2016.02.20
100nh 01:43,33 78.36 Bódis Éva 1960 Pécsi Vörös Meteor Spor Százhalombatta 2016.02.20
100nh 01:52,55 73.37 Gabnai Lilla 1958 Vasas SC Százhalombatta 2016.02.20
100nh 02:06,46 64.82 Pintérné Németh Györgyi 1959 Budapesti DelfinekSE Százhalombatta 2016.02.20
100nh 02:51,63 47.50 Palásti Anna 1960 Csongrádi senior Százhalombatta 2016.02.20
100nh 01:23,98 94.34 Lázár Rita 1962 Egri Szenior Százhalombatta 2016.02.20
100nh 01:32,51 85.05 Havasi Henrietta 1963 Törökbálint Százhalombatta 2016.02.20
100nh 01:23,53 88.54 Rigó Andrea 1970 Győri Zabolátlan SE Százhalombatta 2016.02.20
100nh 01:49,80 69.43 Szurdoki Erika 1967 Vasas SC Százhalombatta 2016.02.20
100nh 01:15,51 94.59 Venczel Kincső Dr. 1974 Szentesi Delfin ESC Százhalombatta 2016.02.20
100nh 01:47,17 67.11 Majorfalvi Éva 1974 Törökbálint Százhalombatta 2016.02.20
100nh 01:45,64 64.94 Királyné Csirke Eszter 1980 Pécsi Vörös Meteor SE Százhalombatta 2016.02.20
100nh 01:36,33 70.03 Kálóczy Zsuzsanna 1982 Pécsi Vörös Meteor Spor Százhalombatta 2016.02.20
100nh 01:17,52 83.48 Lőrincz Brigitta 1987 Győri Zabolátlan SE Százhalombatta 2016.02.20
100nh 01:17,93 82.45 Lukács Éva 1988 Budafóka XXII. Százhalombatta 2016.02.20
50fp 01:22,43 42.07 Szántó Endre 1936 Debreceni Szenior Úszó Százhalombatta 2016.02.20
50fp 00:42,81 77.75 Krasznai Róbert 1940 Debreceni Szenior Úszó Százhalombatta 2016.02.20
50fp 00:45,55 74.89 Fábián Béla 1937 Egri Szenior Százhalombatta 2016.02.20
50fp 01:03,60 53.93 Tóth-Kecskés László 1937 Vasas SC Százhalombatta 2016.02.20
50fp 01:05,38 51.28 Tóth Antal 1940 Miskolci Vízművek SC Százhalombatta 2016.02.20
50fp 00:38,90 81.64 Hatvani János 1946 Miskolci VSC Százhalombatta 2016.02.20
50fp 00:43,86 73.67 Somlai Gábor 1944 Törökbálint Százhalombatta 2016.02.20
50fp 00:48,83 65.34 Bögös László 1946 Egri Senior Százhalombatta 2016.02.20
50fp 00:54,79 60.11 Eszenyi László 1942 Csongrádi Szenior Százhalombatta 2016.02.20
50fp 00:55,33 59.08 Szécsi Károly 1943 Vasas Senior SC Százhalombatta 2016.02.20
50fp 00:32,30 94.41 Gulyás Péter Dr. 1951 Budapest Százhalombatta 2016.02.20
50fp 00:33,91 92.00 Csaba László 1948 Törökbálinti Senior Százhalombatta 2016.02.20
50fp 00:37,69 81.23 Perédy Zsolt 1951 Budapesti Delfinek Százhalombatta 2016.02.20
50fp 00:38,70 81.46 Bólyai István 1947 Csobogó17 Százhalombatta 2016.02.20
50fp 00:42,54 72.16 Gyenes András Dr. 1951 Szeged Szenior Százhalombatta 2016.02.20
50fp 00:51,21 60.15 Fodor László 1951 Tótkomlósi Rozmár Százhalombatta 2016.02.20
50fp 00:56,81 55.89 Rüll Gusztáv 1947 Egri Senior ÚK Százhalombatta 2016.02.20
50fp 00:33,73 89.88 Erdélyi Ferenc 1952 Törökbálint Százhalombatta 2016.02.20
50fp 00:35,69 85.06 Nagysolymosi István 1952 Bácsvíz-KVSC Százhalombatta 2016.02.20
50fp 00:31,11 93.31 Márton István 1958 Törökbálinti Senior Százhalombatta 2016.02.20
50fp 00:36,29 78.72 Jurák Árpád 1961 Miskolc VSC Százhalombatta 2016.02.20
50fp 00:30,85 91.61 Király András 1962 FTC Százhalombatta 2016.02.20
50fp 00:31,30 88.58 Kripkó Zoltán 1965 Egri Senior ÚK Százhalombatta 2016.02.20
50fp 00:31,93 86.33 Gyuráki Attila 1966 BVSC Zugló Százhalombatta 2016.02.20
50fp 00:33,60 82.15 Tóth Zoltán 1966 Tatabányai vízmű Százhalombatta 2016.02.20
50fp 00:34,70 80.12 Grigalek Gábor Dr. 1965 Budapest Százhalombatta 2016.02.20
50fp 00:34,73 80.57 Jelencsik András 1964 Egri Szenior Százhalombatta 2016.02.20
50fp 00:35,53 78.30 Horváth Viktor 1965 Győri Zabolátlan SE Százhalombatta 2016.02.20
50fp 00:37,52 74.24 Varga Csaba 1965 Győri Zabolátlan SE Százhalombatta 2016.02.20
50fp 00:39,13 72.66 Várday Levente 1962 Győri Zabolátlan SE Százhalombatta 2016.02.20
50fp 00:43,94 63.61 Kisfalvi István 1965 Százhalombattai VUK SE Százhalombatta 2016.02.20
50fp 00:29,50 91.48 Tóth Csaba 1969 Törökbálint Százhalombatta 2016.02.20
50fp 00:30,44 89.86 Kiss Csaba 1967 Szentesi Delfin ESC Százhalombatta 2016.02.20
50fp 00:32,33 84.21 Cseh Imre 1968 Nyírsenior 97 SE Százhalombatta 2016.02.20
50fp 00:32,79 83.06 Steiner Imre 1968 BVSC Százhalombatta 2016.02.20
50fp 00:33,13 81.21 Takács Sándor 1970 Szentesi Delfin ESC Százhalombatta 2016.02.20
50fp 00:33,84 79.06 Erdei L. Tamás 1971 Vasas SC Százhalombatta 2016.02.20
50fp 00:34,20 79.23 Zsigmond Barna 1969 Bácsvíz-KVSC Százhalombatta 2016.02.20
50fp 00:34,30 79.50 Szakács András 1968 Budapesti Delfinek Százhalombatta 2016.02.20
50fp 00:34,58 77.89 Forintos Attila 1970 Debreceni Szenior Úszó Százhalombatta 2016.02.20
50fp 00:35,30 77.30 Müller Zsolt 1968 Budapesti Delfinek Százhalombatta 2016.02.20
50fp 00:38,80 69.61 Kovács József Tibor 1970 Pénzügyőr SE Százhalombatta 2016.02.20
50fp 00:28,42 92.53 Raffai Roland 1973 Szombathelyi VízműSC Százhalombatta 2016.02.20
50fp 00:29,52 89.18 Kovács György 1973 Dr.Regele Károly Senior Százhalombatta 2016.02.20
50fp 00:29,69 89.23 Falvi Zsolt 1972 Győri Zabolátlan SE Százhalombatta 2016.02.20
50fp 00:30,18 87.29 Csipes Andor 1973 Mezőtúri Szenior Százhalombatta 2016.02.20
50fp 00:31,71 82.19 Bohos Tamás 1975 Budapesti Delfinek Százhalombatta 2016.02.20
50fp 00:32,19 82.49 Benke Csaba 1972 Budapesti Delfinek Százhalombatta 2016.02.20
50fp 00:32,36 80.10 Tóth Csaba 1976 Százhalombatta VUK-SE Százhalombatta 2016.02.20
50fp 00:33,51 77.42 Tar Attila 1976 Nyírség-VSE Százhalombatta 2016.02.20
50fp 00:34,39 76.87 Pásztor Róbert 1973 Miskolci VSC Százhalombatta 2016.02.20
50fp 00:35,78 74.41 Dömötör Ákos 1972 Budapesti Delfinek S Százhalombatta 2016.02.20
50fp 00:40,00 65.93 Kiss Attila 1974 Pécsi Vörös Meteor Százhalombatta 2016.02.20
50fp 00:28,97 88.13 Szabó Árpád 1978 Triton Sport Egyesül Százhalombatta 2016.02.20
50fp 00:30,33 84.79 Zalka András 1977 Vasas SC Százhalombatta 2016.02.20
50fp 00:30,76 83.64 Gyalog László 1977 Győri Zabolátlan SE Százhalombatta 2016.02.20
50fp 00:32,29 78.38 Léránt László 1980 Bohóchal Úszó Klub Százhalombatta 2016.02.20
50fp 00:45,38 57.22 Király Balázs 1977 Pécsi Vörös Meteor Spor Százhalombatta 2016.02.20
50fp 00:28,35 86.90 Szikora Tamás Dr. 1984 Pénzügyőr SE Százhalombatta 2016.02.20
50fp 00:30,78 79.78 Farkas Bálint 1985 Győri Zabolátlan Sporte Százhalombatta 2016.02.20
50fp 00:33,03 74.07 Tompa Gergely 1986 Győri Zabolátlan SE Százhalombatta 2016.02.20
50fp 00:36,81 68.19 Szabó János 1982 Pécsi Vörös Meteor Százhalombatta 2016.02.20
50fp 00:42,84 58.45 Szaszkó János dr. 1983 Debreceni Szenior Úszó Százhalombatta 2016.02.20
50fp 00:26,89 88.92 Czégény Ádám 1989 Szhbattai VUK SE Százhalombatta 2016.02.20
50fp 00:27,29 86.69 Váradi Attila 1991 Tatabányai Vízmű SE Százhalombatta 2016.02.20
50fp 00:30,22 78.96 Takács Norbert 1990 Spuri SC Százhalombatta 2016.02.20
50fp 00:43,69 56.04 Stolcz Tamás 1987 Spuri SC Százhalombatta 2016.02.20
50np 00:46,79 81.12 Csanádiné Tóth Magdolna 1949 Budapesti Delfinek Százhalombatta 2016.02.20
50np 00:52,68 71.54 Tátrai Zsuzsanna 1950 Tatabányai vízmű Százhalombatta 2016.02.20
50np 01:19,40 47.29 Juhász Ágnes 1951 Tatabánya Százhalombatta 2016.02.20
50np 01:52,11 34.23 Németh Éva 1949 Békéscsabai Szenior Százhalombatta 2016.02.20
50np 00:43,41 81.93 Téli Éva 1956 Szentesi Delfin ESC Százhalombatta 2016.02.20
50np 00:51,33 72.04 Imri Zoltánné 1952 Miskolci VSC Százhalombatta 2016.02.20
50np 01:06,00 55.74 Dernik Katalin 1953 Pécs Százhalombatta 2016.02.20
50np 00:46,80 73.51 Bódis Éva 1960 Pécsi Vörös Meteor Spor Százhalombatta 2016.02.20
50np 01:26,79 39.99 Palásti Anna 1960 Csongrádi senior Százhalombatta 2016.02.20
50np 00:33,77 97.02 Gonda Marina 1965 Pécsi Vörös Meteor Spor Százhalombatta 2016.02.20
50np 00:41,90 79.23 Lukács Istvánné 1964 Budafóka XXII. Százhalombatta 2016.02.20
50np 00:44,01 76.14 Gál Ágnes 1963 Törökbálint Százhalombatta 2016.02.20
50np 00:33,03 95.24 Marosi Melinda 1970 Vasas SC Százhalombatta 2016.02.20
50np 00:35,97 87.65 Rigó Andrea 1970 Győri Zabolátlan SE Százhalombatta 2016.02.20
50np 00:37,10 85.71 Möhring Emese 1969 Százhalombatta VUK-SE Százhalombatta 2016.02.20
50np 00:46,83 68.79 Fa Kinga 1968 Törökbálinti Senior Százhalombatta 2016.02.20
50np 00:30,64 99.34 Cerva Dóra 1974 Vasas SC Százhalombatta 2016.02.20
50np 00:32,57 93.62 Venczel Kincső Dr. 1974 Szentesi Delfin ESC Százhalombatta 2016.02.20
50np 00:36,25 83.71 B. Szűcs Dóra 1975 Törökbálint Százhalombatta 2016.02.20
50np 00:33,45 87.24 Lábodi Laura 1980 Kaposvári Úszó SE Százhalombatta 2016.02.20
50np 00:35,39 82.57 Perlaki Anikó 1980 Budapesti Delfinek Százhalombatta 2016.02.20
50np 00:35,57 83.38 Borbély Anita 1978 Budapesti Delfinek Százhalombatta 2016.02.20
50np 00:40,35 74.27 Alexi Anna 1977 Budapesti Delfinek Százhalombatta 2016.02.20
50np 00:52,46 56.16 Királyné Csirke Eszter 1980 Pécsi Vörös Meteor SE Százhalombatta 2016.02.20
50np 00:32,96 87.23 Tölgyesi Veronika 1982 Budapesti Delfinek Százhalombatta 2016.02.20
50np 00:40,43 69.96 Faragó Edina 1985 Eger Városi ÚK Százhalombatta 2016.02.20
50np 00:41,17 70.21 Kálóczy Zsuzsanna 1982 Pécsi Vörös Meteor Spor Százhalombatta 2016.02.20
50np 00:43,86 65.52 Orbán Bernadett 1983 Szhbattai VUK SE Százhalombatta 2016.02.20
50np 00:34,76 78.87 Antali Szandra 1989 Dr.Regele Károly SÚk Százhalombatta 2016.02.20
50np 00:37,80 73.17 Lukács Éva 1988 Budafóka XXII. Százhalombatta 2016.02.20
100fg 02:25,72 51.16 Szántó Endre 1936 Debreceni Szenior Úszó Százhalombatta 2016.02.20
100fg 01:23,44 85.58 Bardócz László 1940 Törökbálint Százhalombatta 2016.02.20
100fg 01:34,33 75.26 Kancsó János 1941 Tótkomlósi Rozmár Százhalombatta 2016.02.20
100fg 01:37,00 75.73 Varga Ferenc 1937 Törökbálint Százhalombatta 2016.02.20
100fg 01:40,58 71.85 Szalai Mihály 1939 Vasas SC Százhalombatta 2016.02.20
100fg 01:42,74 70.37 Nagy Attila 1939 FTC Szenior Százhalombatta 2016.02.20
100fg 01:53,05 65.15 Tóth-Kecskés László 1937 Vasas SC Százhalombatta 2016.02.20
100fg 02:01,42 58.71 Kanyó Ádám Dr. 1941 Szentesi Delfin ESC Százhalombatta 2016.02.20
100fg 01:27,02 80.78 Reiner László 1942 Vasas SC Százhalombatta 2016.02.20
100fg 01:28,23 79.69 Keszthelyi László 1942 Törökbálinti Senior Százhalombatta 2016.02.20
100fg 01:29,79 78.34 Zajzon András 1942 Törökbálint Százhalombatta 2016.02.20
100fg 01:13,56 91.46 Bólyai István 1947 Csobogó17 Százhalombatta 2016.02.20
100fg 01:15,14 88.19 Borzi Miklós dr. 1949 Szentesi Delfin ESC Százhalombatta 2016.02.20
100fg 01:23,59 80.08 Horváth Béla 1948 Miskolci Vízművek Sport Százhalombatta 2016.02.20
100fg 01:16,24 84.97 Dolozselek Pál 1952 Budapesti Delfinek Százhalombatta 2016.02.20
100fg 01:22,80 76.07 Miklós Attila 1956 Debreceni Szenior Úszó Százhalombatta 2016.02.20
100fg 01:23,83 75.15 Papp László 1956 Tatabányai vízmű Százhalombatta 2016.02.20
100fg 01:03,53 95.01 Hajdú László 1961 Bácsvíz KVSC Százhalombatta 2016.02.20
100fg 01:12,80 83.20 Fazekas Rudolf 1961 Váci Vízmű Százhalombatta 2016.02.20
100fg 01:03,87 93.85 Király András 1962 FTC Százhalombatta 2016.02.20
100fg 01:06,96 89.01 Sevecsek Lajos 1963 Vasas SC Százhalombatta 2016.02.20
100fg 01:07,23 86.83 Bánkövi Gyula 1966 Bohóchal Egy. Százhalombatta 2016.02.20
100fg 01:11,15 82.73 Varga Csaba 1965 Győri Zabolátlan SE Százhalombatta 2016.02.20
100fg 01:24,66 69.81 Kisfalvi István 1965 Százhalombattai VUK SE Százhalombatta 2016.02.20
100fg 00:59,73 94.19 Gazinszky Tamás 1971 Vasas SC Százhalombatta 2016.02.20
100fg 01:00,19 94.75 Tóth Csaba 1969 Törökbálint Százhalombatta 2016.02.20
100fg 01:01,88 93.49 Czuczi Mátyás 1967 Dr.Regele Károly Senior Százhalombatta 2016.02.20
100fg 01:04,76 89.44 Kiss Csaba 1967 Szentesi Delfin ESC Százhalombatta 2016.02.20
100fg 01:06,26 85.72 Takács Sándor 1970 Szentesi Delfin ESC Százhalombatta 2016.02.20
100fg 01:07,49 84.76 Zsigmond Barna 1969 Bácsvíz-KVSC Százhalombatta 2016.02.20
100fg 01:07,81 84.37 Dajka András Tibor 1969 Pénzügyőr SE Százhalombatta 2016.02.20
100fg 01:13,73 76.73 Erdei L. Tamás 1971 Vasas SC Százhalombatta 2016.02.20
100fg 01:16,75 75.79 Égi Zoltán 1967 Százhalombatta VUK-SE Százhalombatta 2016.02.20
100fg 00:58,04 95.58 Kovács György 1973 Dr.Regele Károly Senior Százhalombatta 2016.02.20
100fg 01:00,91 91.81 Falvi Zsolt 1972 Győri Zabolátlan SE Százhalombatta 2016.02.20
100fg 01:02,35 89.75 Papp Gábor 1972 Budapesti DelfinekSE Százhalombatta 2016.02.20
100fg 01:03,01 87.68 Márkus István 1974 Széchy Tamás Sportis Százhalombatta 2016.02.20
100fg 01:03,29 86.18 Tóth Csaba 1976 Százhalombatta VUK-SE Százhalombatta 2016.02.20
100fg 01:07,15 81.36 Tar Attila 1976 Nyírség-VSE Százhalombatta 2016.02.20
100fg 01:08,71 80.07 Zima Péter 1975 Bácsvíz KVSC Százhalombatta 2016.02.20
100fg 01:13,02 76.95 Dömötör Ákos 1972 Budapesti Delfinek S Százhalombatta 2016.02.20
100fg 01:13,72 75.74 Andrási Gyula 1973 Miskolci Vízművek Sport Százhalombatta 2016.02.20
100fg 01:14,38 73.63 Gubcenco Paul 1976 Szhbattai VUK SE Százhalombatta 2016.02.20
100fg 01:23,71 66.89 Sárkány Ákos 1973 Debreceni Szenior Úszó Százhalombatta 2016.02.20
100fg 01:02,13 86.63 Bocska Balázs 1978 Vasas SC Százhalombatta 2016.02.20
100fg 01:02,81 84.65 Léránt László 1980 Bohóchal Úszó Klub Százhalombatta 2016.02.20
100fg 01:04,37 84.23 Bodnár Tibor 1977 Bácsvíz Kecskemét Százhalombatta 2016.02.20
100fg 01:06,25 80.87 Lád Gergely 1979 Vasas Sc Százhalombatta 2016.02.20
100fg 01:07,90 77.98 Salamon Tibor 1981 Debreceni Szenior Úszó Százhalombatta 2016.02.20
100fg 01:15,57 72.04 Biacsi Tamás 1977 Szentesi Delfin Százhalombatta 2016.02.20
100fg 01:16,77 70.05 Hudetz András 1979 Budapesti Delfinek Százhalombatta 2016.02.20
100fg 01:17,86 69.97 Király Balázs 1977 Pécsi Vörös Meteor Spor Százhalombatta 2016.02.20
100fg 00:58,71 88.72 Szarka Richárd 1983 Szentesi Delfin Százhalombatta 2016.02.20
100fg 01:03,95 82.15 Jekkel Balázs 1982 Orvosegyetem SC Százhalombatta 2016.02.20
100fg 01:04,67 79.78 Farkas Bálint 1985 Győri Zabolátlan Sporte Százhalombatta 2016.02.20
100fg 01:08,32 75.17 Tompa Gergely 1986 Győri Zabolátlan SE Százhalombatta 2016.02.20
100fg 01:22,07 64.01 Szaszkó János dr. 1983 Debreceni Szenior Úszó Százhalombatta 2016.02.20
100fg 00:53,42 93.76 Czégény Ádám 1989 Szhbattai VUK SE Százhalombatta 2016.02.20
100fg 01:03,83 78.43 Takács Norbert 1990 Spuri SC Százhalombatta 2016.02.20
100fg 01:05,10 77.85 Nemcsók Tamás 1988 Bohóchal Úszó és Szi Százhalombatta 2016.02.20
100ng 02:25,10 61.16 Karczag Szilárdné 1934 Egri Szenior Százhalombatta 2016.02.20
100ng 02:10,50 65.31 Molnárfi Maya 1938 Vasas SC Százhalombatta 2016.02.20
100ng 01:27,68 93.00 Weidinger Piroska 1942 Budapesti Delfinek Százhalombatta 2016.02.20
100ng 01:42,35 77.75 Baranyi Mária 1945 Miskolci V.S.C Százhalombatta 2016.02.20
100ng 01:51,73 71.97 Bertényi Mária 1944 Szentesi Delfin Százhalombatta 2016.02.20
100ng 02:13,80 59.19 Miklós Éva 1946 Békéscsabai Senior Százhalombatta 2016.02.20
100ng 01:21,84 92.66 Gombkötőné Tóth Ilona 1950 Budapesti Delfinek Százhalombatta 2016.02.20
100ng 01:49,91 69.37 Pelényi Márta 1950 Budapesti Delfinek Százhalombatta 2016.02.20
100ng 02:26,96 51.65 Juhász Ágnes 1951 Tatabánya Százhalombatta 2016.02.20
100ng 02:29,17 51.78 Németh Éva 1949 Békéscsabai Szenior Százhalombatta 2016.02.20
100ng 01:22,18 89.22 Baranyi Judit 1954 Miskolci V.S.C Százhalombatta 2016.02.20
100ng 01:27,42 84.68 Juhászné Tóth Margit 1953 Békéscsabai Szenior Százhalombatta 2016.02.20
100ng 01:56,71 62.19 Simonné Axt Éva 1956 Pécsi Sport Nonprofit Z Százhalombatta 2016.02.20
100ng 01:21,39 87.87 Virágos Éva 1957 Szentesi Delfin ESC Százhalombatta 2016.02.20
100ng 01:31,71 76.32 Bódis Éva 1960 Pécsi Vörös Meteor Spor Százhalombatta 2016.02.20
100ng 01:59,27 59.42 Pintérné Németh Györgyi 1959 Budapesti DelfinekSE Százhalombatta 2016.02.20
100ng 01:02,80 102.38 Marosi Melinda 1970 Vasas SC Százhalombatta 2016.02.20
100ng 01:17,82 82.46 Hiri Marcella 1971 Törökbálinti Senior ÚC Százhalombatta 2016.02.20
100ng 01:33,17 71.20 Szurdoki Erika 1967 Vasas SC Százhalombatta 2016.02.20
100ng 01:34,54 68.65 Pálfy Andrea 1970 Egri Senior ÚK Százhalombatta 2016.02.20
100ng 01:39,45 66.79 Ratkai Györgyi 1967 Pécsi Vörös Meteor Spor Százhalombatta 2016.02.20
100ng 01:48,67 61.21 Várady Judit 1967 Orvosegyetem SC Százhalombatta 2016.02.20
100ng 01:16,25 82.32 Wennes Ildikó 1974 Orvosegyetem SC Százhalombatta 2016.02.20
100ng 01:32,42 68.68 Takácsné Kancsár Katalin 1973 Debreceni Szenior Úszó Százhalombatta 2016.02.20
100ng 01:24,23 73.12 Alexi Anna 1977 Budapesti Delfinek Százhalombatta 2016.02.20
100ng 01:33,45 64.69 Királyné Csirke Eszter 1980 Pécsi Vörös Meteor SE Százhalombatta 2016.02.20
100ng 01:08,26 86.77 Tölgyesi Veronika 1982 Budapesti Delfinek Százhalombatta 2016.02.20
100ng 01:12,49 80.74 Rigó Melinda 1984 Vasas SC Százhalombatta 2016.02.20
100ng 01:18,47 75.73 Kárpáti Gabriella 1982 Pécsi Vörös Meteor SC Százhalombatta 2016.02.20
100ng 01:18,71 75.50 Nemes Szegedi Lilla 1982 Törökbálint Százhalombatta 2016.02.20
100ng 01:26,39 68.47 Orbán Bernadett 1983 Szhbattai VUK SE Százhalombatta 2016.02.20
100ng 01:09,23 82.25 Lukács Éva 1988 Budafóka XXII. Százhalombatta 2016.02.20
100ng 01:11,31 79.40 Antali Szandra 1989 Dr.Regele Károly SÚk Százhalombatta 2016.02.20
100ng 01:16,67 73.98 Peresztegi Éva 1989 FTC Százhalombatta 2016.02.20
100ng 01:23,98 68.55 Jónás Krisztina 1987 Budapesti Delfinek S Százhalombatta 2016.02.20
200fv 03:24,95 91.59 Krasznai Róbert 1940 Debreceni Szenior Úszó Százhalombatta 2016.02.20
200fv 03:55,87 81.46 Melkuhn Dezső 1938 Szentesi Delfin ESC Százhalombatta 2016.02.20
200fv 03:36,22 81.79 Hatvani János 1946 Miskolci VSC Százhalombatta 2016.02.20
200fv 03:58,00 76.67 Szécsi Károly 1943 Vasas Senior SC Százhalombatta 2016.02.20
200fv 03:58,88 77.17 Keszthelyi László 1942 Törökbálinti Senior Százhalombatta 2016.02.20
200fv 03:12,98 87.19 Kecskés István dr. 1951 Szegedi Muréna UBK Százhalombatta 2016.02.20
200fv 03:17,59 85.19 Perédy Zsolt 1951 Budapesti Delfinek Százhalombatta 2016.02.20
200fv 03:53,99 74.22 Mikó István 1948 Törökbálint Százhalombatta 2016.02.20
200fv 04:06,02 71.33 Longa Péter 1947 Vasas SC Százhalombatta 2016.02.20
200fv 03:02,21 91.39 Heverdle István 1952 Egri Szenior Százhalombatta 2016.02.20
200fv 02:41,68 94.85 Vass Gyula 1961 Triton SE Gyula Százhalombatta 2016.02.20
200fv 02:42,89 94.16 Hajdú László 1961 Bácsvíz KVSC Százhalombatta 2016.02.20
200fv 03:45,04 70.99 Tejes István 1957 Szhbattai VUK SE Százhalombatta 2016.02.20
200fv 02:45,37 91.99 Király András 1962 FTC Százhalombatta 2016.02.20
200fv 03:22,77 73.45 Horváth Viktor 1965 Győri Zabolátlan SE Százhalombatta 2016.02.20
200fv 03:30,83 71.28 T. Kiss Jenő 1964 Debreceni Szenior Úszó Százhalombatta 2016.02.20
200fv 03:59,92 62.25 Kisfalvi István 1965 Százhalombattai VUK SE Százhalombatta 2016.02.20
200fv 02:40,99 90.60 Kiss Csaba 1967 Szentesi Delfin ESC Százhalombatta 2016.02.20
200fv 02:45,64 87.40 Steiner Imre 1968 BVSC Százhalombatta 2016.02.20
200fv 02:49,53 85.44 Müller Zsolt 1968 Budapesti Delfinek Százhalombatta 2016.02.20
200fv 03:00,14 80.51 Cseh Imre 1968 Nyírsenior 97 SE Százhalombatta 2016.02.20
200fv 02:29,55 92.85 Raffai Roland 1973 Szombathelyi VízműSC Százhalombatta 2016.02.20
200fv 02:39,35 85.28 Tóth Csaba 1976 Százhalombatta VUK-SE Százhalombatta 2016.02.20
200fv 02:45,18 84.25 Pásztor Róbert 1973 Miskolci VSC Százhalombatta 2016.02.20
200fv 03:18,56 70.89 Dömötör Ákos 1972 Budapesti Delfinek S Százhalombatta 2016.02.20
200fv 02:38,35 83.28 Molnár Gergely 1980 Vasas SC Százhalombatta 2016.02.20
200fv 02:58,58 73.50 Salamon Tibor 1981 Debreceni Szenior Úszó Százhalombatta 2016.02.20
200fv 03:00,02 74.00 Lád Gergely 1979 Vasas Sc Százhalombatta 2016.02.20
200fv 03:24,32 65.35 Hudetz András 1979 Budapesti Delfinek Százhalombatta 2016.02.20
200fv 02:29,03 87.09 Földi Róbert 1982 Vasas SC Százhalombatta 2016.02.20
200fv 02:45,48 78.62 Jekkel Balázs 1982 Orvosegyetem SC Százhalombatta 2016.02.20
200fv 02:57,22 73.51 Kocsis Szabolcs 1982 Debreceni Szenior Úszó Százhalombatta 2016.02.20
200fv 03:06,39 69.96 Szabó János 1982 Pécsi Vörös Meteor Százhalombatta 2016.02.20
200fv 02:27,40 83.78 Orbán Ábel 1989 Tatabányai Vízmű Sport Százhalombatta 2016.02.20
200fv 02:37,60 79.58 Monok Dávid 1987 Győri Zabolátlan SE Százhalombatta 2016.02.20
200nv 06:29,67 56.66 Lukátsy Katalin 1940 Szentesi Delfin ESC Százhalombatta 2016.02.20
200nv 05:02,09 67.40 Bocskay Zsófia 1947 Szentesi Delfin ESC Százhalombatta 2016.02.20
200nv 03:46,96 83.94 Juhászné Tóth Margit 1953 Békéscsabai Szenior Százhalombatta 2016.02.20
200nv 03:27,52 88.10 Virágos Éva 1957 Szentesi Delfin ESC Százhalombatta 2016.02.20
200nv 03:57,50 76.41 Gabnai Lilla 1958 Vasas SC Százhalombatta 2016.02.20
200nv 04:36,18 66.48 Darnay Erika 1957 Debreceni Szenior Úszó Százhalombatta 2016.02.20
200nv 02:43,79 102.18 Czifrik Hajnalka 1966 Széchy T. Si. Sopron Százhalombatta 2016.02.20
200nv 03:00,84 96.18 Lázár Rita 1962 Egri Szenior Százhalombatta 2016.02.20
200nv 03:05,00 91.51 Pengő Erzsébet 1965 Szentesi Delfin ESC Százhalombatta 2016.02.20
200nv 03:32,62 81.29 Havasi Henrietta 1963 Törökbálint Százhalombatta 2016.02.20
200nv 02:41,27 99.31 Szokol Diana Dr. 1971 Nyír Szenior Százhalombatta 2016.02.20
200nv 03:00,51 90.48 Möhring Emese 1969 Százhalombatta VUK-SE Százhalombatta 2016.02.20
200nv 03:04,30 87.89 Rigó Andrea 1970 Győri Zabolátlan SE Százhalombatta 2016.02.20
200nv 03:22,32 82.33 Csizmadiáné dr.Nusser Nóra 1967 Pécsi Vörös Meteor Százhalombatta 2016.02.20
200nv 03:50,06 71.92 Fa Kinga 1968 Törökbálinti Senior Százhalombatta 2016.02.20
200nv 03:53,47 69.66 Pálfy Andrea 1970 Egri Senior ÚK Százhalombatta 2016.02.20
200nv 02:33,74 101.46 Cerva Dóra 1974 Vasas SC Százhalombatta 2016.02.20
200nv 02:48,43 88.37 Lábodi Laura 1980 Kaposvári Úszó SE Százhalombatta 2016.02.20
200nv 02:51,10 88.42 Borbély Anita 1978 Budapesti Delfinek Százhalombatta 2016.02.20
200nv 03:15,84 76.84 Gedó Andrea 1979 Szegedi Muréna UBK Százhalombatta 2016.02.20
200nv 02:36,79 91.16 Felföldi Viktória 1985 Vasas Sport Club Százhalombatta 2016.02.20
200nv 02:38,88 89.31 Nagy Erzsébet Éva 1986 Debreceni Szenior Úszó Százhalombatta 2016.02.20
200nv 03:01,58 79.57 Rigó Melinda 1984 Vasas SC Százhalombatta 2016.02.20
200nv 03:21,46 72.98 Kálóczy Zsuzsanna 1982 Pécsi Vörös Meteor Spor Százhalombatta 2016.02.20
200nv 03:26,90 69.46 Faragó Edina 1985 Eger Városi ÚK Százhalombatta 2016.02.20
200nv 03:29,64 70.18 Kárpáti Gabriella 1982 Pécsi Vörös Meteor SC Százhalombatta 2016.02.20
200nv 03:37,19 67.25 Orbán Bernadett 1983 Szhbattai VUK SE Százhalombatta 2016.02.20
200nv 02:50,06 82.93 Lőrincz Brigitta 1987 Győri Zabolátlan SE Százhalombatta 2016.02.20
200nv 03:55,68 60.19 Jónás Krisztina 1987 Budapesti Delfinek S Százhalombatta 2016.02.20
50fm 01:13,27 56.43 Deák Gyula 1934 Bohóchal ÚK Százhalombatta 2016.02.20
50fm 00:42,01 95.22 Fábián Béla 1937 Egri Szenior Százhalombatta 2016.02.20
50fm 00:49,66 78.33 Kancsó János 1941 Tótkomlósi Rozmár Százhalombatta 2016.02.20
50fm 00:55,50 72.45 Fodor Béla 1937 Egri Szenior Százhalombatta 2016.02.20
50fm 00:56,25 71.50 László Sándor 1937 Szegedi Muréna UBK Százhalombatta 2016.02.20
50fm 00:59,19 66.94 Nagy Attila 1939 FTC Szenior Százhalombatta 2016.02.20
50fm 01:00,24 64.78 Csizmadia Tamás 1941 Törökbálinti Senior Százhalombatta 2016.02.20
50fm 01:00,30 66.77 Varga Ferenc 1937 Törökbálint Százhalombatta 2016.02.20
50fm 00:41,80 90.66 Somlai Gábor 1944 Törökbálint Százhalombatta 2016.02.20
50fm 00:43,00 86.88 Hatvani János 1946 Miskolci VSC Százhalombatta 2016.02.20
50fm 00:43,19 87.15 Sümeghy László Dr. 1945 Budapesti Delfinek Százhalombatta 2016.02.20
50fm 00:36,22 99.09 Gulyás Péter Dr. 1951 Budapest Százhalombatta 2016.02.20
50fm 00:41,13 87.51 Kecskés István dr. 1951 Szegedi Muréna UBK Százhalombatta 2016.02.20
50fm 00:42,45 87.34 Bólyai István 1947 Csobogó17 Százhalombatta 2016.02.20
50fm 00:43,02 83.74 Gyenes András Dr. 1951 Szeged Szenior Százhalombatta 2016.02.20
50fm 00:46,89 78.08 Szabó Tamás 1949 Eger Százhalombatta 2016.02.20
50fm 00:47,86 76.52 Balázs Gábor dr. 1949 Tótkomlósi Rozmár Százhalombatta 2016.02.20
50fm 00:51,56 71.64 Halmos Péter 1948 Százhalombattai VUK SE Százhalombatta 2016.02.20
50fm 00:52,66 70.17 Petényi Endre 1948 BVSC Százhalombatta 2016.02.20
50fm 00:40,62 87.96 Erdélyi Ferenc 1952 Törökbálint Százhalombatta 2016.02.20
50fm 00:42,37 82.08 Szabó Miklós 1956 Egyesületen kívül Százhalombatta 2016.02.20
50fm 00:42,96 80.97 Papp László 1956 Tatabányai vízmű Százhalombatta 2016.02.20
50fm 00:45,15 79.31 Dolozselek Pál 1952 Budapesti Delfinek Százhalombatta 2016.02.20
50fm 00:47,59 73.24 Miklós Attila 1956 Debreceni Szenior Úszó Százhalombatta 2016.02.20
50fm 00:52,07 68.94 Papp Károly 1952 Tatabányai Vízmű Sport Százhalombatta 2016.02.20
50fm 00:35,52 94.27 Vass Gyula 1961 Triton SE Gyula Százhalombatta 2016.02.20
50fm 00:36,30 93.54 Sáringer Károly 1959 Hullám Százhalombatta 2016.02.20
50fm 00:42,16 79.73 Jurák Árpád 1961 Miskolc VSC Százhalombatta 2016.02.20
50fm 00:42,22 79.62 Fazekas Rudolf 1961 Váci Vízmű Százhalombatta 2016.02.20
50fm 00:35,58 91.67 Grigalek Gábor Dr. 1965 Budapest Százhalombatta 2016.02.20
50fm 00:35,58 91.67 Kripkó Zoltán 1965 Egri Senior ÚK Százhalombatta 2016.02.20
50fm 00:36,15 89.68 Gyuráki Attila 1966 BVSC Zugló Százhalombatta 2016.02.20
50fm 00:37,64 86.77 Menyhárt Zsolt Dr. 1965 Budapesti Delfinek Százhalombatta 2016.02.20
50fm 00:37,77 85.92 Tóth Zoltán 1966 Tatabányai vízmű Százhalombatta 2016.02.20
50fm 00:41,67 79.07 T. Kiss Jenő 1964 Debreceni Szenior Úszó Százhalombatta 2016.02.20
50fm 00:44,14 75.72 Várday Levente 1962 Győri Zabolátlan SE Százhalombatta 2016.02.20
50fm 00:37,90 83.48 Forintos Attila 1970 Debreceni Szenior Úszó Százhalombatta 2016.02.20
50fm 00:39,26 81.68 Cseh Imre 1968 Nyírsenior 97 SE Százhalombatta 2016.02.20
50fm 00:40,89 78.00 Zsigmond Barna 1969 Bácsvíz-KVSC Százhalombatta 2016.02.20
50fm 00:41,30 76.76 Kovács József Tibor 1970 Pénzügyőr SE Százhalombatta 2016.02.20
50fm 01:09,80 45.82 Csomai Zsolt 1970 Bácsvíz KVSC Százhalombatta 2016.02.20
50fm 00:37,05 82.75 Gódor István 1975 Budapesti Delfinek Százhalombatta 2016.02.20
50fm 00:37,54 81.70 Bohos Tamás 1975 Budapesti Delfinek Százhalombatta 2016.02.20
50fm 00:38,63 80.43 Pásztor Róbert 1973 Miskolci VSC Százhalombatta 2016.02.20
50fm 00:38,98 78.75 Zima Péter 1975 Bácsvíz KVSC Százhalombatta 2016.02.20
50fm 00:40,43 75.53 Tóth Csaba 1976 Százhalombatta VUK-SE Százhalombatta 2016.02.20
50fm 00:40,71 75.02 Tar Attila 1976 Nyírség-VSE Százhalombatta 2016.02.20
50fm 00:43,69 70.00 Gubcenco Paul 1976 Szhbattai VUK SE Százhalombatta 2016.02.20
50fm 00:45,10 68.27 Baranyi Csaba 1975 Miskolci Vízművek SC Százhalombatta 2016.02.20
50fm 00:32,34 93.34 Gyalog László 1977 Győri Zabolátlan SE Százhalombatta 2016.02.20
50fm 00:32,43 92.53 Szabó Árpád 1978 Triton Sport Egyesül Százhalombatta 2016.02.20
50fm 00:32,87 91.33 Bocska Balázs 1978 Vasas SC Százhalombatta 2016.02.20
50fm 00:34,18 88.45 Zalka András 1977 Vasas SC Százhalombatta 2016.02.20
50fm 00:36,90 81.59 Kovács Kristóf 1978 Bohóchal Egy. Százhalombatta 2016.02.20
50fm 00:37,67 80.44 Bodnár Tibor 1977 Bácsvíz Kecskemét Százhalombatta 2016.02.20
50fm 00:47,82 62.56 Szentes Márton 1980 Bohóchal Úszó és Szi Százhalombatta 2016.02.20
50fm 00:32,90 89.12 Földi Róbert 1982 Vasas SC Százhalombatta 2016.02.20
50fm 00:34,94 83.07 Ludvig Balázs 1984 Dr. Regele Károly Sz. Százhalombatta 2016.02.20
50fm 00:38,23 76.98 Szabó János 1982 Pécsi Vörös Meteor Százhalombatta 2016.02.20
50fm 00:42,09 69.66 Szaszkó János dr. 1983 Debreceni Szenior Úszó Százhalombatta 2016.02.20
50fm 00:31,41 89.56 Orbán Ábel 1989 Tatabányai Vízmű Sport Százhalombatta 2016.02.20
50fm 00:33,27 83.75 Váradi Attila 1991 Tatabányai Vízmű SE Százhalombatta 2016.02.20
50fm 00:40,24 70.74 Nemcsók Tamás 1988 Bohóchal Úszó és Szi Százhalombatta 2016.02.20
50fm 00:41,95 66.78 Marczis Dávid 1991 Eger Városi ÚK Százhalombatta 2016.02.20
50fm 00:42,04 68.16 Stolcz Tamás 1987 Spuri SC Százhalombatta 2016.02.20
50nm 01:03,40 75.08 Kászonyi Ilona 1937 Törökbálint Százhalombatta 2016.02.20
50nm 01:11,60 64.19 Emhő Klára 1941 Tatabányai VSE Százhalombatta 2016.02.20
50nm 01:12,00 65.01 Uzdi Réka 1939 Törökbálint Százhalombatta 2016.02.20
50nm 01:14,60 62.20 Lukátsy Katalin 1940 Szentesi Delfin ESC Százhalombatta 2016.02.20
50nm 00:58,11 76.79 Bertényi Mária 1944 Szentesi Delfin Százhalombatta 2016.02.20
50nm 00:58,54 74.92 Miklós Éva 1946 Békéscsabai Senior Százhalombatta 2016.02.20
50nm 01:05,17 67.41 Répási Enikő 1946 Törökbálint Százhalombatta 2016.02.20
50nm 01:10,96 61.97 Kocsor Ferencné Dr. 1946 Békéscsabai senior Százhalombatta 2016.02.20
50nm 00:47,48 88.99 Gombkötőné Tóth Ilona 1950 Budapesti Delfinek Százhalombatta 2016.02.20
50nm 00:53,37 79.33 Tátrai Zsuzsanna 1950 Tatabányai vízmű Százhalombatta 2016.02.20
50nm 00:56,77 76.56 Baranyi Valéria 1947 Miskolci V.S.C Százhalombatta 2016.02.20
50nm 00:56,90 74.48 Pelényi Márta 1950 Budapesti Delfinek Százhalombatta 2016.02.20
50nm 01:04,53 65.25 Juhász Ágnes 1951 Tatabánya Százhalombatta 2016.02.20
50nm 00:47,73 84.32 Téli Éva 1956 Szentesi Delfin ESC Százhalombatta 2016.02.20
50nm 01:02,30 66.46 Dernik Katalin 1953 Pécs Százhalombatta 2016.02.20
50nm 01:11,80 57.31 Sztovicsné M. Márta 1954 Budapesti Delfinek Százhalombatta 2016.02.20
50nm 00:53,62 74.03 Botfalvai Ágnes 1958 Budapesti Delfinek Százhalombatta 2016.02.20
50nm 00:59,67 66.12 Pintérné Németh Györgyi 1959 Budapesti DelfinekSE Százhalombatta 2016.02.20
50nm 01:00,01 66.79 Darnay Erika 1957 Debreceni Szenior Úszó Százhalombatta 2016.02.20
50nm 00:39,62 93.76 Czifrik Hajnalka 1966 Széchy T. Si. Sopron Százhalombatta 2016.02.20
50nm 00:42,25 89.36 Lukács Istvánné 1964 Budafóka XXII. Százhalombatta 2016.02.20
50nm 00:47,36 80.49 Havasi Henrietta 1963 Törökbálint Százhalombatta 2016.02.20
50nm 00:46,10 80.24 Csizmadiáné dr.Nusser Nóra 1967 Pécsi Vörös Meteor Százhalombatta 2016.02.20
50nm 00:46,86 76.73 Hiri Marcella 1971 Törökbálinti Senior ÚC Százhalombatta 2016.02.20
50nm 00:49,50 74.83 Ratkai Györgyi 1967 Pécsi Vörös Meteor Spor Százhalombatta 2016.02.20
50nm 00:52,30 70.38 Végné Kovács Ildikó 1968 BVSC Zugló Százhalombatta 2016.02.20
50nm 00:55,60 66.75 Szurdoki Erika 1967 Vasas SC Százhalombatta 2016.02.20
50nm 00:44,03 80.42 Debreczeni Beáta 1973 Szentesi Delfin ESC Százhalombatta 2016.02.20
50nm 00:44,16 79.08 B. Szűcs Dóra 1975 Törökbálint Százhalombatta 2016.02.20
50nm 00:50,11 70.83 Takácsné Kancsár Katalin 1973 Debreceni Szenior Úszó Százhalombatta 2016.02.20
50nm 00:50,22 70.19 Majorfalvi Éva 1974 Törökbálint Százhalombatta 2016.02.20
50nm 00:40,51 83.19 Perlaki Anikó 1980 Budapesti Delfinek Százhalombatta 2016.02.20
50nm 00:41,77 81.27 Gedó Andrea 1979 Szegedi Muréna UBK Százhalombatta 2016.02.20
50nm 00:41,98 81.42 Borbély Anita 1978 Budapesti Delfinek Százhalombatta 2016.02.20
50nm 00:43,22 79.67 Farszkyné Ficzere Szilvia 1977 Triton SE - Gyula Százhalombatta 2016.02.20
50nm 00:45,20 76.25 Grigalek Ildikó 1977 Budapesti Delfinek Százhalombatta 2016.02.20
50nm 00:51,14 66.19 Királyné Csirke Eszter 1980 Pécsi Vörös Meteor SE Százhalombatta 2016.02.20
50nm 00:35,67 90.57 Nagy Erzsébet Éva 1986 Debreceni Szenior Úszó Százhalombatta 2016.02.20
50nm 00:44,22 74.85 Orbán Bernadett 1983 Szhbattai VUK SE Százhalombatta 2016.02.20
50nm 00:45,61 73.09 Kárpáti Gabriella 1982 Pécsi Vörös Meteor SC Százhalombatta 2016.02.20
50nm 00:45,95 71.16 Faragó Edina 1985 Eger Városi ÚK Százhalombatta 2016.02.20
50nm 00:41,20 77.68 Lukács Éva 1988 Budafóka XXII. Százhalombatta 2016.02.20
50nm 00:42,92 74.16 Peresztegi Éva 1989 FTC Százhalombatta 2016.02.20
50nm 00:49,47 64.93 Korányi Csenge 1988 Debreceni Szenior Úszó Százhalombatta 2016.02.20
50nm 00:52,53 61.60 Jónás Krisztina 1987 Budapesti Delfinek S Százhalombatta 2016.02.20
200fp 07:10,30 48.51 Szántó Endre 1936 Debreceni Szenior Úszó Százhalombatta 2016.02.20
200fp 04:09,93 80.98 Melkuhn Dezső 1938 Szentesi Delfin ESC Százhalombatta 2016.02.20
200fp 05:00,70 64.32 Eszenyi László 1942 Csongrádi Szenior Százhalombatta 2016.02.20
200fp 03:28,66 83.43 Perédy Zsolt 1951 Budapesti Delfinek Százhalombatta 2016.02.20
200fp 03:51,90 77.66 Mikó István 1948 Törökbálint Százhalombatta 2016.02.20
200fp 04:03,54 74.82 Bólyai István 1947 Csobogó17 Százhalombatta 2016.02.20
200fp 03:46,11 76.29 Nagysolymosi István 1952 Bácsvíz-KVSC Százhalombatta 2016.02.20
200fp 03:23,51 77.33 Jurák Árpád 1961 Miskolc VSC Százhalombatta 2016.02.20
200fp 03:02,34 85.32 Király András 1962 FTC Százhalombatta 2016.02.20
200fp 03:16,33 76.45 Tóth Zoltán 1966 Tatabányai vízmű Százhalombatta 2016.02.20
200fp 03:17,75 77.32 Jelencsik András 1964 Egri Szenior Százhalombatta 2016.02.20
200fp 02:34,73 90.74 Csipes Andor 1973 Mezőtúri Szenior Százhalombatta 2016.02.20
200fp 03:05,32 76.05 Pásztor Róbert 1973 Miskolci VSC Százhalombatta 2016.02.20
200fp 02:32,80 86.66 Molnár Gergely 1980 Vasas SC Százhalombatta 2016.02.20
200np 05:10,92 66.25 Bocskay Zsófia 1947 Szentesi Delfin ESC Százhalombatta 2016.02.20
200np 04:04,90 78.31 Juhászné Tóth Margit 1953 Békéscsabai Szenior Százhalombatta 2016.02.20
200np 04:05,86 74.71 Virágos Éva 1957 Szentesi Delfin ESC Százhalombatta 2016.02.20
200np 06:29,10 46.00 Palásti Anna 1960 Csongrádi senior Százhalombatta 2016.02.20
200np 03:16,60 85.83 Gonda Marina 1965 Pécsi Vörös Meteor Spor Százhalombatta 2016.02.20
200np 03:00,76 90.56 Csikány Csilla 1968 Törökbálint Százhalombatta 2016.02.20
200np 03:18,80 81.72 Cseszregi Henrietta 1969 Budapesti Delfinek Százhalombatta 2016.02.20
200np 04:14,27 63.54 Pálfy Andrea 1970 Egri Senior ÚK Százhalombatta 2016.02.20
200np 02:36,70 98.56 Venczel Kincső Dr. 1974 Szentesi Delfin ESC Százhalombatta 2016.02.20
200np 03:33,00 73.60 Debreczeni Beáta 1973 Szentesi Delfin ESC Százhalombatta 2016.02.20
200np 02:48,70 87.01 Lábodi Laura 1980 Kaposvári Úszó SE Százhalombatta 2016.02.20
200np 03:11,94 78.00 Borbély Anita 1978 Budapesti Delfinek Százhalombatta 2016.02.20
200np 02:39,66 88.09 Felföldi Viktória 1985 Vasas Sport Club Százhalombatta 2016.02.20
200np 02:42,24 88.89 Tölgyesi Veronika 1982 Budapesti Delfinek Százhalombatta 2016.02.20
200np 03:30,31 68.92 Kálóczy Zsuzsanna 1982 Pécsi Vörös Meteor Spor Százhalombatta 2016.02.20
200fg 05:35,96 49.61 Szántó Endre 1936 Debreceni Szenior Úszó Százhalombatta 2016.02.21
200fg 03:04,81 86.20 Krasznai Róbert 1940 Debreceni Szenior Úszó Százhalombatta 2016.02.21
200fg 03:16,38 82.70 Melkuhn Dezső 1938 Szentesi Delfin ESC Százhalombatta 2016.02.21
200fg 03:42,40 73.86 Varga Ferenc 1937 Törökbálint Százhalombatta 2016.02.21
200fg 03:55,70 68.49 Nagy Attila 1939 FTC Szenior Százhalombatta 2016.02.21
200fg 03:08,99 82.84 Reiner László 1942 Vasas SC Százhalombatta 2016.02.21
200fg 03:24,61 76.63 Horányi Antal Dr. 1942 Debreceni Szenior Úszó Százhalombatta 2016.02.21
200fg 03:37,76 71.45 Szécsi Károly 1943 Vasas Senior SC Százhalombatta 2016.02.21
200fg 02:54,95 85.58 Bólyai István 1947 Csobogó17 Százhalombatta 2016.02.21
200fg 03:14,86 74.48 Gyenes András Dr. 1951 Szeged Szenior Százhalombatta 2016.02.21
200fg 03:20,46 74.26 Mikó István 1948 Törökbálint Százhalombatta 2016.02.21
200fg 03:43,78 67.20 Longa Péter 1947 Vasas SC Százhalombatta 2016.02.21
200fg 02:30,75 92.00 Kókai László 1956 Csongrád senior Százhalombatta 2016.02.21
200fg 02:38,24 90.59 Heverdle István 1952 Egri Szenior Százhalombatta 2016.02.21
200fg 02:55,89 81.68 Dolozselek Pál 1952 Budapesti Delfinek Százhalombatta 2016.02.21
200fg 03:08,72 73.84 Miklós Attila 1956 Debreceni Szenior Úszó Százhalombatta 2016.02.21
200fg 02:18,61 96.09 Hajdú László 1961 Bácsvíz KVSC Százhalombatta 2016.02.21
200fg 02:32,09 86.46 Sevecsek Lajos 1963 Vasas SC Százhalombatta 2016.02.21
200fg 02:33,25 85.19 Jelencsik András 1964 Egri Szenior Százhalombatta 2016.02.21
200fg 02:37,43 81.77 Bánkövi Gyula 1966 Bohóchal Egy. Százhalombatta 2016.02.21
200fg 02:38,86 82.24 Gunther Zsolt 1964 Győri Zabolátlan SE Százhalombatta 2016.02.21
200fg 03:16,49 66.29 Kisfalvi István 1965 Százhalombattai VUK SE Százhalombatta 2016.02.21
200fg 02:13,58 92.61 Gazinszky Tamás 1971 Vasas SC Százhalombatta 2016.02.21
200fg 02:16,40 92.04 Tóth Csaba 1969 Törökbálint Százhalombatta 2016.02.21
200fg 02:23,45 87.01 Takács Sándor 1970 Szentesi Delfin ESC Százhalombatta 2016.02.21
200fg 02:27,70 85.78 Müller Zsolt 1968 Budapesti Delfinek Százhalombatta 2016.02.21
200fg 02:27,95 84.42 Pozsgai Gábor 1970 Százhalombatta VUK-SE Százhalombatta 2016.02.21
200fg 04:35,70 45.81 Csomai Zsolt 1970 Bácsvíz KVSC Százhalombatta 2016.02.21
200fg 02:17,61 88.11 Márkus István 1974 Széchy Tamás Sportis Százhalombatta 2016.02.21
200fg 02:24,21 85.35 Papp Gábor 1972 Budapesti DelfinekSE Százhalombatta 2016.02.21
200fg 02:27,44 83.53 Falvi Zsolt 1972 Győri Zabolátlan SE Százhalombatta 2016.02.21
200fg 02:32,79 80.11 Gáspár Igor 1973 Törökbálint Százhalombatta 2016.02.21
200fg 02:37,61 76.13 Tar Attila 1976 Nyírség-VSE Százhalombatta 2016.02.21
200fg 02:45,82 73.95 Andrási Gyula 1973 Miskolci Vízművek Sport Százhalombatta 2016.02.21
200fg 02:48,50 73.30 Dömötör Ákos 1972 Budapesti Delfinek S Százhalombatta 2016.02.21
200fg 02:49,48 70.91 Gubcenco Paul 1976 Szhbattai VUK SE Százhalombatta 2016.02.21
200fg 03:01,86 67.55 Sárkány Ákos 1973 Debreceni Szenior Úszó Százhalombatta 2016.02.21
200fg 02:19,50 83.50 Molnár Gergely 1980 Vasas SC Százhalombatta 2016.02.21
200fg 02:44,58 72.00 Tóth Szilveszter 1978 Debreceni Szenior Úszó Százhalombatta 2016.02.21
200fg 02:51,34 69.68 Király Balázs 1977 Pécsi Vörös Meteor Spor Százhalombatta 2016.02.21
200fg 02:09,67 88.49 Földi Róbert 1982 Vasas SC Százhalombatta 2016.02.21
200fg 02:19,70 82.30 Jekkel Balázs 1982 Orvosegyetem SC Százhalombatta 2016.02.21
200fg 02:44,31 68.45 Bana Péter 1986 Törökbálinti Senior Százhalombatta 2016.02.21
200fg 01:58,17 92.62 Czégény Ádám 1989 Szhbattai VUK SE Százhalombatta 2016.02.21
200ng 03:17,92 89.51 Weidinger Piroska 1942 Budapesti Delfinek Százhalombatta 2016.02.21
200ng 04:00,98 72.42 Bertényi Mária 1944 Szentesi Delfin Százhalombatta 2016.02.21
200ng 04:48,70 59.52 Kocsor Ferencné Dr. 1946 Békéscsabai senior Százhalombatta 2016.02.21
200ng 03:03,46 89.81 Gombkötőné Tóth Ilona 1950 Budapesti Delfinek Százhalombatta 2016.02.21
200ng 04:53,83 56.97 Németh Éva 1949 Békéscsabai Szenior Százhalombatta 2016.02.21
200ng 02:57,51 89.68 Baranyi Judit 1954 Miskolci V.S.C Százhalombatta 2016.02.21
200ng 02:53,03 89.72 Virágos Éva 1957 Szentesi Delfin ESC Százhalombatta 2016.02.21
200ng 03:20,02 75.99 Bódis Éva 1960 Pécsi Vörös Meteor Spor Százhalombatta 2016.02.21
200ng 03:44,11 69.04 Gabnai Lilla 1958 Vasas SC Százhalombatta 2016.02.21
200ng 04:13,46 61.65 Darnay Erika 1957 Debreceni Szenior Úszó Százhalombatta 2016.02.21
200ng 02:39,45 91.29 Pengő Erzsébet 1965 Szentesi Delfin ESC Százhalombatta 2016.02.21
200ng 03:19,90 74.27 Czékus Lászlóné 1963 Szhbattai VUK SE Százhalombatta 2016.02.21
200ng 02:16,12 101.88 Szokol Diana Dr. 1971 Nyír Szenior Százhalombatta 2016.02.21
200ng 02:19,53 100.18 Marosi Melinda 1970 Vasas SC Százhalombatta 2016.02.21
200ng 02:42,37 87.03 Möhring Emese 1969 Százhalombatta VUK-SE Százhalombatta 2016.02.21
200ng 02:52,20 80.97 Hiri Marcella 1971 Törökbálinti Senior ÚC Százhalombatta 2016.02.21
200ng 03:18,78 71.91 Fa Kinga 1968 Törökbálinti Senior Százhalombatta 2016.02.21
200ng 03:35,32 66.97 Ratkai Györgyi 1967 Pécsi Vörös Meteor Spor Százhalombatta 2016.02.21
200ng 03:58,88 60.46 Várady Judit 1967 Orvosegyetem SC Százhalombatta 2016.02.21
200ng 02:14,91 100.58 Cerva Dóra 1974 Vasas SC Százhalombatta 2016.02.21
200ng 02:35,16 87.75 Bujna Lilla 1974 Debreceni Szenior Úszó Százhalombatta 2016.02.21
200ng 02:44,34 82.95 Wennes Ildikó 1974 Orvosegyetem SC Százhalombatta 2016.02.21
200ng 02:25,38 86.72 Felföldi Viktória 1985 Vasas Sport Club Százhalombatta 2016.02.21
200ng 02:38,69 80.14 Rigó Melinda 1984 Vasas SC Százhalombatta 2016.02.21
200ng 02:53,53 73.91 Tóvári Anett 1983 Pécsi Vörös Meteor Spor Százhalombatta 2016.02.21
200ng 02:55,47 73.61 Kálóczy Zsuzsanna 1982 Pécsi Vörös Meteor Spor Százhalombatta 2016.02.21
200ng 03:20,19 64.25 Orbán Bernadett 1983 Szhbattai VUK SE Százhalombatta 2016.02.21
200ng 02:36,12 79.84 Lőrincz Brigitta 1987 Győri Zabolátlan SE Százhalombatta 2016.02.21
200ng 02:47,51 73.56 Peresztegi Éva 1989 FTC Százhalombatta 2016.02.21
200ng 03:16,31 63.79 Jónás Krisztina 1987 Budapesti Delfinek S Százhalombatta 2016.02.21
100fm 03:37,75 53.74 Bánki-Horváth Béla 1920 Szegedi Muréna UBK Százhalombatta 2016.02.21
100fm 01:33,49 102.62 Fábián Béla 1937 Egri Szenior Százhalombatta 2016.02.21
100fm 01:51,09 83.27 Kancsó János 1941 Tótkomlósi Rozmár Százhalombatta 2016.02.21
100fm 01:34,60 94.76 Somlai Gábor 1944 Törökbálint Százhalombatta 2016.02.21
100fm 01:35,53 92.12 Hatvani János 1946 Miskolci VSC Százhalombatta 2016.02.21
100fm 01:41,81 87.34 Sümeghy László Dr. 1945 Budapesti Delfinek Százhalombatta 2016.02.21
100fm 01:51,46 82.20 Vincze Csaba 1942 Budapesti Delfinek Százhalombatta 2016.02.21
100fm 01:24,25 99.60 Gulyás Péter Dr. 1951 Budapest Százhalombatta 2016.02.21
100fm 01:30,33 93.02 Kecskés István dr. 1951 Szegedi Muréna UBK Százhalombatta 2016.02.21
100fm 01:37,09 89.02 Patkó József 1948 Egri Senior Százhalombatta 2016.02.21
100fm 01:40,71 83.60 Perédy Zsolt 1951 Budapesti Delfinek Százhalombatta 2016.02.21
100fm 01:44,53 83.55 Bólyai István 1947 Csobogó17 Százhalombatta 2016.02.21
100fm 01:52,67 76.21 Szabó Tamás 1949 Eger Százhalombatta 2016.02.21
100fm 01:56,54 73.72 Balázs Gábor dr. 1949 Tótkomlósi Rozmár Százhalombatta 2016.02.21
100fm 01:57,97 73.50 Halmos Péter 1948 Százhalombattai VUK SE Százhalombatta 2016.02.21
100fm 02:09,02 62.22 Tánczos Zoltán 1957 Szentesi Delfin ESC Százhalombatta 2016.02.21
100fm 01:18,78 97.73 Vass Gyula 1961 Triton SE Gyula Százhalombatta 2016.02.21
100fm 01:32,41 83.59 Jurák Árpád 1961 Miskolc VSC Százhalombatta 2016.02.21
100fm 01:34,51 81.77 Fazekas Rudolf 1961 Váci Vízmű Százhalombatta 2016.02.21
100fm 01:22,40 90.59 Kripkó Zoltán 1965 Egri Senior ÚK Százhalombatta 2016.02.21
100fm 01:22,86 90.10 Grigalek Gábor Dr. 1965 Budapest Százhalombatta 2016.02.21
100fm 01:24,22 88.67 Menyhárt Zsolt Dr. 1965 Budapesti Delfinek Százhalombatta 2016.02.21
100fm 01:27,10 85.13 Tóth Zoltán 1966 Tatabányai vízmű Százhalombatta 2016.02.21
100fm 01:34,07 80.19 T. Kiss Jenő 1964 Debreceni Szenior Úszó Százhalombatta 2016.02.21
100fm 01:22,51 88.39 Müller Zsolt 1968 Budapesti Delfinek Százhalombatta 2016.02.21
100fm 01:24,95 84.60 Forintos Attila 1970 Debreceni Szenior Úszó Százhalombatta 2016.02.21
100fm 01:26,98 83.94 Cseh Imre 1968 Nyírsenior 97 SE Százhalombatta 2016.02.21
100fm 01:32,85 77.54 Kovács József Tibor 1970 Pénzügyőr SE Százhalombatta 2016.02.21
100fm 01:38,13 75.15 Égi Zoltán 1967 Százhalombatta VUK-SE Százhalombatta 2016.02.21
100fm 02:40,19 45.31 Csomai Zsolt 1970 Bácsvíz KVSC Százhalombatta 2016.02.21
100fm 01:22,83 84.80 Csipes Andor 1973 Mezőtúri Szenior Százhalombatta 2016.02.21
100fm 01:25,80 80.15 Tóth Csaba 1976 Százhalombatta VUK-SE Százhalombatta 2016.02.21
100fm 01:37,35 70.81 Gubcenco Paul 1976 Szhbattai VUK SE Százhalombatta 2016.02.21
100fm 01:41,63 68.37 Baranyi Csaba 1975 Miskolci Vízművek SC Százhalombatta 2016.02.21
100fm 01:11,34 94.62 Szabó Árpád 1978 Triton Sport Egyesül Százhalombatta 2016.02.21
100fm 01:13,29 92.17 Bocska Balázs 1978 Vasas SC Százhalombatta 2016.02.21
100fm 01:16,00 89.59 Zalka András 1977 Vasas SC Százhalombatta 2016.02.21
100fm 01:23,48 81.15 Kovács Kristóf 1978 Bohóchal Egy. Százhalombatta 2016.02.21
100fm 01:24,95 80.35 Bodnár Tibor 1977 Bácsvíz Kecskemét Százhalombatta 2016.02.21
100fm 01:34,02 72.23 Tóth Szilveszter 1978 Debreceni Szenior Úszó Százhalombatta 2016.02.21
100fm 01:36,55 69.87 Hudetz András 1979 Budapesti Delfinek Százhalombatta 2016.02.21
100fm 01:07,79 95.37 Leposa Milán 1984 Pénzügyőr SE Százhalombatta 2016.02.21
100fm 01:28,36 74.63 Szabó János 1982 Pécsi Vörös Meteor Százhalombatta 2016.02.21
100fm 01:28,72 72.33 Bana Péter 1986 Törökbálinti Senior Százhalombatta 2016.02.21
100fm 01:30,47 72.42 Szaszkó János dr. 1983 Debreceni Szenior Úszó Százhalombatta 2016.02.21
100fm 01:32,69 69.29 Tompa Gergely 1986 Győri Zabolátlan SE Százhalombatta 2016.02.21
100fm 01:12,33 86.57 Orbán Ábel 1989 Tatabányai Vízmű Sport Százhalombatta 2016.02.21
100fm 01:33,55 66.43 Marczis Dávid 1991 Eger Városi ÚK Százhalombatta 2016.02.21
100fm 01:34,32 67.66 Stolcz Tamás 1987 Spuri SC Százhalombatta 2016.02.21
100nm 02:21,25 78.58 Kászonyi Ilona 1937 Törökbálint Százhalombatta 2016.02.21
100nm 02:39,35 66.73 Emhő Klára 1941 Tatabányai VSE Százhalombatta 2016.02.21
100nm 02:44,74 65.28 Lukátsy Katalin 1940 Szentesi Delfin ESC Százhalombatta 2016.02.21
100nm 02:08,41 79.98 Bertényi Mária 1944 Szentesi Delfin Százhalombatta 2016.02.21
100nm 02:08,75 78.13 Miklós Éva 1946 Békéscsabai Senior Százhalombatta 2016.02.21
100nm 02:19,79 72.04 Répási Enikő 1946 Törökbálint Százhalombatta 2016.02.21
100nm 02:31,80 66.41 Kocsor Ferencné Dr. 1946 Békéscsabai senior Százhalombatta 2016.02.21
100nm 01:43,84 93.66 Csanádiné Tóth Magdolna 1949 Budapesti Delfinek Százhalombatta 2016.02.21
100nm 01:57,39 82.20 Tátrai Zsuzsanna 1950 Tatabányai vízmű Százhalombatta 2016.02.21
100nm 02:01,69 81.76 Baranyi Valéria 1947 Miskolci V.S.C Százhalombatta 2016.02.21
100nm 02:06,26 76.50 Pelényi Márta 1950 Budapesti Delfinek Százhalombatta 2016.02.21
100nm 02:20,30 68.27 Juhász Ágnes 1951 Tatabánya Százhalombatta 2016.02.21
100nm 01:45,12 86.50 Téli Éva 1956 Szentesi Delfin ESC Százhalombatta 2016.02.21
100nm 01:57,01 80.86 Imri Zoltánné 1952 Miskolci VSC Százhalombatta 2016.02.21
100nm 02:43,70 56.95 Sztovicsné M. Márta 1954 Budapesti Delfinek Százhalombatta 2016.02.21
100nm 01:52,44 80.21 Virágos Éva 1957 Szentesi Delfin ESC Százhalombatta 2016.02.21
100nm 01:57,48 76.12 Botfalvai Ágnes 1958 Budapesti Delfinek Százhalombatta 2016.02.21
100nm 02:09,43 69.83 Darnay Erika 1957 Debreceni Szenior Úszó Százhalombatta 2016.02.21
100nm 02:42,75 54.18 Palásti Anna 1960 Csongrádi senior Százhalombatta 2016.02.21
100nm 01:39,46 84.26 Pengő Erzsébet 1965 Szentesi Delfin ESC Százhalombatta 2016.02.21
100nm 01:25,46 95.32 Csikány Csilla 1968 Törökbálint Százhalombatta 2016.02.21
100nm 01:35,04 86.62 Almásiné Nagy Annamária 1967 Budapesti Delfinek Százhalombatta 2016.02.21
100nm 01:40,80 81.76 Csizmadiáné dr.Nusser Nóra 1967 Pécsi Vörös Meteor Százhalombatta 2016.02.21
100nm 01:41,97 80.16 Kókai Lászlóné 1968 Csongrádi Szenior Százhalombatta 2016.02.21
100nm 01:32,55 83.93 Bujna Lilla 1974 Debreceni Szenior Úszó Százhalombatta 2016.02.21
100nm 01:36,81 80.95 Debreczeni Beáta 1973 Szentesi Delfin ESC Százhalombatta 2016.02.21
100nm 01:50,20 71.28 Takácsné Kancsár Katalin 1973 Debreceni Szenior Úszó Százhalombatta 2016.02.21
100nm 02:21,17 54.95 Elberg Regina 1975 Törökbálint Százhalombatta 2016.02.21
100nm 01:28,71 83.49 Perlaki Anikó 1980 Budapesti Delfinek Százhalombatta 2016.02.21
100nm 01:31,30 81.79 Gedó Andrea 1979 Szegedi Muréna UBK Százhalombatta 2016.02.21
100nm 01:40,91 75.30 Grigalek Ildikó 1977 Budapesti Delfinek Százhalombatta 2016.02.21
100nm 01:17,26 91.41 Nagy Erzsébet Éva 1986 Debreceni Szenior Úszó Százhalombatta 2016.02.21
100nm 01:24,28 86.47 Tölgyesi Veronika 1982 Budapesti Delfinek Százhalombatta 2016.02.21
100nm 01:33,62 77.43 Orbán Bernadett 1983 Szhbattai VUK SE Százhalombatta 2016.02.21
100nm 01:41,68 70.35 Faragó Edina 1985 Eger Városi ÚK Százhalombatta 2016.02.21
100nm 01:42,57 71.32 Kárpáti Gabriella 1982 Pécsi Vörös Meteor SC Százhalombatta 2016.02.21
100nm 01:57,80 59.99 Jónás Krisztina 1987 Budapesti Delfinek S Százhalombatta 2016.02.21
50fh 01:02,75 63.10 Deák Gyula 1934 Bohóchal ÚK Százhalombatta 2016.02.21
50fh 00:38,36 97.05 Kováts Miklós 1940 Törökbálint Százhalombatta 2016.02.21
50fh 00:41,12 90.68 Bardócz László 1940 Törökbálint Százhalombatta 2016.02.21
50fh 00:45,67 81.12 Kőszegi Károly 1941 Miskolci VSC Százhalombatta 2016.02.21
50fh 00:46,10 82.48 Tóth József 1938 Törökbálint Százhalombatta 2016.02.21
50fh 00:55,94 67.61 Nagy Attila 1939 FTC Szenior Százhalombatta 2016.02.21
50fh 00:59,83 64.39 Tóth-Kecskés László 1937 Vasas SC Százhalombatta 2016.02.21
50fh 00:35,49 102.08 Csikány József 1943 Törökbálint Százhalombatta 2016.02.21
50fh 00:43,17 82.23 Furuglyás Attila 1946 Miskolci VSC Százhalombatta 2016.02.21
50fh 00:43,97 81.43 Sümeghy László Dr. 1945 Budapesti Delfinek Százhalombatta 2016.02.21
50fh 00:44,16 83.13 Zajzon András 1942 Törökbálint Százhalombatta 2016.02.21
50fh 00:44,98 81.65 Reiner László 1942 Vasas SC Százhalombatta 2016.02.21
50fh 00:38,25 88.95 Gulyás Péter Dr. 1951 Budapest Százhalombatta 2016.02.21
50fh 00:41,64 84.50 Bólyai István 1947 Csobogó17 Százhalombatta 2016.02.21
50fh 00:45,18 77.39 Horváth Béla 1948 Miskolci Vízművek Sport Százhalombatta 2016.02.21
50fh 00:49,90 69.64 Szabó Tamás 1949 Eger Százhalombatta 2016.02.21
50fh 00:36,07 90.64 Kókai László 1956 Csongrád senior Százhalombatta 2016.02.21
50fh 00:36,76 91.75 Erdélyi Ferenc 1952 Törökbálint Százhalombatta 2016.02.21
50fh 00:48,19 68.27 Miklós Attila 1956 Debreceni Szenior Úszó Százhalombatta 2016.02.21
50fh 00:52,05 65.25 Papp Károly 1952 Tatabányai Vízmű Sport Százhalombatta 2016.02.21
50fh 00:32,06 100.16 Márton István 1958 Törökbálinti Senior Százhalombatta 2016.02.21
50fh 00:32,69 96.15 Hajdú László 1961 Bácsvíz KVSC Százhalombatta 2016.02.21
50fh 00:33,76 89.92 Gyuráki Attila 1966 BVSC Zugló Százhalombatta 2016.02.21
50fh 00:37,28 82.79 Gunther Zsolt 1964 Győri Zabolátlan SE Százhalombatta 2016.02.21
50fh 00:41,96 74.81 Várday Levente 1962 Győri Zabolátlan SE Százhalombatta 2016.02.21
50fh 00:51,42 61.28 Pusztai Tamás 1962 Pécsi Vörös Meteor Spor Százhalombatta 2016.02.21
50fh 00:35,00 85.61 Szakács András 1968 Budapesti Delfinek Százhalombatta 2016.02.21
50fh 00:40,33 74.03 Zsigmond Barna 1969 Bácsvíz-KVSC Százhalombatta 2016.02.21
50fh 00:40,62 74.02 Cseh Imre 1968 Nyírsenior 97 SE Százhalombatta 2016.02.21
50fh 01:10,66 42.36 Csomai Zsolt 1970 Bácsvíz KVSC Százhalombatta 2016.02.21
50fh 00:34,40 83.05 Bohos Tamás 1975 Budapesti Delfinek Százhalombatta 2016.02.21
50fh 00:34,99 83.33 Falvi Zsolt 1972 Győri Zabolátlan SE Százhalombatta 2016.02.21
50fh 00:38,79 73.38 Tóth Csaba 1976 Százhalombatta VUK-SE Százhalombatta 2016.02.21
50fh 00:45,36 64.22 Sárkány Ákos 1973 Debreceni Szenior Úszó Százhalombatta 2016.02.21
50fh 00:46,74 60.74 Király Balázs 1977 Pécsi Vörös Meteor Spor Százhalombatta 2016.02.21
50fh 00:28,92 92.81 Szikora Tamás Dr. 1984 Pénzügyőr SE Százhalombatta 2016.02.21
50fh 00:31,52 86.44 Lehmann Kristóf Dr. 1982 Orvosegyetem SC Százhalombatta 2016.02.21
50fh 00:44,33 60.44 Bana Péter 1986 Törökbálinti Senior Százhalombatta 2016.02.21
50fh 00:28,45 91.45 Czégény Ádám 1989 Szhbattai VUK SE Százhalombatta 2016.02.21
50fh 00:29,48 87.30 Váradi Attila 1991 Tatabányai Vízmű SE Százhalombatta 2016.02.21
50fh 00:32,79 80.64 Monok Dávid 1987 Győri Zabolátlan SE Százhalombatta 2016.02.21
50fh 00:34,47 75.43 Takács Norbert 1990 Spuri SC Százhalombatta 2016.02.21
50nh 01:06,31 66.71 Uzdi Réka 1939 Törökbálint Százhalombatta 2016.02.21
50nh 01:12,72 61.48 Molnárfi Maya 1938 Vasas SC Százhalombatta 2016.02.21
50nh 01:22,60 53.19 Lukátsy Katalin 1940 Szentesi Delfin ESC Százhalombatta 2016.02.21
50nh 00:45,73 91.83 Balla Mária 1944 Törökbálinti Senior Százhalombatta 2016.02.21
50nh 00:53,30 78.30 Baranyi Mária 1945 Miskolci V.S.C Százhalombatta 2016.02.21
50nh 01:08,68 61.54 Répási Ildikó 1944 Törökbálint Százhalombatta 2016.02.21
50nh 01:21,00 51.36 Kocsor Ferencné Dr. 1946 Békéscsabai senior Százhalombatta 2016.02.21
50nh 00:49,55 80.53 Szerdahelyi Mária 1950 Törökbálinti Senior Százhalombatta 2016.02.21
50nh 00:53,63 74.51 Pelényi Márta 1950 Budapesti Delfinek Százhalombatta 2016.02.21
50nh 01:14,61 53.35 Juhász Ágnes 1951 Tatabánya Százhalombatta 2016.02.21
50nh 01:00,08 63.38 Simonné Axt Éva 1956 Pécsi Sport Nonprofit Z Százhalombatta 2016.02.21
50nh 01:00,48 64.54 Pittner Zsuzsanna 1953 Budapesti Delfinek Százhalombatta 2016.02.21
50nh 00:43,37 86.60 Virágos Éva 1957 Szentesi Delfin ESC Százhalombatta 2016.02.21
50nh 00:50,65 72.62 Bódis Éva 1960 Pécsi Vörös Meteor Spor Százhalombatta 2016.02.21
50nh 00:52,82 70.80 Gabnai Lilla 1958 Vasas SC Százhalombatta 2016.02.21
50nh 00:35,98 96.93 Czifrik Hajnalka 1966 Széchy T. Si. Sopron Százhalombatta 2016.02.21
50nh 00:38,69 90.30 Pászti Edit 1966 Szentesi Delfin ESC Százhalombatta 2016.02.21
50nh 00:41,88 85.49 Havasi Henrietta 1963 Törökbálint Százhalombatta 2016.02.21
50nh 00:51,04 70.96 Szölösiné Fodor Anna 1962 Tatabányai Vízmű SE Százhalombatta 2016.02.21
50nh 00:43,72 77.78 Bólyai Hajnal 1970 Csongrádi Senior Százhalombatta 2016.02.21
50nh 00:55,24 63.20 Ratkai Györgyi 1967 Pécsi Vörös Meteor Spor Százhalombatta 2016.02.21
50nh 00:43,74 75.54 Majorfalvi Éva 1974 Törökbálint Százhalombatta 2016.02.21
50nh 00:42,22 75.53 Tóvári Krisztina Dr. 1979 Pécsi Vörös Meteor SE Százhalombatta 2016.02.21
50nh 00:48,10 66.02 Királyné Csirke Eszter 1980 Pécsi Vörös Meteor SE Százhalombatta 2016.02.21
50nh 00:52,97 61.30 Grigalek Ildikó 1977 Budapesti Delfinek Százhalombatta 2016.02.21
50nh 00:41,78 74.28 Tóvári Anett 1983 Pécsi Vörös Meteor Spor Százhalombatta 2016.02.21
100fp 03:12,40 45.01 Szántó Endre 1936 Debreceni Szenior Úszó Százhalombatta 2016.02.21
100fp 01:40,59 81.82 Krasznai Róbert 1940 Debreceni Szenior Úszó Százhalombatta 2016.02.21
100fp 01:54,63 73.48 Melkuhn Dezső 1938 Szentesi Delfin ESC Százhalombatta 2016.02.21
100fp 01:38,40 78.71 Hatvani János 1946 Miskolci VSC Százhalombatta 2016.02.21
100fp 02:14,13 60.38 Eszenyi László 1942 Csongrádi Szenior Százhalombatta 2016.02.21
100fp 01:36,67 76.37 Perédy Zsolt 1951 Budapesti Delfinek Százhalombatta 2016.02.21
100fp 01:44,57 72.73 Mikó István 1948 Törökbálint Százhalombatta 2016.02.21
100fp 02:17,09 56.24 Longa Péter 1947 Vasas SC Százhalombatta 2016.02.21
100fp 01:24,21 86.63 Heverdle István 1952 Egri Szenior Százhalombatta 2016.02.21
100fp 01:27,83 83.13 Nagysolymosi István 1952 Bácsvíz-KVSC Százhalombatta 2016.02.21
100fp 01:14,27 90.44 Vass Gyula 1961 Triton SE Gyula Százhalombatta 2016.02.21
100fp 01:32,41 73.03 Jurák Árpád 1961 Miskolc VSC Százhalombatta 2016.02.21
100fp 01:10,21 94.73 Király András 1962 FTC Százhalombatta 2016.02.21
100fp 01:21,13 79.57 Tóth Zoltán 1966 Tatabányai vízmű Százhalombatta 2016.02.21
100fp 01:21,61 80.43 Jelencsik András 1964 Egri Szenior Százhalombatta 2016.02.21
100fp 01:31,91 71.00 Horváth Viktor 1965 Győri Zabolátlan SE Százhalombatta 2016.02.21
100fp 01:45,16 62.72 T. Kiss Jenő 1964 Debreceni Szenior Úszó Százhalombatta 2016.02.21
100fp 01:49,37 59.85 Kisfalvi István 1965 Százhalombattai VUK SE Százhalombatta 2016.02.21
100fp 01:05,80 95.28 Tóth Csaba 1969 Törökbálint Százhalombatta 2016.02.21
100fp 01:16,02 83.44 Steiner Imre 1968 BVSC Százhalombatta 2016.02.21
100fp 01:20,64 78.76 Szakács András 1968 Budapesti Delfinek Százhalombatta 2016.02.21
100fp 04:14,00 24.98 Csomai Zsolt 1970 Bácsvíz KVSC Százhalombatta 2016.02.21
100fp 01:07,50 90.07 Csipes Andor 1973 Mezőtúri Szenior Százhalombatta 2016.02.21
100fp 01:25,58 69.82 Tar Attila 1976 Nyírség-VSE Százhalombatta 2016.02.21
100fp 01:12,47 79.74 Molnár Gergely 1980 Vasas SC Százhalombatta 2016.02.21
100fp 01:27,05 67.64 Tóth Szilveszter 1978 Debreceni Szenior Úszó Százhalombatta 2016.02.21
100fp 01:11,65 77.78 Farkas Bálint 1985 Győri Zabolátlan Sporte Százhalombatta 2016.02.21
100fp 01:17,03 74.04 Jekkel Balázs 1982 Orvosegyetem SC Százhalombatta 2016.02.21
100np 02:20,48 62.92 Bocskay Zsófia 1947 Szentesi Delfin ESC Százhalombatta 2016.02.21
100np 01:43,51 77.75 Téli Éva 1956 Szentesi Delfin ESC Százhalombatta 2016.02.21
100np 01:48,93 76.11 Juhászné Tóth Margit 1953 Békéscsabai Szenior Százhalombatta 2016.02.21
100np 02:41,95 51.46 Dernik Katalin 1953 Pécs Százhalombatta 2016.02.21
100np 03:08,62 41.43 Palásti Anna 1960 Csongrádi senior Százhalombatta 2016.02.21
100np 01:20,08 92.13 Gonda Marina 1965 Pécsi Vörös Meteor Spor Százhalombatta 2016.02.21
100np 01:15,29 95.35 Csikány Csilla 1968 Törökbálint Százhalombatta 2016.02.21
100np 01:28,01 81.16 Cseszregi Henrietta 1969 Budapesti Delfinek Százhalombatta 2016.02.21
100np 01:36,24 74.98 Kókai Lászlóné 1968 Csongrádi Szenior Százhalombatta 2016.02.21
100np 01:37,92 72.48 Szilárd Zsuzsanna 1970 Törökbálinti Senior Százhalombatta 2016.02.21
100np 01:57,20 60.74 Pálfy Andrea 1970 Egri Senior ÚK Százhalombatta 2016.02.21
100np 01:08,47 99.52 Cerva Dóra 1974 Vasas SC Százhalombatta 2016.02.21
100np 01:41,20 68.45 Debreczeni Beáta 1973 Szentesi Delfin ESC Százhalombatta 2016.02.21
100np 01:12,99 87.82 Tölgyesi Veronika 1982 Budapesti Delfinek Százhalombatta 2016.02.21
100np 01:33,45 68.95 Kálóczy Zsuzsanna 1982 Pécsi Vörös Meteor Spor Százhalombatta 2016.02.21
100np 01:35,54 65.97 Faragó Edina 1985 Eger Városi ÚK Százhalombatta 2016.02.21
100np 01:23,92 72.74 Antali Szandra 1989 Dr.Regele Károly SÚk Százhalombatta 2016.02.21
50fg 00:57,09 52.75 Szántó Endre 1936 Debreceni Szenior Úszó Százhalombatta 2016.02.21
50fg 00:35,93 80.79 Krasznai Róbert 1940 Debreceni Szenior Úszó Százhalombatta 2016.02.21
50fg 00:36,00 80.64 Bardócz László 1940 Törökbálint Százhalombatta 2016.02.21
50fg 00:38,62 74.78 Kancsó János 1941 Tótkomlósi Rozmár Százhalombatta 2016.02.21
50fg 00:39,82 74.60 Varga Ferenc 1937 Törökbálint Százhalombatta 2016.02.21
50fg 00:46,74 63.76 Tóth-Kecskés László 1937 Vasas SC Százhalombatta 2016.02.21
50fg 00:47,12 61.97 Tóth Antal 1940 Miskolci Vízművek SC Százhalombatta 2016.02.21
50fg 00:48,96 59.27 Csizmadia Tamás 1941 Törökbálinti Senior Százhalombatta 2016.02.21
50fg 00:35,46 78.62 Furuglyás Attila 1946 Miskolci VSC Százhalombatta 2016.02.21
50fg 00:38,63 74.26 Horányi Antal Dr. 1942 Debreceni Szenior Úszó Százhalombatta 2016.02.21
50fg 00:39,00 73.57 Zajzon András 1942 Törökbálint Százhalombatta 2016.02.21
50fg 00:32,14 84.86 Borzi Miklós dr. 1949 Szentesi Delfin ESC Százhalombatta 2016.02.21
50fg 00:32,58 84.83 Bólyai István 1947 Csobogó17 Százhalombatta 2016.02.21
50fg 00:43,71 62.85 Szabó Tamás 1949 Eger Százhalombatta 2016.02.21
50fg 00:30,02 88.96 Erdélyi Ferenc 1952 Törökbálint Százhalombatta 2016.02.21
50fg 00:31,34 84.78 Tóth József 1953 Tatabánya Vízmű SE Százhalombatta 2016.02.21
50fg 00:35,02 76.58 Dolozselek Pál 1952 Budapesti Delfinek Százhalombatta 2016.02.21
50fg 00:36,66 71.43 Miklós Attila 1956 Debreceni Szenior Úszó Százhalombatta 2016.02.21
50fg 00:44,93 60.02 Papp Károly 1952 Tatabányai Vízmű Sport Százhalombatta 2016.02.21
50fg 00:29,46 85.74 Hajdú László 1961 Bácsvíz KVSC Százhalombatta 2016.02.21
50fg 00:30,96 83.19 Márton István 1958 Törökbálinti Senior Százhalombatta 2016.02.21
50fg 00:32,05 79.00 Fazekas Rudolf 1961 Váci Vízmű Százhalombatta 2016.02.21
50fg 00:37,55 69.35 Tejes István 1957 Szhbattai VUK SE Százhalombatta 2016.02.21
50fg 00:28,28 88.68 Király András 1962 FTC Százhalombatta 2016.02.21
50fg 00:28,61 86.16 Kripkó Zoltán 1965 Egri Senior ÚK Százhalombatta 2016.02.21
50fg 00:28,66 85.51 Gyuráki Attila 1966 BVSC Zugló Százhalombatta 2016.02.21
50fg 00:28,72 86.85 Sevecsek Lajos 1963 Vasas SC Százhalombatta 2016.02.21
50fg 00:29,91 82.52 Varga Csaba 1965 Győri Zabolátlan SE Százhalombatta 2016.02.21
50fg 00:30,48 80.55 Bánkövi Gyula 1966 Bohóchal Egy. Százhalombatta 2016.02.21
50fg 00:30,51 80.94 Grigalek Gábor Dr. 1965 Budapest Százhalombatta 2016.02.21
50fg 00:32,78 76.83 Várday Levente 1962 Győri Zabolátlan SE Százhalombatta 2016.02.21
50fg 00:37,23 66.68 Kisfalvi István 1965 Százhalombattai VUK SE Százhalombatta 2016.02.21
50fg 00:26,67 89.11 Gazinszky Tamás 1971 Vasas SC Százhalombatta 2016.02.21
50fg 00:28,21 84.39 Molnár Péter 1971 Szentesi Delfin Százhalombatta 2016.02.21
50fg 00:28,77 83.74 Tóth Csaba 1969 Törökbálint Százhalombatta 2016.02.21
50fg 00:28,83 83.57 Dajka András Tibor 1969 Pénzügyőr SE Százhalombatta 2016.02.21
50fg 00:29,84 80.37 Takács Sándor 1970 Szentesi Delfin ESC Százhalombatta 2016.02.21
50fg 00:30,42 79.33 Zsigmond Barna 1969 Bácsvíz-KVSC Százhalombatta 2016.02.21
50fg 00:30,57 79.40 Cseh Imre 1968 Nyírsenior 97 SE Százhalombatta 2016.02.21
50fg 00:32,99 74.16 Égi Zoltán 1967 Százhalombatta VUK-SE Százhalombatta 2016.02.21
50fg 00:33,76 71.28 Czifra Péter 1970 Százhalombatta VUK-SE Százhalombatta 2016.02.21
50fg 00:55,43 43.86 Csomai Zsolt 1970 Bácsvíz KVSC Százhalombatta 2016.02.21
50fg 00:26,76 88.32 Falvi Zsolt 1972 Győri Zabolátlan SE Százhalombatta 2016.02.21
50fg 00:28,11 84.21 Papp Gábor 1972 Budapesti DelfinekSE Százhalombatta 2016.02.21
50fg 00:28,86 81.18 Márkus István 1974 Széchy Tamás Sportis Százhalombatta 2016.02.21
50fg 00:29,05 79.78 Tóth Csaba 1976 Százhalombatta VUK-SE Százhalombatta 2016.02.21
50fg 00:30,16 76.93 Tar Attila 1976 Nyírség-VSE Százhalombatta 2016.02.21
50fg 00:31,08 76.39 Dömötör Ákos 1972 Budapesti Delfinek S Százhalombatta 2016.02.21
50fg 00:32,05 73.73 Andrási Gyula 1973 Miskolci Vízművek Sport Százhalombatta 2016.02.21
50fg 00:34,20 68.08 Gubcenco Paul 1976 Szhbattai VUK SE Százhalombatta 2016.02.21
50fg 00:36,58 64.82 Sárkány Ákos 1973 Debreceni Szenior Úszó Százhalombatta 2016.02.21
50fg 00:26,92 84.96 Szabó Árpád 1978 Triton Sport Egyesül Százhalombatta 2016.02.21
50fg 00:27,90 82.07 Bocska Balázs 1978 Vasas SC Százhalombatta 2016.02.21
50fg 00:28,58 80.61 Furuglyás Attila ifj. 1977 Miskolci Vízművek SC Százhalombatta 2016.02.21
50fg 00:29,10 79.21 Bodnár Tibor 1977 Bácsvíz Kecskemét Százhalombatta 2016.02.21
50fg 00:32,19 71.04 Hudetz András 1979 Budapesti Delfinek Százhalombatta 2016.02.21
50fg 00:35,10 66.01 Király Balázs 1977 Pécsi Vörös Meteor Spor Százhalombatta 2016.02.21
50fg 00:25,90 85.87 Szarka Richárd 1983 Szentesi Delfin Százhalombatta 2016.02.21
50fg 00:26,76 83.64 Lehmann Kristóf Dr. 1982 Orvosegyetem SC Százhalombatta 2016.02.21
50fg 00:28,88 76.47 Farkas Bálint 1985 Győri Zabolátlan Sporte Százhalombatta 2016.02.21
50fg 00:29,45 74.65 Tompa Gergely 1986 Győri Zabolátlan SE Százhalombatta 2016.02.21
50fg 00:30,40 72.38 Bana Péter 1986 Törökbálinti Senior Százhalombatta 2016.02.21
50fg 00:32,19 69.91 Szabó János 1982 Pécsi Vörös Meteor Százhalombatta 2016.02.21
50fg 00:24,66 87.28 Czégény Ádám 1989 Szhbattai VUK SE Százhalombatta 2016.02.21
50fg 00:27,83 77.25 Takács Norbert 1990 Spuri SC Százhalombatta 2016.02.21
50fg 00:28,27 77.26 Monok Dávid 1987 Győri Zabolátlan SE Százhalombatta 2016.02.21
50fg 00:33,47 65.57 Stolcz Tamás 1987 Spuri SC Százhalombatta 2016.02.21
50fg 00:36,51 59.03 Marczis Dávid 1991 Eger Városi ÚK Százhalombatta 2016.02.21
50ng 00:56,21 69.25 Molnárfi Maya 1938 Vasas SC Százhalombatta 2016.02.21
50ng 01:24,26 45.13 Emhő Klára 1941 Tatabányai VSE Százhalombatta 2016.02.21
50ng 00:39,42 92.69 Balla Mária 1944 Törökbálinti Senior Százhalombatta 2016.02.21
50ng 00:39,43 94.39 Weidinger Piroska 1942 Budapesti Delfinek Százhalombatta 2016.02.21
50ng 00:44,74 81.14 Baranyi Mária 1945 Miskolci V.S.C Százhalombatta 2016.02.21
50ng 00:51,21 71.71 Bertényi Mária 1944 Szentesi Delfin Százhalombatta 2016.02.21
50ng 01:02,70 57.70 Kocsor Ferencné Dr. 1946 Békéscsabai senior Százhalombatta 2016.02.21
50ng 00:36,12 95.68 Gombkötőné Tóth Ilona 1950 Budapesti Delfinek Százhalombatta 2016.02.21
50ng 00:42,92 80.83 Szerdahelyi Mária 1950 Törökbálinti Senior Százhalombatta 2016.02.21
50ng 00:46,40 74.88 Pelényi Márta 1950 Budapesti Delfinek Százhalombatta 2016.02.21
50ng 01:04,98 53.30 Juhász Ágnes 1951 Tatabánya Százhalombatta 2016.02.21
50ng 01:07,78 52.03 Németh Éva 1949 Békéscsabai Szenior Százhalombatta 2016.02.21
50ng 00:36,40 91.77 Baranyi Judit 1954 Miskolci V.S.C Százhalombatta 2016.02.21
50ng 00:43,18 76.37 Téli Éva 1956 Szentesi Delfin ESC Százhalombatta 2016.02.21
50ng 00:50,62 65.34 Simonné Axt Éva 1956 Pécsi Sport Nonprofit Z Százhalombatta 2016.02.21
50ng 00:55,10 61.64 Pittner Zsuzsanna 1953 Budapesti Delfinek Százhalombatta 2016.02.21
50ng 01:03,02 53.55 Sztovicsné M. Márta 1954 Budapesti Delfinek Százhalombatta 2016.02.21
50ng 00:38,24 85.30 Virágos Éva 1957 Szentesi Delfin ESC Százhalombatta 2016.02.21
50ng 00:41,67 76.55 Bódis Éva 1960 Pécsi Vörös Meteor Spor Százhalombatta 2016.02.21
50ng 00:30,47 99.12 Czifrik Hajnalka 1966 Széchy T. Si. Sopron Százhalombatta 2016.02.21
50ng 00:33,28 90.97 Pászti Edit 1966 Szentesi Delfin ESC Százhalombatta 2016.02.21
50ng 00:37,35 83.19 Havasi Henrietta 1963 Törökbálint Százhalombatta 2016.02.21
50ng 00:43,67 71.96 Szölösiné Fodor Anna 1962 Tatabányai Vízmű SE Százhalombatta 2016.02.21
50ng 00:28,24 103.54 Marosi Melinda 1970 Vasas SC Százhalombatta 2016.02.21
50ng 00:35,18 83.01 Hiri Marcella 1971 Törökbálinti Senior ÚC Százhalombatta 2016.02.21
50ng 00:36,75 81.96 Csizmadiáné dr.Nusser Nóra 1967 Pécsi Vörös Meteor Százhalombatta 2016.02.21
50ng 00:38,51 77.71 Végné Kovács Ildikó 1968 BVSC Zugló Százhalombatta 2016.02.21
50ng 00:45,00 67.23 Ratkai Györgyi 1967 Pécsi Vörös Meteor Spor Százhalombatta 2016.02.21
50ng 00:28,33 100.25 Cerva Dóra 1974 Vasas SC Százhalombatta 2016.02.21
50ng 00:32,37 88.07 Bujna Lilla 1974 Debreceni Szenior Úszó Százhalombatta 2016.02.21
50ng 00:39,84 72.45 Takácsné Kancsár Katalin 1973 Debreceni Szenior Úszó Százhalombatta 2016.02.21
50ng 00:30,99 88.08 Perlaki Anikó 1980 Budapesti Delfinek Százhalombatta 2016.02.21
50ng 00:35,56 77.58 Tóvári Krisztina Dr. 1979 Pécsi Vörös Meteor SE Százhalombatta 2016.02.21
50ng 00:43,35 64.82 Grigalek Ildikó 1977 Budapesti Delfinek Százhalombatta 2016.02.21
50ng 00:30,71 87.65 Tölgyesi Veronika 1982 Budapesti Delfinek Százhalombatta 2016.02.21
50ng 00:33,10 80.40 Rigó Melinda 1984 Vasas SC Százhalombatta 2016.02.21
50ng 00:33,94 79.53 Kárpáti Gabriella 1982 Pécsi Vörös Meteor SC Százhalombatta 2016.02.21
50ng 00:39,14 68.73 Orbán Bernadett 1983 Szhbattai VUK SE Százhalombatta 2016.02.21
50ng 00:31,70 81.13 Antali Szandra 1989 Dr.Regele Károly SÚk Százhalombatta 2016.02.21
50ng 00:36,10 72.42 Jónás Krisztina 1987 Budapesti Delfinek S Százhalombatta 2016.02.21
100fv 02:31,90 58.92 Deák Gyula 1934 Bohóchal ÚK Százhalombatta 2016.02.21
100fv 03:01,40 48.31 Szántó Endre 1936 Debreceni Szenior Úszó Százhalombatta 2016.02.21
100fv 01:26,88 99.84 Fábián Béla 1937 Egri Szenior Százhalombatta 2016.02.21
100fv 01:45,04 79.31 Kancsó János 1941 Tótkomlósi Rozmár Százhalombatta 2016.02.21
100fv 02:23,38 60.50 Tóth-Kecskés László 1937 Vasas SC Százhalombatta 2016.02.21
100fv 01:36,40 82.35 Hatvani János 1946 Miskolci VSC Százhalombatta 2016.02.21
100fv 01:37,32 82.34 Sümeghy László Dr. 1945 Budapesti Delfinek Százhalombatta 2016.02.21
100fv 01:53,90 71.72 Szécsi Károly 1943 Vasas Senior SC Százhalombatta 2016.02.21
100fv 02:08,68 64.11 Eszenyi László 1942 Csongrádi Szenior Százhalombatta 2016.02.21
100fv 01:24,56 89.65 Kecskés István dr. 1951 Szegedi Muréna UBK Százhalombatta 2016.02.21
100fv 01:26,48 90.93 Bólyai István 1947 Csobogó17 Százhalombatta 2016.02.21
100fv 01:27,95 86.19 Perédy Zsolt 1951 Budapesti Delfinek Százhalombatta 2016.02.21
100fv 01:38,91 78.77 Horváth Béla 1948 Miskolci Vízművek Sport Százhalombatta 2016.02.21
100fv 01:46,38 71.26 Fodor László 1951 Tótkomlósi Rozmár Százhalombatta 2016.02.21
100fv 01:53,33 68.12 Balázs Gábor dr. 1949 Tótkomlósi Rozmár Százhalombatta 2016.02.21
100fv 01:43,79 69.89 Miklós Attila 1956 Debreceni Szenior Úszó Százhalombatta 2016.02.21
100fv 01:11,85 96.80 Vass Gyula 1961 Triton SE Gyula Százhalombatta 2016.02.21
100fv 01:26,36 80.53 Fazekas Rudolf 1961 Váci Vízmű Százhalombatta 2016.02.21
100fv 01:41,28 71.01 Tejes István 1957 Szhbattai VUK SE Százhalombatta 2016.02.21
100fv 01:14,58 92.49 Király András 1962 FTC Százhalombatta 2016.02.21
100fv 01:18,98 85.24 Kripkó Zoltán 1965 Egri Senior ÚK Százhalombatta 2016.02.21
100fv 01:22,39 81.07 Tóth Zoltán 1966 Tatabányai vízmű Százhalombatta 2016.02.21
100fv 01:26,94 77.44 Horváth Viktor 1965 Győri Zabolátlan SE Százhalombatta 2016.02.21
100fv 01:35,88 70.78 T. Kiss Jenő 1964 Debreceni Szenior Úszó Százhalombatta 2016.02.21
100fv 01:44,73 64.28 Kisfalvi István 1965 Százhalombattai VUK SE Százhalombatta 2016.02.21
100fv 01:11,10 91.75 Tóth Csaba 1969 Törökbálint Százhalombatta 2016.02.21
100fv 01:15,93 85.26 Takács Sándor 1970 Szentesi Delfin ESC Százhalombatta 2016.02.21
100fv 01:18,03 84.26 Müller Zsolt 1968 Budapesti Delfinek Százhalombatta 2016.02.21
100fv 01:18,25 82.73 Pozsgai Gábor 1970 Százhalombatta VUK-SE Százhalombatta 2016.02.21
100fv 01:18,62 83.63 Cseh Imre 1968 Nyírsenior 97 SE Százhalombatta 2016.02.21
100fv 01:12,30 87.52 Csipes Andor 1973 Mezőtúri Szenior Százhalombatta 2016.02.21
100fv 01:14,67 82.87 Tóth Csaba 1976 Százhalombatta VUK-SE Százhalombatta 2016.02.21
100fv 01:16,11 81.91 Bohos Tamás 1975 Budapesti Delfinek Százhalombatta 2016.02.21
100fv 01:25,35 74.70 Dömötör Ákos 1972 Budapesti Delfinek S Százhalombatta 2016.02.21
100fv 01:08,43 89.12 Szabó Árpád 1978 Triton Sport Egyesül Százhalombatta 2016.02.21
100fv 01:10,14 87.58 Zalka András 1977 Vasas SC Százhalombatta 2016.02.21
100fv 01:10,40 85.39 Molnár Gergely 1980 Vasas SC Százhalombatta 2016.02.21
100fv 01:27,65 69.58 Tóth Szilveszter 1978 Debreceni Szenior Úszó Százhalombatta 2016.02.21
100fv 01:40,83 60.92 Király Balázs 1977 Pécsi Vörös Meteor Spor Százhalombatta 2016.02.21
100fv 01:02,34 93.75 Leposa Milán 1984 Pénzügyőr SE Százhalombatta 2016.02.21
100fv 01:07,28 88.09 Földi Róbert 1982 Vasas SC Százhalombatta 2016.02.21
100fv 01:09,02 85.27 Szarka Richárd 1983 Szentesi Delfin Százhalombatta 2016.02.21
100fv 01:16,87 75.51 Farkas Bálint 1985 Győri Zabolátlan Sporte Százhalombatta 2016.02.21
100fv 01:21,67 72.57 Szabó János 1982 Pécsi Vörös Meteor Százhalombatta 2016.02.21
100fv 01:05,38 86.40 Orbán Ábel 1989 Tatabányai Vízmű Sport Százhalombatta 2016.02.21
100fv 01:05,39 85.24 Váradi Attila 1991 Tatabányai Vízmű SE Százhalombatta 2016.02.21
100fv 01:10,79 80.88 Monok Dávid 1987 Győri Zabolátlan SE Százhalombatta 2016.02.21
100nv 03:01,55 53.38 Lukátsy Katalin 1940 Szentesi Delfin ESC Százhalombatta 2016.02.21
100nv 01:34,30 93.06 Gombkötőné Tóth Ilona 1950 Budapesti Delfinek Százhalombatta 2016.02.21
100nv 01:58,35 76.31 Baranyi Valéria 1947 Miskolci V.S.C Százhalombatta 2016.02.21
100nv 02:23,17 63.08 Bocskay Zsófia 1947 Szentesi Delfin ESC Százhalombatta 2016.02.21
100nv 03:00,05 49.20 Németh Éva 1949 Békéscsabai Szenior Százhalombatta 2016.02.21
100nv 01:43,91 82.12 Juhászné Tóth Margit 1953 Békéscsabai Szenior Százhalombatta 2016.02.21
100nv 01:37,61 84.32 Virágos Éva 1957 Szentesi Delfin ESC Százhalombatta 2016.02.21
100nv 01:51,46 73.20 Gabnai Lilla 1958 Vasas SC Százhalombatta 2016.02.21
100nv 02:01,74 67.01 Botfalvai Ágnes 1958 Budapest